Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapZöld fa - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Zöld fa - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Zöld fa - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Zöld fa - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Zöld fa - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Zöld fa - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Zöld fa - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Zöld fa - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Zöld fa - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Zöld fa - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Zöld fa - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Zöld fa - Page 2 Vote_lcapZöld fa - Page 2 Voting_barZöld fa - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Zöld fa - Page 2 Vote_lcapZöld fa - Page 2 Voting_barZöld fa - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Zöld fa - Page 2 Vote_lcapZöld fa - Page 2 Voting_barZöld fa - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Zöld fa - Page 2 Vote_lcapZöld fa - Page 2 Voting_barZöld fa - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Zöld fa - Page 2 Vote_lcapZöld fa - Page 2 Voting_barZöld fa - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Zöld fa - Page 2 Vote_lcapZöld fa - Page 2 Voting_barZöld fa - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Zöld fa - Page 2 Vote_lcapZöld fa - Page 2 Voting_barZöld fa - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Zöld fa - Page 2 Vote_lcapZöld fa - Page 2 Voting_barZöld fa - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Zöld fa - Page 2 Vote_lcapZöld fa - Page 2 Voting_barZöld fa - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Zöld fa - Page 2 Vote_lcapZöld fa - Page 2 Voting_barZöld fa - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Zöld fa

Go down 
+2
Cassandra Lengston
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 11:13 am

*Kék szemei, a fiút pásztázzák, jobb mint emlékezett. Látta Sebin, hogy örül, és tudta is hogy mire megy ki a játék, de nem igazán zavarta. Látszott rajta, hogy nem zavarja a gondolat. Elvan.*
-Bocsika, csak gyorsabb voltam. *Mosolyodik el, és már el is kapták a megrendelt italokat.* El is várom tölled, hogy a következőt te álld. *Mélyen a szemébe néz, és egy huncut mosoly. Demi jól birja a piát, de a vodkátol mindig kész van, és úgymond utálja is, és nem érti mért is azt rendelt. Meginni megissza, de nem tartozik a kedvencei közé, főleg tisztán nem. Nem akar berugni, csak fokozni a hangulátát, és reméli bármi is történik emlékezni fog minden részletre.*
-Na és,... mesélj valamit. *Rég találkoztak, és ha már itt van gondolta rákérdez. Érdekli mivan vele, és jólenne ha jobban megismernék egymást.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 11:25 am

* A fiú már egy kicsit fáradt, de erre ha iszik is akkor nem tudja, hogy hogy is fog haza menni. Nem tudja, hogy miért, de Demi ma szinte elvarázsolta és nem bírja levenni a tekintetét róla. Bár észre vette, hogy olykor-olykor össze ér a tekintetük. *
- Semmi baj, neked meg van engedve. * Ismét csak mosolyog, nem is tud mást csinálni ebben a helyzetben.*
-Mit meséljek? * Kérdésre kérdéssel fele, kicsit szándékosan. *
- Nem történt velem semmi sem. * Válaszol a tőle megszokott titokzatossággal.*
- És veled? * Kérdez rá, hogy kicsit hanyagolhassa azt hogy róla témázzanak. De már ekkor megitta az italt és egy újabb kört rendel. Szólt is már a pincérnek. *
- Demi mit iszol? * Egy huncut mosoly és egy még huncutabb nézés követte.*


//Fagyás mert Demi álmos x) //
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 9:09 am

//Olvadunk,... és nem is voltam álmos xD//


-Csak ez, vagy esetleg más is megvan engedve nekem? *Kérdez rá, miközben kezével végigsimit Sebastiano mellkasán. Majd elfordul és kicsit kényeskedve válaszol.*
-Hát velem se történik mostanság semmi izgalmas. *Megitta a vodkát, letette a poharat, és ismét Sebi felé fordult.*
-Nekem legyen egy,... *Elgondolkodik, majd mélyen a fiú szemébe néz.* egy wermuth. *Szól a pincérnek, és közelebb húzta székét Sebastianoéhoz, és teljes figyelemmel kisérte minden mozdulatát.*
-Amúgy,... van valami programod még igy estére? *Mosolyodik el, és szemei szinte elvarázsolják Sebit. Fejében elég sok dolog átfutott, nem tudta most mit csináljon, igyhát maradt a szokásosnál. Mélyen a szemébe néz, és mosolyog. Eléggé elvan,...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 9:22 am

- Hát.... *Demire pillant, de nem fejezte be a válaszát, szerintem a lány is tudja, hogy most Sebi mit is gondolhat, ha meg nem akkor majd az idő folyamán rájön. *
- Akkor neked is tele van az életed izgalmasabbnál izgalmasabb dolgokkal. * Mosolyog a lányra azzal a csábító huncut kis mosolyával. *
- Hát ha már te wermuthozol akkor nekem legyen egy dupla vodka. * Sebastiano észre vette az egyre közeledő lányt, ha nem vigyáz már percek kérdése és már az ölében találja Demit. *
- Eddig még semmilyen programom sincs, bár is én úgy emlékszek rá. És miért kérdezed, ha szabad tudnom? * Demi szemébe néz és várja a választ. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 9:32 am

*Figyeli a válaszokat, majd kissé megijed. Rájött, hogy fenthagyta a cigijét a kastélyba. Ekkora veszteséget.*
-Mien idióta vagyok,... *Fordul el Sebitöl, de még azért átnézi a táskáját,... Tényleg nem találja sehol. Van ez igy, szinte tudta, hogy valamit ottfelejt a hálójába. Végül ismét Sebi szemeibe pillant.*
-Bocsika. Fenthagytan a cigimet. *Magyarázkodik, mert nem akarja,hogy hülyének nézze.*
-Csak érdekelt,... semmi konkrét dolog, vagy,...? *Viccelődik, és persze huncut mosoly, majd végigsimit a fiú arcán. Szeret a pasikkal játszadozni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 9:40 am

* Egy apró kacajt enged ki a száján mikor meghallja, hogy Demi saját magát idiotázza le.*
- Hát engem nem zavar. * És már nyúl is a zsebébe és kiveszi a saját cinijét. Majd leteszi az asztalra a gyújtóval együtt. *
- Tessék nyugodtan vehetsz annyit amennyit csak akarsz. * Mosolyodik el a kissé már ittas lányra. *
- Semmi fontos dolgom nincs ma. * Nyugtassa Demit. *
- Hacsak .... * De nem fejezte be a mondatot, lehet, hogy mindenkinek jobb ez így. A simogatásra nem szólt semmit még... *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 9:45 am

*Hát kicsit ki lett nevetve, de lengedi a füle mellett,... meg hát biztosan nem akarta megbántani vele. Látja ahogy a zsebéhez nyúl, és már tudja mi is fog következni. Egy doboz cigi,... mindent megér.*
-Köszike. *Kedves hang, majd közelebb hajolt hozzá és egy puszit adott Sebi arcára. Örül a fiú társaságának, és ez látszik is rajta.*
-Hacsak,...? *Kérdez rá Sebi válaszára. Szeretné hallani a választ, bár biztosan tudja mit is akar kifejezni, de azért szeretné hallani. Belekortyol az italába, majd rágyujt. Beleszivott a cigibe, és direkt Sebastianora fujta a füstöt, majd elmosolyodott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 9:54 am

* Sebastiano kicsit elgondolkozik Demi viselkedésén. Múltkor nem ilyen volt vele, sőt utálatos volt és most meg milyen kedves. Most sok minden jár a fiú fejében vajon mit is akarhat tőle Demi? Csak azt az egy dolgot vagy esetleg mást is? De nem sokára kideríti a választ. *
- Nincs mit. * Mosolyodik el és a puszit ő is viszonozza. Majd kezét szép lassan Demi combjára teszi és fel le csúsztassa rajta. *
- Hát hacsak neked sincs jobb dolgod, meg nekem se támad. Akkor mi akadályozna meg, hogy együtt legyünk az éjszaka? * Bár ez elég két értelműnek tűnik. De Demi nagy kislány már és eldönti, hogy hogy is akarja ezt értelmezni. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 10:01 am

*Már előre látja, hogy ez az este nem lesz unalmas, és ezt is akarta kihozni az egészböl, ha már találkoztak. Igaz még emlékszik az első találkozásra, sőtt minden részletre, és még mindig szeretne többet is köztük, mint egy éjszakát,... De ehhez két ember kell. A simogatásra, csak elmosolyodott, és látszott rajta, egy kicsit se zavarja, sőtt,...*
-Nekem okés,... Akár most rögtön is mehetünk, ha gondolod. *Suttogja Sebi fülébe, és ekkora már el is szivta a cigijét. Majd közelebb hajolt hozzá, és ismét egy puszit adott neki az arcára, majd egyett a nyakára. Várja mi fog történni, és reménykedik, hogy nem csak egy éjszaka lesz köztük, de ez majd kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 10:08 am

* Szép lassan megitta a dupla vodkát, letette a poharat az asztalra majd rágyújtott. Közben figyelmesen hallgassa Demit úgy látszik ma a szokásosnál is jobban akarja. Elgondolkodik ezen, talán Demi kezd rossz kislány lenni? Ezen csak elmosolyodik, hisz magában gondolta. *
- Nyugi Demi. Tudom, hogy most egy kicsit ünneprontó leszek, de a jó dolgokra mindig várni kell. * Most egy részt magára is gondolt. A nyakra puszi után Sebi elkapta a lány kezét majd szép lassan magához húzta és egy érzéki csókot nyomott a lány édes ajkaira. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 10:16 am

*Sebi után ő is megitta az italát, de ő nem gyujtott rá. Idéző szemekkel még egyszer végignézett rajta, és elmosolyodott.*
-Lehet, hogy várni kell rájuk,... de ahogy én látom nekem most erre nem sokat,... *Huncut mosoly, és csillogó szemek. A csók meglepte, főleg Sebitöl, elég fura, de jól fogadta, és visszacsókolt. Majd ismét valamit a fiú fülébe sutogott.*
-Kiveszek egy szobát, és ne ellenkezz. *Mondja, majd a pincérre néz.*
-Egy szobát, kérem. *El is kapta a kulcsokat, majd felállt, megfogta Sebastiano kezért, és elindult a lépcsőn felfelé. A többit már Sebire hadja,... nem szeretné ha kiközösitve érezné magát.*


+18
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:05 pm

* A szabad idő lejárt. Így hát Ajnának muszáj volt megint beállni a pult mögé és ismét dolgoznia. Már hajnal óta talpon van. Nem is érti minek kell ilyen korán felkelnie, mert az első vendégek mindig kilenc óra után szállingóznak be. Egy száraz konyharuhával törli le a sörtől ragadós pultot közben azon gondolkozik, hogy tudná ezt a munkát valahogy elviselhetővé tenni? De rájött, hogy sehogy, mert épp néhány személy tartózkodik bent a kocsmában, de azokhoz biztos nem fog odamenni, még a társaság miatt sem. Később leül egy székre és várja az új kuncsaftokat. *
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:19 pm

*Egyedül jön be... nem volt kedve senkihez, mostanság olyan szívás minden nap. A vizsgákon átment, még szerencse, így gondolta egy kicsit körülnéz Wilardban a tilalom ellenére. Végül úgy döntött, hogy csak egy egyszerű kis helyre vetődik be, ott biztos nincs ismerős.
Körülnéz. Pár ember van csak benn, enyhe füst szállingózik a helységben. Őt nem zavarja, régebben Miriam is cigizett. Lassan a pult felé indul, majd leül az egyik székre. A nőre mosolyog aki ott áll.*
-Helló! Egy Lángnyelv Whiskyt kérnék. *Kedvence. Imádja, már több éve mindig azt isszák a haverokkal. Közben zsebében kezd kotorászni, egy kis aprót szed elő és várja, hogy megkapja a whiskyt.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:24 pm

* Ajna szeme felcsillant mikor az ajtón egy igen fiatal lány látott betévedni. Legalább most lesz egy kis társasága. Amire már vagy hajnal óta vár. *
-Szia. Már is hozom. * Egy perc sem telt el és már hozta is a rendelést. *
- És hogy vagy? * Kérdezősködik a pincérnő, mivel valahogy el kell kezdeni a beszélgetést, és úgy volt vele, hogy a szokásos kérdéssel indít. Majd körbe néz, látta, hogy alig vannak bent, ezért öntött magának egy dupla vodkát és kényelmesen helyet foglalt a pult mellet. *
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:42 pm

*A pincérnő egészen kedvesnek tűnik így le is áll vele beszélgetni.*
-Köszönöm. *Előbb azért átveszi a whiskyt, és majdnem az egészet lehúzza. Nem szereti vele sokáig húzni az időt.*
-Ahh, meleg van. De amúgy jól. Na és maga? Megy a forgalom? *Érdeklődik. Még sosem látta itt, na nem mintha olyan túl sokat járna erre. Közben megissza az utolsó kortyot is és félre tolja a poharat. Egy kicsit vár, majd később kér még egyet.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:48 pm

-Nincs mit. * Majd az asztaloknál lévő pár részeg alakra pillant. De még nem csináltak semmi botrányt akkor nem is szól rájuk. *
- Hát igaz meleg van. Én is jól vagyok. Köszönöm. *Pillant a lányra a pincérnő. *
- De csak annyi szívességet kérnék tőled, hogy léccives ne magázzál engem, végül is még nem vagyok annyira öreg. * Ezen a kijelentésén ő is elmosolyodik. Nem annyira öreg, sőt egyáltalán nem érzi öregnek magát. *
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:55 pm

*Bólint és elgondolkodik. Közben még egyszer a Whiskyre bök.*
-Kérek még egyet. *Hát igen... nyár van és ezt ki is használja. Elmosolyodva hallgatja a nőt.* Rendben van, akkor nem magázlak. Amúgy, Miriam vagyok. Itt a közeli iskolából. *Nyújtja előre kezét, lekezelésre vár. Ha már ilyen jól elbeszélgetnek akkor miért ne mutatkozhatna be?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyVas. Júl. 04, 2010 11:59 pm

* Sebastiano nem rég kelt fel és azon gondolkozott, hogy tehetné még érdekesebbé a mai napját. Végül kitalálta, hogy bejön ebbe a kis kocsmába. Hát ha lesz valami érdekes társasága. Belép az ajtón szokásához híven tiszta feketében van. *
- Szia Ajna. * Köszön a már jól ismert pincérnőnek. *
- Szia. Sebastiano vagyok. *Mutatkozik be Ajna mellet ülő még ismeretlen lánynak. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:03 am

- Már hozom is a Whiskyt. * Oda adta Miriamnak és vissza ült az eddigi helyére. *
- Én Ajna vagyok. * Mosolyog a lányra, miközben meglátott az ajtón bejönni egy ismerős személyt. *
-Szija Sebastiano. * Mosolyog a pincérnő a fiúra. *
-Mit hozhatok? * Ajna leste Sebi minden szavát.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:14 am

*Elveszi a whiskyt, maga elé húzza de nem iszik még belőle. Elmosolyodik a névre aztán az ajtó felé pillant. Egy ismeretlen jóképű.*
-Helló! Miriam. *Mutatkozik be ő is, elmosolyodva majd kortyol egy kisebbet a whiskyből. Egy kicsit megnézi magának a srácot -aki nem tűnik olyan túl idősnek- és elmereng.*
-Látom nemrég keltél fel... kicsit még kómásnak tűnsz. *Csábosan rámosolyog Sebre, aztán rákönyököl a pultra és néha Ajnara néha pedig a férfira pillant.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:27 am

* Már tudja is az ismereten szépségnek a nevét. Nem éppen feltűnően, de azért végig nézi a lányt. *
- Ennyire látszik, hogy komás vagyok? * Mosolyog rá sármosan. De arról, hogy komás nem tehet, hisz hosszú volt a tegnapi este. *
- Ajna kérek egy sört. * Még nem kezdi a töménnyel, hisz még korán van és ki tudja, hogy még mit hoz még a nap. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:30 am

- Már hozom is. * Két perc sem telt el és a fiatal pincérnő vitte a megrendelt italt Sebnek. Majd elment a raktárba megnézni a készleteket, kissé szándékosan vonult vissza. Legalább tudnak beszélni a fiatalok az ő társasága nélkül. *
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:37 am

-Egy csöppet. *Bólogat egyetértően és mosolyogva miközben lehúzza a maradék Whiskyt. Neki ennyi elég is volt, félre is tolja a poharat.*
-És... sokat jársz ide? Mondjuk fura, hogy még sosem láttalak. *Még mindig csak abból indul ki, hogy a férfi nem tűnik túl idősnek.*


//Fagy, a rossz idő miatt -.- //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 6:41 pm

//olvad//


- Értem. * Szemei felcsillannak, mikor meglássa hogy Mariam hogy issza a tömény piát. *
- Hát ha időm engedi, akkor bent szoktam lenni. Mondjuk azért mert elég csendes és nyugis hely. És te? *Kérdez vissza kíváncsian. Vajon egy ilyen fiatal lány ide való? Végül is nem nagyon zavarja a jelenléte. Majd tovább személi a lányt. *

Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 EmptySzer. Júl. 07, 2010 12:35 am

//Ez mi volt? XD Most olvad, remélhetőleg véglegesen ^^//

*Érdeklődő pillantást vet Sebre, majd bólint a válaszra. Kicsit elgondolkodik... lehet hogy ezen túl többet fog ide járni?*
-Nem sokat. Most vagyok itt úgy... harmadszor. De sokat flangálok a városban... *Von unottan vállat, aztán rákönyököl a pultra és kicsit oldalra fordul hogy lássa a férfit.*
-Mivel foglalkozol? *Lehet hogy most jól megfogta evvel a kérdéssel a másikat..*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zöld fa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Zöld fa
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zöld Kobold Teázó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: