Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPatkányméreg Kocsma EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Patkányméreg Kocsma Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Patkányméreg Kocsma EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Patkányméreg Kocsma EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Patkányméreg Kocsma EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Patkányméreg Kocsma EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Patkányméreg Kocsma EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Patkányméreg Kocsma EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Patkányméreg Kocsma EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Patkányméreg Kocsma EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Patkányméreg Kocsma Vote_lcapPatkányméreg Kocsma Voting_barPatkányméreg Kocsma Vote_rcap 
Kim Kaguya
Patkányméreg Kocsma Vote_lcapPatkányméreg Kocsma Voting_barPatkányméreg Kocsma Vote_rcap 
Ted Forrester
Patkányméreg Kocsma Vote_lcapPatkányméreg Kocsma Voting_barPatkányméreg Kocsma Vote_rcap 
James Miller
Patkányméreg Kocsma Vote_lcapPatkányméreg Kocsma Voting_barPatkányméreg Kocsma Vote_rcap 
William Quentin Watson
Patkányméreg Kocsma Vote_lcapPatkányméreg Kocsma Voting_barPatkányméreg Kocsma Vote_rcap 
Sindy Logan
Patkányméreg Kocsma Vote_lcapPatkányméreg Kocsma Voting_barPatkányméreg Kocsma Vote_rcap 
Hannah McDowal
Patkányméreg Kocsma Vote_lcapPatkányméreg Kocsma Voting_barPatkányméreg Kocsma Vote_rcap 
Chris Martines
Patkányméreg Kocsma Vote_lcapPatkányméreg Kocsma Voting_barPatkányméreg Kocsma Vote_rcap 
Solaria Luthia
Patkányméreg Kocsma Vote_lcapPatkányméreg Kocsma Voting_barPatkányméreg Kocsma Vote_rcap 
Daniel Reed
Patkányméreg Kocsma Vote_lcapPatkányméreg Kocsma Voting_barPatkányméreg Kocsma Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Patkányméreg Kocsma

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 10:08 am

Sötét pincehelyiség, hosszú bárpult, ritkás világítás... Ez jellemzi a Patkánymérget. Ide csak az lépjen be, aki elég nagyhatalmú, vagy elég őrült... Itt mindig találni egy-egy sötét mágust, aki ha rosszul nézel rá, megátkoz... De ha bizonyítod rátermettséged, akár még tanítványául is fogadhat...


Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Jún. 25, 2010 1:41 am

- Ó pókerben , verhetetlen vagyok.. *vigyorodok el. Ami csak úgy-ahogy igaz. Tudok pókerezni az tény, és a szerencse is velem szokott lenni, ha kis mértékben is.*
- Köszi azt hiszem van még egy pár szál a szobában.. *felelem . De nem biztos, ha az egyik szobatársam megint meghúzta a készletemet akkor nincs. Majd kiderül ha hazaérünk. Már ha hazaérünk innen valahogy. Bírom az ilyen helyeket , de ott kint már kezd kicsit nyomasztó lenni minden. Az a sok sunyi gonosz tekintet ami követett minket.. Bizarr. Átvágunk a kis terecskén , egyenesen a kocsmához. Örülök, hogy James pár biztató mosolyt küld felém. Jól jön. Ezekre általában visszamosolygok. Félig lelógó tábla hirdeti a kocsma nevét. Patkányméreg. Ez is igazán lelkesítő mit ne mondjak.. Már éppen odaérnék a bejárathoz amikor egy csuklyás alak kerül elénk. Ijedtemben elkapom James kezét és megszorítom. De ez csak egy pillanat amíg elvesztem az öntudatom. Aztán vissza is tér az igazi Hannah. A csuklya annyira a fejébe van húzva, hogy az arcát nem látni. Csak valami hörgő hangon motyog valamit. Próbaképp tökön rúgom.. Akármi is ez, ha férfiból van biztos kellemetlen neki. Aztán hirtelen eltűnik. Gyorsan a kocsma felé húzom Jamest és belépünk.
Ha azt lehet mondani, hogy kint bizarr minden.. Hát a kocsma se kivétel. Homály mindenütt. Magányos vendégek akik , sötét köpenyüket teljesen magukra húzzák és vedelik az alkoholt, miközben magukban beszélnek. Néhol még asztalon alvó embert is látunk. *
- Bocsi az előzőért * mondom Jamesnek, fojtott hangon. Nem úgy tűnik mintha itt szeretnék a hangoskodást. A pulthoz sétálunk. A csapos is mocskos és bűzlik az alkoholtól meg miegyebektől. *
- Egy lángnyelv whiskyt * mondom. Meg szem kérdezi, hogy betöltöttem-e már a tizenhetet. Azért csak van jó ebben a helyben *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Jún. 25, 2010 2:06 am

-Te is? Egyszer mindenképpen kihívlak. *Jegyeztem meg még mindig mosolyogva. Hannah mindig is fel tudott vidítani. Olyan más. Aztán bólint, ha nem kell nem kell. Majd máskor. Ha nem hordják el addig tőlem is. Közben ugye sikeresen odaértünk a kocsmához. Eléggé... lehangoló hely volt, na nem mintha a többi nem lett volna az. A mosoly azért megmaradt, azt perpillanat semmi nem tudta letörölni az arcomról. Már léptünk volna be a kocsmába, amikor valaki elébünk lépett. Hannah megszorította a kezem, én persze vigyáztam, hogy most ne történjen meg az ami az előtt. Nem engedtem el a kezét, csak amikor már beértünk a kocsmába.*
-Minden oké? *Nem éppen egy lánynak való hely, az biztos. Körülnézek. Egy kicsit talán biztonságosabbnak tűnik itt, mint kinn. Követem Hannaht, majd leülök a székre a pult előtt.*
-Nekem is. *Mondom oda gyorsan. Szeretem a lángnyelv whiskyt a haverokkal is mindig azt ittunk... karácsonyi bál előtt, után meg minden ilyen ünnepkor. Amúgy nem sokat jártam le velük Wilardba.*
-Amúgy nem gond. *Halvány mosoly. Úgy érzem, mintha csak mi lennénk itt az egyetlen fény... nem sokat fogok ide járni ahogy elnézem. Azért közben próbálok vigyázni a cuccaimra.
Amikor elkaptuk a whiskyt, csak elkezdem pörgetni a poharat. Még nem iszom meg... még. Egy pillanatig körülpillantok az itt lévőkön is. Nem mondom, vannak érdekes emberek.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Jún. 25, 2010 2:06 am


Patkányméreg Kocsma Darkstranger

*Mióta a két fiatal belépett, egy csuklyás figura figyeli őket. A csuha, melyet visel, szürke és zöld különös keveréke. Arca nem látszik ki, s testalkatából nem lehet megállapítani, hogy férfi-e, vagy nő. Lassan vékony kezeit kicsúsztatja a csuha ujjaiból, és teletetovált kezével lelöki a kámzsát. Férfi. Bőrének minden négyzetcentimétere különös tetoválásokkal szeme, éjfekete szemeit a "párocskára" szegezi, kopasz fejét kicsit előre dönti, és halványan elmosolyodik... Ám mosolyában van valami ijesztő, zavaró. A figura lassan feláll, és elindul Hannahék asztala felé, majd mikor odaér, mindkét kezével rátámaszkodik.*
- Üdvözletem, fiatalság... Remélem nem zavarom meg kicsiny társalgásukat, de lenne önök számára egy kifejezetten érdekes ajánlatom... Varázstárgyakkal kufárkodok, és akad nálam egy medallion, melyet pár aranyért cserébe szívesen valamelyikük zsebébe csúsztatok. És higyjék el... Ez a csecsebecse...
*Itt egy pillanatra megáll, jelezvén, hogy nem épp holmi biszuról van szó.* ...igen nagy hatalommal bír...
*Majd várakozón figyeli a párost, hogy megtudja, mit válaszolnak...

//Fagyasztás//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Jún. 25, 2010 11:02 pm

// Olvadás .. //

- Minden...oké * bólintok. Leülün kegy asztalhoz. Nem szokásom, hogy órákig igyak egy whiskyt. Most sem teszek ez ellen. Pár perc alatt benyakalom az egészet. James értetlen arcát látva hozzáteszem*
-Acélmáj... Van két bátyám.
*Kérek még egy pohár vodkát. Ezzel egy kicsit azért óvatosabb vagyok. Színtiszta orosz vodka. Belekortyolok. Élvezem ahogy végigmarja a torkomat, majd felmelegít. Nem mintha a whisky nem tette volna ugyanezt.. Felemelem a poharat és az átlátszó folyadékot nézem.*
- A jó öreg vodka.. Az orosz anyaföld egyik legnagyobb büszkesége. * mondom elmélyülten, mint egy igazi orosz . Ami igaz is . Elvégre onnan jöttem, a fagyból. Osztom James nézetét, én sem fogok annyira sokat idejárni.*
- Ha Wilfred igazgató ezt tudná .. *nézek először körbe, majd a whiskyre és a vodkára. Biztosan, hogy kapnánk egy egész életig tartó büntetőmunkát.
Egy csuklyás alak közeledik felénk. A szememben először rémület csillan, amit aztán elnyom a McDowal vér és a vakmerőség.*
- Örvendek ! Ha többet elárulna a medalionról és pontosítaná a pár arany kifejezést átgondolnám.. *válaszolom kimérten. Lehet, hogy James furcsállja, de szerintem tökéletes ajándék lenne anyámnak. Viszont ha tényleg valami nagy hatalommal bír akkor megtartanám magamnak. Csábítanak az ilyen veszélyes és sötét dolgok. Bár az is lehet, hogy meg van átkozva. Akkor viszont én járnék rosszul..Várakozóan Jamesre nézek, hogy ő mit szól.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Jún. 25, 2010 11:17 pm

*Én sem várok sokat a whiskyvel, lehúzom és leteszem a poharat. Én egyelőre mást nem kérek, csak álmélkodva nézem Hannaht, ahogy ő még vodkázik is. Én is szeretem… de a whiskyt jobban. Rámosolyogok, majd bólintok egyet.*
-Nekem egy elfajult húgom van. De volt kitől tanulnia. *Nem zavar, hogy ő ilyen. Ilyennek tetszik. Elmerengve nézek az átlátszó alkoholra, közben vállat vonok.* Kit érdekel Wilfred? *Mert én így is gondolom. Az öt év alatt már annyi hülyeséget csináltunk, hogy az igazgatónak egy kis pia meg se kottyan. Ez van… úgysem törődik velünk olyan sokat. Idő közben, a csuklyás alak odalép hozzájuk. Meglep, hogy Hannah ilyen nyugodtan elkezd vele beszélgetni.*
-Jó napot. *Köszönök csak, hiszen Hannah elmond mindent, ami fontosabb lenne. Végül úgy döntök, nem nagyon ellenkezem. Ki tudja, talán még hasznunk is lehet az egészből. *
-Na lássuk! *Érdekel, és nem csak azért mert Hannaht is érdekli. Kíváncsi tekintettel pillantok egyszer a lányra, egyszer a furcsán kitetovált alakra. Úgy tűnik… igazat beszél. Úgy tűnik.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Jún. 25, 2010 11:21 pm

- Oohhhoohohóóó, fiatalság!
*Szólal meg a férfi nyájas hangon.*
- Nem úgy van az, hogy itt helyben kirakom a medált, és mindenki boldog... Ez titkos dolog... Nem adom ám el bárkinek... Van a kocsma mellett egy kis sikátor, oda húzódjunk be... De annyit elmondhatok, hogy aki tolvajlásra vagy gyilkolásra adná a fejét, istennek érezheti magát az említett medalionnal...
*Mondja a férfi, majd int egyet.*
- Gyertek velem, és megláthatjátok, miről is beszélek... Egy tíz aranyat biztos megér, de... Hajlamos vagyok alkudozni...
*Mondja a férfi halkan.*






Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Jún. 25, 2010 11:28 pm

- Engem is a bátyáim rontottak meg.. Nem voltam ám ilyen rossz gyerek * Vágok ártatlan angyalka arcot, mielőtt a a csuklyás koma csatlakozna hozzánk.
Szóval nem akarja megmutatni.. Bemenni egy sötét sikátorba... vele ?! Na ugyan már, hol élünk mi ? Mivel úgy érzem, hogy sem tolvajlásra nem adnám a fejem, gyilkolni meg még nincs kedvem meg semmi indokom, hogy ezt tegyem, ezért kénytelen vagyok elutasítani *
- Nos ez esetben én személy szerint kihagynám az ajánlatát * Mosolygok rá. Nem egy esetről hallottam már, amikor diákokat vagy ártatlan varázslókat ilyen aljas módon csőbe húztak. Meg amúgy is eléggé bizarr alaknak tűnik.
Bár ez csak az én véleményem. Még itt van James is. Ha ő belemegy, akkor muszáj lesz követnem őket. Egyedül még sem maradok itt..Várakozóan nézek Jamesre, majd iszok egy kortyot a vodkából*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Jún. 25, 2010 11:37 pm

-Valóban? *Pillantok Hannahra, majd mosolyra húzom a számat. Aztán persze a csuklyás alatt magyaráz nekünk egy sort. Gyilkolás? Tolvajlás? Összeráncolom a homlokom, közben egy pillantást vetek a vállamra. Nem, nem látszik a pentagramma... mellesleg, még szerencse. Nem mindenkinek kell tudni, hogy mi vagyok.*
-Okvetlenül erre a kettőre -vagyis a tolvajlása és a gyilkolásra- kell alapozódni? *Nekem végül is egyik se gond, de... nem vagyok tolvaj. Addig nem mozdulok még meg nem tudom, akkor pontosan mit is kell tenni a medálért.*
-Előbb mondja meg konkrétan... aztán majd kimegyünk. *Azért nem vagyok biztos abban, hogy jó ötlet lenne. De... amennyire okos vagyok, mindenre beadom a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Jún. 25, 2010 11:42 pm

- Alapozol amire akarsz, de nem beszélek konkrétabban. Néztetek már itt körül, Énok verjen meg titeket? Ha bárki is megtudja, mire képes a medál, kivégez engem, és elveszi. Azért jöttem ide hozzátok, mert ti azért normálisabbnak tűntök a helyi átlagnál... De látom, nem csak fiatalok, de hülyék is vagytok. Hisz elvégre kinek kell az a képesség, hogy egyszerűen átsétáljon a falakon és láthatatlanná tudjon válni?
*Suttogja a férfi dühösen, majd elindul kifelé. Látszik, hogy csalódott, és idegesen tekinget körbe...*






Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Jún. 25, 2010 11:49 pm

* Jamest mégis érdekli az ajánlat. Hát nézzük mi sül ki ebből. Az alakot kicsit felbosszantja a viselkedésünk. Fogalmam sincs ki azaz Énok.. De ezek szerint nem is akarom megtudni. Épp az utolsó kortyot iszom ki a pohárból, amikor közli a falon átsétálós és a láthatatlanságos dolgot. Ez viszont már felettébb érdekel. Nagyon is jól jönne... Megáll egy pillanatra a kezemben a pohár , aztán felhajtom és felpattanok.*
- Fiatalság, bolondság* vetem oda Jamesnek és a férfi után indulok. Ha követ annak felettébb örülnék, hisz akkor ha történne is valami nem egyedül kellenes szembenéznem vele. Kilépek a kocsmából és a férfit keresem. Meg is pillantom, majd utána szaladok. Pár lépéssel mögötte lefékezek*
- Szóval mennyit is kér azért a medálért ? * Kérdezem zihálva. A pénz az nem gond számomra.. De azért nem akarok olyan sokat kiadni érte *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptyPént. Jún. 25, 2010 11:54 pm

*Bólintok Hannahnak, de egy kicsit fel is bosszant az alak kijelentése. Én, hülye? Nem igazán volt oka ilyet mondani. Felpattantam amikor Hannah is, de előtte még kifizettem az italokat.*
-Hát igen... *Azzal szorosan a lány mellett haladva beértük az embert. Látszott rajta, hogy kicsit csalódott, de... még talán szerencséje lehet velünk. Remélem nem akar beetetni. Nem lenne jó vége neki.*
-Na meg meg is mutathatná azt a láthatatlanná válást. *Csak hogy tisztázzuk azt, hogy most ez tényleg igaz-e. Kérdő tekintettel - le se véve róla a pillantásom- nézek a rejtélyes emberre, de azért szemem sarkából Hannaht is figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 12:06 am

- Megmondtam, hogy csak kint a sikátorban mondok többet. Döntsétek el, érdekel-e vagy sem. Ha nem, akkor hagyjatok békén. De nézzetek már körbe!
*A kocsma népe már egy emberként figyeli a triót. Több helyen pálcák, kések, tőrök kerültek elő, és mindenkin ott a sátáni vigyor. Bizony, James és Hannah nagy butaságot csináltak, amikor sokáig hitetlenkedtek és vaciláltak, mert ezzel magukra vonták a gyilkosokból és fekete mágusokból álló nép figyelmét. Már az öltözetükkel és a viselkedésükkel is épp eléggé, de hogy ennyit problémáznak, az már végképp tisztába tette, hogy nem helyiekről van szó...*
- A rohadt életbe... Sikátor...
*Morog a fickó, és sietős léptekkel elhagyja a kocsmát. Többen is felállnak, és a nyakukat, öklüket ropogtatják, úgy nézik a Wilianes diákokat.*






Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 12:14 am

* Elborzadva nézek körül. Hát az egyszer biztos, hogy már nem szívesen látott emberek vagyunk itt. A bátyáim biztos élveznék a helyzetet.. De én most valahogy inkább elhúznék innen , de gyorsan. Körbenézek és fojtott hangon válaszolok*
- Érdekel .
* Azzal gyorsan a csuklyás férfi után eredek. * - James .. * Keresem a fiút. Talán nem jönnek utánunk a azok az alakok bentről. Bár nem azért, mintha nem élném ki párbajozási vágyamat.. De biztos, hogy vannak elég képzettek ahhoz, hogy két diákot csak úgy sec-pec alatt kivégezzenek. Nem olyanok mint akik értékelnék a könyörgést.*
- Hét aranynál nem akarok többet adni érte * Mondom az ürgének amikor már a sikátorban vagyunk*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 12:19 am

-Engem is. *Jelentettem ki végül halkan, aztán Hannah és a férfi után igyekeztem. Nem volt éppen kellemes helyzet, az igaz. Azért inkább nem gondolok bele, mi lett volna ha megtámadnak minket. Lehet, hogy néhányat le tudtam volna rendezni de akkor is túlerőben vannak. Amikor Hannah a nevemet említette, lágy hangom szólaltam meg mögüle.*
-Itt vagyok. *Mellé szegődtem, aztán amikor a sikátorba értünk, megálltam és ismét kérdőn néztem az alakra. Na most mi lesz? Hannah már alkudozik anélkül, hogy látta volna a medált. Én azért még megnézném.*
-Én előbb látni akarom, hogy tényleg úgy van-e ahogy mondja. *Összefontam karjaim, közben fél szemmel még mindig Hannaht kémleltem.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 12:29 am

- Majdnem megölettek mindhármunkat, és még feltételeket szabsz?
*A férfi felröhög durván, majd gúnyosan ránéz a fiatalokra.*
- Először jártok itt? Jobb, ha megtanuljátok a szabályokat, mert gyorsan elvéreztek... Itt a feltételeket az eladó, és nem a vevő diktálja. Aki túl sokat tököl, az meghal. Aki többnek hiszi magát a valóságnál, az meghal. Aki nem tisztelettudó az idősebbel, az meghal. Aki nem fekete köpenyben és fekete csuklyában jár, az bajba kerül. Érthető voltam? Kilenc alatt nem adom.
*Mondja, és ezzel egy medált vesz elő, majd felemeli.*
- Tessék, kipróbálhatjátok, mielőtt megvennétek, de ha megpróbáltok meglógni vele, meghaltok.
*Mondja kicsit bizalmatlanul.*
Patkányméreg Kocsma Medallion
"Ezzel egy medált vesz elő, és felemeli..."

Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 12:41 am

* Felvont szemöldökkel hallgatom a monológját, hogy mik is itt a szabályok. A hiúságom nem engedi, hogy beismerjem, hogy életveszélyben voltunk és tényleg pofátlanság, hogy még itt én szabom a feltételeket. De hát nem tanultam mást otthon. Ha valahova elmentünk, akik meglátták apám azok mindig meghunyászkodtak. Úgy látszik ez a való életben nem így van. Vagy legalább is én még nem vagyok eléggé rettegett ahhoz, hogy elvárjam az effajta viselkedést.
A medálra pillantok. Látszik rajta, hogy nem egy hétköznapi csecsebecse. Jamesre nézek.. Valamelyikőnknek ki kell próbálni. Mint mindig most is előbb cselekszem, minthogy gondolkoznék. A medálért nyúlok és megszorítom. Nem érzek semmit..*
- Most akkor hogyan tovább ? * kérdezem a fickótól. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 12:53 am

-Jól van, felfogtuk... *Mondom, egy kicsit türelmetlenül a férfinak. Kicsit közelebb lépek, amikor előveszi a medált. Hümmögök párat, végül is szép kis darab. De még mielőtt bármit is tudnék mondani, Hannah lecsapja a kezemről. Nem baj, inkább legyen az övé bár nem vagyok abban biztos, hogy jó vége lesz az egésznek. Már éppen mondanám, hogy ha lehet akkor majd én próbálom ki először. Aztán valami mégis azt súgja, hogy hagyjam. Kérdőn nézek az emberre, aztán Hannahra vetek egy "azért vigyázz" pillantást. Megszólalni nem szólalok, inkább csak csendben figyelek most.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 12:59 am

- Nos, a medál működése egyszerű és nagyszerű. A nyakadba veszed, megérinted, és a falakon átjáráshoz kimondod a "Noxium Praghan Enochiel Faatum" szavakat, a láthatatlansághoz pedig... Azt majd ha fizettél...
*Mondja a férfi, és türelmesen vár. Látszik, hogy kezd megnyugodni, bár valamiért még mindig idegesen nézelődik. Nem nagyon tud megnyugodni, nem szokása eltűrni a kocsmában történteket. Ha Hannah felveszi a medált, megszólal.*
- Na, kényelmes? Most próbáld kimondani a varázsszavakat...
*Mondja halkan.*

Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 1:04 am

* Érdeklődve hallgatom a használati utasítást. A nyakamba akasztom a medált. Nincs nagyon veszíteni valóm. *
- Kényelmes * Erőltetek egy mosolyt az arcomra. Egy kicsit azért hezitálok.. Eléggé bátor dolognak tűnik ez , de azért ha történik valami.. Nos akkor nem lehet mit tenni, nincs rajta biztosítás. Felsóhajtok és kimondom a szavakat. De nem, most nem fogok meghátrálni. Én csináltam ezt magamnak, hát vállalom a következményeket*
- Noxium Praghan Enochiel Faatum
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 1:21 am

*Figyelek és figyelek. Egyszerűen rossz előérzetem van. Azért nem mozdulok el nagyon Hannah mellől, hogy ha kell, segítek. De leginkább az idegen embert szemlélgetem, kíváncsian.*
~Noxium Praghan Enochiel Faatum~ *Próbálja megjegyezni a szavakat, aztán Hannah cselekszik. Halkan odalépek mellé és szinte a fülébe súgom.*
-Vigyázz. El ne veszítsd a fejed tőle. *Csak mert ki tudja milyen erővel rendelkezik még ezeken kívül a medál. Nekidőlök a mellettem lévő falnak, -amitől mellesleg igen csak poros lesz a ruhám - és figyelem mi fog történni.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 10:20 pm

*Hannah elkezdi kimondani a szavakat, a medál csillogni kezd. A férfi ajkai sötét vigyorra húzódnak, és lassan hátralép kettőt. Ahogy a lány befejezi az utolsó szót is, a medallion felfénylik, bevilágítja a kis sikátort. A csuklyás férfi futni kezd... Ha a lány megpróbálja levenni a medált, rájön, hogy nem tudja. A tetovált idegen hirtelen felemeli a kezét, melyből láthatatlan erő csap ki, Jamest hátralökve jó négy-öt méterrel, ő maga pedig elvetődik. A fényáradat hirtelen vörösbe csap át, majd egy robbanás rázza meg a környéket. Hannah, megtépett, megszenesedett ruhákkal borul a földre, majd meghall egy hangot, a fejében.*
~Végre, Énok legsötétebb lényeinek egyike, jómagam, Azazel, felébredt!~
*A hang sátáni kacajban tör ki.*
~Már nem szabadulsz, kicsilány, a tested az enyém lesz!~
*A csuklyás feltápászkodik, és megszólal.*
- Még eljő Azazel sötét órája! Mester, sok sikert!
*És ezzel eltűnik...*
~Az enyém lesz a tested...~
*Súgja még a hang, de hallgatásba borul... Hannah nem tudja levenni a medált.*

//Köszi a játékot... Innentől figyelni fogom önt, Miss McDowal, és Azazel néha beleszól majd az életébe!//

Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 10:38 pm

* Miután kimondom a szavakat, hatalmas fényárba kerülök. Be kell csuknom a szemem, hisze elvakít a medál. Annyit észlelek, hogy valaki gyorsan szedni kezdi a lábát. Kinyitom a szemem és látom, hogy a csuklyás férfi futni kezd. ÉRzem, hogy valami nincs rendben.. Megpróbálom levenni a medált.. Nem megy. Mintha odaragasztották volna hozzám.. Remélem, hogy csak valami vicc az egész.*
- James ! * Kiáltom és megpróbálok a fiú felé menni, de ő hátra repül. A férfihez fordulok, előveszem a pálcámat és épp jól megátkoznám amikor a fényár vörös színt vesz fel. Megállok . A következő amit érzek , egy robbanás.*
~ Jó, tuti meghalok.. Ha ez túlélem..Lehetetlen.~
* A robbanás ereje a levegőbe emel, majd gyorsan közeledik felém a föld. Fáj minden porcikám. A ruháim cafatokban lógnak rajtam. Aztán megszólal a hang a fejemben *
- Neem * Üvöltöm és a kezemet a fülemre tapasztom. Közben a csuklyás alak , mondd valamit.. Nem értem. A földön térdelek és a fejem elnehezedik. Megpróbálom levenni a medált.. Még mindig semmi.* - James ? * Kiáltom. Talán ő letudja venni.* - Segíts..

// Köszi én is :D Várom... :)//

Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma EmptySzomb. Jún. 26, 2010 10:50 pm

*Tudtam, egyszerűen tudtam, hogy nem lesz jó vége. Tuti hogy többet nem fogok ide jönni, vagy ha jövök is akkor... nem álok le ilyen emberekkel beszélgetni. A poén mi? Hogy a medált nem is fizettük ki. De... még jó. A fény, meglep, elvakít szinte engem is. Én egyre csak a csuklyás férfit figyelem, és akkor kezd gyanússá válni amikor elkezd futni. Elvesztem a fejem... a vízmágiát használnám, éppen, hogy egy kicsit lehűtsem, vagy lelassítsam az embert de nem megy. Egy erős lökést érzek majd pár méterrel arrébb landolok. Egy ideig a földön fekszem, viszont aztán mégis erőt veszek magamon. Hannah a nevemet kiáltja, én felkapom a fejem, de ekkorra bekövetkezik az a robbanás...*
-Hannah! *Kiáltok fel, közben már iramodnék az ember után, de az eltűnik. Egyszer... még biztosan megtalálom de akkor nem lesz jó vége neki.
Hannahhoz rohanok, látom rajta, hogy semmi nincs rendben. Nem bírja levenni a medált. Én hülye... miért nem tartottam vissza? Megpróbálok hozzáérni, de nekem sem... én sem tudom levenni.*
-Basszus Hannah, úgy sajnálom! Miért a fenéért nem tartottalak vissza? *Magamat hibáztatom, hiszen vigyáznom kellett volna rá. Felsegítem.*
-Gyere, menjünk... nem lenne a legjobb most itt maradni. *Jelentettem ki, aztán ha sikerült felsegítenem a lányt elindultam vele. Közben elgondolkodtam, hogy hová is lenne a legalkalmasabb most vinni őt... Wilfredhez? Vagy a gyengélkedőre? Ígyis úgyis ugyan ott kötnénk ki...*


//Kösziii Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Patkányméreg Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patkányméreg Kocsma   Patkányméreg Kocsma Empty

Vissza az elejére Go down
 
Patkányméreg Kocsma
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keselyű Kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Pestispiac-
Ugrás: