Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFő sétány EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Fő sétány Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Fő sétány EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Fő sétány EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Fő sétány EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Fő sétány EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Fő sétány EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Fő sétány EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Fő sétány EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Fő sétány EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Fő sétány EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Fő sétány Vote_lcapFő sétány Voting_barFő sétány Vote_rcap 
Kim Kaguya
Fő sétány Vote_lcapFő sétány Voting_barFő sétány Vote_rcap 
Ted Forrester
Fő sétány Vote_lcapFő sétány Voting_barFő sétány Vote_rcap 
James Miller
Fő sétány Vote_lcapFő sétány Voting_barFő sétány Vote_rcap 
William Quentin Watson
Fő sétány Vote_lcapFő sétány Voting_barFő sétány Vote_rcap 
Sindy Logan
Fő sétány Vote_lcapFő sétány Voting_barFő sétány Vote_rcap 
Hannah McDowal
Fő sétány Vote_lcapFő sétány Voting_barFő sétány Vote_rcap 
Chris Martines
Fő sétány Vote_lcapFő sétány Voting_barFő sétány Vote_rcap 
Solaria Luthia
Fő sétány Vote_lcapFő sétány Voting_barFő sétány Vote_rcap 
Daniel Reed
Fő sétány Vote_lcapFő sétány Voting_barFő sétány Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Fő sétány

Go down 
+6
Dorothy Brown
Benjamin Doredumble
Chris Martines
Soshy Hatchet
Alex Wilfred
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Fő sétány   Fő sétány EmptyKedd Jún. 15, 2010 8:22 pm

Egy nagyon hosszú járda, ami az egész kis Magic Streetet áthaladja. Innen tudsz eljutni bármelyik boltba, vagy akár szórakozóhelyre és ennek a kezdetén van az a hely, ami a Sreet bejárata.
Itt mindig sokan járnak, főleg szeptember első hetében így vigyázz! Sosem tudhatod kibe ütközöl.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyKedd Jún. 22, 2010 10:41 pm

*Magic Street... Már egy ideje nem járt itt, gondolta egy kicsit szétnéz. Úgyis kell vennie neki még pár dolgot, azt meg itt találja meg legelőbb. A lába végre újra helyre jött, Cheryl főzetének által. Igaz, még nem tud olyan jól menni vele, mint régen, de helyre fog jönni.
Fekete talárban, farmernadrágban és egy fehér ingblúzban van. Pálcája zsebében-kéznél ha valami gond lenne. Néha-néha elmegy mellette egy-két személy, de elég kihalt a környék ilyenkor. Nem siet, csak szépen lassan halad végig a sétányon nézelődve. Nem nagy esélyt ad arra, hogy valakivel is összetalálkozzon ilyenkor.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyKedd Jún. 22, 2010 10:50 pm

* Mivel a tanévnek vége, no meg mert amúgy sincs valami sok dolgom az iskolában , ezért eldöntöttem, hogy hazalátogatok Londonba. Úgy sincs semmi dolgom, hát miért ne tegyek egy kis kitérőt erre?
Levedlettem az iskolai talárt és egy kényelmes nyári ruhát vettem fel helyette, egy tűzpiros magassarkúval ami megegyezik a hajam színével. Lassan sétálgatok a fő sétányon. Rég voltam itt, talán régi ismerősökkel is összefuthatok és megejthetünk egy kis nosztalgikus emlékidézést. Nagy meglepetésemre egy nem is olyan rég látott személlyel hoz össze a sors. *
- Alex ! * integetek neki mosolyogva majd odasétálok hozzá * - Mi járatban erre, ilyenkor ?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyKedd Jún. 22, 2010 10:53 pm

*Nagy meglepetésére, mégis találkozik egy ismerőssel. A nevét hallja említeni, ekkor megfordul és Soshy... halványan elmosolyodik és üdvözli a nőt.*
-Szia Soshy. Volt pár dolgom itt, most pedig ebéd után néznék majd valamerre. Nincs kedved velem tartani? *Érdeklődik kedvesen és fejével bök egyet a közelebbi étterem felé. Közben figyelmesen végigpillant kollégáján... Alexnek is le lehetne már szokni a talárról.*
-Na és te, hogy-hogy itt?
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyKedd Jún. 22, 2010 11:01 pm

* Hihetetlen, hogy mindig ez a talár. Jó igazgató, de azért néha elengedhetné magát. Hova tűnt az a régi Alex aki mindig minden rosszban benne volt ?*
- Szívesen veled tartok. Amúgy is épp ideje, hogy bekapjak egy-két falatot * egyezek bele a meghívásba. Ami amúgy sem lenne ellenemre, ha nem lennék éppen éhes.*
- Gondoltam hazalátogatok. Talán összefutok egy-két ismerős arccal * felelem mosolyogva. Az összefutás mer meg is történt. Csak nem gondoltam volna, hogy pont Alexszel lesz. Nem akarom, hogy most is szakmai dolgokról beszélgessünk, vagy hogy mi van az UGY-vel. Bár igaz az most eléggé aktuális, meg fontos. De nem azért jöttem ide, hogy itt is csak a munka a munka, a munka legyen. Egy kis kikapcsolódás. *
- Múltkor említetted, hogy rég láttad Anort.. Találkoztál vele azóta ? * érdeklődök, talán így kikerüljük a munka témát. Alexszel mostanában valahogy mindig sikerül a munkáról beszélni. Most viszont nem nagyon vágyom rá*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyKedd Jún. 22, 2010 11:22 pm

*Nála még nem kezdődött el a szünet...*
-Rendben. A Lila akácba menjünk? *Érdeklődik, azzal a kedves tekintetével mint mindig. A kék szemek ma valahogy egy kicsit kipihentebbnek tűnnek és boldogabbaknak is. Figyelmesen hallgatja végig Soshyt, miközben azért elindul lassan. Nincsenek olyan túl messze az étteremtől, ezért nem is siet. Na meg ráér.*
-Ó, értem. *Halványan el is mosolyodik miközben kimondja a szavakat. A séta közben még elgondolkodik azon, amit Soshy említ neki. Anor... ikertestvére nagyon eltűnt az utóbbi időben.*
-Nem. Még mindig nem tudom, hová tűnt el. De ahogy ismerem, előbb vagy utóbb úgyis előkerül. Kéne már vele beszélnem... *Von vállat. Most ő is próbál nem a munkáról beszélni majd.*
-Na és, hogy telik eddig a szüneted? Találkoztál már valakikkel?
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyKedd Jún. 22, 2010 11:29 pm

- Nekem tökéletesen megfelel * bólintok és követem Alexet. Nem sokan vannak az utcán, ami eléggé furcsa mert általában mindig nyüzsgés szokott itt lenni. Az Anoros dolgon csak elmosolyodok. Anno nehezen tudtam megkülönböztetni őket, de aztán végre megtanultam. Most már azt hiszem teljes mértékben biztos vagyok benne, hogy Alex van mellettem.*
- Majd szokása szerint akkor fog előkerülni amikor nem is számítasz rá * jegyzem meg egy sunyi mosollyal az arcomon.*
- Nem, eddig még senkivel. Igazából csak most kezdtem el élvezni a szünetet. Eddig hivatalos dolgokat intéztem meg ...takarítottam. * az utolsó szót kicsit idegenkedve mondom ki. Nem vagyok az a tipikus háziasszony, de hát ez biztos a munkámból fakad. Viszont ilyenkor nem árt kitakarítani a szobát, meg a többi kis helyiséget ami az én részem, az iskolában. *
- És te milyen dolgokat intéztél ? *kérdezem miközben beérünk az étterembe*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyKedd Jún. 22, 2010 11:40 pm

*Bólint egyet arra, hogy Soshynak megfelel az étterem. Ő imádja a Lila akácot, hiszen ott mindig minden olyan tökéletes. Elmosolyodik a nő megjegyzésére végül és még egy kicsit megáll az étterem ajtaja előtt.*
-Na igen. Szokása... *Vonja meg a vállát. Anornak mindig is ez volt az erőssége. A legjobban tudott időzíteni. Végighallgatja Soshyt, nem szól bele abba, amit mond. Csak amikor az befejezte...*
-Úgy hallom, nem erősséged a takarítás. *Ő sem szerette... mármint ameddig anyjával élt, az nem engedte ám meg neki, hogy a manó végezze el helyette a saját szobájának a takarítását.*
-Csak vettem a kiskutyámnak kaját, itt a legjobb. Ja meg nézelődtem, egy két hasznos dolog még belefér... Most még a levizsgázottakat áttesszük a következő évfolyamba, aztán jön a szünet. *Mosolyodik el, aztán kinyitja az ajtót és a kezét nyújtja a nőnek, hogy felsegítse a lépcsőn. Mindig is udvarias volt.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyVas. Júl. 25, 2010 8:35 am

*Az egész napom unalommal telt, így elhatároztam, hogy elmegyek Magic Streetre. Úgy is rég voltam ott, így legalább beszerzek pár cuccot. Végigsétálok az utcákon, de nem tudom eldönteni, hogy hova menjek be elsőnek. Ez van, ilyen az én fajtám. Végül eldöntöttem, hogy veszek egy új seprűt, ha már egyszer a kviddics csapatban vagyok. El is indultam, de mivel rég voltam itt, teljesen eltévedtem. Kerestem térképet de nem találtam, így leültem a padra és vártam, hogy valaki odajöjjön. Inkább, mint, hogy én keressek, és még jobban eltévedjek.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyVas. Júl. 25, 2010 8:47 am

*Napos reggel volt. Nem volt dolgom, hiszen nyári szünet van, így eljött az ideje, hogy vegyek végre egy baglyot magamnak. Rég óta halogatom, most eljött az ideje. Amint kiérek a Magic Street-re, elindulok, de pár kanyar után el is tévedek. Magamban mérgelődöm:
~ Ahh, már megint. ~ Már megszoktam hogy ha idegen helyre megyek akkor eltévedek. Szokáshoz híven csak bolyongtam az utcákon, mikor meglátok egy nálam pár évvel idősebb fiút. Szerintem Wilian-es ezért odamegyek megszólítom:
- Szia! Nem tudod véletlenül, merre találom az állatkereskedést? Most vagyok itt először, és még nem tudom mi merre van. - magyarázom. Egyébként nem kérnék segítséget ne hogy bajba kerüljek, de mivel a fiú szerintem Wilian-es, így nem eshet nagy bántódásom. Reakciója után be is mutatkozom:
- Benjamin Doredumble - nyújtom felé a kezem. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyVas. Júl. 25, 2010 9:02 am

*Csendben ülök a padon és várom, hogy valaki odajöjjön hozzám. Ez meg is történik. Egy srác közelít felém. Egész kedvesnek tűnik, de várjuk ki a végét. Mikor odaért egy kérdést szegezett nekem amire kis idő után válaszoltam is. -Hát ezzel bajban leszek, ugyanis nagyon rég voltam itt. Ráadásul én is eltévedtem. Mosolygok el egy kicsit. -Örvendek. Én pedig Raidon Raphaello vagyok, de szólíts Ralph-nak. Mutatkozok be, hisz ezt ő is megtette. Nem tudom, hogy miként fog reagálni, de azért megszólítom. -Figyelj. Mi lenne, ha kisegítenénk egymást. Én segítek neked megtalálni az állatboltot, úgy is venni akarok egy baglyot. Te pedig segítesz nekem egy olyan boltot keresni, ahol versenyseprűt venni. Mit szólsz hozzá? Érdeklődök Ben-től, majd felállok és tarkóra tett kézzel várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyVas. Júl. 25, 2010 9:06 am

/ Fagyás /
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyVas. Júl. 25, 2010 10:29 pm

/ Olvadás /

* A fiúról kiderül, hogy a neve Raidon Raphaello és sajnos az is, hogy nem tudja, hogy merre van az állatkereskedés. Elfogadom az ajánlatát:
- Oké. Merre induljunk? * Majd a válaszát hallva el is indulunk az elhangzott irányba. Közben kérdezősködöm. *
- A Wilian-ből jöttél, igaz? * Majd a válaszát hallva fojtatom. * És melyik házban vagy?
* Közben elérünk egy sarokra, és ott befordulunk balra. Miközben megyünk előre, elhaladunk üzletek mellett, de egyik sem az, amelyikbe mi tartunk. Így tovább faggatom:
- És milyen seprűt szeretnél venni? Én nemrég rendeltem egy Tűzvillámot, mivel a következő tanévben hajtói poszton leszek a Famine kviddics csapatában.
* Magyarázom majd ismét egy kanyar jön, és miután befordultunk balra, meg is pillantom az állatkereskedést. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyHétf. Júl. 26, 2010 12:40 am

*A fiún látszódott, hogy nagyon megelégedve a válaszommal, de az ötletemet elfogadta, ami azt jelenti, hogy egy újabb kapcsolatra tettem szert, aminek nagyon örülök, és végre nem csak lányokat ismerek a suliból. Hisz, mint kiderül, ő is a Wilian-be jár. A kérdéseire szép sorban adom a válaszokat.
-Igen, a Wilian-be járok, elsősként. A szüleim voltak oly kedvesek, hogy nyári szünetben írattak be, és nem tanév kezdésre. Amúgy Plama-s vagyok. Szerintem induljunk el abba az irányba.
*Mutatok a tőlem baloldalra eső utcára. Benjaminnal el is indulunk. Út közben jókat beszélgetünk, majd a téma a seprűre esik. Elgondolkodtam egy kicsit, majd miután befejeztem, meg is adom a választ.
-Hát valami gyorsat, kényelmeset, nem túl drágát és ami egy terelőnek megfelel. A tűzvillám is jó seprűnek tűnik, csak vigyázz, ne hogy leüsselek róla egy gúrkóval.
*Mosolygok el a kijelentésemen, de nem gondoltam komolyan. Néhány utca után megpillantom az állatkereskedés. Feltételezem, hogy Benjamin is látja, de azért megszólalok.
-Nézd, azt hiszem megérkeztünk. *Jelentem ki, majd arra felé veszem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyHétf. Júl. 26, 2010 12:59 am

/ Fagyunk /
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyKedd Júl. 27, 2010 1:04 am

// Olvadás //

*Szóval Ralph terelő. Én is elmosolyodok. Nem tudom milyen ügyes terelőként, így nem tudom, hogy le tudna-e ütni egy gurkóval a seprűről. Nemsokára meg is látjuk az állatkereskedést, erre Ralph jelez is. Elkezdünk a bolt felé menni. A bolt kívülről színes, és a falon hirdetések vannak, az eladó állatok számára. A kirakat egyik felében mugli állatok láthatók: kutya, macska és hörcsög. A másik felében mágikus állatok vannak. Még a kirakatban megnézzük az állatokat, főleg a mágikus háziállatokat. Miután megnéztünk egy-kettő mágiamentest is, bemegyünk az üzletbe.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyKedd Júl. 27, 2010 5:50 am

//Fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyHétf. Aug. 09, 2010 5:33 am

* Már egy ideje el akart jönni egy kicsit, hogy kiszellőztesse a fejét..Szerencsére a sétányon csak egy kóbor macska mászkált.Lehajolt, felvett egy kavicsot majd eldobta..ibolyakék lepelszerű ruhájába és aranyló hajába belekapott a szél, ám ekkor egy fiút látott meg közeledni.Már mintha látta volna valahol azelőtt, de nem tudta hirtelen hova tenni.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyHétf. Aug. 09, 2010 5:43 am

*Zsebre tett kézzel sétálgat, mikor egy kavics repül felé. Könnyedén kitér előle, és egy félmosolyt ereszt meg. Ő a szokásos fekete cuccaiban van, ami egy fekete farmert, barna cipőt, és egy szintén fekete bőrdzsekit visel. Haját fújja a szél, ami nem különösebben izgatja. A többi gyerekkel ellentétben, ő nem görnyeszti be a vállát, amikor jár. Már a járása is pöffeszkedésről ismertet. Épp a lány mellett halad el. Ránéz a lányra, a jelvényéből megállapítja, hogy Plamás.*
-Helló. *Köszön rá. Megáll, és egy bolt kirakatának az üvegéhez támasztja vállát. A szokott stílusban beszél.*
-Mi járatban erre? *Kérdi, és egy csábos mosolyt villant. Mostanában, bár maga sem érti, különös a viselkedése.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyHétf. Aug. 09, 2010 5:58 am

* Dorothy elmosolyodott a fiú görcsös fennhéjázó testtartásán, most már rájött, hogy a Wilianből ilyen ismerős neki.
~Érdekes, még nem láttam az előtt ezt a fiút mosolyogni..sőt, a legtöbben gőgösnek és pöffeszkedőnek tartják.Mégis milyen helyes, ha elmosolyodik.~ gondolta magában és mosolyogva viszonozta a fiú köszönését*
-Szia.Csak lézengek...még új vagyok, aztán gondoltam körülnézek egy kicsit..igazából be akartam ülni valahova egy teára vagy vajsörre.* Szólt, majd szemügyre vette a fiú jelvényét.*
-Á, látom Faminés vagy, te is most kezdted?*Kérdezte miközben keresztbe tette karjait és felhúzta az egyik szemöldökét.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyHétf. Aug. 09, 2010 6:05 am

*Nem görcsös fennhéjazó tartás Danielé, csak egyenes, ami a mai fiatalok körében már nem népszerű.*
-Értem. Nos, a vajsör, csajoknak nem való. *Mondja már mosolygás nélkül, ugyanolyan stílusban.*
-Egyébként Daniel Reed. *Mutatkozik be. Nem, kezet nem fog a lánnyal, még csak kezet sem csókol, ahogy otthon tanították neki.*
-Igen. *Itt kihúzza magát.* -De már szeptemberben itt voltam. Csak nem dugtam ki a képem a szobámból, max. órákra, és akkor is aludtam. *Jegyzi meg ugyanolyan fennhéjazó stílusban. És még büszke is rá. Jó gyerek, mit lehetne mondani.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyHétf. Aug. 09, 2010 6:13 am

*Dorothy kiejtette a kavicsot a kezéből elképedésében...*
-A vajsör nem csajoknak való?!Miért akkor te milyen csajokat ismersz?* kérdezte hunyorogva majd folytatta*
-Én meg Dorothy Brown, szóval a Faminében nem szoktak kezet fogni?* kérdezte csevegő hangon.Közben lehajolt, felvett egy újabb követ aztán mélyen Daniel szemébe nézett..elgondolkodtatta miért ilyen vele ez a fiú*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyHétf. Aug. 09, 2010 6:22 am

-Ennyire meglepődtél? Nos, nem ismerek sokat, de tudom, hogy nem való nekik. Főleg az erősebb fajta. *Ismét egy csábos mosoly.*
-Dehogynem. *Mondja, és szabad kezét elkapja, majd kezet csókol.* -Megfelel? *Kérdi, azúrkék szemeit, a lányéba fúrva. Nos, talán ha meg is kérdezné, akkor választ is adna rá, de felteszi a kérdést.*
-Előre is bocsánatot kérek a következő kérdésemre, de megtudhatnám a származásod? Mármint mágusszármazék, vagy esetleg más. *Kérdi, már nem mosolyogva, de a hangnemét, normálisabbra véve.*
-Nem foglak elítélni, ha nem vagy olyan, amilyen, legalább is most. *Mondja, mosoly nélkül, de kedvesebben.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyHétf. Aug. 09, 2010 6:36 am

*Nem volt hozzászokva, hogy fiatal fiúk kezet csókolnak neki..legfeljebb a férfi rokonaitól szokta meg.Bele is pirult egy kicsit, úgyhogy gyorsan válaszolt is az azt követő kérdésre*
-Máguscsaládból származom.Apám angol, anyám francia.*mondta könnyedén miközben haját a füle mögé tűrte.A szél belekapott a ruhájába, össze is fonta karjait mert kirázta a hideg.*
- Nem folytatjuk akkor a csevegést egy vajsör társaságában?- kérdezte a fiú kék szemeit fürkészve*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány EmptyHétf. Aug. 09, 2010 6:42 am

-Értem. Ha már itt tartunk. Én szintén tisztavérű máguscsaládból származom. Mindkét szülőm, nemzedékek óta angol, bár az ereinkben skót vér csörgedezik. Glasgowból jöttem. És te? *Kérdezi, egy fejbillentéssel. Ezt azért csinálta, hogy a haja ne menjen a szemébe.*
-Felőlem, OK, de ha nem bánod, én elszívok egy cigit is. *Előkap a zsebéből egy szürke Marlboros dobozt. Abba már csak egyetlen egy szál van. Igen, ezt egy otthoni haverja segítségével szerezte.*
-És mielőtt megkérdeznéd, röviden elmondom. Azért vagyok ilyen, mert a családom már évszáadok óta ilyen. A szüleim elhanyagolnak, így egy kicsit, hát rossz vagyok... *Mondja, egy csábos mosolyt villantva. Közbe kabátja belső zsebéből az öngyújtóját előveszi, és rágyújt. A cigisdobozt egy kukába dobja. Igyekszik úgy a lány mellé állni, hogy a füst ne menjen rá, nagyokat szív a cigiből, hogy hamar elfogyjon.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fő sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fő sétány
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sétány
» Boltok közti sétány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Magic Street-
Ugrás: