Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTemető - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Temető - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Temető - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Temető - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Temető - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Temető - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Temető - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Temető - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Temető - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Temető - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Temető - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Temető - Page 2 Vote_lcapTemető - Page 2 Voting_barTemető - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Temető - Page 2 Vote_lcapTemető - Page 2 Voting_barTemető - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Temető - Page 2 Vote_lcapTemető - Page 2 Voting_barTemető - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Temető - Page 2 Vote_lcapTemető - Page 2 Voting_barTemető - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Temető - Page 2 Vote_lcapTemető - Page 2 Voting_barTemető - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Temető - Page 2 Vote_lcapTemető - Page 2 Voting_barTemető - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Temető - Page 2 Vote_lcapTemető - Page 2 Voting_barTemető - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Temető - Page 2 Vote_lcapTemető - Page 2 Voting_barTemető - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Temető - Page 2 Vote_lcapTemető - Page 2 Voting_barTemető - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Temető - Page 2 Vote_lcapTemető - Page 2 Voting_barTemető - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Temető

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 9:24 am

- Heh, az én életem éppen elég veszélyes, nem kéne még jobban megbonyolítani. De ha egyszer mindig így jön ki, inkább ez, mit hogy békés öregkort érjek meg, meg bottal kelljen járnom * húzza el a száját, undorodva még az öregség gondolatától is. Nem akar megöregedni, és erőtlenné, gyengévé válni. Bár egyrészt vonzó, hogy feleség gyerekek, öregkor, de neki nem ez az élete, ő nem ezért él, neki mindez olyan távoli, és rémisztő.*
- Nah jah. Bár mondjuk a cigizés sem mindig öl meg ha mellette aktívan élsz *filózik el egy pillanatra, mert neki elég mozgalmas az élete, és szerinte emellett belefér néha pár szál cigi, még ha az egyik legerősebbet szívja is. A Dunhill egy nívós márka.*
- Nem kell ehhez tehetség, de mit magyarázzam, az első ÁTV-n rájössz magad is, hogy tulajdonképpen minden egy sablonra épül fel. Csak a mágiával és a céllal kell variálni, hogy mit hogyan akarsz átalakítani *tart rögtönzött tanórát, hogy a mágia milyen sokrétű tudomány. Ezt még régen az ősi mágusok is megfogalmazták hogy ez egy kiismerhetetlen, és titokzatos tudás. Váltig állították, hogy nem old meg mindent, de kiderült, hogy bizony nem volt igazuk. Még a halálból is van visszaút, mint azt már kétszer bebizonyították a világnak.*
- Bizonyára valami egyedi nyelvérzékkel születtek. Bár a görög után, még törökül se szívesen kezdenék el beszélni, az meg olyan pergős nyelv. Jó nekem az angol, max ha kelleni fog más nyelv, hát veszek egy fordító amuletett *vigyorodik el, mivel megoldotta a problémát ezzel. Igaz, hogy a szerkezet erősen feketelistás, de hasznos, és ha úgy adódik, nem fog elmulasztani beszerezni egyet.*
- Totál felesleges, az emberek már nem tudták mibe ölni a pénzüket, ezért építettek ilyen bazi nagy tök felesleges épületeket, hogy aztán kicifrázzák, és kitaláljanak neki valami rendeltetést. Én amondó vagyok, hogy isten nincs, vagy ha van akkor több van, mert egy nem tud így elcseszni egy világot *von vállat, neki egyre megy, hogy van-e isten vagy nincs. Sosem hitt benne, és nem valószínű hogy ezek után hinni fog.*
- Érdekes nézeteid? Érdekes nézetekből akad itt egy pár, szal biztos találnál valakit aki egyetért veled. Bár az igaz hogy a pokolban több lenne az ismerős, szóval ott kéne kikötni valahogy. Nem kétlem, hogy oda jutok, de ez van én választottam életet magamnak.* von vállat, mert való igaz, dönthetett volna másképpen is. De nem tette, innentől pedig neki magának kell viselnie a következményeket, bármilyenek is legyenek azok.*
- Mert az is. Egy fontoskodó, munkájához nem érte balfék, gyakorlatilag az orra előtt ölhetném meg a fél minisztériumot, akkor sem venné észre, hogy valami nem okés *húzza el a száját, mély megvetéssel, és egy picit oldalra fordulva, kiköp. Ennyi a véleménye röviden a miniszterről, és kis galerijéről, akiknek a kezében elvileg az irányítás van. Ennyit ér az angol vezetés.*
- Jah Cassidy Heyes, az egy értelmes figura, ahhoz képest hogy auror. Szerintem igazából ő az egyetlen, aki tudja hogy mit csinál, bár nem szeretnék az ő kezei közé sem kerülni. Kemény auror, nem válogat a módszerekben, de észnél van, nem úgy mint az az állat Falcon. Képzelj el egy kigyúrt izomhegyet, tele agresszióval, és egy borsónyi aggyal. Nah, ez Falcon *magyarázza Yonak a viszonyokat, amik a bolondokházában uralkodnak. Nem szeretne Falconnal sem találkozni, a kettő rossz közül, akkor már inkább Cassidy. Bár neki nem lehet kertelni, mert át lát az emberen, de mégis jobban jönne ki ha vele találkozna.*
- Jó gyerek, meglopja az apját, mit ne mondjak. Tetszik a hozzáállásod a dolgokhoz, ha nem adják oda, akkor lopjuk el *vigyorodik el, és magában tisztelettel adózik Narakihó apuka szép gyűjteményének. Van pár tippe, melyik könyvekben lehettek benne ezek az átkok, és egyiket sem éppen könnyű beszerezni. Mondhatni, pokolian nehéz. Hízelgő amit mond, hogy ellene nem sokra menne, de van benne igazság, nem éppen mindennapi jelenség.*
- Gratulálok, mert sikerült, pedig van egy olyan érzésem, hogy a kábítóátkom nagyobb lendületet kapott, mint szerettem volna *mosolyodik el, majd biccent, lehet nem ártana, végre bemenni, ha már egyszer oda indult alapjáraton.*
- Nem, megyek én is be, mivel meg kéne találnom ott valakit *feleli, és ő is elteszi a pálcát, majd Yo mellett megindul a kastély felé, és közben még felhoz néhány apró cseprő ügyet, és régóta először úgy érzi, normális társasága akadt.*

//Köszi szépen Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 6:33 am

- Aláírom, ahogy elnézem van pár személy aki szívesen látna holtan, gondolva itt a kedves minisztériumi dolgozókra*értek egyet egy hasonló szájhúzással, mivel hallottam már dolgokat az itt létem alatt, és az igazgatónk, Alex is sokat szentségel a halálfalók miatt, főleg a diákok miatt akikről nem tudja hogy azok, és nem tud velük mit kezdeni. Rövid itt tartózkodásom alatt világossá vált számomra, hogy egy helyben toporog mindenki.*
- Aktívan menekülsz, úgy érted? *vigyorodom el, mert bízom benne, hogy Ted nem veszi fel. Végül is az is egy aktív sportmozgás, elfutni, rejtőzni, harcolni, nem egy hétköznapi élet. Nem kívánja magának mindenki. A cigizést meg tudom érteni, lehet hogy nem látszik, de én is dohányzom, sajnos nem a legjobb társaságba kerültem annó.*
- ÁTV? Nem, nem terveztem órára járni, ha ott lennék, akkor mi lenne a kihívás az év végi tesztben? Ha tanul az ember, akkor könnyen átmegy rajta, nincs benne semmi rizikó *legyintek, mivel a tavalyi év végi vizsgára sem tanultam egy kukkot sem, csak néhány átkot, amiről úgy véltem hasznomra lesznek még. Mégis átmentem, és már második éve koptatom itt a berendezést. Nem mondom hogy a padot, mert nem vagyok órára járós típus.*
- Nah, hagyjuk inkább a nyelvleckéket, nekem tökéletesen megteszi az angol, meg az anyanyelvem, nem kell mellé semmi extra. Bár, most hogy mondod, az a fordító amulett nem egy rossz ötlet, ha találsz, rendelj egyet nekem is *vigyorodom el, annak ellenére, hogy ha Ted találna egy olyat, én lennék a következő, aki elindulna szerezni egyet. Milyen jól jönne, ha mondjuk kirándulni támadna kedvem, mondjuk… Egyiptomba, vagy más távoli vidékre.*
- Az, de érted, akkor nézne ki legalább valami normálisan. Mert ezek az angol templomok iszonyatos unalmas helyek, tényleg csak pénz és időpocsékolás az egész vallással együtt *mondom, mivel én is amondó vagyok hogy nincs isten, illetve van, de az én vagyok, és nem vagyok mindenható. Mondjuk, ezt nem éppen Ted előtt kellene hangoztatnom, így nem is teszem. Élve szeretnék eljutni az év végéig, aztán nyári szünetben haza, a régi bandához.*
- Mint például te? Már most biztos vagy benne, hogy a pokolra jutsz? Mi lesz ha addig történik valami, és megnősülsz, családod lesz? Vagy ez nem fordulhat elő? *érdeklődök kíváncsian, mivel hallottam hogy mintha barátnője lenne, méghozzá nem is akármilyen. Egy prefektus. Szép kis páros, egy prefi Alex orra előtt, meg egy körözött bűnöző Anor oldalán, hát szép. Megnézném, mi lesz ebből a furcsa kapcsolatból.*
- Hát én se vagyok jobb véleménnyel róla, így kinézetre. Ahogy elnéztem, nem a teljesítmény alapján van megcsinálva az a rendszer, hanem inkább, kinek van csinibb pofija alapon *húzom el a szám, mivel elég jól átlátom az ilyen rendszereket, annak ellenére, hogy nem érdekel, és hogy elvileg fiatal vagyok hozzá. Egyik kezemmel, megigazítom a hajam, tökéletesen a helyén maradt, jó minőségű hajzselét fogtam ki. Ted véleményén csak mosolygok, én nem vagyok ennyire vulgáris.*
- Szerintem addig jó nekem, amíg nem ismerem közvetlen közelről azt a férfit. Annyira nem szeretnék elszaladni azzal a bizonyos határral, hogy az auror főhadiszálláson kössek ki. Apám szíjat hasítana belőlem abban biztos vagyok *morgom, sötéten, mert magam előtt látom, hogy egy minisztériumi ügy után, mi várna rám. Hát semmi jó az biztos, és egy életre való fogság, minimum, mint egy azkabanba. Vagyis, akkor inkább az, mint apám.*
- Nem valami kellemes leírás… *húzom, vigyorra a szám, Falcon leírásán. Nem csípem az olyanokat akik nem a fejükkel gondolkodnak, hanem egyből ütnek, és miután az illető kinyúlt, akkor kérdeznek. Megvetéssel tekintek rájuk, ezt jelzem is egy sötét, lesújtó pillantással.*
- Nem akarta kölcsön adni, engem meg érdekel miről szólnak, hogy ennyire tiltják *vonogatom meg a vállam, mindenféle szégyenérzet nélkül, nem bánom hogy elemeltem azokat a könyveket. Sok okos dolog van bennük, mint például azok az átkok is, amiket most használtam Ted ellen. Csak még némi erőt kell magamra szednem, hogy hatásosak is legyenek.*
- Tényleg volt benne erő, ezt nem tagadom, de nem panaszkodom, te valószínűleg más párbaj felekhez vagy szokva *intem le, ne kezdjen mentegetőzni, én élveztem ezt a kis baráti összekoccanást, remélem nem ez volt az utolsó ilyenünk.*
- Rendben, én meg megpróbálok felosonni a szobámig, úgy hogy az a sültbolond ne vegyen észre. Remélem ezúttal ragadt rám valami a te mázliszériádból *mosolyodom el, majd beszélgetve bemegyünk a kastélyba. Már csak apróságokról van szó, minden ami lényeges volt, a temető, és kettőnk titka marad.*
Vissza az elejére Go down
 
Temető
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: