Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlagsori folyosók - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alagsori folyosók - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alagsori folyosók - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alagsori folyosók - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alagsori folyosók - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alagsori folyosók - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alagsori folyosók - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alagsori folyosók - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alagsori folyosók - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alagsori folyosók - Page 4 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 4 Voting_barAlagsori folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alagsori folyosók - Page 4 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 4 Voting_barAlagsori folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alagsori folyosók - Page 4 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 4 Voting_barAlagsori folyosók - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Alagsori folyosók - Page 4 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 4 Voting_barAlagsori folyosók - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alagsori folyosók - Page 4 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 4 Voting_barAlagsori folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alagsori folyosók - Page 4 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 4 Voting_barAlagsori folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alagsori folyosók - Page 4 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 4 Voting_barAlagsori folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Alagsori folyosók - Page 4 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 4 Voting_barAlagsori folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alagsori folyosók - Page 4 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 4 Voting_barAlagsori folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alagsori folyosók - Page 4 Vote_lcapAlagsori folyosók - Page 4 Voting_barAlagsori folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alagsori folyosók

Go down 
+11
Peter Dornfold
Benjamin Doredumble
James Miller
Chris Martines
Sindy Logan
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Roberto Esposito
Solaria Luthia
Veronica Johnson
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 6:45 am

*Leérünk Hannah-val az Alagsorba. Miközben elmondja A Mindig Élő kert csodáit, én ámulva hallgatom. Igaza van: az tényleg egy nagyon érdekes terület. Az alagsor egy kicsit sötét hely, s mikor elhaladunk egy-egy kép mellett a falon, folyton susmogás hallatszik. De amiket Hannah elmondott neki az alagsorról, azok tetszenek neki. Az alagsorban tuti le fog jönni gyakran, minden nagyon jól hangzik. Majd Ben Hannah-ra néz, és azt mondja, hogy itt sem kíván semmit megnézni, egyenlőre. Kíváncsian követte tovább a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 2:40 am

*Múlt héten kiengedték a gyengélkedőről, nem találtak már rá semmi okot hogy tovább fogják ott. Most leginkább csak elmélkedés céljából csatangol erre, meg egy konkrét termet keres, de úgy tűnik nem jó irányba halad. Boszorkányhonyha, nem, nem azt keresi. Fekete vászonnadrágban van, kényelmes, kissé elnyűtt sportcipőben, és egy szürke garbónyakú pulóverben, haja szabadon, szakálla, csak hírből jelenik meg az arcán, az állánál egy picike foltban. Barna szemeivel fáradtan pislog, pedig nem az. Nem ártana elmennie már a Magic Streetre sem, hiszen a pálcáját valahogyan pótolnia kell, bár sajnálja a régit, azt már annyira megszerette. Felsóhajt, és továbbsétál.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 2:49 am

*Halkan oson az árnyékban, igyekszik mindig a fáklyák fénykörén kívül maradni, nem akar feltűnni senkinek. És hát, hogyha csak az árnyékát látják, akkor nem veszik észre, hogy neki valójában semmi keresnivalója nem lenne az iskolában. Az erdőn keresztül jutott be a birtokra, így kabátján és arcán akad néhány karcolás, amit néhány szívósabb bokor hagyott rajta emlékül.
Mindenesetre céllal jött ide, csupán visszaakarta csempészni a néhány hete ellopott pálcát. Sikerült kiderítenie, hol van Peter szobája de ahogy belépett a kastély kapuján, a pálca életre kelt, mindinkább visszahúzott gazdájához, így az emelet helyett, inkább az alagsor irányába ment tovább. Bízott a mágikus tárgyban.
Ahogy befordult egy sarkon, meg is látta a keresett férfit, azonban nem ment oda hozzá rögtön, hangtalan a nyomába szegődött. Végül is a múltkor majdnem megölte, nem valószínű, hogy csendben üdvözölné és megköszönné a pálcát. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 2:54 am

*Menet közben kissé megtorpan, mintha mágikus kisugárzást érzett volna, de aztán csak vállat vont és tovább lépett, ezután gondosan figyelve minden rezzenésre, így azt is észrevette hogy valaki a nyomában jár. A folyosó közepén megáll, és hátra sem fordulva szólal meg halkan, nem akar tömegeket idevonzani, vagy balhét rendezni.*
- Mondja, miért jött ide, hol veszedelem önnek midnen lépés? *kérdezi, majd lassan megfordul, a nőnek nincs vesztenivalója, Peter fegyvertelen. Reméli hogy előbújik az árnyékból, hogy ismét megcsodálhassa gyönyörű külsejét, és emlékeztesse magát, hogy ez korántsem minden, és a múltkori incidenst is megszenvedte. A sebek eltűntek, de a hegek örökre megmaradnak immár.*
- Ezúttal valóban meg akar ölni? *kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 3:00 am

*Egy ideig úgy tűnt sikerült észrevétlennek maradnia, aztán a férfi egész egyszerűen megszólította, hátra sem fordulva. Meglepődött, meg is torpant, és fontolgatta, hogy egyszerűen lelép. Minek is jött ő ide egyáltalán? Ha Peter kiabálni kezd, segítséget hív, harc nélkül nem jut ki innen, és azért odáig még nem süllyedt, hogy gyerekeket bántson. *
~Mindegy, ha már így alakult, beszélgessünk. Legfeljebb kikötök a börtönben, igazán nem nagy dolog...~
* Magára mérgesen fújt egyet, majd közelebb lépett a másikhoz. *
- Megmondtam a múltkor is, hogy nem akarom megölni.
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 3:04 am

*Ahogy közelebb lépett a nő, ő is tett egy lépést, hogy legalább beszélgetésnek hasson a mai kis találkájuk. Nem szándékozott segítség után kiáltani, ahhoz túlságosan is sajnálja a nőt, hogy rács mögé juttassa, holott minden oka meglenne rá, és teljesen egyértelmű lenne, hogy már csak a halálfalóság miatt is tetemes időt kapna.*
- Akkor miért jött ide? Miért kockáztatja a szabadságát? *kérdezi tanácstalanul, szomorú szemekkel. Nem mérges, ő nem haragszik a múltkori miatt, csak mélységesen elszomorodik ha arra gondol, hogy mekkora szakadék tátong közte, és a nő között.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 3:08 am

*Meglepetten konstatálja, a dolgok alakulását, és hogy még indig békésen beszélgetnek. Vagy legalábbis afelé haladnak. *
- Nem tudom. - *Felelte egyszerűen, és elmosolyodott. *
- Visszahoztam a pálcát. - *Azzal elő is vette az említett tárgyat, és hagyta, hogy az visszakerüljön gazdája kezébe. *
- A múltkor véletlenül maradt nálam, nem állt szándékomban megfosztani tőle. Életben hagytalak és nem az volt a terv, hogy a pálcád híján, valaki másnak ess áldozatul.
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 3:14 am

*Meglepetten pislog kettőt a válaszra. Valahogy nem erre számított, messze nem. Elmosolyodik ő is, és külső szemlélődő tényleg egy baráti beszélgetésnek tarthatná amit ők ketten művelnek.*
- Nem tudja? *kérdez vissza, majd a következőre, ismét csak megakad a szava, de kellemesen jóleső érzés járja át, mikor pálcája visszakerül hozzá. Mínusz egy út a Magic Streetre.*
- Oh, ez kedves tőled *jegyzi meg és megforgatja ujjai között a tárgyat, majd leereszti. Nem szándékozik használni, hacsak Sarsa nem támad ismét.*
- Tehát mindenképpen neked kell áldozatul esnem? De minek ha megölni nem akarsz, akkor mégis mire mennél velem? *érdeklődik őszinte kíváncsisággal, mert nem tudja hova tenni a nőt. Halálfaló, de nem tűik olyannak, aki értelmetlen gyilkolászásba kezdene. Valami van benne, amitől érdekesség vált a személye Peter szemében.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 3:21 am

- Nem akarlak megölni hidd már el - *fanyarul elmosolyodott * - vagy ennyire gyilkos lenne a kinézetem? A múltkori parancsra történt, megtettem, ennyi volt. Nincs veled semmi bajom, és nem akartam, hogy fegyvertelenül futkoss a világban. Igazából nem ismerlek. Miért akarnám a halálodat?
*Miközben beszélt a falhoz lépett és letelepedett a földre, hosszú kabátjára ülve a hideg kő helyett. Pálcája szokás szerint az alkarjára szíjazva pihent, szükség esetére, de nem félt. Tudta, ha egyszer legyőzte a férfit másodszorra is sikerülne, de igazából nem volt kedve párbajozni. Tetszett neki ez e kissé morbid beszélgetés, legalább emberi szót is hallott, nem csak a lakása körül őgyelgők ordítását. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 3:26 am

*Felvont szemöldökkel néz a nőre, és mérlegel. Igaznak tűnik amit mond.*
- Értem. Nem, éppen az az hogy nem nézel ki gyilkosnak, ezért lepődtem meg annyira a múltkor is. Váratlanul ért a támadás *vallja be őszintén, hogy múltkor alaposan sikerült meglepni, nem tudott mit tenni ellene, még felkészülni se nagyon, és a nő sokkal inkább otthon van a párbajozásban mint ő maga.*
- Nem tudom, én nem értem, hogy tudsz ilyesmit megtenni, csak szimplán parancsra. *mondja, majd mikor Sarsa leül a földre, kicsit közelebb lép, és vele szemben telepedik le a földre. Ha nem muszáj akkor nem akar párbajozni, egyszeri vereség elég volt. És a beszélgetés határozottan érdekes irányokba halad, kár lenne hát elrontani az alkalmat.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 3:35 am

- Örülök, hogy legalább a kinézetemmel nincs baj - * nevet fel halkan, majd elkomorodik kissé. *
- Hogy bírom megtenni parancsra? - *kérdez vissza* - Igazából könnyedén. Ebben nőttem fel. Valahol félúton kibicsaklott az értékrendem. - *feleli semlegesen, igyekezve nem érzelmeket vinni a hangjába, nehogy elárulja magát. Tudja ő, hogy lehetne máshogy is élni, csupán nincs meg rá a lehetőség. És inkább nem vágyakozik elérhetetlen dolgok után, mikor így is megvan szinte mindene. Szinte...*
*Érdeklődve szemléli, mikor Peter leül elé.*
~Ez röhejes. Itt ücsörgök egy iskolában és beszélgetek egy tanárral, akit alig két hete majdnem megöltem. Bravó Sarsa, gratulálhatsz magadnak...~
-
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 3:41 am

*Ő is mosolyog, mert a külseje valóban elbűvölő a nőnek, és a józan eszével sincsen gond, csak a hozzáállása és az az aprócska tény, hogy mereven szemben állnak egymással. Az gond.*
- Ebben nőttél fel? A családod is... ezt a szakmát űzte, amit te is? *kérdezi mert nem akarja kimondani azt hogy halálfaló, mert ugye a falnak is füle van, és nem szeretné ha a nőnek mennie kellene. Még nem.*
- Nem gondoltál még rá, hogy lehetne másképp is élni? Vagy egyszerűen csak élvezed azt amit teszel? *érdeklődik, mert ő akár kész lenne adni még egy esélyt ennek a furcsa ismeretségnek, és elölről kezdeni mindent. Persze, a szíve mélyén tudja, hogy ez alighanem lehetetlen, és Sarsa nem hagyná el a másik oldalt, egy olyan kedvéért, aki szinte semmit nem tud neki adni.*
- Azt kell mondjam, nagyon bátor vagy *bókol, mert lám, ellenséges terület, és itt üldögél minden szívbajosság nélkül a falnál, azért nem mindennapi teljesítmény, lássuk be.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 3:54 am

*Kicsit meglepődik a sok kérdésen, de mivel úgy sincsen jobb dolga, így válaszol rájuk. *
- A családom, tudod, elmenekült, mielőtt én megszülettem volna. Messzire futottak a börtön elől. Mindenesetre nem tettek le az elveikről, és én sokáig csak őket ismertem, talán tizennégy éves lehettem, amikor először találkoztam olyanokkal, akik más oldalról szemlélték a világot - *magyarázza, de nem keres kibúvót.*
- De félre ne érts, ezt az életet én választottam magamnak. Történt egy kis... baleset és a szüleim meghaltak -*mesélés közben egy pillanatra megtorpant, mert nehezére esett azt a régi párbajt balesetnek hívni. Szánt szándékkal végzett velük...*
~Mindegy, régen volt...~
- Gondoltam rá, hogy lehetne máshogy is élni, és meg is próbáltam, de én ebben nőttem fel. Nehéz, másfelől szemlélni a dolgokat. Képzeld el, milyen rossz, ha elmész valahova, ahol kénytelen vagy jópofizni a legellenszenvesebb emberrel is. Talán ez egy jó hasonlat arra, amikor egész nap meg kell gondolnod minden mozdulatodat, és azt is mikor használsz pálcát. Nem szeretem ha nem robbanthatom rá valakire az asztalt, ha az illető egy idióta - *nevetett fel, bár nagyon jól tudja, hogy semmi nevetséges nincs a helyzeten. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 3:59 am

*Neki természetesnek tűnik hogy kérdez, mert mindent úgy ért meg az ember, ha a megfelelő kérdéseket testi fel, és néha nehezebb feltenni egy jó kérdést, mint egy kielégítő választ kapni.*
- Tehát a családodtól indult a dolog, értem. De miért választottad ezt, amikor lehetett volna sokkalta másabb? Sosem gondoltál rá? *kérdez vissza, de ekkot már meg is kapja a magyarázatot, hogy a természetes viselkedést tartja a legfontosabbnak. Van benne valami, bár ő ehhez szelíd lélek, hogy megérthesse.*
- Értem, nos ez tényleg bosszantó néha, de úgy vélem megoldható minden harcok nélkül is. *mondja, majd kissé félredöntött fejjel kérdez tovább.*
- Sosem akartál családot? Otthont, ahova hazatérhetsz? Normális életet? *faggatózik, mert neki valahogy ez lenne a természetes, és az otthont már megteremtette, már csak élete párját kellene megtalálnia hozzá, de ez úgy tűnik, nem akar megjelenni az életében.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 4:06 am

~Otthon???~
*Már elég ez az egy szó és a lelkében mintha vészharangokat kondítottak volna meg. Szinte azonnal felpattant, és válaszként megrázta a fejét. *
- Család, béke? Köszönöm szépen nálam ezek nem rokonértelmű szavak. Nem kell család, nem akarok a kelleténél többet harcolni, akkora gonoszságot meg nem fogok elkövetni, hogy gyereket szülök erre a világra....
*Arrébb sétál egy kicsit, hogy rendezze a gondolatait. A férfi nyilván nem akarta megsérteni, nem tudhatta, mennyire, fájdalmas pontot érint. Bár ki is találhatta volna... Aztán eszébe jutott egy jó visszavágás.*
- Te sosem akarták egy küzdőveremben élni? Ahol minden pillanat az életért folytatott harcról szól, a puszta életben maradásról, annak fényében, hogy nincs kiút?
*Miközben beszélt, egyre közelebb sétált a férfihez, és közvetlen előtte állt meg. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 4:14 am

*Kissé értetlenül nézi hogy a nő felpattan és mászkálni kezd. Tényleg nem sértésnek szánta, és fogalma sem volt, hogy a másik ilyen hevesen fog reagálni.*
- Értem értem, elnézést a buta kérdésért *igyekszik csillapítani a nő hevességét, mert nem akar fájdalmas pontot érinteni.*
- Nem. Ezeket az izgalmakat, nem nekem találták ki, nincs meg bennem az erő, és a kitartás, hogy ilyen durva játékot játszak. Én megmaradok a békés, rendezett életemnél, és a bájitaloknál, azokban legalább nem csalódom. *mondja, enyhe utalással, hogy a nőben egy kicsit sikerült csalódnia, még a múltkor, amikor olyan csúnyán rászedte. *
- A küzdelem nem nekem való, és csak akkor harcolok, amikor a körülmények rákényszerítenek, de csak azért, hogy bebizonyítsam én vagyok az erősebb és jobb, azért nem emelnék pálcát senkire *fűzi tovább a gondolatokat és lassanként ő is feláll. Nem tudja igazán miért, de vonzza és taszítja is Sarsa. Megrázza kicsit a fejét, bolond gondolatok.*
~Peter, Peter, hol jár már megint az eszed?~
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 4:20 am

- Durva játékok? Találó megfogalmazás - *hagyja helyben. Közben sikerült lehiggadnia, az önuralommal sosem voltak komoly gondjai, csupán néha-néha inog meg. *
- Egyébként a múltkori bájitalos célzásom nem átverés volt - *jegyzi meg, megértve, Peter azt hiszi, csak cselből kért segítséget. *
- Bár azt el kell ismernem, sosem rontanék el egy Sebzáró főzetet. Annál azért egy kicsit komolyabb bájitalok szerepelnek a repertoáromban.
*Nem dicsekedni akart, de sosem szerette ha alulértékelik, főleg nem a bájitalok terén, amik számára egyet jelentettek a szabadsággal. Az az idő amit a gyógyszerek, mérgek és egyéb más italok főzésére fordított, számára az volt a kikapcsolódás. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 4:25 am

*Mosolyra húzza az ajkát, látja, sikerült lehiggadnia a nőnek. hát tény, hogy a dühöngés, nem áll jól neki.*
- Pedig azt gondoltam utólag hogy az volt. *ismeri el hogy tényleg az hitte, nem tudta hogy a nő mennyire van otthon a bájitalokban. Tévedett.*
- Komolyabbak nálam is előfordulnak, főleg hogy mindig valami újdonságon töröm a fejem. Szeretek bájitalokat főzni, mert koncentrálni kell, és nincs időm gondolkozni más dolgokon, kikapcsol. *mosolyodik el, elmondva, miért szeret vesződni a főzeteivel. Nem értékeli le a nőt, csupán nem tudta az igazat.*
- Most már tudom. *jegyzi meg, hogy sok minden kiderül azóta, és nem becsüli le még egyszer Sarsát.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 4:34 am

- Most már tudod - *jegyzi meg mosolyogva, majd ellép tőle, visszafelé indul. *
- Tudod, örülök, hogy beszélgettünk, de továbbra is tartom, az lenne a számodra legegészségesebb ha elfelejtenél engem. Megpróbállak nem keresni...
*Ígéri meg, bár kissé belefacsarodik a szíve, hogy azt az embert is elüldözze maga mellől akivel legalább ideiglenesen lehetett beszélgetni. *
- Ja és majd elfelejtettem - *fordul még vissza a kanyarból* - ha nem tűnnek el a sebhelyek, a Leleményes lelencek című kissé sötét témájú könyv függelékében találsz egy receptet, ami begyógyítja az átokhegeket.
* Eddig még egyik áldozatának sem segített, hogy a saját maga által okozott sebeket eltüntesse, de most valamiért nem akarta, hogy Peternek maradandó baja legyen a múltkori találkozásuk miatt. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 4:38 am

- Igen, már tudom *mosolyodik el szomorkásan, és az indulni készülő Sarsára pillant. *
- Majd megpróbálom, bár elég emlékezetes jelenség vagy *vallja be őszintén, hogy valamilyen szinten érdeklődik a nő után. De tudja, hogy az lenne a legjobb ha elfelejtené, főleg, hogy a pálcája is visszakerült hozzá.*
- Leleményes lelencek? *kérdez vissza, mert ismeri a művet, és van is neki egy otthon, de eddig még nem nagyon lapozgatta, de ha úgy adódik, akkor, hazaérve felüti majd, és megkeresi azt a receptet, bár... nem biztos benne. Mégha hegek is, de emlékek, egy olyan nőtől, aki elég sikeresen felrúgta a nyugodalmát. És nem bánja.*
- Vigyázz magadra... *suttogja a távozó nő után, aki már nem valószínű, hogy hallja ezt a két szót. Mikor végleg eltűnik, akkor ő is elindul felfelé, zsebében immáron visszakapott pálcájával.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 10, 2010 4:42 am

*Nem várta meg, hogy Peter reagáljon a könyvre, szó nélkül fordult be a sarkon, de aztán valamiért megtorpant egy pillanatra és így még hallotta az elhangzó jókívánságot.*
~Vigyázzak magamra? Érdekes. Ezt eddig még senki sem mondta....~
*Elzárta az ébredező gondolatait és elsősorban a kijutásra koncentrált, de ha majd a lakásán lesz, biztonságban, elgondolkozik rajta....*

//Köszi a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 8:45 am

*Danny lépked az alagsori folyosókon. A szájában cigi parázslik, de lassan le kéne szokni róla, mert egy kicsit károsítja a tüdőt. Bár, sok haverja cigizik, szóval miért ne tenné? Fekete Hells Angels-es kabát, Scotland felirattal a hátán, kék farmer, és fekete Adidas cipő van rajta. Szív egyet a cigiből, és felugrik a párkányra, de nem ül le, csak guggol, és gondolkozik.*
~Honnan lehetne... furkászt szerezni?~ *Még ő sem tudja, de elvileg itt a suliba van. Vagy nem. Akkor messzebbre kell menni.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 8:55 am

*Széles mosollyal lépkedek az alagsori folyosókon. Minden okom megvan rá a tegnap nap miatt. Egész este nem tudtam aludni, hisz Nicole járt a fejemben. Fehér baseball sapkát, fekete nadrágot és egy melegítőfelsőt hordok. Azért jövök erre, mert egy új helyet akarok keresni, ahol kettesben lehetnénk Nicole-lal. Pár lépés után egy ismerős alakot látok füstölni az ablakban. Közelebb lépek hozzá, majd köszönök nek. -Cső Danny. Hát te, min gondolkodsz itt? Egyébként nem célszerű a suli falai közt cigizni. Nem félsz, hogy lebuksz?? *Heccelem egy kicsit, bár úgy is tudom, hogy nem fog vele törődni, ha le is bukna. Közben kezet nyújtok köszönés képen.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 9:02 am

*Még mindig erősen gondolkodik a dolgokon, és elnyomja a csikket a falon. Aztán Allisonon is ábrándozik. Szereti a lányt, szeretni is fogja. Aztán egy újabb cigire gyújt rá.. És megjelenik Ralph.*
-Cső Ralph. Sok mindenen. Pl. azon, hogy hallottam híredet. *Hozzá is sok pletyka eljut.* -És tudom, hogy nem szabad. De sz*rok rá. Amúgy visszatérve rád. Igaz hogy becsajoztál? Bár a szerencsés csajról nem tudok semmit. *Kezet fog Ralphal, aztán kényelmesen elhelyezkedik a párkányon.*
-Apádról valami hír? Terrorizált valakit? *Kérdi, érdeklődve.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 9:23 am

*Nem lep meg Danny reakciója, amit a cigiről mondok. Még mindig mosolygok, még akkor is, amikor a lényegre tapintott a srác. Teljes boldogsággal telve mondom a válaszomat. -Hát... ami azt illeti... igen, de ennél többet egyenlőre nem árulok el neked. Viszont én is tudom, hogy te is becsajoztál. Bár annak nem hiszem, hogy örülni fogsz, ha elmondom kitől tudom, de mindegy. Apám dicsekedett el, hogy rajta kapott az erdőben egy gerlepárt tilosban. Meg hát te is említetted. *Mosolygok tovább, majd egy halk nevetést is reagálok mellé. Ha Danny nem ellenzi, akkor felülök mellé a párkányra, majd kinézek az ablakon. Természetesen jó okom van rá, hisz nem mást keresek, mint az egyetlen Nicole-mat. A haver megint kérdezett, amire csak nevetni tudok. -Hát most nem tudok róla, viszont lesz egy sejtésem, hogy rá fog szállni Ni... akarom mondani a lányra, akivel szorosabb kapcsolatot ápolok. *Majd nem elszóltam magamat, de még időben kapcsoltam, így nem mondtam ki a nevét. Nem kellene cigiznem, de nem tudom kibírni. Sajnos nincs nálam, így kénytelen leszek kérni a havertól. -Van egy cigid?? *Szegezem neki a kérdés, közben kifelé bámulok, és a terepet pásztázom, hát ha meglátok valakit, akit nagyon szeretnék.

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alagsori folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosók   Alagsori folyosók - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alagsori folyosók
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Földszinti folyosók
» Alagsori rejtekút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: