Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFő sétány - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Fő sétány - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Fő sétány - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Fő sétány - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Fő sétány - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Fő sétány - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Fő sétány - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Fő sétány - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Fő sétány - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Fő sétány - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Fő sétány - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Fő sétány - Page 2 Vote_lcapFő sétány - Page 2 Voting_barFő sétány - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Fő sétány - Page 2 Vote_lcapFő sétány - Page 2 Voting_barFő sétány - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Fő sétány - Page 2 Vote_lcapFő sétány - Page 2 Voting_barFő sétány - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Fő sétány - Page 2 Vote_lcapFő sétány - Page 2 Voting_barFő sétány - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Fő sétány - Page 2 Vote_lcapFő sétány - Page 2 Voting_barFő sétány - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Fő sétány - Page 2 Vote_lcapFő sétány - Page 2 Voting_barFő sétány - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Fő sétány - Page 2 Vote_lcapFő sétány - Page 2 Voting_barFő sétány - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Fő sétány - Page 2 Vote_lcapFő sétány - Page 2 Voting_barFő sétány - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Fő sétány - Page 2 Vote_lcapFő sétány - Page 2 Voting_barFő sétány - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Fő sétány - Page 2 Vote_lcapFő sétány - Page 2 Voting_barFő sétány - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Fő sétány

Go down 
+6
Dorothy Brown
Benjamin Doredumble
Chris Martines
Soshy Hatchet
Alex Wilfred
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 7:00 am

*Mikor látja, hogy Daniel előveszi a cigis dobozt és udvariasan cigizik mellette, szélesen elmosolyodik és táskájából előveszi az ezüst cigaretta tárcáját (amit még Franciaországban vett, amikor a rokonainál töltötte a nyarat) meg a pici ezüst öngyújtót majd ő is rágyújt.Ezután kacéran a fiúra néz.*
- Lehet, hogy szerinted ez sem csajoknak való,de én is dohányzom*közben kecsesen eltartja a cigarettát* Mit szólsz a Zöld Kobold Teázóhoz?Múltkor voltam ott..hangulatos hely, minden zöld.* majd megereszt egy mosolyt a fiú felé* Egyébként én Londonból jöttem vagyis ott éltem, de a nyaraim nagy részét Dél-Franciaországban, Aix-en-Provenceban töltöttem, mert ott él a családom egy része.
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 7:18 am

//Bocs, csak kaja volt.//

*Még egy utolsót beleszív a cigibe, és aztán eldobja és rátapos, aztán, egy legyintés a pálcával már nem is lesz büdös a szája. Azt utálja. Nem hatják meg a kacér pillantások. Ő sosem volt olyan, akit egy pillantással le lehet venni a lábáról. Inkább ő szokta ezt csinálni.*
-Láttam már dohányzó csajt. Anyám is dohányzik szóval nem új. *Mondja, a szokott stílusában.*
-Menjünk. *Bólint.*
-Értem. *Majd a család szóra, hűvösen cicceg egyet.*



//A kövi akár mehet a teázóba.//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 7:22 am

*Lassan sétálgat a Magic Streeten. Lekéste a vonatot, a következő pedig csak másfél óra múlva megy. Az állomáson nem volt kedve ácsorogni, így elsétált ide, hogy kirakatokat nézegessen. Igaz már csak a kávézók és pubok vannak nyitva, de még így is érdekes látvány ez az utca.
Farmert visel, fekete magassarkú cipőt, barna kabátot egy fekete sállal. A haja kiengedve omlik a vállára. A táskája van még nála. Kezeit zsebre tette, elég hideg az este.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 7:32 am

*Ray lép ki az egyik kávézóból, rögtön egy piros Marlborora rágyújtva. Ma nem volt szabadnapja, de hihetetlen, hogy nincs papírmunka. Megérte három napig a Minisztériumba aludni, naponta három órát, hogy kész legyen a papírmunkával. Utálja. Mindig is utálta, és utáni is fogja. Egy kék ing, fekete zakóhoz passzoló nadrág. Megpillant egy nőt. Lehet, hogy ő ismeri Rayt, de Ray nem ismeri, így próba-cseresznye alapon...*
-Szépjóestét, hölgyem. *Köszön rá, egy félmosolyt megeresztve. Közben egy kósza tincset egy hanyag mozdulattal kisöpör a szeméből. A füstöt is kifújja, de lehetőleg nem a nő felé.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 7:35 am

*Gondolataiba merült, de valaki hirtelen kizökkenti. A hang irányába pillant, ekkor pillant megy egy férfit. Nem ismeri, életében nem látta még.*
- Szép jó estlét önnek is. *Köszön, majd végigméri az illetőt.*
- Öhm, ismernek kéne önt valahonnan? *Közben az emlékeiben kutakodik, hátha találkozott valamikor vele. De nem, nem jut eszébe semmi.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 7:41 am

-Mugli nyelven szólva, lehetnék biztonsági őr is, de nem vagyok az. Egyébként, Raymond Glosser, szolgálatára. Varázsbűnüldözési főosztály vezető. *Közben elnyom egy ásítást. Fáradt, de azért mosolyog. Szeret ismerkedni.*
-Nem akarok tolakodni, de elkísérhetem egy darabon? *Egyelőre még nem tegezi le a nőt, de azért végigméri. És kék szemei csak egy villanással jelzik, hogy bizony a nő jó társaságot kapott.*
-És önben, kit tisztelhetek? *Azért rákérdez a hölgyemény nevére.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 7:47 am

*Végighallgat a férfit, majd elmosolyodik.*
- Áh, akkor nekem valahogy tehetségem van ahhoz, hogy minisztériumi dolgozókkal fussak össze. *Mosolyodik el. A múltkor Cassidy, most Raymond. Bár Falconnal nem kéne összefutnia.*
- Ha szeretne. *Vonja meg a vállát. Neki ugyan mindegy. Legalább nem lesz egyedül.*
- Sandra Berger vagyok, tájrajz tanár. *Mutatkozik be ő is, majd elindul, a férfi meg valószínűleg követi.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 7:54 am

-Nekem meg ahhoz szokott lenni tehetségem, hogy halálfalókkal futok össze. Egyet nemrég sikerült leleplezni. Az egész Minisztérium azt hitte, hogy halott. És él... *Mosolyodik el a végén. Chad Crusaderről beszél.*
-Úgyis a Minisztériumba megyek, még nyolc órán át húzni az igát. Hála istennek, sokkal több a bal... khhm, bocsánat, pitiáner bűnöző. De annyi eszük nincs hogy elbújjanak... *Igen, ez mindig így van. De most nem akart káromkodni, a nő jelenlétében, kinek neve Sandra.*
-Sandra... Szép név. Wiliani tanár? *Gondolja, hogy az, de rákérdez.* -Amúgy, tegezhetnénk egymást? Véleményem szerint, idősebb vagyok... *Egy mosolyt villant, és eltapossa a cigit. Nincs szüksége rá, még.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 8:07 am

- Ó, én nem akarok halálfalókkal összefutni. azok túl veszélyesek. *És tényleg, főleg az ő varázstudásához képest. Egy könnyű átokkal simán padlóra küldenék.*
- Ön még ilyenkor dolgozik? Részvétem... *Igaz, néha ő is dolgozik késő estig, de azt csak önszorgalomból teszi, nem kötelességből.*
- Köszönöm. Igen, ott tanítok. Csak be kellett ma mennem az egyetemre. A vonatomat meg lekéstem. *Sóhajt egyet. Igen, neki valahogy mindig balszerencséje van.*
- Persze, már én is kérni akartam, Raymond. *Teszi hozzá a férfi nevét.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 8:17 am

-Amíg bájcsevegsz velük, addig semmi gond. Csak nem ajánlatos felhúzni... Mondjuk, a hidegvér sem árt. *Ugye már letegezték egymást, szóval jó kedélyűen beszélget a halálfalókról.*
-Igen. Muszáj. Tudod, szinte minden egyes lépésemről jelentést kell írjak Stride-nak, meg a többi felettem lévőnek. És amikor akció van, akkor meg szintén muszáj. *Csóválja meg a fejét.*
-Hmmm. És, vezeted valamelyik házat? De ha gondolod, elkísérhetlek Wilianig. *Egy félmosoly, és közben nézelődik.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 8:28 am

- Én sem bájcsevegni, sem párbajozni nem szeretek velük. Inkább ne is fussak össze egyel sem. *Jobb a békesség, ő azt vallja. A halálfalók az egyik oldalon, ő a másikon, jó távol.*
- Uh, az nem lehet túl jó. Nekem szerencsére csak tanterveket kell írnom. Meg óravázlatokat. Meg dolgozatokat és leckéket javítani. De azok nem olyan húzósak. *Vonja meg a vállát. Szereti csinálni.*
- Igen a plama házat vezetem kb fél éve. Jó kis ház, szeretem őket. *Mosolyodik el. Inkább a plamát vezeti, mint a faminét.*
- Hát... én vonattal akartam menni. Tudod, hopponálni nem tudok. *Pirul el egy kicsit, majd lesüti a szemét. Evvan.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 8:42 am

-Mondjuk, igazad van, nem jó ha összefutsz velük. Tapasztalat. *Egy félmosolyt villant Sandrára.*
-Hát, már elég rég óta csinálom, szóval meg lehet szokni. Még ha elég nehézkesen is. Bár, adjak hálát a magasságosnak, meg minden szentnek, hogy Falcon jó ideje ködbe veszett. Így nincs egy dühöngő őrült a Minisztériumban. *Rántja meg a vállát aprón.*
-Én plamás voltam. Ha megnézed azt a szekrényt, ahol a kviddicses dolgok vannak, a nevemet, a házamat és a posztot is megtalálod. *Egy halvány mosoly, aztán felcsillannak a szemei.*
-Értem. Hmm, most emberedre akadtál, mert én tudok hopponálni, és társas-hopponálni is. *Egy macsós félmosoly -ami jól áll neki- , és kezeit a zsebébe rakja.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyVas. Okt. 10, 2010 4:11 am

- Nem, főleg akkor nem, ha én vagyok az áldozat. *Sóhajt egyet. Igaz, még nem támadták meg, ad hálát az égnek, de ebben a mai világban bármikor előugorhat az egyik sikátorból egy halálfaló.*
- Falcon? Nem ő volt az az auror, aki kihallgatott minket? Halálfalókat kereset, meg Alexet vádolta, hogy ő a Leader. Azt hiszem Stride küldte Wilardba. Mi van vele? Áthelyezték, vagy valaki a másvilágra juttatta? *Húzza el a száját. Nagyon utálta mindenki, amikor olyan dolgokat akart megtudni, amik meg sem történtek.*
- Azt még nem nagyon nézegettem, de ha lesz időm, akkor meglesem. *Mosolyodik el. Őt annyira nem érdekli a kviddics, maximum nézni.*
- Tényleg? *Vonja fel a szemöldökét.* Egyszerűbb lenne, mint vonattal... Ha szépen megkérlek, akkor esetleg elhopponálnál velem Wilardba? *Mosolyog a férfire kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 2:53 am

Raidon Raphaello

*Megint egy unalmas nap volt ez a mai. Bár, nem vagyok éhes, mert nem rég szívtam ki egy lány vérét. Így friss, és üde vagyok. A falnak támaszkodva cigizek. Fekete bőrkabát, fekete pulóver, fekete farmer és egy fekete cipő van rajtam. Kezeim ujjatlan fekete kesztyűbe vannak bújtatva. Közben figyelem a járókelőket. Ők nem különösebben néznek meg engem, mert nem tudják, hogy mi vagyok... Bár nekem addig jó, ugyebár. Remélem a tanárnő elvitte a gyerekeknek azt a löttyöt. Bár bízom benne.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 3:06 am

Mason D. Hill

*Mindjárt Karácsony. Ideje volt eljönni ide is, hogy ajándékokat vegyek, bizonyos személyeknek. Az időjáráshoz megfelelően öltöztem, azaz melegebb ruhát vettem fel. A Fő sétányon lépkedek, hisz a legtöbb üzlet innen nyílik. Már vagy a tizedik boltban voltam, de nem találtam megfelelő ajándékot. Az egyik üzlet falánál, egy ismerős alakot veszek észre. Mondhatni, hogy nem túl kellemes emlékek fűznek hozzá. Most valahogy nincs kedvem a társaságához, nem, mint ha máskor lenne. Megpróbálok észrevétlenül elballagni mellette. Remélem sikerül.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 3:12 am

-Van egy jó hírem a számodra. A barátnőd nem fog emlékezni rám, és a történtekre, egyúttal a sebe is el fog tűnni. Szóval nyugodtan rátérhetünk arra a mondatodra, hogy remélem hogy valaki meg fog karózni engem. Nos, itt az alkalom, miért nem próbálod meg? Vagy talán félsz? Nincs okod rá. Ígéretet tettem, valakinek, hogy nem fogok többet gyerekeket megtámadni. Amúgy sem állt szándékomban, már akkor sem, csak tudod a vérszomj sok olyan dologra képes, amire más nagyon nem. *Úgy beszélek, hogy csak ő hallja. Közben szívok egyet a cigiből.*
-Oh, és utólag is sajnálom. Tudom hogy nincs mentség, meg blabla. Ezt a szöveget ismerem. *Vonom meg a vállam.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 3:24 am

*Pedig annyira szerettem volna, ha nem szólít meg. Sajnos így nem mehetek el mellette, úgy, hogy ne reagáljak arra, amit mond.
-Ezt meg, hogy érti??
*Kérdem egy kicsit elbizonytalanodva, hisz nem tudom, hogy most mire is céloz valójában a vámpír. Viszont, amit utána mond, az egy kicsit felhúzott.
-Ha már így áll hozzá, akkor meg is tenném. Nem félek magától. Ezt nagyon jól tudhatja. Ha félnék, akkor az erdőben nem próbálom meg megállítani. De tudom, hogy mind hiába, magán nem fog a varázslat. Meg különben is. Nincs nálam karó. De, ha megvár, szívesen hozok egyet.
*Válaszolok neki mérges hangon. Az meg teljesen hidegen hagy, hogy még ki hallja a társalgásunkat.
-Nem érdekel, hogy mire képes, ha vérszomja van. Keressen mást, akiből lakmározhat, ne pedig egy ártatlan lányt.
*A kezemet ökölbe szorítottam, már amelyik nincs eltörve. A következő mondatán egy kicsit megnyugszok, de még nem eresztem le a kezemet. Veszteni valóm nincs, max annyi, hogy eltöri a másik kezemet is.
-Nem gondolja, hogy ezzel már elkésett egy kicsit?? Hát... nem nagyon van mentsége rá.
*Reagálok a mondatára. A hangulaton teljesen tönkrement, már ajándékokat sincs kedvem venni. Csak minél előbb jussak vissza a suliba, remélhetőleg épségben.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 3:39 am

-Úgy, ahogy értettem. Majd ha beadják neki azt, amit készítettem, és még a sebére is kenik, akkor minden bizonnyal rájössz. *Ennyi a válaszom.*
-Pedig, jobban tennéd, ha félnél tőlem, és rettegnél. És nem jönnél a közelembe, mert még egy olyan ember sem úszta meg élve, aki meg akart ölni engem. Nem szeretnélek fenyegetni, de kerülj el jó messzire. *Nem vigyorgok. Teljesen komolyan mondom, amit mondok. Tényleg jobb, ha elkerül engem, már csak a saját érdekében is.*
-Öcsi, te még nem tudod, milyen vámpírnak lenni. De ha megkérdezed én elmesélem neked. Ha nem iszok vért, akkor meghalok. Nem magamra vagyok utalva, hanem az emberekre is. Ez nem olyan, hogy oké, akkor nem iszok három napig, és majdcsak lesz valahogy. Ha nincs vér, akkor én nem "élek". Mert tudod rég meghaltam. Oh, ezer bocsánat, hogy előbújt belőlem a szörnyeteg. Ugyanis én nem szoktam gyerekeket bántani. Jogotok van arra, hogy éljetek. De... ha nem hiszed el, nézz utána egy könyvben... Bár ott csak olyanokat találsz hogy a fokhagyma halálos. A nagy francokat. Ha tudni akarsz mindent a vámpírokról, kérdezz egy igazi vámpírt. *Nem mozdulok el a faltól.*
-De gondolom. Viszont, amint mondtam, ha megkapja azt a bizonyos főzetet, amit az életem árán készítettem, akkor elfelejti a dolgot. Örökre... Ugyanis az amit én csináltam az halálos. Már a puszta érintése is.. Szóval vedd engesztelésnek. *Még mindig komolyan beszélek.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 3:59 am

-Hát... erről nem tudtam. Remélem lesz valami hatása. Bár attól még én emlékezni fogok rá, ne aggódjon.
*Reagáltam a mondatára.
-Már nem azért, de miért féljek egy olyan vámpírtól, aki életben hagyott?? Hiába támadott rám, még sem ölt meg, pedig ott lett volna az alkalma. Senki nem tartotta vissza, hogy megtegye. Nem, de??
*Kérdezem, miközben megfogadva a tanácsát egy lépést azért hátrébb lépek. Nem célszerű felbosszantani, de hát nem fogom vissza magam.
-Van nevem is, az pedig nem az Öcsi. Képzelje, eltudom hinni, hogy milyen érzés lehet vámpírnak lenni. Ez ugyan olyan, mint a halandóknál. Ha nem eszünk, előbb vagy utóbb meghalunk. Igen ezt is tudom. Csak akkor lehet vámpír az ember, ha megitatják vámpírvérrel, majd a vámpír is iszik az áldozata véréből, majd megöli. Borzalmas dolog lehet.
*Válaszoltam. A hangomon lehet érezni egy kis együttérzést, de attól még utálom a vámpírokat.
-Hát a bocsánat kérés még mindig nem elég. Hát igen jogunk van élni, de ha egy magafajta vámpírba botlik az ember és rátámad, akkor már nem hiszem, hogy számít-e ez a jog. Tudom, hogy a foghagymától nem hal meg a vámpír. Nem kell dedósként kezelni, mert gyerek vagyok.
*Reagáltam a mondatára. Szerencsémre nem mozdul meg, így a kezemet leengedem, majd nyugodt hangon folytatom a társalgást.
-Kár, hogy nem halt meg, De, ha az életére káros, akkor még is, hogyan tudta elkészíteni.
*Kérdezem egy kis kíváncsisággal.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 4:08 am

-Nyugodt lehetsz, elég sok hatása lesz. Eltűnik a sebe, nem fog emlékezni rám, és vámpír sem ihat a véréből, mert meg fog halni... Ugyanis számunkra ez egy méreg. *Magyarázom egyszerűen.*
-Nos, az a nagy büdös helyzet, Ralph, hogy ha nem jött volna a tanárnőtök ma már ti ketten nem lennétek az élők sorában. Ugyanis mint mondtam, akkor nem voltam magamnál, és ha elveszítem az önkontrollom, amihez hozzáteszem nagyon sok dolognak kell történnie, akkor senki nincs biztonságban.. *Ez az igazság. Sosem arról voltam híres, hogy hazudok.*
-Nos, nekem ezt nem kell említeni, én sem saját akaratomból lettem vámpír, engem is úgy változtattak át. *Vonom meg a vállam.*
-Nos, én úgy gondolom hogy egy gyereket nem éri meg átváltoztatni, vagy megölni. Ahogy már egy másik személynek is kifejtettem... *Nézek a szemébe. A tekintetem üres, mégis megijed, amikor belenéz.*
-A módja elég egyszerű. Sárkánybőr kesztyűt használtam, aminek a külsejére kígyóbőr van felhúzva, és griffvérrel van átitatva. Így nem lett semmi bajom. *Még mindig nem mosolygok.*
-De ha tudni akarod, hogy milyen voltam, akkor menj a Roxfortba, vagy keresd meg az 1672-ben a Roxfortba kerülő diákok listáját, és annak házukat. Griffendéles voltam. És mielőtt vámpír lett belőlem, átoktörő voltam. Remélem ezzel mindent elmondtam. *Nézek rá, egy gonosz vigyorral, bár semmilyen szándékom nincs.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 5:55 am

-Ki fog meghalni??
*Kérdezem csodálkozva, hisz egy kicsit érthetetlen a válasz.
-Hát van benne valami, de ha nem próbálkozok védekezéssel mágiaformájába, akkor nem talál meg minket. Szóval még is csak volt haszna, hogy varázsoljak. Csak nem maga ellen volt hasznos...
*Reagáltam a dologra, mit sem törődve a környezetünkben elsétáló emberekkel. Kezdek egy kicsit fájni a fejem a hidegtől. Lassan mennem kellene visszafelé, de valahogy, nincs kedvem.
-Hát volt egy olyan sejtésem, hogy nem önszántából változtattatta át magát. Senki nem kíván vámpír lenni, még, ha örök életűek is.
*Egy kicsit megijedtem, mikor a szemembe néz, bár nem hátrálok meg, hisz, ha megakarna ölni akkor úgy is tudja, hol talál, vagy egy másodperc alatt előttem lenne.
-Hát valahol még is van szíve.
*Egy halvány mosolyt eresztettem meg, de a hideg végett azonnal le is fagyott az arcomról.
-Értem. Hát elég fura módszer, de, ha nem akart meghalni, akkor kénytelen volt ezeket felvenni.
*Mikor Roxfort-ról beszél, akkor elgondolkodom egy kicsit.
-Hmm... maga Griffendéles volt. Vannak kapcsolataim, majd megkérem, hogy nézzenek utána.
*Jelentettem ki, majd összehúztam magam, mert egy kicsit fáztam.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:30 am

-Én, ha megérintem puszta kézzel azt az italt. *Vonom meg a vállam egyszerűen.*
-A varázslataid amúgy sem értek volna semmit ellenem. Én is varázsló voltam anno, és még átoktörő is, szóval ezek a pitiáner varázslatok semmit nem érnek, nem hogy ellenem, hanem egy halálfaló ellen is... *Ez a nagy büdös helyzet ugyanis.*
-Látod ebben igazad van, Ralph. *Bólint egyet.*
-Az már nem dobog... De még valahol ott van. *Még mindig ijesztően hatok rá, bár nem tudom miért. Nem akarok vele semmit sem kezdeni.*
-Hát igen. *Bólintok egyet.*
-Rendben.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyPént. Dec. 31, 2010 9:37 am

-Hmm... Akkor van más módszer is, hogy egy vámpírt megöljünk. Nem feltétlen kell karó.
*Reagáltam a válaszára.
-Ne aggódjon. Nem csak ezeket tudom... csak ahhoz még fiatal vagyok, hogy az Azkaban-ba menjek. *Mondtam a kijelentésére. Lassan elindulok, hisz nem vagyok hozzászokva a hideghez. Spanyolban nincs ennyire hideg.
-A lényeg, hogy van. *Vonom meg a vállam.
-Lassan mennem kell. Kezd hideg lenni és lejár a kijárás. Hola! *Köszöntem el, majd sarkon fordultam és elindultam vissza a suliba.

//Köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:10 am

-Hagymafüzérrel, és kereszttel nem érsz semmit. Ellenem a karó az egyetlen ami hatásos, más nagyon nem. Maximum ha benzint locsolsz rám, és felgyújtasz.. De ahhoz még kell nőnöd, elég sokat. *Vonom meg a vállam.*
-Mint mondtam, ellenem nem sok minden hatásos. De ha rájössz, keress meg, és kiokítalak. *Sarjon fordulok, de azért még visszanézek.*
-Vigyázz magadra, Öcsi! *Ezekkel a szavakkal el is tűntem a szeme elől..*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fő sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő sétány   Fő sétány - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fő sétány
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sétány
» Boltok közti sétány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Magic Street-
Ugrás: