Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapJátékterem - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Játékterem - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Játékterem - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Játékterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Játékterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Játékterem - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Játékterem - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Játékterem - Page 3 Vote_lcapJátékterem - Page 3 Voting_barJátékterem - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Játékterem - Page 3 Vote_lcapJátékterem - Page 3 Voting_barJátékterem - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Játékterem - Page 3 Vote_lcapJátékterem - Page 3 Voting_barJátékterem - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Játékterem - Page 3 Vote_lcapJátékterem - Page 3 Voting_barJátékterem - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Játékterem - Page 3 Vote_lcapJátékterem - Page 3 Voting_barJátékterem - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Játékterem - Page 3 Vote_lcapJátékterem - Page 3 Voting_barJátékterem - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Játékterem - Page 3 Vote_lcapJátékterem - Page 3 Voting_barJátékterem - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Játékterem - Page 3 Vote_lcapJátékterem - Page 3 Voting_barJátékterem - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Játékterem - Page 3 Vote_lcapJátékterem - Page 3 Voting_barJátékterem - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Játékterem - Page 3 Vote_lcapJátékterem - Page 3 Voting_barJátékterem - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Játékterem

Go down 
+6
Jason Shuyler
Hannah McDowal
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Ophelia McCord
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 15, 2011 7:57 am

*Csendben ballag fel a lépcsőkön, szokásos ruhájában. Nem számít társaságra, de mindig örül, ha akad olyan akivel tud beszélgetni. Belép a terembe, majd végigpásztázza a helyet. Nem sok ismerőst lát bent, azoknak is csak int köszönés képen. Mikor már leülne, megpillantja Kim-et, aki épp valamivel játszik. Közelebb megy hozzá, majd megszólítja a fiút.*
-Szia Kim. Leülhetek? *Kérdezi mosolyogva, majd a választ követően folytatja a kérdezősködést.*
-Mi jót csinálsz?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 15, 2011 8:04 am

*Felemeli a fejét, amikor szólnak hozzá, és fáradt barna szemeivel pillant Ellie-re. Biccent, nem veszi rossz néven a lány társaságát, csak végtelenül kimerültnek érzi magát.*
- Szia. Ahha, persze *összeszedi magát, és arrébb tolja a lap kupacokat hogy a lány elférjen, és ne kelljen állnia.*
- Próbáltam rájönni erre a rejtélyre *tol a lány elé egy lapot, melyen számolások vannak, és egy hiányzik. Az a lényeg hogy a meglévő sorokból kell kisakkozni, hogy mi a hiányzó érték.*
- Nem nagyon haladok vele ami azt illeti *lógatja le a fejét.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 15, 2011 8:14 am

*Csak mosolyogni tud Kim-re, mikor arrébb megy, hogy leülhessen. A lapot alaposabban megnézi, hátha tud neki segíteni. Nem nagyon tud rájönni ő sem, így inkább visszaadja Kim-nek, majd ismételten csak témát keres.*
-Mi van veled mostanság? A bál óta alig láttalak. Csak nem menekülsz előlem vagy ilyesmi? *Nevet fel játékosan, mivel gondolja, hogy ez nem igaz, bár kitudja. A bálon elég jól kijöttek így nem lehet oka, hogy haragudjon a lányra.*
-Talán, ha ezt a sor megnézed, és ezt a számot hozzáadod ehhez, akkor kijöhet az eredmény. *Közben mutogatja, hogy mit kellene mihez hozzáadni a papírlapon.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 15, 2011 8:22 am

- Semmi, csak a szokásos lidércnyomás *nyög fel, mivel még egy kicsit mindig lábadozik a betegsége miatt. A papírt elveszi, és leteszi valahova az asztalra, ahol van egy kis szabad felület. *
- Nah és veled? Mi újság? A bál óta nem nagyon láttalak *jegyzi meg a fiú, és kivételesen abbahagyja a papírok tanulmányozását, és a lányra néz. Most még ahhoz is fáradt, hogy zavarba jöjjön. *
- Nem az nem jó, akkor magasabb összeg jön ki mint a többinél, és valahogy ott van benne a dolog, hogy ugyanannyinak kell lenni, mivel ezek ugyanannyik *húz elő egy teleírt lapot, melyen Kim dőlt, szálkás, de szép betűi találhatók.*
- Asszem feladom *borul ismét az asztalra, karját használva párnának.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 15, 2011 8:58 am

-Még mindig gyötörnek az emlékek igaz? Nem lehet könnyű sorod. *Sajnálja szegényt Kim-t. Igaz nem tudja pontosan, hogy miről van szó, de átérzi a helyzetét.*
-Csiszolom a gyógyító képességemet. Meglátogattam édesanyámat és a régi barátokat. *Mondja mosolyogva. Már hiányoztak neki az otthoni barátok, főleg azok, akik tudják, hogy varázsló. Velük mindig is elvolt, soha nem fordítottak neki háta, azért mert más.*
-Ezt a kis részletet elfelejtetted megemlíteni. *Böki oldalba Kim-et, mivel, ha elmond minden apró dolgot, akkor talán jobban figyelt volna a feladatra. De most inkább beszélget Kim-el, mint sem, hogy egy ostoba feladaton gondolkodjon.*
-Tényleg. Te, hogy haladsz a gyógyítással?* Érdeklődik, mivel a legutóbbi találkozásukkor, már egész jól haladt vele, Lassal lehagyja Ellie-t, pedig a lány régebb óta tanulja, mint Kim.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 15, 2011 9:07 am

- Ahha, gyötörnek, és a jelen sem segít sokat. *sóhajt fel, és haját kicsit félreseperve mutatja Ellienek, a szabályos pont alakú sebeket, egy vámpír fogának nyomait.*
- Szóval nem unatkoztam *jegyzi meg, és elmosolyodik, neki is nagyon hiányzik az anyja, de most nem akar azért hazamenni. A megbökésre is csak fáradtan mosolyog, csikis még mindig az oldala.*
- Héj, még mindig csikis vagyok ám *mondja, és összerakja a papírokat, most nem akar ezzel tovább szöszölni, elteszi későbbre, hátha akkor jön valami gondolata majd.*
- Nagyon jól, már csak a sok elméleti tudást kell megtanulnom, azt meg folyamatosan olvasgatom. A gyógyító erőm a bálon felszabadult, hála annak a tündérnek, vagy minek *azóta is hálásan gondol arra a furcsa lényre, akármi is volt az.*
- Bár most nem a legjobb a képességem, mivel még én is egy kicsit kimerült vagyok, de majd rendbe jövök idővel *mondja, mivel volt a gyengélkedőn is ezzel, csak már kiengedték, kisírta magát onnan.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 15, 2011 9:26 am

-Mondanám, hogy próbáld meg elfelejteni és ne gondolj rá, mert csak rosszabb lesz, de ebben a helyzetben más a dolog. Ezeket nem lehet csak úgy könnyen elfelejteni. Bár lehet ezen segíteni, de... *Harapja el a mondat végét. Nem szívesen használna Kim-en átkot, és nem is tenné meg, mert nem annyira jó benne és nem akar még nagyobb kárt tenni.*
-Te jó ég. Mi történt veled?? *Csodálkozik el a seb láttán. Felismeri, hogy mi támadott Kim-re, de a látvány végett nem jutott eszébe hirtelen, hogy egy vámpír volt az.*
-Az nem baj. Én is az vagyok. *Mondja mosolyogva*
-Ezt öröm hallani. Elméletet nekem is kellene tanulni. Néha még mindig összetévesztem a sérüléseket. Múltkor egy vérfarkas karmolást összetévesztettem egy hippogrifféfel. Képzelheted milyen szidást kaptam értem. *Mosolyog el. Hát nem tehet róla, hogy késő nézte át a leckét, és nem emlékszik mindenre.*
-Még van időd a tanulással és az erőd is fokozatosan fejlődni fog. *Próbálja vigasztalni Kim-et. Neki még valahogy könnyebb, mivel ő teljes vérében varázsló, Ellie viszont nem.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 15, 2011 9:36 am

- Túl fogok lépni rajta, csak találkoztam nemrég valakivel, aki elég sok mély emléket szaggatott fel, és nem tudom hogyan lépjem át ismét *mondja, mert úgy érzi hogy Ellie az egyetlen, akinek ezt elmondhatja, Valahogy furának érzi, de megbízik a lányban ennyire, ami nagyon ritka jelenség.*
- Ehm, vámpírtámadás volt, bár nem olyan szörnyű mint ami Raphaelloval és azzal a lánnyal történt *mondja Kim, és kicsit félrenéz, nem egy szép éjszaka az sem.*
- Óh, hát igen, pedig azok eléggé hasonlítanak, csak a vérfarkas rondábban roncsol, mivel az manccsal támad a hippogriff meg karommal *húzza el egy kicsit ő is a száját, együtt érez a lánnyal. Ő is tévesztett már össze dolgokat, nem kevésbé kicsi mértékben.*
- Tudom, csak most kicsit szünetelnem kell, nem erőltethetem meg magam azt mondták *mondja, de nincs nagyon letörve, csak végtelen fáradtnak érzi magát.*
- Olyan fáradt vagyok, nincs kedved lejönni velem a nagyterembe egy teára? *érdeklődik kivételesen Ellie szemébe nézve.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 15, 2011 9:47 am

-Az nem valami jó dolog. Gondolom az a személy megint bántott téged vagy valami hasonlót művelt, hogy ilyen következményei lettek. *Húzza el a száját Ellie. Teljes mértékben együtt érez Kim-el, bár belegondolni is rossz.*
-Nagyszerű. A minisztérium nem tudna valamit kezdeni ezekkel a vámpírokkal? Vagy legalább Wilfred tenne valamit. De hol történt a támadás, birtokon belül? *Érdeklődik, mert ugyebár, ha az iskola területén történt a dolog, akkor Wilfred sara, hogy bejutnak a vámpírok.*
-Hát igen. Annyival megúsztam, hogy egy H minősítést kaptam, de majd kijavítom. *Vonja meg a vállát. Majd legközelebb, jobban odafigyel és kijavítja a jegyét.*
-Hát akkor ne is erőltesd meg magadat. *Mosolyog Kim-re.*
-Mehetünk. Szívesen meginnék egy zöld teát, egy ilyen jó társaságban, amilyen a tied. *Mondja Ellie, majd felkel és kezét nyújtja Kim-nek, hogy segítsen. Ezután az ajtóhoz lép, de még mielőtt kilép, bevárja Kim-et.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 15, 2011 9:55 am

- Így is fogalmazhatunk, végül is, ha már mindent ilyen szépen tudsz akkor akár meg is mondhatom ki az. Szerintem biztosan hallottál róla, vagy ismerted magad is. Will volt az... *mondja, ki végül, és szemén átfutnak a borzalmas dolgok, és emlékek, majd zavarodottság látszik, a legutóbbi találkozásuk miatt. Akkor valamiért a fiú vigyázott rá, és ápolta, nem bántotta. Lehetséges, hogy tényleg megváltozott? Nem tudja, és már meg van zavarodva emiatt.*
- Hát, az erdőben történt a támadás, de végül is, azt hiszem az én hibám, nem kellett volna az erdőben kószálnom éjjel *hajtja le a fejét, mert ugyan még nem kapott emiatt, de Will megfenyegette hogy erről Alex tudni fog, és azóta várja, hogy mi lesz a büntetése.*
- Persze, neked könnyű lesz kijavítani *mosolyog lányra, tudja, hogy amúgy jó tanuló, csak van amikor kicsit elfárad az ember. Ő is volt már így. Neki is van E meg H jegye is.*
- Akkor menjünk, csak ne túl gyorsan oké? *pillant fel, és elfogadja a segítő kezet, és az ajtóhoz sétál a lány után.*


//Köv mehet is a nagyterembe ^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Játékterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játékterem
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: