Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVasútállomás - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vasútállomás - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vasútállomás - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vasútállomás - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vasútállomás - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vasútállomás - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vasútállomás - Page 2 Vote_lcapVasútállomás - Page 2 Voting_barVasútállomás - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vasútállomás - Page 2 Vote_lcapVasútállomás - Page 2 Voting_barVasútállomás - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Vasútállomás - Page 2 Vote_lcapVasútállomás - Page 2 Voting_barVasútállomás - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Vasútállomás - Page 2 Vote_lcapVasútállomás - Page 2 Voting_barVasútállomás - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vasútállomás - Page 2 Vote_lcapVasútállomás - Page 2 Voting_barVasútállomás - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Vasútállomás - Page 2 Vote_lcapVasútállomás - Page 2 Voting_barVasútállomás - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vasútállomás - Page 2 Vote_lcapVasútállomás - Page 2 Voting_barVasútállomás - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Vasútállomás - Page 2 Vote_lcapVasútállomás - Page 2 Voting_barVasútállomás - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vasútállomás - Page 2 Vote_lcapVasútállomás - Page 2 Voting_barVasútállomás - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Vasútállomás - Page 2 Vote_lcapVasútállomás - Page 2 Voting_barVasútállomás - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vasútállomás

Go down 
+24
James Miller
Nicole Hart
Chris Martines
Kim Kaguya
Roberto Esposito
Solaria Luthia
Adam Brown
Leila Horowitz
Veronica Johnson
Nyxia Solaris
Raisen Hagiri
Ted Forrester
Ingrid Weiss
Cherilyn R. Keighley
Miriam Hewer
Sindy Logan
Alena Aalriä
Ophelia McCord
Amanda C. White
Midori Tsiro
Lyn G. Black
Alex Wilfred
Allison Diamond
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 5:07 am

*Kicsit hideg van, de azért elviselhető. A prefektus lányka siet újonc háztársa elé. Úgy gondolta egy kicsit elkésett, mivel út közben leállt a szobatársaival beszélgetni. Fekete nadrág, csizma, fehér kabát és egy kockás sál van a nyakában. Fekete szemei boldogan csillognak. Igazából most fogadja az első diákot az ittléte alatt. Kis mosoly most is ott van az arcán. Lolával út közben össze is fut. Sindy prefektusi jelvénye most is ott virít a kabáton.*
-Szia, gondolom te vagy Lola. Remélem nem baj, hogy egy kicsit elkéstem. *Kicsit izgul, de lassan megnyugszik...*
-Sindy Logan vagyok, a Plama ház prefektusa. Én foglak felvezetni a szobádba, és megmutatni ezt a helyet neked.*Mutat a kastély felé és ismét a lányra néz. Közben elkezd kutakodni a pálcája után. Mikor megtalálta a bőröndre mutat.*
-Hogy ne kelljen húzni, segítünk egy kicsit rajta. *Int egyet a pálcájával, és Lola bőröndje már lebeg is. Ő nem siet sehova, van ideje.*
-Ha gondolod lassan indulhatunk be, és a kérdéseidre is szívesen válaszolok. *Mosolyog még mindig, és megvárja a lány mit mondd.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 5:15 am

*Meglátja a felé közeledő leányzót, és máris lelkesen kezd neki integetni, a bőröndjét elengedve. Egyébként egy bézs színű kabátot visel, mogyoróbarna, vastag harisnyát, és kissé sötétebb, nyeregbarna csizmát.*
- Szervusz! Jaj, annyira örülök, hogy mostmár nem kell egyedül mennem! *Rögtön pukedlizik is, és lelkesen bólint.* - Igen, én vagyok az, Lola. Nem, dehogyis baj, így legalább volt több időm ábrándozni, vajon milyen is lehetsz. Rosemary asszonyság mondta, hogy nagyon kedves ember fog elém jönni, és lám, igaza lett! Annyira örülök, hogy itt vagy! *Még mindig lelkendezik, majd összecsapja a kezeit, mikor a bőrönd felemelkedik.*
- Tényleg, hogy én erre nem is gondoltam! Pedig nekem is van ám varázspálcám, kettő is! *Újságolja vidáman, és rögtön számos zsebe egyikében kezd kutakodni. Igen... a kabát egészen rendes lenne, szépen kinéző, azonban valaki mindenféle színes anyagokból rengeteg zsebet varrt rá - és szinte mindegyik tértágítva van. De végülis a lány megtalálja mind a két pálcát, és a lány elé tartja.* - Látod? Az egyiket apukától kaptam, a másikat pedig Rosemary asszonyságtól. Ők pedig az állataim, de sajnos nevük még nincsen. Szerinted hogy nevezzem el őket? *Kérdezi kissé félredöntött fejjel, majd tekintete a kastélyra vándorol.*
- Annyira örülök, hogy ilyen gyönyörű helyen fogok lakni! A mi kastélyunk is gyönyörű volt otthon, és éppen ekkora, sok toronnyal! Nagyon szép volt, fent, a hegytetőn. És mögötte volt az istállónk, az unikornisokkal. *Meséli elábrándozva, majd újra Sindy-re pillant.* - Jaj, de buta vagyok, még meg se mondtam, hol volt. Hát odahaza, Éire földjén, Gaillimh-től nem messze. Te hol laksz? Közben mehetünk, persze. Annyira várom már, hogy megnézzem belülről is a kastélyt! *Magához öleli a puffskein ketrecét, hiszen a madár kalitkája a lebegő bőrönd tetején van.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 5:32 am

*Még egyetlen egy ilyen lelkes személlyel sem találkozott eddig. Ennek nagyon örül, és persze egyre nagyobb lesz a mosoly az arcán. Lola nagyon szimpatikusnak tűnik, és persze Sindy könnyen barátkozik.*
-Hát, érkezéskor senkit nem engednek egyedül császkálni. Szerintem akkor mindenki eltévedne.*Mondja, miközben hallgatja tovább a háztársát. Egyáltalán nem bánja, hogy Lola sokat beszél. Ő is szokott.*
-Rendben. Igen, itt általában mindenki kedves. Bár mondjuk az Amira és a Famine ház arról híres, hogy az ott lakók nem túlzottan. De persze vannak kivételek. *A bőröndöket elébük irányítja és tovább hallgatja a lányt. Mindenre kíváncsi, úgyhogy tovább érdeklődik.*
-Tényleg két pálcád van? Nekem csak egy. *Közben az állatok felé pillant, vagyis a lány kezében lévőt szemlélgeti.*
-Van egy puffskeined? Hűűű! Nekem csak egy pelém van. Nevek? Hát most így semmi nem jut eszembe, mármint elsőre. *Kicsit próbálja törni a fejét, de közben Lola megint megszólal. Ő is a kastélyra néz, miközben ugye lassan haladnak az udvar felé.*
-Igen, ez tényleg nagyon gyönyörű hely. Kastélyban laktok? *Miket meg nem tud az ember. Kicsit meglepi Sindyt, és szinte tátott szájjal hallgatja végig a lányt. Azért Sindy családja sem szegény, sőt... Kicsit elmélázik, de a kérdésre persze rögtön válaszol.*
-Az nem tudom hol van. Még sosem jártam ott. Biztosan nagyon szép hely. Én? Manchesterből. Nincs túl messze, és igazán jó kis hely. *Lassan tényleg az udvarra érnek.*
-Akkor menjünk, és szerintem belülről még jobban tetszeni fog. *Mosolyog rá ismét Lolára, majd a bőröndöket és a lányt is figyelve megy tovább.*


//Bocsi Lola, de nekem el kell mennem. :S szóval szerintem vagy fagyjunk, vagy vegyük úgy hogy Sindy felvezette Lolát a Kék fecske hálóba. //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 6:21 am

//Akkor lefagyasztom, és semmi gond.//

*Igen, Lola eléggé különc figura, de hát ilyeneknek is lenniük kell - nem állhat be mindig mindenki a sorba.* - De hogyha mindenki eltévedne, akkor mindenki egyedül fedezhetné fel az iskolát, és annyira izgalmas mindent teljesen egyedül megtapasztalni! De hogy ne lehetnének kedvesek, ha ilyen szép a házuk neve? *Kérdezi kissé meglepetten, majd elgondolkozik.* - Biztosan csak túl sok csokoládét ettek, mikor találkoztál velük. Attól megfájdul a hasuk. Olyankor én is rosszkedvű vagyok, ha fáj a hasam. *A szokásos egyszerű és naiv magyarázat, de hát ilyen környezetben nőtt fel, nem csoda, ha ez ragadt meg rajta.* - Igen, kettő, mert Rosemary néni vett nekem egyet, pedig mondtam, hogy van másik. De azt mondta, hogy ez majd jobb lesz. Szóval most kettő van. *Vonja meg a vállát, majd bólint.* - Igen, őt is Rosemary nénitől kaptam, meg a papagájt is! Rosemary néni nagyon kedves. A pele is biztosan aranyos, olyanom még nem volt. Az milyen állat? *Kíváncsian néz Sindy-re, miközben sétál mellette a kastély felé, majd bólint.* - Igen, Éire-ben, a hegytetőn, Gaillimh-től nem messze. De azt hiszem, már mondtam. Nagyon szép volt, és lehetett látni a tengert a magasabb tornyokból, amikor tiszta volt az idő. És milyen házatok volt? Volt tornya? *Közben befordulnak a kastélyba, a lány pedig folytatja a lelkendezést és a szájtátást...*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyPént. Dec. 25, 2009 5:55 am

*Pontban hat előtt öt perccel érkezik a vonat. Már messziről látni lehet a füstjét és hallani a sípolást. Ha minden igaz, akkor csak egy újabb diák utazik a vonaton. Az sem sokáig, mert amint az előtt említett jármű megáll Kevin felpattan és már húzza is kifelé a cuccait. Egy ládája van neki, de az jó nagy. Másik kezében gördeszkája és pálcája. A fiún, most éppen egy farmernadrág, fekete kabát és sportcipő van. Amint sikerül neki leszállni a vonatról, körülnéz. Persze sehol egy lélek, pedig szülei azt mondták neki valaki ott fogja várni kinn az állomáson. Kicsit el is kezd zsörtölődni, mivel semmi kedve eltévedni.*
~Jaj, hogy ha öt percen belül nem jön valaki akkor debeperelemőket...~ *Eddig ugye magántanuló volt, így ért egy csöppet a mágiához. Leteszi deszkáját és a pálcával a láda felé int, ami egy kicsit felemelkedik. Ezután lassan elindul az úton, ami előtte van. Megy a kastély felé. Remélhetőleg összefut valami értelmes személlyel. Időközben még azt is megbánja hogy nem hozta el a lovát az iskolába. Kicsit kényes a fiú, nem csoda hisz egyke. Megigazítja jól belőtt séróját, miközben próbálja megállapítani hogy merre is megy.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyPént. Dec. 25, 2009 6:23 am

*Egy gyöngybagoly repül be Adichi szobájába, mire az ijedtében felugrik a székéről. Na ja, a bagoly nekiment a szekrénynek, ez is egy ilyen szerencsétlen madár. A tanerő egyből felismeri mostohalánya baglyát. A lány szokásos gyöngybetűivel, skarlátvörössel figyelmeztetés van ráírva. Adichi a fejéhez kap, füttyent a macskájának -úgy tűnik, ebben a családban ez a szokás, hogy mindenkinek macskája van- és fejvesztve rohan le a lépcsőn. Nem igazán igazgatóhoz méltó, amit művel, vélához meg főleg nem. Az kapuba le van rakva egy gördeszka, ami történetesen az övé. Fura egy nő.. Szóval felpattan a deszkára, hogy ne essen hanyatt futás közben, és a sztésönre siet. Ahogy azt Yushi mondta, egy új diák vár arra, hogy felkísérjék. A fiú előtt egy méterre lefékez, picivé varázsolja a deszkát -természetesen pálca nélkül- és becsúsztatja a zsebébe. Ma úgy tűnik, nem igazán törődött vele, hogy néz ki, ami tőle nagyonis furcsa. Egyedül a haja van megcsinálva olyanra, amilyen átlag lenni szokott. Ránéz a bőröndre, mire az magasabbra emelkedik.* -Jó estét! A házvezetője éppen nem ért rá, és megkért, hogy jöjjek én. Chadura Arishima Adichi vagyok, az iskola igazgatója. *kedvesen mosolyog a fiúra.* Ha esetleg valami kérdése lenne, nyugodtan tegye fel, de ha lehet, út közben. Megmutatom a hálóját, ami az Ezüst sárkány nevet viseli. Eddig két hálótársa van, de most erre most nem is térnék ki, majd megismeri őket ha akarja. *ezzel be is fejezi a monológját és elindul a macskával a nyomában az iskola felé. Mögötte lebeg Kevin bőröndje. Még hátrapillant, hogy a fiú követi-e, és várja a kérdéseket.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyPént. Dec. 25, 2009 6:37 am

*Egyre csak zsörtölődik, mivel még mindig egy lélek se érkezett meg. Úgy gondolja jobb lesz megállni, mert a végén még eltéved és nagyobb gondot okoz. Összefonja karjait, kezd egy kicsit fázni is. Egyszer csak egy négy keréken guruló alak tűnik fel, de nem tűnik diáknak. Kicsit meg is lepődik, és úgy gondolja hogy evvel a valakivel biztosan jóban lesznek. Ha már deszkázik is. Közelebb lép és figyeli az igazgatót.*
-Kellemes estét. Értem, én Kevin Mcmoor vagyok. *De gondolja ezt az igazgató is tudja. Mikor a kérdéseknél tart, rögtön bele is vág.*
-Maga tud deszkázni? *Nagy sárgás szemeivel pillog és elindul. Közben megjegyzi a hálónevet. Kicsit mélázik és felvonja egyik szemöldökét.*
-Nagyjából tudok mindent. Kicsit siethetnénk? Fáradt vagyok, hosszú volt az út.*Mondja és deszkájával a kezében igyekszik a tanár után.*
Vissza az elejére Go down
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:27 am

*Egy eléggé vén, piros gőzös döcög be a vasútállomásra. Az ember nem gondolna arra, hogy szállítóeszközéről lassan, de biztosan lepereg a festék, ha egy varázslóiskolába készül, legalábbis addig biztosan nem, amíg saját szemével nem lát ilyesmit. Chloé Blanche, az ifjú francia boszorkánytanonc a ma hajnali órákban búcsúzott el családjától, s szált fel az első számára megfelelőnek tűnő szerelvényre azzal a céllal, hogy még ma este megérkezik a Wilian-be. Persze nem új neki a mágia világa, eddig is tanult varázsolni, csak eddig a Beauxbathon leányakadémiában, ami nem volt túl testhezálló neki, s ezt bárki megértheti, aki egyszer is találkozott a leányzóval. Chloé haja ugyanis éjfeketére van festve, holott eredeti hajszíne világosbarna, s ha ez még nem lenne elég, a sűrű hajzuhatagban néhány sötétkék rasztatincs is megjelenik díszítőelemként. A lány elég vadóc, sokan le-emozzák, vagy lázadónak nevezik, de ő kitart amellett, hogy gothic. Gót zenét hallgat, és úgy is öltözködik, de hát mostanság az emo-ság divatos, így talán érthető, ha a fekete színről mindenkinek az az első gondolata.
Chloé, mivel fontos lehet az első benyomás a tanárokkal való találkozáskor ma kissé udvariasabban öltözött fel. Fekete csőnadrág, hozzá hosszú szárú, ugyancsak fekete csizma, szegecse öv, és viszonylag hosszú szabású, fekete vászonkabát. Elég ünnepi, legalábbis az ő szemében. Ahogy a vonat befut az állomásra, majd egy csikorgó hang kiséretében lefékez Chloé felpattan a helyéről, és két megpakolt ládájával együtt a kocsi ajtaja felé száguld. Egyedül utazott a kupéban, így kényelmesen kinyújtóztathatta tagjait, most mégis örül, hogy mozoghat. Életeleme a tánc, a mozgás. Csomagjait dobja le először a vonatról, majd ő maga is leszáll, és végül a vágányoktól kicsit arrébb állapodik meg s vár, hogy valaki eljöjjön elé.*
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:40 am

*Nem sokkal a vonat érkezése után jön ő is. Egy cseppet mindig késik, mivel sosem tudnak neki időben szólni hogy új diák jön és az igazgatónő házában aki mellesleg most nem ér rá. Úgyhogy Amandának kellett a lány elé kijönni. Rajta, egy farmernadrág, fekete csizma és ugyan olyan színű kabát van. Léptei egyre gyorsabbak. Amint meglátja a lányt, elmosolyodik és megáll. Először csak kedvesen int neki majd üdvözli is.*
-Szervusz. Amanda White vagyok, az Amira házvezetője. Megkértek rá, hogy kisérjelek fel a szobádba, mivel a házvezetőd ma egy kicsit elfoglalt. Én leszek majd a Repülsétan tanárod. *Levegőt is vesz azért közbe. Kicsit elgondolkodik mit is mondjon még. Végül a pálcáját előveszi és int a csomagok felé.*
-Én sem sokáig érek rá, szóval siessünk egy kicsit. Közben még elmondom a házirendet, és megmutatom a szobádat ami az északi toronyban van. *Megindul, de azért hátranéz, hogy a lány jön-e utána.*
-Tehát a házirend... Nincs egyenruha.. csakis órákon és fontosabb ünnepségeken kell talárt viselni. A ház jelvényt mindig viselni kell, ami itt is van... *Elkezd keresgélni a zsebében, és kivesz egy kis kerek jelvényt egy H betűvel a közepén.*
-... A kijárási tilalom este 22:00-kor kezdődik. Gondolom azt tudod hogy rongálni nem szabad, mivel az kicsapással is járhat. Órarend hamarosan ki lesz téve. *Nagyjából ezt be is fejezte.*
-A pegazus hálóban fogsz lakni ezek után. Ha kérdésed van tedd fel nyugodtan. *Közben szaporábban lépked...*
Vissza az elejére Go down
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:52 am

*Chloé a türelmesebb fajtába tartozik, így most sem esik nehezére a várakozás. Gondolatai egészen messze járnak, hogy a szüleire és bátyjára, Lucas-ra gondol, hol pedig arra, hogy vajon mit hoz majd neki a jövő. Persze mindent, amit csak tudott kiderített az új iskolájáról, s látatlanban is megbizonyosodott róla, hogy ezt a helyet jobban fogja kedvelni, mint a "kisasszony" képző illemtanodát.
Türelme ellenére megnyugszik és elmosolyodik, amikor egy fiatalnak tűnő nő közeledik felé, valószínűleg a Házvezetője, vagy egy másik tanár az iskolából, így a fekete hajú leányzó mosolyt erőltet arcára, majd a nőre pillant, aki be is mutatkozik neki. *
- Jó estét kívánok. Chloé Blanche, és azt hiszem akkor tudja ki vagyok, és miért. *Mondja egy kissé szélesebb mosollyal, miután a nő befejezte az egy levegővel elhadart szöveget. * ~ Szóval nem ő a házvezetőm.. Kár.. Szívesen megismerkedtem volna vele rögtön az elején, de legalább egy olyan tanár, akinek az óráján mozogni is lehet.. Imádok repülni. Miért nem hoztam el a seprűm? ~* Kavarognak a gondolatok a fejében. Tényleg szeret repkedni, és persze kviddicsezni is. A régi sulijában ugyan nem volt igazi csapattag, de volt, hogy betegség miatt beállt az egyik hajtó helyére. Mivel a nő sürgeti, a csomagok felé nyúlna, ám azokkal nem kell törődnie, hála idegenvezetője bűbájtani ismereteinek. Figyelmesen hallgat, és próbál mindent észben tartani. A sokszor megbotránkoztató külső mögött igenis egy érző, figyelmes lélek lakik, aki csupán rühelli azt, ha ki akarják oktatni a divatról, vagy az alkalomhoz illő öltözködésről.*
- Köszönöm. *Mondja, miközben elveszi a nőtől a jelvényt, majd óvatosan a zsebébe pottyantja. Majd ha felértek a szobába kitűzi a pulcsijára, de nem szeretné, ha ott maradna a nyoma a drága szövetkabáton. *
- Egyenlőre nincs kérdésem, köszönöm. Talán még annyi, hogy van-e a közelben valami bevásárlóközpont féleség, ahová néha le lehet menni nekünk, diákoknak is? *Kérdezi végül mégis, inkább csak azért, hogy mondjon is valamit, miközben követi a tanárnőt. *
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:56 am

//A következő már a szobába megy, ha nem gond, mivel sietnem kell ^-^//
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2009 4:16 am

*Megérkezik a vonat és egy szőke hajú tünemény lép le a vonatról, fehér pólóban, szürke farmerban és egy fehér magassarkú csizmában. Pink bőröndöt húz maga után, karján egy csivava van. A kutyus pink nyakörve kis drágakövekkel van kirakva. Megáll a vasútállomáson és várja, hogy valaki körbevezesse. *
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2009 4:23 am

*Kivételesen pontosan érkezik, a pálcával és egy könyvvel a kezében. Tudta, hogy jön egy új lány és elé kell kinéznie. Kabátján ott van a prefektusi jelvény. Amint odaér, elmosolyodik és üdvözli a lányt.*
-Szia. Gondolom te vagy Ingrid. Én Sindy Logan vagyok, a házad prefektusa. Most felkisérlek a szobádba, és közben ha gondolod kérdéseket tehetsz fel.*Kedvesen magyarázza el a lánynak, miközben a pálcájával int és a bőrönd felemelkedik. Elébük repteti, és megvárja Ingridet.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2009 4:26 am

-Szija. Igen, Ingrid vagyok. *Mosolyodik el, majd végigméri a prefektuslányt. Mikor a lány elkezdi reptetni a gyönyörű pink Gucci bőröndjét, elkerekedik a szeme. *
-Azért óvatosan, ha lehet. *Jegyzi meg halkan, majd várja hogy elinduljanak. *
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2009 4:34 am

*Visszamosolyog, majd megrázza a fejét.*
-Áh, nyugi. Vigyázok rá. *közben a kutyára néz, és elindul. Reméli Ingrid követi.* Aranyos kutyád van. *Közben elgondolkodik, de szerencsére eszébe jut hogy melyik szobába kell vinnie a lányt.*
-A kék fecske hálóban fogsz lakni. Szobatársaid is vannak, bár nem mindegyik a te házadból..*Nem igazán ismeri őket.*
-Mennyünk. *Lassan elindulnak, és meg sem állnak az északi toronyig.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2009 4:58 am

*Ted érkezik vonattal, és minden cuccával együtt leszáll. A vonat megy, Ted marad. Körbenéz, hogy vajon merre kéne elindulni, vagy hogy van-e itt valaki de egyenlőre senkit sem lát. Két bőrönddel érkezett és egy kis ketreccel, melyben kedvence pihen, egy varánusz kölyök. Mivel nem lát sehol senkit, de azt írták hogy kijönnek elé, leteszi a földre az egyik böröndöt elfekteti, és leül rá. A ruháinak mindegy, ő meg nem akar a földön ülni. Kiveszi a kedvencét a kalitkából és az hálából ffelmászik a vállára és ott nyugton marad.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2009 5:09 am

*Persze hogy nem pontos... Késik... De szerencsére csak pár percet. Szapora léptekkel érkezik a vasútállomásra. Kezében egy kisebb pergament szorongat, amit elfelejtett leadni valakinek az imént. Amint meglátja újdonsült diákját, elmosolyodik és int neki.*
-Szia. Alex Wilfred vagyok, a házvezetőd. *Azt hogy igazgató egyenlőre nem mondja... Kicsit elgondolkodik és a csomagokra pillant.*
-ha nem bánod.. *Azzal kiveszi a pálcáját és ha a fiú felkelt int egyet vele mire azok felreppennek.*
-Nah szóval, most felvezetlek a szobádba. Ha kérdésed van tedd fel nyudtan.*Közben a házirendet kezdi ismertetni.*
-A házirend.. a kijárási tilalom 22:00-kor kezdődik. A jelvényt, ami itt van... *átnyújtja a házjelvényt a fiúnak* ... mindig viselni kell. A talál nem kötelező, csak ünnepségeken. Egyenruha nincs. *Még szerencse... ő azt sose szerette. Közben elindul és reméli Ted követni fogja.*
-Rongálni nem szabad mert az kicsapással járhat. Órákra járni kötelező. *Persze ha valaki nagyon lógni akar akkor az lóghat. De ha megfogják büntit kap. Egyenlőre ennyi mondanivalója volt neki, lassan igyekszik felfelé.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2009 5:15 am

*Felnéz és az érkező fiatal férfire pillant. Nem tűnik valami túl szimpatikusnak de nem teszi szóvá hangosan, ha házvezető hát nem kéne vele rosszba lenni. Viszonozza a köszöntést.*
- Jó napot, Ted Forrester vagyok *hangja laza, mintha állandóan rosszaságon törné a fejét, ami nincs is messze az igazságtól, nem egy mintagyerek. Szülei azt remélték ha ide küldik tanulni messze a barátaitől távol mindentől, akkor majd megjavul.*
- Értem, szal 10ig van szabad élet. *jegyzi meg, miközben elveszi a kitűzőt és zsebre teszi. Nem veszi még fel, majd holnap reggel...se.*
- Melyik lesz a szobám? ez hogy van itt, mindenkinek külön kis szoba vagy egy nagyobb de szobatársakkal? *ez nem világos, nem volt róla sehol szó, így nem tudja. Persze nagyon reméli nem kap szobatársat.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2009 5:21 am

*Bólint a bemutatkozásra, tudja ki a fiú. Közben elindul lassan, és reméli Ted követi.*
-Igen, 10ig. Te a Dementor szobában fogsz lakni... Nincs külön szoba, öten lehetnek egy szobába. De neked szerencséd volt, mert egyedül leszel. *Közben egy kisebb mosoly jelenik meg az arcán és megsürgeti lépteit.*
-Siessünk egy kicsit, dolgom van még. Tegnap nem érkeztek meg az ikrek, azoknak is kell levelet írnom mikor van vonatuk. *Lassan de biztosan felérnek a Déli toronyba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyPént. Jan. 01, 2010 8:56 am

*Már a vonaton is izgatottan ücsörgött és várta a megérkezését. Ez akkor sem változott, amikor a vonatról leszállva lepakolta holmiját és a nagyobb utazóládájára ráült. Ujjacskáit tördelte idegességében, hiszen még arról sem kapott hírt, hogy hova került a házak közül.*
-Ühm. *Este van már, elég hideg is, bár az izgalomtól nem érzi ezt. Öltözékét tekintve, minden harmonizál. Egy világos barna és nagy gombokkal ellátott szövet kabátkát visel. Fejét egy hozzá illő sötét barna kötött sapka, ami alól kivillan vörös haja. Zöld színű répanadrág és sötét barna kötött garbó van a kabát alatt megbújva. Lábán pedig egy ormótlan barna-zöld-fehér-rózsaszín színű cipő.*
-Awh. *Kezdi érezni, hogy mennyire lehűlt a levegő, most már csak az lenne pompás, ha jönne is érte valaki.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyPént. Jan. 01, 2010 9:01 am

*Kis késéssel érkezik, Alex kérésére aki nem tudott személyesen idejönni, és őt kérte meg hogy az új diákot kísérje fel a vendéghálókba. Fekete nadrágot visel bordó inggel melyre zakót húzott, és egy fekete nyakkendőt. Minderre egy hosszú fekete kabátot, hogy ne fázzon. ahogy megérkezik meglátja a várakozó lányt.*
- Bocsássa meg a késésemet kisasszony. Raisen Hagiri vagyok, jelenleg én kísérem fel önt a vendéghálóba. Holnapi nap folyamán meg fogja tudni hogy melyik házba kerül illetve azon belül melyik szobába. A kijárási tilalom 10 órakor kezdődik, nem tanácsolom hogy megszegje. A birtokon található erdő tiltott terület aki belép az számoljon a kicsapással is. *foglalja össze röviden a a tudnivalókat és ha a lány felkel, akkor int a pálcával és a csomagok lebegni kezdenek.*
- Most pedig kérem kövessen.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Vendég
Vendég




Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyPént. Jan. 01, 2010 9:05 am

*Várakozását halk léptek zaja törte meg. Egy férfit közeledett felé, amikor megérkezett, mint kiderült egyelőre még csak holnap derül ki, hogy melyik házba osztották be. Kissé csalódottan, de feltápászkodik a csomagjai fölül és persze bemutatkozik.*
-Jó estét, Alice McDoyle vagyok, köszönöm a fáradozását. *Gondol arra, hogy ilyen hamar kijött elé. Majd miután végig hallgatta a házirend főbb pontjait, a csomagjai és a tanár után csendben halad és várja milyen is lesz belülről ez a hely.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyPént. Jan. 01, 2010 9:11 am

*Kissé sietősebbre veszi a lépteit, és megindul a kastély felé, miközben a lány mellette sétál. Most hogy jobban megfigyelhető szája szélén szokás szerint egy cigaretta csücsül, füstje érződik is egy kicsit.*
- Ha bármivel kapcsolatban kérdése van kérem tegye fel.* ő már csak ilyen udvarias, és sárgás szemeit a lányra függeszti szemügyre véve legújabb diákjukat. Neki igazán mindegy hova kerül ő nem házvezető, még csak az kellene. Alexből kiindulva nem kér ennyi kellemetlenséget a nyakába.*
//következő mehet mondjuk az udvarra//
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 3:16 am

*Érkezik a vasútállomásra, lévén szombat van, várja hogy vonat jöjjön ami hazaviszi. Szokás szerint feketében pompázik és egy féloldalas fekete táska lóg a hátán, biztonsági csatokkal szóval alkalomadtán remekül lehet vele futni. Az állomáson letelepedik a sínektől nem messze lévő zöld fűre és egyenlőre mást nem tehet. Várakozik.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 3:24 am

*Ted vonata már érkezik is. Egy piros, elég régi jármű aminek az elején egy kis táblácska lóg "Wilian" felirattal. Lassan megáll és sípol egyet. Ted nagy szerencséjére nem éppen üres a vonat. Rögtön megállás után, Alex szál le róla. Farmernadrág, fekete kabát van rajta valamint pálcája és egy kisebb táska a kezében. Amint meglátja Tedet, megáll és odaszól.*
-Hová, hová? *Pillant rá egy kisebb szájrándulással és megvárja a választ. Szegény fiúnak mostanában nincsennek túl jó napjai.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasútállomás
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: