Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 20 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 20 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 20 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 20 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 20 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 20 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 20 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 20 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 20 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 20 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 20 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 20 Vote_lcapTópart - Page 20 Voting_barTópart - Page 20 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 20 Vote_lcapTópart - Page 20 Voting_barTópart - Page 20 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 20 Vote_lcapTópart - Page 20 Voting_barTópart - Page 20 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 20 Vote_lcapTópart - Page 20 Voting_barTópart - Page 20 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 20 Vote_lcapTópart - Page 20 Voting_barTópart - Page 20 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 20 Vote_lcapTópart - Page 20 Voting_barTópart - Page 20 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 20 Vote_lcapTópart - Page 20 Voting_barTópart - Page 20 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 20 Vote_lcapTópart - Page 20 Voting_barTópart - Page 20 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 20 Vote_lcapTópart - Page 20 Voting_barTópart - Page 20 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 20 Vote_lcapTópart - Page 20 Voting_barTópart - Page 20 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 2:29 am

* Csak nézem, hogy ugrál körülöttem ez a kis elkényeztetett alak. Kézcsók nem nagy szám, én ennyit meg is érdemlek. *
- Bocsi, de nem semmi hírt nem hallottam rólad. * Von vállat, majd elhúzza a kezét kézcsók után. *
- Én Larina Marley vagyok. Na én vagyok az a lény akiről még ha akarsz is, akkor sem tudsz semmi jót hallani. * Majd leül a fa alá törökülésbe és tovább szívja a füstölgő cigarettáját. *
-Igen Faminés vagyok. * Egy színészies állmosolyt lejt a fiú felé és elnyomja a cigi csikket. *
- És én jól sejtem, hogy ha ennyi mindent tudsz, akkor már gondolat olvasó is vagy? * Csipkelődve viccelődik Nath-el próbálja kihozni a tűrőképessége alól. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 2:39 am

- Nem-e ? Hát akkor bizony nyitott szemmel és füllel kellene járnod az iskolában.
* Hangomban semmi nyoma a felháborodottságnak. Csak a jó modornak. Egy picit azonban tényleg furcsállom, hogy nem hallott még rólam.. Jamesszel eléggé, hogy is mondjam.. híresek vagyunk az iskolában.*
- Larina Marley mintha hallottam volna már rólad, csak a neved..nem gondoltam, hogy ilyen csinos arc tartozik a névhez * Bókolok. Ezzel a napi jótétem letudva. Most szinte madarat lehetne fogatni velem. Nagyon is jól, sőt szinte túl jól alakult a hétvégém. Szóval ha még bányarém lenne ez a Larina akkor is bókolnék neki.
Mivel a hölgy is leül, ezért követem a példáját, hátamat nekitámasztom a fatörzsnek és úgy pillantok rá. *
- Túlságosan is sokra becsülsz engem, csak hobbiszinten olvasok a gondolatokban. Nem ez a hivatásom * Mondom egy félmosoly kíséretében, majd mélyen letüdőzöm a cigit.*
- És neked mi a különleges képességed ? * Kérdezem, majd hozzáteszem * - A csábításon kívül.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 5:45 pm

-Hát bocs, komolyan nem, van ilyen. Lehet, hogy itt az a baj, hogy én nyitott szemmel és füllel járok, csak hát alig tartózkodók az iskolában és honnan is tudhatnám, hogy te mekkora faktor vagy errefelé. * Lenéző pillantást vet Nath-ra. *
- Hát rólam mindenki hallott már valami szép kis pletykát. És tudod mi a jó? Hogy majd nem mind igaz. * Néz a fiú szemébe és folytassa. *
- Amit megtettem azt megtettem. Csöppet sem sajnálom. De remélem, hogy te azokat a pletykákat hallottad rólam amelyek nem annyira valóságalapúak. * Csillan fel Lar szeme, majd kissé elhallgatott. *
- Becsülni? Nem én olyant nem szoktam. Biztos valami férre értés történhetett. * Ahogy beszélgetnek Larina egyre biztosabb benne, hogy ez az alak sem százas. De mégis észrevett valamit benne, ami talán közös bennük. *
- Nekem olyan nincs, bár szerintem. De annyit elárulok, hogy gyorsan az emberek idegére tudok menni. * Ezt már szép odahajolt Nath-ez és halkan a fülébe súgta. *


//fagyás//
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 8:07 pm

// olvad //

- Ez így már más .. * nocsak, még egy ember aki keveset tartózkodik az iskolában. Ez egy jó pont nálam. Felvont szemöldökkel hallgatom a kis monológját, miszerint semmit sem bánt meg amit eddig csinált. Micsoda kis szájhős. *
- Nem szoktad megbecsülni amit kapsz ? Az gázos .
* Elvégre, ha kapsz egy jó adag marokkói árut, azt azért eléggé meg kell becsülni. Főleg, ha be tudod csempészni a suliba és árulni tudod, akkor a többiek pedig téged becsülnek meg. Az arcom sem rezdül amikor a fülembe súgja, hogy gyorsan az emberek idegeire tud menni*
- Hát akkor nem tudom minek tudjam be, hogy nekem még nem mentél az agyamra. Húzz bele kicsi lány, vagy elveszted ezt a képességed ! * Fújom ki a füstöt, fel az égre, majd rámosolygok Larinára.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 8:21 pm

- Én soha semmi és senkit sem becsülök meg. Jobban szeretem, ha inkább engem becsülnek meg. Nem tudom, hogy érted-e hogy mire célozok ezzel. De remélem, hogy van mivel felfognod. * Ismét csipkelődik az újonnan megismert ismerősével. Reméli, hogy nem annyira gyerekes, hogy ezen megsértődjön. *
- Azért mert most szép lassan csinálom, mert úgy élvezetesebb. *Pillant Nath-re és elmosolyodik. *
- Persze, hogy belehúzok. De az előtt kicsit hazudtam. Nem ez a különleges képességem.... hanem... de azt csak akkor mondom el mikor már jobban ismerlek. * Pall Mall-os dobozból ismét kivesz egy szálat és rágyújt. *


//azt hiszem fagyás //
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 9:01 pm

// akkor olvadjunk megint //

- Nem becsülsz meg dolgokat, de másokat meg lebecsülsz * Csóválom a fejem. Célommá tűztem ki, hogy kifordítsam a szavajárását. Elfogyott a szál cigi, jön a másik. Kicsit erősebbre vágyok, igen még a fekete Dunhillnél is.. Így hát leveszem a szűrőjét. Egy kis szemhunyorgásra késztet az újdonsült cigi erőssége, de már a második slukknál megszokom.*
- Szóval szeretsz játszadozni a prédával * Szűröm le a tényt, a mondanivalójából. Én pedig szeretek préda lenni. Hogy aztán az üldözőből csináljak üldözöttet.*
- Óh, szóval titkos különleges képesség .. Ki vagy te ? Clark Kent, Supermen , Batman ? Természetesen női alakban...
* Tréfálkozok egy sort.*
- De azért kíváncsian várom, hogy megtudjam a nagy titkot . *Teszem még hozzá*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 9:12 pm

* Nem tudom, hogy csinálja ezt, de képes rá hogy minden szavamat kellő képen kiforgassa. Ez már egy pozitívum felé. *
- Persze. Én mindig is szerettem játszadozni. De gondolom, te is így vagy vele. * Bele nézek a szemébe és a pillantása elárulja, biztos, hogy legalább ebben az egy dologban hasonlítunk egymásra. *
- Tudod, a titok azért titok mert nem tudja más. * Vállat vonok majd folytatom tovább. *
- Hogy ki vagyok? Hmm ez jó kérdés. De jobban szeretném, ha erre inkább te válaszolnál. * Aztán eldobom a cigi csikket jól messzire és csak nézem, hogy esik le a földre és hogy esik ki belőle a parázs. *
- Hát azt várhatod még egy jó ideig. * Ismét Nath-re pillatok és elmosolygom magam. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 9:26 pm

- Hm, a gondolatolvasás ezek szerint neked is megy * Bólintok elismerően egy félmosoly kíséretében.*
- Mert ha tudná más már nem lenne titok * Teszem még hozzá, csak csipkelődés gyanánt. Majd ülőpozíciót váltok. Felhúzom az egyik lábamat, és a térdemre támasztom a kezem.*
- Hogy ki vagy ? Nos, szőke haj, fehér bőr.. akár lehetsz Barbie is de a személyiséged nem illik rá.. Akkor még ott van a Láthatatlan Lány a Fantasztikus négyesből.. De az, hogy láthatatlan szintén nem illik rád.. Szóval valamilyen még fel nem fedezett szuperhősnő vagy és szerintem a rossz oldalt képviseled, ami nagyon is impozáns .
* Miközben beszélek végig a szemébe nézek és egy elnyomhatatlan vigyor van az arcomon.*
- Nincs semmi dolgom, szóval semmi sem akadályoz meg abban, h várjak.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 9:35 pm

- Ugyan, ez csak a látszat. Vagy ki tudja. * Aztán elgondolkozok azokon amit a fiú mondott. *
- Hát szerintem ne törd ezen a kis fejedet. Úgy sem fogsz rájönni. Nem akarok ünneprontó lenni, de legalább őszinte vagyok. * Elkezdett zsibbadni a lábam, így hát kinyújtom és szép lassan hátradőlök a puha főbe. És csak nézem a fejem felett elvonuló bárányfelhőket, de közben figyelek Nath-re is. *
- Amióta élek csak is a rossz oldalt képviselem. Ez már nálam megszokás. * Kezdett idegesíteni, hogy a fiúnak már fülig ért a szája, de nem szóltam rá, hagy örüljön a társaságomnak, ilyen nem lesz sokszor. *
- Hát szegény kezdelek sajnálni, hogy nincs semmi dolgod. Bár szívesen csinálnék neked valamit elfoglaltságot. * Kacsintok Nath-re és várom a válaszát. *


// nem tudom, hogy most mi van. Nath mindig eltűnik és lehet,hogy megint fagyás. //
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:20 pm

// Nath, elnézést kér csak a nete szarakszik és folyton ledobja :@ //

- Őszinteség, az becsülendő dolog.
*Bólintok. Habár néha fájó az őszinteség, de legalább nem kell a hazugságoktól félni.*
- Akkor egy táborban vagyunk.
* Szórakozottan kattogtattam az öngyújtómat, miközben szemügyre vettem a körülöttünk levő emberkéket, akiknek a száma eléggé alacsony volt. Nem mintha annyira zavarna. A távolban észrevettem pár csinos hölgyet, akik szaktársaim és évfolyamtársaim voltak. Nevetve intettek nekem, én egy mosoly kíséretében viszonoztam a kedvességet.*
- Tudod , inkább az éjszakai életet kedvelem. Nappal inkább pihenek, hogy este friss legyek.
De ha van valami ami még a nappali pihenésnél is jobb, hát ki vele !
* Pillantok Larinára. Eléggé érdekes lány. Van benne egy kis kihívás, nem olyan mint a többi lány. Nem omlik azonnal a nyakamba. Lehet, hogy ez az ami tetszik benne ?! Nos ezt még magam sem tudom.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:28 pm

- Éjszakai élet? Hmm mint ha magamat hallanám. * Aztán feltápászkodok és vissza ülök a kényelmes törökülésbe. De már Nath-al szemben ülők. Könyökömet a térdemre teszem fejem rátámasztom kezemre és unott pofát vágok. *
- Csak nyugi. Majd megfogod tudni mikor eljön az ideje. * Kacérkodok a fiúval és folytatom tovább. *
- Nem is tudom, de valahogy engem a fiúk mindig is szerettek faggatni, ahogy most te is teszed. * Ismét előveszi a kék Pall Mall-os dobozt kiveszek a dobozból egy cigarettát és rágyújtok, mondhatni, hogy láncdohányos vagyok. *
- Lehet, hogy egyszer veled is megosztom amire most oly kíváncsi vagy. De még kicsi vagy ahhoz, hogy ilyenről beszélj. * Sejtelmesen mosolygok Nath-ra, szerintem felfogta, hogy miről is van szó. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:44 pm

- Akkor ez esetben inkább pihenek.
* Mondom és mivel már a fa nagyon nyomja a hátamat, ezért lejjebb csúszok és eldőlök a füvön. Kezemet a tarkóm alá rakom. Az eget nézem, és így válaszolgatok a lány mondataira.*
- Talán, mert a fiúk azt szeretik ha egy lány beszél és nem csak ül és hallgat. No, persze egyes dolgoknál nem kell, hogy beszéljen de te ezek szerint ha ennyire faggatnak nem szoktál olyan dolgokat csinálni * Közlöm vele egy elégedett vigyorral a képemen. Még egy szókifacsarás. *
- Kicsi ? * Nevetek fel. * - Tudod, szerintem jóval több dolgot megéltem már mint te. Egy kis tisztelet nem ártana, kicsilány.
* Nálam biztos, hogy nem idősebb. Max egy negyedikes lehet. Én meg ugye végzős lennék, ha nem húztak volna meg mágiatörténetből. De Wulfgarral még én sem merek ujjat húzni. A végén még megöl, vagy ami rosszabb , csúnyán néz rám.*


Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:53 pm

* Figyelmesen hallgatom Nathaniel- t, először nem hittem volna, hogy ennyit beszél inkább hallgatag típusnak gondoltam. De ha már ennyit beszél, nem bánom. Igyekszek én is ennyit beszélni, de én úgy, hogy érdekelje is a téma. *
- Olyan dolgokat? Bocsi szőke vagyok... kicsit bővebben kérek erről beszámolót. * Úgy teszek mint, ha nem is érteném amit csacsog Nath. *
- Hát kicsi. Vagy tévedtem? * Ez a célzás kétértelmű is lehetett, de nem baj, szeretek a tűzzel játszani. *
- Először is tisztázzuk, nem vagyok kislány. És elhiszem, hogy jóval több dolgot megtettél mint én. Hisz már olyan öreg vagy, neked volt rá időd. De ne becsülj alul engem sem. Nem tudhatod, hogy én mit tettem meg és mit nem. * Komollyá válnak a dolgok és kicsit kezdem elveszteni a türelmemet. De még az agresszív állatot távol tartom magamtól. Nem akarom Nath-et már az első találkozásunkkor letámadni. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:02 pm

* Szóval kihasználja a hajszínéből adódó babonákat. Okos, és szőke is . Nem szokásom köntörfalazni, így hát kerekperec megmondom, hogy mit értek az olyan dolgok alatt.*
- Szex. Tudod ne dőlj be az olyanoknak, hogy a fiúk szeretik ha beszélsz hozzájuk közben. Baromság. Csak elrontja az egészet.
* Eszembe jut pár emlék. Amik nos az elején jók voltak aztán mikor a csaj benyögte, hogy már eltervezte a jövőnket, kis tóparti ház három gyerek. Na akkor elég is volt.*
- Akárhogy nézzük, nagy. De tévedni emberi dolog.
* Még mindig az eget pásztázom, miközben beszélek. Hangom tökéletesen nyugodt. *
- Hátrább az agarakkal, kedves Larina. Nekem nem szokásom lebecsülni az embereket. Az nem az én reszortom.
* Itt elejtek egy kis célzást, a beszédünk előzményeire tekintve.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:13 pm

* Van ebben a Nath gyerekben valami, de amire én sem tudok rájönni. Őszinte és egyben vad is. És nem az a beszari típus. Ő igen is kimondja amit akar. Kezd ez megtetszeni benne. Főleg tetszetős a szókiforgató módszere. Van benne valami. *
- Igen én tudom. De tudod mi hülyeség még? Te se dőlj be annak, hogy a lányok szeretik ha beszélnek hozzájuk. Például engem nagyon is idegesít és a sok beszéd minden élvezetet elronthat. Csak szóltam, de ez maradjon köztünk. * Lehet, hogy meglepetést okozok a fiúnak vagy esetleg csalódást. Kit tudja, a lényeg, hogy magamat adom és most is őszinte vagyok. *
- Ilyenkor mindig azt mondom, hogy hiszem, ha látom. * Apró mosolyt ejtek a velem szemben ülővel és remélem nem gondoltja hogy mekkora egy lökött perverz szöszi vagyok. *
- Mint ha rémlene valami, igen az tényleg nem a te reszortod, mert azt én szoktam csinálni. Hát van ilyen. *Körbe pislogok a tóparton senki ismerős arcot sem látok. És ismét Naht kerül a figyelmem középpontjába. Igazából nem is lehet, mást csinálni, mint figyelni őt. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:31 pm

- Hát akkor megnyugtatlak, hogy nekem sem szokásom beszéddel elrontani az élvezetet.
* Azt is mondhatnánk, hogy egy húron pendülünk. de ezt még korai kijelenteni. Hiszen csak azokban egyezünk, amik mások szerint a rossz szokások. Szerintem meg ezek a jók.*
- No és csak mondod vagy így is gondolod ?
* Kérdezek vissza. Nem vagyok az a zavarba jövős fajta, aki ilyenkor elhebeg-habog valami baromságot. Nem lehet zavarba hozni, vagy kihozni a sodromból. Ezt becsülik bennem a szüleim.*
- Van ám. De általában csak azért becsülnek le embereket az ilyenek, mert nekik is van valami olyan dolguk amiért mások lenéznék őket.
* Jelentem ki nemes egyszerűséggel.*
- De persze, ez csak puszta spekuláció. * Fordulok úgy, hogy lássam a lány arcát.*
- Nincs mögötte semmilyen célzásra való szándék * Teszem hozzá és ez így is van. Néha iylen bölcsességek jönnek ki belőlem. Csak azt nem tudom, hogy hol tárolom ezeket.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:46 pm

- Teljes mértékben így is gondolom. Nem szeretem azokat az embereket akik csak mondanak valamit, szájhősködnek, közben meg azt sem tudják hogy miről is van szó. Gondolom, most is egyet értesz velem e téren. * Kezdem elveszteni a fonalat, de azért még mindig nagyon élvezem a Nath-al való eszme cserét. *
- Hogy hogy nincs semmilyen célzásra való szándék? * Kíváncsian érdeklődök. *
- Muszáj elmondanom neked valamit, még ha meg is sértődsz rajta... van valami fura benned. Fura de egyben vonzó is. És nem tudok rájönni, hogy mi is lehet az. * Pillantok a szívtipró felé mikor meglátom, hogy ő is néz engem. *
- Nem vagyunk mi rokonok? * Viccelődök vele. Mert megtehetem. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:51 pm

//olvad //

- A szájhősök arra valók, hogy jól szájba verjék őket.
* Jelentem ki. A kérdésén csak elmosolyodok. Úgy látszik túlságosan is keményen játszottam a szavak szövésével.*
- Nem lényeges * Legyintek. Majd felvont szemöldökkel hallgatom amit mond. Kicsit meglep.. *
- Nos mivel az általad említett fura dolog bennem, egyrészt vonzó is ezért szerintem tökéletesen el lehet siklani a dolog felett .
* Mondom. Nem tudom mi lehet bennem a fura. Talán túlságosan is vonzó a kisugárzásom ? Lehet. Ellenállhatatlan vagyok ? Biztos.*
- Nem * Rázom a fejem .* - Nem tudok róla, hogy elvettelek volna.
* Kíváncsi vagyok, hogy reagál erre. Tekintetemmel az arcát fürkészem.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptyPént. Júl. 16, 2010 8:25 am

- Nem vagy semmi. Hogy te vonzó és tökéletes vagy? Nem csak simán nagyképű? * Próbálok az idegeire menni, remélem több siker gazdag élményem származik most belőle mint az eltelt pár percben. *
- Hát arról én sem tudok. De ki tudja, lehet hogy egyik részeg esténken találkoztunk és megtörtént a dolog, csak épp egyikünk sem emlékszik rá. * Vágok vissza kicsit viccelődve de egy csepp komolyság nélkül, lehet hogy az ilyen helyzeteket nem is kell komolyan venni. *
- De nyugi nem. * Töröm össze a fiú minden reményét a házassággal illetően. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptyPént. Júl. 16, 2010 8:32 am

- Egy szóval sem mondtam, hogy tökéletes vagyok. Azt, hogy vonzó azt te mondtad * Emlékeztetem.* - Viszont most , hogy hozzátetted a tökéletest is..
* A mondata másik részét természetesen figyelmen kívül hagyom. Nagyképű, okés. De hát ha egyszer van mire !? Isten ilyennek teremtett. És én pedig büszkélkedek vele.*
- Igen igaz. Életem jó pár eseményére nem emlékszem.
* Helyeslek. Talán egyszer Vegasban összeboronáltak minket.*
- Nem lettem nyugtalan. Élveztem volna a helyzetet, kedves lehet, hogy asszonypajtás.
* A ciginek megint vége. Következik az újabb. Még jó , hogy busás vagyonnal rendelkezek. Így nem aggódom, hogy nem marad cigire vagy piára pénz.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptyPént. Júl. 16, 2010 8:46 am

- Bocsi. Akkor nem te mondtad, hanem én. * Kicsit kacérkodok Mr. Tökéllyel. De továbbra is figyelem a tökéletes mondatait és a tökéletes történeteit. *
- Na még egy pozitívum. Már több dologban hasonlítunk egymásra. Azok a fránya emlékek. De van amikor jobb is, hogy nem emlékszünk rájuk. * Mosolygok Nath-re, és be~be villan néhány emlék ami teljesen kiesett, csak onnan tudok róla, hogy másnap a barátnőim világosítottak fel, mi is volt akkor este. *
- Hát ha te már ezt élvezed. Én inkább most mást élveznék. * Kicsit megint kacérkodok Nath-el, remélem nem veszi komolyan, de az sem túlságosan izgatna, ha rákattan a témára. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptyPént. Júl. 16, 2010 8:54 am

- Látod, látod.. Mennyivel jobban hangzott amúgy a te szádból mint az enyémből.
* Jegyzem meg, egy kis bókkal ízesítve.*
- Amiről nem tudunk az nem fáj. * Bólogatok. És mennyire így van ! Bár kicsit irritáló amikor másnap egyesek szúrós szemmel néznek rád, te meg azt sem tudod, hogy fiú vagy lány vagy -e hirtelen.*
- Mint például ? * Csillan fel a szemem a mást élvezés mondatfoszlányra. Igazából csak ezt hallom meg, miközben elmélyülten szívok egyet a cigiből. Karikákban fújom ki a füstöt, ami nagy szó, hiszen szabad térben ez eléggé nehézkes. De nekem sikerül. Ebből is látszik a profizmusom.*

Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptyPént. Júl. 16, 2010 9:06 am

- Szerintem, minden jobban hangzik az én számból mint a tiedből. Vagy talán tévednék, édes? * Már alig várom, hogy egy agresszív állat törjön ki Nath-ből. Kezd idegesítő lenni, hogy mennyire nyugodt. De lehet hogy ez csak az álca? Hmm majd meglássuk. *
- Mennyire igaz. * Akármennyire is nem akarok, de végül is egyetértettem vele. *
- Hát ez titok. De tudod mit.. majd akkor elmondom, ha már nagy leszel. * Kacsintok rá és folytatom a mondani valómat. *
- Mit érnél el vele, ha elmondanám? Úgy sem tudnál semmit sem kezdeni az információval. * Figyelem továbbra is a mellettem lévő fiút, lassan már azt hiszem róla, hogy láncdohányos. Mikor hirtelen az eszembe jut, hogy én már jó rég nem gyújtottam rá. Előveszem a cigis dobozomat, de valahol elvesztettem a gyújtómat, így hát nincs más választásom, mint hogy kérjek Nath-től. *
- Bocsi, hogy pofátlan vagyok, de neked van olyan, hogy gyújtó? * Cicás szemeimmel nézek a szemében és remélem elkapom tőle addig még csak rágyújtok. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptyPént. Júl. 16, 2010 9:19 am

- Hát kipróbálhatjuk.. Hogy a szavaiddal éljek, csak kicsit átalakítva : Hiszem ha hallom.
* Felelem, egy sunyi mosoly kíséretében.* - Na halljuk szépen : Nath akarlak. Most !
* Miközben ezt mondom közelebb hajolok hozzá. A szemeim az övéébe fúródnak. Majd a hajába fújom a füstöt.*
- Jajj , kedves ebben ne legyél annyira biztos !
* Húzódok vissza egy kicsit , de még így is közelebb vagyok hozzá mint eddig.*
- Igen, tényleg elég pofátlan vagy. De mivel bírom az ilyen kis helyes pofival rendelkező pofátlanokat , ezért most kivételt teszek. Van * Nyújtom át neki az öngyújtómat.*
- Gané, Pall mallt szívsz ? * Nézek a cigijére.* - Munkás cigi..
* Az élvezetekben is adjunk már magunkra. A drága Dunhill. Az a jó*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 EmptyPént. Júl. 16, 2010 9:27 am

* Csak figyelem, túl sokat képzel magáról. De végül is benne vagyok a játékban. Feltűnően közelebb jött. És mikor meghallottam mit is kell csinálnom, habozás nélkül bele mentem. Hisz pár szó nem jelent semmit. Közelebb hajoltam én is hozzá. Bele néztem a szemében csábos pillantásommal és kimondtam amire annyira vágyott. *
- Nath akarlak. Most! * Pár másodpercig még szemeztem vele aztán levettem a pillantásom róla. Kíváncsi voltam, hogy most mi is fog történni. *
- Gonosz. Ezért még kapni fogsz. * Nem szeretem, ha más leszólja, hogy milyen az ízlésem legyen szó bármiről, de főleg a cigiről. Meggyújtom a cigit aztán vissza adom a pofátlannak a gyújtóját. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
20 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: