Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKödös Tér - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Ködös Tér - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Ködös Tér - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Ködös Tér - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Ködös Tér - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Ködös Tér - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Ködös Tér - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Ködös Tér - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Ködös Tér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Ködös Tér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Ködös Tér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Ködös Tér - Page 2 Vote_lcapKödös Tér - Page 2 Voting_barKödös Tér - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Ködös Tér - Page 2 Vote_lcapKödös Tér - Page 2 Voting_barKödös Tér - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Ködös Tér - Page 2 Vote_lcapKödös Tér - Page 2 Voting_barKödös Tér - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Ködös Tér - Page 2 Vote_lcapKödös Tér - Page 2 Voting_barKödös Tér - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Ködös Tér - Page 2 Vote_lcapKödös Tér - Page 2 Voting_barKödös Tér - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Ködös Tér - Page 2 Vote_lcapKödös Tér - Page 2 Voting_barKödös Tér - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Ködös Tér - Page 2 Vote_lcapKödös Tér - Page 2 Voting_barKödös Tér - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Ködös Tér - Page 2 Vote_lcapKödös Tér - Page 2 Voting_barKödös Tér - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Ködös Tér - Page 2 Vote_lcapKödös Tér - Page 2 Voting_barKödös Tér - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Ködös Tér - Page 2 Vote_lcapKödös Tér - Page 2 Voting_barKödös Tér - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Ködös Tér

Go down 
+7
Raymond Glosser
Chad Crusader
Chezz Princeton
James Miller
Yoshitsune Narakiho
Cassandra Lengston
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptySzer. Szept. 08, 2010 8:20 am

*A mondottakra bólint, neki aztán csapnivaló az irányérzéke, ezt elismeri.*
- Azt hiszem akkor nagyon hamar kihalnék a nagyvilágból, és lássuk be, sajnálnám magam *egózik egy kicsit, de nem száll el magától. Aztán a szebébe nyúlva, előhúzza a pálcáját és elvégez magán egy melegítő búbájt, kezd fázni, és a tér sem éppen meleg ami azt illeti. Nem érti a másik hogy nem fázik.*
- Te nem fázol? *kérdezi meg hangosan is, majd körbepillant, hogy nem jön-e valaki erre, mert mintha lépteket hallott volna.*
- Hát nem vagyok egy nagy survivor, de majd igyekszem nem meghalni ma este. Jarry-bébiék ki is nyírnának érte az holt biztos *nevet fel, mert elképzeli társai döbbent képét, amikor közölnék velük a halálhírét. *
- Nagyon titokzatos vagy, iylen vagy alapjáraton is, vagy ez csak műsor kellék? *kérde minden rossz nélkül, még nem döbbent rá hogy kivel áll szemben.*
- Ahha, akkor jól tippeltem. *biccent, és megint körbefordul. Kezdődő paranoia, szar dolog.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptySzer. Szept. 08, 2010 8:41 am

* Agyamban végig fút a gondolat, hogy jobban járna ő is meg én is ha most lelépnék. De persze nem akarom, hogy azt higgye, hogy megfutamodok előle és ésszerűbb ha még maradok még egy kicsit. *
- Fázni? Ezen a meleg estén. * Csöppet sem fázok, nem vagyok az a fázós típus, inkább jobban kedvelem a hideget, mint a meleg nyári napokat. *
- Csak ma este igyekszel nem meghalni? Ez érdekes. Mi lesz a holnappal, akkor már lehet? * Kíváncsi tekintetemet Chezz arcára szegezem. Nem látszik rajta még egy csöppnyi félelem, ezt annak tanúsítom, hogy még nem tudja, hogy kivel is futott össze ezen a szép őszi estén. Majd csak hallgatom tovább azt, ahogy próbálna megfejteni. Nem szeretem azokat a kíváncsi embereket akik túl sokat kérdeznek. Mert azok általában túl sokat beszélnek is mellé. *
- Látsz te itt valami féle színházat, hogy műsorról beszélsz? * Legszívesebben leütném most és elmennék egyet kocsmázni. De még nincs itt az ideje. *
- Nem vagyok én titokzatos. De biztos nem fogok minden féle dolgot elárulni olyan embernek akit nem is ismerek. * Förmedek rá gúnyosan. *
- Bravó. * Majd egy cinikus tapssal próbálom megalázni. *
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptySzer. Szept. 08, 2010 8:57 am

*Ő pedig nem veszi magára a gúnyolódást, és cinizmust, mert sokan voltak már akik ilyesmiket mondtak neki.*
- Meleg, szerintem cseppet sem meleg, majd megfagyok. *replikázik a fiú, és megvakarja a tarkóját. Kicsit örökmozgó, nem tud vele semmit sem csinálni.*
-Egyenlőre csak ma igyekszem, a holnapon nem gondolkozom, majd akkor ha eljön. Sok fölösleges fejfájást kerülök el ezzel.*feleli, és nem próbálja megfejteni a másikat, ő csupán beszélgetni szeretne.*
- Az egész élet egy színház, az nem elég? *nevet fel jókedvűen, mert neki elég érdekes a felfogása a világról. De mindig jó kedvű, és életvidám.*
- Jó oké, nyilván nem is várom el hogy mindent elmesélj, csak kicsit furcsa, hogy nincs benned félelemérzet. *mondja ezt pont az akibe szintén nem szorult. Mert hogy Chezz akkor is seb reggelije után érdeklődne ha tudná hogy az történetesen éppen halálfaló. Elneveti magát az utolsó ironikus megszólaláson. Nem bántódik meg, ő nem olyan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptySzer. Szept. 08, 2010 9:15 am

* Már semmi kedvem ehhez az alakhoz, talán ha valahol máshol találkoztuk volna és én nem az lennek aki most vagyok, akkor szerintem egész jól is kijöhettünk volna egymással. *
- Te érzed. * Nem is tudok már nagyon mit mondani neki. Látszik, hogy nem egy húron pendülünk. *
- Érdekes, hogy azért nem gondolsz a holnapra mert lehet, hogy megfájdul tőle a fejed. De pont ezért találták fel azt a dolgot amit fejfájás csillapítónak hívnak. * Oldom a hangulatot, ne úgy ítéljen már el, hogy mekkora gyökér vagyok, igen is jó fej is tudok lenni, amikor és azzal akivel épp akarok. *
- Csak én nem szeretek színházba járni. * Ezt nem az igazi színházra értem, de igazából oda sem szívesen teszem be a lábam. *
- Félelem érzet? Az meg mi? * Kacagok fel. Hát éppenséggel tényleg nincs bennem. De fura, hogy honnan jött rá. Nem emlékszek arra, hogy esetleg említettem volna neki. Vagy csak simán rájött. *
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:27 am

*Ő még mindig érdeklődik, benne természetellenesen nagy kíváncsiság lakozik, amit társaitól rendszeresen meg is kap, hogy mért kell neki mindenbe beleütnie az orrát.*
- Érzem, hogy megfagyok * vigyorodik el, majd el is teszi a pálcát, feleslegesnek érzi a kezében szorongatnia. Ugyan mit tudna vele kezdeni, mire kéne neki most az.*
- Fel ez igaz, de nem szeretem a gyógyszereket, ha sokáig szedi őket az ember akkor függőséget okoznak. *érvel, hogy miért nem szed ő semmi bigyót. Akkor már inkább a népi praktikák, és gyógyfüvek.*
- Én szeretek, de csak ha én vagyok a főszereplő *nevet fel a következőre, mert ő tud élni, és szeret is. Buli, haverok, nők, pia nem, mert Chezz sose iszik.*
- Hát ha nem tudod, az csak jó, nem igaz? Egyel kevesebb dolog ami miatt aggódnod kell. *vigyorog tovább, majd lassan felsóhajt. Mennie kéne lassan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:40 am

* Csak hallgatom amit Chezz mond. Szinte egyet is érte vele. De nem kell ezt megtudnia. Nem lenne túlzottan jó, ha mindig csak egy húron pendülnék vele. *
- Én meg azt érzem, hogy nem sokára bekerít az álmosság. * Ekkor kezemet a szám elé helyezem és ásítok egy kicsit a markomba. *
- Ezért jó, hogy én soha semmihez sem tudok sokáig függni. * Ezt a gyógyszeres részhez értem, körbe nézek sehol senki csak mi és a köd. Ami kicsit már zavaró, nem szeretek sokáig egy embert társaságában lenné, néha nagyon is szeretek magányos farkas lenni. *
- Nyugodj meg, biztos, hogy te vagy a főszereplő. * Nyugtatom az emígy is nyugodtnak látszó fiút. *
- Persze, hogy jó. * Ismét körbe nézek, menni kéne már, holnap korán kelek. Esetleg ellátogatok a főhadiszállásra, úgyis régen voltam már ott. *
- Örülök, hogy megismertelek. De már megyek is. * Intek egy utolsót és már el is nyel a sűrű köd. *


//köszi//
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:51 am

*Észrevette, hogy a végére kicsit alábbhagyott a gúnyos hangvétel, aminek örül is. Nem szeret úgy beszélgetni az emberekkel hogy nem jön ki velük jól.*
- Ilyenkor? még fiatal az éjszaka, de szerintem követem majd példádat és elteszem magam holnapig. *ért egyet és ahogy a másik ásít ő is erős kísértést érez, hogy ásítson. De elnyomja.*
- Jó neked, én max a gitáromtól függök *nevet, és nyújtózik egyet.*
- Nem aggódom elfelől, ne aggódj. *bíztosítja a szintén nyugodt halálfalót, és lassan biccent. Ő is menni készü, és már tudja is merre kell mennie.*
- Részemről az öröm. Szevasz, és köszi az útbaigazítás. *kiált Seb után, és elindul egy darabon a férfi után, aztán elkanyarodik a lakónegyed irányába.*

//Én is köszi//
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 5:21 am

* Hopponálva érkezek. Bevettem a maradék százfűlé-főzetem, de nemsokára elmúlik. Pontosabban még 10 percem van hátra, így sietős léptekkel indulok el a Káprázat felé. Meggyőződésem, hogy ott megkapom azt a bájitalt, amire szükségem van. Most egy kövér, kopasz ember testében vagyok. Természetesen talárban és a fejemet csuklya fedi. Igazából én tervezek csinálni egy bájitalt, amit én be akarok szerezni, az csak egy hozzávaló, ami magában egy érzéstelenítő. Nemsokára beérek a sikolyközbe, hacsak nem érkezek valami vagy valaki "akadályba", amit igyekszek elkerülni. *
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 5:28 am

*Ray sétálgat a téren. Öncélú járőrözésbe kezdett, hogy ne üljön a begyepesedett irodájában. Mai öltözete egy fehér zakó, hozzá tartozó fehér nadrággal, kék inggel, és fekete cipővel. Pálcája a kezében van. Szőkésbarna haja, most egyenesen lóg a homlokára, és hátul a nyakára. Mondhatni azt, hogy ki van vasalva. Mert ki is van, csak nem árulja el senkinek. Egy ideje göndörebb volt a haja, de megunta, és kivasalta. Persze mágikusan. Szaporábban veszi a levegőt. Egy órája volt Írországban. Egy ottani feketemágus csapatot kerített kézre. Persze nem egyes-egyedül, hanem pár jóravaló emberével. Fürkészi az utat. Egy ember ér elé, és megszólal.*
-Héj, vigyázzon magára ember. Különben is. Mi dolga pont itt? *Szegi neki a kérdését. Mert igen, szende ember nem sokat kereshet itt. Pálcáját előreszegezte. Nem ajánlatos, hogy visszaszóljanak neki, mert átkoz. Nincs jó passzban.*


//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyVas. Szept. 12, 2010 5:53 am

* Felém jönnek. Már csak ez hiányzott...a múltkori után, ezt imádni fogom. A köd miatt nem láttam ki a pasas, de mikor közelebb ér, látom, hogy Raymond Glosser, a Varázsbűn üldözési főosztály vezetője. Hogy honnan tudom? Nagyjából ismerek minden minisztériumi fazont, pontosabban rengetek dolgot róluk. Szeretem megismerni az ellenségeim, így egy évet áldoztam rá, hogy a nagyját kiismerjem. Frizurája megváltozott, de mikor hozzám szól tudom, ugyan az a komor alak maradt, mint régen. Ezek a minisztériumiak...nekik a legjobb a stílusuk. Kár hogy pont most állított meg, mikor sietek. Már csak 8 perc van a főzet hatásából, és ha Ray feltart, visszaváltozok az orra előtt, és jönnek a gyanús kérdések. Itt meg azért párbajozni mégsem akarok. A felém tartott pálcát lassan eltolom magam elől, persze csak szépen, gyengén lassan, hogy tudja, nem el akarom venni, csak ez nekem így eléggé kényelmetlen. Közben megjegyzem: *
- Magának is jó estét. Hű, ez a Wilardi fogadtatás? - Játszom az agyam. - Ide se jövök többet. Egyébként mint látja, Wilarba sietek. Öhm...ha nincs több mondanivalója sietek. * Mosolygok rá, bár kétlem hogy ezt a csuklyától látja. A választ meg nem várva kerülöm ki, és ha meg nem állít, beérek a Káprázatba. *
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyVas. Szept. 12, 2010 6:04 am

*Még mindig nincs jó passzban, ez látszik is. Szeme szikrázik. Stride kiosztotta, hogy miért nem Anor Azgarddal foglalkozik. Holott, van más dolga is. Ray egyáltalán nem komor, sőt! De ha rossz napja van, akkor nem kell belekötni, mert annak rossz vége lesz .Nagyon is víg kedélyű alak, de van tekintélye, így a legtöbb halálfaló fél tőle, valamilyen szinten.*
-Oh, elnézését kérem, hogy nem köszöntem, de tudja, ilyen időkben már nem ajánlatos itt mászkálni, mert könnyen bajba keveredhet az ember. *Arrébb tolják a kezét, de nem nagyon zavarja.* -Tudja, Halálfalók mászkálnak itt, és azokkal nem jó lepaktálni. Mert tudja, jól keverek bájitalokat. És a kezem megbillenhet a kávéja fölött, ha nem mondja el sürgősen, hogy mi a frászkarikát keres itt. Innen, egyelőre, sehova nem megy. Amíg el nem árulja a nevét. *Nyomatékosít minden egyes szót. Na ilyenkor nem jó vele ujjat húzni. A férfi elé áll, és nem engedi, hogy elmenjen.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyVas. Szept. 12, 2010 6:17 am

* Nyilván tudnak a minisztériumiak is jó fejek lenni, de ilyet halálfaló nem lát. És mivel most is éppen fenyegetőznie kell Raymondnak, ez már túl tesz a gorombaságon. Ami engem illet, egyre fogy az időm, így unott képpel hallgatom végig a beszédét. Miután véget ért, válaszolok. *
- Akkor igyekszem nem inni kávét. Hogy hova megyek, az magára nem tartozik. A nevemet meg miből gondolja, hogy igazat mondanák. Na és akkor: vagy félreáll az utamból, vagy egyenesen oda hopponállok, ahova megyek. * Hadarom el. Ha nem lennék százfűlé-főzet hatása alatt, lehet megpróbálnák elbeszélgetni, mivel jó tudni, mi van a minisztériumba. Aztán maximum megölném. De így nem lehet. Lebukhatok. Már csak egy percem van, így ha rövid a válasza elhopponállok mögé 20 méterre, ha nem, akkor lehetséges hogy lebukok. *
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyVas. Szept. 12, 2010 6:24 am

-Azt mondtam, jóember, hogy nem megy innen sehova, akkor nem is megy! *Kezd egyre idegesebb lenni. Kivárásra játszik. Sejti, hogy nem klappol valami az öreg körül...*
-Ó, dehogy is nem. Mert könnyen bedughatom egy éjszakára. Vagy hívok aurorokat. Tudja, nagyon nem ajánlatos, hogy velem ujjat húzzon. Mert annak nagyon, de nagyon rossz vége lesz. Szóval. Bökje ki végre, hogy ki maga, és hová készül. *Ez már egyenesen fenyegetés. Azért rátámadni nem ajánlatos. Megölni meg nem egyszerű, szóval annyira lebecsülni, mégsem kéne... Nem engedi, hogy hopponáljon, azt sem, hogy elmenjen. Egyelőre a férfi itt marad.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 1:32 am

* Kezdek én is egyre idegesebb lenni. Tudom hogy nem tudnám megölni, se kikerülni Rayt, így a régi módszerhez folyamodom: elkezdem játszani magam. *
- Jól van na... nem kell rögtön fenyegetni. * És miközben ezt kimondom, visszaváltozok magammá. Nem örülök neki, hogy ezt egy auror szeme láttára kellett tennem, de továbbra is szórakozottan játszom az agyam. Kis fájdalommal jár az átváltozás, de ez mellékes, nem adok ki hangot. * Látja, az igazi alakomat is bemutatom önnek. És aztán... a nevem Sam Fisher. És hogy miért jöttem? Mint látja az Alvilágba készülök...nem tudom, ismeri? * Kérdezem, szerencsére az arcomat nem látja a csuklyától. Lassan megpróbálok elindulni mellette. Ha engedi, akkor beérek a Sikolyközbe, ha nem, akkor várom a reakcióját. *
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 10:13 pm

-Ez a dolgom. *Közben elképedik, aztán rendbe szedi az arcát. Tudja ki ez az ember. Már vagy 10 oldalas aktája van róla.*
-Ne halandzsázzon. Őszintén szólva, nem tudtam, hogy valaha is találkozunk még Crusader. Nyugodtan leveheted a csuklyát Chad, ígérem, hogy nem sértődöm meg. De ha megengedsz egy kérdést... Mégis hogyan? *Ez tényleg érdekli. Mivel hallotta már a hangját, tudja, hogy a halottnak hitt halálfaló az. Nem hiába ő a varázsbűnüldözési főosztály vezetője...*
-Ezért nem leszek soha halálfaló... *Csóválja meg a fejét. Közben pálcáját, előkészíti.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 10:29 pm

- Az a dolga, hogy Wilardban minden csuklyás embert megállítson, kikérdezze és megfenyegesse? Mikre nem képes a minisztérium... * Csóválom a fejem. Felnézek, és látom Ray arcán, hogy nem sikerült átvernem. Hallottam hogy ravasz, de hogy felismer, azt nem hittem volna. Mikor kiejti a nevem, elcsodálkozom. Lehúzom a fejemről a csuklyát, és gúnyos mosollyal az arcomon válaszolok. *
- Szóval felismert. Akkor hát nemcsak a halálfalók használnak piszkos módszereket. Mivel én is tudok magáról mindent Raymond, azt hiszem kvittek vagyunk. * Majd Ray kezét nézem, ahogy a pálcájához siklik. *
- Ray, azzal nem mész sokra. De végül is látványosabb a próbálkozol... * Próbálom provokálni. Had támadjon meg, és megtudja, mi mindent tanultam a Sötét Nagyúrtól. Nekem nincs szándékomban, hogy megtámadjam. Egyenlőre csak állok egy helyben, és ha támad, akkor én is lépek. *
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 10:32 pm

-Igen, felismertelek. De nem válaszoltál a kérdésemre. Mégis hogy hoztad ezt össze? *Teszi fej újból a kérdést, de Chad következő kijelentésére, ténylegesen elvigyorodik.*
-Semmi dolgom most a pálcámmal. Egyelőre, Chad. De addig nem hagylak megszökni, amíg nem tudom hogy, hogyan csináltad. El kell ismernem, hogy profi vagy. *Ez nagy szó. Majd Cassidy-éket tájékoztatja, Chad életben lévéséről.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 10:50 pm

- Röviden fogalmazva: megvannak a módszereim. * Még mindig megvan a gúnyos mosoly az arcomon. Sokat szenvedtem annak érdekébe, hogy megteremtsem az új életem. És most meg vagyok elégedve vele. *
- Egyetértek. Tudod vannak azok, akik elmondanák, és utána megpróbálnának megölni. Én nem tartozok ezek közé. * Tudom hogy semmi értelme nem lenne. Megtámadni meg túl kockázatos. Így várom a következő lépését. *
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 8:14 am

-Értem. Nos, imádkozz, hogy a továbbiakban ne találkozz velem. Most megúszod, egy figyelmeztetéssel, mivel nem tudok semmit a nyakadba varrni. *Igen, igaz amit mond.*
-Ó, majdnem elfelejtettem Chad. Vigyázz magadra, mert sosem tudni, hogy mit hoz a jövő. *Ezt veheti búcsúmondatnak is. Egy gúnyos vigyor, és Ray már el is tűnt, magára hagyva Chadet.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 8:26 am

- Tudod Ray, a Minisztériumiakkal előbb találkozom, mint hinnék. * A gúnyos mosoly még mindig rajtam van. Még egy utolsó mondat, és mielőtt válaszolhatnék, elhopponál. Gyorsan elindulok Káprázatba, és miután megvan amit akartam, én is köddé válok. Nem szeretném ha egy maroknyi aurorba futnék bele visszafelé menet. *

// Köszi! //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 9:57 am

* Mivel még új vagyok itt kíváncsi szemekkel nézek végig mindent. Vagyis azt amit látni lehet a ködben. Még itt nem voltam és félő, hogy képes leszek eltévedni itt. Első benyomásra tetszett a tér. Annak ellenére, hogy kicsit hideg és barátságtalan számomra. Lassan sétálok mikor a köd egyre sűrűsödik. Nem akarok senkinek sem neki menni. Meglátok a közelben egy padot. Oda sétálok hozzá és leülök. Öltözékem elég hétköznapi. Semmi extra nincs benne. Egy világos kék farmert a hozzá illő sárga inggel és egy szürke hosszú ballon kabátot viselek. Hozzá illő fekete magas szárú csizmával párosítva. Nézelődök, de a ködtől senkit sem látok. Úgy érzem magam mint ha egy nagy bújócskában lennék. Ahol mindenki a hunyó szerepet játssza. *
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 10:08 am

*Szokásomhoz híven egyedül sétálgatok a kastély falain kivül. A Ködös tér a mai szerencsés helyem,... kezdem megkedvelni ezt a környéket, olyan csendes. És ez tetszik.
Épp az egyik fának dőlve gondolkodom, és persze cigizem, mikor lépteket hallok, és egy személy látok leülni pont arra a padra, ami velem szemben van. A ködtöl nem lehet kivenni, hogy ki lehet az, de biztosan egy csajszi, a lépteiböl és a szuszogásábol itélve. Csak figyelem, nem szólalok meg, nem akarom hogy észrevegyen. Beleszivok a cigimbe, és egy pillanarta meglátom, hogy ki az, hisz fúj a szél, és pont elfújta a ködöt előlem. Ő valószinű, hogy nem látott meg,... de nem lehet tudni.
Mivel ismerős a kiscsaj, vagyis már hallottam róla, hiszen James huga... gondolom bemutatkozok.*
-Nem félsz? Egy ilyen helyen nem épp a legjobb egy ilyen ifjú hölgynek egyedül sétálgatni. *Jelentem ki, hallkan, és egyre közelebb lépve hozzá.* Különben Greg vagyok... *Mutatkozom be, és közben elpöckölöm a cigit, amit már elszivtam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 10:18 am

* Társaság hiánya miatt elő hívom a jó öreg barátomat a nikotint. Bele nyúlok a zsebembe. Megtaláltam benne a cigarettás dobozomat. Elő is veszem. Mikor másodszorra bele nyúlok akkor majdnem megijedtem mikkor nem találtam benne a gyújtómat. Majdnem pánikba estem, de előbb megnéztem a másik zsebemet és ott megtaláltam. Majd végre rágyújtok a fekete Walter Wolfomra. Az első slukk nagyon is jól esett. Hisz már nem gyújtottam rá vagy fél napja. Szép lassan fújom ki a füstöt. Érzem, hogy egész testemben végig árad a nikotin. Imádom ezt az érzést. Egyben csodálatos és rémisztő is. Ekkor veszem észre a felém közeledő alakot. Ködnek hála nem látom még, csak hallom a hangját. *
- Félnem kéne? * Kérdezek vissza a még ismeretlen személynek. Ekkor már közelebb lépet és látszott rajta, hogy még a légynek sem tud ártani. *
- Örvendek Greg. Én Nicole Miller vagyok. * Mutatkozok be, de sejtem, hogy már tudja hogy ki vagyok James jó voltából.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 10:31 am

*A reakciója meglepett, nem fél... látszik, hogy James tesója.*
-Hát kellene,.. hidd el. *Szememben egy kis láng jelent meg, és mélyen a csajszi szemébe nézek. Próbálom vele megértetni, hogy komolyan nem biztosanságos itt egyedül, de hát ő érzi. Na de most semmi kedvem nincs kiselőadást tartani, szóval jobbnak láttam, visszamenni a fához, és onnan figyelni őt. Meg nem akartam, hogy meglássa milyen állapotban vagyok, hisz akkor mindent elmondana Jamesnek, és abbol semmi jó nem származna. Nekidőlök a fának, az egyik lábammal neki támaszkodok, és a felsőmnek a kapucniját is a fejemre hajtom.
Ekkor vettem egy nagy levegőt, majd hirtelen a hasamhoz nyúltam. Nem birom tovább, el kellene néznem a gyengélkedő felé. De nem igazán izgat a dolog, hogy mi bajom lehet. Egy köhögés kiséretében, nagy fájdalom hasitott a hasamba, és muszáj volt leülnöm a fa tövében. Egy pillanatig mebpihenek, de jobbnak látom, ha most nem kelek fel, igyhát ismét elgondolkodtam. Nem értem mikor tehettem ezt magammal, de minden bizonnyl a mult heti kiruccanásom lehet a dologban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 10:41 am

* Meglepő mind az amit Greg mond. De hát én mindig is szerettem a saját felem után menni. Nem szokásom másokra hallgatni. Legyen szó bármiről is. *
- Nem érzem szükségesnek, hogy féljek. Elvégre nincs mitől. * Greg pillantása elég érdekesre sikeredett. Mint ha megpróbál befolyásolni a szemével. De én immúnis vagyok az ilyesmire. Meglepett, hogy nem túl barátságos. Elvégre engem mindig mindenki körbe ugrál. Két ok miatt. Az első mert én vagyok James húga. A második, mert szép vagyok és figyelemfelkeltő is. Mikor látom, hogy Greg vissza vonulót fúj elszomorodok. Lehet, hogy nem vagyok elég érdekes a számára. Aztán csak figyelem, ahogy a fának dől. Eldobom az elszívott cigarettát és még egyszer Gregre pillantok. Ekkor veszem észre, hogy már a földre kerül. Hirtelen nem tudtam, hogy mi lett vele, így oda rohantam hozzá. *
- Greg mi baj? * Térdelek le a fiú mellé a fa tövébe. Remélem, hogy semmi komoly. De azért igyekszek majd rávenni, hogy nézzünk be a gyöngélkedőre. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ködös Tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ködös Tér
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Sötét negyed-
Ugrás: