Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapJátékterem - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Játékterem - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Játékterem - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Játékterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Játékterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Játékterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Játékterem - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Játékterem - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Játékterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Játékterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Játékterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Játékterem - Page 2 Vote_lcapJátékterem - Page 2 Voting_barJátékterem - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Játékterem - Page 2 Vote_lcapJátékterem - Page 2 Voting_barJátékterem - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Játékterem - Page 2 Vote_lcapJátékterem - Page 2 Voting_barJátékterem - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Játékterem - Page 2 Vote_lcapJátékterem - Page 2 Voting_barJátékterem - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Játékterem - Page 2 Vote_lcapJátékterem - Page 2 Voting_barJátékterem - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Játékterem - Page 2 Vote_lcapJátékterem - Page 2 Voting_barJátékterem - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Játékterem - Page 2 Vote_lcapJátékterem - Page 2 Voting_barJátékterem - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Játékterem - Page 2 Vote_lcapJátékterem - Page 2 Voting_barJátékterem - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Játékterem - Page 2 Vote_lcapJátékterem - Page 2 Voting_barJátékterem - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Játékterem - Page 2 Vote_lcapJátékterem - Page 2 Voting_barJátékterem - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Játékterem

Go down 
+6
Jason Shuyler
Hannah McDowal
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Ophelia McCord
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 3:49 am

*Amikor nyílik az ajtó, felpillantok. Elmosolyodva észlelem, hogy egy ismerős lép be és közeledik is felém. *
-Szia Seb. *Nem olyan túl rég óta ismerem, de azért meg kell valljam, igen jó képű.... meg hát első ránézésre meg mikor találkoztam vele először, akkor is tök kedves volt velem. Ki tudja... lehet, hogy el kéne kezdenem pasizni?*
-Lehet-lehet. Mostanság el voltam keveredve elég sok helyen. Veled mi a helyzet? Téged se most láttalak már... *Kicsit arrébb csusszanok, jelezve, hogy ha akar akkor leülhet mellém. Az újságot is leteszem.* Hogy-hogy erre, egyedül? *Érdeklődöm, csak kedvesen. Pasikkal? Mindig úgy...*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 4:03 am

-Áh, velem nem sok. Megvagyok mind a befőtt. Cintiát alig látom, a kezem fáj, és a többi helyzet pedig változatlan. *Vonom meg a vállam, és figyelek tovább. Persze a lányra, és nem másra. Közben leülök mellé.*
-Kár hogy nem voltál a bálon. Az unokaöcséd jól nyomja. Bár mondjuk nekem is mondta hogy én is énekeljek, de a hangomtól mentse meg az Úr Isten az iskolát. *Emelem fel a kezeimet, és felkuncogok halkan. Még furcsa, hogy nincs nagy hajam, de ezt is meg kell szokni.*
-Nem tudom, Cintia elmarad félúton, és egy olyan érzésem is van, hogy már nem is szeret... *Muszáj valakinek kiönteni a lelkét.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 5:53 am

-Mit csináltál már a kezeddel? *Aggódom, ez látszik rajtam. Na meg kíváncsian pillogok Sebre, hogy elmondja, mit tudott tenni, hogy eltörte a kezét. Aztán elvigyorodom és szinte fel is kuncogok egy csöppet.*
-Annyira rossz hangod van? Én még nem hallottalak énekelni... biztos csak szerénykedsz. *Legyintek egyet, aztán Seb elkezd lelkizni, én meg nagyokat pislogva hallgatom végig. *
-De hát jól megvoltatok nem? De ahogy tudom, nem is vagytok olyan régóta együtt nem? Vagy...? *Kicsit oldalra billentem a fejem, majd elmerengek. Akkor lehet, hogy mégis csak lesz esélyem nála... ki tudja.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 5:58 am

-A karácsonyi bálon belekötöttem egy hószörnybe, az meg felemelt, aztán ledobott, és eltört a karom. A gyógyítók már nagyjából rendbehozták, csak a csontnak még forrnia kell egy kicsit. Így csak fél kézzel tudok a seprűn repülni. *Vágok egy sajnálkozó képet, de aztán elvigyorodok.*
-Az én hangomtól mentsen meg a jó isten, de tényleg. Az nem kifejezés. Egyszer hallottak énekelni, és az is az unokaöcséd volt, de ő is azt mondta, hogy az a két perc kiesett neki. *Nevetek fel halkan.*
-Hát igen, csak őt Faminések veszik körül, akik telebeszélhetik a fejét ellenem, meg még nagyon sok minden. De kezdem azt érezni hogy nem is szeret. *Vonom meg a vállam.* -Amúgy hiányoztál ám, nem volt ki rendet tegyen utánunk. Meg aztán kell csaj társaság is. *Kacsintok egyet, és vigyorgok újra.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 6:03 am

-úúúú. Hogy került oda egyáltalán hószörny? *Felvont szemöldökkel pillantok Sebre, majd elmosolyodom a végére. Azért ki tudja, lehet annyira nem volt olyan rémisztő. Jó lett volna, ha ott tudtam volna lenni... Kíváncsi tipus vagyok.*
-Gyógyulj meg minél előbb. *Kacsintok egyet ismét, aztán a hangos dologra csak kuncogok egyet. Arra már nem tudok mást mondani. Végül ugye megint csak Cintó kerül szóba. Elkezd bólogatni.*
-Hét én nem sok mindent hallottam még róla és nem is ismerem, csak úgy látásból meg hogy évfolyamtársam. Ki tudja... de ha így van, akkor nem éri meg érte küzdened szerintem. Nem tudom, milyen ez neked... *Még mindig oldalra billentett fejjel nézek Sebre, majd elvigyorodom. Jó hallani amit mond.*
-Nem is akarok elköltözni tőletek mert tök jó a társaság. De azért szerintem ha megfognak, hogy nálatok vagyok már jó ideje... abból balhé lenne. Ezentúl szerintem többet látsz majd. Nem szabadultok ám tőlem. *A mosoly az arcomon marad most már.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 6:13 am

-Tudja a halál, de nem is akarom tudni. *Vonom meg a vállamat.*
-Áh, jövő héten már úgyis eddzeni fogok, nem rettent el ez a kis törés attól hogy ne pattanjak seprűre. Vagy éppen a suli szépfiúja címért. *Persze ezt már nevetve mondom végig. De azt tudom hogy így végre kiléphetek Miller árnyékából. Azzal hogy levágattam a hajam.*
-Amúgy jófej meg minden, de ő abba a bandába tartozik, amelyikbe Miller, és Miller bandája egy az egyben utál engem, kivétel Cintiát, de most már az a gond hogy nem tudom, mit higyjek. *Vonom meg a vállamat.*
-Majd beöltöztetünk fiúnak, akkor azt mondják hogy maradhatsz. Vagy elrejtünk az egyik ágy alatt. Mondjuk akkor idő előtt megfulladnál, szóval az kilőve. *Vigyorgok már újra.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 6:20 am

-Hajrá. Ó, suli szépfiúja? Én tuti rád szavaznék. *Vigyorodom el és kacsintok is egyet mellé. Láthatóan flörtölök vele, legalábbis igyekszem elérni egy két dolgot. Szokásos lányos dolgok-néha elkapom a pillantásom meg ilyenek. Szemeim meg csillognak.*
-Miller... őt még nem ismerem, csak a hírét hallottam. De ha nem szeret téged, akkor szerintem én se leszek vele jóba. *Majd kerülöm a srácot, mert ezt már ajánlották páran. Ki tudja, majd meglátjuk. Igaz, hogy pofára nem kéne meghatározni egyeseknek a jellemét, de azért... hát... őt szerintem meg fogom.*
-Inkább öltöztessetek be fiúnak. Az még a jobbik eset. *Nevetem el magam, kellemes hangnemben és ismét csak Seb szemébe nézek. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 6:43 am

-Ó, köszönöm. *Kacsintok egyet. Én is flörtölök vele, be is vetettem a csábos mosolyomat, azt az amerikait, amivel csajozni szoktam.*
-Hát, én már négy éve ismerem, és hidd el, jobb lenne ha nem tenném. Mocskos, aljas módszerekkel játszik, amit én nem tudok tolerálni, sehogy sem. *Vallom be, mert igen, véleményem szerint én tiszta módszerekkel játszok, ami fontos.. Egyébként.*
-Igen, de ha valakinek a ruháját magadra veszed, akkor fél napon keresztül kell fürödnöd. Nem éppen a legkellemesebb szag van a Lordban. *Vigyorgok még mindig, és én is a lány szemébe nézek.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 6:49 am

-Nincs mit, ez csak természetes. Cintó meg szerencsés... *Egy pillanatra lehajtom a fejem, majd elmosolyodva nézek fel Seb szemébe végül mégis csak. Aztán bólogatok. Igen, vannak ilyen emberek. Én el tudom hinni... régebben ismertem párat.*
-Tudom milyenek azok az emberek. Halálfalóknak vannak kitalálva. *Vonom meg a vállam, mivel ez engem nem igazán érint. Aztán felnevetek. Megint csak... nem telik el úgy két perc se, hogy ne nevessek fel.*
-Amióta én ott vagyok annyira nincs is. Segítettem rajta egy kicsit. *Most főleg az én illatomat lehet érezni minden felé. Kellemes, mandulaillatot.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:03 am

-Mondhatni. Bár az elején én is annak éreztem magam, na de most? *Vigyorodok el hamiskásan, és egész végig csak Meghant nézem.*
-Mert James halálfaló is. És van a bandájának a nagy része halálfaló is. De a Leader beadta a kulcsot. *Vigyorgok még mindig a lányt nézve.*
-Na igen, azóta emberibb lett a szoba, köszönjük szépen. És az illat is jó, nem büdös izzadtság szag. *Vigyorgok még mindig, a lányt nézve. Egy puszit is nyomok az arcára, csak hogy megköszönjem.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:13 am

-Hidd el, nem éri meg rajta idegeskedni. *Vonok vállat. Nekem ez a véleményem róla. Főleg... hogy akkor egy jóképű srác felszabadul és kivethetem a hálóm. De amúgy, miért érdekel engem az, hogy Sebnek van barátnője? Én akár már most is bedobhatnám magam... hm...*
-Komolyan? A suliba vannak halálfalók? Pff... én az igazgató helyébe már rég kilendítettem volna őket. *Fintorodom el és aztán lemeredek mert kapok egy puszit. Na jó, annyira talán még sem meredek le. Csak elvigyorodom, de azt nagyon.*
-Ezt köszönet képen kaptam? *Érdeklődöm, majd oldalra fordulok. Éppen azon agyalok, hogy adjak e én is neki.* Kaphatok még egyet? *Kicsit kacérkodom, ha ezt lehet mondani annak. Szemeim csillognak, de most a pillantásom nem veszem el Sebről.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:33 am

-Tudom, nem is fogok rajta. *Bár tudom, hogy ez nem fog így menni, így kell majd beszéljek Cintóval.*
-Persze, Miller bandája szinte csak abból áll. Mert az igazgató kedvenckéit nem penderíti ki. A múltkor jól össze is vesztem vele, mert Jamesnek mindent megenged. Persze ő tagadja, de ha nem tenné, már rég kitette volna innen. *Vonom meg a vállam, vigyorogva.*
-Aham. *Bólintok egy rövidet.* -Persze, még kettőt is. *Vigyorodok el, és adok még egy puszit a lánynak. Jól esik egy kis kikapcsolódás.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:41 am

-Így van. *Ez nekem csak előny. Nem tudom, mi lenne ha még ma rámásznék? Kíváncsi vagyok, mit szólna hozzá, de nem szeretném ezt a jó kapcsolatot avval elrontani. Viszont ha túl félős vagyok akkor... meg lehet hogy pont azt rontom el.*
-Lehet, hogy a szülei valami befolyásos emberek és azért nem csapja ki őt az igazgató? *Nem tudom kiről van szó, de azért megkérdezem Sebet, hátha ő ezt tudja. Mondjuk annyira nem nagyon érint a téma és nem is annyira érdekel.*
-Ó, de jó nekem. Mondjuk azon meglepődöm, hogy nem kéred, hogy ezeket viszonozzam... *Kacsintok egyet és kíváncsian pillantok Sebre, majd egy félmosoly kíséretében figyelem tovább. Jó érzés vele lenni... meg hát na... jól elvagyunk.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:53 am

*Csak figyelem a Maggie-t. Egyre szimpatikusabb, és persze még szép is.*
-Nem hiszem. Mivel az igazgató a Famine ház vezetője, és Miller meg egy tenyérbemászó, sunyi, nyalós alak ezért lehet hogy itt tartja. Mikor lebukott, akkor sem csapták ki. Bár azt nem tudom hogy mivel... *Vonom meg a vállamat, vigyorogva.*
-Dehogynem. Eddig te kaptál tőlem, most én kérek tőled. De mindjárt hármat. *Vigyorgok, pimaszul, és sármosan. Persze ez mind jól áll nekem.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 8:13 am

-Fogalmam sincs. Attól még nem kéne neki kivételezni vele... szerintem. *Vállat vonok és elvigyorodva figyelem tovább Seb reakcióját. Most én vagyok köteles puszit adni. Amit mondjuk szívesen teljesítek. Az első kettőt adom Seb egyik arcára, majd a másikra, aztán -alig van közöttünk pár centi- kicsit cinkosan kérdezek tőle egyet.*
-Hová kéred a harmadikat? *Ha elutasít az se baj, bár attól félek részben legjobban... de... akkor is küzdeni fogok érte, ez már biztos.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 8:23 am

-Szerintem meg a Missisippibe az összeset, és meg van oldva az ügy. *Csapom össze a tenyerét. Közben elvigyorodok, és gondolkozom hogy ha esetleg a távolság köztünk minimálisra csökkenne, akkor mi legyen. És elhatározásra jutottam.*
-Te hova gondolod? Mert én már tudom. *Vigyorodok el, és lassan közelebb hajolok hozzá, majd megcsókolom. Nem röviden, hanem hosszan.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 8:36 am

*Vállat vonva félreteszem a témát, mert a következő rész valahogy érdekesebb. Elvigyorodva figyelem, ahogy Seb egy kicsit elgondolkodik, majd végül megszólal. A kérdésre már nem tudok válaszolni, mivel megcsókol. Igen! Ezaz! Behunyom szemem és vissza is csókolok. Nem vagyok kezdő, az feltűnhet Sebnek is. Miután ennek vége szakad, elmosolyodva nézek a fiú szemébe.*
-Finom volt. *Most láthatólag el vagyok szállva magamtól.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 8:49 am

*Még a csók közben is a lányon gondolkodok. Nagyon tetszik nekem, és ami fontosabb: ebben a pillanatban elfelejtettem Cintót. Más nem is létezik. Csak Meggie számít. Nagyon jól csókol, de ebben én sem maradok alul, ezt nekem is szokták mondani.*
-Szintúgy. *Majd odahajolok még egyszer, és megcsókolom újra, hosszan, és szenvedélyesen. Most valahogy minden Cintóval töltött percet feledni akarok, mert csak Meggie számít most.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 8:58 am

-Annak örülök. *Aztán újra megcsókol, szenvedélyesen. Kezemet a nyaka köré fonom, egyikkel egy kicsit bele is túrok a hajába. Csók közben egy kicsit elmosolyodom. Nagyon jól érzem magam... főleg ezek után. Egy ideje nem volt már barátom, azt hiszem, itt lesz az ideje neki. Azért persze tudom a magam módját, és mindent meg tudok adni egy fiúnak hiszen én sem voltam mindig olyan jó kislány. Miután a csók megszakad, pár aprócska puszit lehelek nyakára. Ennek egy pasi sem tud ellenállni... főleg egy olyan nem, aki a jelek szerint már nem is szűz.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 9:10 am

-És képzeld, még én mennyire! *Mosolyodok el. Nem bírok betelni a lánnyal. Így még egyszer megcsókolom, és utána újra meg újra. Nem vadultam én be... Még nem, mert akkor nem így néznék ki. Mikor a nyakamat kezdik el puszilgatni, akkor beleborzongok, persze jó értelemben. Én a lány vállára hintek egy puszit, aztán a nyakára, és végül újra megcsókolom.*
-Ugye tudod hogy ezt most nem kéne? De pontlesz*rom. *Mosolyodok el, és magamhoz húzom szorosan a lányt, majd adok neki egy hosszú szájra puszit.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 9:16 am

-Mmm... el tudom képzelni. *Vigyorodom el cinkosan, majd kacsintok egyet és mielőtt még ő csókolna meg, én kezdeményezem. Azt meg, hogy a nyakpuszira a fiúk beindulnak... úgy körülbelül ugyan ez igaz a lányoknál is. Mellesleg én ha szeretnék valamit elérni, akkor el is érem. általában. Viszonozom a csókjait, majd amikor elkezd mondani valamit, meglepődöm de... először azt hittem, abba akarja hagyni.*
-Úgy is kell. Engem perpillanat nem érdekel Cintia. Egykorú vagyok vele, egy évfolyamba járok vele és teljesen hidegen hagy mit fog mondani. Perpillanat én csak a te... és a saját érdekeimet próbálom... kielégíteni. *Mondom kicsit szaggatott hangnemben, majd elvigyorodom és mikor magához húz, óvatosan ledöntöm az ágyra. Kicsit játszadozom, de persze a jövőre a terv is megvan már. Én nem csak egy éjszakát akarok Sebtől... Néhány csókot nyomok a fiú nyakára, majd megcsókolom. Meg persze nem engedem, hogy felkeljen. A vigyor nem tűnik el az arcomról.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 9:28 am

-Nézzük csak. Gyönyörű vagy, és észbontóan.... vadító. *Mosolyodok el, és végignézek a lányon. Tényleg az. És persze nagyon szép... Közben még egy csókot adok neki. Egyszerűen nem tudok betelni velük, annyira finom, és persze jó.*
-Engem már attól a pillanattól nem érdekel, mikor beléptem ide. Csak te számítasz, senki, de senki más. *Engedem magam hanyatt dönteni. Nekem tőle nem csak egy éjszaka kell. Úgy érzem, kezdek beleszeretni... Végigsimítok az arcán, és egy pár puszit adok a nyakára, aztán viszonozom a csókot, de elnyújtom, nagyon hosszúra. Közben beletúrok a hajába.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 9:35 am

-Ohh, köszi. *Sikerül is nekem elpirulni. Láthatóan. Egyre nagyobb a mosoly az arcomon, majd hogy kicsit kényelmesebb legyen a helyzet, ráülök Sebre. Így azért szerintem neki is jobb. Hajamat egyik kezemmel megfogom, mert a fiú szemébe lógott és úgy adok neki egy csókot. *
-Velem is így volt. Már régóta ezt vártam. *Néhány puszit adok ismét a nyakára, majd hogy ne legyek annyira unalmas, kezeimmel egy kicsit a pólója alá kezdek tévedni. Végigsimítok az oldalán, először csak az érdekel, hogy mennyire csiklandós.*
-Hm... kocka has? *Kíváncsi vagyok ebből mi fog kisülni. Én láthatóan a szememmel is le tudnám vetkőztetni.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 9:45 am

-Ugyan nincs mit. ~Jézus, Seb, te kezdesz beleszeretni. Úgy néz ki. Nembaj, így is elbűvölő ez a csajszi.~ *Vigyorgok, és gondolkodok. Mikor rám ülnek akkor egy ördögi vigyor ül ki a számra. *
-Nyugodtan elengedheted a hajadat. Engem nem zavar. *Mosolyodok el, és adok egy hosszú, szenvedélyes csókot neki. Amibe minden eddigi érzelmemet, és gondolatomat belesűrítem.*
-Ahha. De, ha nevetni kezdek, ne lepődj meg. Iszonyú csiklandós vagyok. *Vigyorgok még mindig, és elkezdem a nyakát puszilgatni, majd leveszem a pulcsiját, és benyúlok a pólója alá, majd kiveszem a kezeimet, és végigsimítok az arcán, aztán megpuszilom.*

//Folyt +18//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 15, 2011 7:49 am

*A délután nagy részét azzal töltötte, hogy egy logikai játék megoldására próbált rájönni, kevés eredménnyel. Érzi már, hogy közel jár a megoldáshoz, ezt mutatja, az előtte, mellette heverő számtalan lap kupacok is. Végül már fejét az asztalra ejtve gondolkozik. Világoskék farmert visel, széles övvel, és egy rövidujjú pólót, ami fekete alapon, ezüst mintás. Hosszú haja szabadon, arcába belelóg pár tincs. Jobb karján egy bőr fonott karkötő díszeleg, nyakában egy vékony láncon egy pici dobókocka.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játékterem
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: