Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlagsori folyosók - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alagsori folyosók - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alagsori folyosók - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alagsori folyosók - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alagsori folyosók - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alagsori folyosók - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alagsori folyosók - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alagsori folyosók - Page 3 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 3 Voting_barAlagsori folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alagsori folyosók - Page 3 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 3 Voting_barAlagsori folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alagsori folyosók - Page 3 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 3 Voting_barAlagsori folyosók - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Alagsori folyosók - Page 3 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 3 Voting_barAlagsori folyosók - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alagsori folyosók - Page 3 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 3 Voting_barAlagsori folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alagsori folyosók - Page 3 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 3 Voting_barAlagsori folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alagsori folyosók - Page 3 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 3 Voting_barAlagsori folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Alagsori folyosók - Page 3 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 3 Voting_barAlagsori folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alagsori folyosók - Page 3 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 3 Voting_barAlagsori folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alagsori folyosók - Page 3 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 3 Voting_barAlagsori folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alagsori folyosók

Go down 
+11
Peter Dornfold
Benjamin Doredumble
James Miller
Chris Martines
Sindy Logan
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Roberto Esposito
Solaria Luthia
Veronica Johnson
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 12:41 am

*Hangos léptek és vidám fütyörészés zavarja meg az alagsor nyomott csendjét. Súlyos bakancsok léptei vernek vízhangot a falakon, és mellette valami különös csörgés. William besétál az egyik keresztfolyosóról, és körbepillant. Balra, vagy jobbra? Feldob egy galleont, elkapja, és megnézi: fej. Megrántja vállát, és elindul balra. Gyakorlatilag ezt csinálja minden keresztfolyosónál, de pontosan megjegyzi, hogy mikor, merre is járt. Egykor kúriájuk alagsorában eltévedt, és azóta megtanult a föld alatt tájékozódni. Ahogy sétál, néha nagy unalmában pálcájával szórakoztatja magát: Feldobja, elkapja a háta mögött, majd vívni kezd a levegővel. Mikor erre is ráun, elteszi a pálcát, és előveszi farzsebéből a rugós kést, kipattintja, majd a hátán lógó, láthatóan új fekete táskába nyúl, és kivesz egy fadarabot. Sétál, fütyül, és farigcsál. Majd a fütyülést elhagyja, mert csak még magányosabbnak érzi magát tőle, és a lépteit is csendesebbre veszi. Vagy tíz percig sétál így, és már egész szépen kezd kialakulni a fadarabból egy Luthia mellszobor, mikor az egyik kereszteződésnél jobbra fordul, és egy elmosódott alakot lát áthaladni kicsit messzebb. Felhúzza egyik szemöldökét, elrakja a kést és a fadarabot, és csendben, óvatosan követni kezdi az alakot. Hamar rájön, hogy Lút követi, így elmosolyodik, és megszólal.*
- Szia, Porcelánbaba... Eltévedtél?
*De mielőtt a lány megfordulhatna, beugrik egy sarok mögé, hogy ne látszódjon, és fülel, várja a reakciókat.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 12:52 am

*Még mindig kétségbe esetten keresgél, mikor valaki megszólítja. Hát amúgy sem egy szoláriumozott bőrű csaj, de ekkor olyan fehér lesz, hogy azt a Hattyúkirálynő is megirigyelhetné. A hangra azonnal megfordul, de nem lát senkit. Pálcájáért nyúl, de egyik zsebében sem leli. Pánikrohamát még visszafolytja. Egy darabig még nem szólal meg, csak egy helyben áll, hátha az illető megmutatkozik előtte. Nagyon jól tudja, hogy ki az, már a hangjából, a megszólításból... Aztán végül ráveszi magát, hogy megszólaljon.*
-Üdvözöllek a Pokol legmélyén, Lucifer! *nemigen ijedt a hangja, inkább olyan, mint aki elszánt és bármire kész. Így is van...
Valószínűleg Liamnek köszönheti azt is, hogy kezd egyre keményebben visszaszólni. Amikor Liam nincs a közelben, menekül, bújik és tart tőle, de amikor a fiú megjelenik, lelkében minden láng fellobban és most, hogy újra találkoztak, eldöntötte, hogy ma nem enged a fiúnak és úgy fog viselkedni, mint Liam legrosszabb rémálmának sátánja... már ha Liamnek vannak rémálmai.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 1:00 am

*A falak közt felhangzik Liam nevetése. Ez nem az a gonosz, megátalkodott nevetés, hanem inkább kedves, jó kedélyű kacagás. A fiú kifordul a sarok mögül, és mélyen meghajol.*
- Köszönöm a megnevezést, igazán jól esett, hogy ily nagyra értékel, kedves hölgyem, de nem vagyok én olyan rossz, mint az alvilág nagyra becsült ura. Én csak egy egyszerű halandó vagyok, ki bármikor elveszítheti az élet princípiumát... Még...
*Az utolsó szót sejtelmes titokként ejti ki, majd ledobja táskáját, előveszi pálcáját, és a táska tetejére állítja.*
- Ne haragudj rám a könnyelmű tréfáért, nem tudtam, hogy ennyire megijedtél itt lent, a sötétben. De itt vagyok, hogy kivezesselek a fényre... Ki tudja, lehet, hogy én vagyok az őrangyalod...
*Közben odasétál a lány elé egy-két lépésre, majd körözni kezd körülötte, mint az éhes cápa.*
- De az is lehet, hogy én vagyok a legrosszabb rémálmod... Én vagyok a leggyűlöltebb démonod, sötét csábítód, ki csak arra vár, hogy lelked eladd neki, hogy uraljon téged, átváltoztasson...
*Végül megáll, háta mögött fonja össze karjait, és mélyet szippant az alagsor dohos levegőjéből, majd úgy fújja ki a levegőt, mintha a legédesebb illat járta volna be tüdejét.*
- Lehet hogy így is van... De nem akarok rosszat, hidd el... Jobbá teszlek, erősebb, gyorsabbá, hatékonyabbá! Kedves Luthia... Ne félj tőlem... Csak a javadat akarom...
*Mondja, és ezzel a lány elé lép, ha az hagyja, elég közel, hogy érezzék egymás illatát, és végigsimít a lány arcán, tiszta, aggódó gyengédséggel. Ha a lány ezt nem hagyja, akkor csak távolról beszél tovább.*
- De persze megértem, ha látni sem akarsz többé... Akkor távozom...
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 1:16 am

*Nem mozdul helyéről, de nincs ledermedve, megszobrosodva és lábai sem gyökereztek a földbe. Egyszerűen úgy sem tud hova menni, mert eltévedt, Liammel fizikailag nem tud mit kezdeni, így hát helyén marad és vár, de arcára minden düh, minden gyűlölet kiül, még ha nem is mind a fiúnak szól.
Sokáig nem szól közbe, csak egy-egy szót.*
-Pokolból jött őrangyal! *bár inkább szavaz Luthia a második választásra, hogy Liam a legsötétebb rémálma és démona.*
-Kinek mi a jó és mik a javai... *érintéseket és közelséget már csak azért is...állta...
Egész végig gyűlölettel tekintett a fiúra, de az utolsó mondatánál elkerekedtek a szemei. Valahol belül, legbelül vonzotta Liam, csak ha ez került gondolataiban előtérbe, akkor elhessegette és elfojtotta, hogy többé eszébe ne jusson ilyesmi. Ezért ijedt meg, amikor Liam látszólag elég kedvesen felajánlotta, hogy többet nem kell látnia. Nem akarja nem látni többet, de azt sem akarja, hogy minden második nap elkapják a nyakát csak mert olyat mondott ami nem tetszik a fiúnak. Nehéz döntés... nem is szól semmit, végül is kérdést nem tettek fel neki.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 1:23 am

- Hallgatásod néma beleegyezésnek veszem, én kis vadóc porcelánbabám... Akkor búcsúzom...
*Gyengéd csókot lehel a lány homlokára, majd a szemeibe néz.*
- Jó volt veled, kár, hogy mikor kezdtem alkalmazkodni hozzád, akkor küldesz el...
*William hátat fordít, és elindul a táskájáért. Léptei lassúak, súlyosak, és tartásával együtt a fiú szomorúságáról árulkodnak. Ahogy felveszi a vállára a hátizsákot, visszanéz a lányra: Szemei meggyötört, magányos, fájó lélekről árulkodnak.*
- A soha viszont nem látásra, Solaria Luthia... Sajnálom, hogy így alakultak végül a dolgok, de nem mondom, hogy ha most ismernénk meg egymást, akkor bármit máshogy tennék. Valljuk be, én ilyen vagyok. A kedvedért visszafogtam magam. A könyvre nincs szükségem, találtam más mentort. Csak veled akartam lenni. Semmi más. De legyen, akkor búcsúzom, kis porcelánbaba...
*Ezzel Liam befordul a sarkon. Mosolyog, bár szemeiben magány fényei égnek csak, és arcáról letöröl egy könnycseppet, tudván, hogy senki nem látja... Bár ha Lú utána ment, láthatta.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 1:33 am

*Még mindig csöndben van. Amikor a fiú megjelent, akkor nem dermedt le az ijedtségtől, csak amikor elmegy. Most akkor hogy is van? A csókra meg sem rezzen majd csendben végignézi, ahogy Liam összeszedi a cuccait és távozik. Egy ideig még magányosan álldogál, olyan fél másodpercig, mert utána mégis a fiú után lép pár lépést. Azt, hogy Will könnyezik, már nem látta, de azt látja, hogy tényleg le akar lépni.*
-Várj... *szól utána bátortalanul. És most két dolog miatt is megállítaná a fiút, de nem akarja elhinni, hogy az egyik dolog azért van, mert Liam vonzza Luthiát. Nem szól többet, csak vár, hogy visszafordul-e a fiú, vagy tényleg lelép.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 1:37 am

*Liam még tesz pár lépést. Elhatározta, hogy ha ezt akarja a lány, akkor ő márpedig eltűnik, ám a remény felbukkan valahol éjfekete szíve mélyén, és megolvasztja egy kicsit a fagyott lelket. A fiú megáll, és lassan hátrafordul. Így már látszik, hogy szemei véreresek a visszafojtott könnyektől, és ajkai remegnek.*
- Tessék?
*Sértegetést, kirohanást, megaláztatást vár, nem mást, de azért reménykedik, hogy mégsem ezt kapja. Próbálja tartani a táskáját, de nem sikerül, így leejti. Idegesen kap utána, magában, szótlanul átkozódik, és összeszedi cuccait. Most kissé esetlennek tűnhet. Látszik, hogy lelke háborúban áll.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 1:42 am

-Nem... nem mondtam, hogy menj el! *böki ki egy perc múlva halkan. Nem hitte, hogy Liam meg fog állni, azt meg nem tudja, hogy most örüljön, vagy ... vagy mit csináljon? Pár lépést közelebb lép, de még így is távol van a fiútól. Reménykedik, hogy majd nem neki kell megtenni a kettejük között lévő távolság megmaradt részét, ő ahhoz túl félénk. Többet nem szól, csak várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 1:47 am

*Liam először bizonytalan. Nem tudja, mit értsen a lány szavai alatt, ám végül ő maga dobja el a táskát, átszeli a kettejük közt lévő távolságot, és magához öleli Lút. Legszívesebben nevetne örömében, de nem akarja elrontani a pillanatot, így csak áll, és magához öleli gyengéden Luthiát, majd elengedi, és a szemébe néz.*
- Ne csináld ezt velem...
*Mondja, majd gyengéden, mégis szenvedélyesen megcsókolja a lányt, és közben mindkét kezével a lány nyakát simogatja. Liam lelkében vad tüzek gyúlnak újra, ám ezeket körülfogja egy óceán, mely nem engedi, hogy baja essen Lúnak. Ahogy a csók véget ér, a fiú homlokát a lányéhoz hajtja, és felkuncog, majd ha Luthia hagyja, újra csókol... És újra, és újra, és újra.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 1:53 am

*Na igen. Liam nem szívbajos, hogy így oda pattanjon a lányhoz és magához rántsa. Szavak nem jönnek ki Luthia száján, de Liam ölelésével és újabb csókjaival elfogja valami, valami érzés, ami nem engedi magát visszagyűrni a mélyre és egyre gyorsabban tör felfelé. Ezzel az érzéssel kezd egyre jobban feloldódni, egyre jobban adja át magát Liamnek, már egyik kezét is Will mellkasára helyezi és ami a legfurcsább, nem csak tűri a csókokat, ő maga is visszacsókol.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 1:57 am

- Köszönöm...
*Szólal meg végül William, majd körbepillant.*
- Ez nem épp a legtökéletesebb hely arra, amit csinálunk, még ha nekem tetszik is... Téged biztos nyomaszt már ez a labirintus... Szeretnél kimenni?
*És még mielőtt választ kapna, újra megcsókolja a lányt, majd mikor elhúzódik, kuncogni kezd.*
. Tudod, hogy nagyon utállak? Nem szabad megszelídíteni a vadon élő farkast... Rossz kislány...
*És ezzel játékosan csókot nyom a lány orrára, hogy aztán Lú kezét fogva sétáljon el a táskájáért, felvegye azt a hátára, és újra a lányra pillantson.*
- Nos, szeretnél menni, vagy élvezzük még az alagsor csodás magányát és édes, dohos illatát?
*Kérdi, és közben átöleli Lút. William szemében újra fellobbannak a vadság lángjai, ám ahogy Luthiára néz, ahogy megérinti, egyértelművé válik, hogy a fiú mostantól be fogja tartani a határokat, ha Lúról van szó... De csak ha róla.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 2:08 am

*Egy darabig még élvezi a csendet és a szenvedélyt, aztán Will szólal meg először. Nemigen akarna megszólalni, de kérdezik, amire felelnie kell. Will közben láthatóan megnyugodott és visszatért valódi önmaga.*
-Ha tudnám, hogy hol vagyok, nem zavarna... *válaszol halkan, néha hangja megcsuklik, de fel nem tudja fogni, hogy miért.
A játékos megszólalásra apró, de tényleg apró, alig látható mosolyra húzódik a szája. Még kell idő neki, hogy teljesen feloldódjon az új helyzetben.*
-Inkább menjünk! *jelenti ki végül, mert a mai események után is kellene neki a friss levegő. Willian kezét fogva megy utána, hogy összeszedjék a cuccát, bár ha nem fogták volna a kezét, akkor biztosan helyén maradt volna, hogy felfogja az új helyzetet.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 2:17 am

*Liam Lú kezét fogja, rendszeresen rámosolyogva a lányra vezeti végig a folyosók hosszú során, közben rendszeresen odahúzva magához Lút, és csókot hintve néha az arcára, néha az ajkaira, néha a nyakára, míg végül elérnek a lépcsősorhoz.*
- És most úgy érezheted magad, mint egy igazi királykisasszony!
*Ezzel Liam felkapja Lút, és elindul vele fölfelé, közben végig a lányra mosolyogva felsétál a lépcsőn, és az udvar felé veszi az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 1:49 am

* Semmi egyéb dolgom nincs mint, hogy itt unatkozzak. Délelőtt elküldtem egy baglyot a szüleimnek, hogy mikor szándékoznak velem találkozni és hol. Ezen kívül csak sétáltam egyet az udvaron, meg ettem. Tiszta unalom ez a nyár eleje. Amíg nem találkozok a szülőkkel nagyon nem mehetek szinte sehova. Az egyetlen ami kis mókázás volt, az az volt amit Lúval csináltunk a Japán negyedben. Más semmi.
Egyedül sétálgatok a kastélyban. Egy rövid farmer sort és egy pöttyös ujjatlan van rajtam egy római szandállal. A hajam lófarokba kötve. Az egyik falnak támaszkodva fújogatok lufikat a rágómból. Aztán végre megpillantok egy ismerős arcot. *
- Szia Lú ! *integetek neki és odamegyek hozzá*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 1:56 am

*Nem is tudja pontosan miért az alagsorba vezette az első útja, ahogy visszatért az iskolába. Talán nosztalgiázni akar, vagy jobban vonzza a sötétség és a mélység, mint a tornyok és azok fényei...
Teljesen feketében pompázik, hosszú gatyában, cipőben és pulcsiban, semmin, sehol egy minta. Övében pálcája, mögötte pedig egy kisebb bőrönd lebeg. Nem hozta el minden cuccát, nem maradna örökre a suliban...
Aztán valaki megszólítja. Közömbösen hátrapillant és meglátja a lányt, akivel nem rég találkoztak Wilardban. Akkor még boldog volt és vörös lángok égtek lelkében és szemében... nem pedig feketék...*
-Szia. *először valami frappáns beszólást akart, de fáradt most hozzá. Ha Hannah közelebb lép, láthatja a lányon még így sötétben is, hogy mennyire le van épülve. Falfehér, szemei még mindig nem heverték ki a több napos sírást, hangja halk, bár már nem reménytelen.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 2:06 am

* Teljesen ledöbbenek. Hol van az a lány akivel a múltkor találkoztam ?Helyette egy depressziós hófehérke áll előttem. A bőröndökre pillantok mögötte. Ezek szerint visszaköltözik. *
- Üdv újra a suliban ! * próbálok egy kis életet vinni a beszélgetésbe * - Segítsek ? * mutatok a bőröndökre.*
- Nem sok dolog történt míg oda voltál. Unalmas a suli. Mármint, hogy semmi pörgés , mindenki vagy hazament vagy unatkozik. A hülyébbje még a könyvtárba is elmegy tanulni .
* Csak jártatom a szám. Közben ha minden igaz elindulunk valamerre.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 2:12 am

*Megvárja a lányt, amíg az odalép hozzá, majd elindul további, lassú sétájára. Ha a lány jön, akkor jön, ha nem, hát nem.
Az üdvözlésre csak felsóhajt, de sétál tovább.*
-Nem érdekel.. *suttogja halkan a lány mondókájára és látszik rajta, hogy nem igen van boldog kedvében. De nem is olyan igazi szomorúság. Csak az összetört lelke visszhangzik, amikor megszólal...
Nézelődik, mintha még sosem járt volna itt és... mindenhol Will arcát látja. Jobb lesz innen felmenni, mielőtt illúziók kezdik rémisztgetni...
Máris a lépcsők felé indul, de azért a lány felé szól még.*
-Felmegyek. *ennyi. Nem mondja, hogy a lány nem jöhet, de azt se, hogy jöhet. Majd Hannah eldönti mit akar...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 2:18 am

*Meghökkenve nézek Lúra. mi az, hogy nem érdekli !? Na mindegy. Egy könnyen nem fog tőlem megszabadulni.*
- Hát megértelek, a helyedben engem sem érdekelne. Elvégre unalmas. * nyugtázom a dolgot. Nem bírom nem észre venni, hogy Lú olyan mint egy kísértet. Nem az a viccelős fajta, hanem az a búskomor bolyongó szellem aki nem tudja mitévő legyen. *
- Már megbocsáss Lú, de amilyen állapotban vagy nem hagyhatom , hogy egyedül menj * tartom vele a lépést * - Még a végén eltévedsz vagy rosszabb.
* Gondolatok ezrei cikáznak az agyamban. Rákérdezzek, hogy mi történt vagy hagyjam, hogy így eméssze magát ? Bár végül is ... Próba szerencse.*
- Elmondod mi történt vagy hagyjuk ? * a hangomból eltűnik a locsifecsi hangszín. Komollyá válik. Talán érzékeli Lú, hogy ha el is mondja mi történt nálam biztonságban lesz. Amúgy sincs annyi barátom itt, hogy szétkürtöljem. Másrészt viszont én sem örülnék ha egyes dolgokat megtudnának rólam a többiek. Márpedig a sötét-jegyes megszólalásom a múltkor Lúval szemben eléggé bizarr volt*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 2:25 am

*Nem nagyon foglalkozik a lány szavaival. Ahogy halad fel a lépcsőn, hallja, hogy jönnek utána, sőt a lány még mondja is, hogy nem hagyja őt egyedül. Felsóhajt, de nem érdekli, hogy jönnek-e mögött vagy nem.* ~Milyen állapot...~ *ez olyan felsóhajtásos, költői kérdés volt a lány gondolatai között. Már tudja mit fog tenni, tudja mit fog tenni Willért, de kell egy icipici idő, míg összeszedi magát. Aztán Hannah rákérdez...
Amikor eljött a kúriából, ettől tartott a legjobban. Az emberek folyton beszélnek. És ő nem akarja hallani, nem akar emberekkel találkozni, senkivel.. ráadásul nem akar a történtekről beszélni.*
-Azt hiszem... *kicsit megakad, de nem visszatartja könnyeit.* ...semmi olyan, amiről tudnod kéne. *nyögi ki végül és tovább halad, lassan fel is érnek a földszinti folyosókra.*


//Felőlem már oda is írhatsz...//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 1:26 am

*Ralphal érkezik az alagsorba. Út közben sikeresen megmutatta neki még az emeleteket, és nagyjából elmagyarázta mi, hol található. Amikor leérnek, leugrik az utolsó lépcsőfokról -kezd egészen jó kedve lenni-. A medencék felé vezényeli a srácot.*
-itt van a konyha, ahova nem szabad bemenni. Akkor a sportcsarnok és a medencék. Na meg még pár terem, de nem nehéz eltévedni, hisz mindennek irja kinn a nevét. *Bök az ajtókra, miközben a medence ajtajánál megáll.*
-Itt mindig sokan vannak, kivéve este. *Kinyitja az ajtót, kihasználja azt, hogy lány és belép elsőre.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 1:32 am

*Megérkeznek az Alagsorba. Sindy közben megmutatta a termeket és az emeleteket. Majd tájékoztatást adott Ralph-nak, hogy a medencénél sokan szoktak lenni, kivéve este. Sindy kinyitja az ajtót, majd be is megy. A fiú sem tétovázik rögtön utánna, ő is belép. A fiú elképedt a látványtól.* -Ez csodálatos. Azt hiszem ez lesz az egyik kedvenc helyem. *Jelentette ki a fiú, majd Sindy felé fordult.* -Te milyen gyakran szoktál ide lejárni? *Érdeklődik udvariasan és közben azon tűnödik, hogy hova menjenek ezek után.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:38 pm

*Lassan leérünk az alagsorba. Közben még válaszoltam a lányok kérdéseire is.*
-Mondjuk az udvar felé. Addig még a manókat kiengedjük aztán ők meg mennek amerre mennek. *Mosolyodtam el. Úgy gondoltam, hogy a manókat csak kieresszük, aztán azok majdcsak szétszélednek az iskolában. Érdekes lesz, tényleg.*
-Szóval... azért vigyázzunk. Hannah, ha bármi gond van szólj. *Azzal amikor leértünk az utolsó lépcsősoron is, elgondolkodtam, egy pillanatra megálltam. A konyha felé vettem az irányt, viszont azért még próbáltam egy kicsit eldönteni, hogy pontosan hogy tudnánk lelépni gyorsan. Odahívtam magamhoz a két lányt újra.*
-A manókat ha sikerül kiengedni akkor ott... *böktem a festmény felé.* ... a festmény mögött találkozunk. *Nem tudom, mennyire ismerik a kastélyt, de a titkos folyosó sok mindenre jó lehet.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:56 pm

- Akkor keresek egy üres termet és oda becsábítom az embereket * Gondolkozok hangosan. Míg James és Demi a konyha felé mennek én már el is végzem az első varázslatot. A pálcám hegyét végighúzom a földön, keresztbe a folyosón. Ha minden igaz, aki erre téved és átlép ezen a vonalon annak eszébe jut, hogy valahol máshol van dolga. Ez eléggé hatásos ha mondjuk egy tanár vetődne ide.
Megcélzom a használaton kívüli tantermet. MEgállok előtte. Mi legyen ? *
- Miraggio Utopiste !
* Hatalmas plakátok jelennek meg, miszerint Viktor Krum a teremben tartózkodik. A cél kedvéért még egy Viktor Krum hasonmást is varázsolok a terembe, amint az egyik asztal mögött ül és autogramokat osztogat. Eléggé beteges ötlet, de hát lányok-fiúk mind meghalnak érte. Az egyik oldal elintézve. *
- Emberek ! * szaladok végig a folyosón. MAjd megpillantok egy évfolyamtársat . Odamegyek hozzá * - Hé * lihegem * - Viktor Krum, itt , arra * mutatok a terem irányába.
Éles sikítás majd elkiáltja magát és a barátnőivel elrohan a terembe. Többen követik őket. Elégedetten figyelem. Páran odajönnek hozzám megkérdezni, hogy mi van.*
- Viktor Krum autogramokat osztogat a használaton kívüli teremben * mondom, erre mind rohannak. Lassan ki is ürül teljesen a folyosó . Gyorsan a teremhez sietek és becsapom az ajtót. Bent hatalmas felhördülést hallok. Valószínűleg eltűnt Krum, mint ahogy a plakátok a folyosón is.*
- Colloportus ! *szegezem a zárra a pálcám. És dobogó szívvel lecsúszok a földre, hátaamt az ajtónak vetve. Sikerült . Már csak Jamesen és Demin múlik minden*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyPént. Jún. 18, 2010 12:06 am

*Végignézem ahogy Hannah elrendezi az embereket. Elvigyorodom, majd amikor minden rendben, a konyha felé veszem az irányt. Demi is velem tart. Lassan benyitok, körülnézek. Semmi emberi lény, minden felé csak manók és tányérok. Kicsit elgondolkodom azon, vajon mit lehetne csinálni. Deminek nincs semmi ötlete, tehát utasítom hogy ő maradjon az ajtóban.*
-Figyelem! Az igazgató utasítására minden manónak ki kell mennie az udvarra. *Először csak minden szem rám szegeződik de nem mozdul semmi. Egy ideig még próbálom őket rávenni és nagy nehezen sikerül is. Az egyik manó, kijelenti hogy ha az igazgató tanácsolta akkor menjenek. Nem szívesen, de elhagyják a konyhát, otthagyva minden munkát. Evvel két dolgot is elértek a gyerekek... Én Demi felé fordultam.*
-Te... most lepődnek csak meg, hogy nincs kaja a nagyterembe. *Nevettem fel halkan, aztán amikor minden manó elindult, becsuktam az ajtót és Hannahoz léptem. Lassan, összeszedtem őt is és a titkos folyosó felé böktem.*
-Oda be, még mielőtt ezek kijönnek. *Mutattam az ajtóra és a bentről hallatszó zajra. Érdekes egy ötlet volt ez... előre mentem, lassan be is léptem a titkos folyosóra. A manók pedig csak -elég feltűnően- haladtak fel és fel egészen az udvar felé.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 5:05 am

* Leérünk Bennel az alagsori folyosókra. Nekem személy szerint ez a kedvenc szintem.*
- A Mindig élő kert ? * Mosolygok . * - Nos, az a különlegessége, hogy elsőre olyan mint egy normális kertecske. Viszont , ha jobban megfigyeled akkor látod, hogy amelyik pillanatban lehull a fáról egy levél azonnal nő helyette egy új. Ott nem lehet érzékelni, hogy kint hideg tél van... Ott bent mindig melegség fogad és olyan növények is vannak amelyeket máshol nem találni.
*Foglalom össze a kert tulajdonságait és érdekességeit. Mindenki azt tartja a legkülönlegesebbnek a kastélyban. Bár, most, hogy így belegondolok .. joggal.*
- Na és utoljára az alagsor a kastélyon belül... Nekem a kedvenc szintem. Itt vannak a medencék..Meg van pár titkos folyosó is. Aztán a számmisztika terem, a konyha, a sportcsarnok, a boszorkánykonyha terem és még egy gyakorló terem, ha a fenti tele lenne .
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alagsori folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alagsori folyosók
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Földszinti folyosók
» Alagsori rejtekút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: