Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 21 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 21 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 21 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 21 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 21 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 21 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 21 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 21 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 21 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 21 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 21 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 21 Vote_lcapTópart - Page 21 Voting_barTópart - Page 21 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 21 Vote_lcapTópart - Page 21 Voting_barTópart - Page 21 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 21 Vote_lcapTópart - Page 21 Voting_barTópart - Page 21 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 21 Vote_lcapTópart - Page 21 Voting_barTópart - Page 21 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 21 Vote_lcapTópart - Page 21 Voting_barTópart - Page 21 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 21 Vote_lcapTópart - Page 21 Voting_barTópart - Page 21 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 21 Vote_lcapTópart - Page 21 Voting_barTópart - Page 21 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 21 Vote_lcapTópart - Page 21 Voting_barTópart - Page 21 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 21 Vote_lcapTópart - Page 21 Voting_barTópart - Page 21 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 21 Vote_lcapTópart - Page 21 Voting_barTópart - Page 21 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyPént. Júl. 16, 2010 9:36 am

* Szóval benne van a játékban. Több sem kell. Élek az alkalommal és lekapom. Rövidke csók, de olyan szenvedélyesre sikeredik. Nem félek egy pofontól sem. Ha megkapom akkor jogos lesz. *
- Kapni ? Örömmel várom ! * Mondom majd egy kicsit hosszabb ideig fogom meg a kezét, amikor átnyújtja a gyújtómat. Amit aztán később a farzsebembe rakok. Kiveszek még egy szál cigit a vészesen fogyó dobozból, és a fülem mögé rakom mint egy mérnökceruzát.*
- Amúgy nem vagyok gonosz. Csak rossz. De ami a cigit illeti tényleg igaz.
* Sóhajtok fel színpadiasan.* - Kérsz egy igazi normális cigit ?
* Nyújtom felé a maradékot.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyPént. Júl. 16, 2010 9:44 am

* A csókon már meg sem lepődök, számítottam rá. Bár nem hittem volna, hogy ennyit kell várnom rá. De hát van ilyen, úgy látszik csak mostanra szedte össze a bátorságát hozzá. *
- Igen kapni. Hát azt várhatod is egy ideig. * Mosolyodok el, de még mindig a csók hatása alatt vagyok.*
- Hát az egy fokkal jobb. Elárulok egy nagy titkot, de remélem nem adod tovább senkinek. Nem tudom miért de valahogy mindig vonzódok a rossz pasikhoz. * Ezt akár célzásnak is veheti a kicsike, nem igazán annak szántam, csak csupán őszinte voltam. *
- Hát nem is tudom. Utálok pasiktól cigit kapni, mert vannak olyanok akik azt gondolják, hogy: de jó, ha már a cigimet szívja, akkor akár szívhatna mást is. * Erre elröhögöm magam és vártom, hogy legalább Nath a meglepettség kicsi fokát is mutassa. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyPént. Júl. 16, 2010 10:00 am

- Nálad mindenre sokáig kell várni ? * Fortyanok fel. Kicsit kezd idegesíteni a titokzatossága, de nem mutatom ki. Hadd higgye azt, hogy nyugodt vagyok.*
- Egy lélekbeli piros pont.
* Nyugtázom a rossz fiúkhoz való vonzódásának bevallását. A következő mondata egy kis nevetést vált ki belőlem. No csak , ő is jól bánik a szavakkal.*
- Ugyan már , nekem nincsenek ilyen hátsó szándékaim * Emelem fel a kezemet, ártatlanságom bizonyítékaként. No nem mintha az előző csók, ezt mutatta volna..*
- Na ? Nem kérdezem többször ! * Nyújtom felé még egyszer és utoljára a cigit. Ha most is nemet mond, hát elrakom. Azt hiszem nekem elég volt ennyi egy ideig.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyPént. Júl. 16, 2010 10:06 am

- A sokáig az egy nagyon tág fogalom. Attól függ, hogy miről is van szó. De meg nyugtatás képpen elárulom neked, legtöbbször nem húzom sokáig az időt. * Szinte már sok mindent vallok be neki, pedig nem szokásom. Inkább a titokzatosságért rajongok. *
- Persze ezt most mondod. Tudod mindenkinek vannak hátsó szándékai. Akár mennyire meglepő még nekem is. * Egy kicsit elhallgatok és elgondolkozok a ajánlaton. *
- Hát miért ne. Elvégre is nem halok bele. Ez csak egy cigi és nem olyan mint, ha eladtam volna a lelkem az ördögnek. De ebben az esetben ki tudja. * Végül is elfogadtam a cigarettát és kicsit még viccelődtem is Nath-el.*


//Fagyás, jóéjt édes.//
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptySzomb. Júl. 17, 2010 11:48 pm

// Olvad //

-Húh . Megnyugtató * Törlöm le a láthatatlan izzadságot a homlokomról. Színészi képességeim mindig is jók voltak.Felvonom a szemöldököm. Mindenkinek lennének hátsó szándékai !?*
- Szerintem ezt csak a paranoiások gondolják így . Az optimisták meg senkiben nem látnak hátsó szándékokat. Én viszont maga az arany középút vagyok. Nem látok mindenki mögött gyanús dolgokat , de nem is gondolom senkiről, hogy egy ártatlan lélek.
* Fejtem ki kicsit bővebben a dolgot.*
- Nos azt majd később meglátjuk, hogy midet adtad el és kinek * Rakom el a dobozt, miután Lar vett belőle egy szálat. Mivel nincs gyújtója, ezért odaadom neki a sajátomat megint.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyVas. Júl. 18, 2010 12:01 am

* Figyelem Nath-et, majd egy kérdés jár a fejemben. Közelebb hajolok hozzá és rákérdezek. *
- Akkor én paranoiás lennék? * Halkan kérdezek rá, majd vissza húzódok oda ahol eddig is voltam. *
- Még rólam sem gondolod, hogy egy ártatlan lélek vagyok? * Cicás szemeimmel nézek az fiú szemébe, próbálom valahogy megbabonázni a tekintetemmel. Kisebb nagyobb sikerrel néha sikerülni is szokott. *
- Minél előbb lássuk meg, annál jobb. * Egy apró mosolyt ejtek a fiú felé és folytatom tovább. *
- Amúgy köszi a cigit meg a gyújtót. Most már sokkal fogok neked tartozni, és nem is tudom, hogy bírom ezt neked meghálálni. * Ismét rágyújt és vissza adja Nath-nek a gyújtót. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyVas. Júl. 18, 2010 12:26 am

- Hát ezt csak akkor tudom megválaszolni, ha jóval közelebbről ismerlek.
* Válaszolom. A tekintete egy kicsit elviszi a gondolataimat az eddigi medréből. De aztán visszaterelem őket.*
- Te olyan ártatlan vagy mint egy azkabani fogoly * Mondom kedveskedve.*
- Nocsak, hova ez a nagy sietség ? * Nevetek fel. Majd megtudja ki is vagyok valójában. Csak ez a napszak nem éppen a megfelelő ehhez.*
- Hát igen. Este el is kezdheted törleszteni .
* Elrakom a gyújtót és felpillantok az égre. A Nap már arra fele van, hogy lemenjen. De addig még van pár óra hátra. Addig meg pihengetek és élvezem Larina társaságát. Azt, hogy este is így lesz-e .. Az csak rajta múlik.*


// Estig fagyjunk már, anyám éppen tombol.. //
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 11:38 pm

// Olvadás //

*Csak hallgatom és hallgatom Nath-et. Szemiem felcsillannak, mikor meghallok valamit. Élek és a lehetőséggel és rákérdezek. *
- Közelebbről ismerni? Biztos vagy te benne? * Nevetek fel, az elég érdekes kijelentésen. Szerintem ő sem tudja, hogy mit is akar tőlem valójában. *
- Köszi. Ezt csak is bóknak veszem. * Mosolyodok el, hisz nem lehet mindenki ártatlan. Főleg nem én. *
- Sietség? Eddig még vissza fogtam magam és elég lassú voltam. De nyugodtan szólj rám, ha nem bírod a tempót. Tudod én megértem. Ez már a korral jár. * Ismét csipkelődök vele, majd elhallgatok, mikor meghallok valamit, ami tetszik is. *
- Miért pont este? Azt hiszed, hogy tudok addig várni? * Továbbra is játszok Nath-al. De az én részemről csak játék és semmi komoly. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 11:46 pm

- Nem szokásom olyanokat mondani amikben nem vagyok 100%-ig biztos .
* Jelentem ki könnyedén. Majd a tájat kezdem el fixírozni. Közben persze válaszolok a mondataira.*
- Annak is szántam.
* Úgy látszik szeret a korral játszadozni. De most beadom a derekam a játszadozásba és nem oltom le visszakézből, hogy igazán alapjáratba tehetné a száját. Ő nem érdemli meg még.*
- Igazán figyelmes vagy, Larina . Ezt egy nyugdíjas otthonban biztos pártolnák. Esetleg a szent mungóba készülsz ápolónak ?
*A hangom komoly és az arcom is arról tanúskodik, hogy midnent komolyan gondolok amit mondok neki.*
- Kénytelen leszel.. Az éjszaka teremtménye vagyok. Ilyenkor csak tengek és sodródok az árral. Éjjel felébredek és élek.

Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyKedd Júl. 20, 2010 12:28 am

- Értelek. * Helyeslően bólogatok. *
- Óh, köszi, nagyon kedves volt. * Mosolyodok el. *
- Dehogy. Semmi türelmem az öregekhez. Nagyon is csodálom, hogy veled még valahogy szót értek. * Ismét viccelődök Nath-el. De annak ellenére, hogy célzásnak szántam remélem nem nagyon veszi a szívére. *
- Azt hiszem, hogy estére már van pogromom. Úgyhogy ma estére találnod kell egy másik játékszert. * Közlöm vele a puszta tényeket, de nem bírom ki, hogy ne nézzek ismét végig rajta, már kezdem sajnálni, hogy ma este mit is hagyok ki. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyKedd Júl. 20, 2010 12:36 am

- Értem. Szóval szerinted csodálatraméltó vagyok. Igazán hízelgő kedves * Megint egy szókifacsarás. Csak így reflexből jönnek ezek. De azért nem akarom,h goy folyton engem fényezzünk amit joggal tehetnénk hiszen eléggé csodálatos vagyok, mint LAr is modnta. *
- Én meg nem győzlek bámulni miközben csipkelődsz. * Mosolyodok el * - Igazán bámulatra méltó vagy.
* Kicsit fészkelődök és az égre nézek. Kezdem már megunni itt kint. Vissza kéne mneni a szobába , tekerni egy szálat és lazulni estig.*
- Hát akkor sajnálhatod. De majd ha jó kislány leszel, bepótoljuk. * Kacsintok rá, majd feltápászkodok. Nyújtózok egyet, hiszen már elég sok ideje vagyok itt egy helyben.*
- Én arrébb reppenek.
*Jelentem ki, majd odalépek Larinához és egy puszit nyomok a homlokára.*
- Örültem.
* Azzal elsétálok, amennyiben nem tart fel.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyKedd Júl. 20, 2010 12:50 am

- Persze csodálatraméltó vagy. * Nevetek fel, érzem, hogy játszik minden egyes szavammal, de engem nem zavar, mert tudom, hogy úgy is vissza kapja. *
- Köszi ez kedves volt, hogy én bámulatra méltó vagyok. Minek ez a nagy kedvesség? * Rákérdezek, de szerintem tudom, hogy miért ilyen kedves velem. *
- Sajnálom is. * Pillantok rá, majd tovább folytatom a mondani valómat. *
- Tudod, úgy néz ki, hogy mi ezt soha sem fogjuk bepótolni. Mert én nem leszek soha sem jó kislány. * Huncutul nézek rá, szerintem ő is érti a célzást. *
- Képes lennél itt hagyni? * Cica szemeimmel szomorú pofit vágok be. *
- Annyira zavar a társaságom, hogy már is menni akarsz? Vagy esetleg... * Kicsit elhallgatok, átgondolom, hogy ki mondjam-e vagy nem.*
- Tudod te itt hagysz és én unatkozni fogok. Esetleg zavarna, ha veled tartanék? * Reménykedek benne, hogy igent mond. De a ha esetleg nemet mondana akkor sem törne össze a világ. *


//fagyás//
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptySzer. Júl. 21, 2010 11:26 pm

// olvad //

- Csak előjött az úriember énem * Magyarázom meg mosolyogva, hogy mi ez a nagy kedvesség felé.*
- Hát ha be szeretnéd pótolni akkor már is jó kislány vagy, hiszen azt teszed amit én mondok . A rosszkislányok nem engedelmeskednek..
* Kicsit megint kifordítom a mondandóját. De hát ma valahogy ez mesterien megy.
Az elindulásban a reagálása állít meg. Elégedett vagyok a teljesítményemmel. Képzeletben győzelmi zászlót lobogtatok és úgy megyek vissza LArinához.*
- Őszintén szólva elég zavaró a társaságod, mert a gondolataim mindig elkalandoznak. De azt hiszem ez esetben ki fogom bírni . * Azzal a kezemet nyújtom a lánynak, hogy felsegítsem. Amennyiben elfogadja elindulunk a parton sétálva.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptySzer. Júl. 21, 2010 11:43 pm

- Annyira imádom, hogy annyira profin fordítod ki a szavaimat. * Szomorú szemekkel nézek Nath felé, de nem bírok sokáig színészkedni, mert elröhögöm gyorsan magam. *
- De nem is tudod, hogy mennyire szeretek én rossz kislány lenni. * Pillantok rá, ki tudja, hogy érti. De nem is számít, mert nem volt annyira félre érthető. *
- Nehogy már az én hibám legyen, hogy elkalandoznak a gondolataid. Na és legalább rólam fantáziálsz? * Viccelődök vele, közben kezemmel megfogom a fiú kezét és felkelek. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptySzer. Júl. 21, 2010 11:50 pm

- Tudom.
* Csak ennyit reagálok arra, amit bóknak is vehetnék. És annak is veszem, elvégre jogom van hozzá, hogy úgy értelmezzem mások mondatát ahogy akarom.*
- Még nem.
* De azért eléggé kíváncsi vagyok milyen vagy rosszkislányként LArina..*
- Tévedsz. A te hibád. Lennél kövér és ronda, akkor nem hogy nem kalandoznának el a gondolataim még csak rád se néznék.
* Jó ez egy kicsit durvára sikeredett, de eddig nem úgy tűnt, hogy nagyon mellre venne ilyeneket. Remélem most sem lesz másképp.*
- Akkor indulás.
* Nem engedem, hogy kihúzza a kezét az enyémből. Így kézen fogva sétálunk a parton. Amikor is egy merész ötletem támad.*
- Mit szólnál hozzá ha ...
* Direkt nem fejezem be a mondatot, hanem felkapom Lart, hogy még reagálni se legyen ideje és belegázolok vele a tóba. Majd amikor úgy érzem , hogy elég mély már a víz, belecsúsztatom és vigyorogva figyelem ahogy átvizesedik mindene. Természetesen közbe én sem kerülhettem el, hogy ne legyek vizes.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 12:07 am

* Elmosolyodok, elég viccesnek veszem a dolgokat. Nem sértődtem meg rajta, vagy valami. De ki tudja, lehet hogy ez sértésnek indult, de nem az lett a végén. *
- Én tehetek róla, hogy ilyen gyönyörű és egyben csodálatos vagyok? * És igen az egoizmusomat ma se hagytam otthon, mindig jön velem, mint egy hűséges kiskutya. *
- Ha? * Meg sem tudtam, hogy mit akar Nath. Arra lettem figyelmes, hogy már csurom víz vagyok és a vörös ingem elázott és tisztára átlátszó lett, nem mint ha zavarna. *
- Idióta. * Nevetek fel és vadul elkezdem csapkodni a tó vízével. Ha már vizesek vagyunk akkor miért ne játszunk? Majd a vízben állva közelebb lépek hozzá. Olyan közel, mintha megakarnám csókolni, de nem még csak játszok vele egyenlőre. Ki tudja, hogy még mi lesz a későbbiekben. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 1:02 am

-Részben * Majd még hozzáteszem* - Ha nem hangsúlyoznád ki az alakod meg az arcod akkor nem így lenne..Bár rajtad ez sem segítene.
*Elégedetten szemlélem meg , hogy ruhája kezd átlátszóvá válni. Ez volt a célom. De kapom is a magamét. Egy jó adag víz.*
- Gyerekes.
* Azzal összeborzolom a hajam olyan szexisen és dögösen majd egy elolvadsz nézéssel nézek rá. Elmosolyodok azon, hogy közel lép. Hát én pedig hajolok felé, majd pár centire az arcától megállok , szinte már érzem a lélegzetvételét, de gyorsan elhajolok mellette és a vízbe döntöm. Ha már játszunk...*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 10:12 am

- Gyerekes? * Kérdezek rá felhúzott szemöldökkel. Kicsit felkapom ezen a vizet. *
- Még jó, hogy nem vagyok olyan besavanyodott öreg mint te. * Vágok vissza, Nath-nek. *
- Te ennyire imádod a vizet? *Kérdezek rá mikor már a vízfelszín felé kerültem. *
- Vagy csak azt szereted, ha ártatlan lányokat vihetsz a vízbe? Közben meg élvezkedsz a vizes látványukban? * Pimaszul kérdezek rá, és várom a következő merülést, vagy már nem is tudom, hogy mit várhatok tőle. *


//megint fagyás :S játszótársam mindig eltűnik.//
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:45 am

- Tudod... A korral jár.
* Vonom meg a vállam. Lassan kezdem megszokni a visszaszólásait. Közelebb lépek hozzá amikor már újra a vízfelszín fölé kerül. Kisimítok egy arcába hulló hajtincset.*
- Hol látsz te ártatlan lányt ? * Nézek körbe színésziesen. Majd a tekintetem visszatér Larinára. .*
- Tudod ..Szerintem ezt ki kéne küldeni száradni. * Jegyzem meg egy pimasz mosoly kíséretében. Majd a pólójáért nyúlok. Szerencse, hogy ilyen gombos. Egy seperc alatt leszedem róla és kihajítom a partra. Igazán az sem érdekel ha valaki meglát minket. Vicces és bulis az egész. Nem érdekel annyira, hogy mit fog szólni. Ha lehurrog és megsértődik akkor tényleg betudom egy gyerekes Faminésnek.*
- Még egy merülést ?
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:53 am

* Elég érdekes, hogy Nath nem az a félős típus, hogy ő megcsinálja amit épp akar. Olyan szépen tudta, levarázsolni rólam az ingemet, hogy szinte észre se vettem. *
- Nem is tudom, lehet, hogy én vagyok az ártatlan lány, csak te nem látod. * Viccelődök, de ezt még én sem gondolom komolyan. *
- Ha már az én pólómat kiküldök száradni, akkor már a tied sem maradjon ki. * Lecibálom róla a felsőjét és kidobom a partra. Na most kvittek vagyunk, gondolom én. *
- Hát persze, de csak akkor, ha te is velem tartasz. * Már majd nem félmeztelen állok a vízben és tűröm a fiú pillantásait. Remélem neki is van kedve merülni. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:58 am

- Hát biztos rejtőzik benned egy ártatlan lélek is.. * Mondom * -De valahol nagyon nagyon mélyen..
* Hagyom, hogy leszedje rólam a pólómat, így láthatóvá válik tökéletes felsőtestem, amit sok sok év kondizásnak és egyéb sportnak. Örülök, hogy apám nem hagyta, hogy eltunyuljak. *
- Veled tartok, de szerintem a nadrág csak akadályozna minket.
* Veszem le a sajátomat és dobom a partra. Így itt állok egy szál bokszerben. Még mázli, hogy a víz nagyon is kellemes. Meg sem fordul a fejemben, hogy szabályba ütköző dolgot csinálunk. Bár szerintem leszarom.*
- Te jössz .
* Mutatok a lány nadrágjára és karba font kézzel várom, hogy megszabaduljon tőle. Így olyan mintha strandolnánk..Csak fehérneműben.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:04 am

* Szemeim nagyra nyílnak, mikor az ártatlanos cuccot mondogassa nekem, ki tudja, lehet, hogy igaza van a kicsikének. *
- De jó, hogy te is ugyan arra gondolsz. * Megvárom még Nath leveszi a nadrágját, tudtam hogy mindjárt rám is sor kerül. *
- Én jobban szeretem, ha vetkőztetnek. De úgy látszik lusta vagy. * Mosolygok a fiúra, de már ahogy kimondtam, le is vettem a nadrágot. *
- És most? * Kíváncsi vagyok Nath további tervire. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:31 am

* Elégedetten tapasztalom, hogy ő is megszabadul a nadrágjától. Tökéletes alakját így már csak a fehérneműk fedik.*
- Na majd vetkőztetlek még , ne aggódj * Kacsintok rá.*
- Most.. Merüljünk.
* Azzal megfogom a kezét és beljebb húzom a tóba. Szinte már mellig ér a víz itt. *
- Na gyere.
* Lemerülök a vízbe és pár erőteljes kartempóval arrébb úszom. Csak remélem, hogy Lar követ. Majd felmegyek veszek egy mély levegőt és a víz alatt megközelítem a lányt. Azonnal kiszúrom a melltartójának kapcsát és engedek a buja gondolatnak. közelebb úszok majd egy pattintással kikapcsolom és feljövök a lány mögött.*
- Vigyázz *Súgom a fülébe*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:41 am

- Dehogy aggódok, addig még téged látlak soha. * Bókolok neki, és tovább hallgatom mit is mond. Követem a fiút, szinte nincs is más választásom, vagyis lenne, de nekem ez az út jobban tetszik. Tudtam, hogy nem lesz jó vége, ha hagyom magam. De nem tehetek róla, hisz olyan csábító. Hirtelen mikor feljövök a víz felszínére akkor, meghallom hogy Nath mondja, hogy vigyázzak, de már késő volt. *
- Köszi, kedves vagy. * Ezeket a szavakat, már egy száll bugyiban suttogóm neki. Kezemmel takarom a melleimet, szép lassan oda sétálok hozzá a nyakig érő vízben. Majd átölelem és a fölébe suttogok.
- Na és most? * Nézek fel rá, aranyos kis ártatlan arccal. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:48 am

* Mintha kezdene felengedni a jégszíve. Nem is baj. Élvezem azért a játékunkat.*
- Szívesen máskor is.
* Közben végig a szemébe nézek úgy válaszolok. Mintha egy röpke áramütés szaladna át rajtam amikor átölel. De lehet, hogy csak képzelődök.
A kérdésére nem tudok mit válaszolni, ezért csak inkább lehajolok és megcsókolom. Közben a kezemet a derekára csúsztatom és közelebb húzom magamhoz.*
- Kezdetnek megteszi.
* Mondom miután elváltak ajkaink. Érzem, hogy valami a lábamnál felfele kúszik. Mint kiderül a lecsatolt melltartó az. Megfogom és meglengetem Lar előtt.*
- Talán visszavehetnéd. Bár engem egyáltalán sem zavar a helyzet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
21 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: