Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapJátszótér - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Játszótér - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Játszótér - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Játszótér - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Játszótér - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Játszótér - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Játszótér - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Játszótér - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Játszótér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Játszótér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Játszótér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Játszótér - Page 2 Vote_lcapJátszótér - Page 2 Voting_barJátszótér - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Játszótér - Page 2 Vote_lcapJátszótér - Page 2 Voting_barJátszótér - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Játszótér - Page 2 Vote_lcapJátszótér - Page 2 Voting_barJátszótér - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Játszótér - Page 2 Vote_lcapJátszótér - Page 2 Voting_barJátszótér - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Játszótér - Page 2 Vote_lcapJátszótér - Page 2 Voting_barJátszótér - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Játszótér - Page 2 Vote_lcapJátszótér - Page 2 Voting_barJátszótér - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Játszótér - Page 2 Vote_lcapJátszótér - Page 2 Voting_barJátszótér - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Játszótér - Page 2 Vote_lcapJátszótér - Page 2 Voting_barJátszótér - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Játszótér - Page 2 Vote_lcapJátszótér - Page 2 Voting_barJátszótér - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Játszótér - Page 2 Vote_lcapJátszótér - Page 2 Voting_barJátszótér - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Játszótér

Go down 
+3
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Főmesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 8:44 am

Éles, zöld szemei előtt nem marad rejtve hogy a lány mintha álmosnak tűnne, vagy csak lustaság miatt olyan lassú a szavainak hangzása? Lazán nekidől az egyik korlátnak, és úgy válaszol.
- A közelben lakom, és a játszótéren át rövidebb a hazaút.
Felel, és körbepillant, megnézve, hogy van-e társaságuk, de nem lát senkit. Igazán nem is nagyon érdekli, és fogalma sincs minek állt le beszélgetni, mikor leginkább csak egy forró fürdőre és üveg minőség italra vágyik.
- Erre laksz vagy az iskolából lógtál ki?
Kérdez ismét, mert van egy ilyen feltevése, túl fiatalnak tűnik ahhoz, hogy egyedül lakjon, a legközelebb ide meg mint azzal tökéletesen tisztában van, a Wilian van. Egykor ő is oda járt.
Vissza az elejére Go down
Zia Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Zia Moore


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian, London külvárosa
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 8:55 am

*Zia feláll a hintáról, a magasba emeli kezeit és nagyot nyújtózik, majd úgy helyezkedik, hogy körülbelül Wallace előtt álljon, és bár a fiú jóval magasabb nála, mégis normálisan tudjanak beszélni.
Ma jó napja volt a lánynak, jó hangulata van, miért ne beszélgetne, ha már megszólították? *
-Aha. Én? Hát a suliból jöttem ki. *rántja meg a vállát. Nem érzi lógásnak, még alig van 9 óra. Bár ő egyik szabályszegését sem érezte annak, amikor elkövette.*
-Jó lehet egyedül lakni. Bár néha biztos unalmas. *gondolkodik el hangosan, el is pillant oldalra, de egy másodperc múlva tekintete visszatér Wallace szemeire.*
-Nem tűnsz sokkal idősebbnek, mint én. *újra végigméri a srácot.*
-Te is jártál a Wilianbe?
-Egyébként, nem akarlak ám feltartani. *mosolyodik el.* Bár nem én állítottalak meg. *teszi hozzá még mindig mosolyogva.*

Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 9:05 am

Figyelmesen követi a lány mozdulatait. Nem néz ki veszélyesnek, de már rég megtanulta hogy ne bízzon senkiben, aki nem a saját testvére, ezt a jó szokását most is fenn tartja. Biccent, sejtette hogy a suliból jött ki, bár az idő nem érdekli, neki ez a nap is egy örökkévalóságnak tűnt.
- Sejtettem, hogy onnan.
Válaszol, és a következő megjegyzésre, kicsit felfelé kunkorodik a szája sarka. Azért nem mindig fenékig tejfel, főleg ha túl sokáig van egyedül.
- Nem mindig olyan jó, mint elsőre tűnik. Egyébként, mindegy, nem sok időt töltök otthon.
Teszi hozzá, és nem zavartatja magát amiatt hogy végigmérik, megszokta már. Will miatt néhány dolog megmaradt, ami nem feltétlen pozitív benyomást vált ki az emberekből, ha meglátják.
- Jártam egy darabig, de aztán kicsaptak.
Von vállat, és nem válaszol a korát érintő kérdésre, nem sokkal idősebb az lehet, de néha évszázadokkal öregebbnek érzi magát.
- Ha feltartanál, nem szólítottalak volna le...
Mosolyodik el halványan, de nem lesz sokkal megnyerőbb az arca. Inkább komor, ahogy mostanában mindig az.
Vissza az elejére Go down
Zia Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Zia Moore


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian, London külvárosa
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 9:15 am

-Biztos nem olyan, mint ahogyan elsőre gondolja az ember, de biztosan vannak előnyei. *hirtelen átfut az agyán, milyen lenne, ha egyedül élne. Mézédes élet!!!...*
-Kicsaptak? *kerekednek el a szemei.* Én sem vagyok egy angyal, de azért ezt nem kockáztatnám meg. Haza kéne mennem és az szörnyű lenne.... *megint elgondolkodik és megint csak az fut át az agyán, hogy mi lenne, ha ez vele történne meg. Inkább ötször suli, mint szörnyű család.*
-Mit csináltál? Ha szabad kérdeznem. *egyébként Ziának tetszik ez a dolog, hogy kicsapták a srácot. Arra gondol, hogy biztos jó fej, kemény, macsó srác, ha idáig fajultak a dolgok és utána -valószínűleg - nem bűnöző lett és hajléktalan, hanem éli a saját kis életét egy saját lakásban.*
-Jah, egyébként Zia vagyok! *nyújtja a kezét és arcán mosolya letörölhetetlen.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 9:52 am

-Vannak, senki nem néz vissza rád a konyhában álmos fejjel.
Jegyzi meg a fiú, és egy pillanatra elnosztalgiázik, hogy mikor is volt az már hogy iskolás volt. Most meg lassan auror lesz. Micsoda züllött élet...
- Igen. Már egy ideje, úgyhogy volt alkalmam önállósodni, és igazán nem is szerettem azt a sulit, csak bajt hozott a fejemre.
Teszi hozzá, és kissé összeráncolt homlokkal emlékszik vissza, hogy testvérével is ott találkozott először, és micsoda zűrök lettek vele kapcsolatban. Éjkacaj... még mindig visszhangzik a neve.
- Nem lényeges. Nem feleltem meg bizonyos követelményeknek.
Szűkíti le a kört, de nem árulja el mit követett el, mert elég hülyeség lenne azt mondani, hogy azért csapták ki, mert hasonlított a testvérére.
- Én Wallace vagyok.
Elfogadja a kézfogást, és gyengéden szorítja csak meg, nem akar kárt tenni a lányban.


//innentől off-time-ba nyomjuk//
Vissza az elejére Go down
Zia Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Zia Moore


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian, London külvárosa
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptyVas. Jan. 08, 2012 1:49 am

*Mosollyal az arcán, figyelmes tekintettel hallgatja a srácot. Kezd hűvös lenni, így fogja és behúzza fekete pulcsiján a cipzárt, bár ez már úgy sem segít rajta, pár napja érzi a megfázás szörnyű előjeleit.
Aztán a fiú is bemutatkozik, amire igencsak felfigyel. Felnéz a srácra és vissza is kérdez.*
-Mármint Wallace Walters? *kíváncsian várja a választ, aztán, hogy ne legyen gyanús, még hozzáteszi:* -A suliban hallottam rólad egy-két dolgot. *elmosolyodik és már pörög is az agya, hogyan, s miként végezze el feladatát, amit Ted adott neki. Nem lesz egyszerű.*
-De ne aggódj! Csupa jó dolog volt... nagyrészt.
-Egyébként most mivel foglalkozol, hogy kicsaptak a suliból? *kérdi egészen őszintén a srácot. Már csak azért is érdekli, hogy felmérje, kivel/mivel van dolga.*
-Persze csak ha szabad kérdeznem... *mindig hozzáteszi, nehogy rossz vizekre evezzen a beszélgetésben. Semmit sem akar elrontani. Még most kell a fiú bizalmába férkőzni, hogy aztán egy apró csellel lezárhassa a rá kiszabott munkát.
Zia közben kutakodni kezd a zsebeiben, nagyon keres valamit, de persze nem találja.*
-A fenébe! A suliban hagytam a pálcámat. Egy kicsit kezdek fázni. *igen-igen, Wallace segítségét várja, de ennek persze nem ad hangot.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptyVas. Jan. 08, 2012 8:37 am

Ő nem fázik, elég melegen öltözött, és amúgy is igen tág tűrésű a hőháztartása, nehezen kezd el fázni. Inkább stílus miatt, divatból hord néhány cuccot, mintsem azért mert szüksége lenne rá. Nem kerüli el a figyelmét, hogy a neve hallatára a lány felkapta a fejét.
- Xavier Walters, de amúgy igen.
Biccent és szemeiben már ott a gyanakvás, figyelme felélénkül, teste megfeszül egy picit, és ugrásra késszé válik.
- Valóban? Igazán meglepne ha pont én lennék a beszédtéma a Wilianban és nem mások. Ennyire nem vagyok népszerű.
Vonja fel a szemöldökét, és a mosolynak már a nyoma is eltűnt az arcáról. Tisztában van vele hogy az iskola Tedről, Sindyről Jamesről és másokról szól, őt régen elfelejtették már. Csak a testvérére emlékeznek.
- Erősen kétlem hogy bármi jót lehetne rólam mondani...
Hümmög egy picit, majd vállat von. Nem ad konkrét választ.
- Még keresem az ideális állást a világban.
Jegyzi meg, és a kabátja felső részénél szét kapcsol egy gombot, kezd melege lenni. Így a kabát alól kibukkan jelentős hosszúságú vöröses haja is. Ő nem vágatta le mint Will, neki jobban tetszik hosszan.
- Hm? Hogy tudsz elindulni valahonnan a legfontosabb tárgy nélkül?
Ingatja a fejét, és kinyújtja a kezét, majd a zsebébe nyúl, hogy saját hófehér pálcáját előhúzza. Képes lenne pálca nélkül is erre a varázslatra, de ezt másnak nem kell tudnia rajta kívül. Elvégzi a varázslatot, majd lazán ismét elteszi a pálcát.
- Remélem megteszi, míg vissza nem érsz a suliba.
Vissza az elejére Go down
Zia Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Zia Moore


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian, London külvárosa
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptyVas. Jan. 08, 2012 8:52 am

*Zia hamar visszafogja magát, figyel arra, nehogy túl sokat kérdezzen Wallace-ról, nehogy túlságosan is elkezdjen gyanakodni.*
-Nem azt mondtam, hogy folyton mindenki rólad beszél, csak hallottam már, hogy mások elejtették a neved itt-ott. Különben meg szerintem te is tudod, hogy némelyik lány milyen pletykás. Én meg szeretek odafigyelni minden részletre. *elmosolyodik picit.*
-Hát sok sikert az állás kereséshez. Én örülök, hogy még nem tartok ott, hogy állást kelljen keresnem.
*Összehúzza magát kicsit, mert kezd tényleg fázni.*
-Hát az emberek hibázhatnak. Véletlenül maradt otthon. *jobb is így. Kevésbé érezheti azt Wallace, hogy egy "ellenféllel" van dolga. Egy rafinált kisördöggel...*
-Nagyon köszönöm. *mosolyodik el újra, őszintén.* Rendes vagy.
*Közben persze a fiú minden mozdulatát követi. Felfigyel annak fehér pálcájára is, amit igen érdekesnek talál. Ritkán lát ő ilyet.*
-Szép a pálcád. Különleges.
-Nem sétálunk picit? Addig is haladhatsz hazafelé. Gondolom fáradt vagy.
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptyVas. Jan. 08, 2012 12:37 pm

Nem múlik el a gyanakvása, de ellazítja a vállát, és a testét, egészen profi módon, mint aki megkönnyebbül, de erről szó sincs. Csupán rájátszik a dologra, nem gonoszságból, csupán bizalmatlanságból, hiszen tudja, mindenki tudja, hogy benne nem lehet megbízni Liam miatt.
- Áh értem. Bizonyára nem mondtak semmi hízelgőt rám nézve, bár... kétlem hogy valaki valóban tudná miért csapott ki Alex.
Gondolkozik el egy pillanatra hangosan. Hiszen igazából az okot még Alex sem tudta, csak azt hogy mit látott maga előtt álmában, hogy ő is olyan lesz majd mint Liam.
- Remélem lesz valami értelmes ajánlat, ez a mostani nem egy leányálom.
Húzza el a száját egy kicsit, a Hülyék Minisztériumát nem neki találták ki még rövid távon sem, annak ellenére, hogy Cassidytől még mindig azt hallgatja, milyen kiváló auror lehetne...
~Ch... lehetnék... persze...~
- Persze, ez előfordul, csak kicsit abszurdnak tűnik.
Jegyzi meg, persze lágyabb hangon mint amin eddig beszélt. Fenntartja annak a látszatát hogy ellazult.
- Egyszerűen csak fehér. Egy tucat ilyen szaladgál még.
Mosolyodik el halványan, ami persze nem igaz, hiszen egyedileg belegravírozta varázslattal a nevének kezdőbetűit.
- De sétálhatunk. Ha fáradt lennék, nem álltam volna meg beszélgetni veled.
Jegyzi meg, és elindul, egy kilencven fokos szöggel jobbra, mint amerre lakik. Ez egy nem tudatos önvédelmi reflex, inkább Liam háza felé tart valamiért, annak ellenére, hogy ott már senki nem lakik.
Vissza az elejére Go down
Zia Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Zia Moore


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian, London külvárosa
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptyKedd Jan. 17, 2012 4:18 am

-Én sem tudom. Azért is kérdeztem. De nem nyaggatlak vele, csak kérdeztem. *Összefonja a karjait, helyezkedik egy picit egy helyben, de közben persze figyeli minden mozdulatát és szavát a srácnak.*
-Hát sok sikert hozzá. Biztosan találsz majd valami jó munkát. Egy ilyen jó kiállású fiatalember mellett nem mennek csak úgy el a munkaadók. *mosolyodik el és vicceli el kicsit a dolgot, de csupán jó pofizik a másikkal, játszik.*
-Jól van, csak felajánlottam. *mármint a sétát. Miközben elindulnak Zia nagyon agyal a dolgokon, hogy s miként fogja ezt a makacs, önfejű, fafejű, emellett erős és viszonylag jóképű srácot beszervezni a halálfalókhoz. Hát nehéz feladat lesz, de már vannak ötletei. Viszont nem szeretné elrontani sehol sem a terv menetét, mert Wallace-on látszik, hogy csak egyszer lehet elveszteni a bizalmát és többet tuti nem adja vissza....*
-És melyik házban voltál, amíg a suliba jártál?
*Kérdi egy pár perces hatásszünet után. Nézi az eget, hátha csillagot lát és ekkor... véletlenül (vagy direkt?) megbotlik valami kőben vagy faágban, vagy akármiben. Halkabb nyögéssel és tompa puffanással zúg egyet az út közepén...*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptyKedd Jan. 17, 2012 10:56 am



Elgondolkozik egy kicsit, és végül is színtelen hangon válaszol a kérdésre, ami még korábban hangzott el, hogy miért csapták ki. Nem büszke rá, de nem is szégyelli a dolgot, csak egyszerűen nem beszél róla ha nem muszáj.
- A testvérem miatt csapott ki. Nem akarta hogy együtt legyünk.
Böki ki végül, és a következőre kis mosoly kúszik fel az arcára, nem szoktak neki udvarolni, hogy ilyeneket mondanak. Ez még akár igaz is lehetne, ha kicsit jobban törődne magával. Igaz, neki nincsenek tervei a csajozással kapcsolatban, és azzal sincs hogy valaha Anor mellé álljon, az a szörnyeteg már épp eleget ártott neki, a csicskáival együtt. Emlékszik még milyen érzés volt, megtudni hogy megölték a testvérét.
- Remélem én is. Eddig úgy tűnik rajtad kívül senki nem vett férfiszámba szóval...
Von vállat elegánsan, és lassan lépdel tovább a testvére háza felé, mikor megtorpan a puffanásra. Válla felett visszanéz, és látja hogy Zia játszik krumplis zsákot.
- Kényelmes legalább?
Kérdezi kis mosollyal, de visszafordul, és felsegíti a lányt, a kezén kívül, máshol nem ér hozzá.
- Kérdésedre válaszolva Amirás voltam.
Felel a kérdésre, amit Zia még azelőtt kérdezett hogy elesett volna.
Vissza az elejére Go down
Zia Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Zia Moore


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian, London külvárosa
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptySzer. Jan. 18, 2012 10:05 am

*Az utólagos vallomásra Zia már nem mond semmit, pedig lenne rá megjegyzése. Azért inkább visszafogja magát, ki tudja milyen érzékeny pontjai vannak a srácnak, amit jobb békén hagyni.*
-Jaj ne már! Tuti felfedeztek már, csak még nem tudsz róla! *vigyorodik el és örül a kis fejének, hogy mosolyt tudott csalni a hatalmas vörös bozont arcára.
Mindeközben haladnak tovább, Zia puffan, Wallace csak mosolyog és viccelődik, azonban amikor Ziát felsegíti, ő nem annyira érzi a bokáját, mint szeretné.*
-Hát kényelmesebb volt, mint így... Basszus, kifordult a bokám... *szentségel egy picit, de csak visszafogottan és körül néz, hogy hova tudna egy pillanatra leülni, de nem nagyon lát a közelben semmit...*
-Hát ez nagyon jó... *szólal meg néha nem túl jó kedvűen.
Egyelőre nem akar Wallacehoz szólni, csak nézelődik, meg néha tesz a helyzetére egy-két megjegyzést, na meg pörög az agya, hogy mi legyen. Perpillanat nem nagyon tud ráállni a bal lábára...*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 11:12 am

- Persze, akkor nagyon jól titkolják ami azt illeti.
Jegyzi meg a fiú, és tovább sétál, fél szemmel figyelve a lányt. Furcsa, mennyire nyitott, ő nem szokott ilyen lenni, és igazából nem is tudná megmagyarázni hogy miért szólította le a lányt.
- Kificamodott? Az kellemetlen. Helyrehúzzam, vagy csak varázsoljam el?
Kérdezi kissé szadista mosollyal, mivel ha helyre húzza az elég fájdalma, ha meg elvarázsolja, az átmeneti állapot, úgy a kastélyig eljut vele Zia, de ott fel kell keresnie a gyengélkedőt.

//Sorry a minőségi defektért....:S//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játszótér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játszótér
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: