Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUtcák és függőhidak - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Utcák és függőhidak - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Utcák és függőhidak - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Utcák és függőhidak - Page 2 Vote_lcapUtcák és függőhidak - Page 2 Voting_barUtcák és függőhidak - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Utcák és függőhidak - Page 2 Vote_lcapUtcák és függőhidak - Page 2 Voting_barUtcák és függőhidak - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Utcák és függőhidak - Page 2 Vote_lcapUtcák és függőhidak - Page 2 Voting_barUtcák és függőhidak - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Utcák és függőhidak - Page 2 Vote_lcapUtcák és függőhidak - Page 2 Voting_barUtcák és függőhidak - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Utcák és függőhidak - Page 2 Vote_lcapUtcák és függőhidak - Page 2 Voting_barUtcák és függőhidak - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Utcák és függőhidak - Page 2 Vote_lcapUtcák és függőhidak - Page 2 Voting_barUtcák és függőhidak - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Utcák és függőhidak - Page 2 Vote_lcapUtcák és függőhidak - Page 2 Voting_barUtcák és függőhidak - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Utcák és függőhidak - Page 2 Vote_lcapUtcák és függőhidak - Page 2 Voting_barUtcák és függőhidak - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Utcák és függőhidak - Page 2 Vote_lcapUtcák és függőhidak - Page 2 Voting_barUtcák és függőhidak - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Utcák és függőhidak - Page 2 Vote_lcapUtcák és függőhidak - Page 2 Voting_barUtcák és függőhidak - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Utcák és függőhidak

Go down 
+6
Mason D. Hill
Rickardo Portman
Hannah McDowal
Zoe Zelina Zachar
Petra Raven
Sirius Black
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 14, 2011 8:04 pm


A múmiáknak nem sokat használt az hogy levágták a fejüket. Ezek másmilyenek voltak, mint amilyen előhalottak korábban találkozott Sylen. Pár múmiát megfosztott a végtagjaiktól, és ezzel menekülő utat teremtett magának, és a többieknek. A lépcsőkön felrohanva kijutnak a katakomba rendszerből, a felszínre. Sylen szerzett pár sérülést, de félvámpír révén, túl sokat nem számít. Pár órán belül be fognak gyógyulni, és életveszélyes sérülést nem szerzett.
-Egyben vagytok, srácok.-Kérdezte a fiukat, feléjük fordulva, aztán egy ismerős szag csapta meg az orrát. Egy sérülésekkel teli gyerek jött feléjük, aki nagy valószínűséggel Max testvére.
-Max azt hiszem itt a tesód.-Szólt a fiúnak és oda ment a sérült gyerekhez, hogy támaszt nyújtson neki.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyPént. Ápr. 15, 2011 5:11 am

Kezd elege lenni a múmiákból, mivel nem nagyon akart nekik hatni hogy felvesztettek lettek.
- Szakadj már daraboka te ocsmány jószág, fúúúúj - kiált fel, mikor az egyik múmia fej és karok nélkül nyomult továbbra is felé. De nem marad ideje jobban pánikba esni, mert Mézi megragadta a kezét, és Maxal együtt kivonszolta ebből a pokolból. Igaz hogy menet közben szerzett pár sérülést, amik nem voltak túl súlyosak, csak a hiúságának fájtak nagyon.
- Most hogy nézek ki? Hogy én mennyire nem szeretem az ilyeneket, és áááhhh - puffog még egy kicsit magában, majd észrevesz egy feléjük tántorgó alakot.
- Jéé, szevasz Raffi .. - üdvözli, de látja hogy valami nem teljesen okés vele.
- Mézi, vagy Sylen lehetne hogy Raffival beszaladtok a sulihoz? Ti gyorsabbak vagytok mint én vagy Max, mi majd megyünk utánatok gyalogosan ahogy tudunk - javasolja, mivel nem lenne éppen rossz, ha Ralph orvoshoz jutna mégpedig időben. Lököttsége ellenére, tud intézkedni, bár ő elsősorban a tükre elé szeretne kerülni és leápolni a sérüléseit, nem akar fertőzést elkapni vagy valami más nyavalyát.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 4:03 pm

*Bosszankodik egy sort, mert a múmiák sehogy nem akarnak eltűnni. A következő pillanatban, már azon kapja magát, hogy kint van a friss levegőn. Szerzett pár kisebb sebet, amit be is gyógyít magának, majd végigméri a többieket. Egyenlőre a többiek sérülésének begyógyításán van, mikor szinte egyszerre mondják neki, hogy a testvére tántorog feléjük. Megfordul, majd nem hisz a szemének. Azonnal odasiet, majd egy gyors állapotfelmérés után, támaszt nyújt Ralph-nak és visszaindul a többiekhez.*
-Estas Bien? {Jól vagy?} *Kérdezi testvérét, de teljesen feleslegesen, mert látja rajta, hogy nincs jól. Chezzy javaslatára biccent egyet, majd megvárja, hogy melyik vállalkozó szellemű egyén segít neki.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 4:10 pm

*Az állapota egyre rosszabbodott, így megpróbált valami kiutat keresni. Sérülésekben gazdag sikert aratott, így nehezen kiszabadult a szobából. Tétlenül bolyong az utcákon, mikor egy ismerős arcot pillant meg, aki már rögtön mellette van és kérdezősködik.*
-No muy. Creo que cogí un resfriado y la nuemonía son. {Nem nagyon. Megfáztam és azt hiszem tüdőgyulladásom is van} *Válaszolja, majd, mikor a többiekhez érnek, lassan becsukja a szemeit és elalszik. A szobában nem mert, mivel senki nem volt ott és nem biztos, hogy felébredt volna.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 4:33 am

-Az lehetetlen, Chezzy. Előbb le kell ápolni, mert ahogy nézem egy két olyan sérülés is van ami azonnal ápolásra szorul... Max, te is segíts, de ide egy pár gyógynövény is kell... *Belenyúlok a belső zsebembe, és egy elég büdös növényt veszek elő, majd egy levelet a számmal letépek...*
-Hozd ide kérlek... *Közben a pulcsimból egy újabb darabot tépek le, és zsák formába rakom a növény levelét, de többet is le kell tépni...*
-Kéne valakinek varázsolni egy kis bögrét, bele vizet, és azt melegíteni... Ki vállalkozik rá? Ezzel a növénnyel csillapítani tudom a belső sérüléseket, és a tüdőgyuszkóját is... *Rögtönözni is kell, aztán vihetik a kastélyba...*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 7:07 am


-Valóban a súlyos sérüléseket, most kell enyhíteni.- Fél kézzel támaszt nyújt Max testvérének, míg a másikkal még mindig a kaszát markolássza.
-Max megfognád ezt kérlek?- Nyomja a kezébe a kaszát, és miután elveszi Sylen kézzel az ölébe veszi Raphaello-t. Mikor a kasza Max kezébe kerül, a fiú megdöbbenve tapasztalhatja, hogy azt alig bírja megtartani. A testvérét Mason-hoz viszi, és megtartja előtte. A varázslással nem tud mit kezdeni, mert még túl sok mindent nem tanult. Egyedül bájitalokat tud készíteni, és az egész jól is megy már neki.
-Mason nem bejáratok az iskolába, szóval majd én fogom vinni, és Mason ki vezet titeket innen.-Mondja el Sylen gyorsan a tervet, és várja, hogy lekezeljék Raphaello-t.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 7:18 am

Figyeli mit ügyködnek, és már gondolkozik is, mikor rájön hogy ő pont varázsló, és képes ilyenekre, így rábök egy kőre, amiből ilyen kis bögre szerű edényke lesz, majd a pálcájából vizet ereget bele, és a többit a vámpírokra bízza, a többihez nem ért. Odébb áll, hogy ne legyen útba, és támogatja Sylen elgondolását.
- Jah, ez egy penge elképzelés, mivel Mézi a.... miatt nem nagyon járhat be a suliba, meg a területre sem. - kotnyeleskedik közbe, és nagyjából letörölgeti magát, az ilyen kis vérző karcolásait. Biccent, miszerint jó lesz ha Mézi kivezeti őket innen, mivel ő meghalt ha tájékozódni kell.
- Oké, akkor szerintem ez jó így, mi meg majd megyünk ahogy tudunk - összegzi, és figyeli mire jutnak a vérszívók.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 4:37 am

*Ralph elalszik mellette. A válaszra elhúzza a száját, nem nagyon örül ennek a dolognak. Mason kérésére közelebb viszi a testvérét, majd Sylen is kezelésbe veszi. A kaszát nem bírja megtartani, így elvarázsolja, hogy lebegjen mellettük, még ők stabil állapotot alkotnak Ralph-nak. A kisebb sebeket kézrátétellel ápolja, amik kisebb nagyobb sikerrel be is gyógyulnak, aminek nagyon örül. Beszélni nem beszél, mert fontosabb számára az, hogy testvére biztonságban legyen. Miután megtette amit tudott, a gyógyítást ráhagyja a többiekre, ő maga pedig a földre ül és lehajtott fejjel figyeli tovább a dolgokat, remélve, hogy mielőbb visszajutnak a kastélyba. Chezzy befejezetlen gondolat menetére azonban felkapja a fejét, hátrafordul, majd rá is kérdez.*
-Mi miatt nem jöhet be Mason a kastélyba?? *Kérdez rá, bár lehet, hogy feleslegesen. Mindenesetre kíváncsi a válaszra.*

//Chris NJK//
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 5:55 am

*Közben elkészült a főzet, óvatosan kinyitom a száját, és bele csavarom. Ez meggyógyítja a tüdőgyulladását...*
-Mert megtámadtam a tesód barátnőjét... *Jelentem ki egyhangúan, és közben tovább dolgozok..*
-Na kész vagyok, Sylen átveheted. Mi akkor indulunk ha Sylen már elment. Az iskolába nem megyek be, de Hannelori tanárnőt értesíteni fogom az ügyről, ő az egyetlen összeköttetésem az iskolával... Jah és Max, ezeket a leveleket tartsd meg, külső sebek gyógyítására is jók.. *Nyújtom oda a rögtönzött "teafiltert"*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 7:26 am


Ahogy Max is segít támaszt nyújtani Ralph-nak, felszabadul az egyik keze, és ekkor megharapja a hüvelyk ujját. Egy keresztet rajzol a kasza pengéjére, ami mellette lebeg Max jóvoltából, és az vissza alakul a kis kereszté, ami automatikusan vissza akasztja magát, a nyakában lógó láncra.
-Rendben, akkor én elindulok. Segítsetek a hátamra venni.-Mondja nekik, miközben a többiek segítségével, óvatosan a hátára fekteti. Kezeivel megtámasztja hátulról, hogy le ne essen.
-Rendben, akkor majd a suliban találkozunk. A gyengélkedőn leszek vele.-Jegyezte meg gyorsan, aztán irdatlan sebességgel eltűnt a szemük elől. Még gyorsabban is tudna futni, de akkor már nagyon nehezen tudná stabilan tartani Max testvérét a hátán. A tájékozódással nincs baja, de úgy érzi, hogy most nincs ideje a sikátorokban kanyarogni, így egy háztetejére felugorva, és azokon tovább szökdelve halad gyakorlatilag egyenes vonalban az iskola felé, így viszonylag gyorsan elér a bejárati kapuhoz.

-->Kastély: Gyengélkedő.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 8:38 am

Segít Sylen hátára emelni a fiút, és nem akarna válaszolni Maxnak, de ezt megteszi helyette Mézi. Csodálkozva pillant rá, de aztán tovább is lép.
- Azért szerintem tök jó arcság volt Mézitől hogy segített megmenteni a testódat, bár mondjuk, ha azt vesszük hogy... ezzel tartozott neki akkor kiegyenlítette a számlát - mondja halkan a fiúnak, nem figyelve a vámpírokra. majd mikor Sylen útnak indul, Mézi felé fordul.
- Akkor vezess ki ó mester, hadd menjen Max a tesója után, én meg haza fürdeni. Aztán majd ha jobban lesz Raffi, meglátogatom én is - mosolyodik el, mivel jóba van azzal az ikerrel is, múltkor zenélni kezdte el tanítgatni, illetve fogja, mert eddig csak időpontot beszélték meg.
Mikor visszajutnak Wilard közelébe, ő leköszön, és a szállóba megy rendbe szedni magát, és nyalogatni a hiúságán esett sebeket.

//Köszöntem mindenkinek Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 5:46 am

-Ha annyiszor le tudnám rendezni a dolgot így az életemben, nem lenne sok ellenségem... De hát én egy szőrösszívű gonosz vámpír vagyok, mint tudjuk. *Hallottam amit mondtak, de ezt egy halvány mosollyal mondom.*
-Rendben, de csak óvatosan, lehet más dolog is a tüdőgyuszkón kívül, sőt biztos van rajta egy-két átok, ahogy elnéztem. *Vonom meg a vállam és kivezetem őket HC-ből. Ahogy kiértünk, én elmegyek vadászni, aztán pedig Hannelorihoz, értesíteni a dolgokról.*

//Köszönöm én is Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák és függőhidak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Utcák és függőhidak - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Utcák és függőhidak
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Járatok és utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Pokolpalota-
Ugrás: