Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlagsori folyosók - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alagsori folyosók - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alagsori folyosók - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alagsori folyosók - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alagsori folyosók - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alagsori folyosók - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alagsori folyosók - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alagsori folyosók - Page 5 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 5 Voting_barAlagsori folyosók - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alagsori folyosók - Page 5 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 5 Voting_barAlagsori folyosók - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alagsori folyosók - Page 5 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 5 Voting_barAlagsori folyosók - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Alagsori folyosók - Page 5 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 5 Voting_barAlagsori folyosók - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alagsori folyosók - Page 5 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 5 Voting_barAlagsori folyosók - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alagsori folyosók - Page 5 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 5 Voting_barAlagsori folyosók - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alagsori folyosók - Page 5 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 5 Voting_barAlagsori folyosók - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Alagsori folyosók - Page 5 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 5 Voting_barAlagsori folyosók - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alagsori folyosók - Page 5 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 5 Voting_barAlagsori folyosók - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alagsori folyosók - Page 5 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 5 Voting_barAlagsori folyosók - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alagsori folyosók

Go down 
+11
Peter Dornfold
Benjamin Doredumble
James Miller
Chris Martines
Sindy Logan
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Roberto Esposito
Solaria Luthia
Veronica Johnson
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 9:01 am

*Ő mindig is lazán vette a szabályokat, és amúgy is elég kritikus velük szemben. Meg amúgy is, másokkal is elég... Kritikus.* -Helyes ez a beszéd. *Üt egy hatalmasat Ralph hátára.* -Igen, de amint ezt már múltkor említettem. Ugyan, az édesapád megbánja még, hogy beleköpött a levesembe. Az orrontó furkászt még nem tudom hogy hol lehet beszerezni, de ha megvan, akkor apád gondba lesz, az egyszer biztos. *Ördögi, és egyben amolyan "vagány" mosolyt ereszt meg.*
-Rá fog szállni. Hogy kire Ni... kicsoda? *Az elejét elcsíptem, szóval innen már nem menekülhet.*
-Jah, persze. *Elővesz egy Marlboro Goldot, és Ralph felé nyújtja.*


//Olvad//
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 9:19 am

*Kifelé nézek az ablakon, közben Nicole-ra gondolok. Mikor Danny megszólal, a figyelmemet odaszentelem, csak, hogy tudjam mit is mond. Ugyanis hajlamos vagyok nem odafigyelni dolgokra, mikor mélyen elmerülök a gondolataimban. -Helyes, de várj még egy kicsit. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog kezdeni a helyzettel, hogy a barátnőm lefogja sz*rni amit mondani fog neki. *Nevetek fel egy kicsit. Pechemre elkapta a pillanatot, mikor majdnem kimondtam a nevét a lánynak és sajnos még rá is kérdezett. Na mindegy veszteni valóm nincs vele és ráadásul megbízok benne, így elmondom. -A lány neve Nicole. Nagyon helyes és a többit már szerintem tudod, így nem részletezem. *Mondom az infót, majd elveszem a cigit és rágyújtok. Szívok belőle egyet, majd az ablak felé fordulok és a teret pásztázom. -Amúgy kösz a cigit. De ha már a csajoknál tartunk, akkor a te barátnődet, hogy hívják?? *Érdeklődök kíváncsian, miközben egy újabbat szívok a cigibe.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 9:53 am

*Danny látja Ralphon, hogy szerelmes... Mondjuk, ő is gyakran szokta ezt csinálni, nem is tagadja, és ebből tudja, hogy Ralph is az.*
-Mondjuk, hogy az őrületbe fog jutni? Mert én még rá is teszek egy lapáttal. Biztos hogy a haját kezdi tépni, ha megtudja miket tervezek még vele. *Ördögien elmosolyodik, és fel is nevet.*
-Nicole Hart? Mert ha ő az, akkor ismerem, és mint sok más emberrel, vele sem vagyok olyan fényes viszonyban, de igyekszem. *Azért megpróbál vele egy normális viszonyt kialakítani. Tekintettel Ralphra.*
-Allisonnak hívják, másodikos Faminés. *Meséli, és szív egyet a cigiből.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 10:02 am

*Szívtam a cigiből, majd tovább bámulok ki az ablakon. -Hát, ha ezt a kapcsolatomat is tönkreteszi, akkor nem fogom neki megbocsájtani. Akkor viszont kap egy cuki kis ajándékot tőlem. *Nevetek fel halkan, majd elnyomtam a cigimet. Meglep, hogy ismeri a lányt, de amit utána mond arra elhúzom a számat, majd újra mosolygok. -Érdekes a helyzet. Igen ő az, de nem biztos, hogy te vagy az oka a kapcsolatotok romlására. Nehezen nyílik meg, bár nálam más a helyzet. *Jelentem ki, majd elábrándozok egy kicsit. Mikor Danny elmondja a lány nevét egy biccentéssel reagálok, majd egy kérdés fordul meg a fejemben, amit azonnal fel is teszek neki. -Figyelj már. Hogy állsz a kviddics terén??
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Nov. 23, 2010 5:13 am

-Ugyan, apádban bízhatsz. Bár ha választani lehetne a te apád, és az én apám között, inkább választanám a te apádat. *Vigyorodik el el, és vállba bokszolja Ralphot. Ismeri Nicole-t, találkozott is vele, de az is vidám kitérő volt. Na jó, nem annyira.*
-Gondolod? Annyi az egész, hogy én voltam bunkó, meg a többi hasonlók. Még tavaly, de azóta nem hiszem, hogy változott volna a véleménye rólam. *Vonja meg a vállát.*
-Azt mondják, egész jó vagyok, és szeretnék bekerülni a Famine csapatába, de ha fogó akarok lenni, akkor egy évet várnom kell. *Vonja meg a vállát.* -És te?
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Nov. 23, 2010 6:54 am

-Cöh... Persze. A múltkori után már nem bízom meg benne annyira, mint az előtt. Hát ne bízd el magad, hogy jobb apám van, mint neked, de ahogy gondolod. Szívesen neked adom, ha kell. *Nevetem el magam, majd visszaadom az ütést, amit kaptam. Kifelé nézek az ablakon és úgy hallgatom, amit Danny mond. -Hát nem tudom. Lehet, hogy az is közrejátszik. Majd megkérdezem tőle, hogy mit gondol rólad. *Nevetem el magam, majd a kviddicsre felfigyelek. Végighallgatom, majd a kérdésre válaszolok. -Én még nem láttalak, de biztos jó lehetsz, ha sokan mondják. Hát igen, Miller a fogótok, de ha szeretnéd, akkor szívesen leszedem a seprűjéről egy véletlen felé irányuló gurkóval. Hát igen, ebből már rájöhettél, hogy benne vagyok a csapatban, mint terelő. *Válaszolom, de egyáltalán nem dicsekvésnek szántam. Én nem az a típus vagyok. Kinézek az ablakon, majd vissza a srácra és várom a reagálását.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 5:34 am

-Ugyan, te nem hallgattad 13 évig azt, hogy Daniel válassz aranyvérű lányt, Daniel miért nem mész a Roxfortba, Daniel ezt csináltad rosszul, Daniel menj már végre táncolni, és a többi. *Nevet fel, aztán kinéz az ablakon, és szív egyet a cigiből.*
-Húú, szerintem az cenzúrát kíván, vagy éppen azt, hogy mehetek a Lucifer alá... *XD fejet vág, és elnyomja a falon a cigit.*
-Jah. *Egóból sem szenved hiányt a srác.* -Hát annak Seb sokkal jobban örülne, de én is. *Nevet fel, és feláll.*
-Na, én megyek. Cső. *Még nyújtja a kezét egy pacsira, aztán viszont elsiet, eljárni az orrontó furkász ügyében.*


//Köszi! (://
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 6:10 am

-Hát az is igaz. Te táncolni? Nem vedd sértésnek, de nem tudnám elképzelni. *Nevetem el magamat, közben figyelem a reakcióit. -Nem baj az. Szerintem mindenki örülne, ha egy ideig az ágyat nyomná a srác. *Jelentem ki határozottan, majd kezet fogok Danny-vel. -Rendben. Cső. *Még egy kicsit nézelődök az ablakon, majd elmegyek Nicole-hoz.

//Én is kösz (: //
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Feb. 15, 2011 4:25 am

*Az alagsori folyosón viszhangoznak, nehéz, bakancsos léptei, miközben a kastélyt járja. Alexet keresi, volna vele némi dolga, főleg Anor miatt. Utálja, hogy ide kell járkálnia, de nem csak a munka húzza ide, hanem ugye többnyire a szíve is. Fekete nadrágot visel egy izompólóval, amire most egy fekete bőrdzsekit húzott, hogy elfedje a karjára égett jegyet. Kézfején látszik a farkasfej. Pálcája a keze ügyében, szőke haja szinte világít a félhomályos folyosókon, kék szemei meredten fürkésznek minden kis neszt. Nincs ma jókedve, ez mogorva arcán meg is látszik, és amilyen erővel döngeti a padlót, csoda hogy nem szakad be alatta.*
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Feb. 15, 2011 4:32 am

* Magányt keresve gondoltam olyan helyre száműzöm magam, ami eldugott, és nem találkozok senkivel. Nem hiszem, hogy ezen az estén jó társaság lennék valakinek is. Feldúlt vagyok, bár nem látszik rajtam. Lehet jobb is lenne kitombolnom magamat. Fehér blúz, farmernadrág, és egy szövetkabát van rajtam. Fejemben zene szól, jó hangosan, hogy a gondolataim elfedje. Ahogy a folyosón ballagok, fogaim összeszorítva belerúgok egy nagyon a falba. *
- Ááá.
* Felkiáltottam, de nem a testi fájdalom miatt. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Feb. 15, 2011 4:36 am

*Ahogy baktat, idegen lépteket hall meg, amik nem egyszerre koppannak az ő bakancsával. A falhoz húzódva pillant arra, amerről az idegent várja. Először csak kósza árnyékot lát, de már ennek alapján is meg tudja állapítani hogy az érkező lány. Elvigyorodik, mivel tudja, hogy a szívbajt fogja hozni rá. Mikor a lány belerúg a falba, kissé felszalad a szemöldöke, és megszólal, láthatóan a semmiből. Pedig ott áll az árnyékban.*
- Micsoda dolog ez? Nem sajnálod a falat? *érdeklődik, és nem lép előrébb, ha Nath észreveszi szerencséje van, ha nem akkor megmarad testetlen hangnak.*
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Feb. 15, 2011 4:51 am

Tombolásom közepedte, egy hangra leszek figyelmes, amire nem számítottam. Megszólít. *
~ Mily vicces fiúval van dolgom. ~
- Ugye most nem mosolyognom kéne, vagy ilyesmi.
* Fennhangon mondtam kérdésnek nem mondható mondatot el. Szerintem érthető vagyok. *
- Kellene?
* Lépegetek a hang forrása felé. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Feb. 15, 2011 4:56 am

*Karba tett kezekkel figyeli a lányt, és az első megszólalása után, beskatulyázza magában. Az a fajta ember, akit megismerni se akar, és még azt is cikinek tartja, ha esetleg véletlen ráköszönne.*
- Felőlem fejen is állhatsz, nem érdekel *von vállat, és ahogy közelebb lép a lány, kilátszik Ted körvonala az árnyékból. Lehet látni kivel van dolga az embernek. Bár sejti hogy a lány nem fogja őt felismerni, még azt se tudja, kitől kell itt félni.*
- Inkább a falat, mint téged *vigyorodik el gúnyosan, mivel talált egy céltáblát, akin levezetheti rossz kedvét.*
- Nah és mondd csak, csak hogy már valami értelmeset is mondj, nem láttad valamerre az igazgatót? Beszédem volna vele....
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Feb. 15, 2011 5:01 am

* Nem az első macsó, nagyképű pasi a listámon. *
~ Megérte lejönni. ~
- Köszönöm a kedvességed.
* A már szatirikus mosoly nem marad viszonzatlan. Pár méterrel a fiú előtt megállok, és a falnak támaszkodok. Kezem felemelve simogatok párat rajta. *
- Megbántam a tettem.
* S újból elvigyorgom magam. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Feb. 15, 2011 5:07 am

*Kék szemei, mint egy ragadozóé, követik a lány mozdulatait. Morcos, ez nem tesz jót mások egészségi állapotának.*
- Nincs mit, én mindig ilyen "kedves" vagyok *vigyorodik el, gúnyosan, megnyomva a "kedves" szót. A mosolygásra meg nem reagál, találkozott már egy nem 100as személlyel ebben az átokverte kastélyban.*
- Helyes. Ha már összedől ez a tákolmány, legalább én robbantsam a levegőbe, ne így menjen tönkre *jegyzi meg, végigpillantva a néptelen folyosón, ahol csak ketten tartózkodnak. Kedve lenne valami nagyon gonoszat csinálni a tudatlan lánnyal, de még ahhoz is mogorva, hogy bárkit megkínozzon.*
- Nem válaszoltál a kérdésemre. Tán megismételjem? *lép közelebb a lányhoz, egész közel és kezét kinyújtva felemeli az egyik szőke fürtöt. Most már tisztán kivehető minden vonása, ahogyan az is, hogy szemei semmiféle érzelmet, vagy hangulatot nem árasztanak. Csupán a nagy fekete nihil látszik mögötte.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Feb. 15, 2011 5:14 am

* Fárasztó ez a találkozás. *
- Nem láttam.
* Tettén meglepődve, fejem hátrébb húzom. *
- Ezt mire véljem?
* Kérdő arccal nézek rá, kissé ijesztő jelenség. *
* Majd odalépek hozzá, és már barátságosabban, odanyújtom neki a kezem, bemutatkozás képpen. *
- Nathaly vagyok, első éves.
* Most valami szebb gesztusra várok az elmúltakhoz képest. Viszonozhatná. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Feb. 15, 2011 5:35 am

*Biccent, végre eljutott addig a szőke agyáig a kérés, és válaszolt is. Talán nincs is a suliba akit keres, ez esetben viszont meg kellene próbálkozni a Wilardi lakással.*
- Véld arra, hogy szerencséd van hogy itt vagyunk az iskolába, és nem valami kellemes, sötét, és távoli helyen... *suttogja, előrehajolva szinte a lány fülébe, minden borzalmat ígérő hangon. Ettől még a legbátrabbak szőre is vigyázzba szokta vágni magát, és a lány egyszerűen bolond, ha ezt nem érti meg. Ebből a szempontból Ted nem éppen a türelem mintapéldánya. Ha valaki az agyára megy, annak könnyedén nyoma veszhet egy sötét sikátor bűzös csatornájában.*
- Kérdezte valaki hogy ki vagy? Ne aggódj, nem fogom megjegyezni a neved, csak egy a diákok hosszú sorában, akinek még van némi tanulnivalója. De azt, hogy hogyan kell félni akár ingyen és bérmentve is megtaníthatom neked, szöszi *pillant a lány arcába, és az előző mosolyának még az árnyéka is eltűnt. Komolyan gondolja, hogy tehet annyi jót az emberiségnek, hogy megszabadul a lánytól.*
- Nem fogok kezet senkivel. Csak és kizárólag azzal, akit tisztelek, azt pedig nehéz kiérdemelni. Ne reménykedj, neked sosem fog sikerülni *löki el magát a faltól, ahol eddig támasztotta magát, egész közel a lányhoz. Hátrébb lép, és a zsebébe nyúlva egy doboz cigit húz elő. Ezt nem bírja ép idegekkel, muszáj rágyújtania. Elővesz egy szálat, a fekete Dunhill-os dobozból, és egy pálcaintéssel meggyújtja. Búcsút int a lánynak.*
- Csak hogy tudd ki fog várni egy sötét sikátorban, egy sötét éjjelek. Ted vagyok, Ted Forrester.... *ezzel a végszóval, elindul a kastély belseje felé, pontosabban a földszint felé.*
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 EmptyKedd Feb. 15, 2011 5:53 am

* A hideg fut végig az egész testemen, a tenyerem izzadni kezd. De valahogy mégsem tudok tőle félni, attól hogy tudom, hogy milyen könnyedén áttudna segíteni a másvilágra. *
- Mindig is szerencsés voltam, és úgy látszik cserben Fortuna.
* Zavart mosoly jelenik meg az arcomon, hirtelen azt sem tudom, hogy most féljek-e, vagy nem. *
- Nem kell, hogy te legyél a tanárom, erre itt van nekem az életem.
~ Még itt van. ~
* Kínomban elnevetem magam, mivel már mást tényleg nem tudok tenni ebben a helyzetben. *
- Alig várom az újabb találkozást.
* Ahogy otthagy a fiú, még állok a fal mellett, és gondolataim máris a késő esti programon jár. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alagsori folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alagsori folyosók
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Földszinti folyosók
» Alagsori rejtekút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: