Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 12 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 12 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 12 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 12 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 12 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 12 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 12 Vote_lcapTópart - Page 12 Voting_barTópart - Page 12 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 12 Vote_lcapTópart - Page 12 Voting_barTópart - Page 12 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 12 Vote_lcapTópart - Page 12 Voting_barTópart - Page 12 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 12 Vote_lcapTópart - Page 12 Voting_barTópart - Page 12 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 12 Vote_lcapTópart - Page 12 Voting_barTópart - Page 12 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 12 Vote_lcapTópart - Page 12 Voting_barTópart - Page 12 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 12 Vote_lcapTópart - Page 12 Voting_barTópart - Page 12 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 12 Vote_lcapTópart - Page 12 Voting_barTópart - Page 12 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 12 Vote_lcapTópart - Page 12 Voting_barTópart - Page 12 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 12 Vote_lcapTópart - Page 12 Voting_barTópart - Page 12 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptySzomb. Május 22, 2010 2:37 am

-Az jó.Én Londonból érkeztem.*Válaszol amjd tovább hallgatja Candy szavait.*
-Aha értem,hát majd biztos hamar megismersz még valakiket.*biztassa a lányt.Majd amikor mondta,hogy neki is egy kiscicája van,csillogó szemekkel kezdte el figyelni Candy szavait.*
-Cicád?tök jó.*nagyokat nevetett mikor ezeket a szavakat mondta.Majd hirtelen Smookie-ra nézett.*
-Igen,...ő az enyém.Smookie-nak hivják.*Mutat a cicára,aki épp az eggyik bokorba ugrott bele.*
-Elég hiperaktiv.És a te cicádat,hogy hivják?*érdeklődik,közben eldobja a cigit,hisz már el is szivta.*




//ismét fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyHétf. Május 24, 2010 7:24 am

- Pletykák? Nézzük... Hogy öt barátnőd van egyszerre, hogy a sátánnal cimborálsz, hogy meg akarod ölni az igazgatót, hogy te vagy a halálfalók vezetője, hogy te vagy a legjóképűbb a suliban, hogy te vagy a messiás, hogy feltaláltál pár új varázslatot, hogy átnevezik az iskolát James Millerre... Az ég szerelmére, egy iskolában vagyunk! Itt folyamatosan pletykál mindenki, főleg a lányok, főleg rólad. Ne várd már, hogy én meséljem el, amit hallottam... Te meséld el, hogy mi történt...
*Mondja a lány, miközben megvárja, hogy James leüljön, és mellé ül. Talán túl közelre sikerül, de most nem érdekli, tudni akarja, mennyire változott meg a fiú a szakításuk óta, és majdnem, de csak majdnem bármire képes, hogy kiszedjen belőle mindent.*
- Egyet megígérhetek... Egyszer derüljön ki, hogy hazudsz nekem, és a kedvedért előre tanulok, elsajátítom a Cruciatus átkot, és addig kínozlak vele, míg bocsánatot nem kérsz. Szóval halljuk a nagy titkokat.
*Mondja, és ezzel türelmetlenül néz a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyHétf. Május 24, 2010 7:38 am

*Nagyra kerekedtek a szemeim, mikor meghallottam a sok felsorolást. Nem mindről tudtam, ezt most le is fixálom.*
-húha... *Néztem ismét a kék szemekbe, ki akartam ezt használni addig, még világos van. Elgondolkodtam, majd egy halvány mosoly jelent meg az arcomon. Bele is kezdtem, nem szeretném húzni az időt sokáig.*
-Az öt barátnő nem igaz. Sosem csináltam ilyet... Sátán? Pöff... Az igazgatóhoz hozzá se akarok érni... Nem vagyok a halálfalók vezére! Messiás? Dedurva... én ilyeneket sose hallottam. NA jó, a sok hülyeség azért már megárt néha... *Vontam meg a vállam, leültem Ginny mellé, felé fordultam és bólintottam. A karomon a jel nem látszott... Bár, akkor még nem volt meg még Ginnyvel együtt voltam. Nem tudhat róla. Most erre jobban kell figyelnem. Be kell valljam neki. Nincs visszaút.*
-Nem fogok hazudni. *Kicsit megköszörültem a torkom, majd belekezdtem.* Ami után szakítottunk, volt viszonyom egy csajjal aki elég gyorsan lelépett az iskolából. Talán... csak azért tartottam mert el akartalak felejteni. De sosem tudtalak. *Rövid szünet, majd folytattam.* Aztán... próbáltam borsot törni pár haverral az igazgató orra alá. Nem sikerült. Újra fogó lettem, Blake volt még akkor a csapatkapitány. Nemrég... *Megfogalmaztam magamba, és ismét a lány szemébe fúrtam az enyémet.*
-...rossz kedvemben voltam, nagyon rosszba. Egy csajt leküldtem a gyengélkedőre... de azóta nem csináltam semmit! *Szívemhez teszem a kezem, mintha megesküdnék. Aztán nagyot nyeltem. Gombóc van a torkomba, muszáj elmondom. Félek... hogy ismét elveszítem a lányt. Bár ettől talán nagyobb esélyem lesz rá. Egy kicsit mégis füllentenem kell. Felhúztam a pólót a karomon, egészen a vállamig hogy jól látható egyen az ismert jel. *
-... még mielőtt itt hagynál. Tudnod kell az igazat, hogy ez mért van rajtam. Nem... nem lettem halálfaló. Vannak az iskolában beépített emberek, és akikről úgy gondolják, fel tudják használni őket, elrabolják rányomják a jelet. Engem... *A földre pillant majd vissza a lány szemébe.*... apám miatt vittek, kínoztak, és megfenyegettek. Nem volt más választásom, meg kell értened. *Nem tudtam ezek után mit fog mondani... nem vártam semmi jót, bár kíváncsian néztem tovább... *
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyHétf. Május 24, 2010 7:47 am

*A lány először mosolyogva, sőt nevetve hallgatja, ahogy James tagadja a pletykákat, ám mikor James a gyengélkedőre küldött lányról beszél, Ginny szemében felcsapnak a düh lángjai. Hiába, mikor a fiúval volt, akkor is a nők védelmező anyja szerepet próbálta betölteni, és nem hagyta, hogy egy másik lány bajba kerüljön. Hát még hogy az ő pasija... Elnézést, ex-pasija a gyengélkedőre küldjön valakit... Hatalmas pofont kever le Jamesnek, és ahogy végignéz magán, látja, hogy egy mozdulattal féltérdre került. És még halálfaló is lett...*
- Itt magyarázol valamit arról, hogy elraboltak, és hasonlók, de... Az ég szerelmére, James, tud erről az igazgató? És hogy tudtál bántani egy lányt? Legalább ártott neked valamit az a szerencsétlen, vagy kedvtelésből törted össze szegényke testét? Hogy lehetsz ekkora vadállat?
*Szívében düh fortyog, de ha igaz, amit mondott, márpedig Ginny valamiért hisz neki, sajnálni kezdi a fiút...*
- Te idióta...
*Mondja, miközben megérinti a pentagrammot...*
- Szólhattál volna, hogy bajban vagy...
*Ezzel megöleli Jamest. Ez még csak baráti ölelés, de jelzi, hogy a fiú átjutott egy nehéz akadályon. A lány hátraugrik.*
- De ne bízd el magad, és azért a lányért nagyon dühös vagyok! Megkeresed, és bocsánatot kérsz tőle! Ez parancs... Most pedig...
*Visszaül a fiú mellé.*
- Van kérdésed?


//Fagyi//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptySzer. Május 26, 2010 8:41 pm

//olvad//

*Azért mégis csak sikerült megnevettetnem még mindig őt... Halványan elmosolyodtam, de ez nem sokáig tartott, mivel láttam rajta, hogy amikor Ashly-t emlitettem dühös lett. Sőt... ezt meg is éreztem mivel Ginny pofon vágott. Nem mondom, hogy senki nem pofozott még fel, de ez azért mégis csak más. Féltérdre kerültem, de aztán visszaléptem a rendes helyzetembe. Nem ingerelt fel a pofon. Megérdemeltem... *
-Az igazgató mindenről tud Ginny! Őt is zavarja ez a sok eltűnés és a többi. Erről senki nem tehet és nem lépnek semmit még, mivel nincs meg az UGY. De megbeszéltem az igazgatóva, hogy jóvátegyem... be fogok lépni az UGY-be. *Mondtam a lánynak, miközben elgondolkodtam. Már nem is emlékszem pontosan mért átkoztam meg Ashlyt.*
-Sajnálom... *Ennyi jött arra,de még mielőtt folytattam volna, megöleltek. Halvány mosoly jelent meg ismét az arcomon. Amikor Ginny megérintette a pentagrammot, megérezhette hogy kicsit meleg és mintha izzana... *
-Rendben,rendben! Ha akarod a te felügyeleted alatt kérek tőle bocsánatot! *Az ismég mellettem ülő Ginnyre pillantottam, egy pillanatig haboztam, majd kérdeztem.*
-Mi az oka annak, hogy ennyire érdekel, hogy mi van velem? *Kisebb hatásszünet.* És veled mi történt azóta? *Ha már nekem el kellett mondanom mindent, akkor neki is kelljen...*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptySzer. Május 26, 2010 8:50 pm

- Hát... Mit mondhatnék... Nem sok minden... Próbáltalak elfelejteni, nagyrészt sikerült is...
*Mondja, ám füle tövéig elvörösödik.*
- Azért aggódom érted, mert fontos része voltál az életemnek, és ha hülyeséget csinálsz, én is felelős vagyok érted!
*Ezzel megsimogatja a fiú arcát, mosolyogva. Úgy érzi, most így jó itt. Kellemes. De nem tudja, hogy akar-e valamit is a sráctól, vagy ez csak valami kis kósza flörtölés.*
- Udvarolgatott nekem egy-két fiú, flörtölgettem is egy-kettővel, de nem lett semmi különösebb. Tanulok, gőzerővel, készülök az órákra, és reménykedem, hogy minden sikerül... Szeretnék kiváló lenni mindenből.
*Közben visszaül a helyére, törökülésben, ujjait a tarkója mögött összekulcsolja, lehunyja szemét, és sóhajt egyet.*
- Mindig is szerettem veled itt lenni... Olyan nyugis...
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptySzer. Május 26, 2010 8:56 pm

-Hát ez biztató... *Mondtam halkan, inkább csak magamnak megjegyezve. Igaz, én is próbáltam őt elfelejteni, bár nem sikerült annyira, menyiire szerettem volna. Nem láttam igazán, hogy Ginny elvörösödik, hiszen már egészen sötét van. Az arc simogatás jól esik, sőt.. az is hogy legalább valaki gondol rá, hogy valaki felelősnmek tartja magát értem. *
-De ez forditva is érvényes! Bár rólad nem tudnám elképzelni, hogy valami hülyeséget csinálnál... *Jegyeztem meg, közben én is végigsimitottam a lány arcán. Csak egy pillanat volt, bár én legalább tudom, hogy pontosan mit is akarok tőle. De abban is biztos voltam, hogy ő egyenlőre még nem...*
-Biztosan sikerülnek a vizsgák! Mindig is okos voltál. *Mosolyodtam el, próbálok bókolni, bár elég nehezen megy. Régen csináltam már olyat... *
-Én is szeretek veled. Nyugis, meg a társaság is jó. *Emlékszem arra a sok szép napra, amikor itt voltunk, együtt... a nap majdnem minden órájában. Mennyire jó is volt... most is szeretném ha igy lenne.*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptySzer. Május 26, 2010 9:11 pm

- James... Őszintén, mit gondolsz rólam? A külsőmről, a belsőmről... Kérlek mondd el... Tudni akarom. Tudni akarom, hogy milyennek látsz, mit gondolsz rólam.
*Mondja különös, kissé remegő hangon Ginny.*
- Én nem nagyon csinálnék hülyeséget... Bár ki tudja. Mikor szakítottunk, majdnem csináltam. De hát ilyen a szerelem... Bolondságot hoz ki az emberből...
*Magyarázkodik, de egyértelműen kellemetlen neki a téma. El is fordul, mintha a csillagokat nézné. Mély levegőt vesz, így keblei emelkednek-süllyednek minden lélegzetvételkor. Egész teste megfeszül, mintha félne valamitől... Bár az is lehet, hogy pont vár valamire. Lassan lecsúszik a fa mellett, lefekszik, és úgy nézi a csillagokat.*
- Imádom az éjszakai eget... Ezernyi apró lámpás, ezernyi apró lélek tánca magasan felettünk...


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 1:05 am

//Olvad Very Happy //

*Végig csak őt figyeltem... szinte, nem is bírtam levenni róla a szemem. Amikor megkérdezte mit gondolok róla, elmerengtem. Majd rámosolyogtam, belenéztem a szemébe. (Már amennyire láttam)*
-Szerintem... úgy vagy tökéletes ahogy vagy! *Ezt lehet, hogy már mondtam neki párszor, de most mondom ismét.* ... külsőre is gyönyörű vagy, belsőre is. Jófej... mindig is megértettél. Igaz, hogy néha gyorsan felkapd a vizet, de erre mindig én adtam okot, úgyhogy...Véded a magad véleményét. *Mondanám még tovább a sok-sok jót, de inkább abbahagytam. Nem azért, nem nem akarok neki olyat mondani, csak aztán mást gondolna rólam.*
-Na és... te rólam? Azon kívül, hogy idióta vagyok, meg hülye? *Itt elhallgattam, figyelni kezdtem Ginnyt. Most vallom be magamnak... még mindig szerelmes vagyok belé, ez tény. Nem tudom, merjek-e lépni...nem tudom mit gondol. Ilyenkor irigylem Yushit a képességéért. Kicsit közelebb ültem, már egészen közel voltunk egymáshoz.*
-Ginny... *Kezdtem bele, tudtam, hogy el kell mondanom, akkor talán meg fogom tudni, hogy ő mit érez.*... én... *kicsit elcsuklik a hangom. Zavarban vagyok, tényleg nem sokan ilyen szerencsések mint Ginny.*...még mindig szeretlek! *Jelentettem ki gyorsan, aztán a tó felé fordítottam a fejem, majd vissza a lányra. Érdekelt a reakciója, nem akartam lemaradni semmiről.*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 1:12 am

*Ginny elgondolkodik. Csendben hallgatja a fiú véleményét, majd a kérdésre nagyot sóhajt.*
- James... Te egy állati helyes, vonzó pasi vagy... Szerinted miért fut utánad egy teljes rajongótábor? És értelmes vagy, kedves, érző szívű... Tényleg... Csak két bajom van veled. Az egyik, hogy bajba fogsz kerülni. Tudom, ismerlek... A másik, hogy a rajongóid megkéselnének.
*Mondja, majd felnevet.*
- És én nem akarok egy féltékeny buta liba kezei által elhullani!
*Majd mikor James szerelmet vall, elmosolyodik, ám gyorsan eltünteti arcáról a vigyort. Nem akarja, hogy a fiú tudja, hogy örül neki, bár James lehet, hogy látta a mosolyt.*
- James... Mit tennél meg értem?
*Kérdi halkan.*
- Mi az, amiért eladnád a lelked egy magamfajta lánynak?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 1:23 am

*A sóhaj meglepett, de nem mutattam jelét. Elmosolyodtam, végülis tudtam hogy ezt fogja mondani, de azért mégis...*
-Megkéselnének? *Vontam fel a szemöldököm, de közben felfogtam. Megráztam a fejem, majd ismét megszólaltam.*...én vigyáznék rád... *Próbálkozom tovább és tovább. Amikor Ginny elmosolyodott arra, hogy szerelmet vallottam... Nem, nem láttam. Éppen akkor fordítottam el a fejem a tó felé. Talán féltem attól, hogy valami rosszat fog szólni.*
-...Bármit! Komolyan, szó szerint... *Válaszoltam a kérdésére, majd felnéztem az égre de nem sokáig bírtam ki, hogy ne nézzek rá. Nem tudok betelni a tekintetével. Régen láttam... nem is csoda.* Ezt pontosan, hogy érted? *Lehet hogy csak nekem kicsi a felfogásom, de nem értettem meg az utolsó mondatot. Kezeim a hátam mögé tettem, rátámaszkodtam. Fejemet oldalra billentettem és így figyeltem tovább Ginnyt. Mint egy kiskutya...*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 1:31 am

- Hajlandó lennél elfogadni pár feltételt, amiket ha megszegsz, azonnal vége köztünk mindennek?
*Kérdi a lány, ám ezzel felkel, James vállára teszi a kezét, majd beleül a fiú ölébe. Kihúzza annak kezeit a háta mögül, csípőjére húzza, majd lágyan a fának nyomja James -t. Ajkaival csókot hint a fiú homlokára.*
- Na figyelj... A szabályok a következők. Nem kerülsz bajba. Ha mégis megteszed, azonnal szólsz. Nekem. Ha megtudom, hogy bármiben is hazudsz, vagy a fentebbi szabályt megszeged, véged van. Komolyan...
*Mondja komoly arccal, ám végül meglágyul.*
- De ha betartod a szabályokat, együtt... Mindent megoldhatunk...
*Súgja végül a fiú fülébe, miközben átöleli, hozzá bújik.*
- De James... Ígérd meg, hogy vigyázol magadra! Ígérd meg, hogy soha de soha nem felejted el, amit nekem ígérsz, ha megígéred... De ha nem tudod ezeket betartani, akkor most mondd meg, és engedd, hogy elsétáljak... Akkor legyünk csak barátok...
*Ezzel várakozón néz a fiú szemébe. Kék szemei még most is csillognak, pedig sötétedik. Az éjszaka készül leplet borítani rájuk, és a lány úgy érzi, hogy elrejti őket minden elől. James volt az első, akinek odaadta magát, és ő volt az utolsó is... Ginevra úgy érzi, ez különös szövetséget jelent kettejük között...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 1:44 am

-Igen… *Jelentettem ki halkan, de persze tényleg így gondoltam. Meglepődtem. Mondjuk, annyira azért nem, de mégis. Az ölembe ült, de nem kellett kétszer mondani, a kezem a derekára siklottak. A homlokcsókba is beleborzongtam, de persze jól esett. Mohón, csókolnám már az ajkait, de egyenlőre nem merek belekezdeni semmibe… egyenlőre.*
-Megígérem Ginny! Csak ne kelljen, hogy téged elengedjelek! *Visszaöleltem, szorosan magamhoz szorítottam, persze csak annyira hogy meg ne fulladjon. Nem akartam elengedni, de mégis csak annyira, hogy bele tudjak nézni a kék szemekbe. Közben oldalra billentettem a fejem, és ha megengedte, akkor megcsókoltam. Bár… legjobban a visszautasítástól félek… *
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 1:56 am

*Ginevra lelke megremeg, szíve nagyot dobban... Megkapta, amit akart, a fiú ígéretet tett, és semmi nem szentebb a lány számára egy ígéretnél. Végigsimít a fiú arcán, majd mikor az meg akarja csókolni, Ginny nem hagyja... Helyette mohón elkapja a fiút, és ő maga csókolja meg. Hosszan, vadul, szenvedélyesen. Nagyon hiányzott már ez neki. Gyengéden végigsimít csók közben a fiú nyakán, majd végig is karmolja azt. Lábait a fiú csípőjére kulcsolja, majd a csók után hangosan felnyög, és a fiú szemébe néz.*
- És most mi lesz, James?
*Kérdi, de mielőtt a fiú válaszolhatna, újból megcsókolja. Ginny mintha be akarná pótolni azt, ami elmaradt az elmúlt hónapokban, szenvedélyesen, vadul csókol...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 2:16 am

*Ginny kicsúszik a csók alól, egy pillanatra csalódott képet vágtam, de nem sok időm volt rá, hiszen Ő csókolt meg inkább. Belemosolyogtam a csókba, persze csak amennyire tudtam. Mohón viszonoztam, közben kezemmel a lány oldalát simogattam. Nekem is hiányzott már… Ginnyvel, sokkal másabb volt minden mindig, mint bárkivel.
Kezeim a lány lábára csúsztak, bár csak lassan lefele, megérintve a fenekét egy pillanatra. Amikor átkulcsolta a lábát a derekamon, magamhoz szorítottam ismét, de aztán félbe szakadt minden egy mondattal.*
-Am…*A csók miatt nem tudtam válaszolni. Megszakítottam, és kijelentettem gyorsan.*… amit szeretnél Ginny! *Komolyan mondtam. Most én játszom, még mielőtt ő meg tudna szólalni, csókolom tovább. Csak egy rövidebb csókkal, mivel aztán elkezdtem lefelé haladni. Egyet az arcára és aztán a nyakára…*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 2:27 am

*Ginny felsóhajt, felnyög, benyúl James pólója alá, és végigkarmolja a fiú hátát, majd csókolni, harapni kezdi annak nyakát, ám végül eltolja Jamest.*
- Ne... Ne siessünk annyira...
*Mondja, miközben a vágytól zihál, de folyamatosan simogatja közben a fiút, nem bír betelni a régi szenvedély új lángjaival. Végül feláll, és hátrább lép kettőt.*
- James... Tudod mit? Én most becsukom a szemem, és bármibe belekezdesz, azt én folytatom... De... Minél nagyobb döntésre szánod el magad, annál nagyobb lesz a bosszú, ha valamit elrontasz... Vállalod a kockázatot?
*Kérdi, majd becsukja szemét, és vár, hogy mi történik. Fejében gondolatok cikáznak, teste ezernyi érzéstől, vágytól és félelemtől egyszerre remeg.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 2:33 am

*Nem zavar, hogy karmolásznak, az sem, hogy harapdálnak. Mosolyogva és továbbra is Ginny után vágyva viszonozom a csókot, a simogatást és a többit. Aztán mégis eltol magától… kérőn nézek rá. Bólintok, én mégsem akarom siettetni.*
-A bosszú gondolatába is beleremegek, de… *Felálltam, amikor Ginny becsukta a szemét. Közelebb léptem, kezeim a derekára csúsztak ismét, pontosabban furakodni kezdtek a póló alá. Egyenlőre nem akartam elhamarkodni az egészen… csak ennyi, és csak egy csók még mellé. Ismét, egy szenvedélyes csók. Egyszerűen nem tudok betelni vele és most perpillanat másra, sem tudok gondolni.*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 2:41 am

*Ginny szenvedélyesen visszacsókol, ölel, bújik, simogat, ahol csak éri a fiút. Kezei elkalandoznak James mellkasán, hátán, ujjaival cirógatja a fiú bőrét, majd a szemébe néz.*
- Mit szeretsz bennem?
*Kérdi halkan, miközben apró csókokat ejt kedvese nyakára, majd ujjait a fiú ujjai közé fonja, megcsókolja, és úgy várja James válaszát.*
~Ha most hibát követek el, ez a legédesebb hiba az életemben...~
*Gondolja, és elmosolyodik a gondolatra. Hozzásimul a fiúhoz, azt akarja, hogy James az egész testét érezhesse...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 2:47 am

*Ginny oldalát kezdtem el simogatni miközben csókoltam. Majd az egyik kezemet kivettem a pólóból és a lány nyakához emeltem. Arcán simítottam végig, majd a kezem meg is állapodott egy helyben.*
-Mindent. *Jelenti ki halkan, összefonja a lánnyal az ujjait és belenéz a kék szemekbe. Este van, nagyon este... itt senki nem találja meg őket, még a prefektusok sem mernek ilyen helyre sötétben bemerészkedni. Rámosolyogtam Ginnyre, majd ismét csókért hajoltam. A másik kezemmel magamhoz húztam, nem volt közöttünk már egy csöpp hely sem. Ha engedi, elengedem a kezét, majd az én mind a két kezem a lány combjához simul és szinte ölembe veszem. Felemeltem, így csókoltam tovább. Egyenlőre nem mozdultam semerre. Egyenlőre.*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 2:58 am

*Ginny megint elveszti a fejét egy pillanatra, szenvedélyesen csókolni, harapni kezdi a fiú ajkait, majd hátra dől, és kebleit nekifeszíti James mellkasának. Ahogy ránéz, szemeiben olyan vágy ég, amit James eddig csak egyszer látott... Akkor egyszer...
Ginevra újra szenvedélyesen csókol, karmol, harap, tép. Ha James ezt viszonozza, a lány csak még inkább megvadul, és egy mozdulattal lerántja róla a pólót, és csókolni kezdi a fiú vállát és mellkasát.*


//Bocsi a rövidségért... :S Fagy//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 6:13 am

//Olvad, ismét ^^//

*A próbálkozásom talán bejön... remélem. Halványan elmosolyodtam, visszacsókoltam semmi nem volt ellenemre. Magamhoz szorítottam, egy-két csókot nyomtam a nyakára majd egyet léptem előre és csak lazán, nekidöntöttem Ginny hátát a fának. Észrevettem a szemében azt a vágyat. Visszaemlékeztem arra a napra, életem egyik legjobb napja volt.
A póló is lekerül rólam, nem zavar, sőt én is el kezdem fejteni le Ginnyről az övét. Csókot-csók követ, én közben élveztem minden egyes érintését. Remélhetőleg, a lányról is lekerül a póló közben, és az is, az enyém mellett a földön landol. Akartam Ginnyt... és azt is, hogy ő érezzen és akarjon.*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 6:18 am

*Ginny sóhajt, ahogy a fiú hozzá ér... Övét kicsatolják, de már nem érdekli... Csókolja, harapja a fiút, ahol éri. Tudja, hogy őrültséget csinál, de a lelkében, testében, szívében tomboló tűzvihar felperzseli a racionalitás harcmezejét, és nem hagyja életben az észérveket... Csak az ösztönök maradnak meg a hamuzivatarban, és ők irányítják most Ginevra testét, mozdulatait... A lány kiverekszi magát a fiú karjaiból, lenyomja a földre, és fölé térdel. Végigcsókolja James mellkasát, nyakát, arcát, ajkait, mindenhol pár harapással megfűszerezve a dolgokat, közben keze már mindenhová elkalandozik...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 6:32 am

*A sóhajra elmerengtem, meg is kérdeztem...*
-Ez a sóhaj jót, vagy rosszat jelent? *De a válasz után ugyan ott folytattam, ahol befejeztem. Közben lenyom a földre, engedem magam amennyire csak tudom. Visszacsókoltam, közben arcát, nyakát, oldalát simogattam. Még türtőztettem magam, éppen hogy csak...
Amikor visszatért ajkamhoz, megcsókoltam, hosszan. Közben ismét magamhoz húztam, átöleltem. Jó volt újra ölelni... a múltra emlékeztetett, de a jelenre is egyben. Rájöttem... ki fogom élvezni a nap minden részét.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 6:38 am

*És eddig tartott a két szerelmes élvezkedése. Egy Lú sétál PONT a tópartra, PONT most. Pálcájával játszik. Gondolkodik. Nincs jó kedve. Most nem hogy minden ilyen helyzetet kihasznál, hogy beszólhasson, minden kisebb sértésre ugrik és harap. Most érzékenyebb a pici lelke.
Aztán meglátja a szerelmeseket, amint épp a parton fetrengenek és...szó szerint egymásnak estek. Minden normálisabb emberke tovább állt volna, becsukott szemmel, de Lú...Lú nem.*
-Ahh... Hát ez mi? Hey, meg ne egyétek már egymást! Amúgy, gyerekek, rontjátok a kilátást! *közben szemét eltakarja és elfordul, de egyszer-egyszer visszapillant, mert érdekli, hogy kik azok.*
-Nééééézzzenek oda! Ez a szőke faminés! Éss Ő van alul! Oké, erre inkább nem mondok semmit! *tovább nem nézi őket, nem vár, csak, a visszaszólásokat. Egyébként fogja magát távolabbra sétál, de le a partra.*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 6:44 am

*Ginny már épp arra készülne, hogy lerántja James nadrágját, mikor Luthia megérkezik. Ezt csak a lány hangjából konstatálja. Hirtelen megrohanja elméjét a racionalitás páncélos hadosztálya, módszeresen, ezredmásodpercek alatt visszahódítva a lány elméjét és testét. Ginevra sikítva ugrik föl, és néz Lúra, majd összehúzza szemöldökét.*
- Nem tudtad, hogy illetlenség így megijeszteni valakit?
*Szól rá Lúra, miközben ruháit igazgatja pánikszerűen, majd Jamesre néz.*
- Öltözz fel...
*Mondja mérgesen, bár nem a fiúra, hanem Luthiára dühös... És őrülten szégyenli magát. Ebben a percben eldönti, hogy visszafogja magát, nem engedi, hogy elvesszen az ösztönökben.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
12 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: