Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapÉjjel-Nappal étterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Éjjel-Nappal étterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Éjjel-Nappal étterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Éjjel-Nappal étterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Éjjel-Nappal étterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Éjjel-Nappal étterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Éjjel-Nappal étterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Éjjel-Nappal étterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Éjjel-Nappal étterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Éjjel-Nappal étterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Éjjel-Nappal étterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Éjjel-Nappal étterem Vote_lcapÉjjel-Nappal étterem Voting_barÉjjel-Nappal étterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Éjjel-Nappal étterem Vote_lcapÉjjel-Nappal étterem Voting_barÉjjel-Nappal étterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Éjjel-Nappal étterem Vote_lcapÉjjel-Nappal étterem Voting_barÉjjel-Nappal étterem Vote_rcap 
James Miller
Éjjel-Nappal étterem Vote_lcapÉjjel-Nappal étterem Voting_barÉjjel-Nappal étterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Éjjel-Nappal étterem Vote_lcapÉjjel-Nappal étterem Voting_barÉjjel-Nappal étterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Éjjel-Nappal étterem Vote_lcapÉjjel-Nappal étterem Voting_barÉjjel-Nappal étterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Éjjel-Nappal étterem Vote_lcapÉjjel-Nappal étterem Voting_barÉjjel-Nappal étterem Vote_rcap 
Chris Martines
Éjjel-Nappal étterem Vote_lcapÉjjel-Nappal étterem Voting_barÉjjel-Nappal étterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Éjjel-Nappal étterem Vote_lcapÉjjel-Nappal étterem Voting_barÉjjel-Nappal étterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Éjjel-Nappal étterem Vote_lcapÉjjel-Nappal étterem Voting_barÉjjel-Nappal étterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Éjjel-Nappal étterem

Go down 
+3
Sindy Logan
Allison Diamond
Ophelia McCord
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:30 am

...
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:49 am

*Liza belép az étterembe Scottal együtt és egy kis hangulatos kis hely tárul elé.*
-Nekem a ponfrit,abból bármennyit megtudok enni.*Liza válaszol még az előző kérdésre.*
-Hova ülünk?Ott jólesz?*Mutat az étterem közepén lévő asztalra.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:53 am

*Lizával együtt lép be, miközben hallgatja amit mondd. Bólint egyet egy kis mosollyal az arcán. Közben Alex is ott szaladgál körülöttük.*
-Nekem megfelel. Jó helyet választottál. *Kicsit kacag, hiszen az étterem közepén lesznek. Leül és lassan egy pincér közeledik feléjük. *
-Mit kérünk? *Kérdezi Lizától, miközben Alexre pillant aki éppen bebújt az asztal alá. Kicsit elgondolkodik, miközben szemlélni kezdi az étlapot amit kaptak.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyPént. Jan. 22, 2010 8:12 am

-Hát,...Szerintem pizzát együnk,az most nekem jó lesz.Mit gondolsz?*Liza rákönyököl az asztalra,és közben oda is ér a pincér.*
-Egy pillanat.*Szól a pincérhez.*
-Na akkor jólesz?És mellé lehetne valami finom Bort,ha szabad itt innunk.*Majd várja Scott reakcióját,és válaszait.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyPént. Jan. 22, 2010 8:27 am

*Bólint egyet Liza ötletére.*
-Rendben. Akkor kérünk pizzát és egy finom bort ahogy a kisasszony mondta. *Mosolyog rá a lányra, miközben a pincér már el is megy. *
-Szabad. Addig ameddig a tanárok nem fognak meg. *Kacsint, persze csak hülyül. Közben figyeli a lányt és várja mi lesz.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyPént. Jan. 22, 2010 8:36 am

*Liza egy határozott mosollyal jelzi,hogy tetszik neki Scott.*
-Majd vigyázok. Smile *Közben mint mindig Scott sötétkék szemeiben gyönyörködik.Nem tudja,hogy mondja meg neki hogy mit érez,és hogy minden eggyes perc amit vele tölthet a legyszebb percek ezen a helyen.*
-És meik a kedvenc szined?*Izgatottan várja a fiú válaszait.*



//Fagyás//
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptySzomb. Jan. 23, 2010 3:00 am

//És, olvadás Very Happy//

*Visszamosolyog a lányra, kezd tényleg jobb kedve lenni. Közben a pinéc hozza a pizzákat és a bor is. Maga elé húzza a sajátját, majd Lizára pillant.*
-A kék... de ezen kívül még jöhet a fekete meg a zöld is. *Magyarázza lelkesen és azért vissza is kérdez.* Neked? Am, jó étvágyat. *Mondja kedvesen, és elkezdi enni a pizzát. Éhes volt...*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptySzomb. Jan. 23, 2010 3:10 am

-Nekem is a kék,meg szeretem még az egészen sötét lilát,ja meg persze a feketét.*Mosolyog,majd ő is a pizza felé nyúj hogy maga ellé vegye.Majd illedelmesen igy szól.*
-Köszönöm,és neked is.*Liza is enni kezdi a pizzát.*
-Egész finom,kicsit más mint az otthoni de jó.*Közben kinéz az ablakon.*
-Már megint esik a hó.Ahhoz hogy tavaly egyáltalán nem esett,most jócskán belehúzott.*Scottra néz és nagyokat vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptySzomb. Jan. 23, 2010 3:17 am

*Bólogat Lizának, mivel nem szeretne tele szájjal beszélni. Mikor lenyeli a falatot, kortyol egyet a borból. Az alkohol is segít neki, mármint levinni az ingerültségét.*
-Értem. Hát, én nem tudom. Nálunk nem sűrűn esik. *Hát igen... de azért ott is szokott. Ő is kinéz az ablakon. Nem igazán szereti a telet, de semmi baja nincs vele.*
-Melyik a kedvenc évszakod? Mellesleg Ash hogy van? Hallottam Kevvel járnak. *Vigyorodik el, a két név kiejtésére. Igen... Ash és Kev szerinte tökéletesen összeillenek. Mind a kettő olyan lökött.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptySzomb. Jan. 23, 2010 3:27 am

-Hát én legjobban a nyarat szeretem,mert nem nagyon szeretek felltözni.És te?*Ez a kijelentése elég furcsának hallható,de ő még télen is cs egy kis felsőbe jár mindenhova.Ezért is szokott olyan sokszor beteg lenni.Majd amint meghallja Scott szavait Ash-röl kicsit meglepődött,hisz nem tudja hogy ismerik egymást,mert teganap beszélt Aslyvel,de nem emlitette.*
-Ash nagyon jól holnap lesz a szülinapja.Te is jössz?*Kérdezi vidáman,mert sokkal jobban érezné magát a bulin ha Scott is ott lenne.*
-Igen Kevinnel,nagyon összeillenek.*Ezek a szavak kiejtése után végignéz a fiún és elhondolkodik.*~Vajon énis tetszem neki?~
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptySzomb. Jan. 23, 2010 3:40 am

*Bólogat, miközben lassan el is fogy a pizzája ami nem volt túl nagy. De legalább jóllakott vele.*
-Igen én is nyár párti vagyok. *Elég sok közös van bennük. Kicsit elmosolyodik és kortyol egyet. Furcsálja, hogy Liza meglepődik Ahslyt említve... Egyszer találkoztak, akkor is kritizálták egymást. De a végén jól kijöttek...*
-Holnap? Tartja? Mikor? *Kérdi, persze hogy nem akar kimaradni semmilyen buliból. Liza is egyezik vele, ezt egymosollyal nyugtázza.*
-Amúgy, lassan nem megyünk vissza? Kicsit kifáradtam. *Mondja a lánynak és még eltörli maga elől a maradék pizzát meg a kis bort.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptySzomb. Jan. 23, 2010 3:57 am

-Holnap.Nem akar semmi nagy felhajtást csak az eddigi ismerösei lesznek ott.Szerintem te jöhetsz,sőtt.*
-Am még énse tudom mikor majd megbeszéljük,és én szólok neked.*Liza is befejezte az evést,még a bort is gyorsan megitta,és finoman jelezte Scottnak hogy indulhatnak.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptySzomb. Jan. 23, 2010 4:03 am

*Hallgatja Lizát, miközben mosolyogva bólint. Szemei kezdenek ismét tengerkékké változni. Ez jó jel.*
-Értem. Majd küldj baglyot ha nem találkozunk. *Mondja kedvesen és feláll. Közben kifizeti a kaját és a bort. Elindulnak. Út közben még beszélgetnek és visszaérve a suliba elbúcsúznak, majd ki ki megy a saját dolgára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyHétf. Jan. 25, 2010 6:10 am

*Ariel lép be az Étterembe. Sindy-vel beszélt meg egy kis vacsit. Leül egy kiválasztott asztalhoz. Még nem rendel semmit, megvárja vele Sindy-t. Vele van a főnix tojás a táskájában és Moon a macska. Persze rendel neki egy kis tejet és macska kaját. Közben nézi óráját, kíváncsi mikor jön Sindy. Igaz még van egy perc de pontosságot mérni szabad. Magic nagyon gyorsan lepetyeli a tejet. Ariel rá szól.* -Na ne! Magic! Lassaban! *Mondta majd a macska hallgat is rá. Múltkori eset óta nagyon vigyáz rá. Nem akarja ,hogy megin megsérüljön. Most maximális figyelmet kapott. Sailorral kapcsoltaban vagyis a főnixel kapcsolatban pedig semmi. Ariel izgúlva várja ,hogy ki keljen. Mindig magával fogja hozni. Na persze veszélyes helyekre nem. Hiszen kicsit félti őket. Ismét ránéz a macskára, de már megitta a tejet. A macska kaját késöbbre hagyja. Ennek Ariel nagyon örül. Közben Anyjára gondol. Hol lehet most? Persze most Sindy a lényeg. Azzal lepi meg ,hogy ő fizet. Bármit mond ő fizet. Na persze ha most ilyen Ariel, akkor milyen lesz a szülinapján? Igaz barátnak tekinti őt. Ő volt az első kedves lány akivel találkozott. Ezért is kedveli. Persze nem várja el ,hogy ő is a legjobb barátjának tekintse. Nem akar akaratos lenni. Az nem az ő stílusa. Ővé a humor, a szépség, és a kedvesség. Persze csak mértékkel. Mivel ő sem tökéletes.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyHétf. Jan. 25, 2010 6:25 am

*Sindy siet az étterem felé. Igen, kicsit el is késett mivel feltartották útközben. Még a tegnapi szülinapi cuccokat kellett segítenie elpakolni Lizáéknak. Már régen beszélt Ariellel, így gondolta elfogadja a meghívást, hiszen mit árthat ez neki.
Öltözete, farmernadrág, szürke póló felette egy farmerkabáttal. Prefektusi és házjelvénye is a pólójára van tűzve. Körülnéz mikor belép a terembe. Persze mosolyog, igazán jó a kedve. Nem késett olyan sokat, ennek persze örül. Reméli Ari sem haragszik meg rá. Leül mellé.*
-Szia Ari! Bocsi a késésért. Tegnap az egyik szobatársamnak születésnapja volt és segítenem kellett összecuccolni. *Leveti a kabátot és a székre teszi. Ezután az asztalra könyököl.*
-Hogy vagy? Régen beszéltünk. *Állapítja meg vidám hangon, és kicsit nézelődik. Itt még nem járt... Fejében, persze egész nap Ted jár...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyHétf. Jan. 25, 2010 6:37 am

-Igen, jól vagyok, és persze van egy meglepetésem! Én fizetek, az ám! *Mondta kedvesen majd füttyent egyet és hívja a pincért.* -Mit kérsz Sindy? Először te kérj, nem akarok udvariatlan lenni! *Mondja majd megvárja míg rendel és utánna szólal meg.* -Igen, régen beszéltünk! Most elhoztam az állataimat! Remélem nem zavar, mert akkot szívesen elküldöm őket! *Kérdezi, hiszen ma Sindy kedvében akar járni, reméli nem fogja idegesíteni Sindy-t.* -Szép esténk van! Ó igen és énis rendelek! Egy csirkeszárnyat hasáb krumplival! Meg egy kis csalamádét, azt nagyon szeretem! *Mondta a véleményét és folytatta a beszédét.* -Mikor születtél, remélem megkérdezhetem? *Kérdezte mosolyogva és közben látja, a macska elkezdi enni a maradékát. Elmosolyodik és elkezd ő is beszélni. * -Én július 26-án! Imádom a nyarat miatta! Na de teis juss szóhoz, ne csak én! Bocsánat! *Mondta majd elhallgat és várja Sindy szavait.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyHétf. Jan. 25, 2010 6:51 am

*Mosolyogva nyugtázza, hogy Arinak nem gond hogy egy kicsit késett. A kijelentésen meglepődik, nem hitte volna hogy a lány ennyire a kedvében akar járni. Kicsit elgondolkodik.*
-őő, hát... ez igazán... kedves tőled. *Mondja kicsit dadogva, de persze kedvesen és rezzenéstelen arccal. Mikor a pincér odaér, elgondolkodik. Az étlapot kezdi el szemlélgetni, még nem tudja mit egyen. Végül..*
-Én, kérnék egy kis sültkrumplit meeeg... egy bécsi szeletet. Ezen kívül egy bögre forrócsokit ha lehet még. *Adja le a rendelést, hiszen ő nem szokott olyan túl sokat enni.. Közben Ari elárassza egy csomó kérdéssel is. Próbál válaszolni neki.*
-Nem, nem zavarnak. *Kicsit elgondolkodik hol is kezdje. Összekulcsolja kezeit, és válaszol.* Én augusztus 14.-én születtem. *Már kérdezne rá, hogy a lány mikor, de meg is kapja a választ.*
-Ó, tényleg? Akkor te öregebb vagy nálam. Klassz. *A vacsorájuk közben megérkezik. Sindy elé leteszik amit ő kért, Ari elég pedig az ővét..*
-Hát, jóétvágyat. *Mondja, miközben megkóstolja a sültkrumplit. Imdája, ez a kedvence... Két falat között kérdez ő is, mert valami fúrja az oldalát.*
-Különben, mivel érdemeltem ezt én ki? *Csupán kedvesség...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyHétf. Jan. 25, 2010 7:04 am

*Ariel kicsit meglepődött. Forró csokit kért. Csupán azért mert nem szokott ő inni.* -Hát, nem tudom! Csak megkedveltelek! *Igaz az is ,hogy legjobb barátjának akarja mondani de ezt nem mondja el.* -Öregebb? Nanee! Csalás! *Neveti el magát. A macska befejezte az ételt. Ariel meg most kezdi. * -Nem kérsz egy kis kecsapot, vagy mustárt? Majonézt? Sót, borsot, paprikát? *Kérdezte végig. És hirtelen eszébe jut ,hogy ő nem kért italt.* -Kérek szépen egy Magic Momments teát! Köszönöm! *Mondja majd gyorsan meg is kapja. Először a teát kezdi el inni. Mindig azzal kezdi. És azután jön a többi. kivétel reggeli és ebégkor. Akkor a teát utóljára hadja. Ebből kiderül: Ariel szereti a teát. Hirtelen a macska elkezd nyávogni.* -Mi az? Éhes vagy? *A macska nem válaszolt csak felugrott Ariel ölébe. Arielt nem zavarta így elkezdi kiinni a teát. Mikor végez elmosolyodik. * -Ez jól esett! Neked ízlik? *Kérdi illedelmesen. Mivel most udvariassan akar viselkedni.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyHétf. Jan. 25, 2010 7:30 am

*Hallgatja Arit. Azt észleli hogy a lány eléggé hiperaktív, dehát megesik... Ő mostanában olyan szerelmes... szó szerint.*
-Mért csalás? én örülnék annak ha öregebb lennék! *Mosolyodik el, miközben tovább falatozik. A kérdésre megrázza a fejét, nem szeret a felsoroltak közül sokmindent. * Köszi nem kérek semmit. *Kortyol egyet a forrócsokiból, majd a macskára pillant. Szép cica...*
-Aranyos a macskád. Nekem egy pelém van. *Mondja kedvesen, miközben bekap ismét egy burgonyát. Közben azért Arit is hallgatja.*
-Szerintem is finom minden... és a hely is szép. *Körülnéz még egyszer. Nem sokat járt még itt, tényleg. Egyszer azért elhozza ide Tedet.*
-Te, honnan is jöttél? *Elfelejtete, vagy talán nem is kérdezte meg...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyHétf. Jan. 25, 2010 7:56 am

*Ariel elmosolyodik.* -Köszi! *Válaszolt illedelmessen az "aranyos a macskád" szavakra.* -Hát, Anglia! Az a szülőhazám! De félig Japán is vagyok. Ezért mondjuk úgy félvér vagyok. De ez mindenképpen igaz. Anyám varázsló apám nem. Sajnos. * "Mutatkozott be." Ariel be is fejezte az ételt.* -Te befejezted? Mert akkor jöhet a desszert utolsó ételnek. És aztán mehetünk haza! Ha szeretnél. *Kérdezte kedvesen.* -Persze csak nyugottan, lassan fejezd be! *Mondta majd füttyen egyet a pincérnek és elkezd rendelni.* -Egy csoki, és vallilia fagyit kérek szépen! Meg egy kis 100% narancslét! *Rendel mosolyogva.* -A számlát meg majd nekem! *Teszi hozzá és elkezd várni. Közben, közben rámosolyog Sindyre és szép szemeivel rápislog.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyKedd Jan. 26, 2010 2:55 am

*Szokásos fekete cuccaiban jelenik meg az étteremben. Kesztyű persze rajta, még mindig zöld, bár már halványuló keze miatt. Egyébként semmi újat nem lehet rajta felfedezni, csak egy furcsa dolgot...kezében egy könyv, egy füzet és egy toll.
Nem is figyel semmire és senkire, leül egy üres asztalhoz, kinyitja a könyvet és gondolkodás nélkül jegyzetelni kezd a füzetbe. Na nehogy valaki azt higgye, hogy tanul. A nemrég elcsent könyvtári könyvet jegyzeteli, mert azt a könyvet majd vissza is kell vinni....
A pincér néha megzavarja, olyankor rendel valamit és ír tovább...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyKedd Jan. 26, 2010 3:02 am

*Tovább hallgatja Arit, miközben mosolyog. Be is fejezi a vacsoráját lassan.*
-Értem. Én Manchesterből... és nálunk a családban mindenki varázsló. *Na igen.. a nemesi ágat meg a stb,stb.. nem firtatja ezt most. Bólint egyet közben, és mikor a pincér odaér ő is kér valamit.*
-Egy kisebb szelet csokitortát. *Közben nyílik az ajtó, és egy ismerős személy lép be rajta. Igen "bűntársa" az. Feltűnik neki hogy Lú nem veszik észre őket. Elgondolkodik, végül odaszól.*
-Szia Luthia! *Kíváncsi a reakcióra, és reméli a lány oda is jön hozzájuk. Persze azért Arira is figyel közben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyKedd Jan. 26, 2010 3:14 am

*Ariel körbenéz és meglátja a másik lányt.* ~uhh ez az? már láttam, nem annyira szimpi.~ *Gondolja magában.* -Na akkor kezdjük el! *Mondja majd gyorsan bevágja a most kapott édességet.* -Azthiszem én megyek! Már kezd hideg lenni! Bocsi! Meg elkezdett fájni a fejem! Nagyon sajnálom. Bocsi! Szia! *Köszön el gyorsan, és megy is el. Igen, a gyorsan megevett hideg fagylalt miatt lefagyott az agya. Szegény Ari. Pedig még akart maradni. Mielött kilépet volna, visszanéz és int egyet a lányoknak.* -Sziasztok! *És persze észrevehette Sindy, azt a pár pénzecskét amivel bőven, sőt még borravalót is tud fizetni. A pénz mellett egy papír állt: Bocsi, itt a kifizetés amit igértem! Mármint a számlára. További jó szórakozást! Ariel Derion
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyKedd Jan. 26, 2010 3:23 am

*Döbbenten néz fel, amikor meghallja, hogy valaki szólítja. Elmosolyodik Sindyre és nagyon örül, hogy a másik csaj lelépett, mert így simán odahozhatja a könyvet Sindy asztalához.*
-Szia. Másolom ezeket az izéket, mert előbb-utóbb vissza kell adni a könyveket. *és már ír is, de közben kihozzák a nagy adag sült krumpliját és ezzel úgy dönt félreteszi a füzetét és falatozik inkább.*
-Kérsz? *kérdi és közben becsukja a könyvet, így Sindy láthatja, hogy Lú a Démonidézés könyvvel kínlódik épp.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem EmptyKedd Jan. 26, 2010 3:30 am

*Lassan eszegeti a csokis sütit miközben hallgatja Arit. Bólint egyet arra hogy a lánynak mennie kell.*
-Oké, szia! *köszön el tőle és kifizeti a kaját, majd Lúra pillant. Sindy még a sütinél tart, így megrázza a fejét mikor megkínálják sült krumplival.*
-És hogy másoljuk ki abból az á-tól z-ig könyvből? *Kicsit elagyal ezen, de végül megvonja vállait.* Majd kiírjuk a jókat... *Közben mégis úgy dönt hogy kivesz egy darabot a sült krumpliból és a tortához párosítja... kicsit butus ilyenkor, de szereti az új ízeket.*
-Én is elkezdek valamit ma kiirkálni. *Jegyzi meg a könyv címe láttán. Végül csak rámosolyog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Éjjel-Nappal étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal étterem   Éjjel-Nappal étterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Éjjel-Nappal étterem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely
» Chouten Soka-fu Étterem
» Lila Akác Étterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: