Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVasútállomás - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vasútállomás - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vasútállomás - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vasútállomás - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vasútállomás - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vasútállomás - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vasútállomás - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vasútállomás - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vasútállomás - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vasútállomás - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vasútállomás - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vasútállomás - Page 6 Vote_lcapVasútállomás - Page 6 Voting_barVasútállomás - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vasútállomás - Page 6 Vote_lcapVasútállomás - Page 6 Voting_barVasútállomás - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Vasútállomás - Page 6 Vote_lcapVasútállomás - Page 6 Voting_barVasútállomás - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Vasútállomás - Page 6 Vote_lcapVasútállomás - Page 6 Voting_barVasútállomás - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vasútállomás - Page 6 Vote_lcapVasútállomás - Page 6 Voting_barVasútállomás - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Vasútállomás - Page 6 Vote_lcapVasútállomás - Page 6 Voting_barVasútállomás - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vasútállomás - Page 6 Vote_lcapVasútállomás - Page 6 Voting_barVasútállomás - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Vasútállomás - Page 6 Vote_lcapVasútállomás - Page 6 Voting_barVasútállomás - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vasútállomás - Page 6 Vote_lcapVasútállomás - Page 6 Voting_barVasútállomás - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Vasútállomás - Page 6 Vote_lcapVasútállomás - Page 6 Voting_barVasútállomás - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vasútállomás

Go down 
+24
James Miller
Nicole Hart
Chris Martines
Kim Kaguya
Roberto Esposito
Solaria Luthia
Adam Brown
Leila Horowitz
Veronica Johnson
Nyxia Solaris
Raisen Hagiri
Ted Forrester
Ingrid Weiss
Cherilyn R. Keighley
Miriam Hewer
Sindy Logan
Alena Aalriä
Ophelia McCord
Amanda C. White
Midori Tsiro
Lyn G. Black
Alex Wilfred
Allison Diamond
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 12:07 am

*Sebastian modora egyre jobban nem tetszik neki. Karon is ragadja a fiút amikor a fejéhez vágja, hogy Jamesnek mindent elnéz. Hát nagyon nem.*
-Honnan veszi azt, hogy én Jamesnek mindent elnézek?! Fogja már fel!! Itt nincsen olyan, hogy kedvenc vagy nem kedvenc. Mindenki egyenrangú! *Elengedi a srácot és Rufus felé fordul. Most már láthatólag Alex is feldúlta magát, de azért próbálja visszafogni...*
-Mr. Blaze. Várom az irodámba fél órán belül. Ha nem lesz ott, magam keresem meg, de annak nem lesznek jó következményei elhiheti. *Lassan a kastélyba is érnek, onnan pedig egyenes út vezet fel a déli toronyba, ahol a fiúk hálótornyaik vannak.*
-Igen, van egy zeneterem az iskolában. Nagyon szép helység. *Ő is mindig imádta, szóval biztos benne, hogy Rufusnak is tetszeni fog.*
-A Lord hálóban fogsz lakni, de mindjárt meglátod, mert rögtön oda is érünk. * Bök az egyik toronyra ami előttük van, majd belép a kastély falai közé.*


//A következő mehet már a Déli toronyba.//
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 2:45 am

*Egy vonat fut be, egy fiúval, kinek ikertestvére már a Wilianben van. Ő maga nem rég iratkozott át, és most meg is érkezik. Egy fekete farmer, kék bőrdzseki, és fehér DC cipő van rajta. Egy ugrással lepattan a vonatról, csomagjait egy egyszerű lebegőgűbájjal maga után lebegtetve. Kinyújtóztatja a végtagjait, és vár, hogy jöjjön valaki... Leginkább ikertestvérét várja, mert egyedül csak őt ismeri, még.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 2:52 am

*Az utolsó bagoly meghozta a hírt, hogy Max idejön. Végre valahára újra beszélgethetek vele személyesen is. Fekete felső, fekete farmer és egy fekete-fehér Nike cipő van rajtam. Mivel késésben vagyok így Dirt-el közelítem meg a vasútállomást. Épp akkor érek oda, amikor Max leszáll a vonatról. Befékezek előtte, majd egy testvéri ölelés után megszólalok.
-Hola Max. Már azt hittem, hogy elkések. Örülök, hogy itt vagy. Milyen volt az út?
*Kérdezem, miközben a lebegő csomagokat a szobába küldöm. Leszállok a deszkáról, majd húzni kezdem mögöttem.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 2:58 am

*Meglátja Dirt-el közeledő bátyját, és elvigyorodik. Igen, báty, de csak öt perccel. Ha Max hat perccel lenne idősebb, akkor Ralph lenne az öcsike.*
-Helóó, Ralphbátyó. Igen késtél: kerek fél percet, és tizenöt másodpercet, jah és két tizedmásodpercet.... *Nevet fel a végén.* -Amilyen egy vonatút, elég döcögős. Ráadásul a büfésboszorkány egy pökhendi banya volt. Nem kellett sok, hogy meg ne átkozzam. *Vigyorodik el.*
-És, fater hogy van? De ami fontosabb: Te hogy vagy? *Kérdi, komoly arccal, de aztán elvigyorodik.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 3:08 am

*Max kijelentésére mérges képet vágok, de ő is tudja, hogy nem gondolom komolyan a dolgot, így el is mosolygok a végén.
-Hallód, menj te a fenébe. A suli falai közt nem lehet gyorsan közlekedni. *Nevetek fel, a kijelentésemen.
-Nem mondasz újat. Én is utálom az a banyát. Sőt, majdnem lelőttem a fejét egy Stupor-ral, mikor átakart verni. Le se lehet tagadni, hogy rokonok vagyunk. *Nevetek fel a végén.
-Kit érdekel, biztos szekál valakit. Ameddig nem az én káromra megy, addig nem érdekel. Én megvagyok. Lassan leszedik ezt a vackot a kezemről. *Válaszolom a kérdésre, majd egy filckészletet veszek elő.
-Válassz és írd alá. *Mondom mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 3:25 am

-Kívánságod számomra parancs egyetlen, és hamisíthatatlan bátyám. *Vigyorog még mindig, aztán.* -Héj fene! Fene ne kéresd magad hanem gyere már ki. Hallod, beléd kell menjek, sz'al sürgősen kapd magad, mert ütlek borulsz, rúglak fekszel! *Ezt elmondja kiabálva, aztán felnevet.*
-Mivel hasonlítunk egymásra. *XD fejet bevág, és aztán felnevet.*
-Muter azt írta, hogy legyél vele kedvesebb, meg megértőbb meg blabla.. *Vonja meg a vállát. Kiválasztja a feketét.*
-Oké. *Mondja, majd ráírja hogy az "Egyetlen és hamisíthatatlan (legfeljebb DNS-el) bátyámnak." És a nevét.*
-Kész.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 3:35 am

-Nagyon helyes. Fogadj is szót! *Nevetek fel a végén. A következő mondatát nem nagyon érte, de ezt megszoktam tőle. Ezen is csak nevetni tudok.
-Igen, de egy különbség van rajtunk. Nekem nyakláncom van, neked meg karkötő. De a hülye se fogja ezt nézni. *XD fejet vágok én is.
-Én meg a kedvesség, meg megértőbb apával?? Cöh... ne röhögtess már. Nem én ordibáltam múltkor a szobájában. Na jó... még is, de jó okom volt. *Vonom meg a vállam. Max aláírja a gipszet, miközben megérkezünk a kastélyba. Felmegyünk a szobához, ahol mi fogunk lakni.

//Déli Torony-->Farkas//
Vissza az elejére Go down
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine
Ashleigh Griffen


nő Kor : 26
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 3:42 am

*A vonat lassan zötykölődve érkezett meg a vasútállomásra. Kicsit ijedten pislogtam, ahogy a lekászálódtam onnan. Egy egyszerű fekete sport táskám volt, amit gyorsan kézhez is kaptam. Azúrkék hajamba bele-bele kapott a szellő, én pedig egyenlőre nem tudván, hogy merre is induljak, valaki olyat kerestem, akit meg lehet kérdeni. Görcsösen fogtam a táskán vállpántját, és eligazgattam magamon a Black Magic - miniruhámat.*
-Oké itt vagyok, de hogyan tovább?*kérdeztem magamtól suttogva, és Gladiator Fetish Stiletto - szandálom orrát kezdtem tanulmányozni. Nagyon idegen volt a hely, és egy megszeppent kislánynak, ez igazán nem túl előnyös, hogy itt álldogáljon elveszve, a vasúton. Még a végén elrabolnak. Ezt azért mégsem szeretném. Könnyű kis nyári kabátomat levettem, és a táskába rejtettem. Tényleg nem tudtam mihez is fogok kezdeni egyedül.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 3:53 am

*A reggel unalmasan indult Max számára. A nagy pakolásban, egy régi dolgot talált meg, a Dirt-jét. Több se kellett neki, máris elővarázsolta a könyök-, és térdvédőit majd elindult deszkázni. Kilépve a kastélyból elindult egyenlőre cél nélkül. Egy egyszerű szürkés-feketés ing, egy fekete térdnadrág és egy fekete-fehér DC cipőben vágott neki a dolognak. Már vagy félórája deszkázik, mikor a vasútállomásra ért, ahova a vonat éppen befutott. Nem törődött vele, de mikor megpillantott egy lányt, azonnal borult a deszkájával.*
-Áucs. *Mérgelődött, majd felkelt a földről. Egy gyors rendbeszedés után elindult a lány irányában. Mikor odaért lefékezett, majd a kezébe vette a Dirt-öt és bemutatkozott.*
-Hola, Max vagyok. Gondolom új vagy. A nevedet megkérdezhetem. *Kérdezi mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine
Ashleigh Griffen


nő Kor : 26
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 4:06 am

*Ahogy megérkezett a vonat gyorsan le is szálltam róla, majd ijedten pislogtam is körbe, hogy merre tovább. Csak-csak észrevettem egy fiút, aki jókorát zakózott a deszkájával, egy félmosoly után rendeztem is az arcvonásaimat, majd figyeltem ahogy feláll és felém indul. Jézus, ki ez a kis szeleburdi? De azért aranyos, hogy csak így ismeretlenül idejön.*
-Szia Ashleigh Griffen vagyok. És mivel most jöttem, így igen én is azt gondolom, hogy új lennék.*a hangomban egyszerű kedvesség hallatszik, egyáltalán nem bunkózom, csak kicsit meg vagyok még szeppenve. De azért a bemutatkozásnál szépen nyújtom is a kis kezem, és ha a fiú szeretné, majd elfogadja.*
-Nagyon megütötted magad?*azért a biztonság kedvéért kedvesen ezt is megkérdezem, és ahogy a vonat sípolni kezd meg is ugrok. Jól van na, nem vagyok én hozzá szokva ehhez. Csoda mellett sosem volt ilyen élményem. De rossz, hogy ő most otthon van, én meg itt... Messze tőle...*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 4:17 am

*Már messziről kiszúrja, hogy az új lány egy kicsit félénk lesz, de ez egyáltalán nem lesz neki baj.Végül is elsőre általában mindenki ilyen. Max is ilyen volt, mikor idekerült. A testvérén kívül senkit nem ismert, de sajnos most a tesója sem ismer szinte senkit sem. De majdcsak rendbe jön egyszer.*
-Örülök a találkozásnak. *A kézfogást elfogadja, majd a kérdésen elmosolyodik. Régen zakózott ekkorát, de úgy látszik az ismeretlen terep kifogott rajta. Sebaj, majd megismeri idővel a jó helyeket. Lemerné fogadni, hogy Chris tudna neki mutatni párat, de... mind egy.*
-Nem, jól vagyok. Régen zakóztam ekkorát, de még ismeretlen a terep. Meg csodálkoztam egy kicsit, hogy valaki az év vége felé érkezik az iskolába. Ezért is kérdeztem, hogy új vagy-e. *Értékeli, hogy a lány aggódik érte, ezt egy mosollyal jutalmazza.*
-Ha gondolod körbetudlak vezetni, már amennyire ismerem a helyet. Tudod, csak félévtől vagyok itt, de a suli nagy részét bejártam. *Még mindig mosolyog. Nem érti mitől lehet ez, de Larina után nem nagyon tudott mosolyogni egy lánynak sem.*
Vissza az elejére Go down
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine
Ashleigh Griffen


nő Kor : 26
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 4:31 am

*Megtörtént a bemutatkozás, és Max elfogadta a kéznyújtást is.*
-Részemről az öröm.*döntöm kicsit oldalra a fejem, azért én nem próbálnám ki a deszkázást, bár a lovaglás lehet, hogy veszélyesebb. De erről nem kell tudnia senkinek, hiszen nem sok olyan kislány van, aki tizenévesen már nyertes kancán lovagol egy Derbin. Persze megkérdezem a fiútól, hogy nem esett-e nagyobb baja, de mint hallom nem, így megnyugodva mosolygok rá kedvesen, Max azt is felajánlja, hogy körbe vezetne.*
-Azt nagyon megköszönném.*valahogy kezdek felengedni, Max pedig elég kedves ahhoz, hogy ne legyek utálatos. Azért Nerot még nem pipálja le. A bátyám képes lehozni a csillagokat is ha arról van szó. No de semmi vész, maradjunk az ismerkedésnél.*
-Nekem nemrég jött meg a felvételi lap, szóval nagyon úgy tűnik, hogy lesz mit bepótolnom, ha fel akarok zárkózni.*sóhajtok egy mélyet, majd lerakom a táskámat a földre, és elnézem ahogy a vonat újra kifut pöfögve a nagyvilágba.*
-Egyébként milyen a suli? Meg lehet szokni? Nagyon kemények? A tanárok mennyire vannak a diákhoz kötve, vagy hogy is mondják?*persze nem bírom én befogni a szám, ez is csak azt mutatja, hogy új vagyok, tudásra éhes, és persze nem is szeretném, ha olyan pontba buknék bele amibe nem kéne. De hát ilyen az élet. Azért csak sikerült megfékezni a nyelvem, hogy Max is szóhoz jusson, így inkább újra a szandálomat kezdem el bámulni, mintha az olyan érdekes lenne.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 4:48 am

*Elmosolyodva hallgatja a lány szavait. Egyáltalán nem zavarja, hogy ennyit kérdez, legalább van miről beszélgetniük.*
-Hát, majd segítenek a többiek, meg a tanárok, de gondolom nem fognak rögtön megvágni a vizsgákon, mert nem rég jöttél. *Még mindig mosolyog, nem is érti, hogy miért.*
-Egész jó. Meglehet szokni, mondjuk én még nem szoktam hozzá. Némelyik tanár eléggé szigorú, de vannak eléggé kedvesek is. Tehát nem kell aggódnod nagyon. Ha elkerülöd a szigorúbbakat, akkor nincs gond. Az órákon is csak a feladatokat kell csinálni, meg a leckéket időben leadni, akkor nem fognak szívózni senkivel sem. Persze a szabályok kihágásáért megbüntetnek, persze csak, ha rajta kapnak, de, ha ügyes vagy akkor ezt is megúszod. *Válaszolgat a kérdésekre, miközben megindul befelé a kastélyba. Int Ash-nek is, hogy kövesse.*
-Még mit szeretnél tudni? *Érdeklődik, a mosolyával együtt, mert ugye az még mindig rá van fagyva, érthetetlen okok végett.*
Vissza az elejére Go down
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine
Ashleigh Griffen


nő Kor : 26
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 5:01 am

*Maxot nem nagyon zavarja a sok kérdés, így kicsit meg is nyugszom. És figyelmesen hallgatom, hogy miket is mond. Az alapok olyanok mint máshol.*
-Hát nem tudom biztos vagyok benne, hogy nem sok kék hajú leányzó jár a suliba, esélyem sem lenne elmenekülni egy-egy büntetéstől.*vigyorgok ravaszul, ám azért van pár trükk a tarsolyomban, ha erre kerülne a sor. És mivel általában sok butaságra rá lehet venni, így lehet, hogy használnom is kell majd. Max lassan elindul, így a sport táskámat felvéve, lassan kopogok is utána a tűsarkaimon. A kérdésére megvonom a vállam, majd megcsillannak lapis lazuli szemeim, ahogy még pár kérdés felötlik a buksimban.*
-Ha már így összehozott minket a sors, akkor mesélhetnél magadról is egy kicsit.*egy barátságos mosolyt villantok a fiúra, miközben lassan elhagyjuk a pályaudvart, és figyelem a tájat. Társaságban még is csak jobb barangolni, mint egyedül. Bár nem voltam én mindig ilyen, ha Csodával voltam akkor sosem kellett társaság.*
-Deszkázáson kívül milyen hobbid van még?*kérdezem csilingelő hangon, miközben szemem a tájon legeltetem, és próbálom felmérni, hogy mennyi időt fogok én itt eltölteni, és, hogy szeretnék-e egyáltalán itt lenni. De ha Maxhoz hasonló karakterű emberkékkel ismerkedem össze, akkor talán nem lesz nehéz átvészelni a dolgot itt a Wilian-ben.*

//Fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptyKedd Május 03, 2011 9:17 am

//Olvad//

*Figyeli a lányt és értékeli a humorát is.*
-Ez igaz. Még nem találkoztam kék hajú lánnyal a suliban. De meg lehet ezt is oldani. *Mondja még mindig mosolyogva, kedves hangon. Larina óta egy lánnyal sem beszélgetett még úgy, hogy mindig mosolyog. Mikor a lány felveszi a táskáját, akkor egy egyszerű pálcaintéssel megelőzi és maguk előtt lebegteti. Azért egy lány ne cipeljen egy ilyen táskát, főleg, ha van egy srác a társaságában. Max lusta, ráadásul a deszkája is nála van, így ez volt egyszerű megoldás.*
-Nem vagyok valami jó a mesélésben, így inkább kérdezz. A kérdezz-feleletet jobban szeretem. *reagál a mondatra, bár sejti a kérdéseket, így nagyjából meg is előzi azokat.*
-Madrid-ban születtem, de egy baleset végett elköltöztünk Cambridge-be. Van egy ikrem, ő is idejár, plusz az apám az SVK tanár. *Kezdetnek ennyi elég is, majd egy újabb kérdést kap.*
-Hát az ikrem szekálása, de a csínytevés. Mondjuk most kicsit hanyagolnom kell ezeket. *Az elején még mosolyog, a végén pedig már elhúzza a száját. Kíváncsian várja a lány reagálást.*
Vissza az elejére Go down
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine
Ashleigh Griffen


nő Kor : 26
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptyKedd Május 03, 2011 9:31 am

-Igazad van, mindent meg lehet oldani. Ám nem mondanék le a hajszínemről, ha van más megoldás is.*vigyorgok egyet, majd Max elintézi a táska kérdést, de rendes... Ezen újfent mosolygok, majd megkérem a fiút, hogy meséljen magáról. Ám a fiúcska inkább kérdezz-feleleket szeretne játszani, azért elmond pár dolgot, majd válaszol arra is, hogy mik a hobbijai. Ezen felkacagok, majd kicsit furcsán nézek rá, hogy az apja itt tanít.*
-Nem furcsa, hogy a papád itt tanít?*kérdezem meg szemöldök ráncolva, és megállok egy pillanatra csípőre tett kézzel. Jézus, hát én bele őrülnék, ha apám tanítana.*
-Miért hanyagolod a csínytevést? Nagyobb büntit kaptál valamiért?*ezt sem értem igazán, így erre is rákérdezek, én tutira folytatnám, mindenki orra alá borsot törnék, de vajon mi lehet Max indítéka?*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 EmptyKedd Május 03, 2011 9:41 am

-Ne is mondj le róla. Ha a természetes hajszíned, akkor meg végképp ne. Szép vagy te így is. *Megejt a bókot, akaratán kívül. Majd folytatják az utukat, egyenesen a kastélyba. Azonban Ash megáll és rákérdez, hogy Max-nek nem furcsa, hogy az apja itt tanít.*
-Fogjuk rá. Van előnye is, de hátránya is. *Végül is neki teljesen mindegy, hogy itt tanít-e vagy sem. Ugyanúgy diáknak tekinti a fiait, nem kivételez velük.*
-Azt nem hanyagolom. Csak a tesóm szekálását. Jelenleg a gyengélkedőn van, tüdőgyulladással és részleges amnéziában szenved. Bármennyire sem szívlelem, mégis csak az ikrem. Mintha az életem egy része lenne, csak másik testben és aggódok, hogy mi lesz ezek után vele. *Igen, a testvéri szeretet nem valami nagy, vagyis inkább nem mutatják ki. Közben beérnek a kastélyba, ahol Max a lányok tornyába vezeti a lányt. Mivel innen már nem nagyon tud segíteni, de viszont a társaságot nem akarja elveszteni, így megáll és a falnak támaszkodva, folytatja a beszélgetést.*
-Itt találod a lányok szobáit. Azt, hogy melyikbe vagy, sajnos nem tudom, de biztos találsz üres szobát. *Mondja kedvesen.*

http://Folyt.--> Északi torony, A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasútállomás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasútállomás
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: