Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlex Wilfred szobája - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alex Wilfred szobája - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alex Wilfred szobája - Page 5 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 5 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alex Wilfred szobája - Page 5 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 5 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alex Wilfred szobája - Page 5 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 5 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Alex Wilfred szobája - Page 5 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 5 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alex Wilfred szobája - Page 5 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 5 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alex Wilfred szobája - Page 5 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 5 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alex Wilfred szobája - Page 5 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 5 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Alex Wilfred szobája - Page 5 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 5 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alex Wilfred szobája - Page 5 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 5 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alex Wilfred szobája - Page 5 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 5 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alex Wilfred szobája

Go down 
+15
Wallace Xavier Walters
Freddy V. Falcon
Allison Diamond
Cheryl J. Payton
Robert Lawrence
Nyxia Solaris
Sandra Berger
Roberto Esposito
Anor Azgard
Hannelori Sensui
Raisen Hagiri
Harry Stride
Alex Wilfred
Ted Forrester
Főmesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyPént. Május 07, 2010 7:48 am

*Bólint, megint...*
- Szóval miről van pontosan szó? Mert szívesen segítek. Annyira már rájöttem, hogy vannak a gonoszok és őket kell megállítani. Gondolom egy felderítő nem ártana...*mutogat bőszen a fekete kígyójára. Őt ki kapná el? Nem sokan. Meg ha igen a mérge bénít... Na nem mellesleg Nyxia-nak se ártana egy kis vérpezsdítés. Kezdi unni a suli monotonitását, hiába van minden nap valami új. Kérdőn pillog a tanárra, sőt még a boci szemeket is beveti. Hiába, az mindig megolvasztja a szíveket...
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyPént. Május 07, 2010 7:51 am

*Elmosolyodva hallgatja végig Nyxiát, majd bólint.*
-Köszönöm a nagylelkűséged Nyxia, de egyenlőre nem kell se felderítő, se egy elsős a rendbe. Ez igen veszélyes amúgy. De ha szükség van a kígyóra, vagy bármire, tudom hogy keresselek. És ha megbocsájtasz most... *Az ajtó felé megy, kezében egy papírral és megvárja még a lány távozik. Persze elköszön tőle, és aztán ő is maga után hagyja a szobát.*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyPént. Május 07, 2010 7:53 am

*bólogat, majd tudomásul veszi, és egyelőre - úgy két nap erejéig - meg van az élet célja is.*
- Értem. Nos viszont látásra professzor.*köszön el, majd elhagyja az irodát.*


//én is köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyPént. Jún. 11, 2010 9:01 pm

-Helyesebb végzőst? Hova fajulnál te... *Kicsit megborzolja a nő haját, majd belebegteti a ládát a szobájába. Annyira nincs is rumli, csak az asztalán. A sok munka... amit mostanában elhanyagolt.*
-Megmutathatom. Csak előbb akkor a szobámat. *Előre engedi Selenát, majd belép ő is. Közben megpróbál értelmes választ adni a nő kérdésére. Nem szeret a halálfalókról beszélni. Akkor inkább már az UGY-ről, de az meg ugye elég titok.*
-Egyenlőre még nem támadtak meg minket... Azt nem tudom, hányan vannak, de sokan vannak, szerintem... vagy mondjuk úgy: elegen ahhoz, hogy sok balhét tegyenek és feltűnést keltsenek. Az úgynevezett Leader... Éjkacaj néven fut. Még ismerek párat, mert egy időben sokat az Azkabanba küldtem. Na meg, észreveszem ha figyelik a házam Wilardban. *Magyaráz, bólogat. Közben leteszi a ládát és körbemutat azzal, hogy ez az ő szobája.*
-Na de mesélj rólad most egy kicsit. Mi történt veled ez a hosszú idő alatt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyPént. Jún. 11, 2010 9:07 pm

- Éjkacaj...
*Ejti ki elgondolkodva a nevet Selena, de nem hallotta eddig sehol, és ebben egészen biztos.*
- Hogy hova fajultam? Hedonista művésznő lettem, drágám...
*Vigyorog.*
- Nincs is jobb egy vad, fiatal, betöretlen csikónál, hacsak nem egy csordavezér idősebb...
*Nem fejezi be a mondatot, csak megnyalja ajkait, és buja pillantással végigméri az igazgatót.*
- Neked most van valakid? Rólam amúgy fölösleges mesélnem, hisz mindent megtudhattál attól a patkány Jibberishtől, aki a nyakamra jár, és írogat rólam...
*Mondja utalva Conrad Jibberishre, az újságíróra.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyPént. Jún. 11, 2010 9:23 pm

*Elmosolyodik, mindig is szerette Selena stílusát, de most... most valahogy megváltozott. Olyan más lett. A kérdés nem is lepi meg igazán, hiszen már nagyjából rájött, hogy Selena akar valamit majd tőle...*
-Nem, most nincs senkim. Jibberish... úgy hallottam a következő nagy húzása rólunk lesz. *Vonja fel szemöldökét, közben kinyitja a szabad -úgymond vendég- szoba ajtaját.*
-Ide becuccolhatsz. A fürdő ott van, oldalt. *Mutat arra is, aztán visszalép Selena elé. Magasabb tőle, így lefelé pillant rá.*
-Szóval, mi lesz avval az iskolanézéssel? *Érdeklődik, miközben kék szemei felcsillannak. Igen.. ilyet is régen lehetett látni Alextől.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyPént. Jún. 11, 2010 9:26 pm

- Én drága Alexem... Nagyon álmos vagyok, úgyhogy lefürödnék, jól esne egy masszírozás, és azt hiszem alszom...
*Mondja, és nyomatékosításként hatalmasat ásít, közben megfeszíti testét, hogy minél jobban kihangsúlyozódjanak idomai. Végül lassan feláll, és körbepillant. Belép a szobába, egy törülközővel a kezében lép ki, és itt, Alex szemei láttára, miközben sétál a fürdő felé, ledobja ruháit, majd cinkos mosollyal csukja be maga mögött az ajtót. Vízcsobogás veri fel a csendet, majd ahogy eláll, csobbanás hallatszik, mikor Selena becsusszan a kádba...*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyPént. Jún. 11, 2010 9:34 pm

-Rendben. *Mosolyodik el, majd leül az asztalához és végig figyeli Selena minden mozdulatát. Szemei még mindig csak csillognak, de már nem is tudja mit gondoljon.*
~Atyám... milyen jól néz ki!~ *Gondolja magában, miközben Sel becsukja maga mögött a fürdő ajtaját. Alex, mindig is az a nyugodt fajta gyerek/felnőtt volt a nőkkel kapcsolatban. Ő semmit nem szeret elhamarkodni... egy két papírt aláír még Selena a fürdőszobában van.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyPént. Jún. 11, 2010 9:40 pm

*Ahogy a nő kilép egy szál törülközőben, odasétál Alexhez, és megszólal.*
- Azt hiszem lemondok a masszázsról, jobban esne most egy kiadós alvás...
*Mondja, ezzel puszit nyom a férfi szája szélére, és elindul a szoba felé.*
- De ha gondolod, gyere... Nem szeretek egyedül aludni, jó lenne, ha valaki mellettem lenne...
*Vigyorodik el játékosan a nő, majd dob egy csókot Alexnek, és belép a szobájába. Ledobja a törülközőt, és úgy, ahogy van, Évakosztűmben, bebújik a takaró alá...*a
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptyPént. Jún. 11, 2010 9:46 pm

*Viszonozza a puszit, majd elmosolyodik és bólint egyet.*
-Azt hiszem... rám is rám férne egy alvás. *Főleg hogy 48 órája semmit nem aludt. Látszik is rajta.* Mindjárt megyek, csak letusolok én is. *Magyarázza, aztán felkel az asztaltól, be a szobarészébe, majd onnan cuccaival át a fürdőszobába és 10 percen belül, már Selena mellett fekszik és utólag is, egy "jóéjt puszit" ad a nő arcára.
Talán egy kisebb idő után, már mind a ketten alszanak.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzer. Jún. 16, 2010 7:04 am

*Régen járt már erre, viszont most szükségesnek látta, hogy idejöjjön. Most kivételesen egész értelmesen néz ki. Nem akarja, hogy a gyerekek megijedjenek tőle, habár eddig egyel sem találkozott. Farmert visel, egy fekete pólót. A lábán egy kidobásra váró cipőt. A haja most nem kócos, és az arca sem borostás. Megáll az igazgató ajta előtt, majd bekopog. Reméli, hogy Alex nincs házon kívül.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzer. Jún. 16, 2010 7:14 am

*Kopognak. Erre figyel csak fel a papírmunkák közepette. De csak annyit csinál, hogy az ajtó felé pillant, majd a pálcájával bök egyet és az kinyitódik. Persze előtte egy "búj be"-t is megejt egy kicsit hangosabban. Még egy-két papírt aláír, aztán az érkezőre pillant. Halvány mosoly ül ki az arcára.*
-Ó, Helló Robert. Minek köszönhetem a látogatásod? *Leteszi a pennát, majd kicsit ellöki magát az asztaltól és lassan feláll. Lába még mindig fáj így odasántikál Robhoz és kezet fog vele. Aztán hellyel kínálja majd ő visszaül.*
-Régen láttalak már... hogy s mint a Minisztériumban? *Látni rajta, hogy a kedve sokkal jobb. Ma valahogy Soshy felvidította.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzer. Jún. 16, 2010 7:19 am

*Örül, hogy nem kell sokat várnia, így amikor kinyílik az ajtó, be is lép.*
- Szervusz Alex. *Amikor a férfi közelebb sántikál hozzá, ő is elndul, majd nyújtja felé a kezét.*
- Hogy vagy? Hallottam a sérülésedről, de mi történt pontosan? *Kérdezi, miközben előveszi a cigarettésdobozát.* Öhm... lehet itt ilyet, vagy inkább mellőzzem? *Kérdi, mert nem tudja, hogy mik a szabályok errefelé.*
- Áh... semmi. Még mindig nem haladtunk semmit. Cassidyhez is be kellene mennem már jelenteni, csak nincs mit. Mintha felszívódtak volna. *Sóhajt egyet.*
- Neked nincs valami új infód, amin elindulhatnék?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzer. Jún. 16, 2010 7:26 am

*Kezet ráznak, majd visszaül a helyére és a lábára pillant.*
-Drágalátos Éjkacajunk egy késsel szépen elrendezett. Nem tudom, mit tudsz az ügyről mostanság de... ha gondolod egy kicsit felfrissíthetem. Cassidynak sem meséltem az új fejleményekről még. *Jelenti ki, miközben legyint a cigarettára.* Csak nyugodtan. *Ő nem dohányzik, de azért tűri ha más igen.
Egy pár pillanatig hallgat, majd az ajtó felé pillant. Nem is figyelte, de Sel sehol most éppen. Így jó, mert nem tud rájuk törni. Rákönyököl az asztalra.*
-Ha megmondod mennyit tudsz a mostanában történtekről akkor elmesélem azt, amit én tudok.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzer. Jún. 16, 2010 7:40 am

*Kezet ráznak, majd mivel szabad a cigarettázás, ő rá is gyújt, majd nagyon szív belőle, és kifújja a füstöt.*
- Éjkacaj...? A Leader? Vagy ő már egy másik tetű, akit el kellene taposni? *Nm hallott mág erről az álnévről. Látszik, hogy ritkán találkozik rendtagokkal.*
- Renben, de én sem tudok sok mindent. Azt tudom, hogy valamire készülnek, és hogy az iskolában is vannak kémeik. Feltételezem diákok. Wilardban feétűnt egy másik halálfaló is, valami Sebastiano. Ja igen, és Cassandrát valami vöröshajú, feltűnő színű szemmel rendekező sráccal látták. *Foglalja össze, amjd megvakarja az állát.*
- Nem tudom, hogy Cassody mondta-e, de azt mondják, a Leadernek van köze hozzád. *Teszi még hozzá, majd várja Alex reakcióit.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzer. Jún. 16, 2010 7:52 am

-Igen, újabban Éjkacaj néven fut... *Magyarázza miközben figyelmesen hallgatja végig Robertet. Kicsit oldalra billenti a fejét, elmereng azon amit hallott.*
-Arra én is rájöttem, hogy vannak kémeik. De hogy kik, azt nem tudom. Soshy lassan -de nem túl szívesen- beaktivizálja a mentálmágiát. Avval könnyen ki lehet találni, ki halálfaló az iskola diákjai közül... *Jegyzi meg a mai fejleményekről, majd elmosolyodik, kicsit gúnyosan. Cassandra... Sebastiano. Csupa ismerős nevek. A vöröske említésére csak összeráncolja a homlokát. *
-Sebastiano múltkor figyelte a házam. Egyszer már az Azkabanba küldtem majdnem, de... most sem lesz máshogy ha még egyszer meglátom. A vöröske pedig... narancs sárga szemű volt. És azt is tudom ki a vörös... csak előbb... *Kicsit felvonja szemöldökét az említett kijelentésre.*
-Hozzám? Mi köze lenne hozzám? Azon kívül... hogy... diákom volt és az UGYvel vagyok útba neki? *Érdeklődik, de nem várja meg a választ, először elmeséli a történteket.*
-Szóval az történt, hogy Éjkacaj megtámadott és beleállította a végén a kést a lábamba. A rossz hír: árnymágus. Nehéz elkapni. Viszont a második találkozásunk abból indult ki hogy egy negyedikes diáklányt elkapott és megkínozta elég brutális módon a házam előtt. Egy napra rá, a narancs sárga szemekről felismertem az Éjkacaj néven álcázott, volt diákomat. William... William Quentin Watson. Első éves volt, eltűnt én nem tudtam hol lehet. Most kiderült. De szerintem biztosan... mármint szerintem nem ő az igazi Leader. Esetleg egy jobbkeze, vagy egy... fogalmam sincs. De annak mondja magát. Két napja, hírét sem láttam vagy hallottam. Most nyugi van. *Levegőt is vesz közben és egy kicsit elhallgat, hogy Rob is szóhoz jusson*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzer. Jún. 16, 2010 8:01 am

*Végighallgatja Alexet, nem szól közbe, csak hümmög párat.*
- Érdekes, marhára érdekes. *Valahogy nem áll neki össze a kép, és idegesíti, hogy nem tudja, mit akarnak pontosan.*
- Éjkacaj... szóval akkor a vöröshajú az Éjkacaj. Én sem hiszem, hogy ő lenne a Leader. Nem valószínű, hogy egy gyerek parancsait követnék... annyira nem hülyék. *Aztán csak pislog párat.*
- Megkínozták? És nem jelentettétek a minisztériumnak? Habár... jól tettétek. Harry úgyis még mindig el van szállva magától. Nem tudom minek nevezték ki. Nem csinál semmit, és azt mondja, ez az egész halálfaló baromság csak mese. A lány megkínzásával is csak minket járatna le, és korlátozná a munkakörünket. Jobb, hogy nem tud róla. *Ismét megvakarja a tarkóját.*
- Nem tudom, honnan szedték ezt. Cassidy se tudott bővebbet mondani. Mindenesetre érdekes. *Aztán ismét hümmög párat.*
- A vöröske eltűnt? Ez nem jelent jót. *Őt nem nyugtatja meg a nyugalom. A vihar előtti csend csak bajt jelent.*
- Nem lenne jobb lemondani a minisztériumi kirándulást?
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzer. Jún. 16, 2010 8:02 am

//És fagyunk.//
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:00 am

Alex Wilfred szobája - Page 5 QEMQWUtvAwJQX15KRAVQ

*Szép. Mindig szép volt, most is gyönyörű, és most visszatérhettem. Igaz, most tanítani jöttem, nem tanulni, de sose lehet tudni mit hoz a jövő. Ráadásul Alex az igazgató. Most is hozzá igyekszem. Hogy meg fog lepődni a drága, hiszen régen látott, talán meg se fog ismerni.
Tetszik, egyszerű, mégis szép. Mármint az ajtó. Halkan bekopogok, szokásomhoz híven három rövidet és egy hangosat. Majd egy lépést hátálok, és megvárom míg kinyitják az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:06 am

*Nem, nem a szobából lép ki hanem a folyosón igyekszik éppen az iroda felé. Pont jókor. Most jött vissza a Wilardi házból. Először tényleg nem ismeri meg az ajtóban álló nőt, de aztán rájön... Cheryl, hiszen én hívtam őt számmisztika tanárnak a jövő évre.*
-Szép napot! Cheryl? *Mosolyodtam el. Mellesleg még mindig sántikálok, fáj a lábam de azért már nem annyira. Fekete talár, farmer és egy fehér ing van rajtam. Pálcám kezemben, megszokásból.* Jó régen láttalak. Meg is változtál! Gyere, menjünk be. *Nyitottam ki az ajtót előtte, majd beengedtem.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:15 am

*Hát hiába kopogtam, Alex épp most sántikál velem szembe. Elmosolyodok, és kicsit félredöntöm a fejem.*
-Szervusz Alex. Igen, én vagyok.
*De vajon miért sántikál? Talán rá kéne kérdeznem, de nem, majd elmondja ha akarja. Nézem ahogy kinyitja az ajtót, majd rámosolyogva belépek rajta. Gyorsan körbekémlelek, majd megfordulok.*
-Hát igen, mikor is? A ballagáson?
*Vagy lehet hogy azóta már találkoztunk, csak nem jut eszembe? Beljebb megyek, és megvárom míg ő is bejön.*
-Cole üdvözletét küldi. Nem szeretnék sokáig zavarni, csak jelentem megérkeztem.
*Elvigyorodok, és összecsapom a kezem, olyan játékosan.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:28 am

-Igen, azt hiszem a ballagáson... vagy már nem is tudom. *Tényleg régen volt. Mindenki szétszéledt, mindenki ment másfelé. Becsukom magunk mögött az ajtót majd elmosolyodom.*
-Bocsi a rumliért. Itt mindig az van. *Kivéve ha rendet nem raknak helyette.* Én is üdvözlöm. *Örömmel hallja. Aztán bólint egyet és az előtte lévő helyre bök.*
-Ülj le, beszélgethetnénk egy kicsit. *Odasántikál a saját helyéhez, leül és közben rákönyököl az asztalra.* Miért pont számmisztika? *Ez az első kérdés ami a fejében van már egy ideje.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:35 am

//Bocsi, de átváltok, nincs erőm az E/1-hez///

-Átadom.
*Bár kevesebbet fognak beszélni, most hogy tanítani fog, de mindenképpen át fogja adni. A rumli szóra körbenéz, és elneveti magát. Leül a férfival szemben, lábait keresztbe fonja. Miért pont számmisztika?*
-El tudsz képzelni a füst fölé görnyedve koszosan, és büdösen? A számmisztika tisztább, ráadásul jobban is szeretem mint a bájitaltant. Tanítottam azt is, de hamar rájöttem, hogy nem szeretem. Ennek ellenére, ha helyettesítés kell, csak szólj.
*Barátságosan rámosolyog, majd ő is feltesz egy kérdést.*
-És miért pont én?
*Fontos tudnia, mert ha azért mert őt tarják erre a posztra a legjobbnak, akkor maximálisan meg lesznek vele elégedve. Mondjuk, alapból is maximálisan fog dolgozni, de akkor más lesz az inspiráció.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:42 am

*Nem túl jókedvű ma, de azért próbálja ezt elterelni. Figyelemmel kíséri, hogy mit válaszolnak a kérdésére.*
-Értem. Hogy miért? Azt hallottam, jó számmisztika tanár vagy és szerintem illik hozzád. Én is gondolkodtam amúgy ezen a tantárgyon, de végül a rúnáknál maradtam. *Azt is elvállalta a sok teendő és házvezetőség mellett. Halványan elmosolyodik a kijelentésre, a nő mindig is felvidította amikor még egy iskolába jártak. Most derül csak ki igazán, hogy mennyi lány ismerőse volt akkoriban.*
-Na és, mi újság van veled mostanában? Mesélhetnél, hogy mi történt eddig az életedben... *Fel van rá készülve, hogy vissza is kérdeznek, de szívesen válaszol rá. Főleg egy régi ismerősnek.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:53 am

*Hát igen, szinte mindenki felvidul mellette, főleg ha olyan van a társaságába, akit ismer és kedvel. Sok barátja van, és volt mindig is, és sok közte a fiú is, de ennek ő csak örül. A kérdésen elgondolkodik. Mi újság is van vele?*
-Hát körülbelül semmi nem változott. Jártam Amerikába tanítani, aztán elmentem egy körútra Európában, majd pedig itt telepedtem le Londonban. Nincs túl mozgalmas életem. Bele lehet fáradni az unalomba, így nagyon örülök ennek a lehetőségnek.
*Visszakérdezne, de előtte..*
-Kérhetek egy pohár vizet? Nem kell felállnod, megmondod hol van kiszolgálom magam. Sőt...Te mit kérsz inni?
*Gondoskodási mániája van. Mindenkiről gondoskodna.*
-És most te mesélj. Biztos sokkal izgalmasabb az életed mint nekem. Kezdheted mondjuk onnan, hogy elballagtál.
*Kedvesen rámosolyog, majd eszébe jut valami.*
-A lábadat látta már gyógyító?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alex Wilfred szobája
Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Alex Wilfred
» Wilfred ház
» Nora R. Daleworth szobája
» Raisen Hagiri szobája
» Amanda C. White szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: