Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUtcák és függőhidak EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Utcák és függőhidak Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Utcák és függőhidak EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Utcák és függőhidak EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Utcák és függőhidak EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Utcák és függőhidak EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Utcák és függőhidak EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Utcák és függőhidak EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Utcák és függőhidak EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Utcák és függőhidak EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Utcák és függőhidak EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Utcák és függőhidak Vote_lcapUtcák és függőhidak Voting_barUtcák és függőhidak Vote_rcap 
Kim Kaguya
Utcák és függőhidak Vote_lcapUtcák és függőhidak Voting_barUtcák és függőhidak Vote_rcap 
Ted Forrester
Utcák és függőhidak Vote_lcapUtcák és függőhidak Voting_barUtcák és függőhidak Vote_rcap 
James Miller
Utcák és függőhidak Vote_lcapUtcák és függőhidak Voting_barUtcák és függőhidak Vote_rcap 
William Quentin Watson
Utcák és függőhidak Vote_lcapUtcák és függőhidak Voting_barUtcák és függőhidak Vote_rcap 
Sindy Logan
Utcák és függőhidak Vote_lcapUtcák és függőhidak Voting_barUtcák és függőhidak Vote_rcap 
Hannah McDowal
Utcák és függőhidak Vote_lcapUtcák és függőhidak Voting_barUtcák és függőhidak Vote_rcap 
Chris Martines
Utcák és függőhidak Vote_lcapUtcák és függőhidak Voting_barUtcák és függőhidak Vote_rcap 
Solaria Luthia
Utcák és függőhidak Vote_lcapUtcák és függőhidak Voting_barUtcák és függőhidak Vote_rcap 
Daniel Reed
Utcák és függőhidak Vote_lcapUtcák és függőhidak Voting_barUtcák és függőhidak Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Utcák és függőhidak

Go down 
+6
Mason D. Hill
Rickardo Portman
Hannah McDowal
Zoe Zelina Zachar
Petra Raven
Sirius Black
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 12:11 pm

Pokolpalota átlagosan öt-hat emelet magasságba húz, bár néhol 10-12 emeletnyi magasságba is tornyosulnak a házak. Függőhidak ezrei, sikátorok, hidak emelkednek a magasba. Minden emeleten találhatóak utcák és terek...

Vissza az elejére Go down
Petra Raven
Hell City
Hell City
Petra Raven


Hozzászólások száma : 11
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyVas. Jún. 27, 2010 12:07 am

*Petra a Könyörtelen könyvesboltból lép ki, egy lépcsősorhoz sétál, felmegy egy emeletet, és kilép egy függőhídra. Az emberek félve pillantanak rá, és odébb húzódnak. Petra Raven nem azért félelmetes, mert hihetetlen hatalom vagy végtelen testi erő tulajdonosa lenne, hanem mert Rickardo Portman tanácsadója, szeretője, látnoka... És őrült. Petra fekete bakancsot, fekete farmert, fekete topot, és egy bokáig érő fekete bőrkabátot visel. Hosszú fekete haját összefogta, arca szokás szerint hófehérre "vakolva", szemei és ajkai körül vastagon feketén kifestve. Megáll a függőhídon, nekidől a karvastagságú kötélnek, és zsebéből egy kis könyvecskét vesz elő. Felcsapja, és olvasni kezdi.

Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyVas. Jún. 27, 2010 12:15 am

*Nem túl rég érkezett... Körülbelül két-három napja van Hell Cityben, ami azt jelenti, hogy még őt nem ismerik. Szokásához jó híven, kezében egy kisebb táska szerűséget tartogat Leila számára, viszont a kígyó egyáltalán nem a táskában van, hanem a nő nyakában. Vöröses haja éppen hogy csak egy kicsit látszik ki a zöld köpeny alól. Fején (homlokán) -egy régi szokás miatt- "kígyófejdísz". Élénkzöld szemei -ami már enyhén furcsa- néha fel-felcsillannak még ebbe a sötét... rémisztő helyen is.
Még nem ismerik, és talán a kígyó miatt nem is akarják. Egy kicsit el is bambul miközben az egyik hídon lépne át és ennek jóvoltából nekimegy az ott álldogáló nőnek. A kígyó, enyhén felszisszen, Aida pedig megáll és láthatóan végigméri a nőt. Megszólalni nem szólal, hiszen... őt úgy nevelték, hogy előbb mindig az alattvaló szólaljon.*
Vissza az elejére Go down
Petra Raven
Hell City
Hell City
Petra Raven


Hozzászólások száma : 11
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyVas. Jún. 27, 2010 12:20 am

*Petra elmerülten olvassa a "Jóslás és jövendölés" című feketemágia alapanyagként meghatározott könyvet, mikor valaki beleütközik. Végigméri a nőt, és elmosolyodik. Kihúzza magát, fejét felszegi, majd körbepillant. Elkap egy járókelőt, magához rántja, és valamit a fülébe súg. A szerencsétlen teljes rettegésben néz néha Petrára, majd a zöld köpenyes nőre és megszólal.*
- Hell... Hell City úrnője felháborodását fejezi ki, hogy ön még csak bocsánatot sem hajlandó kérni...
*Mondja a férfi, majd remegve néz Petrára, aki ekkor biccent, és elengedi. Újra Aidára pillant, és várja a reakciót.*
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyVas. Jún. 27, 2010 12:26 am

*Kíváncsi, vagy mondhatni értelmetlen képpel figyeli végig ahogy a nő, elkap egy idegen férfit és valamit a fülébe súg. Itt kicsit megköszörüli a torkát -mégis csak az uralkodói nevelés- és amikor a férfi, kijelenti azt amit Petra nem tudott, bólint egyet. Ha az idegen elment, Aida az előtte álló -kicsit magasabb- nőre néz.*
-Ön lenne Hell City úrnője? *Így azért már minden más.* Elnézését kérném, amiért magának mentem, viszont illetlennek találom, hogy mással mondatta el, amit Ön is el tudott volna. *Egy kicsit még meg is hajol, miközben kellemes, érthető hangon kér elnézést a másiktól. Neki nem mindegy a rang... Petrával talán azért állt csak szóba, mert Hell City úrnőjének mondja magát. A zöld kígyó néha mozdul egyet, de éjfekete szemeit le nem veszi az Aidával szemben állóról.*
Vissza az elejére Go down
Petra Raven
Hell City
Hell City
Petra Raven


Hozzászólások száma : 11
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyVas. Jún. 27, 2010 12:31 am

- Kikérem magamnak, hogy egy idegenhez, egy magadfajta egyszerű véreskezű gyilkoshoz én szóljak először, még ha nemesi vér csörgedezik is ereiben, Énekes hercegnő. Főleg, ha ez a pimasz külföldi van olyan figyelmetlen, hogy ő ütközzön nekem.
*Mondja kellemes, lágy, kissé talán kislányosnak tűnő hangján a fiatal nő.*
- Persze megpróbálkozhatsz előadni, hogy mekkora illetlenség, de sokkal nagyobb illetlenség egy magamfajta királynőtől várni, hogy ő szólaljon meg először... És mint tudhatod, rókácska, a tudatlanság nem mentesít a szabályok alól...
*Ezzel lezártnak tekinti a témát, nekidől újra a kötélnek, és olvas tovább.*
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyVas. Jún. 27, 2010 12:40 am

*Látszik rajta, hogy nem érdekli, hogy a fejéhez vágják, hogy véreskezű gyilkos. Az... és nem is szégyenli. Azért került ide. Teljesen nyugodt hangon szólal meg ismét.*
-Már elnézést, de nem én voltam rossz helyen rosszkor. *Vagy de? Már éppen mindegy.* Ön volt olyan érthetetlen, hogy a függőhíd közepére állt. *Egy lépést arrébb lép, közben végigsimít a zöld állaton és ismét Petrára pillant.*
-A tudatlanság nem... de milyen szabályok alól is? És mellesleg, honnan tud Ön rólam ennyit?*Kérdezi egy kicsit... szemtelen hangnemben. Karjait összefonja, közben szemeivel a mellette elmenő embereken pillant végig. Hát igen... furcsa egyéniség.*
Vissza az elejére Go down
Petra Raven
Hell City
Hell City
Petra Raven


Hozzászólások száma : 11
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyVas. Jún. 27, 2010 12:53 am

- Többet tudok rólad, mint azt el tudnád képzelni...
*Mondja a nő, majd összecsapja a könyvet, és a kabát zsebébe süllyeszti.*
- És a szabályokról, melyeket te is elvártál, apróság. Az alattvaló szólal meg először. És ez az én városom, vöröske...
*Felkuncog.*
- Itt ott állok meg, ahol akarok. Érdekes, rajtad kívül senki nem jött nekem. Tehát te vagy az ostoba. Egyetlen szavamra elkapnának, és ledobnának erről a hídról, és mégis nagy a szád? Én visszafognám a nyelved, mielőtt véletlenül egy penge villanása után a kezedben találod azt a szépséget, a helyett, hogy a cuki kis szádban pörögne tovább...
*Látszik rajta, hogy kezd egyre dühösebb lenni.*
- Szóval szerintem fogd be a kis szád, mielőtt véletlenül... Balesetet szenvedsz... Kisróka...
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyVas. Jún. 27, 2010 1:09 am

*Még mindig nem érti, honnan tudnak róla ennyit, viszont ez izgassa most a legkevésbé.*
-Az engemet nem nagyon érdekel, hogy ez az Ön városa... *Mindenkit magáz.* Érdekes? Talán azért nem mentek Önnek, mert ők már ismerik és odafigyeltek. Ahogy elnézem, Ön igen csak félelemkeltő és... *Nem fejezi be, hanem ismét csak végigpillant a nőn, majd végighúzza kezét Leilán. Még mindig teljesen nyugodt, viszont... vigyázni kell vele. A hangulat változásai néha végzetesek.*
-Egy szavára? Lehet, hogy mégsem tud rólam mindent. Tőlem is tudnának úgy félni, mint magától... *Nem, egyenlőre nem használja a jól kitanult mágiáját, azt majd később, ha elfajulnak egy csöppet a dolgok. Nem fél Petrától és még mindig nem érdekli, mit mond neki.*
-Önnek sem ártana befogni... már elnézést a kifejezésért. *Csak még egy... még egy aprócska ellenvetés vagy mozdulat és megtudják, milyen is az igazi énje. Leila közben lekúszik a nő nyakából egészen a kezéig és onnan a fél testtel a függőhíd kötelére.*
Vissza az elejére Go down
Petra Raven
Hell City
Hell City
Petra Raven


Hozzászólások száma : 11
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyVas. Jún. 27, 2010 1:17 am

- Úgy látom, tisztáznom kell a helyzetet...
*Mondja, és felemeli egyik kezét. A tömeg szemvillanás alatt siet le a hídról, nem marad más, csak Petra, Aida, és... Nyolc csuklyás, köpenyes férfi, akik eddig elrejtették magukat a járókelők tömegében.*
- Lehet, hogy tőled is félhetnének, de most én vagyok a rettegett kettőnk közül, és sajnos te egyedül vagy, mi pedig kilencen. És ha nem adod meg a nekem kijáró tiszteletet, az egyik hűséges kiskutyám elharapja a torkod. Én hozzád sem fogok érni, hisz nem szeretem, ha egy magadfajta öngyilkos vérével szennyeződik a kezem...
*Ezzel Aida közelébe lép, és a fülébe súg. Ajkai simogatják a nő fülcimpáját. Hangja buja és csábos.*
- És kár lenne egy ilyen édes kis cukorfalatért... Ki tudja, lehet a szobámba vitetlek... Rrrrrrr...
*Ezzel nevetve hátra lép, és belenéz a másik nő szemébe.*
- Nos, mi lesz, térdre rogysz úrnőd előtt, vagy inkább szabad akarsz lenni mint a madár? Persze a második esetben megmutatom milyen négy emelet magasságból repülni tanulni...
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyVas. Jún. 27, 2010 1:28 am

*A kígyó visszakúszik a gazdája vállára, majd Aida körülpillant. Nyolc csuklyás egyén akik mellesleg mind Petrát védik. Még mindig összefont karral áll, miközben végigpillant mind a kilencen. Nem, nem szól semmit egészen addig, még a nő nem hajol közel hozzá. Hátrébb lép, de közben löki is el magától a másikat.*
-Nem fogok térdre rogyni senki előtt... Elfogadom, hogy Ön az úrnő itt... viszont semmi többre ne számítson tőlem. *Ezek után, maga köré volt félelem keltő aurával fog sétálni minden felé.*
-És ha most megbocsájtanak... *Szeme felcsillan, gúnyos mosoly jelenik meg az arcán, majd még mielőtt bárki is bármit tudna csinálni ő eltűnik. Elhopponál, és valahogy egy másik részben köt ki. Messze... messze Petrától. Többet nem akar a nővel találkozni. Viszont úgy véli, még alkalma lesz rá... *


//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Petra Raven
Hell City
Hell City
Petra Raven


Hozzászólások száma : 11
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyVas. Jún. 27, 2010 1:32 am

*A nő gúnyos vigyorral néz Aida hűlt helyére.*
- A patkány menekül a süllyedő hajóról. Szánalmas kis senki...
*Mondja csak úgy magának, majd végigpillant testőrein.*
- Fiúk, tűnjetek el, feltartjátok a forgalmat.
*A nyolc testőr körbepillant, majd hoppanál. Petra tudja, hogy csak a tetőkre mentek, és onnan figyelik, hogy ne eshessen baja. A tömeg lassan visszaszállingózik a függőhídra, a festett arcú fiatal nő pedig megnyalja ajkait, és elindul a függőhídon, egy gyermekdal dallamát dúdolva...*

//Én köszönöm! Wink//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 6:55 am

* Egyszerűen vonz ez a hely, amióta először itt jártunk Jamesszel. Most is idetévedtem. Máshol nem találtam volna meg ezt a könyvet. Árnymágusok. Ahogy beleolvastam szinte minden le van írva benne. Tökéletes. Habár az árus busás összegért adta, de amióta megvettük a medált, megtanultam, hogy itt az árus szabja meg a feltételeket nem pedig a vevő. Így hát szótlanul kipengettem a kívánt összeget és gyorsan leléptem a boltból.
Hosszú fekete csuklyás köpeny van rajtam. Alatta egy fekete farmernadrág egy fekete pólóval, amin egy rózsaszín muffin van. Mást hirtelen nem találtam. Hosszú fekete hajam, kiengedve. A csuklyám mélyen a szemembe van húzva, ahogy kilépek a boltból, az utcára. Leszegett fejjel elsétálok egy függőhídhoz. Ott nem bírom már tovább, megállok és belelapozok a könyvbe. Elmerülök az első pár oldalban, amikor érzékelem, hogy valaki áll mellettem. *
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:03 am

*Ismét a városkám utcáit rovom, ma nincs maradásom sehol sem. egyedül vagyok de mégsem. Persze ez úgy van hogy én egyedül sétálok, de tucatnyi járókelő vigyáz rám, mert nekem ugye kijár a védelem, és a tisztelet. Élére vasalt krémszínű nadrágot viselek egy pár barna cipővel, és kockát inget. Minderre porszín szürke kabátot húztam ami alatt egy tőr és a varázspálcám rejtőzik. Kezemben egy sétabot, szeretek ezzel mászkálni. És itt megtehetem. Fejemen egy egyszerű kis kalap. Meglátok egy lányt a függőhidaknál. Nahát, micsoda forgalom van itt ma, ki hitte volna hogy egy nap több - valószínűleg iskolás- lányba is belebotlom. Nem, ez nem lehet véletlen. Én nem hiszek benne hogy mégcsak a legkisebb dolog is véletlen történik meg. Elmosolyodom magamban, mert ismét pár mocskos terv száguld át az agyamban, oda is megyek a lányhoz, akinek csak az alakjából tudom hogy az. A fiúk nem állnak meg ilyen lehetetlen helyeken.*
- Üdvözlöm kisasszony. Messze elcsatangolt otthonától, tehetek talán önért valamit? * kérdezem ismét, tenyérbemászóan kedvesen, és ha valaki az arcomra néz, az szentül meg van győződve hogy komolyan kérddezem, és csak aggódok miatta.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:09 am

* Egy férfihang üti meg a fülemet. Felpillantok a könyvből, de előtte megjelölöm, hogy hol tartottam. *
-Üdvözlöm..uram. Csak épp nézelődök, nincs kimondott célom * Utasítom el finoman , egy mosoly kíséretében az ajánlatát, miszerint talán tudna értem tenni valamit. A tetkós fickó óta, vigyázok az itteni idegenekkel. Bár talán ismeri Raven kisasszonyt.. Nem még nem kérdezem meg. Lopva körbenézek, mert észlelem, hogy pár szem ránk szegeződik. Itt mindig mindenki figyeli a másikat, ami néha nagyon is frusztráló tud lenni.
Nem tudom, hogy észrevette-e , hogy mit olvasok. Mindegy is . A könyvet lassan a kabátaom belsejébe csúsztatom, nem szívesen rakom közszemlére. *
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:14 am

*Ahogy rám néz, belenézek a szemébe, és látom nem ijedt meg tőlem. Nem baj, ami késik az nem múlik. Ő más mint az a lány akivel a kocsmában találkoztam, sokkal inkább mondanám idevalósinak, de az kizárt. Ha itt élne ismerném. Én mindig, mindenkit ismerem.*
- Kicsit veszélyes vidék ez "csak nézelődésre" úgy hiszem. * fejezem ki magam udvariasan, de tervek hadát szövöm Hannah köré is, mint Ashlyn köré is. Lenne pár piszkos munkám neki.*
- Mondja csak, megtudhatom a becses nevét? *érdeklődöm, de nekem ezzel szemben eszemben sincs bemutatkozni. Nem hiszem hogy tudná hogy ki vagyok, de nem szívesen játszanék most ezzel. Van egy olyan sanda rossz érzésem, hogy Petra most karon ragadna és elrángatna innen. Mintha valami nem lenne rendben, csak éppen nem tudom mi, és ez felettébb bosszantó számomra.*

Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:21 am

- Meg kellett vennem egy könyvet * közlöm kimérten és állom a tekintetét. Tartok tőle egy kicsit , az tény de nem félek. Annyi ilyen emberrel találkoztam mrá a szüleim révén. Nem ijedek meg úgy akárkitől.*
- Hannah ... * Elsőnek csak a keresztnevemet mondom. Nem fontos, hogy pontosan tudja ki vagyok. Az a nő már látásból vágta, hogy a szüleim a McDowal halálfalók. Lehet, hogy ő is vágja, vagy nem. Csak akkor mondom, hogy ki vagyok ha rákérdez.
Első tervem a könyv megvevése, már letudva. Talán meg kellene keresnem Raven kisasszonyt, hogy megegyezzünk egy időpontban amikor leveszi Jamesről a medált. NAgyon itt lenne már az ideje.*
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:26 am

*- Áh, értem értem. Hasznos dolog, ha az ember művelődik ebben a rohanó világban. Tudja, magam is sokat olvasok, de nincs rá túl sok időm. *jegyzem meg, miközben megjegyzem hogy be kell mennem a könyvesboltba, hogy megtudjam mit vett a lány. Nem kételkedem benne hogy nem mondják meg. Enyém a város, bolondok lennének takargatni bármit is.*
- Hannah McDowal. *egészítem ki, hiszen tudok az én kedvesem apró cseprő dolgairól. Nem véletlen mászkál testőrökkel, akik nekem jelentenek. Ezt ő is tudja, én is tudom hogy tudja. Jól van így. Az is eszembe jut hogy egy medálon ment a huza-vona, de a többire nem emlékszem, nem figyeltem oda.*
- Hallottam már önről. *teszem hozzá, még csak véletlen sem mutatva hasonló szándékot hogy bemutatkozzam. Jobb ha nem tudja ki vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:33 am

- Nem árt szélesíteni a látókörünket * Bólintok. Valami furcsa ebben a férfiben. Túlságosan is kedves meg normális. Bár az a Raven is kedves volt. Talán itt az ilyenek a legveszélyesebbek ránk, idetévedt diákokra nézve.
Annyira nem lep meg, hogy a vezetéknevem is tudja. Bár azt furcsállom, hogy anyámék soha nem ejtettek szót erről a helyről. Talán, mert nem akarták, hogy idejöjjek. Hát akkor nagyon elcseszték, mert így meg még jobban érdekel, hogy eltitkolták előlem.
Amikor közli, hogy hallott már rólam, nem bírom ki, hogy ne kérdezzek rá.*
- Raven kisasszonytól ?
* A kérdés gyorsan, szinte reflexből csúszik ki a számon. Amint kint is van egészében, már megbánom, hogy kimondtam. De megint gyorsabban járt a szám, minthogy gondolkodtam volna.*
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:39 am

*Nahát, egy művelt emberrel van dolgom. Tényleg meglepő, hiszen itt nem túlzottan nyüzsög a művelt ember, amolyan fehér holló.*
- Ebben teljesen igaza van. Az ember mindig tanulhat valami újat igaz? *még mindig kedves vagyok és csevegek, bár csinálhatnék éppen mást is ezalatt az idő alatt.*
- Pontosan ahogy mondod Hannah, Raven kisasszonytól. *komolyodik el egy picit az arcom, és érezni is lehet, hiszen a lányt a keresztnevén neveztem és nem magázva. Fura váltásaim vannak, de ennek megvan az oka, csak senki nem tudja rajtam kívül.*
- Miért érdekli hogy honnan tudok magáról? *váltok vissza udvariasba. Nem, még nem akarok rátámadni vagy bármit is tenni ellene. Arra még ráérek.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:46 am

- Csak legyen résen * Fűzöm hozzá az újat tanulás dologhoz. Kicsit olyan bájcsevejnek tűnik az egész beszélgetésünk. Udvarias kérdezz -felelek. Egyikünk sem árulja el, hogy mit is akar pontosan, mik a valódi szándékai. Bár nekem nincsenek, csak hogy minél hamarabb eltűnjek innen. Esküszöm, hogy többet egyedül nem jövök el ide.
Bólintok arra, hogy attól a nőtól tudja a nevem. *
- Csak puszta kíváncsiság * Felelem mosolyogva. Bár a mosolyom nem igazi, de ezt csak én tudhatom. Olyan nem lehet, hogy itt valaki csak sima beszélgetésbe keveredjen valakivel. Itt szinte mindenkinek van valami sötét hátsószándéka. Mint ahogy ennek a férfinak is... Akinek még a nevét sem tudom. De nem merek rákérdezni. *
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:52 am

- Nem kell figyelmeztetnie kisasszony, én mindig résen vagyok. *villantom felé a szemem egy pillanatra leeresztve az óvatosságot, és maszkot, amit a jópofizáshoz vettem fel. Egy pillanatra engedem hogy lássa, hogy ki vagyok. Hogy veszélyes, és szeszélyes. Valószínűleg meg is pillantja. A kérdezz-felekkel nincs baj, amíg válaszolnak a kérdésre, ha nem, nos akkor kénytelen lennék más módszerekkel faggatózni.*
- Aminek minden bizonnyal oka van. Csak nem van valami közös ügyük a kisasszonnyal? *nem, gonosz vagyok, és nem árulom el hogy Petra a kedvesem. Mert minek. Majd megtudja, de nem tőlem. Továbbra is kerülöm a nevem, nem kérdez rá, tehát nem érdekli. *
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:59 am

* Csak egy pillanat az egész, míg megváltozik a férfi. Az álarc lehullik és előbújik a valódi alakja. Ami, nos egy csöppet megijeszt. De amilyen gyorsan történik ez úgy épül fel újra a maszk és tér vissza a kedves mivolta. Ez kicsit meg is zavar.*
- Volt ... A lényeg, hogy tartozom neki és még nem rendeztem * Válaszolom miközben a férfi arcát fürkészem. Egy kicsit valahogy felbátorodok.*
- Tudja, maga eléggé kitűnik az itteni emberek közül * Nézek körbe. Csupa koszos, fekete rongyba öltözött büdös csőcselék. De ő meg, mintha valamilyen nagyvárosi gazdag lenne. *
- Ön tudja , hogy én kivagyok.. De ez fordítva nem igaz. Felvilágosítana ? *Egy próbát megér. Aztán meglátjuk mi lesz belőle.*
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptyKedd Júl. 06, 2010 8:11 am

*Észreveszem természetesen hogy megijedt. Ez jó, mert ez volt a célom, de nem akartam annyira ijesztő lenni hogy elmeneküljön, elvégre akkor hogyan húzok belőle hasznot? Az előbbi sima és udvarias modoromban folytatom a társalgást, mintha nem véreskezű gyilkos és tolvaj lennék.*
- Értem, nos ne aggódjon a kisasszony mindig behajtja a tartozásait, így nem csodálkoznék ha ő jelentkezne a közeljövőben. *de csak persze mert nem fogom elfelejteni elmondani neki ezt a találkozást. Néha igazán elősegíthetek egypár emberélet tönkretevést. *
- Valóban? Hát ez hízelgő öntől, a végén még elpirulok. *mondom kedvesen mosolyogva, de érezhető ironiával. Tökéletesen tudatában vagyok annak hogy hogy nézek ki, és tíz évet simán letagadhatok a koromból.*
- A nevem Zachary de szólítson csak Zachnek. *mosolygok, mert álnév, az egyik kedvencem. Nem tudom miért, de ha hamis nevet kell mondanom, mindig ez jön a nyelvemre. Érdekes.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak EmptySzer. Ápr. 13, 2011 6:04 am

*Én nem intéztem el ezeket a zombikat... Azért valamennyire átláttam a helyzetet. Amint adott a lehetőség, karon ragadtam Maxet és Chezzyt és sebességemnek hála kirohantam a katakombákból... Sylen is kiért, biztos vagyok benne. Leporolom magam, és a többiekre nézek.*
-Akinek bármilyen komolyabb sérülése lenne, az jelezze... *Aztán körülnézek...*
-Héj Max! Azt hiszem megtaláltuk a testvéredet! *Az irányba mutatok...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák és függőhidak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak Empty

Vissza az elejére Go down
 
Utcák és függőhidak
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Járatok és utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Pokolpalota-
Ugrás: