Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapJátékterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Játékterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Játékterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Játékterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Játékterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Játékterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Játékterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Játékterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Játékterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Játékterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Játékterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Játékterem Vote_lcapJátékterem Voting_barJátékterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Játékterem Vote_lcapJátékterem Voting_barJátékterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Játékterem Vote_lcapJátékterem Voting_barJátékterem Vote_rcap 
James Miller
Játékterem Vote_lcapJátékterem Voting_barJátékterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Játékterem Vote_lcapJátékterem Voting_barJátékterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Játékterem Vote_lcapJátékterem Voting_barJátékterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Játékterem Vote_lcapJátékterem Voting_barJátékterem Vote_rcap 
Chris Martines
Játékterem Vote_lcapJátékterem Voting_barJátékterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Játékterem Vote_lcapJátékterem Voting_barJátékterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Játékterem Vote_lcapJátékterem Voting_barJátékterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Játékterem

Go down 
+6
Jason Shuyler
Hannah McDowal
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Ophelia McCord
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Játékterem   Játékterem EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 11:07 pm

A teljes kikapcsolódás terme. Mind a legtöbb termet ezt is tértágították, és több kisebb részre is osztották, könnyű papír paravánokkal. Az egyik, az ügyességi részleg, itt egy mindig nehezedő akadálypályán kell átmenni, ami először könnyű, majd minden sikeresen vett kör után nehezedik. A pálya mágiája megjegyzi hogy ki hol tart, és a kezdők nem nem ad nehéz pályát. A második részleg a logikai sarok, ahol mindenféle olyan dolog, található aminek megoldásához a józan ész kell. Itt vannak, bűvös képek, ahol rejtőző alakokat kell megtalálni, varázslósakk és sima sakk, kinek mi tetszik, egy mugli találmány is idekerült, a rubick kocka, és sok más gondolkodást fejlesztő dolog is.
Egy másik sarokban pedig úgynevezett társas részleg van, ami azt rejti magában hogy egy csapatot kell alkotni és együtt teljesíteni bizonyos akadályokat.

Sharmila Henderson pályázata
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Ápr. 17, 2010 4:37 am

*Hogy is maradhatott el az, hogy ezt a termet még csak most fedezi fel? Nem mondhatni, hogy annyira játékmániákus, viszont ide tuti hogy ezentúl sokat fog járni. Tehát... belép a terembe, miközben körülnéz. Elsőre megnyeri a tetszését persze, így egy kicsit körül is néz. Ma farmernadrág és egy fekete rövid ujjú póló van rajta. A kedve az szokás szerint jó, bár egy kicsit Lizahiánya van neki.
Egy idő után, mondhatni úgy is, hogy a zenegép felfedezése után, leül a közelben lévő kanapéra, de előtte még bepötyöktet egy zeneszámot a gépbe: Skillet-Hero
Aztán pedig csak vár, hátha akad valaki aki még bejön ide.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Ápr. 17, 2010 4:48 am

*Liza sétálgat a folyosón,kezében kiscicája,a játékterem elé érkezik,mikor zenét hall,ami tetszik neki,igyhát úgy gondolja benéz egy kicsit.Belép az ajtón és nicsak kit lát,hát Scottot épp ideje volt már hogy összefussanak.Liza leteszi a cicáját,aki még mindig gorombol.A fiú felé szalad,és közben köszönti őt.*
-Szija drágám.Annyira hiányoztál.*Ezek a szavak után megöleli,és persze egy hosszú csókot nyom Scott ajkaira.*
-Mizujs feléd?*Majd újra a fiú nyakába ugrik.*Bocsika csak ma kicsit hiperaktiv vagyok.Egész nap fel voltam pörögve.*Neveti el magát.*
-Annyira örülök neked.*Mosolyog és mélyen Scott gyönyörű szemeibe pillant.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Ápr. 17, 2010 5:01 am

*Hallgatja a zenét, közben elvan és persze el is gondolkodik egy csöppet. Nem is hallja meg, hogy valaki bejön az ajtón, egyérészt mert szól a zene, másrészt pedig mert az ajtó mögötte van. Amikor valaki a nyakába ugrik, kicsit megijed, de végül elmosolyodik mert tudja hogy ki is lehet ez a személy.*
-Szia Lizám! Te is nekem. *Egy pillantást vet a macskára, majd persze visszaölelgeti és visszacsókolja a lányt és arrébb csusszan, hogy beengedje maga mellé.* Á, velem semmi érdekes. Megvagyok még. Na és veled? Milyen napod van ma? *Kérdi, miközben persze végig mosolyog. Liza hiperaktivitása egy kicsit meglepi, de nem gond ő eltűri.*
-Csak nyugodtan, már kezdem megszokni. *Az egyik kezével átöleli a lányt, miközben végig a szemeibe néz.* Én is neked. *Egy apró csókot ad a szájára, ekközben lassan lejár a zene is.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Ápr. 17, 2010 5:12 am

*Amikor Scott arréb csusszan Liza persze leül mellé.Cicája ott sündörög a lábánál,és egy pillanat alatt már fel is ugrott a lány ölébe.Liza óvatosan simogatni kezdi,miközben Smookie még forog az ölében,hisz még nem találta meg a helyét.*
-Velem sincs semmi különös.*Válaszol a kérdésre.Liza hiperaktivitása kicsit eltűnk amikor elgondolkozott egy fontos mondanivalón.*
-Scott,tudod én,...*Nem fejezi be a mondatot,mert fél egy kicsit a reakciótol,de végülis elmondja.*
-Tudod én,annyira szeretlek.*Szemei csillognak és várja a reakciót.És reméli hogy Scott nem gondolja hogy ez egy kicsit hamar van,de Liza minden nap rá gondol,és persze már egy ideje eggyütt vannak.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Ápr. 17, 2010 5:26 am

-Kis aranyos. *Bök a cicára, majd ugye átöleli Lizát. Végig mosolyog, amikor a barátnőjével van akkor mást nem is tud tenni. Hiszen... Liza mindig felvidítja.*
-Hát akkor mozgalmas napjaid lehetnek. MOndjuk én a napokba összefutottam Kevinnel, elgondolkodtunk a hét próbán de még semmire sem mentünk. *Vonja meg a vállát és a vallomásra egy kicsit felvonja a szemöldökét. Mondjuk, nem azért... csak az elejére. Azt hitte, rosszul fog elsülni, de végül megkönnyebbült. Magához húzta a lányt és átölelte.*
-Én is téged! *Suttogja a fülébe, majd egy gyengéd, hosszabb csókoba kezd bele.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Ápr. 17, 2010 5:43 am

-Én nem láttam mostanába,még Ash-t se pedig szobatársam,de valahogy mindig elkerüljük egymást.*Mosolyogva mondja a fiúnak.És persze örül annak,hogy Scott mindig boldog amikor vele van,és ez forditva is igaz.Majd végighallgatja a szavait.Ekkor Scott közelebb hajolt és a fülébe suttogott.Liza megkönnyebült és visszacsókolta.*
-Ennek nagyon örülök.*Közben Scotthoz bújik és elgondolkodik.DE ez nem tart sokáig,és igy szól.*
-És Alex merre van?Olyan rég láttam.*Kicsit köülnéz,majd vissza Scottra.Ekkor észreveszi,hogy nem szól a zene.Felkel és elindul a zenegép felé.*
-Te mien zenéket szeretsz?*Szól a fiúhoz,hisz neki teljesen mind 1,hogy mit hallgatnak.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Ápr. 17, 2010 5:56 am

-Ez furcsa. Jól el lehet tűnve. De én annyit tudok hogy Kevinnél voltak nemrég. *Kacsint Lizára, miközben egy cinkos mosoly jelenik meg az arcán. Bólint egyet a csók után, örül neki, hogy Liza örül. A kérdésre egy kicsit elmereng.*
-Alex? A szobában alszik. Mostanában egy kicsit lusta. *Hát igen... a kutya tényleg alig mozdul ki a szobából. Közben Liza kibújik az ölelése alól és a zenegéphez megy. Scottnak ismét jön egy kérdés.*
-Leginkább rockot. Te? Amúgy mindegy mit teszel be. *Ő szinte bármit meghallgat, csak az ilyen nagyon nyálas zenéket nem. Hátradől a kanapén, közben egy kicsit megsimogatja a mellette lévő macskát.*
-Na és... te mikor jössz el hozzám? Mármint haza. *Kedvesen, halványan mosolyog, miközben szemei fel-elcsillannak*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Ápr. 17, 2010 6:05 am

-Énis látszik,hogy sok mindenben hasonlitunk.*Mosolyodik el,miközben elindit egy számára ismerős számot.Ez nem más mint Depressiotol a Lásd.Imádja azt a számot,és reméli Scott is kedveli.Majd kicsit meglepetten hallgatja a fiú kérdését.Elősször nem is érti teljesen,hogy mit akar ezzel mondani.de ...*
-Hozzád,...?Bármikor,és minél előbb.*Vigyorog és vissza sétál Scotthoz,és leül.A cicust az ölébe veszi,és visszatér az előbbi témához.*
-Értem,szóval lusta.Smookie meg inkább aktiv,mostanában mindig az udvaron vagyunk,és bármerre is megyek jön velem.Nem tudom lerázni.*Majd a cicusra pillant.*De inkább legyen lerázhatatlan,minthogy ne is akarjon velem lenni.*Égszinkék szemei ismét a fiúra néznek.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Ápr. 17, 2010 6:14 am

-Igen-igen. De ez már csak a hab a tortán. *Szerinte. Elmoslyodik, meghallgatja a számot, de ezt nem ismeri. Mikor Liza leül mellé, ismét átkarolja, és meghallgatja mit mond. Idő közben egy puszit is nyom a lány szájára.*
-Oké, akkor majd... egy pár hét múlva. Még majd megbeszéljük. *Aztán visszatérnek az előző állatos témához. Persze Scottot nem zavarja, ő csak figyelmesen hallgatja Lizát.* Igen, ez igaz. Mondjuk Alex is egy ideig így volt, de mostmár kezd ellustulni. Ahogy nől úgy lustul. *Kacsint, és még egy jó ideig elvannak itt együtt, de később rájönnek hogy jó lenne lemenni vacsorázni így el is mennek. Este még sétálnak egyet és valamikor későn válnak csak el egymástól.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Jún. 26, 2010 8:26 am

*Mikor belépnek Hannah-val meglepődik. Régen rendszeresen megszöktek a bátyjával otthonról és elmentek játékterembe, de ilyet még soha nem látott. Tágas terem volt vörös színben. Mindenféle játék mágikus játék volt ott: minikviddics, robbantgatós, varázslósakk, és még sok más mágikus játék. Voltak ott mugli játékok is: póker, biliárd, zenegép, hogy csak a legjobbakat említsük. Kényelmes vörös székek, fotel, és egy kanapé is volt ott. A terem végében egy bárpult állt. Mikor magához tért így válaszolt:
- Nincsenek mugli rokonaim, de úgy hiszem, jól kiismertem őket. Van otthon mugli barátom. És te? *Kérdezi. Megvárja a választ majd újrakérdez. *
- Miért szeretted a Mardekárt? És a Roxfort miben más, mint ez az iskola? *Kérdezi Hannahra pillantva.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Jún. 26, 2010 8:33 am

* Személy szerint nem nagyon bírom ezt a helyet. Vagyis nem a kedvencem.. Inkább vagyok a Wilardban valamilyen kocsmában mint az iskolai játékteremben. Elvégre amott is vannak ilyen játékok..Már ha egy nívósabba jutok be*
- Nem szimpatizálok velük. * Felelem egyszerűen majd az egyik bowling pályához sétálok * - Egyes találmányaikkal viszont igen * Mutatok itt a pályára mellettem.*
- Azért szerettem, mert sok olyan diák volt aki osztotta a nézeteimet.. * Veszek le egy golyót a tartóból. * - No meg azonos családi háttérrel rendelkeztünk.
* Elgurítom. Csak egyetlen egy bábu marad állva, a többi mind eldől. Első gurításnak nem is annyira rossz. Figyelembe véve, hogy milyen régen játszottam már*
- Talán a tanítási módszerben, meg élesebb a házak közti rivalizálás.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Jún. 26, 2010 7:50 pm

*Benjamin végignézi a gurítást. Ügyes volt, Ben is megpróbálja, de ő nem ilyen sikeres: 3 bábú marad fenn. Pedig ő is szokott, de nem olyan gyakran. Igazából ebben is a bátyja a nagymester. Ez nem az ő játéka.
- Szoktam bowlingozni, de ezt nem nekem találták ki. De látom neked jól megy. * Mondja elismerően. Közben figyeli a lány gurítását. Ő kiszáll a játékból, nem akarja most lejáratnia magát ezzel a játékkal. Inkább csak figyel és közben beszélget:
- Te mikor jöttél át ebbe az iskolába? Miért éppen ezt választottad a Roxfort után? *Kérdezi a lányt figyelve. Tetszik neki ez a hely, szívesen jönne ide máskor is, ha lesz kivel. De a kastély még tartogathat számára jó helyeket, úgyhogy megvárja Hannah-t és kíváncsian várja a következő helyszínt.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Jún. 26, 2010 9:15 pm

* Elégedetten látom, hogy az utolsó gurításnál sikerül leütnöm az összes bábut. Csak belejön az ember , ha gyakorolgat. Annyira azért nem vagyok oda ezért a sportét, hogy még tovább szórakozzak itt. Inkább leteszem a golyót és Benhez fordulok.*
- Én is inkább kviddicsezek, mint ez * Mutatok itt a golyóra. Már kifelé terelem Bent, hogy induljunk tovább. Rengeteg látnivaló van még. Útközben válaszolgatok*
- Tavasszal . * közben kilépünk a teremből. * - A választás..az vicces. Nem kimondottan ide akartam jönni. Sorsot húztunk. És a Wilian jött ki.
* A második emelet folyosóján megcélozzuk a lépcsőket és irány az első emelet.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptyHétf. Szept. 13, 2010 8:29 am

*A kószálásból végül itt kötött ki, mert itt még úgysem járt, és érdeklődve lépett be a helységbe. Szakadt farmert, és edzőcipőt visel, egy nyitott inggel, jobb karján vagy tucatnyi színes karkötő, és lánc. Nyakában egy pici lándzshegy alakú ezüstmedál, hosszú szőkés barna, de inkább barna haja szabadon. Körbe trappolja a helyet, energikusan, és vidáman, majd megáll az ügyességi próbáknál, és megpróbálkozik egy menettel. Hátha sikerül neki. Az első pályát, ami nem olyan nehéz, még sikerrel is veszi, éppen a másodiknak fut neki. Ingét persze már levette, mert csak akadályozta a mozgásban. Vékony, karcsú alakján, tökéletesen látszik a kockahas. Jason, olyan típus, akinek fontos a megjelenés, és képes egy órát állni egy tükör előtt. Nem beképzelt, és gőgös, csak örök mozgó, jkedvű srác.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptyHétf. Szept. 13, 2010 8:41 am

* Második emeleten flangálok, párszor körbe mék a folyosón, mikor eltudom dönteni, hogy hova is lépjek be. Megtorpanok egy ajtó előtt. Érdekes itt még sose jártam. Kíváncsian nyitok be. Alig hittem a szememnek egy játékterem tárult fel előttem. Nem is tudtam, hogy itt ilyen is létezik. De úgy látszik, hogy még vannak csodák. Bakancsommal szép lassú léptekkel haladok a terem belseje felé. Öltözékem: egy sötét kék farmer és egy fekete blúzt takar. Nem is vettem észre a tőlem nem túl messze lévő fiút. Elvégre elég kíváncsi vagyok oda is mék hozzá, de látom hogy játszik nem akarom zavarni egy ideig nézem. Remélem előbb vagy utóbb észre veszi jelenlétemet és megszólít. *
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptyHétf. Szept. 13, 2010 8:48 am

*Már éppen a második végén van, amikor nyíilik az ajtó és odakapja a fejét, és el is rontja a gyakorlatot. Nem csinál belőle problémát, felkapja a inget, magára teríti, be nem gombolja, és közelebb sétál a lányhoz, hátha nem küldik el a fenébe. elvigyorodik és ráköszön.*
- Szia, hogyhogy így egyedül árválkodsz? Nem gond ha csatlakozom? *kérdezi, és máris a falnak támaszkodik nem messze a lánytól. Szimpatikus neki, de hát ez nála nem csoda, neki szinte mindenki szimpatikus.*
- Jason vagyok, Jason Shuyler, nah és te? *mutatkozik be, és érdeklődik a lány neve után.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptyHétf. Szept. 13, 2010 8:59 am

* Nem csalódtam a számomra még ismeretlen fiúban. Oda jött hozzám, ahogy gondoltam. Egy kicsit a szemem élkanadózik a fiú felső testén. Teljesen biztos vagyok benne, hogy azért nem gombolta be az ingét, hogy oda szegezzem a tekintetem. Nagy küszködéssel, de sikerült valahogy másra terelnem szemeimet. *
- Szia. Ezt a kérdést éppen én is feltehetném neked. * Most megfordul a fejemben, hogy aki ilyen jól néz ki, mint Jason, miért nincs senki vele? Lefogadnám, hogy tele van női rajongókkal. *
- Nem gond, sőt már azt vártam. * Lépek hozzá kicsit közelebb. Nem akarom, hogy nyomulósnak gondoljon, csak szeretek barátkozni. *
- Ashly Grace-nek hívnak én is bemutatkozok majd érdeklődök Jason után. *
- Te mit is keresel itt? Tán nem bírsz aludni? * Hát legalább én úgy vagyok vele, hogy nem nagyon jön álom a szemere, remélem találok valakit aki kicsit leköti a figyelmemet és le is tud valahogy fárasztani. *
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptyHétf. Szept. 13, 2010 9:07 am

*Végig mosolyog, és elégedetten veszi tudomásul, hogy formás idomai nem kerülték el a lány szemét. Hiába, nah mint minden más fiú, ő is büszke a testére, bár igazán sok mindent nem tesz érte, csak sportol és rengeteget eszik.*
- Hát én mint mindig magányosan árválkodom, társaság híján, és gondoltam felnézek egy kicsit játszani. Nem ma valahogy nem vagyok formában. *mondja, és legyint egyet. Most hogy itt van Ashly, már nem is olyan fontos a gyakorlás. És nincsen tele női rajongókkal sajnos, pedig igazán örülne neki.*
- Rám vártál? *kérdez vissza pajkos mosollyal, mert mindent félreért, amit csak lehet. tudja, hogy nem úgy érti a lány, de fájna neki kihagyni egy ilyen alkalmat.*
- Nagyon szép neved van Ash *becézi is rögtön a szép női nevet, és gálánsan kezet is csókol. Látszik rajta, hogy inkább csak incselkedik, mintsem, lovagias, de azért a gesztus meg volt.*
- Nem igazán. Ilyenkor nem vagyok álmos, és iylenkor szoktam elindulni edzeni, vagy futni, hogy lehetőleg ne égjek mások előtt, ha pofára esek *feleli teljesen természetesen, mert nincs eltelve magától, és az ügyességétől.*
- Nah és te? Nem tudsz aludni? *kérdezi meg ő is a lány látogatásának célját.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptyHétf. Szept. 13, 2010 9:20 am

*Még nem láttam olyan embert, mint Jason. Mindig csak mosolyog. Ami nem zavar, jobb ez mint ha szomorú lenne, de ez a mosolygás az én számról is elő csal egy kis huncut mosolyt. Érzem, hogy lebuktam, túl feltűnően stíröltem, de ha nem szólt rám gondolom nem volt ellen vetésére. Ha meg rám is szólna akkor megmondanám neki, hogy minden az ő hibája. Mert itt flangál előttem kigombolt inggel. *
- Ha tudtam volna ezt előbb, hogy te mindig magányos vagy. Lehet, hogy már előbb megkerestem volna a társaságodat. * Mindig jól jön a társaság, főleg Jasoné. Eddig pozitív benyomásom van róla, remélem nem rontsa ezt el. *
- Mindig is rád vártam. * Apró kis cinizmus fellehető a hangomban, de semmi sértő szándékom nem volt most vele. *
- Köszönöm. * Épp hogy megköszöntem a bókot már azon kapom Jasont, hogy a kezemet csókolgassa. Ami kicsit meglepő volt, de csöppet sem ejtett zavarba. Gondolom ez nem is állt a szándékában, vagy ha mégis most nem jött össze a dolog. *
- Értelek. * Helyeslően bólogatok a fiú szavaira, majd valami szöget ver a fejembe. Amit nem is tudok szó nélkül hagyni. *
- Pofára esés? Nem hiszem, hogy te szoktál olyant csinálni. Vagy ha mégis kérlek előttem csináld már. Úgy is már rég röhögtem egy jót. * Természetesen semmi rossz szándék nincs bennem, igazából nem is szeretném, hogy elessen, végül még megsérülne. És ki tudja, hogy mire kellhet még.... *
- Nem szeretek este aludni. Inkább nappal alszok és este meg elő jövök. Sokkal érdekesebb az esti élet. * Remélem kérdésére eléggé kielégítő választ adtam. *
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptyHétf. Szept. 13, 2010 9:28 am

*Nem szól ő semmit, élvezi a figyelmet, hogy valaki csak őrá figyel. Néha elkapja a figyelem hiányosság, és olyankor még nagyobb lehetetlenségeket tud csinálni, mint máskor.*
- Ha előbb megkerestél volna, már nem is lennék most sem magányos. De örülök hogy így alakult, ha nem lettem volna eddig magányos, akkor lehet hogy sose ismerlek meg. *mosolyog, és kék szemei csillognak, mint a zafírszínű éjszaka. Érdekes párosítása a sorsnak, a világos barna haj, és a mélykék szemek, de az összhatás elég profira sikerült. Gondolkozik rajta, hogy akár még modellkedni is elmehetne, és azt még élvezné is csinálni.*
- Igazán nincs mit *kommentálja még, majd a kézcsókból is visszavonul, nem akarja megsérteni Ash magánszféráját. Látja, hogy nem jött zavarba, de nem bánja, szereti ha van egy lányban kihívás, és nem dől meg egyből.*
- Áh, dehogynem. Elő szokott fordulni, hogy kicsit lendületesebben közlekedek és felkenődök valamire *nevet fel kicsit zavartan, megvakargatva a tarkóját, majd még inkább nevet és bólogat.*
- Rendben van *biccent, és hátralép egyet, szándékosan megbotolva, és seggre ülve. Még innen is nevetve néz fel a lányra.*
- Látod? Nem kell hozzá nagy tehetség hogy seggre essek a saját lábaimban.
- Ebben igazad van, bár én aludni is szeretek, de az éjszaka alapvetően a bulizásra való *ért egyet a lánnyal, és nem kel fel, onnan pislog fel, kigyönyörködve magát az elé táruló látványban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptyHétf. Szept. 13, 2010 9:43 am

* Figyelemmel kísérem Jason minden egyes szavát. Elég érdekes amit mond. Amit szeretek egy fiúba, hogy letudja kötni a figyelmemet. Bár elég sokat beszél magáról, de most nem zavar. Magamon is meglepődök, de érdekel amit mond. *
- Ha tudnád hogy én mennyire örülök annak hogy megismerhettelek. * Próbálom növelni kicsit az egóját, bár szerintem nem nagyon van rá szüksége, vagy ki tudja... *
- Mindig van mit. * Mosolyodok el. Valahogy még mindig a hatása alatt vagyok. Nem is tudnák most mást csinálni mint mosolyogni. *
- Szegénykém. * Azért megnéztem volna pár apró kis balesetét. De csak úgy szolidan, nem akarom, hogy komoly baja legyen. De azért kíváncsi vagyok, hogy mennyire is tud ügyetlen lenni. *
- Ez nem éri, tudom ám, hogy szándékos volt. Igazán nem kellet volna. * Elfojtom a nevetésemet, nem akarom megsérteni vele. De igazából nem is sértődne meg, olyan érzésem van, hogy csak azért csinálta, hogy nevessek egy jót. *
- Nekem mindig igazam van. * Önbizalomért nekem sem kell a szomszédba menni. Mivel Jason a földön maradt így én is leülök pont szemebe vele törökülésbe. Szemtől szemben vagyok vele, nagy önuralommal fogom vissza magam, hogy ne nyomuljak még ennél is jobban rá. De ezek a szép szemek... *
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptyHétf. Szept. 13, 2010 9:50 am

*Életcélja a szórakoztatás, neki is kell a jókedv, és nagyon reméli, hogy ezt mások sem vetik meg. Szeret beszélni ez tény, de nem csak itt, a tanárokkal szemben is.*
- Valóban? Ez kedves tőled, nem sokan szoktak örülni nekem, ezért most kimondottan jólesik amit mondassz *mosolyodik el, őszintén, ami nála könnyedén jön, mert egy őszinte, nyílt alkat. Nem szeret hazudni, és nem is nagyon tud.*
- Van, de most nincs. *mosolyog, jókedvűen, majd lassan taplra áll, és leporolja a gatyáját.*
- Szerinted szándékosan szoktam elesni a lábaimban? *kérdezi vigyorogva, mert akkor sem sértődne meg ha a lány kétrét görnyedve röhögne rajta. Ő is kineveti magát, amikor bénázik, szóval smemi probléma.*
- Ahha, értem én értem én. *bólogat, és amikor a lány leül, ő is visszatelepedik a földre, egyik lábát kinyújtva, a másikat pedig felhúzva. Térdére helyezi az állat, onnan szemezik Ashel. Tetszik neki a lány, ebből nem csinál titkot, csak éppen nem tudja, hogy foglalt-e már.*
- Nah és mindenben igazam van kisasszony, láttad már a báli kiírást? Kivel mész rá? *kérdezi, mert feltételezi hogy egy ilyen szép lánynak, már van partnere a bálra. Ő nem megy, őt nem érdekli a bál, ő bulizni menne inkább.*

//Fagyhalál//
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Jan. 08, 2011 3:28 am

*Még egy kicsit szoknom kell az iskola körülményeit. Nem mindenhol jártam, de szerencsémre -a jó tájékozódási képességemnek- sikerült mindig kiigazodnom. Most perpillanat a játék teremben üldögélek, kezemben valami újsággal. A zene a háttérben szól, fogalmam sincs mi ez a stílus, vagy mi a címe, de tetszik. Egy, hogy lusta vagyok felkelni és elmenni odáig, hogy megnézzem, mi a címe a számnak, Kettő, hogy annyira azért mégsem érdekel.
Egy fekete csőnadrág van rajtam valamint fehér-fekete póló felette egy kapucnis felsővel. Keresztbe teszem lábaim, majd megigazítom hajamat és lapozok egyet az újságban.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem EmptySzomb. Jan. 08, 2011 3:41 am

*Már nagyon rég' jártam itt, gondoltam hogy benézek. Lenyomom a kilincset és belépek, majd körbenézek. Egy rég látott ismerőst látok meg. Persze még mindig a szobánkban lakik, de már nagyon régen láttam. Egy kék bőrdzseki, fekete farmer, és egy tornacipő van rajtam. A hajam egy csöppnyit más, ugyanis levágattam. Elég hosszú volt, de azt gondolom, hogy ez is jól áll. És fel is zseléztem. A törött kezem még mindig a semmibe lóg, ahogy szokot..*
-Szia Meghan. Téged is látni? El voltál ám tűnve. *Vigyorgok. Jobban szemügyre veszem a lányt, de nem változott, ugyanúgy szép, mint mindig.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játékterem
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: