Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKereszt folyosó - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kereszt folyosó - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kereszt folyosó - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kereszt folyosó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kereszt folyosó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kereszt folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kereszt folyosó - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kereszt folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kereszt folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kereszt folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kereszt folyosó - Page 2 Vote_lcapKereszt folyosó - Page 2 Voting_barKereszt folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kereszt folyosó - Page 2 Vote_lcapKereszt folyosó - Page 2 Voting_barKereszt folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kereszt folyosó - Page 2 Vote_lcapKereszt folyosó - Page 2 Voting_barKereszt folyosó - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Kereszt folyosó - Page 2 Vote_lcapKereszt folyosó - Page 2 Voting_barKereszt folyosó - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kereszt folyosó - Page 2 Vote_lcapKereszt folyosó - Page 2 Voting_barKereszt folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kereszt folyosó - Page 2 Vote_lcapKereszt folyosó - Page 2 Voting_barKereszt folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kereszt folyosó - Page 2 Vote_lcapKereszt folyosó - Page 2 Voting_barKereszt folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Kereszt folyosó - Page 2 Vote_lcapKereszt folyosó - Page 2 Voting_barKereszt folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kereszt folyosó - Page 2 Vote_lcapKereszt folyosó - Page 2 Voting_barKereszt folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kereszt folyosó - Page 2 Vote_lcapKereszt folyosó - Page 2 Voting_barKereszt folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kereszt folyosó

Go down 
+14
Raymond Freegard
Zoé Amanda Falls
Petrik Moon
Ted Forrester
Sindy Logan
Főmesélő
Hannah McDowal
James Miller
Daniel Reed
Eleanora J. Kenward
Cintia Thomson
Leila Horowitz
Sebastian G. Blaze
Kim Kaguya
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 6:44 am

Elmosolyodik és természetesen a lány nyakába kapcsolja a láncot, és végigsimít rajta, érintve a lány kulcscsontját is, gyengéd ujjai végül a vállánál állnak meg, és magához húzza, mikor látja hogy mennyire elsápadt, nem akarja hogy összeessen.
- Sindy, mi a baj? Nehogy elájult itt nekem - aggódik, és erős karjaival öleli a lányt, de bizony neki roggyannak meg a lábai, mikor valami olyasmi üti meg a fülét hogy... terhes. Az agya minta lefagyna, és hirtelen jeges rémület kúszik minden tagjába, attól amit hall. Kék szemeiben rémülettel néz a lányra, így már érthető az elkeseredés.
- Mi... ez... szóval... már biztos? - szedi össze magát, és az iskola falai olyasmit láthatnak, amit eddig még sosem. Ted Forrester tökéletesen őszinte és hatalmas megdöbbenését.
- Sindy...Gyűlölöm megkérdezni ezt, de... mit fogsz csinálni? - hangja kissé elhal a végére, fogalma sincs hogy ez... hogy lehetett ennyire de ennyire felelőtlen.
- Édes Merlin, kérlek bocsáss meg nekem. Ez az én hibám... - szorítja magához a lányt még jobban, és szemei kétségbeesetten keresnek valami támpontot. A fal, igen, de érdekes, faragott kő, valószínűleg terméskő...
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 6:54 am

Kirázza a hideg -persze jó értelemben- amikor Ted végigsimít rajta. Imádja a fiú érintéseit és az egész lényét is. Halványan elmosolyodva pillant fel rá, majd öleli magához miközben ugye már lassan azt a szót is kimondja, amit ő nem is gondolt volna anno. Úgy érezte, hogy tudnak vigyázni de úgy tűnt, mégsem eléggé. Egyáltalán nem haragszik a másikra amúgy. A nagy lesokkoltságon meglepődik, sosem látta még ilyennek a fiút.
-Igen, biztos.
Még a szüleinek nem mert szólni, de egyelőre csak Ted tudja. Alex se, se senki. A kérdésre elmereng, de csak egy kis ideig. Lehet, hogy nem ez volt a legalkalmasabb időpont erre.
-Hát... semmiképpen nem szeretném megölni. Maximum addig... elmegyek a suliból.
Félig meddig sírós hangon mondja, de nem sír, erős. Felnéz a fiúra, látni szeretné annak arcát, szemeit, és közben ő is feltesz egy kérdést vagy kijelentést.
-De ha te máshogy szeretnéd...
Ő teljesen megérti ha Ted nem szeretné, és épp ezért is akarja meghallgatni az ő véleményét is.
-Ne marcangold magad, ez mindkettőnké. Túléljük...
Nem mutatja annyira, de rettentően ideges és rossz előérzete van neki. Lehet hogy csak éppen a bál miatt, de ő sem tudja igazán. Bizonytalan nagyon. Szorosan öleli magához Tedet.


--------------------------
Ruha: Ez
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 7:03 am

- Merlin szentséges szakállára... - sóhajt fel, de nem engedi el a lányt, csak nagyon elkínzottan pillant rá, hogy megtudja, mit akar... milyen sorsot szán az ő..vérének? Tedet még a víz is kiveri a gondolatra hogy gyermeke, fia vagy épp lánya fog születni ha Sindy is azt akarja...
- Örömmel hallom. Sosem..bocsátom meg magamnak hogy ilyen helyzetbe hoztalak... Én hajlandó vagyok... a szüleid elé állni, természetesen vállalom hogy az enyém, kié másé lenne, és csak remélni tudom hogy rád fog hasonlítani - mosolyodik el halványan, bár még mindig 600 körüli a vérnyomása és idegessége, hogy ez megtörtént.
- Én úgy szeretném, ahogyan te, és mindent meg fogok tenni hogy neked és... neki jó is jó legyen - csókolja meg a lányt, majd eszébe jut még valami.
- Ha már így... családalapítás, akkor... Nem éppen így terveztem, de... - elereszti a lányt, lassan mély levegőt vesz, majd a szebébe nyúl. Egy pici bársony dobozt húz elő, és letérdel Sindy elé, kinyitva a dobozt. A gyűrű az ékköves fajta, párba vette meg, de még nem viseli a másikat, csupán a lányt akarta vele eljegyezni.
- szóval... Sindy... megtisztelsz azzal hogy... hozzám jössz feleségül? - kérdezi meg végül halkan, szorongva, egész lényét felajánlva, és a lány lába elé téve. Félve várja a választ, hiszen Sindy nagyon jól tudja, hogy az életet amit él, nem hagyhatja abba, nem léphet ki csak úgy...
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 7:16 am

Nem tudja először mire vélni Ted reakcióját. Sosem látta még így a fiút így... nem tudja, hogy ez mennyire jó vagy mennyire rossz dolog. Nem is akar felnézni most, csak Ted mellkasába temeti fejét és várja, hogy mi lesz a további mondandó.
-Köszönöm, hogy megértő vagy velem.
Erre is számított, mindig is ilyen volt vele a fiú. Bár az elejében elég nehéz volt nekik a dolguk, de aztán... minden rendben lett és kiderült, hogy egyikük a pozitív, másikuk a negatív és vonzzák egymást nagyon is.
-Remélem, hogy minden rendben lesz. Megoldjuk.
Kicsit azért fél Ted múltját és jelenét összerakva sőt a jövőjétől is mert ki tudja, egyszer mi történhet.... azért reméli, hogy a fiú vigyázni fog magára úgy, mint eddig.
Teljes ledöbbenés következik és teljes sokk. Nagy szemekkel mered a fiúra, aki egy dobozkát vesz elő a zsebéből és kimondja azokat a szavakat, amit még pár évig nem akart hallani, viszont Tedtől... Tedtől nagyon jól esik a dolog, pláne ebben az időszakban. Először csak tátog, nem is tudja, hogyan fejezze ki magát, mit mondjon. A gyűrű gyönyörű, és bele sem gondol már abba, ami ezelőtt volt vagy ezután lesz. Mindene neki a fiú.
-Igen.
Nyögi ki végül nagy nehezen. Tudja mik a következmények és mi lesz később ha megszületik a gyerekük. De bízik benne, hogy nagyon jó lesz nekik együtt, mint eddig is.


--------------------------
Ruha: Ez
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 7:24 am

- Veled mindig, hiszen Te vagy életem. Te vagy az, akiért mindig harcra kelek, és nem hagyom magam - mosolyog, és felemeli a lány állát, hogy megcsókolja, miután talpra áll, és a mennyben érzi magát.
- Minden rendben lesz köztünk, és hm, egek de furcsa a tudat hogy... apa leszek? - kérdezi még mindig alig akarja elhinni, pedig biztos benne hogy ez az igazság, és nem is reméli hogy ez álom. Nem tudja, minek örülne jobban egy fiúnak vagy egy lánynak, az a lényeg hogy az övé és Sindyé.
- Hm, életemben először nem tudom mit mondjak - pillant a lányra kissé tanácstalanul, hiszen érthető, ilyen helyzetbe eddig még sosem került. Leginkább most az önvád és felhőtlen öröm kavarognak benne, ahogy segít a gyűrűt is a helyére igazítani, egyértelművé téve, hogy a lány már valakié. És nem is akárkié, hanem az övé, csakis és kizárólag az övé.
- Azt...tudni már hogy mi lesz? Fiú vagy lány? - kérdezi izgatottan, nem lenne rossz tudni mire számítson.
- Ennek örömére... táncolsz velem Mrs. Forrester? - mosolyodik el éppen olyan ragadozóan, ahogyan mindig, pontosan tudva milyen hatással van a lányra.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 7:34 am

Nagyon jól esnek neki azok a szavak, amiket Ted mond. Hirtelen nem is tud szólni hozzá, ő is ugyan ezeket a dolgokat gondolja és érzi, hogy mennyire szerelmes és hogy ő megtalálta tényleg azt, aki kellett neki... a Nagy Ő-t. Visszacsókolja persze a fiút, miközben kezeivel átöleli és a csók után rögtön szorosabbra veszi azt. Felnéz a fiúra miközben lassan elengedi azt. Kicsit tényleg megnyugtatóbb érzés neki is, hogy végre csak Tedé, és Ted csak az övé. A kérdésre összeráncolja a homlokát.
-Fogalmam sincs még róla. Nem lehet tudni még...
Kicsit elmosolyodik, persze csak halványan. Megfogja Ted kezét, és a bálterem felé indul lassan.
-Tereljük el a figyelmünket egy kicsit legalább. A többire majd holnap gondolunk. Ottalszol ma nálam?
Érdeklődő pillantással néz Tedre, majd lassan belép a terembe, de előtte még apró csókot ad a fiú nyakára, próbálva elterelni annak figyelmét is.

--------------------------
Ruha: Ez
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 7:41 am

Felsóhajt, de csak röviden, ez a legkissebb baj, ha nem tudni, majd idővel kiderül a dolog.
- Orvos látott már hogy minden rendben van-e? - érdeklődik még, majd bólint.
- Igen, szerintem is, ma érezzük jól magunkat, tervezni még ráérünk holnap is ha felkelünk - mosolyog, és hagyja hogy a bál terem felé húzza Sindy.
- Remélem hogy itt fogok tudni maradni, és veled alszom édesem - viszonozza a csókot, és belép a nagyterembe, ahol biccent pár ismerősnek, és szinte azonnal a táncparkettre vezeti partnerét, egy tánc, ez igazán semmiség, és legalább megnyugszanak a gondolatai egy kicsit, hogy akkor most mi lesz.
- Most mindenki engem fog irigyelni - mosolyog, és magához vonja a lányt, mikor az a rész jön a táncban, majd elereszti. Végigtáncolnak három számot, mire elfáradnak, és Ted elindul valami frissitőért, Sindy meg megáll beszélgetni a barátaival.

Vége (majd folyt köv valamikor)
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:05 pm

Ellie

Már órákkal ezelőtt elkezdett készülődni, gondosan előkészítette a ruhát, hogy mit fog felvenni, és végül elérkezett az idő. A zuhany alól kilépve, megtörölgette magát egy vastag, bolyhos törülközővel, és egy laza pálcaintéssel megszárította hosszú haját is. Lazán lófarokba fogta hogy ne legyen útban amíg készülődik. Fehér zoknit keresett a fiókban, és felügyeskedte kissé még vizes lábára, majd a nadrág következett. Belebújt hófehér öltöny nadrágjába, de még nem csatolta be az övet, hiszen abba tűrte be a fekete inget. Ezek után belebújt a fekete cipőbe, és a tükör elé érve a nyakkendővel kezdett babrálni. Pirosat választott erre az alkalomra, elvégre jól akart kinézni Ellie mellett. 10 perces küzdelem után a nyakkendő végre úgy állt ahogy kellett neki, nekilátott hogy egy elegánsabb hajviseletet csináljon. Összefogta nagy loboncát, és pár tincset kihúzott belőle, így kissé tüskés lett, de nem annyira kihívóan, épp csak nem szokványosan. Pálcáját is eltette, majd végignézett magán a tükörben.

Mosolyogva lép ki a szobából, és siet le a nagyterem felé, a folyosó felé, ahol a találkozót beszélte meg párjával, Ellievel. Persze csak a bálra, amúgy nem járnak, bár el kell ismernie Ellie nagyon okos és szép lány, talán illene Kimhez. Mikor odaér még nincs ott a lány, így a falnak dőlve várakozik.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 10:24 pm

Zeng az egész kastély, egy nyugodt perce nem lehet az embernek, és minden a karácsonyi bál körül forog, és nem körülöttem. Ez számomra nagyon aggasztó, de mit tehetnék. Először is új vagyok itt az iskolában, másodszor mindjárt nem leszek. Őszintén szólva nincs párom a bálra, pont ebből az okból kifolyólag, de magamat ismerve pik-pak kerítek egyet, még ha más kezéről csapok is le. Még a bál el sem kezdődött, de én már itt lófrálok a keresztfolyosón öltönyben és nyakkendőben. Persze ezt is a magam stílusára öltöttem, nem bírom a bekötött nyakkendőt. Az öltönyöm kigombolva, és a nyakkendő, csak át van dobva a nyakamon, ezzel egy lazább stílust adva külsőmnek. Az öltönynadrágot, azért felvettem. Farmerba kidobott volna bármelyik tanár.
~Jöhetne valami szemrevaló hölgyecske.~
Jegyzem meg magamban, miközben a keresztfolyosó, sarkában a falnak támaszkodva, várom, hogy történjen valami. Néha el jön erre egy-két pancser fickó, akikre csak egy lenéző tekintetre méltatok. A hölgyeknek pedig egy kedves rabul ejtő mosoly jár.
Vissza az elejére Go down
Zoé Amanda Falls
Diák- Plama
Diák- Plama
Zoé Amanda Falls


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 10:45 pm

Petrik Moon

*Oké, már úton van. Fejében egy dallam szól, mely szerinte remekül sikeredett. Nagyon régen, de már volt része bálban, úgyhogy már nem érezte azt az izgulást, amit legelőször. A mostani párjával még nem találkozott, de remélte, hogy jól kijönnek majd és nem hagyja faképnél, a srác amint belépnek a Bálterembe. Ruhája oly kecsesen és ragyogóan festett, hogy az már szinte büntetendő volt. Haját még tegnap éjjel a szobában lágy fonatokba fogta, amik most gyönyörű hullámokat vetettek. Egy-egy hullámon alig látható kis csillámok ragyogtak, amik csak fényben csillantak meg. A kereszt-folyosó előtt már hallotta néhány diák hangját akik várakoztak. Amikor ő is odaért, odahúzódott a fal mellé. Szerinte senki nem vette észre, hogy megjött és ez így volt jól. Egyedül a miatt izgult, hogy az ajándéka jól sikerüljön majd annak akinek szánja. Odébb, az ajtóhoz közeli fal mellett egy fiú állt, akit Zoé nem ismert. Szeretett volna beszélgetni, hogy teljen addig is az idő, míg megjön a párja úgyhogy odalépett hozzá, majd köszönt.
- Szia, a nevem Zoé. - bemutatkozása jobbra sikeredett mint gondolta. Szerényen tekintett a fiúra és várta, hogy mit lép erre.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:40 pm

Nem öltöztem túlságosan ki. Éppen hogy csak elegánsan és figyelve arra, hogy mindenhez illjen a ruha. Mert nem tudom, ki is az a Zoé... állítólag Plamás ő is, ezt kiderítettem, viszont azért nem vagyok biztos abban, hogy jó ötlet volt ez a dolog. Hogy fogom egyáltalán megtalálni?
Lassan haladok lefelé a lépcsőn, egyszer megbotlok, majdnem el is esek, de szerencsére meg tudom tartani az egyensúlyomat. Kicsit elmerengek mikor a keresztfolyosóra érek. Körülnézek. Pár ember van lent, több fiú is, gondolom párra várnak. A megbeszélt helyen, a nagyteremhez állok. Kellett volna egy nagy táblát hoznom amin 'Zoé' felirat van. Majd legközelebb.
A falnak támaszkodom, miközben egy lány tűnik fel tőlem nem messze, és leáll egy másik fiúval beszélgetni. A személyleírás körülbelül rá illik, ezért ellököm magam a faltól és halvány mosollyal az arcomon odalépek. Kicsit bizonytalanul azért.
-Szia... te vagy Zoé?
A másik srácnak nem mutatkozom még be, nem túl biztató a kisugárzása.


Ruha: Ray
Vissza az elejére Go down
Zoé Amanda Falls
Diák- Plama
Diák- Plama
Zoé Amanda Falls


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:56 pm

*Kezdek kicsit izgulni.
~Oké, oké, ne legyél már nyuszi, hisz voltál már bálban - nyugtatgatom magamat, de ez akkor is más. Megvan már most egy olyan alaphangulata az egésznek amit nem ismertem ezelőtt. Körülnézek. Sehol senki. Majd egyszer csak, teljesen váratlanul odalép mellém egy srác. Egy pillanatra megakad a torkomban a levegő. Végigmérem és szinte el is felejtek megszólalni. Azonnal nagyon szimpatikusnak találom és érzem, hogy jól ki fogunk jönni. A pulzusom az egekbe szökik.
- Igen én, te pedig Raymond? - és megvillantom kissé szégyenlős mosolyomat.
Ha igen, hát akkor az nagyon jó.
Közelebb lépek hozzá a másik fiúról megfeletkezve és várom a válaszát.
Mikor válaszol megkérdem:
- Kész vagy? Mehetünk? - bátorítón mosolygok rá, amivel magamat is és őt is bátorítom, mivel látom ő is kissé olyan bizonytalam, mint én.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyKedd Dec. 27, 2011 12:14 am

Végignézek a lányon. Szép. Reméltem, hogy ilyennek kerülök egybe és biztos hogy jó lesz a bál. Igazából én csak addig voltam bizonytalan kicsit, ameddig leszólítottam a másikat. Mikor helyesel, csak bólintok egyet.
-Ó, akkor ez könnyen ment. Kaptam egy személyleírást, gondoltam belevágok.
Mosolyodom el Zoé felé, miközben aprót bólintok ismét. Jó lesz biztos, biztatom magamat.
-Ahha, részemről mehetünk.
Igazából ez jó emberismerésre. Kíváncsi vagyok, hogy vajon ő milyen személyiség. Kezemet nyújtom felé, hogyha akar akkor belém karolhat. Udvarias vagyok és szeretem is az ilyen bálokat. A másik fiú most lehet, hogy faképnél lesz hagyva vagy én nem tudom.
-Plamás vagy ugye?
Csak hogy kérdezzek is már valamit.
Vissza az elejére Go down
Zoé Amanda Falls
Diák- Plama
Diák- Plama
Zoé Amanda Falls


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyKedd Dec. 27, 2011 12:32 am

*Amint válaszol felengedek. Az ismerkedés számomra mindig nehezen indul. Csak akkor tudok igazán felengedni, ha jól érzem magam. Jelenleg viszont bizonytalan vagyok. Raymond-on látszik, hogy már nem idegeskedik.
~Jó neki.
*Mint mindig, most sem nyílik meg Zoé hamar. Afiúnak kitartónak kell lennie, ha meg akarja ismerni Zoé-t, mivel a lány a külvilág felé mutat egy képet, de csak keveseknek adódik meg a lehetőség, hogy megismerjék valódi természetét. Figyelmesen figyel a fiúra, mivel valóban érdekli. Nyitott bármire, amit Raymond szeretne.
*Mikor a kezét nyújta hálásan belekarolok. Mellette biztonságban érzem magam. Elindulunk.
- Igen Plamás. Te is? Ez remek. Akkor a klubhelyiségben még biztosan összefutunk.
* Miközben a folyosón sétálunk érzem, hogy valamiről megfeletkeztem, de gyorsan el is hesegettem, most az nem számított, majd később gondolkodom rajta.
- Te vagy a második Plamás akivel találkoztam. - kíváncsi a fiúra, ha már együtt mennek a bálra ismerjék meg egymást legalább egy kicsit. *


//A kövi hozzászólást a Bálterembe írd Smile//
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyKedd Dec. 27, 2011 7:30 am

-Egyszer még megverlek azért, mert elrángattál.
Lépek ki Petrik elé, miközben halványan elvigyorodom, persze eléggé... cinkosul hogy így fejezzem ki magamat. Nem gondoltam persze komolyan a dolgot, de azért... érdekesen nézek ki így, az fix. Igazából két éve nem voltam bálon, akkor még egész normális voltam és nem punk.
Ami azt illeti, most sem marad le az anarchia a nyakamból, tehát azért meghagytam egy kis foszlányt. Igazából acélbetétest akartam felvenni, de nem akartam annyira kitűnni a tömegből. Fordulok egy kört a fiú előtt és végignézek rajta.
-Hm... de csini valaki. Remélem, azért táncolni nem nagyon kell majd.
Kérdőn pillantok rá, sőt még a homlokom is összeráncolom. Igazából már azon gondolkodom, hogy mivel tegyem izgalmasabbá ezt az estét.


Ruha: Cintó
Vissza az elejére Go down
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyKedd Dec. 27, 2011 8:33 am

Lazán veszem Cintia érkezését, a tőlem megszokott módon, és míg a lány engem mér, addig én is őt, persze jobban oda figyelve a fenék, és mell tájékára.
-Ezt én is mondhatnám.-
Válaszolok vissza Cintó megjegyzésére, és a belső zsebembe nyúlok.
-A hagyományt azért betartom.-
Zsebemből kikapva, előtűnik a báli karszalag, de ez Cintóra tervezve, a virág nem fehér, hanem fekete.
-Még illik is a ruhádhoz.-
Ha megengedi akkor felteszem a csuklójára. A táncos megjegyzést sem hagytam figyelmen kívül. A tánc az én erősségem, akkor iszonyatosan rámenős vagyok, de valahogy olyankor jobban is megy.
-Hát ha nem is most táncolunk, legalább igyunk valamit, így elég lapos ez a buli.-
Ismerve Cintót szerintem bele megy az ötletbe, de sajnos sok alkohol a puncson kívül nincs, szóval nagy vedelésre lesz szükségem ha akarok érezni valamit.
-Szerintem menjünk is be, egy kis piától te is jobban érzed magad.-
Meg se várja mit mond a lány, csak egy kacérkodó mosollyal megindul háttal, mivel elég nehéz lenne küldeni azt az elbűvölő mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyKedd Dec. 27, 2011 10:38 pm

//Szavazzatok a bálkirály-királynőre!! Egy-egy nevet küldjetek PMben nekem:) //
Vissza az elejére Go down
Adam Miller
Diák-Amira
Diák-Amira
Adam Miller


Hozzászólások száma : 26
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 6:58 am

*Sietvee érkezik meg a kersztfolyosóhoz, annak ellenére, hogy egyáltalán nem késett még, de nem akarta Ophit megváratni. A kezében egy virágot szorongat, amit majd oda is ad, amint a lány ideér. Még sok idő van a megbeszélt időpontig, azonban máris aggódik, hogy mégsem jön el. Nagyon fontos lesz ez az este Adamnek. Végre van valaki, akivel szívesen beszélget vagy hülyéskedik. Nemigen szeretné ezt most elrontani. A ruháin is látszik mindez. Nagyon odafigyelt, hogy jól nézzen ki, kivételesen haját is viszonylag sokáig igazgatta. Szinte magára se ismert.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:04 am

Úgy gondoltam, hogy nem igazán öltözöm be a témának. Tehát ez a 16. 17. század nem nagyon vonzott, úgyhogy inkább csak az előzőleg kijelölt fekete ruhámat vettem fel. Lassan haladok lefelé, időben elindultam, hogy biztosan ne késsek el, ami nekem mondjuk elég sokszor már megszokott dolog. Mielőtt az utolsó lépcsőfokról leléptem volna, megigazítottam feltűzött hajamat és körülnéztem. Szépen kiegyensúlyozta a ruha kellemes alakomat, valamint látszott, hogy a magassarkú sem először van a lábamon. Amint megláttam Adamet, lehajtottam a fejemet, elmosolyodtam majd odaléptem hozzá.
-Szia. Remélem nem késtem el.
Azért biztos ami biztos, sosem lehet tudni. A virágra pillantok, ismét csak elmosolyodom és egy kicsit nekidőlök a falnak, amint várom, hogy mi lesz az esti... terv. De igazából szeretnék mindent kipróbálni. Az ajándékom is nálam van, amit a kijelölt személynek kell majd odaadnom. Bár nem nagyon tudom ki az, de jó.



ruha: ez
Vissza az elejére Go down
Adam Miller
Diák-Amira
Diák-Amira
Adam Miller


Hozzászólások száma : 26
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:12 am

*Mivel már viszonylag régóta áll ott, igen unott fejet vágott, egész addig, amíg meg nem látta Ophi ebben a gyönyörű ruhában. Akkor egyből elkezdtem mosolyogni és közelebb léptem.*
-Szia! Ez a tiéd.
*Mondta kicsit pirultan és zavarodotan, miközben átnyujtotta a virágot.*
-Nem, nem késtél. Én jöttem túl korán.
*Mondja nyugtatólag. Mind a ketten megnyugodhatnak végre.*
-Mit szeretnél csinálni?
*Kérdezi, miközben még közelebb lép, már igen közel van. A lány szemébe néz, most már nagyon sajnálja, hogy semmi programot nem talált ki a várakozás közben.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:18 am

-Köszönöm.
Mosolyodom el miközben átveszem a virágot. Nagyon szép, tetszik tényleg és ezt szerintem ő is látja rajtam. Nem bánom, hogy közelebb lép, kíváncsian hallgatom, hogy mit mondd.
-Akkor oké. Siette, hogy pontos legyek. Jóval előbb elkezdtem készülődni.
Elgondolkodva pillantok fel rá amikor megkérdezi, hogy mit szeretnék csinálni. Perpillanat nem is tudom, de talán... lehet hogy éppen...
-Iszunk valamit, aztán pedig táncolunk? Aztán majd szétnézünk még ha neked is jó.
Persze, főleg kíváncsi vagyok a tombolára az erkélyen. Kérdő pillantással nézek fel rá még mindig. Nem értem amúgy, hogy mit szeretne evvel, hogy ennyire közel jön hozzám, de jó így, hogy tudom, itt van és érzem a közelségét. Hiányzott az elmúlt napokban amúgy.
Vissza az elejére Go down
Adam Miller
Diák-Amira
Diák-Amira
Adam Miller


Hozzászólások száma : 26
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:27 am

*Nagyon örülök, miikor látom rajta, hogy örül a virágnak, azonban annak még jobban, hogy valami kész tervféleséggel tudott előállni.*
-Rendben, jó ötlet.
*Mondja miután Ophi felvázolta a programtervet. A tombola őt is érdekli, főleg azért, mert végre túllesz a táncon. Ezt várja leginkább, hiszen az, hogy nem táncol jól, elég enyhe kifejezés.*
-Akár indulhatunk is.
*Mondja és ha a lány követi elindul a tervek szerint. A közelséggel semmti sem akart, csak hát azért elég furcsán nézne ki, hogyha egy pár 5 méterről beszélgetne egymással.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 5:37 am


Kim

Elérkezett ez a nap is, már órákkal a bál kezdete előtt elkezdtem készülődni. Kim meghívott rá, egy kicsit meg is lepődtem, de neki boldogan mondtam igent. Oly annyira elvagyok vele, lassan, mint egy pár komolyan. De mégsem vagyunk azok. Talán ma változik valami, nem tudom. Én nem akarok siettetni semmit sem, majd jönnek magától a dolgok. A ruhám, már az ágyamon pihen, én magam meg a fürdőben sminkelem magam. Nem nagyon akarok felvinni sokat, csak a szememet húzom ki valami kis egyszerűre. Remélem Kimnek tetszeni fogok.
Miután felvittem a sminkem, kilépek a fürdőből, és felveszem a báli ruhámat. Szeretem az ilyen ki egyszerűket, nem túl kihívó, még is elegáns és ráadásul nekem is tetszik. A ruha után, megint a fürdő a cél, hogy a hajamat is megcsináljam. Egy kicsit elvesztegetem vele az időt, de legalább megvan a megfelelő hajam. Azt hiszem készen is vagyok mindennel, már csak el kell jutnom a találkozóhelyre.

Kicsit sietősre veszem a lépteimet, mert eléggé késésben vagyok már így is. A folyosón köszönök pár ismerősnek és Jakekel is összefutok a folyosón. Váltok vele pár szót, aztán elindulok sietős léptekkel, amennyire ez magassarkúban lehetséges. Páran meg is bámulna, de nem érdekel. Nem fogok senkivel sem flörtölni, az én kiszemeltem már biztosan vár a megbeszélt helyen. Nem kell sok idő, meg is érkezek és észre is veszem az én páromat a falnak támaszkodva. Odalépkedek hozzá, és mosolyogva köszönök neki.
- Szia. Elegánsan nézel ki. Remélem nem vártál rám sokat. -kérdeztem félénken, de tudom magamról, hogy egy ilyen alkalomra sok idő még elkészülök.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Ruha: ez!
Haj: ez!
Smink: ez!
Cipő: ez!
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 9:26 am

Ellie

Amíg várakozik elnézi a tömeget, akik haladnak, párostól vagy épp még anélkül. Nagy meglepetésére egy évfolyamtársa nyíltan megkérdezte hogy van-e már párja, mire végtelen zavarral felelte hogy igen. Nagy lelkierőbe került, de végül is elhívta Ellie-t, akivel a lányok közül a legtöbb időt tölt. Mivel mindketten Amirások, és éltanulók, nem nehéz közös témát találniuk, de a tanuláson kívül is sok közös érdeklődésük van, jött rá a fiú, így úgy gondolta, hogy ha ennyit vannak együtt akkor...akkor akár el is hívhatja a bálba, mivel majdnem járnak tulajdonképpen.
~Meg merjem kérdezni?~ tűnődik magában, nem akar pofára esni, de úgy vette észre hogy kölcsönösen keresik egymás társaságát. Elmosolyodik mikor meglátja a lányt, ahogy közeledik.
- Szia. Te is nagyon csinos vagy. Nem, kábé 5 perce értem ide, és azt hittem elkések - jegyzi meg, majd lassan a bálterem felé néz.
- Bemegyünk vagy nézzünk inkább más felé helyet? - kérdezi.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 EmptyVas. Feb. 12, 2012 2:15 am

A Játékot Lezárom!

Máshol esetleg lehet folytatni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kereszt folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kereszt folyosó
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Folyosó
» Lépcsők és folyosó
» Földszinti folyosó
» Titkos folyosó
» Első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Karácsonyi bál-
Ugrás: