Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapZöld fa - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Zöld fa - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Zöld fa - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Zöld fa - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Zöld fa - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Zöld fa - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Zöld fa - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Zöld fa - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Zöld fa - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Zöld fa - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Zöld fa - Page 3 Vote_lcapZöld fa - Page 3 Voting_barZöld fa - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Zöld fa - Page 3 Vote_lcapZöld fa - Page 3 Voting_barZöld fa - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Zöld fa - Page 3 Vote_lcapZöld fa - Page 3 Voting_barZöld fa - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Zöld fa - Page 3 Vote_lcapZöld fa - Page 3 Voting_barZöld fa - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Zöld fa - Page 3 Vote_lcapZöld fa - Page 3 Voting_barZöld fa - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Zöld fa - Page 3 Vote_lcapZöld fa - Page 3 Voting_barZöld fa - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Zöld fa - Page 3 Vote_lcapZöld fa - Page 3 Voting_barZöld fa - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Zöld fa - Page 3 Vote_lcapZöld fa - Page 3 Voting_barZöld fa - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Zöld fa - Page 3 Vote_lcapZöld fa - Page 3 Voting_barZöld fa - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Zöld fa - Page 3 Vote_lcapZöld fa - Page 3 Voting_barZöld fa - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Zöld fa

Go down 
+2
Cassandra Lengston
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptySzer. Júl. 07, 2010 12:38 am

* Mikor meghallja a kérdést akkor kicsit elhallgat és elgondolkozik rajta. Nem tud vagy lehet, hogy nem akar rá válaszolni. *
- Értem. * Mosolyodik el a lányra. *
- Hát semmivel. Csak élem a napjaimat, próbálom valahogy elkölteni a nagy örökségemet. * Pillant a kezén lévő órára, még nincs késő de nincs már sok ideje. *
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptySzer. Júl. 07, 2010 12:40 am

-Ahhaa... akkor te biztos éjjel-nappal bulizol... *JEgyzi megy egy kisebb, csábos mosollyal az arcán, majd szemmel láthatóan végigpillant Sebastiano-n. Aztán visszanéz a férfi szemeibe és elgondolkodik.*
-Háát nekem meg ott a tanulás, de... már csak két év. *Jegyzi meg egy kicsit szemforgatva. A poharával kezd el játszadozni, közben a felcsendülő zenére figyel fel. Nem ismeri, valami mágikus ismeretlen együttes lehet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptySzer. Júl. 07, 2010 12:45 am

* Figyeli a lányt, majd szemet szúrt, hogy éppen egymást stírölik. Ezen kicsit elgondolkozott, majd csak megmosolyogta az egészet. *
- Azért nem éjjel nappal, de szoktam. Hát hajrá azt a két évet még kibírod. * Mosolyog a lányra vigasztalás képp. *
- Legmélyebb sajnáltatom hölgyem. De mennem kell remélem még lássuk egymást. * Majd egy kézcsókot nyomott a lány puha kezére. És sebesen el is hagyta a kocsmát. *
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptySzer. Júl. 07, 2010 12:50 am

-Kibírom... *Von vállat aztán meglepődik. Sebnek máris mennie kell. Bólint, kicsit belevörösödik a kézcsókba majd elköszön.*
-Örültem. *Azzal kifizeti amit vett, majd lassan elindul ő is kifelé, vissza az iskolába.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:00 pm

*Érkezik a kocsmába, a napok eseményére úgy érzi innia kell valamit. Lehet hogy újra rendeződik a kapcsolata Quinivel, bár ebben az esetben Robertet sajnálná. De Quini meg a párja lehetne valóságosan, két halálfaló, két hatalom. Felsóhajt, majd rendel magának egy korsó sört, és két lángnyelv whiskeyt. Valami erős kell most. Az elsőt egyből le is húzza a másodikkal még vár. Egyberészes fekete ruháját, bordóra cserélte le, haja szabadon, karján látszik a jel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:06 pm

* Seb belép a szinte már törzshelyének számító kocsmába. Körül néz és elsőre nem is veszi észre az ismerős nőt. De beljebb lépett és már feltűnt neki, az ismerős nő. Szokásos fekete szerelésében pompázik. Pofátlanul letelepszik a nő mellé. Szinte már megszokásból. Oldalra pillant és üdvözli. *
- Hát szija Cassy. * Kedvesem köszönök neki. *
- Milyen rég láttalak már. * Majd odaszólok a pincérnek és kérek egy sört. *

Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:09 pm

*A hangra kicsit elhúzza a száját, de figyelemmel kíséri Sebet, ahogyan helyet foglal mellette, illetéktelenül. De nem bánja, ma nem. Vannak fontosabb gondjai is mint Seb.*
- Hát nem mondhatom hogy hiányoztál volna. *jegyzi meg kis gúnyos provokáló mosollyal, mellyel Willt is mindig kibillenti az egyensúlyból.*
- Mit keresel itt? Megint gyerekeket akarsz kínozni? *kérdezi kissé megvetően horkantva, és lehúzva a második pohár felest is, és utána még a sörébe is belekortyol, ami kellemesen hideg és sör ízű. Teljesen más mint amit a legtöbb kocsmában osztogatnak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:16 pm

* Ha Cassy tudná, hogy mennyire bírom ezt a gúnyos modorát. Akkor lehet, hogy leállna vele. De nem szólok neki, hagy higgye hogy ez rossz nekem. *
- Köszi a szép bókot, ez kedves volt. * Majd nagy határozott kortyot iszok a sörből. *
- Kedves Cassy, ha hiszed, ha nem nekem ez itt a törzshelyem. Vagyis legalább olyasmi. * A másik kérdésre szemeim nagyra nyílnak, kissé meglepett vele. *
- Nem nekem azt nem szokásom csinálni. Te miről is beszélsz? * Kíváncsian kérdezek rá, felhúzott szemöldökkel. *
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:20 pm

*Valamit azért sejt, mert nem hülye, de nem hagyja abba. Ő már csak ilyen vagy így fogadják el vagy sehogy. Köztes állapot nincs.*
- Hát ha annak érezted akkor egészségedre. *feleli és kissé megemeli a söröskorsót, majd szintén nagyot kortyol belőle. A következőre is kis szájrándítással felel, de nem teszi szóvá a dolgot, helyette azonban mást.*
- Akkor ha jól gondolom, nem találkoztál tegnap egy sráccal, aki a parkban sétált igaz? Nem fenyegetted meg hogy megölöd ha egyetlen szót is mer valakinek mondani, és szintén nem mentél el vele sétálni. Ugye? *néz szürke szemeivel a férfi szemeibe. Hideg, közönyös tekintet, érzelem egy szál sincs benne.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:32 pm

* Érdeklődően figyelem tovább a mellettem ülő nőt. Ismét bele kortyolok a sörbe, szép lassan felemelem a sörös korsót a számig. De majd nem megakad a torkomon az ital, mikor meghallom mit is mond Cassy. Majd nem egy percig szóhoz sem jutok. Elgondolkozok azon, hogy ő honnan is tud arról, hogy mi történt tegnap. Biztosan Kimcsike köpött. Tudtam, hogy nem lehet benne bízni, jobb lett volna ott helyben elintézni. Sajnálom, hogy akkor mikor volt alkalmam rá nem tettem meg. *
- Igaz. Ami megtörtént, az megtörtént. Nem fogom tagadni. * Pillantását viszonozom, de nem sokáig. Mert lenézek a zsebemre és kiveszek belőle egy cigis dobozt. Muszáj most rágyújtanom. Jó az idegékének, de nem azt jelenti, hogy ideges lennék, vagy valami. Cassy-t kinálom vele, fogamam sincs, hogy ő is olyan nikotin szerető mint én vagy esetleg nem. De ha elfogadja, akkor adok neki, ha nem akkor vissza teszem a zsebembe és rágyújtok. *
- De te honnan is tudsz erről? * Most már komolyan nézek, szinte sejtem, hogy Kimnek járt a szája, de hogy pont Cassy-nek mondja el. Kész katasztrófa. *
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:38 pm

*Apró elégedettség önti el, amikor látja hogy a férfi beleakad a mozdulatba, és megdermed egy pillanatra. Szinte már várja hogy tagadjon és ezen oknál fogva beleköthessen halálosan, de nem erre elismeri. Tudja hogy mi van Kimmel, mert a fiú valamilyen szinten Will kedvenc játéka, ergo néha ő is odapillant hogy él-e még a kicsike. Eddig még él, de ha tegnap valami baja esett volna, akkor nem bocsátana meg a férfinek.*
- Azt hittem tagadni fogod. *jegyzi meg szinte mellékesen majd ismét kortyol egyet és felel a kérdésre is.*
- Nem te vagy az egyetlen aki a társaid nyomában jár. Követtelek tegnap éjjel, láttalak, és hallottam a beszélgetést. *feleli minden további nélkül. Seb is őszinte volt, ennyi erővel ő is lehet az.*
- Figyelmeztetlek, de csak egyszer. Ha a kölyöknek valami baja lesz nem velem fogod szembe találni magad, hanem egy, még a Leadernél is rosszabb erővel. *azzal ismét egy apró gúnyos mosoly, és Seb felé emeli a korsót, mintha csak a szavait akarná ezzel a mozdulattal nyomatékosítani.*
- Mást is műveltél tegnap, vagy ez bőven elég volt? *kérdezi, mert miután Kim megmenekült, már nem követte tovább az olaszt. Minek?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:51 pm

* Most már itt a vég, gondoltam magamban. Tudtam, hogy egy sör unalmas és egyben haszontalan beszélgetés vár rám. Ez olyasmi, hogy ki az erősebb játék. Én megfenyegetem Kimcsit, erre ő beköp Cassy-nek és ő fenyeget engem, nem is hogy ő hanem, Leadernél is rosszabb erővel fenyeget. Erre felkapom a fejem, elég kíváncsivá tett a kicsike. Nagyon is érdekel, hogy most kiről is van szó. De mindennek megvan a maga ideje és biztos, hogy rájövők én is, hogy itt mi is a helyzet. *
- Minek tagadjam, ha már úgyis tudod? Én nem vagyok olyan mint a többi pórnép... hogy tagadjam a tetteimet. Én szeretem vállalni a tetteim következményét, akármiről is legyen szó. Csak tudd... én mindent úgy teszek, hogy nem bánom meg. Szóval Kimivel játszást sem sajnálom. Ez van, ilyen vagyok. * Szívok bele a cigarettámba, felpillantok a plafonra és kifújom a füstöt. *
- Mondtam már, hogy milyen aranyos vagy mikor fenyegetni próbálsz? * Elviccelem az egészet, nem tanúsítok az ügynek túl nagy jelentőséget. *
-Óhh ez nem csak elég volt. Ez lehet, hogy már egyszerre sok is. * Kezem a hamutálca felé veszi az irányt és elnyomom benne a cigaretta csikket. *
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 12:57 pm

*Az ördögi kör lehetne még rosszabb ami azt illeti. Ha most nem Cassy ülne itt, hanem William, akkor nem lenne ilyen nagy a szája. De Kim nem tehet semmiről, ezt jobb ha az eszébe vési.*
- Ez már a te bajod. Előbb-utóbb lesz amit megbánsz majd, és onnan már nem lesz visszaút. *függeszti tekintetét a másikra, zavartalanul. Ő nem fenyegetőzik üresen a vakvilágba, és nem tesz következetlenül semmit. Willnek számít a kölyök, hát megvédi ő is. ennyi a történet. Kíváncsi vajon a férfi meddig marad hűséges Anorhoz, mert ő már nyíltan szembefordult vele, és Willt támogatja meg a Forrester kölyköt.*
- Az lehet, de ne feledd, én figyelmeztettelek. *azzal a témát innentől le is zárta, de az biztos ha rájön hogy emiatt a beszélgetés miatt előveszi a fiút, az Seb hátán is csattanni fog, pár ostorcsapás átok képében.*
- Hát, ha ennyit bír el a lelked, lelked rajta. De többet néztem ki belőled, talán hiba volt. *von vállat a nő, majd egy érmét dob az asztalra, ő menni készül.*
- Gyere ha akarsz. *mondja Sebnek, nem tudva az mit reagál majd erre, mindenesetre ő elindul az ajtó felé és kilép a kocsmából.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:08 pm

* Elgondolkozok mindazon a dolgon amit Cassy mondott. Lehetséges, hogy egy szó sem igaz belőle, és csak fenyegetőzik? Áh az nem lehet. Nem úgy ismeretem meg. Elég határozott nő, hogy tudja, hogy kell játszani a velem hasonló férfiakkal. Még az a jó, hogy én meg elég határozott férfi vagyok, hogy tudja, meddig kell tűrni a játszadozást. *
- Köszi a nagy segítséget. * Vállat vonok és figyelem tovább a nő csacsogását. Hirtelen távozni akar. Ez érdekes. Gyorsan én is fizetek, majd követem az ajtó felé lépkedő Cassy-t. Mikor már kiérünk a kocsmából megállok. Azért rákérdezek már, hogy hova is megyünk. Ki tudja, hogy mit tervez velem csinálni. *
- Várj csak. Most miért jöttünk ki? És merre tartunk? * Rákérdezek, de esélyes, hogy nem válaszol a kérdésemre. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 11:41 pm

Demi Bieber

* Valahogy vissza tértem ide. Pedig azóta nem voltam itt, mióta az a csinos pincérnő nem dolgozik itt. Pedig nagyon szerettem vele beszélgetni, egyszerűen jó társaság volt. Belépek az ajtón, körül nézek. Szokás szerint kevesen vannak. Leülök a szokásos helyre. A sarokban, legalább ott nem vagyok szem előtt és onnan bírom figyelni az körülöttem lévő eseményeket. Szokásomhoz híven feketében vagyok. Nyakamban lóg egy medál, amit még anno szüleimtől kaptam. Csettintek a kezemmel, mire oda is jön az új pincér nő. Rendelek egy vodkát mint mindig. Szokások rabja lettem. Az új kiszolgáló igen gyorsan hozta a rendelésemet, biztos látta kivel is van dolga. Lassan iszogatom a vodkát és rágyújtok egy fekete Walter Wolfra. Mostanában ez a társaságom van, az alkohol és a nikotin. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 11:53 pm

*Kezd enyhülni az idő, közeledik a tavasz. Ami csak is jót jelent. Jobb lenne már kevesebb öltözékbe járkálni, szabadabban.
Babyvel sétálni indultam, nem volt pontos célom, hogy hol is fogok kikötni, csak úgy mentünk a nagyvilágba. Az Éjjel-Nappal negyedhez érve elgondolkodtam. Régen sokat jártam erre, vagyis többet mint monstanság. A zöld fa nevezetű kocsmaféleség előtt megálltam. Nem tudtam hogy lenne-e értelmen bemenni. Bizonyára itt nem találok sok ismerőst, de nem is vágyom a megszokott társaságra. Világos szinű farmer, szövetkabát, egy élénk piros sál, és egy magas sarkú csizma van rajtam.
Mivel Babyt póráz nélkül hoztam el erre, felkaptam a karjaimba és beléptem az ajtón. Remélem nem lesz probléma hogy kutyával jöttem be, hisz ő tud viselkedni nem fog semmiben sem kárt tenni. A kocsma közepén megálltam, és körülnéztem. Meg is találtam azt a személyt, akire számitottam. Nem is nézelődtam tovább, tudtam hogy oda kell mennem. Elősször a pulthoz léptem valami italt rendelni, majd elindultam Seb felé. Azthiszem még nem vett észre, de hallhatja a felé közeledő cipőkopogást.*
-Szia Seb... leülhetek? *Szólalok meg, és a székre mutatva várom a válaszát. A kutyus még mindig a kezemben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 12:00 am

* Valahogy nem tudok semmire figyelni. Próbálok gondolkozni a dolgokon, hogy mi miért történik. De nem nagyon tudok rájönni a válaszra. Egyszer csak kizökkenek gondolat menetemből, bezavart a nyíló ajtó. De nem vettem róla tudomást. Egészen addig nem is nézem meg, hogy ki jött be, még nem hallók közeledő cipő kopogást. Felpillantva meglátom, hogy Demi és a kis kutyája közeledik felém. Még csak ez kellett a mai nap, remélem nem nagyon veszünk össze, mert szó mi szó az utolsó találkozásunk nem sikeredett valami túl fényesre. Végig pillantok Demin, csinos mint mindig. Kis gondolkozás után válaszolok is neki.*
- Szia. Persze, hogy szabad. Csak nyugodtan ülj le. * Lehet, hogy ezek után kínos helyzetbe jövök. De túlélem valahogy, mint eddig mindig mindent. Igazából nem is tudom, hogy vele most hogy is állok. De remélem megosztja velem erről az Ő véleményét is. Nem is szólalok meg, csak csendben ülök. Várom, hogy mondjon valamit, végül is valami célja lehetett, hogy ide ült hozzám. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 12:11 am

*A választ várva még ránéztem Seb-re. Nem sokat változott, habár most látszik rajta hogy nincs túl sok életkedve. Majd mikor megengedte hogy leüljek, letettem Babyt a földre, és ráparancsoltam hogy maradjon is ott. Én pedig leültem Sebbel szemben.*
-Örülök, hogy végre találkoztunk. Mi van veled? Olyan rég láttalak... *Kérdezek az elmúlt hetekről, amikor nem láttam, s közben levetem a kabátom, és a székre akasztom.* Már kezdtél hiányozni... *Ezt kicsit hallkabban de mélyen a szemébe nézve mondtam. Hisz igaz, mit is mondjak, már elég közel került hozzám.
Már nem tudnám mit tennék, ha csak úgy lelépne, lehet hogy összetörnék, és magambazárkóznék. Úgy érzem hogy ő több már mint egy jóbarát.
Ekkor ideért az italom, amit rendeltem. Megköszöntem, és a kezembe is vettem. Az ital pedig nem más mint wermuth... női ital, és hát van benne citrom. Azért már megéri. Belekortyolok, majd tekintetem ismét Sebre szegezem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 12:21 am

* Hát ez az idő is eljött, mindent elmondok neki. Nem akarok hazugságokban élni. Igaz nem akarom megbántani, de nagy az esélye, hogy az lesz. De ennek ellenére is meg kell tudnia pár dolgot. *
- Én is örülök. * Majd elhallgatok, felsóhajtok és folytatom. *
- Azért láttál már régen mert elvoltam foglalva. * Most vagy soha alapon erőt veszek magamon és belekezdek. *
- Az az igazság, hogy úgy éreztem eltávolodtunk egymástól. * Nézek rá, gondolom Ő is érti, hogy most miről is beszélek. *
- Nem fogok neked hazudni. Már letudtalak. És van egy másik kapcsolatom, igaz még alakulóban van, de komolynak érzem. * Nézek Demire, nem tudom, hogy most mi is fog következni. Talán elfogadja vagy éppen jelenetet rendez. De már az sem érdekelne, így csak magát tudná lejáratni. Remélem elfogadja, hogy ennyi volt. Megtörtént és vége. Mindennek vége kell, hogy legyen egyszer és ennek most jött el az ideje. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 12:44 am

*Eléggé megilyesztett, avval ahogy bevezette az egészet... Azt hittem sokkal rosszabb szavak várnak rám. Nem szólaltam meg, inkább megvártam hogy befejezze, és összegezve mondok valamit. Őszintén nem tört nagyon le, de azért érzem hogy nem lesz könnyű elfelejtenem az egészet. Bár tudtam hogy ez lesz, hisz annyira nem volt komoly a kapcsolatunk, csak egy kis szórakozás.*
-Értelek... remélem sikerül komoly kapcsolatba keveredned. Azért maradhatunk közeli ismerősök remélem... *Szólalok meg, és lehajtott fejjel, iszgatok. Cslódott vagyok egy kicsit, de jobb lesz ez így mindnekinek.*
-Azért jó volt veled... *Jelentem ki, és megiszom a maradék italom. Lassú mozdulatokkal felveszem a kabátom, és felveszem a kutyust a földröl.*
-Jó volt látni téged, remélem még találkozunk. Szia és legyél jó... *Mosolyogva búcsúzom el, nem akarom hogy mindenki lássa rajtam hogy valami rossz történt. És nem is fog annyira megviselni, számitottam erre...*



//köszike//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 12:55 am

* Nézem Demit, látszólag nem viselete meg annyira. Vagy csak nem akarja kimutatni az érzéseit. Remélem azért nem csalódott annyira bennem és még megmaradunk barátokként.*
-Örülök annak, hogy értetted. * Majd az elszívott cigimet elnyomom az előttem lévő hamutálcába. *
- Azért jó, hogy nem akadtál ki rajta. Büszke vagyok rá. * Végül is nem is lett volna nagy oka kiakadni, megértheti, hogy mi csak játszottunk és nem volt semmi komoly. *
- Hidd el veled is. De ha máskor találkoztunk volna, akkor lehet, hogy minden más lenne. De most ne menjünk bele, hogy mi lett volna akkor... * Ki tudja, lehet, hogy még meg is kértem volna a kezét, ha más körülmények adódtak volna. *
- Én is örülök annak, hogy találkoztunk és hogy megbeszéltük a dolgokat. Remélem találkozunk még és barátok maradunk. * Őszinte szavaimat remélem elhiszi Demi, mert amit mondtam az minden úgy van ahogy gondolom, nincs benne semmi csúsztatás. *
- Jó leszek, csak ha te is. Szia. * Elköszöntem tőle és már el is tűnt. Bízok benne, hogy talál tőlem sokkal jobbat, igaz ebben nem lesz nehéz dolga. Megiszom a maradék italomat és lassan én is elvonulok a külvilág szem elől. *
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 EmptyHétf. Jún. 27, 2011 8:51 am

Raymond

* Nem is szaporítja tovább a szót, miután Ray beleegyez , hogy a Zöldfába menjenek. Hiszen mielőbb ki akar szabadulni az épületből.*
- Javaslom, hogy Hopp-porral menjünk, könnyebb.
* Nem is nagyon várja meg a másik válaszát, elindul a kandallók felé és amint szabad lesz egy gyorsan magával húzza társát, hogy mehessenek is. Minden gikszer nélkül megérkeznek. A helységben nincsenek sokan, de nem is várt tumultust. Rögtön megcéloz egy üres asztalt az egyik sarokban. *
- Nem éppen a legkellemesebb a légkör, de talán elvétve hallhatunk egy-két pletykát ami a segítségünkre válhat.
* Mondom csendben Raynek, amint leülünk. *
- Sör megfelel? Elvégre nem munkában vagyunk * Mosolyodik el. Itt nem nagyon lehet kapni alkoholmentes italokat, a sör viszont olyan tökéletes beszélgetőpartner. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zöld fa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld fa   Zöld fa - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Zöld fa
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Zöld Kobold Teázó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: