Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 9 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 9 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 9 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 9 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 9 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 9 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 9 Vote_lcapTópart - Page 9 Voting_barTópart - Page 9 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 9 Vote_lcapTópart - Page 9 Voting_barTópart - Page 9 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 9 Vote_lcapTópart - Page 9 Voting_barTópart - Page 9 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 9 Vote_lcapTópart - Page 9 Voting_barTópart - Page 9 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 9 Vote_lcapTópart - Page 9 Voting_barTópart - Page 9 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 9 Vote_lcapTópart - Page 9 Voting_barTópart - Page 9 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 9 Vote_lcapTópart - Page 9 Voting_barTópart - Page 9 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 9 Vote_lcapTópart - Page 9 Voting_barTópart - Page 9 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 9 Vote_lcapTópart - Page 9 Voting_barTópart - Page 9 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 9 Vote_lcapTópart - Page 9 Voting_barTópart - Page 9 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyPént. Május 07, 2010 2:14 am

*Bólintottam egyet, majd összefontam karjaim. Talán... nem tart valami túl kedvesnek. Most mit csináljak?*
-Ahhaaa. *Most erre mit mondjak? Én egyenlőre nem jelentem ki, hogy örülök. Beképzelt? Ki nem tart annak? Ezvan... nem csoda amúgy meg. Famine-s vagyok.*Nagyon semmit, csak megmondták hogy kik a tagok. Ennyi. Ja meg kiderült hogy Ted a csk... kúúl. *Hallott már a fiúról, sőt... meg is szeretné ismerni. Okos tanács? Tőlem? ELmerengtem. Vállat vontam és elmosolyodtam. Szememet nem vettem le Lizáról.*
-Nincs. Egyszerű és nagyszerű. Vigyázz az ellenféllel. Ja meg az idősebbekkel akik már régebb óta játszanak. Nem kímélnek senkit. *Itt most magam is beleértem, csak nem mondom. Tovább hallgatom.*

//fagy.//
Vissza az elejére Go down
Akimoto Masaki
Diák- Plama
Diák- Plama
Akimoto Masaki


Férfi Kor : 29
Lakhely : Itt is- ott is :D
Hozzászólások száma : 1
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyPént. Május 07, 2010 3:05 am

*Mióta felvettek az iskolába enyhén felfordult az életem. De nem is bánom, mivel így legalább nem kell halálra unnom magam. Az iskola igazán érdekesnek bizonyult, aminek szívből örültem. Végre egy kis változás az amúgy túlontúl unalmas életemben. De végre itt, ahol teljesen idegen emberek vesznek körül, és ahol végre van lehetőségem rosszalkodni. Mert hát az élet milyen lapos a sok izgalom nélkül nem igaz? Mivel jobb ötlet híján voltam, elkocogtam a tóig, gondolván, hogy majd úszok egy jót. Ám valami okból kifolyólag nem igazán vitt rá a lélek, hogy most egyáltalán be merjem tenni a lábfejemet a vízbe. Ki tudja már, hogy milyen fondorlatosan gonosz, vagy nem az én céljaimnak megfelelő érzések által vezérelt, püffedékeny szörnyikék vannak benne. Így hát egy kiadós töprengés után, úgy döntöttem felmászok egy nagyobb kőképződményre, és elterülök rajta egy picit. A közelben a legnagyobbat szemeltem ki, amire pár percen belül fellöktem magam. Ráfeküdtem a hasamra, majd töprengve bámultam a semmibe. Nem sokára egy hang rántott ki a töprengésemből, s fel sem fogva mi történik körülöttem, legurultam a kőről, és egy tompa püffenéssel a földre estem. Nagy kínomban csak egy nagy nyögésre voltam képes, és érdeklődve pislantottam a hang irányába. Kíváncsi vagyok, hogy mégis ki lehet az, aki rávetemült arra, hogy kirázzon a kábulatomból. *
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyPént. Május 07, 2010 3:25 am

*Sally szokásához híven úgy döntött szív egy kis friss levegőt. Amióta megérkezett nem is nagyon látni őt bent a kastélyban, inkább itt kint bóklászik. Hiába ha egyszer tavasz- és kintaszabadbanmániás egy ember akkor bizony nincs mit tenni. Így hát leballag szépen a tópartra. Járt már itt, akkor éppen egyik Plama-s háztársával találkozott, és szerencséjére most sem kell egyedül töltenie azt az időt amit a tópartnak szán, hisz egy számára még ismeretlen fiút lát meg. Van benne valami furcsa. *~Ez nem angol... cserediák vagy miaszösz?~ *Elmélkedik, hiszen a fiú arcán látszik, hogy nem angol származású. Vagy legalább is nem teljesen. Úgy dönt hát ráköszön, ami kissé balul sül el, legalább is a fiú részéről.*
-Szia! *Köszön rá, persze előbb közelebb lépked. Erre a fiú legurul a kőröl. Hát igen, vannak ilyen szerencsétlen emberek, néha bizony Sally is tud ilyen lenni, de ettől függetlenül nem látszik az arcát együttérzés. Nem. Sally konkrétan kacagni kezd a fiún. Nem, nem olyan gúnyos kacagás, inkább olyan jajdeviccesvolt kacagás.*
-Sally vagyok, Plama-s. *Mutatkozik be. Valójában még egy embernek sem mondta el, hogy melyik házba jár. Jó mondjuk ha valakivel a káhában találkozik az ugye egyértelmű de na. Még úgy dönt kicsit érdeklődik, mert hát úgysincs jobb dolga.*
-És mi újság? *Kérdezi a fiút miután bemutatkozott, persze ha hajlandó bemutatkozni. Öltözék... fekete cicanadrág, lila virágmintás ruha, és egy fekete strandpapucs van rajta. A haját pedig egy lila, masnis hajpánttal díszítve kivételesen kiengedve viseli.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyPént. Május 07, 2010 9:51 pm

*Kiléptek az ajtón és szép lassan haladtak a tópart felé. Majd leültek egy közelben lévő padra. Majd szinte egyszerre kapták ki a zsebükből a cigit, látszott már rajtuk hogy mennyire ki vannak éhezve a cigire. Majd Ash próbálgatta a gyújtóját, mert az olyan hogy néha meggyullad, néha nem kedvétől függ, de ma úgy látszik, hogy a gyújtónak jó kedve volt, mert szinte egyből meggyulladt. Majd várja hogy Liza mondjon neki valamit, mert neki már nem volt több témája.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyPént. Május 07, 2010 9:58 pm

*Hát rágyujtottak,Ashre néz.Hiperaktivitása miatt elkezd valamit magyarázni,aminek lehet,hosz semmi értelme.*
-Nahát süt a nap.Látod.*Majd a nagy világitó gömböt nézi,és elbanbul.*
-Te tudsz köröket fújni?*Ash felé fordul,és nagyranyit szemekkel figyeli.*Én nem tudok,de már annyit próbálkoztam,de sose sikerült.*És ismét próbálkozni kezd,de ügyetlensége miatt kiesett a parázs és pont az ölébe.Egy hirtelen ugrás,és egy hatalmas sikoly volt látható,illetve hallható.*
-Hu de megilyedtem,ez röhelyes nem?*Kicsit lenyugodott,majd viszaült Ash mellé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyPént. Május 07, 2010 10:07 pm

-Hát még nem tudok, de majd egyszer magtalanom. *Mosolyog Lizíára.*
-De ügyes vagy. *Mikor ezt már kimondta, elkapta a röhögés, mert Liza ügyetlenkedett. De végül is jópofa volt. Majd elszívták, és elindultak befelé.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyHétf. Május 10, 2010 2:40 am

*Liza Ashel együtt érkezik meg a tóparthoz,igaz nemrég jártak erre,de ezt a helyet nem lehet megunni.Majd a barátnőjére pillant,és úgy látja valami baj van,mert kicsit szomorúnak tűnik.*
-Mi a baj Ash?olyan szomorúnak nézel ki.Történt valami?*Érdeklődik miközben megfogja Ash kezét és leülnek az eggyik padra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyHétf. Május 10, 2010 2:51 am

*Meglepte hogy Liza ennyire észre vette, hogy baj van,... de na...*
-Semmi baj, csak tudod, hiányzik valaki, szerintem te is tudod miről beszélek. *Közben még szomorúbb lett mert miközben róla beszélt előjöttek a régi élmények.*
-De ne is törődj velem, nem akarlak ezzel untatni. *Majd megjelenik Ash arcán egy erőltetett mosoly.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyHétf. Május 10, 2010 2:59 am

*Két fiú vetődik errefelé. Avagy, Scott érkezik Kevinnel. Két hülye... együtt sétálnak végig az udvaron, majd le a tópartra vezető lépcsőn. Scottnak, zsebbe van dugva a keze. Farmernadrág és egy egyszerű kis fehér ingszerűség van rajta.*
-Te, Kev... mi van a csajoddal? Már rég láttam. *Jegyzi meg egy kacér mosollyal az arcán, aztán körülnéz. Igazából csak egy kis céltalan sétára indultak, de ahogy látja... Előre bök.* Hoppá! Két jó csaj a parton. *Vigyorodik el, miközben Lizáék felé veszi az irányt. Amikor közelebb érnek, int nekik egyet, mivel még elég messze vannak tőlük.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyHétf. Május 10, 2010 3:04 am

*Scott oldalán érkezik. Rajta mondjuk egy kicsit több öltözék van, mint barátján mivel semmi ilyen... mágikus képessége nincs. Fekete nadrág, DC cipő, kék póló és egy fekete kapucnis felső van rajta.*
-Ashlyvel? Jól van... épp a napokban találkoztam vele. *Vigyorog vissza, majd arra néz, amerre a srác bök. Meglátja a két lányt, de még mielőtt mondana valamit, ököllel, egy kicsit belevág Scott kezébe. Éppen hogy csak megérezze.*
-Ne nézd a csajom, te...! *Hatásszünet, majd nevetés.* ... hülye, csak vicceltem. Nehogy komolyan vedd már. *Egy kicsit sietősebbre veszi a lépteit, és lassan oda is érnek Lizáékhoz.*
-Sziasztok csajok! Hogy s mint? *Érdeklődik, miközben egy kisebb mosolyt küld Liza felé, aztán pedig odalibben Ashlyhez.* Csáó drága. *Egy csókot ad barátjőjének, aztán leül mellé és átkarolja.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyHétf. Május 10, 2010 3:12 am

*Még szép,hogy észrevett,hisz ismeri már annyira barátnőjét,hogy tudja mikor szomorú,és mikor nem.Figyelmesen hallgatja,és persze érti miröl van szó.Hisz vele is ez volt pár napja,...Majd hirtelen egy nagy mosoly jelenik meg az arcán.*
-Most mondok valamit,aminek örülni fogsz,...nézz hátra.*Ezt azért mondta,mivel Ash pont háttal ült az érkező fiúkhoz viszonyitva.Figyeli Scotott és máris felcsillantak szemei.*
-Szijasztok.Ti hogy hogy itt?*Majd viszonozza Kevinnek a mosolyt,és persze visszatér Scott tekintetéhez.Felpattant a padról,és csókkal üdvözölte kedvesét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyHétf. Május 10, 2010 3:18 am

-Na akkor tudod hogy miről is beszélek. *De épp hogy kimondta a szavakat, hallgatott bártatnőjére és hátra nézett. Ekkor hatalmas mosoly jelent meg Ash arcán, már a rossz kedve köddé vált.*
Szijasztok. *Köszön először Scott-nak majd Oda meg Kevinhez. Múlni nem akarok boldogságot érez most Ash. Nem hitte hogy ilyen hamar találkozik a szerelmével. Ahogy Kevinre néz eszébe jut a nem rég történt eset, és ezért egy huncut mosoly jelenik meg az arcán.*
-Szija életem. *Köszön még egyszer Kevnek de már akkor közel volt hozzá. Szint bele esett a karjaiba, olyan jól érezte magát a fiú karjai közt, remélte, hogy ez a pillanat sose múlik el. Majd viszonozza a csókot.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyHétf. Május 10, 2010 3:25 am

*Kev "megböki", ő meg csak arrébb ugrik.*
-Jól van na! *Két hülye, egy pár... mindig is így volt, legalábbis amióta ismerik egymást. Közben odaérnek a lányokhoz, Scott is köszön mindkettőnek. Aztán ugye Kev Ashlyhez veszi az irányt, neki sincs más dolga, csak ő Lizát veszi célba.* Szia szívem. *Csókol, ölel, aztán Ashlyre néz.*
-Na mi ez a nagy boldogság? Megérkeztek a naaaagy, jóképűűű srácok és már minden jobb? *Érdeklődik, persze közben hülyül. Levetődik ő is a padra, remélhetőleg Liza is vetődik vele.*
-Na és, mizujs? *Kérdi, közben a tóra pillant. Régen járt itt, még télen... rámosolyog Lizára, neki is sokkal jobb kedve lett, így hogy ők is itt vannak.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyHétf. Május 10, 2010 3:28 am

-Mi csak sétáltunk. *Válaszol Scott helyett, mivel a fiú egy csöppet elkalandozott. Aztán ismét Ashlyre pillant, visszamosolyog. Hát igen... a múltkor az jó volt, de még nem annyira mint amit most tervez. Mármint, a legközelebbi olyan napra.*
-Na és ti? *Ahogy már Scott is kérdezte. Visszacsókolja Asht, közben öleli. Érzi, hogy hiányzott a lánynak...* Na és, mi a kitűzött cél a ma délutánra? *Érdeklődik még, csupán kíváncsiságból.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyHétf. Május 10, 2010 3:36 am

-Nagy boldogság?*Visszakérdez,mintha nem értene semmit.*Nagy jóképű srácok?Hol?*kicsit őis elkezd jáccogatni.*
-Ja,...hogy ti lennétek azok,...hát van benne valami.*Ad igazat szerelmének,miközben válaszol Scott,illetve Kev kérdéseire egyaránt.*
-Mi csak kijöttünk levegőzni.*Pillan Ashre és mosolyog.*A klubbhelyiségben voltunk,de egy kicsit unalmas volt,...és hát ide kivánt minket a szerencse.*Mosolyog,és ismét Scottra pillant,és óvatosan átöleli.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyHétf. Május 10, 2010 3:42 am

*Ash hallja hogy Liza mit mond és csak bólogat rá, nem nagyon akar most beszélni mással van elfoglalva. Mikor megjelenik Kevin nem számít semmi, csak ő van és Kevin,akkor valahogy megszűnik a külvilág.*
-Semmit nem terveztem be, max. mék aludni. Te nem jössz? *Szemrebbenés nélkül megkérdezte majd egy huncut mosoly jelent meg Ash arcán.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyHétf. Május 10, 2010 3:47 am

-Ejj te! *böki oldalba egy kicsit Lizát, aztán egy apró csókot ad a szájára. Kacsint, majd egy pillantást vet Ashlyék felé.* Értem. *Aztán felkapja a fejét arra, hogy Ash be akar menni. Összeráncolja a homlokát.*
-Na és mi is lesz avval a vacsorával? Ne menjetek már el! Elmegyünk Wilardba, bekajálunk aztán tőlem azt csináltok amit akartok. *Itt most pontosan beleért tényleg mindent. Lizára kacsint, és átfonja kezével a lány derekát.*

//És itt most fagyás.//
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyKedd Május 11, 2010 1:23 am

//OLvadozik Smile//

*Átkarolja Asht, majd figyelmesen, nagy mosollyal az arcán végighallgatja Scottot és a többieket. Bólogatni kezd.*
-Igen, most mindenki megvan, bepótolhatnánk azt a vacsorebédet. Aztán felmegyek veled. *Egy apró csókot nyom Ashly ajkára, ami éppen egy huncut mosolyra húzódott.* Szóval? megyünk? *Négyesben tuti érdekesebb lesz a kaja mint kettesbe...*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyKedd Május 11, 2010 1:30 am

*Liza csak figyel,hisz neki mindegy mi lesz,csak eggyütt lehessen Scottal.És hát neki is tetszik az az ötlete Ashnek,hogy együttalvás.De persze nem úgy együtt,hanem Liza Scottal,és Ash Kevvel.*
-Hát akkor induljunk kajálni,ha mindenkinek megfelel az ötlet.*Majd felkel,de persze nem engedi el Scottot,és szép lassan elindul Wilard felé.Közben hátranéz,hogy a többiek követik-e őt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyKedd Május 11, 2010 1:36 am

*Ash meghallgatja a többieket, bár nincs nagyon kedve hozzá, de végül is lehet hogy bele egyezik, hiszen a többség dönt.*
-Azt amit akarunk? *Pillant Scottra, és egy kicsit elpirult.*
-Hát ok. Tőlem mehetünk. *Vissza csókolja, de nem nagy kedvvel mondta ki ezeket a szavakat.*
-Okés. *Helyesel Lizának. *Majd felpattan a padról, bevágott egy grimaszt, és kissé durcásan követni kezdi a többieket.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyKedd Május 11, 2010 1:44 am

-Oké, akkor ezt lerendezzük gyorsan aztán... *Összefonja kezeit Lizáéval, majd hátrafordul Ashlyék felé és cinkosan elvigyorodik.*
-... ők mehetnek azt csinálni amit akarnak. *Ő Kevinnel mindent megbeszél, szóval tud mindent. Mármint, a fiú szempontjából nézve. Lassan sétálnak Wilard felé, ő vezeti a kis csoportocskát. Lizára rá-rápillant útközben.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyKedd Május 11, 2010 1:49 am

*Megfogja Ash kezét, majd elindul a többiek után. Néha-néha felcsillannak szemei, aztán mikor látja, hogy Ash egy kicsit durcás, hülyeségből megborzolja a lány haját.*
-Jaj nyugi már. Gyorsan lerendezzük... *Halkan mondja, lehetőleg úgy, hogy csak Ash hallja. Elmosolyodik, aztán figyeli Scottékat. Lassan Wilardba is érnek.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyCsüt. Május 13, 2010 1:09 am


//Olvad//

*Még mindig Jamest figyeli,és nem gondol róla semmi rosszat,hisz nem szokott első találkozásra itélkezni.Majd kiderül,hogy mien,és az is,hogy jóban lesznek-e.*
-Aha,...értem.*Bólint eggyett.*Én már tudtam,hogy Ted a csk.És szerintem is jobb lesz igy.Én beszéltem már vele,de még nem nagyon ismerem.*Liza is örül,hogy Ted és nem pedig Blake lett a csk,hisz Blake nem valami kedves,és hát eléggé nagyra tartja magát.Közben végighallgattja James tanácsait.*
-Szóval nem kimélnek.Majd óvatos leszek,és igyekszem gyorsan tanulni.*Mosolyog,majd lassan felnéz az égre.Sóhajt egyett.*
-Mien meleg lett,...nem?*Néz vissza ismét a fiúra,majd tovább folytatja.*
-Nincs kedved úszni egyett?*Érdeklődve kérdi,de reméli,nem érti férre a fiú,csak hát Lizának úszni támadt kedve.És azért kérdezte meg,mert nem szeret senkit magára hagyni ha már egyszer beszélgetnek.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyCsüt. Május 13, 2010 1:51 am

*Igazából sokan rosszat gondolnak rólam. Főleg mostanában… Én mégis engedek a pletykáknak, sőt, igazából nem zavarnak. Oké, hogy hírnevem lett, egy kicsit nagyobb mint eddig volt, de az furcsa, hogy szinte mindenki –legalábbis aki felismer- utánam néz a folyosón, vagy bárhol. Mi ilyen érdekes rajtam? Az egy dolog, hogy jól nézek ki. Egoista vagyok igen! Melyik fiú nem az végül is? A kviddicsre visszatérve… Figyeltem közben persze Lizát is, sőt, hozzá is tettem ezt-azt.*
- Ted… Mondjuk szerintem Blake is jó csk volt, de na. Leszavazták, ez van. Amúgy, a Famine-nek mindig is jó csapata volt, és lesz. Szóval, jó lesz, ha vigyázol… *Egy kis hatásszünetet tartottam, mivel ő belekezdett valamibe. Bólintottam csak végül, aztán visszagondoltam arra, hogy mi is volt az én első meccseimen. Nem akartam ráijeszteni Lizára… annyira.*
-… Én mondjuk az első meccsemen, kiütöttem magam. Már az elején nekem jött egy gurkó, így egy hétig feküdtem a gyengélkedőn eszméletlenül. *Elég rossz volt. Azt sem tudtam akkor már, hogy hol vagyok. Nem tűnt olyan hosszú időnek… Aztán tovább hallgattam az elsőst, majd összeráncoltam a homlokom. Fürdeni akar? Na nem… Tudni kell rólam azt is, hogy elég finnyás vagyok. Most nem azért, de ilyennek neveltek. Nem tehetek róla… Közben azért csábít a víz, de furcsa is az egész. Tuti nem fogok bele menni a tóba. A tóba nem!*
- Jól vagy? ITT akarsz fürdeni?! Tudod te milyen lények, vannak ebben a vízben? *Kicsit feljebb emeletem a hangnemem. Fogalmam sincs mért, csak így jött. * De végül is, ha annyira akarsz, tőlem bemehetsz. Majd én kintről figyellek. *Egy gúnyos mosoly jelent meg az arcomon. Akaratosan, nekem, ami a szívemen az a számon. Sőt, azt is tudom, hogy ha Lizát elkapja valami a vízben, én tuti nem mentem ki. Ilyen vagyok és kész. Összefontam karjaim, közben nekidőltem a mellettem álló fának. Mondjuk nekem nem volt melegem, árnyékban álltam. Barna szemeim nem vettem le a lányról. Kicsit végig is néztem rajta, mondhatni kritizáló szemekkel. Nem mondom, hogy rosszul néz ki, de fiatal hozzám. Igaz, hogy csak három év, de akkor is. Meg elsős…*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 EmptyCsüt. Május 13, 2010 2:11 am

*
Figyeli Jamest,de nem sokáig,mert egy pillanat után már a cicája után nézelődik.Körbenéz hirtelen és kissé ideges szemekkel,hisz már egyszer eltűnt a cicája,és nem szeretné még egyszer elveszteni.Ekkor tekintete megálltt,mert észre vette Smookiet,amint egy pillangót kergetett.Mindig is játékos cica volt,és hát még fiatal és életerös.Egy vigyor jelent meg az arcán,majd ismét Jamesra vetette tekintetét.*
-Biztos jó Blake is,de...*Nem fejezi be a mondatot,hisz kicsit elkalandozik,de fél szemell továbbra is a fiúra néz,és vigighallgatja mondandóját.Majd amikor a balesetéröl mesélt,figyelme teljesen Jamesra öszpontosúlt.*
-Kiütötted,...?hát az nem jó.*Kissé ilyedt tekintettel,néz mélyen a fiú szemeibe.*Nekem is lesz pár balesetem az biztos.*Gondolkodik el,és közben sóhajt egyett.Majd elképzelte,amint leeseik a seprűjéröl,és 5métert zuhan.*
-Ne,...*kiált fel hangosan,majd felugrott a padról,és nagy levegővételekkel nyugtatni kezdte magát.Mikor már lenyugodott,James magyarázni kezdett.*
-Jajj,...Te férreértetted.*Kap hirtelen a fejéhez.*Nem itt,hanem a medencébe.*Lép közelebb a fióhoz.*Bocsi,...valószinű,hogy én fejeztem ki magam rosszul.*Majd látja,amint James kritizálóan végignéz rajta.Ezt nem érti mért csinálta,de ha ő ettöl jobban érti magát.Amúgy meg lehet,hogy Liza még csak elsős,de azt nem nagyon birja,ha valaki lekezelően viszonyul hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
9 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: