Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKödös Tér EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Ködös Tér Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Ködös Tér EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Ködös Tér EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Ködös Tér EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Ködös Tér EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Ködös Tér EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Ködös Tér EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Ködös Tér EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Ködös Tér EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Ködös Tér EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Ködös Tér Vote_lcapKödös Tér Voting_barKödös Tér Vote_rcap 
Kim Kaguya
Ködös Tér Vote_lcapKödös Tér Voting_barKödös Tér Vote_rcap 
Ted Forrester
Ködös Tér Vote_lcapKödös Tér Voting_barKödös Tér Vote_rcap 
James Miller
Ködös Tér Vote_lcapKödös Tér Voting_barKödös Tér Vote_rcap 
William Quentin Watson
Ködös Tér Vote_lcapKödös Tér Voting_barKödös Tér Vote_rcap 
Sindy Logan
Ködös Tér Vote_lcapKödös Tér Voting_barKödös Tér Vote_rcap 
Hannah McDowal
Ködös Tér Vote_lcapKödös Tér Voting_barKödös Tér Vote_rcap 
Chris Martines
Ködös Tér Vote_lcapKödös Tér Voting_barKödös Tér Vote_rcap 
Solaria Luthia
Ködös Tér Vote_lcapKödös Tér Voting_barKödös Tér Vote_rcap 
Daniel Reed
Ködös Tér Vote_lcapKödös Tér Voting_barKödös Tér Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Ködös Tér

Go down 
+7
Raymond Glosser
Chad Crusader
Chezz Princeton
James Miller
Yoshitsune Narakiho
Cassandra Lengston
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyVas. Aug. 22, 2010 4:19 am

Ködös Tér 66175626
A Sikolyközből nyílik egy nagyon pici terecske, ahol mindegy milyen évszak vagy napszak van, mert itt mindig gomolyog a köd. Talán a Nyári napfordulón oszlik fel egy picit, de akkor sem teljesen. A tér közepén van egy tábla, amin hirdetések jelennek meg olykor, illetve a Démon nyitási idejét is itt lehet elolvasni. A macskaköves teret, körbe egy két fa szegélyezi és pár szakadt - törött padot is találhatunk itt.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 4:31 am

*Sétálgat a kis téren a Sötét negyedben, ahova nem sok mindenki teszi be a lábát ami azt illeti. De neki most pont arra van szüksége, hogy csend és nyugalom és aurormentes környezet vegye körbe. Ez pedig tényleg az a hely, ahol nem fordulnak elő, semmilyen létszámban. A téren sétálgatva nem igen figyel a környezetére, és megörül mikor talál a téren egy viszonylag ép padot amire le tud telepedni. Leül, és fekete ruháját elrendezi maga körül. Mióta nem látta jegyesét, visszaszokott a sötét színekre, és a sminkben is ezt követi. Elég tartós dolog, mivel szinte mindig így jelenik meg mindenhol. elgondolkodva néz ki a fejéből, próbálva rájönni, hogy most mi lesz.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 4:36 am

*Unalom és unalom, e két indok késztett arra, hogy ne maradjak a kastélyban, hanem kijöjjek. Mivel kicsit hűvös van, egy kék farmert vettem fel, ami tele van foltozva a legkülönfélébb színekkel a legkülönfélébb helyeken, és egy hosszúújjú pulóvert húztam rá, hogy ne fázzak. Wilardba érve a sötét negyed felé vettem az irányt, mert kíváncsi voltam mi van itt. Most, hogy itt sétálgatok a ködös téren, eddig egyetlen emberrel sem találkoztam, meglátok egy fiatal nőt. Legalábbis annak tűnik, nem tudom, sosem voltam jó abban, hogy megsaccoljam, ki hány éves. Egyszer élünk, és úgyis meghalunk alapon odasétáltam a nő mellé, és megkérdeztem udvariasan, letelepedhetek-e mellé.*
- Jó napot. Nem bánod, ha melléd ülök? *kérdezem, miközben megigazítom a vászon dzsekimet. Hajam középen felszelézve, fülemben a két kis pató alakú fülbevaló. Igen, én jól nézek ki.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 4:40 am

*A merengéséből, egy hang zökkenti ki, és egy rávetülő árnyék. Szúrósan méri végig a pofátlan fiatalt, de végül is, ha úgy vesszük, elég talpraesett kölyöknek látszik. Felvillant egy grimasznak is beillő mosolyt, és int neki hogy üljön le.*
- Bánni éppen bánom, de micsináljak vele? Ez közhely. *feleli, és ennek ellenére nem igyekszik elmenni, vagy felállni, ehelyett inkább alaposan végigméri a fiút. Szimpatikusnak is találná ha éppen jó napja lenne. De arra már rájött, hogy nem egy szívbajos gyere, ha oda mert hozzá menni.*
- Nem félsz hogy valaki leátkozza a fejed? *kérdezi, arra utalva, hogy nem biztonságos egyedül a sötét negyedben járkálni. Csoportosan meg egyenesen öngyilkosság.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 4:45 am

*Tetszik a nő, de közelebbről megnézve már látom, kicsit túl idős hozzám képest. Ennek ellenére igazán szemet gyönyörködtető darab, és mint iylen, biztosan van valaki aki várja. Pech.*
- Ahhoz képest, már megbocsáss, nem sietsz itthagyni. *mutatok rá, hogy mennyire igyekszik felállni és faképnél hagyni. Azt hiszem kicsit hasonlít a stílusunk, amikor épp nincs jó napunk. Vagyis olyankor általában én is hasonlóképpen vagyok kedves az emberekkel.*
- Nem félek. Hüyleség, az lehet, de egyszer mindenki meghal nem? Most mi értelme lenne parálnom, hogy mikor és hol halok meg? Semmi, így inkább élvezem az életet amíg lehet. *vonok vállat, nekem valahogy ez midig is ilyen lazán jött. Nem igazán foglalkoztat a saját halálom, ellenben azt nem akarom hogy a családomból valakinek bármi baja essen. Fura, de hát ez van, ezt kell szeretni.*
- Na és mit búsulsz itt egyedül? *kérdezem még.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 4:51 am

*Látja, hogy a fiú férfiszemmel mérte végig, de nem foglalkozik vele, most valahogy legkisebb gondja, is nagyobb ennél, mint hogy azt figyelje, ki hogyan néz rá. Büszke rá, hogy 28 évesen, egy férj és egy kisbaba elvesztése után is ilyen jól néz ki. *
- De nagy a képernyőd, kölyök *húzza el a száját kicsit, de nem veszi annyira komoylan magát. Akkor már nem élne a fiú.*
- Te csinálod jól. *jegyzi meg, mert tetszik neki a fiú hozzá állása a dolgokhoz, csakhogy neki már gondolnia kell arra is, hogy mi lesz a jegyesével,akit nem látott már egy jó ideje. Neheztel is érte kicsit, de reméli hamarosan felbukkan. *
- Miből gondolod hogy búsulok? *vonja fel a szemöldökét a nő, a fiúra vetve szürkés szemeit.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 4:56 am

*Látom rajta hogy van valami baja, de hát majd kimondja ha akarja, én midnenesetre érdeklődve figyelem. A beszólásra pedig elvigyorodom, nem vagyok sértődékeny alkat ami azt illeti.*
- Tudom, állandó adás, megy színesben *felelem hasonló stílusban, még mindig vigyorogva, több kell ahhoz hogy megbántsanak. Sokkalta több.*
- És te miért nem így csinálod? Családod van, akikért aggódsz? Ne tedd, tudnak azok vigyázni magukra. *nézek kicsit félre, majd előhúzok a szebemből egy doboz Marlborot, és rágyújtok egy szálra. A dobozt udvariasságból odakínálom a nőnek, mielőtt elteszem.*
- Máskülönben nem a kösöd téren üldögélnél, ahova nem jön sneki, ha éppen jó kedve van* adom meg a teljesen kézenfekvő választ.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:00 am

*A kelletlen kérdésre adott kelletlen válaszra elmosolyodik halványan. Magabiztosság van, azt látja, de hogy honnan? Ezekben a mai fiatalokban annyi önbizalom van, mint három aurorban sincs összesen.*
- Touché *szólal meg, jelezve hogy patthelyzet, nem tud rá jobbat mondani, és nem is nagyon akar, most.*
- Nem tudom, nincsen. Jegyesem van, nem mintha bármi közöd lenne hozzá. *villan a szeme a kölyökre, de ezzel ellentétben válaszol neki.*
- Nem olyan egyszerű ez mint ahogyan te most látod. *jegyzi meg, majd a fiúra néz. Újra.*
- Látom nem ejtettek a fejedre, fiú. Neved is van? *érdeklődik.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:07 am

*Véletlenül tévedtem erre.... khm, annak ellenére, hogy már régóta itt van ez a hely, valahogy a teret, mindig is elkerültem. Párszor voltunk itt, sőt, ha valakit meg akarok mérgezni, tudom hol kell venni hozzá anyagot. Most viszont nem ezért vagyok itt. Azért elgondolkodtam rajta, hogy Sebastiant egyszerűbb lenne úgy elintézni... méreggel. Mégis, talán az unalom vagy a felfedezési vágy teszi ezt velem... vagy talán az, hogy utolsó nap van, holnap már iskola és végre hatodéves leszek és na. Elgondolkodtam rajta, mit fogok kezdeni magammal ezek után.
Zsebbe dugott kézzel, most kivételesen talárban -azért be kell valljuk, érezhető hogy jön az ősz- sétálgatok, remélve, hogy azért senki nem szólít le. Ma sincs túlságosan jó kedvem. Mivel a csuklyám is jócskán az arcomba van húzva, ahogy elsétálok két - a téren ülő- ember mellett, az egyik lábába megbotlom. Kicsit durcásan felnézek, lehúzom a csuklyát... de más reakciót kapnak, mint amire talán számítottak.*
-Jéé! Nem is gondoltam volna, hogy itt, a semmi közepén, futok beléd Cassy. *Egy nagyobb vigyor -ami mondhatni gúnyosnak- jelenik meg az arcomon, aztán a másikra nézek. Már láttam a suliba, háztárs. Kezet nyújtok, ma valahogy van egy kevés a jó modorból.*
-James. *Sosem beszéltem vele, de talán... talán még tudok csatlósokat magam köré vonni.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:14 am

*Elégedetten mosolyodom el, mivel szokásom oylan helyzetbe hozni másokat, ami patthelyzetet eredményez. Nem tudom miért jó ez nekem, de jó.*
- Jegyesed? hát gratulálok akkor *szólal meg, végül is elég fiatal még hozzá, hogy jegyese legyen. Mármint, nem tudom hány éves lehet, és így becsülni sem tudok hozzá.*
- Az élet sem egyszerű, de játszani vele tudni kell. Akkor jó lesz. *mosolyodom, el, majd mikor még mondanék valamit, valaki elsétál előttem, és megbotlik a lábamban. Morcosan pillantok rá, de az nem engem figyel, hanem a nőt. Láthatóan ismeri. Amikor felém fordulva kezet nyújt, elfolózok, hogy elküldöm melegebb éghajlatra, de aztán inkább elfogadom a kézfogást.*
- Yoshitsune *rendezem le a bemutatkozást és a másik neve, hogy James, semmit nem mond az égvilágon.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:17 am

*Már éppen kezdene bájcsevegni a fiúval, amikor egy másik bukkan fel. Már járásáról felismeri a Miller fiút, és elhúzza a száját, szintén gúnyosan mikor az ráköszön. Ez kellett még neki ma.*
- Mi van Miller, kidugtad az orrod a rejtekhelyedről? *gúnyolódik vissza, majd felvonja a szemöldökét a másik nevére. Szép cifra, nem könnyen felejthető név. Ő is bemutatkozik ha már itt tartana.*
- Cassandra, de inkább Cassy. *zárja le részéről a bemutatkozást és a Miller fiút nézi meg jobban. Nem úgy tűnik, hogy nagy baja lett volna a Leader elfogása után, aki újra szabadon van a hírek szerint.*
- Még mindig kémkedsz Alex mellett, vagy átpártoltál végleg hozzájuk? *kérdezi meg nyíltan, Yoshi előtt.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:23 am

*A másik srác pillantására csak egy nagyobb vigyort eresztek el... nem érdekel, akármit is gondolnak rólam. A névre pedig csak felvonja szemöldökét.*
-Okéé, bár... lehet, hogy még egy háromszor meg fogom kérdeni. *A japán nevekben sosem voltam jó. Valahogy nem is akarok, de az már más kérdés. Cassy kijelentése mondjuk jobban érdekel. Rejtekhelyemről?* Nem bujdostam eddig se. Úgy tűnik, szépen elkerültük egymást. *Bár nem mintha bánnám vagy esetleg ő. Mindig is tudtam, hogy Cassy kiakad tőlem elég gyorsan... szeretem húzni mások agyát. Ez vagyok én.*
-Alex mellett? Már rég nem. Kivágott a fenébe, mikor valakitől megtudta, hogy csak kém vagyok. Ki kéne már deríteni ki volt az az okos, aki elárult mindenkit... *Egy kisebb hatásszünetet tartok, ebben egy pillantást is vetek Yo-ra. Nem mintha érdekelne, ha megtudja... hiszen, a suliban már úgyis mindenki erről beszél.*
-Nem pártoltam át és nem is fogok. Nem fogok ezt az örömöt megadni neked... *Ismét csak egy gúnyosabb vigyor jelenik meg az arcomon. Azért remélem fogja, hogy nem akarom, hogy kiakadjon.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:28 am

*Elvigyorodom, és megrázom a fejem.*
- Nem gond, akkor majd elismétlem neked háromszor hogy megjegyezd *vigyorgok, majd figyelni kezdem a beszélgetést. Úgy tűnik, itt én valamiből nagyon ki vagyok maradva, nem igazán értem a dolgokat de aztán kezd kirajzolódni valami. Áruló, Alex, rejtekhely. Éééljen, voltam olyan ügyes hogy halálfalót fogtam ki. Magamban gratulálok magamnak, amiért ilyen tehetséges vagyok, de aztán túl teszem magam rajta. Nah és? Eddig sem öltek meg, ezután sem fognak.*
- Megtippelem, az igazat, de ti halálfalók vagytok igaz? *kérdezem meg nyíltan is, mert nekem ugyan semmi bajom nincs velük. Amíg nem ölnek meg, addig tőlem a fejükre is állhatnak.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:33 am

~Alex, hogy nem bírtad megölni ezt a kis......~
*Felsóhajt, majd legyint egyet, nincs neki ma hangulata James hülyeségéhez.Van éppen elég baja rajta kívül is.*
- Elkerültük, nem mintha hiányoltalak volna *jegyzi meg, mert neki oylan édes mindegy hogy él-e vagy hal. Tudnak ők ketten együtt dolgozni ha kell, de itt vége is a közös élményeknek.*
- Kivágott? Nocsak, ki mondhatta el neki.... *tűnődik el kicsit, mert ő ugyan tudja, de nem akarja kinyögni, mert Will még mindig rajta tartja a szemét, a kis védencén. De Cassy meg egyre inkább féltékeny lesz a fiúra, bár maga is tudja, ok nélkül.*
- Lássuk csak, kik vannak halálfalók, akik nem szolgálják odaadóan a Leadert? *teszi fel a költői kérdést, egy kissé kegyetlen mosollyal, Jamesnek rá kell jönnie, ki az. tudja, és ismeri is a fiút.*
- Nagyon helyes. Remélem nem leszünk ellenségek a továbbiakban sem. *jegyzi meg ködösen, mert fontolgatja, hogy visszatér a Leaderhez, és hagyja a komolytalan jegyességet a fenébe. hiszen Will már egy hónapja felé sem nézett.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:43 am

-Ó, hát köszönöm szépen... *A nevét meg nem tudnám másodjára mondani, de lehet az is, hogy evvel csak arra akarok célozni, hogy igen... én sem vagyok egy piskóta sőt, mondanak sokan genyónak is. Megesik. A fiú másik kérdésére biccentek.*
-Hát, gondolj amit akarsz, de nekem már éppen mindegy, ugyanis a suliban mindenki erről beszél. *Vonok vállat, aztán Cassyre nézek és elgondolkodva mosolyodom el. Nekem sem hiányzott a nő, viszont azért...*
-Ó, ha tudnád, hogy één mennyire hiányoltalak! *Húzom el a szavakat egy kicsit, de csak a hatás kedvéért. A kérdésre ismét csak elmerengek. Azt se tudom, ki van az iskolából még... ó, dehogynem.*
-É... csak a furafejű nyápic kínai vagy mi *A fajokkal sem vagyok túl jóban.* Na, szóval csak ő nem... ő olyan erőltetett. Akkor ő volt? *Mert nekem van tippem Williamre is, mert ahogy hallottam a srác átpártolt vagy mi. Aztán ismét csak megvonom a vállam.*
-Részemről eddig sem voltunk. *Én mindig is nagyon szerettem Cassy nénit.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:47 am

*Na igen, én ehhez még kicsi vagyok. És talált a tippem is, de jó elmegyek lottózni legközelebb.*
- Nem azért kérdeztem. Nem érdekelnek az iskolai pletykák, azokból az sem igaz amit kérdeznek. *legyintek, és a többi mondandóm megtartom magamnak. Lepillantok az órámra, és látom hogy ideje mennem. Elbúcsúzom, a fiúnak kezet nyújtok, a nőtől csak szóban köszönök el.*
- Hát örülök hogy megismerhettelek titeket, de nekem most mennem kell. *indulok el, majd még menet közben emelem a kezem integetésre.*
- Sziasztok!

//Köszi, és bocsi de bátyám kiugrasztott a gép elől -.-"//
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:52 am

- El tudom képzelni mennyireeeee *utánozza a fiú nyálas stílusát, mert nem lett szimpatikusabb. Yoshi távozására csak biccent, és érdeklődve néz utána, amíg el nem tűnik. Tetszik neki a fiú.*
- Szia Tsune *egyedi becézése van, de hát ezt meg kell szokni tőle. A pillantása visszatér a másik fiúra.*
- Az az ázsiai fiú volt, Kaguya. Nem való közénk, nem tudom mit eszik rajta a Leader *jegyzi meg mérgesen, mert Will is oda van érte. Láthatóan ő nem ért hozzá, hogy mi van abban a fiúban ami vonzóvá teszi. Will is beszélt, de a lavinát Kim indította el, amit zokon is vett, de mivel Will védte, nem bántotta a fiút.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:57 am

*Vállat vonva elköszönök a másik Faminéstől, aztán csakis Cassyre vetem a pillantásom. Halványan elmosolyodom a szavak elhúzására, vagy mondhatni hogy arra, ahogy engem utánoz. Nem is kell, hogy a másik annyira kedveljen. Sosem szorultam rá, ezután sem fogok.*
-Én se, de ha megtalálom tuti kezdek vele valamit. Ledobom a hegységről. *Ökölbe szorulnak kezeim, majd elgondolkodom... talán egy jobb módszer kellene. Visszahúzom a csuklyát a fejemre.*
-Na Cassy, örültem. A közeljövőben biztos összefutunk. Pá. *Azzal az egyik bolt felé veszem az irányt. Veszek valami értelmesen jó dolgot, amit aztán felhasználok... valaki ellen. Még meglátom.*


//Köszöntem ^^//
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Aug. 31, 2010 6:01 am

*Merengve tekint a fiú után, aztán Jamesre néz újból. Nem a kedvence, de lehet vele dolgozni, és ezt ő értékeli is.*
- Csak módjával, van egy olyan érzésem, hogy nagyon kikapnánk érte, ha komolyabb baja esne. De mondjuk, nem ártana neki egy kis.... nyaralás. *nyomja meg a szót, remélve James érti. Elintézné ő is, de nem teheti Will miatt sem, meg mert nincs bejárása az iskolába.*
- Alig vááárom *gúnyolódik, mosolyogva, de ahogy James elindul, ő is menni készül. Haza hopponál, a Lengston lakásba.*

//Köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyHétf. Szept. 06, 2010 8:52 am

*Szokásához híven eltévedt, ebben a csöppnyi kis faluban, és a ködös téren a sötét negyedben kötött ki. A baj csak az, hogy halvány lila elképzelése sincs róla, hogyan juthatna vissza a hotelba ahol laknak átmenetileg. Szaggatott, kék farmer van rajta, amin több a luk mint az agyag, és egy zöld póló. Keze most is úgy fest mintha tele lenne tetoválva pedig nem. A nyakán van egy tetkó. Lilás haja a szemébe hull, és az egyik kósza lámpa megcsillan az ajkában lévő piercingen. Tanácstalanul áll egy darabig, és a tarkóját vakargatja, hátha jön az isteni szikre, de nem jön. Felsóhajt és letelepedik egy padra, hogy várjon valakit, aki megmondja hogyan juthat vissza. Addig is előveszi a gitárját, amit mindenhová hurcol magával, és elkezd egy lágy, csalogató dallamot játszani.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyHétf. Szept. 06, 2010 9:02 am

* Kijöttem egy kis esti sétára és a fülemet egy borzalmas ricsaj csapta meg. Elhatároztam, hogy elkezdem követni, hogy honnan is jön a hang. Fekete bakancsom kopog egyet minden egyes lépésemkor, csöppet felveri az utcai csendet. Most is feketében vagyok, szinte láthatatlanul tudok mozogni ezen a ködös estén. Hallom, hogy egyre erősödik ez a valami amit más zenének nevez. Majd végül oda is érek. Csak azt látom, hogy egy ember a padon ül, valami idétlen lila hajjal és egy szál gitárral. Tudom, hogy ezt megfogom bánni, de oda megyek hozzá, majd leszólítom. *
- Tudja maga, hogy hány óra van? * Förmedek rá. *
- Mit kell itt rontani a levegőt? * Kedvese megkérdezem, majd közelebb lépek. *
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyHétf. Szept. 06, 2010 9:10 am

*A csizma kopogást hallja, és kezd megörülni hogy valami jótett lélekbe akad, aki készségesen útbaigazítja. Meg is látja, a közeledőt, egy önmagánál alig öregebb férfit. elmosolyodik, és már kezdené bevetni magát, amikor cseppet sem kedvesen ráförmednek. Összeráncolja a szemöldökét, és elvigyorodik.*
- Ha jól sejtem akkor 10 óra van, és az az ábra hogy nem találok vissza a hotelbe, ahol lakunk átmenetileg. *mondja meg őszintén, és megpendít még egy akkordot, ami lassan elhal a keze nyomán.*
- Nem én kiabálo össze vissza, szóval nem tudom. Egyébként meg mondom, eltévedte, eszem ágában sem volt idejönni, a végén még valami rossz arcba futok bele, és akkor nekem annyi. Hallottam a figyelmeztetéseket, meg láttam a kiírásokat hogy vigyázzunk, mert halálfaló veszély van. Neked sem ártana vigyáznod magadra, ami azt illeti, vagy talán tévedek, és tőled kell félni? *adja elő mosolyogva, és telibetrafálva hogy micsoda is Seb, de persze ő nem hiszi el, és poénra vesz mindent.*
- Jut eszembe, Chezz vagyok, Chezz Princeton, basszusgitáros *mutatkozik is be de egyenlőre nem nyújt kezet, úgy érzi már így is eleget beszélt, de hát ő nem tud nem pörögni éppen.*


//Off-time innentől kezdve//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Szept. 07, 2010 9:44 am

* Ettől az alaktól pont ezt vártam. Milyen nevetséges a megjelenése és akkor már a stílusáról ne is beszéljük. Hát még a modora.... Jól helyre kéne tenni, de nem most és nem itt. Kedvemtől függ, ha nem húzza ki a gyufát nálam akkor kedves leszek, már amennyire én tudok. De ha mégis kihúzná akkor nem jár jól. *
- Szívás eltévedni az ilyen helyen. Még a helyiekkel is megesik, hogy a nagy köd miatt eltévednek, de aztán gyorsa vissza találnak, nem mint a turisták. * Lenézően nézek rá. Minek kell neki pont itt lennie? Imádom az ilyen embereket, ezeket hívom szájhősöknek. *
- Menjél egyenest és majd csak kijutsz valamerre. * Ellátom pár haszontalan jó tanáccsal. *
- Tőlem félnek páran. Van akinek van miért és van akinek nincs de az is fél. Aki csak alapok nélkül fél majd az is félni fog, jogosan is nem sokára. * Bele is gondolok a világuralomról szóló tervembe. Kezd már alakulni, már nem csak a korvonalak vannak meg... de ha vennék fel magam mellé pár csatlóst akkor lehet, hogy félelmetesebb lennék. *
- Sebastiano Contreras. * Mutatkozok be és elhallgatok, ma nem vagyok csevegős kedvemben. *
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptyKedd Szept. 07, 2010 9:51 am

*Felsóhajt, és kezdi szomorúan tudomásul venni, hogy itt mindenki mufurc, zord, és sietős. Sehol egy vidám arc, vagy jókedvű mosoly, és ez bosszantja, és elhatározta, hogy majd ő mosolyt csal az arcokra, de ahogy elnézni csapnivalóan halad.*
- Jah tudom hogy az, cikiznek is érte eleget ne aggódj. *legyint egyet jókedvűen, mert égő nem égő, ő képtelen elsőre odatalálni bárhova is. Ezért szereti annyira Tishát, akinek nagyon jó érzéke van ahhoz hogy merre menjen.*
- Ahha, merre egyenest? *fordul körbe kissé a téren, majd hallgatja a másik férfi mondandóját.*
- Húha, akkor nekem félnem kell tőled? Vagy hogy van? Mert még nem találkoztunk elvileg de aztán lehet hogy mégis, csak nem emlékszem nem tudom. *filózik el a kérdésen, majd a névre elmosolyodik. Szép neve van a másiknak, és meg sem járja az agyát, hogy lehet hogy a körözési plakátokon olvasta már.*
- Sebastiano, az olasz név ugye? *kérdezi inkább ehelyett és gitárját a tokjába teszi, majd a csomagot a hátára akasztja, hogy ha mennie kell, akkor már ne kelljen vele vessződnie. De még nem akar menni, érdekli Sebastiano, még ha nem is tudja kicsoda ő. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér EmptySzer. Szept. 08, 2010 8:12 am

* Elég sokat beszél én még fáradt vagyok az ilyenhez. Csak figyelem, hogy mit is mormog az orra alatt. Aztán látom, hogy elpakol, már majdnem kezdtem megörülni, de hiába még maradt. Úgy látszik bírja a burámat. *
- Vannak olyan emberek akiknek nincs irányérzékük. Ezeket kitenném a sivatag közepére és megnézném, hogy sikerül-e kijutniuk. De szerintem a többség ott száradna ki. Ezért örülj, hogy itt nincs sivatag. *- Gonosz vigyorral a képemen tekintek rá, remélem veszi a nem éppen kedvesnek mondható célzásomat. *
- Találd fel megad, ha túl akarod élni a mai estét. * Nevetek fel hangosan. *
- Még nem kell félned. Majd szólok, hogy mikor lesz itt az ideje. * Szerintem még nem bántom, nincs semmi okom rá és igazán nincs kedvem a túlórázáshoz. *
- Eddig az volt. * Válaszolok a nevemhez feltett kérdésre. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ködös Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ködös Tér
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Sötét negyed-
Ugrás: