Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTemető EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Temető Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Temető EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Temető EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Temető EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Temető EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Temető EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Temető EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Temető EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Temető EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Temető EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Kim Kaguya
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Ted Forrester
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
James Miller
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
William Quentin Watson
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Sindy Logan
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Hannah McDowal
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Chris Martines
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Solaria Luthia
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Daniel Reed
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Temető

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Temető   Temető EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 9:48 pm

Az erdőn belül, egy ösvény vezet egy igen eldugott temető felé. Nehéz észrevenni, hiszen a területet igen szépen benőtte a fű és a sírok is eléggé "ómódiak". Egy rozoga kapun át vezet be az út, a temető végében pedig egy félig lerombolt ház látható. Még senki nem tudta kideríteni, hogy vajon mi volt itt egykor...


Temető 2213_7
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyVas. Szept. 12, 2010 8:18 am

* Az erdőbe bolyongok sötétedés után nem mondhatni, hogy eltévedtem, csak azt hogy nem tudom pontosa, hogy hol is vagyok. Erre még nem jártam és elég ismeretlen a környék. Sokat hallottam már erről az eldugott helyről és hát persze vitt a kíváncsiság és eljöttem megnézni. És most itt állok a temető kapujába. Eléggé félelmetes, de azért még sem annyira. Olyan benyomásom van mit mikor nézek egy régi horror filmet. Ez a kép pont bele illene ami szeme előtt tárul fel. Semmi habozás semmi parázás, rögtön be is léptem a kapun. Hátha találkozok pár szelemmel vagy valami hasonlóval. Szemem rögtön megtorpan egy elég régi síremléken. Lassú léptekkel oda is mék, hallom a száraz levelek ropogását a bakancsom alatt. Szemügyre veszem, de nem látszik már az írás rajta, hogy ki is fekszik ebben a sírban, az idő eléggé tönkre tette. Öltözékemmel pont bele illek a temető környezetébe. Nem csoda mivel a fekete a gyász színe. *
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyVas. Szept. 12, 2010 8:29 am

*Eljött az az alkalmas időpont amikor rá vettem magam, hogy ellátogassak a temetőbe. Eddig nem lettem volna képes idejönni, mivle emlékeztet az otthoni helyemre, ahová mindig elvonultam. Fekete farmer, egy vérvörös felső, és egy patika van rajtam. A felsőm kapucnia a fejemre hajtva, de csak azért, hogy ha véletlen összefutok valakivel, az kicsit megilyedjen töllem. Meg is láttam az egyik sir előtt, egy kiscsajt. Megvan az áldozat. Óvatosan, és csendesen közelitek felé. Lépteim hallhatóak a levelek miatt, de a sötéttöl nem vagyok látható. Majd a lány mögé lépek, közelebb hajolok hozzá, és a fülébe suttogok.*
-Te egyedül? *Mély hangon szólok hozzá, hisz az a szándékom, hogy megilyedjen töllem. Majd nem mozdulok meg, csak várom vajon, hogy fog reagálni...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyVas. Szept. 12, 2010 8:39 am

* Gondolataimba temetem magam. Ráuntam az állásra így hát leülök egy sírköre. Remélem az elhuny ezért nem sértődik meg és nem fog érte kisérteni. Végül is ezt még nem mondható sírgyalázásnak. Kezemmel végig simítok a kövön érzem rajta az elmúlt pár száz év megviselését. Néhol felbukkan pár csiga amit előszeretettel pöckölök le a földre. De egy pillanata megállok. lassú lépteket hallok, gondolom akárki is jön azzal a céllal, hogy megijesszen. Milyen drágáim egy temetőben szívrohamot kapni. Legalább itt helyben el is temethet nem kell neki fáradni a szállítással. De hát mivel én nem vagyok ez a félő fajta így nem fogok megijedni. Meglepetésemre ott marad és megszólalt. Oda fordulok hozzá. Nem is rossz préda, de biztos csak azért mert most sötét van, fút végig a fejemen a gondolat. *
- Eddig egyedül voltam, de már nem. * Válaszolok az ismeretlen férfiak. *
- Ashly vagyok. * Kezet nyújtok felé, ha nem fogadja el akkor elkönyvelem magamban taplónak. *


//fagy :S //
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyHétf. Szept. 13, 2010 6:43 am

//olvadunk Very Happy//


*Kicsit meglepődtem, mivel nem ilyedt meg töllem a kiscsaj. Szóval nem olyan félős tipus, az már jó. Akkor biztosan hasonló stilusú lehet mint én. De csak gondolom, mivel a sötéttöl nem látom miben is van. Majd amikor bemutatkozik és a kezét felém nyújtja, elfogadom a kézfogást, és én is bemutatkozom.*
-Greg... *Válaszolok még mindig azon a megszokott mély hangon.*
-És mi jót csinálsz errefelé? *Kérdezek rá, hisze lég fura, hogy este, egyedül itt járkál valaki a temetőben. Az az én szokásom szokott lenni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyHétf. Szept. 13, 2010 6:51 am

* Mint kiderült a fiút Gregnek hívják. Látszott arcán a meglepettség, gondolom a miatt, hogy em ijedtem meg. Sajnálom, de nem vagyok az a félős fajta. Ha most világosabb lenne, akkor szemügyre venném a fiút, de mivel a sötétség nem engedi majd máskor nézem meg, hogy kivel is beszélek most ilyen késői órában. Gondolom ő sem az a félős fajta, ha egyedül neki vágott a temetőbe. Főleg, hogy már este van. *
- Pont kapóra jössz. * Viccesre veszem a figurát. De gondolom mindenki örülne, ha a temetőben lenne este és lenne egy ilyen pasi társasága. *
- Gondoltam eljövők ide és kiások egy sírt vagy valamit. Még olyant úgy sem csináltam. * Viccelődök Greggel, remélem veszi a lapot. *
- És te? * Kérdezek rá, mert érdekelne, hogy ő mit is keres itt. Főleg olyankor amikor én is itt vagyok. *
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyHétf. Szept. 13, 2010 7:01 am

*Egy kissebb mosoly van az arcomon, bár nem látszik. És fura is hogy jó a kedvem, de elég érdekes napom volt, és még nincs is vége... Alig látom a mellettem lévő lányt, de a hangjábol itélve elég jó lehet. De ez majd kiderül...*
-Kapóra? Ezt hogy érted? *Elmosolyodom, hisz eléggé félreérthetően mondta, de nem zavar.*
-Aham... szóval rossz kislány vagy. *Jelentem ki, sármos hangon, majd folytatom.*
-Én a sirásáson már túlvagyok... *Viccelődöm, jó a kedvem. Majd kicsit elfáradtam ott álnni, és lenézni Ash-re, így hát leültem mellé a sírkőre.*
-Remélem nem zavar. *Illedelmesen azért még megkérdeztem, de már ott ülök mellette. Ekkor a sírra názek, kezemmel óvatosan párat ráütök, és egy kérdést teszek fel, amire valószínű, hogy választ nem kapok.*
-Jól vagy öreg...? *Nevetem el magam, utánna meg egy cigisdoboz kerül elő a zsebemböl, és rágyujtok. Persze megkínáltam Ash-t is, hisz nem akarok zsugori lenni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyHétf. Szept. 13, 2010 7:11 am

* Körbe nézek most a köd még sűrűbb mint az előbb volt. De nem zavar. Nézzük a dolgok pozitív oldalát, lehet hogy Greg egy igazi bánya rém és ha meglátnám akkor legszívesebben elszaladnák előle. De hát sötét van és alig a falig vehető ki valami is a fiú arcából. De most ez sem zavar. Jó kedvem lett, ez a nap eléggé jól sült el. Talán jobban is mint vártam volna. Nagy széles mosoly telepedett az arcomra. Amit egy hamar nem is lehet lekaparni róla. *
- Akár hogy is nézzük ezt nagyon is félre lehet érteni. Bár én nem ismerlek, de szerintem te is félre értetted, mint a legtöbb ember szokta. Am ne legyél ilyen kíváncsi mert még hamar megöregszel és olyan sors vár rád mint arra akin épp "ülünk". * Azon kapom, hogy leül mellém, de csak aztán kérdezi meg,.. de nem zavart. Engem sose tud zavarni a férfi társaság. *
- Nem zavar. * Legyintek egyet és a következőre amit mondott elröhögöm magam. Most nem fogadtam el a cigarettát. Nincs kedvem hozzá, nem tudom, hogy mi lett velem. De vannak ilyen napjaim is. *
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyHétf. Szept. 13, 2010 7:22 am

-Én mindig mindent félreértek. *Ez igy igaz, és meg lehet szokni, de azért nem vagyok annyira olyan, hogy mindent a magam javára értsek félre. Habár ez most lehet, hogy nem csak nekem lenne jó, de majd kiderül... Nem tudok mit mondani, csak figyelem, hátha felhoz egy témát, közben szép lassan elszivom a cigimet. Már elég fáradt vagyok, nem tudom hogy fogok visszatalálni a kastélyba, de majd Ash segit rajtam. Remélem. Kómás fejjel, és másnaposan nem jó egy eldugott helyen járkálni, mert sohasem tudhatod hol ébredsz fel....*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyHétf. Szept. 13, 2010 7:32 am

- Jó ezt megjegyeztem. * Nem árt pár dolgot a másikról észben tartani. Ki tudja, hogy mikor jöhet jól a másikról tudott dolog. De már későre jár és már rá is untam a temető látványára. Azért körbe nézek még, megjegyzek mindent ami itt volt. Elvégre szép hely ez, csak már jóból is megárt a sok. *
- Szerintem mind ketten jobban járnánk ha innen lelépnénk. * Greg felé fordulok látom a helyeslő bólogatását. Majd szép lassan elindulok a kastély felé. Természetesen a fiú is jön utánam. Út közben még beszéltünk pár szót és elválunk a folyóson, mindenki megy a maga dolgára, én a saját hálótermem felé, Greg meg ki tudja... *
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzomb. Okt. 09, 2010 3:08 am

*Unatkozom, és erősen fájlalom hogy ebben a suliban soha nem történik semmi, aztán arra gondolok, hogy lehet hogy csak én nem vagyok soha jókor jó helyen, így ma kis éjjeli kiruccanást terveztem, de nem bírtam várni, így már kora délután bevetettem magam az erdőbe, lesz ami lesz alapon. Vagy megesz valami szörnyeteg vagy nem. Mindenesetre, feketébe öltöztem, farmer, edzőcipő, és kapucnis pulóver, zsebemben a pálcám, nyakamba egy sál, egyrészt hogy el tudjam fedni az arcom ha úgy adódik, másrészt, hogy ne fázzak meg, mert arra legkevésbé sem vágyom, hogy taknyosan és lázasan heverésszek egy ágyban a gyengélkedőn. Sétálok egyre beljebb, és egyszer csak régi romok, és sírfeliratnak tűnő dolgok jönnek szembe velem. Megállok, és felmérem a helyzetet, majd továbblépdelek, közelebbről is szemügyre véve a feliratokat. Nevek, és dátumok, amik semmit nem mondanak, mégis a helynek valami sötét kisugárzása van, ami szinte tetszik. A temető mellett áll egy terebélyes fa, amire megpróbálok felmászni, de igencsak kapaszkodnom kell, mert az ágak magasabban vannak, mint az elsőre saccoltam, és elsőre bizony sikerül is fenékre esnem, de nem adom fel, és másodszorra, már majdnem feljutok. Harmadjára sikerül végre, úgy, hogy előtte kis lendületet vettem, és úgy ugrottam fel, hogy elkapjam a legalacsonyabban lévő ágak, és onnan már bírtam tovább kapaszkodni. Egyenlőre kifújom magam, és lelógatom a lábam a fáról.*

//Akinek van kedve írhat, offban Smile//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzomb. Okt. 09, 2010 6:05 am

*Ted érkezik valahonnan az erdő mélye felől és a kastélyba tart. Ma is próbálkozott hogy az a thesztrál szelidüljön, de úgy tűnik, nem jutnak egymással előrébb, mindketten túl akaratosak. De ő akkor sem adja fel, így most is katonai zöld nadrágban, bakancsban, és egy fekete izompólóban, amire pulóvert vett fel, csörtet kifelé az erdőből, hiszen nála rosszabb nem igen lehet ott. Ahogy elhalad a temető mellett, fura madarat vesz észre, és közelebbről megnézve egy embert lát a fán üldögélni. Furcsálkodva pillant rá, látta már többször is ezt a fiút, általában a mogorva igazgató mögött slattyogni, tehát nem lehet valami első osztályú stréberség. Így úgy dönt megszólítja, ami nála már nagy szó.*
- Te meg mit csinálsz odafent? *kérdezi nagyon nagy kedvességgel, majd a fától nem messze letelepedik egy sírkő tetejére, és onnan figyeli a fán üldögélő srácot.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzomb. Okt. 09, 2010 6:20 am

*Ahogy a fán lógattam a lábam, észreveszem hogy jön valaki, és amikor közelebb ér fel is ismerem, az iskola első számú bajkeverője, és rosszfiúja az, Ted. Nem ismerem még személyesen, de a jó híre, ha mondhatom így messze megelőzte, és nem kell hozzá egyetem, hogy a leírások alapján felismerjem. El kell ismernem, tényleg van egy stílusa, de hát, ezt a lányok sokkal jobban tudnák mint én. Mindenesetre meglepődöm mikor megszólít, ki sem néztem belőle ennyi szociális hajlamot, de természetesen válaszolok neki. Lehet hogy most vagyok éppen jó helyen, nem tudom.*
- Keresem az utat istenhez, és azt hittem itt van... *felelem neki, vigyorral, majd kicsit komolyabban vállat vonok.*
- Unatkoztam bent és arra gondoltam itt legalább történik valami *mondom, majd rápillantok ahogy helyet foglal egy sírkövön. Nem valami szívbajos gyerek, az már biztos.*
- Nah és te merre tartasz? * kérdezem tőle.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzomb. Okt. 09, 2010 6:31 am

*Szemügyre veszi a nagy madarat közelebbről is, és amikor válaszol, akaratlanul is elvigyorodik. Hát ő midnenhova menne, csak oda nem, vagy maximum azért, hogy lekenjen kettőt istennek, amiért ennyire odafigyelt rá. Végigméri a másik öltözékét, és nem tűnik divatpatkánynak, így elsőre.*
- Hinni a templomban kell haver, és ha istent keresed, akkor ne ott fent keresd *von vállat, majd még hozzáteszi.*
- Nem értem, miért akar mindenki a mennybe kerülni, oké, hogy szent, meg minden, de a pokolban sokkal több az ismerős *feleli, és ujjaival végigszánt a haján. Kicsit fáradt, de megszokta a hajszát, és már meggyógyultak a hegei is, szóval teljesen tud figyelni a munkájára.*
- Igen, az erdőben mindig van valami sötét és gonosz, jelen esetben itt vagyok én *humorkodik ő is, mert nem árt egy kcisit ilyennek sem lenni. Meg az is furcsa, hogy belőle, minden ember más oldalát hozza ki, van akitől egy pillanat alatt falra mászik, és van, akivel el tud bájcsevegni.*
- Én a kastélyba megyek, meglátogatok egy bizonyos személyt *mondja, mert eredetileg Kimhez indult, Leaderi parancsra, de menet közben meggondolta magát, és inkább sindyhez megy.*
- Mért látlak én túl gyakran alex oldalán? *kérdezi meg ami nyomja a szívét, és választ vár rá.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzomb. Okt. 09, 2010 6:44 am

*Nem is hittem volna, csodálkozok tovább, de aztán lépek is egyel tovább, és egy elegánsnak nem nevezhető leugrást mutatok be. Vastag talpú cipőmön keresztül is érzem, hogy az apróbb rosszindulatú ágak, beleálltak a talpamba, így én is helyet foglalok az egyik sírkövön, és elkezdem kiszedegetni a tüskéket, meg kis gaztevőket a cipőmből, miközben válaszolok is.*
- Jól van, azt hittem ez egy templom volt, de rájöttem hogy díszkert *húzom el egy kicsit a szám, de ott rejtőzik egy vigyor is, nem sokáig tudok komoly lenni, főleg nem egy olyan "jó" hírű emberrel mint Ted.*
- Van valami abban amit mondassz, azt hiszem osztálytalálkozót is a pokolban kellene tartani, hogy a többségnek helyben legyen *felelek hasonló kaliberű visszavágással, mint amilyennek a beszólás készült. Aztán megint csak elvigyorodom, arra hogy most Ted az a sötét és gonosz dolog, ami az erdőben van. Ezt nem is vonom kétségbe.*
- Van rajtad kívül rosszabb is, ami lehet az erdőben? *kérdezem érdeklődve, mert elképzelésem lenne, de nem vagyok benne biztos igazán.*
- Értem *reagálok, de nem kezdem el firtatni hogy ki lehet pedig kíváncsi lennék ám rá. A következő kérdésre, elhúzom a szám, és kb kis vízcseppek jelennek meg a fejem körül.*
- Mert nincs mázlim, és valami miatt, mindig ott bukkan fel, ahol éppen nem kellene... Kísért engem az a pasi komolyan *rázom meg kicsit a fejem és irigykedek Tedre, akit még egyszer nem kaptak el eddig. Legalábbis én nem tudok róla.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzomb. Okt. 09, 2010 6:55 am

*Elsőre egész szimpinek találja a másikat, és úgy dönt, megér annyit a fiú, hogy megkérdezze a nevét, meg wilianon belüli hova tartozását.*
- Mi a neved? *kérdezi meg, de közven vigyorog, és így határozottan veszélytelenebbnek látszik, mint amikor komolyabb fejet vág.*
- Jah szép kis díszkert mit ne mondjak, már csak Medúsza hiányzik innen. * teszi hozzá, mert szereti a történelmet, de azért mondjuk egy Medúszával nem biztos hogy próbára tette volna magát. Elméletben tudja, mit kellett volna, vagy mit nem kellett volna tennie, de már tapasztalatból tudja, hogy az elmélet sokkal jobban hangzik, mint amilyen a valóság. *
- Én ott leszek, az már biztos, aztán csak a többieken múlik hogy ők hova kerülnek, bár lenne pár tippem *von vállat ő is, mert ő már látja, hogy hol fogja végezni anor mellett, de sajátos életfelfogása, hogy ő megmeri tenni, azt, amiről sok más csak álmodik. Mer rossznak lenni.*
- Van egy-két dolog, aminek nem örülnék még, én a kissebb rossz vagyok, mint egy megvadult vérfarkas. Én nem biztos hogy megtámadlak, de a vérfarkast nem érdekli semmi *magyarázza, és úgy érzi, hogy hosszú ideje, egy normális figurával futott össze, aki nem vág fel, csak a maga módján humoros.*
- Keh, engem is szokott. Valahogy folyton sikerül belé botlanom, pedig már a pokolra kívánom őt is.. *morogja, és együttérez Yo-val.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzomb. Okt. 09, 2010 7:13 am

*Hát elsőre, mármint így a mostani beszélgetés alapján, nem mondanám egy hidegvérű gyilkosnak, annak ellenére, hogy hallottam a pletykákat és a Will-féle mizériát, akivel meg egyáltalán nem szeretnék összefutni. Ő egy olyan alak, akitől még rémálmomban is megijednék. Legalábbis így a híre alapján, de persze nem tudom, nem ismerem.*
- Bocs, Yoshitsune Narakiho vagyok, de röviden Yo. *mutatkozom be, és egyből rövidítek is, mert tudom, hogy másoknak furcsának tűnhet a nevem. Van aki meg sem bírja jegyezni. Mint a múltkori srác sem bírta, az a James.*
- Nekem aztán nem hiányzik, nem szeretnék kővé dermedni, köszi *vigyorodom el, mert nem vágyok rá hogy kő általi halált haljak, és egy kert részét képezzem, mint kiállítási tárgy. Azt már nem.*
- Hát, ez majd idővel kiderül, kár is most erről beszélni szerintem *vonok vállat, mert majd lesz ami lesz, én nem tudom hova kerülnék, nem érzem magam olyan rossznak, hogy a pokolba kerüljek, de a mennyben se szeretnék.*
- Nem, nem szeretnék vérfarkas lenni, az tény. De azt hiszem te nem támadnál nekem mint egy vérfarkas, belőled vámpír hajlamokat hamarabb nézek ki *mosolyodom el, remélem nem veszi sértésnek, mert nem annak szántam. Csak ez az igazság.*
- Jah hát megértelek én is. Van valami furcsa képessége, hogy megkeserítse a diákság életét. *értek egyet.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzomb. Okt. 09, 2010 7:35 am

*A névre kissé felszalad a szemöldöke, hiába nah, a japán nevek nem túl erős oldala, de van már ilyen ismerőse, és annak a nevével sem volt eddig gondja*
- De szép cifra neved van... *jegyzi meg, kis fejrázással, majd azért kezet nyújt a másiknak, ami nála már hatalmas kitüntetés, nem midnenkivel fog kezet.*
- Ted Forrester, személyesen *mutatkozik be, bár szerinte, a másik már akkor is tudta, ki ő, amikor megszólította. *
- Kővé demredni én se, de milyen kihívás lenne már, megküzdeni a görög mitológia egyik jelkép értékű alakjával. *gondolkozik el, mert nem egyrészről bevállalná a veszedelmeket, de ha valami félresiklik, most már van vesztenivalója. És belegondolva, tudja, hogy előbb utóbb dönteni kell a két oldal között, nem élhet két életet folyamatosan, de jelenleg egyiket sem képes ott hagyni. PEdig lassan választania kell.*
- Majd kiderül, ebben igazad van * ért egyet a másikkal és gondolatai akörül forognak, hogy vajon mit tudna kezdeni Yoval, mert szimpi neki, és nem tűnik túl bonyolult léleknek.*
- Hát ez komolyan megható volt köszönöm *lepődik meg kicsit, ez látszik is két kék szemén, hogy sikerült meglepőt modnania a másiknak. Csak így a semmiből levámpírozni, azért merészség kell hozzá, és ez a jelek szerint, Yonak megvan.*
- Az biztos, csak nem tudom hogy csinálja, de egyszer úgyis rájövök. A másik meg, aki nem hagyja élni a népet, az az auror, Robert vagy kicsoda. *morogja még hozzá, mert azért Robert sem könnyű eset néha. *


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptySzomb. Okt. 09, 2010 8:16 am

*Nem sértődöm meg, nem csak neki okoz nehézséget a nevem, a megjegyzésre azonban nem bírom ki hogy el ne mosolyodjam. Ez kedves volt tőle.*
- Legalább a tanárok nehezebben jegyzik meg, akik pedig megjegyzik nehezebben felejtik el *mondom a nevem jó oldalát, mert igyekszem még ehhez is optimistán állni, mint eddig mindenhez.*
- Örvendek a szerencsének Ted *fogadom el a kézfogását, és megszorítom, csak amolyan férfiasan, ahogyan ő is. *
- Nem is tudom, én nem szeretném megpróbálni, de ha esetleg valóra válik az álmod, esküszöm drukkolni fogok neked *ígérem meg, mert van benne valami ami ellenére, sem tűnik nekem egy gyilkosnak, inkább mondanám olyannak, aki még nem tudja, mit akar az életben. Vagy ha igen, nos akkor nagyon jól titkolja.*
- Valamiben legalább legyen igazam, ha már Alexel szemben sosincs *mondtam, kissé pimaszul, nem tudva, hogy minek fogja ezt venni a másik sértésnek vagy dícséretnek.*
- Bocs, de fő az őszinteség *próbálok valami értelmeset mondani erre, de tényleg nézném inkább vámpírnak mint vérfarkasnak. A másikra felhúzom a szemöldököm.*
- Robert? Az kicsoda?* kérdezem, mert nem tudom hogy ki lehet az a férfi, de ha Ted húzza a száját miatta, akkor olyan túl pozitív ember nem lehet.*


//Oké//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyKedd Okt. 12, 2010 4:28 am

*Elvigyorodik a másik fiú érvelésére. Végső soron van benne valami, hogy kinek miért, mi kapcsán jegyzik meg a nevüket a tanárok. Az övét biztos nem a furcsa csengése miatt. Sokkal inkább vagy Sindy miatt, vagy pedig a minisztériumi nyaralása miatt, ami nem maradt rejtély, egyik tanár előtt sem, hogy egyszer már bent fogták, egy buta kirándulás alkalmával.*
- Mondasz valamit, haver, mondasz valamit *csóválja a fejét, majd elereszti a srác kezét, és a zsebébe nyúlva előhúzza a pálcáját, végrehajt magán egy melegítő varázslatot, kezdett már fázni, de aztán nem teszi el, hanem közszemlére teszi hogy egy sárkányfejet faragott bele a markolatába, persze varázslattal, kézügyessége nem a legjobb a képzőművészet terén.*
- Hasonlóképpen, Yo *feleli még, majd felnevet kissé rekedtesen. *
- Hát köszi, ha túlélem, akkor majd elmesélem milyen volt, de tekintve, hogy ez itt a 21 század, erre nem sok esély van, hogy valaha is szembekerüljek Medúszával. *gondolkodik el, mert ugye azt a szörnyet már legyőzték. Perszeusz fejezte le, és használta fel a fejét, egy későbbi harcában.*
- Azzal szemben a diáknak csak akkor van igaza, ha az prefektus, vagy jók a referenciái *húzze el sötéten a száját, hisz neki van nem egy befejezetlen ügye a férfival. Amit bizony rendezniük kellene, és nem igen tűrne halasztást. *
- Nem baj, csak meglepődtem. Nem számítottam rá, hogy a semmiből levámpíroznak, de mint láthatod, megállok a napfényben, nem égtem szét, tehát nem vagyok az. Ember vagyok mint te, csak kicsit jobb reflexekkel. Illetve ezt tesztelhetjük is, hogy milyenek a reakcióid *vigyorodik el, egy kis párbaj féleséget ajánlva, bántani nem bántaná a fiút, ahhoz túl szimpi neki. Meg ma amúgy sincsen, gyilkolászós hangulatban, reméli hogy jó nem futamodik meg a próba elől.*
- Robert Lawrence, auror, az aurorparancsnok helyettese vagy mije, és roppant bosszantó figura. Szinte csak a munkájának él, se feleség, se család… *sorolja röviden tőmondatokban, amit tud az említett férfiről, mert nem csak a minisztériumnak van meg a kellő hírszerzői köre, hanem a sötétebbik oldal is elég jól fejlett ez irányban. Főleg a kvibli segítőkkel állnak jól, akikkel egyik oldal, se a muglik, se a varázslók nem foglalkoznak igazán.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyKedd Okt. 12, 2010 9:26 am

*A vigyort jó jelnek könyvelem el, és kissé megnyugszom. Nem, a halálom napja, biztosan nem ez lesz, bár mondjuk ha azt vesszük, ehhez érdekesen állok. Nem várom a halált, de nem is kerülöm el, ha a játékot abba kell hagynom, hát így jártam, be kell érnem vele. De ezeket a gondolatokat, ki is verem a fejemből, lesz időm ezen, békés magányomban merengeni. Most nem alkalmas, se a hely, sem az idő.*
- Nah jah, neked nincsenek ilyen gondjaid gondolom. Téged mindenki ismer valamiért *jegyzem meg, mert én csak a hírét hallottam, de ahogy szembejött velem, szinte azonnal felismertem, mert valahogy ilyennek élt az elmémben a kép. Nem egy divatbábú, de azért karakteres megjelenés.*
- Csini a pálcát, te csináltad? *kérdezem a sárkányfejre utalva, ami kitűnt a barna pálca markolatán. Szép rajt, én sose lennék ilyesmire képes, bár azt hiszem nem is igénylem, a pálcám is csak egy eszköz, minek túl díszíteni, ha nem muszáj?*
- Valóban nincs, személy szerint nem próbálnám ki, milyen lehet az örök élet kőbe dermedten. Én örülök neki hogy anno az a fura nevű görög megölte, és már nem grasszál szabadon a világban *osztom meg vele a véleményem, ami teljes mértékben eltér az övétől, de hát ez van, nem vagyunk egyformák szerencsére. Sosem szerettem volna ikret. *
- Akkor nekem nagyon nem jók, sőt nincsenek is olyanjaim *morgok, és legyintek egyet, a fenébe Alexel, és az egész unalmas iskolával. Nem is tudom mit vártam, mikor idejöttem, hiszen egyből lekapcsolt az erdőszélen, pedig csak üldögéltem egy faágon, és nézelődtem. Semmi rossz nem volt bennem.*
- Látom, hogy még nem vagy por és hamu. Oké oké, ember vagy, elismerem *nevetek fel, majd az utolsó kijelentésre, ami felhívás egy keringőre, kissé megakadok. Ha én most itt kiállok ellene, még ha barátian csak, akkor is feltörli velem a fél temetőt. Egyszer élünk, hát gyerünk.*
- Rendben van, de szeretném túlélni oké? *bocsátom előre, majd felállok kinyújtózom, és kicsit távolabb lépek, ahol van elég helyem mozogni. Előhúzom a pálcám, világosbarna, és dísztelen, és várom hogy ő mit lép erre.*
- Értem, tehát minisztériumi nagykutya, azokkal nem jó kezdeni… *húzom el én is a szám, sosem szerettem a minisztériumot, sem pedig az ott dolgozókat. A minisztert is egyszer láttam csak, messziről, de az bőven elég volt, nem akarok még tudni se róla, ha nem muszáj. Ahogy Ted is feláll, és félrelép, felsóhajtok és kimondom az első átkot ami eszembe jut*
- Stolores*szegezem a pálcám a földre, éppen a fiú előtt, mire a föld remegni kezd, és süllyedni, amolyan ingoványt hozva létre. Ha erősebb ember csinálja, akkor halálos, az enyémben még max bokáig lehet csak elsüllyedni. Védekező állásba helyezkedek, és várok.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 7:31 am

*Szemügyre veszi a másikat, és szinte látja a pillanatnyi elgondolkodást, ami egyrészt jó, mert az mutatja, hogy sikerült egy olyannal összefutnia, aki nem üres fejű szépfiú, másrészt viszont, vele szemben nem ajánlatos másra figyelni, hiszen sose tudni mit mikor és miért tesz. A kijelentésre csak elmosolyodik, ám ebbe némi szomorkás fájdalom is vegyül.*
- Ismernek, és mire megyek vele? Egyre többen vadásznak rám, a minisztérium még mindig a rácsok mögött akar látni, és a másik oldalon is van pár kellemetlen alak, akik jobb szeretnék ha én nem élnék *magyarázza, maga sem tudja miért, de úgy tűnik, hogy Yo nem igazán Alex párti, de ugyanakkor halálfaló sem. Érdekes, meglehetőségen érdekes.*
- Ahha, még régebben unatkoztam, és egy rajz alapján sikerült belegravírozni *bólogat, mert annak idején szenvedett is vele éppen eleget, hogy egy mugli tetováló szalon rajza alapján, meg tudja csinálni.*
- Mondjuk azt én sem, de ha meg nyerek, akkor teljesen más irányt vett volna a dolog. De igazad van, anno Perszeusz megölte, és így már sosem derül ki, hogy vajon meg bírtam-e volna birkózni egy ekkora kihívással. *von vállat mosolyogva, mert azért a kíváncsiság benne bujkál, másfelől, meg a veszítenivaló is.*
- Nekem sem éppen jók, mint láthatod. Nem vagyok apuci szemefénye *húzza el a száját, mert a szüleiről nem szívesen beszél, mert nem éppen jó a kapcsolata velük. És ez szerinte, egy tökéletesen jó állapot, legalább nem szólnak bele az életébe.*
- El? Helyes, ezt én is így gondoltam *nevet fel ő is, egy pillanatra csak, de jókedvűen, minden műviesség nélkül. A kérésre csak biccent, a fiút nem ölné meg, különben sem teszi ezt túl gyakran, nem áll le bárkivel párbajozni a temetőben, csak hogy lássa, milyenek a reflexei.*
- Persze, nyugi nem esik komolyabb bajod *nyugtatja meg, és ő is feláll, arrébb lép kettőt, és megropogtatja a nyakát. Részéről ő készen áll, közben válaszol az elhangzott kérdésre is.*
- Hát nem éppen nagy kutya, de amolyan alnagykutya, azt mesélik hogy az aurorparancsnok helyettese, és ő lenne a soron következő parancsnok. *mondja, és figyelmesen követi innentől kezdve Yo minden rezzenését. Párbajozásban mindig is jó volt, hiszen Anor mellett nőtt fel, úgymond. Az első átkot, sikeresen védi, egy Protegoval, és meglepve nézi, hogy ahol eddig állt, ott mocsár lett. Elismerő pillantást vet a fiúra, majd egy lendítéssel támad ő is.*
- Stupor! *amint elhagyta az átok a pálcáját, máris maga köré vont egy pajzsbűbájt, az esetleges viszont támadás ellen.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyKedd Dec. 21, 2010 12:25 pm

- A népszerűség átka mi? *pillantok rá, kcist félrebillentett fejjel. Nem lehet valami felemelő a folyamatos vadászat, de inkább a minisztérium vadásszon rá, mint az unalom. azt hiszem ezzel a kijelentésemmel ő is egyetértene, de annyira nem vagyok öngyilkos hajlamú hogy kimondjam. *
- Belső ellentétek? Hát, ne vedd udvarlásnak, de inkább ne halj meg még egy ideg ha lehet *jegyzem meg, mert van egy olyan sejtésem, hogy az még inkább kellemetlen lenne a világnak. *
- Rajz alapján? Ember, neked aztán van ügyességed, nekem még kiöntőforma segítségével sem sikerülne, nem hogy egy rajz után... *jelentem ki, csodálkozva, aztán meg kicsike zavarral, hiszen nem túl erős oldalam a kézművesség, főleg, amikor valami aprósággal kell pepecselni. Nah nem, azt meghagyom másnak. Szemmel láthatólag Tednek is nagyobb kreatívsága van, nem tudom hogy ez most rám nézve sértés vagy áldás, majd még lamentálok rajta egy kicsit.*
- Perszeusz, az az, csak nem jutott eszembe a neve. *vigyorodok el, mert szerintem vicces neve volt a fazonnak, aztán mégis milyen híres lett később. Nem érzem rossz ómennek hogy Ted is mosolyog, inkább olyan emberi, megnyugtató látni, hogy a szóbeszéd, enyhe túlzásokba esik.*
- Pedig azt hiteeeeeeem * húzom el kicsit a szavak végét, és felnevetek. Én sem vagyok éppenséggel az, de Ted tuti nem az biztos. Igazából, sose hatott rám apai nevelés, bár bőven voltak rá próbálkozások, mindig volt valami amiért ki kellett kapnom. Hiába, nah mozgalmas gyerek voltak, és poénosnak találtam a kocsik közötti randalírozást.*
- Legyen meg a te akaratod *vigyorodom el én is szélesen, direkt imaszöveget idézve, már csak úgy poénból is. A kijelentésre kicsit megnyugszom, nem szeretnék hetekig kómába dekkolni.*
- Akkor kellemetlen munkamániás alak lehet. Úgy hallottam a minisztériumban nem oylan könnyű egyről a kettőre jutni a ranglétrán. *vonom fel a szemöldököm, de aztán már ugrom is félre, miközben ezt mormolom, hogy:*
- Protego! *ez közel volt, pillantok a pajzson szertefoszló kábítóátokra, majd Tedre. Elég nagy erejű átok volt, ahhoz képes hogy nem gyilkos indokkal szánta.*
- Kliseo! * szegezem rá a pácát, és sok kis kés kezd száguldani a fiú felé, mellkastájéki magasságban. Nem, ezek a kis kések nem bírnának megölni senkit, csak éppen kellemetlen dolgokat művelnek az izomzattal, megbénítják a mozgást, és a légzést, a stabil állást, és az illető, akit eltalál, pillanatok alatt a földön találhatja magát. Védekező állásba lépek ismét, és várom hogy mit lép.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyKedd Jan. 04, 2011 6:42 am

- Mondhatjuk így is. Viszont én legalább elmondhatom magamról, hogy nem öl meg az unalom, otthon avagy a kastélyban ülve és porosodva *vigyorodik el, és magában meglepve konstalálja hogy ez már a sokadik alkalom, mióta Yoval találkozott. Hát nem az állatot hozta ki belőle, annyi szent.
- Ahogy mondod, van egy kellemetlen alak, aki jobb szeretné ha alulról gyönyörködnék az ibolyában *feleli, miközben végigszánt szőke rövid haján, az udvarlásra meg csak legyint. Dehogy veszi komolyan, nem olyan fajta, aki egyhamar megsértődik.*
- Nem volt igazán nagy meló. A rajzot átrajzoltam fehér tintával, és a még nedves rajzot, rányomtam a pálcára. Szépen sikerült a lenyomat, és onnantól már csak egy vékony hegyű kés kellett hozzá, nem nagy meló *vonogatja a vállát, neki nem telt sok időbe, viszont szépen mutat. Már ha valakinek van ideje a pálcájában gyönyörködni, ha egyszer találkozik vele.*
- A régi görögök valamiért szerettek lehetetlen neveket kitalálni, ez való igaz *ért egyet a másik fiúval, van egy pár, amibe még az ő nyelve is beletörik. De hát, ennek fényében, nem is tanul görögül, mert egy nyelvtörő nyelv.*
- Hinni a templomba kell, nem pedig egy fán ücsörögve *vigyorog szélesen, és a körülményekhez képes, jól érzi magát, nem görcsöl semmire.*
- Miképp a menyben úgy a földön is? Hát nem lenne rossz ha az lenne amit én szeretnék, hidd el, el tudnám viselni *sóhajt fel, mert mennyivel könnyebb lenne az élete, ha egy gondolattal meg tudná ölni azt, aki nem tetszik neki, vagy akire éppen a parancs szól, hogy pusztulnia kell.*
- Az, munkamániás, habár, az átlaghoz képest, úgy értem azokhoz képest akik még a minisztériumban dolgoznak mellette, egész normális fazon. *feleli, figyeli ahogy Yo kivédi az átkot. Magában elégedetten mosolyog, jók a reflexei, megérné kihasználni őket.*
- Ez szép volt *jegyzi meg, de nem mond többet, mert most ő kényszerül védekezni. *
- Hombres! *kiáltja a késekre mutatva, mire azok ártalmatlan tollakká változnak, és a földre hullanak.*
- Hol a pokolban tanítottak neked ilyeneket? Ez meg az a másik átok, erősen illegális jellegűek… *jegyzi meg, mert amiket Yo használt, valóban tiltólistásak, és nem mindenhol tanítják. Talán a családja lenne ilyen? Feketemágusok? Vagy csak a fiú fogékony erre?*
~A pokolba is, nem hagyhatom veszni, de nem szabad kapkodnom, el jön még az én időm.~
- Nagyon jó, azt hiszem ennyi elég bizonyíték arra, hogy nem csak a szád jár fürgén, hanem a reflexeid is jól *dícséri meg Yot, ami tőle, már egy dicshimnusznak is beillik, hiszen nem szokott senkit elismerni, hacsak az tényleg jó. Persze, nem bízik meg benne, csak eldönti, hogy a jövőben figyelni fog erre a különc kis alakra, aki sem Alex kedvence, sem pedig a Rendben nem tagja.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyPént. Jan. 21, 2011 10:20 am

- Nah jah. Én sem venném szívesen, ha valahol bent valami zárt helyen kellene ülnöm, és megrohadni a semmittevésben. Akkor már inkább valami veszélyes dolog, még ha nem is élem túl. * értek egyet a kijelentéssel, mert utálok unatkozni. ÉS azt is utálom, ha valaki a közvetlen közelemben unatkozik, mert akkor rám is átragad. *
- Nem jók az ilyen alakok. Károsak az emberek egészségére, rosszabbak mint a cigi vagy a drog. Az legalább lassan öl meg * próbálom elütni a dolgot egy gyenge poénnal, de azt hiszem csak nem öl meg érte. Eddig nekem valahogy nem az jött le, ami szokott, nem egy gyilkos szörnyeteg. Persze, ezt lekopogom, nem vagyok benne biztos. Az életben sosem biztos semmi csak én.*
- Hát nekem már az is nagy meló lenne elhiheted. A rajztehetségem jóval valahol a mínusz egy alatt van, szóval.. *mosolygok, és hagyom a témát, azt hiszem nem a legalkalmasabb a helyzet arra, hogy kézműves foglalkozást tartsunk itt az erdőben.*
- Ahha, ez tény és való. Csak tudnám, hogy ők mit tudtak amit mi nem, hogy nem tört bele a nyelvük… *vonok vállat én is. A görögökön kívül már csak a svédek tudnak lehetetlenebb neveket kitalálni.*
- Igen tudom, de oda minek menjek? Nagy, és üres, mint egy tök… És még csak nem is ehető, vagy díszítésnek felhasználható *vigyorgok, mivel erről eredetileg más jutott az eszembe, de azt inkább nem hangosítom ki. Még élni szeretnék, ha lehet elég sokáig.*
- Nem, a mennyet annyira nem szeretem, inkább legyen a pokol. Az azt hiszem valamivel izgalmasabb lenne, főleg hogy elég érdekes nézeteim támadnak arról a helyről *mosolygok és közben egy grimasszal biccentek. Nah jah, megkönnyítené az életemet nekem is, ha az lenne mindig amit én akarok, bár azt hiszem, előbb utóbb tutira elszállnék magamtól, akkor meg már nem lenne poén. Nem szeretnék mások hibájába esni, és idő előtt elpatkolni.*
- Igen? Ebben nem vagyok otthon, én eddig csak a minisztert láttam, de egy elég nagy díszpapagájnak tűnt. Ilyen fontoskodó, de a munkájához nem értő alaknak *jegyzem meg, mert múltkor amikor elmentem apámmal, láttam azt az embert. Az aurorokat nem ismerem, csak névről tudom a parancsnokság vezetőjét, őt mindenki ismeri, úgy hallottam.*
- Én csak az aurorparancsnokság vezetőjéről hallottam, valami Heyes alak *jegyzem meg végül fennhangon is, majd egy aprót biccentek, hogy igyekszem hozni a színvonalat.*
- Kösz *szólalok meg, és figyelek, de újabb átok nem jön, csupán a késeim hullanak le mint tollpelyhek. Erre muszály elmosolyodnom. *
- Hát, unalmamban beszabadultam egyszer apa könyvtárába, és elemeltem pár szép fekete bőrkötétses könyvet, abban volt benne. Tudom, hogy illegális, de volt egy olyan tippem, hogy sima átkokkal ellened nem mennék sokra *mondom, mivel valóban nem hiszem, hogy simán lefegyverezhetném egy Capitulatus-sal. Annál azért kicsit többre tartom Tedet, hogy ilyen sima mezei átkokkal menjek ellene. Jó kis párbaj féle volt, nem bánnám ha ebből több is lenne, mondjuk tény, hogy elég sokat kockáztattam, azzal, hogy kiálltam az egyik legnagyobb halálfaló ellen, de hát ha egyszer semmi nem az aminek látszik…*
- Igyekeztem talpon maradni, fogalmazzunk így *mosolyodom el, mivel elég jó vagyok, de ha komolyabb, halálos kimenetelű dologra kerülne a dolog, nem hiszem hogy felkelnék.*
- Lassan azt hiszem be kellene menni. Jössz te is vagy a másik irányba mész? * érdeklődöm, mivel én lassan bemegyek, és szerencsém lesz ha nem futok bele az igazgatóba. Bár amilyen az én formám… Tuti kifogok valakit. Lehet hogy Ted szerencséje, rám is átragadna. Mindenesetre elteszem a pálcát, én sem akarok több átkot szórni, és csak kérdőn pillantok rá, hogy akkor mi legyen.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető Empty

Vissza az elejére Go down
 
Temető
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: