Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKeselyű Kocsma EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Keselyű Kocsma Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Keselyű Kocsma EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Keselyű Kocsma EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Keselyű Kocsma EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Keselyű Kocsma EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Keselyű Kocsma EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Keselyű Kocsma EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Keselyű Kocsma EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Keselyű Kocsma EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Keselyű Kocsma EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Keselyű Kocsma Vote_lcapKeselyű Kocsma Voting_barKeselyű Kocsma Vote_rcap 
Kim Kaguya
Keselyű Kocsma Vote_lcapKeselyű Kocsma Voting_barKeselyű Kocsma Vote_rcap 
Ted Forrester
Keselyű Kocsma Vote_lcapKeselyű Kocsma Voting_barKeselyű Kocsma Vote_rcap 
James Miller
Keselyű Kocsma Vote_lcapKeselyű Kocsma Voting_barKeselyű Kocsma Vote_rcap 
William Quentin Watson
Keselyű Kocsma Vote_lcapKeselyű Kocsma Voting_barKeselyű Kocsma Vote_rcap 
Sindy Logan
Keselyű Kocsma Vote_lcapKeselyű Kocsma Voting_barKeselyű Kocsma Vote_rcap 
Hannah McDowal
Keselyű Kocsma Vote_lcapKeselyű Kocsma Voting_barKeselyű Kocsma Vote_rcap 
Chris Martines
Keselyű Kocsma Vote_lcapKeselyű Kocsma Voting_barKeselyű Kocsma Vote_rcap 
Solaria Luthia
Keselyű Kocsma Vote_lcapKeselyű Kocsma Voting_barKeselyű Kocsma Vote_rcap 
Daniel Reed
Keselyű Kocsma Vote_lcapKeselyű Kocsma Voting_barKeselyű Kocsma Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Keselyű Kocsma

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 12:08 pm

Egy kiemelkedő torony található Pokolpalota közepén. Hatvan emelet magas, de csak a földszintet használják. Ez a Keselyű Kocsma, ahol minden megtörténhet. Főleg csempészek gyülekezőhelye, bár néha egy-egy tolvaj is megfordul itt... A sör meleg, a bor rossz ízű, de legalább finom ételt adnak...

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptyHétf. Jún. 28, 2010 5:33 am

* Ash kicsit idegesen lép be a kocsmába. Valami olyan helyet keresett ami illik a hangulatához. Tiszta fekete öltözékben. Pálcája a kezében. Lassú léptekkel közelít a sankhoz. Mikor oda ér leül és rendel egy sört. Körül néz nem lát senki ismerőst, de annál több gyanús arcot. Egyik kezével a pultra támaszkodik, másik kezével a poharat a szájához emeli és belkortyól. Kis grisszal leteszi a pultra a meleg sört. ~ utálom a meleg sört~. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptyHétf. Jún. 28, 2010 5:53 am

*Felfedező körútra indult, és Hell City-ben kötött ki. Közepén egy tornyot vett észre, és felkeltette figyelmét. Fekete miniszoknya, sötétkék póló, és egy fekete felsőt visel. Pálcája zsebében, egy ilyen helyen lehet, hogy szüksége lesz rá. Belép a kocsmába, körülnéz és egy ismerőst lát a sanknál. És az az ismerős nem más mint Ash. Közelebb lép hozzá, és így szól.*
-Helo. Szabad ez a hely? *Mutat a lány melletti székre.*



A hozzászólást Demi Bieber összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 28, 2010 10:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptyHétf. Jún. 28, 2010 5:56 am

* Ashly megpillantotta a felé közeledő lányt. Jobbkor nem is jöhetett volna. *
- Szia. Persze, hogy szabad, ülj csak le. * Mosolyodik el Demire. *
- Kérsz egy szálat? * Mutat a kezében lévő cigis dobozra majd leteszi az asztalra miközben rágyújtott. *
- Hogy hogy téged itt is lehet látni? * Kíváncsian kérdezi a lánytól. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptyKedd Jún. 29, 2010 6:06 am

*Leült Ash mellé, és elfogadta a felkínált cigit. Majd belekortyolt a meleg sörbe.*
-Ja, köszike. *Mondja, kicsit megkésve.*
-Most egy ilyen helyhez volt hangulatom, és gondoltam benézek ha már erre jártam. *Válaszol hosszasan, majd körülnéz. Egy alakot vesz észre az egyik sarokba ülve, amint pont a lányokat figyeli. Elég ilyesztő, de még nem reagál semmit. Ash felé fordul, és halkan odasugja neki.*
-Te az az alak nagyon bámul minket, szerintem jobb ha lelépünk, én ma nem akarok zűrt. *Mondja szemrebbenés nélkül, mert nem fél de ma tényleg nincs kedve bajba kerülni. Demi gyorsan elszivta a cigit, és a sört is úgy-ahogy megitta, majd felkelt és elindult a kijárat felé.*
-Gyere Ash,...jobb lesz ha mi megyünk. *Nyújtja kezét a lány felé, majd együtt kilépnek az ajtón. Lassan visszabattyognak a kastélyba, és közben jókat beszélgetnek. Rég találkoztak, és még nem is nagyon ismerik egymást. Visszaérve a kastélyba, már kicsit későre járt az idő, ígyhát mind a két lány visszavonult a hálótermébe.*


//Köszike Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptyKedd Júl. 06, 2010 4:20 am

* Már jócskán délután van. De Ash nem rég kelt fel és unalom űzésképpen betévedt egy kocsmába. Körbe néz és hirtelen rájött, hogy járt már itt. Szokásához híven rendelt egy sört, csak a hangulat megalapozás érdekében. Aztán helyet foglal egy sarokban lévő eldugott kis asztalkához. Körbe néz, de nem lát semmi ismerőst, így hát tovább iszogatta a meleg sört. *
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptyKedd Júl. 06, 2010 4:29 am

*Csendes léptekkel érkezem a kocsmába mint mindig. Szokásos, ellenőrző körúton vagyok, kivételesen a kedvesem, Petra nélkül. Őt most leköti valami más, így én sem maradtam otthon, hanem eljöttem kicsit nézelődni, és azon töröm a fejem, mivel lehetne még népszerűbbé de kevésbé veszedelmessé tenni a helyet. Világos élére vasalt nadrágot vettem ma fel, egy kockás inggel, aminek a nyakát szabadon hagytam. Mindehhez egy majd térdig érő, ennek ellenére férfiasan elegáns csizmát. Az öltözékemet egésszé teszi a hosszú por szürke kabát, az alatta rejtőző tőr, és varázspálca. Kezemben díszes markolatú sétabot. Fejemen egy egyszerű kalap. Ahogy besétáltam rögtön kértem egy pohár hideg sört, majd kiszúrok az egyik eldugottabb asztalnál egy kislányt. Túl fiatal hogy idevalósi legyen, és túl ártatlanul üldögél ott. Gondolataim ismét sebes kergetőzésbe kezdenek, hogy mi mindent tudnék én kezdeni egy ilyen csinos darabbal. Egyenlőre azonban csak odasétálok, és leülök vele szemben, miközben kedvesen mosolygok. Körülbelül mint a ragadozó a zsákmányára.*
- Üdvözlöm kisasszony. Nem bánja ha idetelepszem? Olyan magányosnak tűnik, csak nincs valami baj? *érdeklődöm mosolyogva ami már annyira profi hogy tényleg elhiheti hogy a kérdés őszinte, és engem csak a segítőszándék vet szét. Egyenlőre nem mondok többek, várok mit lép a kicsike.*


A hozzászólást Rickardo Portman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 06, 2010 4:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptyKedd Júl. 06, 2010 4:40 am

* Az ajtó nyitódik, a zajra odapillant Ashly. Egy közép korú férfi lépett be rajta. Egy kicsit a szokványostól eltérően öltözködött, de azért innen nézve kedvesnek tűnt. Figyeli az idegen lépteit, feltűnt, hogy felé tartott. Kissé ideges lett emiatt, de azért próbálta megőrizni a hideg vérét. *
- Jó napot. * Pillant az elegáns férfira. *
- Nem baj, csak nyugodtan. * Figyelemmel kíséri az ismeretlen minden mozdulatát. *
- Nincs semmi baj. Kéne, hogy legyen? * Mosolyogva válaszolok a kérdésére. *
- Amúgy Ashly vagyok. * Mutatkozik be és nyújtsa a kezét az előtte ülő férfinak. *
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptyKedd Júl. 06, 2010 4:52 am

*Látom hogy ideges lett. Ez természetesen sosem kerül el a figyelmem, hogy ki hogyan reagál a megjelenésemre. Az a múltkori fiúcska is ideges lett, és elszaladt, különös de tökéletesen érthető. Hm, visszaköszön, közlékeny lánynak tűnik, talán nem lesz nehéz a dolgom, de azért nem bízom el magam. Petra sokszor figyelmeztetett hogy ne tegyem és én eddig hittem neki.*
- Ön nagyon kedves, kisasszony *bókolok neki, mert úgy érzem nem kapott még szívbajt tőlem. Majd fog. Mosolyogva megrázom picit a fejem.*
- Nem dehogy. Az a jó ha nincsen semmi baj. Abból következtettem erre, hogy sörözik. Nem tűnik olyan korúnak hogy alkoholt igyon de ne aggódjon. Itt aztán a kutyát sem érdekli. *kuncog fel, hiszen van azért akit érdekel, de azt egészen más szempontból. Mondjuk hogy lerészegedjen és könnyedén kirabolható legyen. Nah igen ez itt nem egy kis piknikező hely. A kézfogást természetesen elfogadom ha már felajánlották, de nem egyszerűen megfogom, hanem kézcsókot adok neki, sötét szemeimmel pedig az arcát fürkészem, vajon mit szól a dologhoz. Nem nehéz megjátszanom az úriembert, megszoktam az évek alatt, a nevemet érintő kérdés alól hamis válasszal térek ki.*
- Zachary vagyok, de hívjon csak nyugodtan Zack-nak. *mosolygok továbbra is kedvesen.*
- Ha megkérdezhetem, mit csinál ön itt? Úgy értem ez nem éppen egy üdülőváros tele van veszedelmekkel, és kétes alakokkal. Jó ha nem futott még beléjük... *mondom komolyan és olyan hangon mintha egy kisgyereket tanítanék éppen arra, hogy mit szabad és mit nem.*

//Kis jégkorszak//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzer. Júl. 07, 2010 11:06 am

- Kérem, csak ne magázzon attól rám tör a frász. * Kedvesen mosolyog az előtte lévő látszólag úriemberre. *
- Ugyan már a kor csak egy szám. És egy sör az semmi. Tudod, ha egyáltalán szabad tegeznem téged... én éppen csak annyit iszok amennyit kell egy fokkal sem többet. * Végül is néha átesik a ló túlsó végére, de nem kell mindenről tudni. *
- Zachary, örülök, hogy megismerhettem. * A kéz csókra már nem is pirul el hozzá szokott már az idők során. Egy csöppet sem érezte magát feszélyezve még ebben a helyzetben sem. *
- Én csak eljöttem erre felé sétálni. Mivel nem volt jobb dolgom. * Közben a szájához emeli a poharat és belekortyol a sörbe. *
- Engem nem zavar hogy ennek a helynek nincs jó hírneve. Sokan mondják, hogy veszélyes, de szerintem inkább érdekes itt lenni. Mindig találkozik az ember új arcokkal. * Kicsit ez célzás is volt. De reméli, hogy veszi a lapot. *
- És te? Mit keresel itt? Vagy épp erre fele laksz? * Kérdezem már érdeklődően és felhúzott szemöldökkel a hatás kedvéért. *
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzer. Júl. 07, 2010 11:17 am

*Viszonozom a mosolyt. Milyen rém romantikus pillanat, én mosolygok, ő mosolyog, mindenki boldog.*
- Rendben, akkor szólítlak csak Ashlynek? *kérdezem még mindig nagyon kedvesen. Az más kérdés, hogy meddig leszek az, de rajta is múlik. Ha az idegeimen akar keringőzni, én is tudok táncolni.*
- Csak nyugodtan tegezz, legalább nem érzem magam olyan öregnek.* felelem, mert bár be kell vallanom a negyvenet ütöm ma holnap, egy tizest azért letagadhatok belőle.*
- Hát, mondtam én nem az az ember vagyok aki ebbe beleszól, de csak mértékkel kell inni. *adom a kéretlen jótanácsokat, hiszen ki tudja hogy mit tettek a sörbe. Lehet hogy van benne valami, lehet hogy nincs. A szerencse olyan forgandó dolog. A kézcsókot követő pirulást észre veszem, és magamban szinte felröhögök. Istenem de naiv gyermek, de fegyelmet kényszerítek az arcvonásaimra.*
- ÉRtem, és láttál errefelé valami érdekeset? *folytatom a kérdezősködést kedvesen, odafigyelve, mint egy jó apuka a kisgyerekére. Más kérdé hogy én soha nem akartam gyereket, és ezt az álláspontomat fenn is tartom a mai napig.*
- Hát érdekes városka ez igaz, de nem mindig veszélytelen. Tudod a pletyka egy igen furcsa dolog. Mondanak valamit, amit mások meghallják, és hogy érdekesebb legyen hozzátesznek ezt azt, és megint mások már azt mondják tovább. *filozofálok, és belekortyolok a sörbe, ami hidegebb mint az átlag. Hát igen a királykodásnak vannak előnyei. Nem is kevés.*
- Az új arcok néha többet ártanak mint használnak. * célzok ezzel arra, hogy nem feltétlen kell minden szembejövővel szóba állni, mert annak még rossz vége is lehet akár.*
- Én itt lakom. *felelem ártatlanul mosolyogva, mert mulattat a látvány, és a tudat hogy Ashlynek fogalma sincs róla hogy éppen Hell City urával beszélget.*


A hozzászólást Rickardo Portman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 07, 2010 12:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzer. Júl. 07, 2010 11:33 am

* Mai nap roppant figyelmes. De Hell City-ben nem is árt a figyelmesség. Majd az újonnal megismert személyre figyel és azon gondolkozik, hogy ki is lehet ő valójában? Csöppet gyanús egy figura. De a gondolatait gyorsan szétterelte, és azon volt, hogy válaszoljon neki. *
- Igen szólíts Ashlynek. Előre is köszi. * Kissé felvitte a hangját, nem szokása, de most elő jön egy kicsit a kényes énje is. *
-Rendben. Akkor tegezni foglak. Legalább így nekem is jó, meg neked is jó. Bár ezt csak remélni tudom. * Szájára egy apró mosoly telepedett le.*
- Hát igazán nem, semmi érdekeset nem láttam még. Mielőtt te fel nem bukkantál volna. Nekem te elég érdekes vagy. * Kicsit kacérkodik a tőle jócskán öregebb férfival. *
- Észre vettem hogy érdekes. De én nem hiszek a pletykáknak. Jobban szeretek én a dolgok után járni. De szerintem ezzel a többség is így van. * Abba hagyja a beszélést és elgondolkozik egy percre. *
- Gondolom neked mindig érdekes az életed, ha már ilyen környezetben élsz. * Majd szemeim rátapadnak a férfira még várom a választ. *
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzer. Júl. 07, 2010 11:44 am

*Hát itt aztán tényleg sosem árt a figyelmesség, de több kell. Lankadatlan figyelem kell, nem egy darabig, mindvégig amíg itt van az ember. Ezt én tudom a legjobban.*
- Nagyon szívesen Ashly *felelem, és kicsit furcsán jön számra a lányneve. Hihetetlen némely szülő milyen nevet képes adni a gyerekének.*
- Tegezz csak, nekem akárhogy jó. Tudod, itt mindig alkalmazkodni kell. De hogy kinek kihez? ez attól függ kivel hoz össze a sors. *mondom a kérdésre, miszerint nekem jó-e. Nekem tökéletes. Itt két embertípus van csak, a vadász és az áldozat, és már tudom is hogy a kcisike melyikbe tartozik.*
- Érdekes vagyok? Örömmel hallom. És mit szeretnél tudni erről az érdekes emberről? *kérdezem és most már erőfeszítést kell tennem hogy ne kezdek el röhögni. Ó, ha tudná kivel kacérkodik, menten lelohadna a mosolya. De nem rontom el még a játékot. Majd később, hiszen még van időnk.*
- A többség, az nem gondolkozik. Megy az árral, elhiszi a sok ostoba beszédet és a bolhából is elefántot csinálnak. *felelem a kérdésre, mert ez már csak így van. Elég egy kósza feltételezés másnap már legendákat szőnek belőle az emberek.*
- Hát, nem mondhatom valóban hogy unatkozom. *felelem a megjegyzésre, és kicsit megemelem a kezem, mintha csak elzsibbadt volna, de a valóságban egy, a lány mögött álló emberemnek jeleztem. Hát én sehova nem járok egyedül, ez már csak így van. Az lassan közelebb lép, de nem feltűnően. Bár ha Ashly hátrafordulna észrevenné.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzer. Júl. 07, 2010 12:01 pm

* Csak hallgatom és hallgatom. Közben azon gondolkozok, hogy ez közép korú ember, hogy tud ennyit beszélni. Biztosan kiskorában ne engedték gyakran szóhoz jutni és most így próbálja bepótolni az elveszett éveket. *
- Renden, akkor mostantól tegezni foglak. * Kicsit elgondolkozik, hisz a tegezésből semmi rossz nem származhat, legalább is reméli. *
- Még jó, hogy alkalmazkodó típus vagyok. De azt jobban díjazzon, ha valaki hozzám alkalmazkódik, legyen szó bármiről is. * Ismét az ajkaihoz emeli a sörös üveget és kortyol belőle egyet. Már felénél tart, ha megissza akkor majd lassacskán távozik is.*
- Lehet, hogy te vagy a legérdekesebb ember akivel valaha is találkoztam vagy találkozni fogok. * Mosolyodik el Ash és folytassa tovább. *
- Csak is annyit akarok tudni rólad, amit magadtól is elmondasz, szóval semmi faggatást nem fogok most véghez vinni. * Aztán tovább agyal, majd felsóhajt. *
-Még jó, hogy én nem vagyok olyan. Szóval nem csinálok se bolhából elefántot se hiszékeny nem vagyok. Remélem nem is leszek az. * Teszi hozzá óvatosan és halkabb hangnemben. *
- Biztos jó lehet neked, ha már nem unatkozol. * Nem tud többet hozzá fűzni a témához, hiszen, hogy unatkozik -e vagy sem az már nem Ash-en múlik. *
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzer. Júl. 07, 2010 12:13 pm

*Inkább a sok beszéd, mint a kevés, tartom én. Van akit a sok beszéddel könnyű levenni a lábáról.*
- Ezt megbeszéltük az előbb. *felelem, és kezdem úgy érezni mintha egy rossz magnófelvétel lenne minden szavam, hogy ismételnem kell. Lehet hogy talán kicsit sokat néztem ki a lányból? Hát akár még ez is előfordulhat. Mindegy, nem számít, kezdem unni.*
- Ez dícséretes ha valaki alkalmazkodó. Ők jutnak valamire az életben. *jegyzem meg, és a félig kiürült pohárra pillantok. Bírja az alkoholt, de meddig?*
- Hát, legalább valaki ezt is elmondhatja rólam. *jegyzem meg, és ismét egy fészkelődésnek álcázott mozdulatot teszek. Még nem tudom minek szánom a lányt, de az biztos, hiba volt ma idejönnie. Emberem egészen közel jut, és a széken ülő lányt megragadja a vállánál fogva hogy ne tudjon felkelni, vagy éppen elmenekülni. Nem játszok tovább én sem, elkomolyodik az arcom, szememből eltűnik az erőltetett jókedv.*
- Nem szokásom faggatózni, vagy ha igen, akkor az már semmi jót nem jelent. *jegyzem meg valós, mély és ijesztő hangomon. Elfogyott a türelmem és a kedvem hogy szórakozzak.*
- Nem leszek, mert már az vagy. Szép szavakkal és édes mosolygással nem lehet előrébb jutni, kedvesem, ezt ideje lenned megtanulnod. Tudod, nincs olyan hogy naivság, csak tudatlanság. Nem kellene mindenkivel ennyire nyíltnak és beszédesnek lenni. A végén még megárt. *felelem, kis mosollyal, de köze sincs a jópofa mosolyhoz, ez egy igazi ragadozó mosoly.*
- Én sosem unatkozom. Nah és te? *kérdezem a lánytól aki az erős szorításban üldögél, vagy éppen küzd, ami tetszik. De nem menekülhet csak akkor ha én jóvá hagyom a távozást.*
- Nah és most válaszolj nekem. Hogy gondolod te ezt az ide való kirándulgatást? Nem először vagy itt, és nem először jársz a kocsmában sem. Tudni akarom mit keresel itt egyeltalán... *teszek fel pár kérdést, és hagyok rá időt hogy válaszoljon is rájuk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzer. Júl. 07, 2010 12:30 pm

* Tudta hogy egyszer ez is bekövetkezik. Kellet neki egyedül jönnie Hell City-be. Lehet, hogy ma még fel sem kellet volna kelnie. De bármely meglepő számított rá. Csak nem tudta, hogy ilyen hamar bekövetkezik. Azon gondolkozik, hogy most mit is tegyen? Játssza meg a hős szerepét vagy maradjon olyan nyugodt, hogy az már másokat idegesít. Végül megőrizte a hideg vérét és nyugodt maradt. Elég kíváncsi, hogy most mi is lesz és saját magának is bevallva őszintén egy csöppet sem fél, inkább izgalmasnak találja dolgot. *
- Hát úgy nézek ki mint aki épp unatkozik? Hát engem még az unalom is elkerül, hogy hogy te nem tudtál? * Viccelődik, ennél már rosszabb úgy sem lehet a helyzet és ha ez az a pillanat, mikor nem sokára meg kell halnia, akkor azt úgy akarná hogy bátram, nem pedig az életért könyörögve. *
- Baj hogy érdekel Hell City? Őszintén fogalmam sincs, hogy hogy is gondolom, hogy idejárok, csak valahogy megfogott a hely hangulata és a vendég látó szeretet. * Cinikusan de őszintén válaszol a kedvesből szinte vadállattá váló férfinak. *
- Semmit az ég világon nem keresek én itt. Maga szerint itt lehetne valamit találni is? * Csupán ennyit mondott, majd várja a gonosz sokat beszélő férfi válaszait. *
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzer. Júl. 07, 2010 12:40 pm

*Hát, nem pontosan az történt amit vártam, de nem baj. Nincs ellenemre ha valaki nem omlik össze azonnal. Arra pedig hogy embert megtörjek, számos eszközöm van. De majd meglátom, egyenlőre érdekel, miért nem esett pánikba a lány. Nem érdekli? Ennyire kevésre tartaná az életét? Vagy csak izgalmasnak tartja hogy fogságba kerül? Fogalmam sincs.*
- Ha elkerül az az ő baja, de amint látod a baj nem igen kerülget. *jegyzem meg, érzem, nem ez lehet az első bajba kerülése, bár addig örüljön amíg velem, és nem Petrával találkozik. *
- Bajnak nem baj, de ne csodálkozz azon ha egy két kedves és vendégszerető ember, úgy gondolja, kitűnő ágybetét leszel. *hát, a jótanácsok még mindig özönlenek részemről. Van pár ismerősöm, akik éppen rabszolgát keresnek, talán nem ártana beszélnem velük, és ápolni a régi kapcsolataimat.*
- Ami azt illeti elég sok minden van itt. De ha nem találtad meg, akkor minek áruljam el én? Majd rájössz ha túléled a látogatást. Mivel nem jelentesz veszélyt, most elengedlek. De jól jegyezd meg kislány, legközelebb nem leszek ilyen kedves arra mérget vehetsz. *teszem hozzá a végére, és intek hogy engedjék el. Felállok, és emberemmel együtt kisétálok a kocsmából, hogy másutt is tisztelemet tegyem.*
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzomb. Júl. 10, 2010 11:02 am

*amióta kiengedték a minisztériumból, esze ágában sem volt visszamenni az iskolába, kihasználja az alkalmat, és errefelé cselleng. Ted majd jön, valamikor, lehet, csak pár nap múlva, de annyi baj legyen. Állítólag jó a kaja itt, bent meg nem kaptak vacsorát sem, így farkas éhes. Persze a sör csábító, ahogy más is, de elsőként a terepet méri fel.
Az aktája ismét bővült, magyaráztak valamit neki, de a felét sem jegyezte meg. Nekiment egy aurornak, na és? Még jó, hogy nem ő volt a hibás azért, mert szöktek néhányan, pedig az elején majdnem ezt hozták ki belőle. Tedről persze hallgatott, nézett értelmesen, amikor megpróbáltak megtudni valamit. A pulthoz lép, rendelne, csak ne lenne ennyire fiatal, akkor még ki is szolgálnák... de így... azért tesz egy kísérletet, és azért is egy sörrel kezd, hátha bejön.
Közben a jelenlévőket figyeli, nem szeretne támadást, ami váratlanul jön, és meg kell hagyni, elég sok kétes alak van errefelé. Már csak az hiányzik, hogy razziázzanak itt, vagy éppen belekössenek, mert akkor ismét találkozhat azzal a szőke parancsnokkal vagy Roberttel, azt pedig most nem tervezi.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzomb. Júl. 10, 2010 11:07 am

*Hasogató fejfájással küzdve érkezik meg, amit egy kupa sörrel szeretne orvosolni. Most nyoma sincs rajta semmiféle nőiességnek, haja kiengedve fekete ruhája itt ott koszfoltos, ez a hely nem a tisztaságáról híres. A pulthoz érve kér egy korsó sört, amit aztán fizet is egyből, ha menekülnie kell, ne kelljen erre is figyelnie. Körbenéz, kezében a kupával és kiszúrja a tegnapi nagyszájú kölyköt. Elvigyorodik, és odalép hozzá, letelepedik a vele szemben lévő székre.*
- Nocsak, máris kiengedtek mert jókisfiú voltál? *érdeklődik, és jeges kék-szürke szemével végigméri a fiút. Tetszik neki, bár nem bánná ha pár évvel öregebb lenne, mint mondjuk Will, de hát annak is volt egy udvarlási stílusa.*
- Ha tegnap még nem jöttél volna rá Cassandra Lengston vagyok, de leginkább Cassy, nah és te kölyök? *kezdi el az ismerkedési rituálét a szabályok szerint, bemutatkozva. Belekortyol a sörébe, aztán a kupát leteszi az asztalra és szemezik a fiúval.*
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzomb. Júl. 10, 2010 11:17 am

*Már épp vitába keveredne a pultossal, miszerint ő aztán tényleg 17 éves, és jár neki az a sör, amikor az végre enged, így a korsóval a kezében ül le az egyik asztalhoz. Egy ismerős alakot vesz észre. Cassy, az a nő, aki tegnap is ott volt, aki már akkor is tetszett neki... kár, hogy foglalt. Gyengéi az idősebb nők, és komolytalannak tartják, mert még kölyök.*
-Szerintem elegük volt belőlem. Még kérdezgettek, Tedről is próbáltak megtudni néhány dolgot, aztán közölték, hogy növeltem a priuszom számát, és szépen fog festeni az aktámban, mert meg mertem támadni egy aurort, végül elengedtek. *Jó kisfiú, teljes mértékben, kár, hogy ez nem látszik rajta.*
-De, már leesett. Roberto Esposito, de csak Rob. *Képtelen arra, hogy ne mérje végig ismét, és ne akadjon el a tekintete már a dekoltázsnál is. Pofátlanul flörtöl megint, maximum leverik.*
-Örülök, hogy meglépett, páran nem voltak ilyen szerencsések.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzomb. Júl. 10, 2010 11:24 am

*A pultos leinti hogy hagyja csak a kölyköt vele van, és amikor letelepedtek az asztalokhoz, végighallgatja a monológot.*
- Remélem annak akis korcsnak, nem jár el a szája. Nem örülnék neki túlságosan. *feleli, mert reméli Tednek nyomós oka volt rá hogy ne álljon nyíltan melléjük. Nem aggódik túlságosan a kölyökért, erős az, megvédi magát.*
- Szóval Esposito. Nem olaszban laksz véletlen? *érdeklődik, mert hallott már egy ilyen családról, valahol olasz táján.*
- Hát ennek én is örülök, de nem volt véletlen. Láttad, hogy rám nem lőttek átkot, hála a mi kedves auror barátunknak Robertnek. *feleli kis vállvonással, és nem csapja le a kölyköt. Mérték már végig párszor. Nem zavarja.*
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzomb. Júl. 10, 2010 11:35 am

*Ha tudná, Cassy miatt kapta meg a sört, igencsak pipa lenne, lőttek is a renoméjának egyből.*
-Á, Ted nem olyan. Simán megúszta, ennyit tudok, többet nem mondott, együtt pedig... veszélyes lett volna mutakoznunk. *Nem hülye, tudja, hogy azért figyelték őket, mikor beszélnek meg bármit is. Eddig nem adták meg ezt az örömet nekik.*
-Az, dehogynem, Torinoban, onnan jöttem ide. *megnyalja a száját, Cassy gyönyörű nő, nem tehet róla, hogy tetszik neki.*
-Láttam, és ha jól sejtem, az nem volt véletlen. Bár rám kiakadt kissé. *Elvigyorodik, Szinte egy hajtásra húzza le a korsó felét, cseppet sem érdekli, hogy a nőn milyen ruha van, tegnap már látta a lényeget, és lehet, ezért valaki ideges lesz, de a vére hajtja, nem egy feladós típus.*
-Tényleg van barátja? Nagy kár érte.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzomb. Júl. 10, 2010 11:42 am

*Ezért szerencsére Rob nem tudja meg miért kapta meg a sörét.*
- Nagyon remélem hogy jobban tudod milyen gyerek is a szöszi mint én. Nem szeretném holtan látni, márpedig nemsoká így végzi ha nem vigyáz magára. *jegyzi meg, majd a következőkre biccent jó volt a sejtése, hogy a fiú olasz. Van valami a vagányságában ami miatt az olasz vért nézi ki belőle.*
- Értem, az szép város, már jártam arra *jegyzi meg miközben az asztalra könyököl, ha lehet még jobb belátást adva kebleire. Ezt most nem szándékosan csinálja, most csak elmereng hogy járt torinóban amikor még rendes élete volt, és újságíróként dolgozott.*
- Nem Robert nem a türelem mintapéldánya. *feleli mosolyogva, hiszen a szexben sem volt az.*
- Tegezz ha lehet, kölyök. Nem mondanám barátnak, csak szeretőnek. tudod, a két odlal közt nincs igazán átjárás. *nevet fel kicsit, és ő is iszik egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzomb. Júl. 10, 2010 11:54 am

-Jó fej, megbízható, ne kételkedjen benne. Nem hiszem, hogy úgy végezné, legalábbis jó ideig biztos nem. *Elgondolkodik, Tedet nem úgy ismerte meg, mint aki megadja magát, sőt az egyetlen az iskolában, aki minden stikliben benne van.*
-Szeretem, mindig történik valami, nincs olyan nap, hogy ne lenne balhé. *Elvigyorodik, de amint Cassy előrébb hajol, persze megint a melleit pásztázza. Ha egyszer ott van, akkor nem lehet mást nézni, pláne, ha még oda is tartják a szeme elé.*
-Ha megnyugtatja, kiakasztottam. Nem tetszett neki, hogy akkor sem maradtam nyugton, miután elnémítottak, meg gúzsba kötötték a kezemet. Ez van. *Mindent bevetett, amit tudott, bár sok esélye nem volt, azért nem adta könnyen magát, úgy kellett elráncigálni.*
-Oké. Akkor... még lehet esélyem? *Szemtelen kérdésnek hathat, de rámenős, ez nem kérdés. Minek kertelne, amikor már tegnap kimondta, igenis marha jó nőnek tartja Cassyt.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma EmptySzomb. Júl. 10, 2010 12:01 pm

-Hát ha te mondod, neked iskolatársad ha jól tippelem. Te is Wilianos vagy nem? *érdeklődik tovább csak hogy menjen az idő.*
- Hát a nyugis életet nem nekem találták ki az biztos. Megpróbáltam, elcseszték, innentől kezdve magukra vessenek. *vonja meg a vállát, ő is szereti amikor történik körülötte az élet.*
- Megnyugtat, kedvelem Robertet, de nem bánom ha van némi fejfájása. És nem csak miattam hanem mások miatt is .*nevet fel hogy Rob milyen könnyedén képes kiakasztani egy aurort. Ez azért nem semmi.*
- Nah és mit vésnek fel érte az aktádba? Hogy ott voltál a kiránduláson? *kérdezi még majd észreveszi ő is a pásztázó szemeket, de kíváncsi meddig mer elmenni a fiú.*
- Lehetni lehet csak nőlj fel egy kicsit. Vagy már elég nagy vagy? *kérdez buja pillantással valamerre lejebb vándorolt tekintettel.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keselyű Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Keselyű Kocsma Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keselyű Kocsma
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Patkányméreg Kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Pokolpalota-
Ugrás: