Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElső emeleti folyosó - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Első emeleti folyosó - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Első emeleti folyosó - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Első emeleti folyosó - Page 7 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 7 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Első emeleti folyosó - Page 7 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 7 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Első emeleti folyosó - Page 7 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 7 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Első emeleti folyosó - Page 7 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 7 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Első emeleti folyosó - Page 7 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 7 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Első emeleti folyosó - Page 7 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 7 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Első emeleti folyosó - Page 7 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 7 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Első emeleti folyosó - Page 7 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 7 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Első emeleti folyosó - Page 7 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 7 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Első emeleti folyosó - Page 7 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 7 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Első emeleti folyosó

Go down 
+24
Sebastian G. Blaze
Ted Forrester
Raidon Hoshi
Raisen Hagiri
Daniel Reed
Marie Lycae
Wallace Xavier Walters
Hannah McDowal
Benjamin Doredumble
Herczeg Alex
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
William Quentin Watson
James Miller
Hannelori Sensui
Solaria Luthia
Sindy Logan
Allison Diamond
Veronica Johnson
Ophelia McCord
Lyn G. Black
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 7:53 am

*Mekkora mázli, hogy nem volt cigi a szájában. Gondolta, hogy tanár, így egy halk, alig hallható sóhajt ejt.*
-Jó estét, tanár úr. *A "tanár úr"-at egy kicsit félszegen ejti ki, mert nem biztos benne, de ha igaza van, akkor jó.*
-Nem, nem. De ha kiesnék, akkor se lenne semmi bajom. De amúgy gondolkodni jöttem ide. És ön, mi járatban? *Kérdi. Azért ha egy tanárral beszél, akkor tisztelettudó. Már amikor. Most itt az alkalom.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 7:56 am

*Neki szinte megjelenésének része a cigi, szóval nem is foglalkozik vele igazán.*
- Értem, csak a búslakodása, némi aggodalomra adott okot, de akkor nincs semmi baj, ugye? *kérdezi meg még egyszer, végigmérve a fiút, és tudja is ki ez, hiszen a táborba is ott volt volt alkalma alaposan szemügyre venni.*
- Én nemrég érkeztem vissza a vakációból, és még a lemaradásomat pótoltam ma.* feleli, és nekitámaszkodik a folyosó falának, onnan vizslatva Danielt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 8:06 am

-Öhm... Nincs semmi baj. Sőt, nagyon jól vagyok, köszönöm kérdését. *Biccent egyet, és a tanárra pillant. Igen, látta a tanárt a táborban, de kerülte. Inkább a többiekkel lógott.*
-Értem. És, hogy telt a vakációja, ha szabad tudnom? *Kérdi, egy cseppnyi érdeklődéssel a hangjában. Közben még egyszer körültekint, hogy nem e jön még valaki.*
-Sok a papírmunka? *Hogy legyen valami téma, felveti. De ha nem válaszolják meg, az sem gond.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 8:10 am

*Ami azt illeti a táborban elég sokan kerülték, de nem is bánta, elvégre az volt a cél, hogy a diákok ismerkedjenek össze, nem pedig a tanárok.*
- Köszönöm kérdését, jól telt. Utazgattam a világban, különleges lényeket tanulmányozva, és a tengerpart is belefért a kirándulásba. *villant fel egy mosolyt, ami szintén ilyen arcizomrándulás csupán.*
- akad elég, az új diákok aktáinak adminisztrációja *sóhajt fel, majd ő is megkérdezi.*
- Én ön, mikor jött vissza az iskolában, és hogy telt a szünete?
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 8:25 am

-Értem. Biztos érdekes lények lehettek. *Villant meg egy félmosolyt, a tanárra nézve.*
-Gólyák. Kíváncsi leszek, hogy idén milyenek lesznek. *Csóválja meg a fejét, mosoly nélkül.*-Nem voltam otthon. Csak a húgomnál. Nem vagyok jóba a szüleimmel. Főként nem a többi rokonommal, akik magukhoz hívtak. Képzelheti, hogy milyen kellemes társaság lett volna a nagybátyám, aki Halálfaló. *Csóválom meg a fejem, már gyűlölködve. Ki nem állhatom a családomat. Sznobok.*
-De amúgy egész tűrhetően. *Biccent egyet.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 8:33 am

- Igen akadt köztük néhány ritkaság, ami azt illeti *példának okáért, első útján szembesült egy kínai gömblángsárkánnyal, ami eléggé megizzasztotta.*
- Hát, remélem kicsit tisztelettudóbbak lesznek mint a tavalyiak. *jegyzi meg ő is eménykedve, bár az ő óráján rend volt, az első... khm... nézeteltérések után.*
- Megértem magát, de ön legalább önszántából nem megy, én önnel ellentétbe nem mehetek. *jegyzi meg kifejezéstelen arccal, és azért a szigorú arc, és keménység, érző szívet rejt, a mai napig fáj neki, hogy apja, akkor kitagadta.*
- Akkor jó, remélem volt némi kis öröme a nyári szünetben azért, itt az iskolában is. *szólal még meg, majd eltünteti a szája szélén lógó csikket. Most nem gyújt rá többre.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 8:41 am

-Sárkányokkal is találkozott? *Érdekes csillogás látszik a szemében. Kiskora óta imádja a sárkányokat, és ha nem auror, akkor sárkánykutató lesz.*
-Hm... *Hümmög egyet. Ő tisztelettudó volt, a tanárokkal. De mással nem igazán.*
-Oh... Hát, igazán... sajnálom. *Őszinte sajnálattal beszél. A kitagadás az egyik legrosszabb dolog. De azért Danny legbelül, valahol nagyon mélyen szereti a családját.*
-Igen, volt némi öröm is, a szünetben. *Egy félmosolyt présel ki, és figyel tovább.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 8:45 am

- Igen, első utamon sikeresen meg is támadott egy kínai gömblángsárkány, pedig Kína közelében sem jártam. *feleli, kis mosollyal, jelezve, hogy ez nála a humor próbált lenni.*
- Én is, de ami megtörtént, azon nem tudunk változtatni *mondja, majd kicsit elnéz a távolba, de hamar visszarántja gondolatait. Magával szemben is kemény, és szigorú. Néha talán túlságosan is.*
- Ezt örömmel hallom, és aogy elnéztem a táborozás is jó volt. *jegyzi még meg.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 8:52 am

-Na az nem sámli. De én inkább a walesi zöld, és a magyar mennydörgő híve vagyok. *Vigyorodik el halványan. A poént észreveszi, és egy vigyorral nyugtázza is, de aztán újra eltűnik a mosoly a szájáról*
-Igen, ez így igaz. *Bólint erre a feltevésre.*
-Igen, az valóban jó volt. *Egy szájrándulással több írható a mai számlára, és közben kinéz az ablakon.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 8:55 am

- Azokkal nem találkoztam, illetve csak tojásokkal, sikerült kicselezni a kedves mamájukat. *mondja, mert felnőttet nem látott egyik példányból sem, akkor nem biztos hogy ép bőrrel megúszta volna a kirándulást.*
- Az idő múlik, és mi vele együtt sodródunk *mondja még, aztán leállítja magát, és nem traktálja iylen filozófikus dolgokkal diákját.*
- Bocsásson meg, kicsit elkalandoztak a gondolataim *rázza meg picit a fejét, így próválva meg kiverni fejéből, az idegesítő gondolatokat.*
- Valóban, mi is sikeresnek könyveltük el.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:03 am

-Hát, ha nem leszek auror, akkor sárkányokkal akarok foglalkozni. *Jegyzi meg, egy halvány félmosollyal.*
-Igen. *Bólint egyet a filozofálásra.*
-Semmi gond, tanár úr. *Biccent egyet, és leugrik a párkányról.*
-Valóban sikeres volt. De ha megbocsájt, most megyek. Örültem, tanár úr. *Köszön el, és egy intés kíséretében távozik.*


//Köszi (://
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:06 am

- Az aurorszakma sem utolsó választás, bár ott igen magasak a követelmények. Főleg az SVK és a BIT *mereng el, mert ő is annak akart menni, de végül mégiscsak tanárkodásra adta a fejét. Szülei megvetik a tanítókat, és Raisen is szándékosan lett az.*
- Hogyne, menjen csak. Én elkezdem a járőrözést a folyosókon. *biccent ő is búcsúzóul, és elballag az ellentétes irányba.*

//Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptySzer. Szept. 01, 2010 11:19 pm

Marie

*Persze, hogy nem hiszem el, hogy elkapna… engem még egyszer sem kaptak el, egyszer sem vittek be a minisztériumba. Mindig jó helyen kell lenni jókor. Na meg egy kis ügyesség. Végigsorolom neki, amit kell, majd elmosolyodva megállok a lépcsőknél, hátha akar még megtudni valamit. Elgondolkodva bólintok a kijelentésére.*
-Látom te se vagy egy nagy könyvmoly. *Én legalábbis kerültem elég sokat az órákat. Megvan a tudás a nélkül is. Még mielőtt elindulnék lefelé, bólintok egyet a kérdésre. Örülök azért neki, hogy kaphatok végre ismét egy bögre kávét. Pedig egészen kezdtem már felébredni.*
-A Nagyterem a földszinten van, ott bármit lehet kérni. Gondolom, ami kaja vagy pia… *Vonok vállat, és közben előre intek, hogy Mariet engedjem előre, evvel is kihasználva azt, hogy a lányt tudjam egy kicsit hátulról csodálgatni.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 1:40 am

*Elmosolyodtam a könyvmolyos részre.* - Hát nem éppen, legalábbis tanulás terén. Olvasni viszont azért szeretek. *Legyen akármekkora butaság, a mugli olvasmányokért egyenesen rajongtam! Persze ebben anya keze is benne volt, de akkor is! Shakespeare például majdhogynem felülmúlhatatlan!
Ahogy a nagytermet említette, hirtelen elkapott a farkaséhség, pedig nem voltam kifejezetten nagy evő. Mondjuk a finomságokat sose vettettem meg, és szerencsére ha alkalomadtán többet ettem, az sem látszott meg rajtam. Éljen az anyatermészet! A gyomrom korogni kezdett, hát ez remek!*
- Azt hiszem, én nem csak kávézni fogok... *Kicsit éhenkórásznak éreztem magam, de istenem, nem sokat ettem mostanában. Kissé gúnyos mosolyra húztam a számat, ahogy James előre engedett. Pasiból volt, szóval kizárt, hogy csak puszta udvariasságból engedett előre ilyen lelkesen. De nem szólhatom meg érte, én sem voltam különb, ha valamin jó volt legeltetni a szememet, akkor megtettem. Kövezzenek meg, na!*

//Bocs, hogy eddig tartott! Embarassed //
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Okt. 24, 2010 3:55 am

//Ted//

*Még egy kis ideig üldögéltem a teremben, majd mikor az órámra pillantottam, rájöttem, hogy semmi értelme itt várakozni, hisz aki akart volna, úgy is eljött volna az órára. Felálltam, majd kiléptem a teremből és be is zártam. Végigballagok a folyosón, majd mielőtt lemennék az irodámba, körbepillantok, nem e látok másodikos diákokat, hogy nyakon csípjem őket, hogy nem jelentek meg. Egyébként öltöny és a talárom van rajtam.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Okt. 24, 2010 4:01 am

*Hangos trappolással jelenik meg a folyosó elején, szokásához híven fekete sok zsebes nadrágban, és fekete felsőben. Lábán surranó, hátán pedig kicsi, univerzális táskája. Pálcája az alkarjára csatolt tokban pihen, hogy ha szüksége lenne rá, bármikor elő tudja rántani. Nem foglalkozik semmivel, konkrétan célja van, és a lányok hálótermei felé igyekszik.*
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Okt. 24, 2010 4:07 am

*A nagy körültekintésben észre is veszek egy igen feltűnő alakot, aki nem más, mint Ted. Alex személyleírása elég pontos ahhoz, hogy felismerjem. Közelebb lépek hozzá, majd megszólítom.
-Szép jó napot Mr. Forrester. El sem tudom képzelni, hogy most merre is tarthat. Nos nem szeretné mégis elárulni nekem az úti célját?
*Érdeklődöm egy fél mosoly kíséretében. Nem akarok balhét vele, hisz nincs kedvem most ilyenekhez. Türelmesen várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Okt. 24, 2010 4:15 am

*Suhanna is tovább, mikor megszólítják. Kelletlenül lassít, és körbenéz, hogy ki meri útját keresztezni. Meg is pillant egy számára ismeretlen tanárt, és felvonja a szemöldökét.*
- Maga meg ki a frász? *kérdezi cseppet sem kedvesen és türelmesen, alaposan végigmérve a tanárt, és felmérve, mekkora ereje lehet. Úgy véli, le tudná győzni ha arra kerülne a sor.*
- A kastélyon belül szabadon mozoghat minden diák, ergó nem tartozom magyarázattal hogy hova megyek. De ha már ennyire érdekli, a szobámba igyekszem, kellene onnan pár dolog. *mondja, majd nekitámaszkodik az ablaknak, és onnan figyeli a, szerinte nemrégen érkezett új és tudatlan tanárt.*
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Okt. 24, 2010 4:21 am

~Alex-nek igaza van. Tényleg vigyázni kell vele~ *Gondolkodok magamba, majd mikor modortalanul kérdezősködni kezd, egy kicsit felemelem a hangomat.
-Vigyázhatna a stílusával Forrester. Az új SVK tanár vagyok, ha annyira kíváncsi rá, szóval lehetséges, hogy többször is összefutunk. *Világosítom fel a diákot, majd mikor megmagyarázza a dolgokat felvonom a szemöldökömet.
-Képzelje tudom, de azért én mégis csak tudni akartam. Tudok magára mindent, szóval a többi diák érdekében kérdeztem meg, hogy hova is megy. Talán zavarja?? *Érdeklődök tőle fennhangon.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Okt. 24, 2010 4:27 am

*Kék szemeivel vizslatja a tanárt, és gúnyos, rosszindulatú mosolyra húzza a száját, mikor meg tudja hogy kicsoda is ez a pojáca.*
- Új SVK tanár? Vagy úúúúgy *húzza el a szót, és legyint egyet. Nem lesz ez se hosszabb életű mint Hagiri.*
- "Vigyázhatna a stílusával", jah tényleg megtehetném ha érdekelne, de mivel nem érdekel, ezért tök mindegy hogy beszélek magával nem? Ha nem tetszik nem kell leszólítani a folyosón. Ennyi. *beszél vissza, majd felnevet.*
- Többször? Szerintem kizárt. És erősen kétlem, hogy mindent tud rólam. Ha így lenne nem állt volna az utamba, és nem tartana fel ostoba és lényegtelen kérdésekkel. A többi diáknak meg semmi baja nem lesz ha én néha végigsuhanok a folyosókon. Képzelje, még egyet sem öltem meg közülük, és a megkínzásuk sem kedvenc elfoglaltságom. *szájal tovább, és magában már ökölbe szorította a kezeit, nem elég, hogy úgyis mennie kell majd, még fel is tartják. Elhagyja az iskolát egy időre, keres egy jobbat, egy olyan, ahol felkészülhet, és mindent elsöprő bosszúval sújthat le mesterének gyilkosára. *
- Van még valami mondandója vagy esetleg eljuthatok a célomig?
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Okt. 24, 2010 4:37 am

*Most már tényleg kezd elegem lenni ebből a gyerekből. A viselkedése teljesen kiborít. Még jó, hogy nem az én fiam, már rég megöltem volna. A beszámolója után ismét felvonom a szemöldökömet, majd egy kicsit elgondolkodok. Ezek után nem sok mindent tudok hozzáfűzni, de amit kijön a számon azt nem fogom tudni már visszatartani.
-Isten őrizz, hogy tovább feltartsam. Menjen Isten hírével és remélem, hogy többet nem futunk össze. A soha viszont nem látásra Forrester. *Jelentem ki, majd elindulok, mit sem törődve a válaszával.


//Köszi a rövidet^^//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyVas. Okt. 24, 2010 4:40 am

*Látja, hogy sikerült alaposan próbára tennia az új tanár türelmét és tűrőképességét. Elégedetten vigyorodik el, és a válaszra, csak egy gúnyos meghajlást produkál.*
- Ne aggódjon Mr. Új SVK tanár, ha rajtam múlik, egészen biztos hogy nem lát egyhamar, ezek után eszembe sem fog jutni, hogy megtiszteljem az egyik óráját. *mondja, majd mikor a tanár elindul, jól hallhatóan elkezd nevetni, és utánaszól.*
- azért vigyázzon hova lép az éjjel, és önnek is viszont nem látásra *és még mindig kuncogva halad tovább Sindy szobája felé, hogy elbúcsúzzon tőle.*

//Én is köszi szépen//
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyPént. Nov. 12, 2010 10:45 pm

*Lassú léptekkel sétálgatok a folyosón. Nagyon unalmas nap ez a mai, és én még kómás vagyok, nem rég ébredtem fel. Ma egy zöld póló, fekete farmer, és fekete DC cipő van rajtam És még egy Monsteros pulóver is, ami félig be van cipzárolva. Nekidőlök a falnak, és gondolkodok. Cintót már nagyon rég nem láttam, hiányzik is, de őszintén szólva ez így nem jó.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyPént. Nov. 12, 2010 10:59 pm

*Éppen az egyik teremből lépek ki és véletlenül... -mert tényleg véletlenül történt ez így - Sebbe ütközöm. Vagyis csak majdnem, mert szerencsére még jók a reflexeim és meg tudok állni, ha nagyon fontos.
Fekete nadrágban, kék - fekete csíkos ingben vagyok, aminek az ujja fel van tűrve, és most kivételesen egy Nike cipőt vettem fel. Nemrég kaptam egy levelet, ami nemsokára életbe fog lépni... azóta egészen jó kedvem van és tudom, hogy senki nem állíthat meg. El tudom képzelni, mi lesz akkor ha én...*
-Oppá! Kit látnak szemeim... Hallom kerülsz. *Megvillantom Colgate mosolyom, de nem mozdulok ám el Sebastian elől.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 EmptyPént. Nov. 12, 2010 11:07 pm

*Na remek. Pont ebbe a félmarhába kellett belefutnom -azaz majdnem- . De nem állok le vele szívózni. Viszont gondba van, mert jó kedvembe vagyok. Ásítok egy hatalmasat, és villantok egy ugyan olyan fehér Blend-a-Med mosolyt.*
-Miller. Rég láttalak. Hogy én kerüllek? Téged? *Elcsodálkozok. Dehogy kerülöm.* -Biztos a kagylóban más súgott neked az a bizonyos, mert szó sincs arról, hogy én kerüllek téged. Tudod, van más dolgom is, mint állandóan téged hajkurászni, vagy rád tapadni. Annyira hülye nem vagyok... *Vonom meg a vállam, és ellököm magam a faltól, de nem megyek el.*
-Te, mi lesz így a bandáddal, akinek a fele halálfaló, hogy a Leader feldobta a pacskert? *Ezt most komolyan kérdezem, mert engem is érdekel, és hozzám is eljutnak a hírek.*
-Oh, és hallottam a vámpíros... khhm, kitérődről. Én a helyedben eggyel sem húznák ujjat. De te tudod. *Vonom meg a vállam, de igazam van. Egy vámpírnak csak egy karóval árthat, mással nagyon nem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első emeleti folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Második emeleti folyosó
» Első szám
» Első Famine tábor
» Az első lépések után...
» Folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: