Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElső emeleti folyosó - Page 8 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Első emeleti folyosó - Page 8 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Első emeleti folyosó - Page 8 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Első emeleti folyosó - Page 8 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 8 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 8 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Első emeleti folyosó - Page 8 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 8 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 8 Vote_rcap 
Ted Forrester
Első emeleti folyosó - Page 8 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 8 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 8 Vote_rcap 
James Miller
Első emeleti folyosó - Page 8 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 8 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 8 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Első emeleti folyosó - Page 8 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 8 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 8 Vote_rcap 
Sindy Logan
Első emeleti folyosó - Page 8 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 8 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 8 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Első emeleti folyosó - Page 8 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 8 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 8 Vote_rcap 
Chris Martines
Első emeleti folyosó - Page 8 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 8 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 8 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Első emeleti folyosó - Page 8 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 8 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Reed
Első emeleti folyosó - Page 8 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 8 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Első emeleti folyosó

Go down 
+24
Sebastian G. Blaze
Ted Forrester
Raidon Hoshi
Raisen Hagiri
Daniel Reed
Marie Lycae
Wallace Xavier Walters
Hannah McDowal
Benjamin Doredumble
Herczeg Alex
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
William Quentin Watson
James Miller
Hannelori Sensui
Solaria Luthia
Sindy Logan
Allison Diamond
Veronica Johnson
Ophelia McCord
Lyn G. Black
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyPént. Nov. 12, 2010 11:23 pm

*Engem mindenki szeret... de még mennyire fognak egy idő után. Elgondolkodom ezen, miközben ismét felcsillannak szemeim és a mosolyom is nagyra húzódik. Kicsit gúnyosan ugyan...*
-Isten ments, hogy rám tapadj vagy valami komolyabb. Meg vagyok én nélküled is nyugi. Sőt, amióta nem láttalak egész boldog az életem. A tiéd boldog? *Mostanában mindenkit evvel a kérdéssel zargatok. Játszom a hülyét, de olyan jó érzés... főleg, hogy tudom, hogy evvel Sebet piszkálom. Aztán jön egy kérdés, amire számítottam. Mi lesz ezután?*
-Szerintem... te is meg fogod tudni nemsokára, hogy mi lesz ezután. Nem mondok semmi többet... legyen meglepi. *Kacsintok pimaszul. Az irónia hallatszik a hangomban, de amikor a vámpíros sztorimat hallom vissza, akkor sem dermedek le. Úgysem megyek többet oda, ahol találkoztam Mansonnal. Nemsokára pedig nagy hatalmam lesz és... majd félnek tőlem még többen, mint most.*
-Tudom, hogy te jókisfiú vagy. *Kivillantom fogaim, nem mintha vámpír lennék vagy valami... aztán nekidőlök a falnak és onnan figyelem a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyPént. Nov. 12, 2010 11:29 pm

-Hülye lennék rád tapadni. Még ha csaj lennék is undorodnék tőled Miller. Bár, azt is tudom, hogy jó csaj lennék.. Mondjuk, pasinak sem vagyok rossz, hiszen a csajok csak úgy bomlanak utánam... *Igen, az egóm is megnőtt, amióta utoljára találkoztam vele.*
-Hát persze hogy boldog, mert nem láttam a képedet már vagy másfél hónapja, de most assz'em megin' mehetek eret vagdosni a sarokba, hogy találkoztam veled... *Ironizálok, és úgy csinálok, mint ha vagdosnám az ereimet, de aztán újra Jamesre pillantok. Engem aztán nem piszkál vele, hiszen megfogadtam Wulfgar tanácsát, és lehűtöttem magam. Nem fog egyhamar felhúzni, az biztos.*
-Ugyan már Miller, nem sok ember mondhatja el magáról, hogy egy csaj lakik a szobájában. De tudtommal nálad nincs ilyen. Bár ahogy ismerlek, még a saját egóddal is lefeküdnél, csak hogy jól érezd magad. *Villantok egy gúnyos mosolyt, és nekidőlök a falnak.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyPént. Nov. 12, 2010 11:52 pm

-Szerintem ha csaj lennél nem ezt mondanád. Rám minden csaj tapad... minden. Még a csajod is. Mondtam már hogy kibékültem vele? Mert tudom, hogy neked az szar, hogy én többet fogok vele találkozni mert kénytelen mindig ott lenni a bandában, amikor kell. Sőt, ki tudja... lehet a végén még meg is adja magát. Tudod hogy gondolom... eléggé, feldúltnak látszott. Biztos vagyok benne, hogy én meg tudnám puhítani. *Húzom a fejét és húzom és húzom. Szeretném ha felakadna ezen az egészen... de nem lesz akkor könyörület. Az érvágásra csak "cöhh" -ögök egyet.* Te érzed. Én nem fogok emo lenni és eret vágni. Te amúgy is úgy nézel ki... Nem csodálkoznék. *Nekem ha minden jól megy, csak piercingem lesz. A számba.*
-Egy csaj? Most feszítesz vele? Hányadevés? Elsős? Húú, de mi lesz ha ezt Cintó megtudja... Cccc... *Gúnyosan elvigyorodom, a következő kijelentésre meg vállat vonok. A csajok csak egy dologért vannak...*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyPént. Nov. 12, 2010 11:59 pm

-Ugyan Miller, ha csaj lennék akkor sem tapadnék rád, pláne most. És ha kibékült veled, az nem az én gondom. Velem is megvan, aztán ennyi a lényeg. Ha meg megadja magát neked, akkor megadja, de az már nem az én bajom lesz. *El kéne fogadnia, hogy nem tud felhúzni, akárhogy is próbálkozik. Legalább is, nem tudja, hogy mivel húzhat fel, és akkor addig örüljön.*
-Én még emosan is jól néznék ki Miller, de te még náluk is rosszabb vagy. *Fúj, utálom az emokat, de nem veszem fel a sértéseit.*
-Egy csaj. Bocs Miller, de én nem vagyok pedofil. Nem elsős. Ha megtudja, hát megtudja. Tudod, Cintó annál százszor okosabb, hogy előbb hallgasson rám, mint rád. *Vonom meg a vállam. Hiába, nem tud felhúzni, annál azért sokkal több kell... Mert még nem tapintott rá a lényegre.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 12:13 am

-Még nem a te gondod... de ha szereted, akkor nem fogod ezeket csak úgy hagyni... hidd el, lesz a te gondod is... nagyon is. *Én csak arra hajtok, hogy Sebnek fájjon, hogy féltékeny legyen és hogy Cintó minél előbb otthagyja. Bár ezért még... sokat kell küzdenem, de nemsokára mindent megkaphatok majd és mindent irányíthatok. * Figyelj.... én nem vagyok emos. Rockernek mondom magam, kinek hogy... Tudod, hogy hogy van az... Anarchiát akarunk! *Kezével egy A betűt formázok majd vállat vonok. Hát igen... lázadok annak ellenére, hogy már 18 vagyok.*
-De, szerintem pedofil vagy... én mondjuk szóba se állok 15 évnél kisebbekkel. Már bocs. *Hannah is 16 éves és azért... szóval na. Megesik. * Azt meg hogy ki kire fog előbb hallgatni, meglátjuk. *Cintó fél tőlem és ha nem akar magának bajt, kénytelen lesz rám hallgatni. Szerintem.*


//Fagyi//
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptySzer. Feb. 09, 2011 11:10 am

- Tanácstag? Mi az a tanácstag? Vagyis, nem várj, nem akarom tudni. Nehogy elmondd, a végén megint valami nagy bajba kerülök miatta *vigyorog, mert vele tényleg mindig történik valami, múltkor például majdnem egy vámpír ette meg, aztán Willel akasztott bajszot, aztán Tisha akarta megenni.*
- 1530? Ejha, nem kispályás akkor az öreg *füttyent elismerően, azért nem hitte volna, hogy ennyire öreg az az öreg. De hát vámpírék, meg a fura dolgaik.*
- Nekem nem volt időm ennyi midnenre, de imádok gitározni, és anyám csak úgy engedett el otthonról, hogyha el tudom magam látni, tehát kényszerűségből meg kellett tanulnom főzni is. De nem bánom, mert végül igaza volt *mosolyog, és halad lefelé, óvatosan szedve a lépcsőket, nehogy a gitár alja hozzáérjen egyikhez is. Jobban vigyáz rá, mint a szeme fényére.*
- Igen? Jól van, nos jól van, de akkor csakis CoD dalokat játszhatsz rajta, az én emlékemre. Oké? *vigyorog, és meglepődik, mikor a kis jószág átmászik rá.*
- Ez nem fog leesni rólam? *kérdezi, és vigyázva, megsimogatja, olyan kellemes puhának tartja, jó érzés, és Sylen is jó társaságnak bizonyult.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 2:14 am


Sylen elvigyorodik Chezz mentegetőzésére. Attól még, hogy tisztában van a dolgokkal, nem kerül bajba.
-A vámpíroknál is van egy irányító testület. A tanácsba, a régiók kis királyai kerülnek be, és általában 1000 fölött van a koruk. Apám a német régió irányítója volt, egészen addig amíg én meg nem születtem.- *Magyarázza le röviden a dolgok folyását. Bár az apjának még most is elég nagy bele szólása van a dolgokba, bár most már itt Angliában. A német irányítást, a testvére kapta meg.*
-Nekem is muszáj volt egykét dolgot megtanulnom, azért hogy életben maradjak a nagyvilágban. De elég sok mindent, csak kedvtelésből tanultam.-*Chezz jól láthatóan vigyáz a gitárjára. Nagyon szeretheti azt a hangszert.*
-CoD dalokat? Ez annak az együttesnek a neve amiben játszol?- *Kérdez vissza Sylen, hogy többet megtudjon Chezz bandájáról.*
-Nyugi nem fog. Elég erősen tud kapaszkodni. Legfeljebb átfordul fejjel lefelé, de akkor elszokott aludni.- *A lány is élvezi Chezz társaságát. Jól elbeszélget vele, annak ellenére, hogy még csak egy fajba sem tartoznak. Régóta nem nevetett ennyit*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 8:35 am

*Járt már úgy, hogy amiatt került bajba, hogy olyasmit tudott meg, amit nem kellett volna.*
- Áhá, akkor ők ilyen elég nagyhatalmú górék nem? Mármint ilyen régiókat irányítani nem lehet kis dolog, te meg úgy mondod, mintha egy sima autóvezetésról lenne szó *vigyorog, mert nagy álma, hogy megtanul vezetni, nagyon tetszik neki a mugliknak eme remek találmánya. Nem éppen mugli párti, de ez nagyon bejövős neki, és szeretné egyszer elvinni családját is egy autókázásra, ahol ő vezet.*
- Kedvtelésből kezdtem gitározni, aztán többen is mondták hogy jól megy, én meg felbátorodtam, és beálltam egy helyi kis bandába játszani a Blazengradba, de aztán ott nagy veszekedések voltak a frontember meg a dobos körül, és inkább szétoszlott a csapat, én meg továbbáltam, és akkor találkoztam Jarry bébivel és aztán már jött Tisha, és Jassy boy is, bár ő úgy tűnik kilép közülünk, otthoni gondjai miatt nem tud próbálni velünk *magyarázza a fiú, kicsit szomorkásan, mivel sajnálja Jaspert, de aztán nem sokat lóg az orra, ismét visszajön az eddig megszokott bolondos énje.*
- Igen, Children of Devil, csak CoD néven rövidítjük, lusták vagyunk mindig kimondani a nevet. Majd halgass bele pár számba, Tisha hangja nagyon jó *javasolja, és megpillant egy ajtót a folyosón.*
- Na nézzenek oda, előkerült a zeneterem *kiált fel, mintha a világ nyolcadik csodáját látta volna meg.*
- Értem, cuki kis dögi vagy, tudod-e *gügyögi a denevérnek, és megsimogatja annak állát, azt szeretni szokták az állatok. A jószág, kicsit feljebb mászik a karján, hogy kényelmesen megkapaszkodhasson, Chezzen meg a hideg szánkázik, ahogy a kis karmokat megérzi a póló alatt.
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 9:25 am


*Chezz-nek nem kell félnie ettől. Máshonnan is meg lehet tudni, hogy miként épül fel a tanács. A vámpírok tanácsa, a varázsvilággal is kapcsolatban van, bár nincs a legjobb viszony köztük.*
-Igen. Most apám az Angliai fejesek egyike az első világ háború óta, bár nincs benne a tanácsban már. Most már többé nem is lehet. Sajnos meg árt az embernek, ha már ötszáz éve él.-*Mosolyodik el Sylen. Kicsit vakargatja a tarkóját. Zavarban érzi magát, amiért néha ilyen lazán veszi a véresen komoly dolgokat. Őt is zavarja néha, de sajnos nem tud ellene mit tenni.*
-Hát biztosan nem véletlenül mondták. Szóval akkor Children of Devil. Érdekes név, de hangzatos. Szóval akkor most pihenőn vagytok, de nem ti fogtok játszani bálon?- *Érdeklődik Sylen, ugyanis nemsokára lesz a Dimágus tusa, és akkor bál is lesz. Legalábbis ezt hallotta.*
-Én kedvtelésből a fegyverforgatást tanultam, bár az elején inkább túlélési feltétel volt. Aztán lassacskán egy eltúlzott hobbi lett. Van is egy jó pár sérülésem belőle.-*Avatja be Chezz-t a szokásaiba, aztán megérkeznek a zeneteremhez. Sylen Chezzre néz, és szélesen elmosolyodik.*
-Nah akkor most jön az, hogy megjegyzed. Az első emelet, folyosó közepe.-*Kuncog egy sort, aztán folytatja.*
-Ha már úgy is a zeneteremnél vagyunk, mutathatnál nekem egykét számot.-
*Mikor Chezz megvakargatja a kis denevér állát, az becsukja a szemeit, és a vakargatás hatására, elégedett ábrázattal emeli meg kissé a fejét. Aztán Sylen cincent egyet, és a kis denevér engedelmesen át száll az ő vállára.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 9:48 am

*Biccent, hogy érti, de ésszel ugyan fel nem foghatja, neki ezek az idők túl nagy távlatok. Egyszerűen ember létére, nem tud ekkora időben gondolkodni, neki ez több életnyi hossz, ami Sylennek csupán pár év.*
- Az első világháború óta? Apám, hát az se mostanában volt már. 500 én szerintem még az ötvenet sem fogom megérni, ahogyan magam ismerem *nevet fel a fiú, mivel amilyen ügyetlen, meg béna tud lenni, a mindennapok baleseteitől semmiféle mágia nincs, ami meg tudná védeni. *
- Ahha, de ezt amúgy csak azért kaptuk, nem mi találtuk ki, mert a viselkedésünket, minden kiadó botrányosnak találta. Nem értékelték, hogy egymás előtt nem nagyon vannak titkaink, és közvetlenül, amit gondolunk ki is mondjuk, még ha az nem is mindig jó. Ők neveztek el minket így, mi meg viccesnek találtuk, és megtartottuk, és ma már le nem cserélnénk a nevünket semmi másra *vigyorodik el, mivel visszaemlékszik a régi szép időkre, mikor garázdálkodtak csak a nagyvilágban, egyik helyről a másikra toppanva.*
- Nekem csak a sima, köznapi életből van pár baleset nyoma a testemen, de azok kellenek is, ha nem lennének még túl tökéletesnek tűnnék *vigyorog, mert egózik, de nem gondolja komolyan, és igazából egy érzékeny lélek.*
- Első emelet, folyosó közepe *ismétli a lány után mosolyogva, mert holnap reggel ha megkérdezik tőle, hol van a terem, megint nem fogja tudni megmondani. Ő már csak iylen, mint egy szivacs.*
- Részemről, semmi akadálya sincsen. Akkor hát, csak a kisasszony után *mondja, és kinyitja a zeneterem ajtaját, és előreengedi a lányt, majd ő is belép.*

Köv mehet a zeneterembe ^^
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptySzomb. Márc. 12, 2011 9:27 am


Viszonylag gyorsan haladtak a folyosón, az iroda felé. Hagiri szaga szinte ösvényként vezeti Sylent az iroda felé, így nem kell igazgatni, merre mennyen. Nagyon jól bánik a vámpír képességekkel. Elvégre ebben nőtt fel. Annak ellenére, hogy majdnem ötszáz éve vámpírok világában él, nem távolodott el túlságosan az emberektől. Anyja emléke mélyen a szívébe égett, és nem engedi teljesen elszakadni az emberségétől.
-Egészen jól érzem magam itt. Nagyon tetszik a mágia világa. Csak félek a reakcióktól.-Azt egyenlőre, nem említi, hogy megtámadta Kimet, de erre is sort fog keríteni. Lassan meg érkeznek az irodához, és Sylen a tanárt követve belép az ajtón.

-->Raisen Hagiri irodája

Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 3:43 am

//Danny//

*Elég unalmasan telt a napja. Tesójánál már volt bent, szerencsére már este kiengedik. Kim és Larina el eltűnt, így nincs kivel beszélgetnie. Fekete térdnadrág, fekete-fehér DC cipő és egy fehér ingben gurul a folyosón. Már a deszkát is kezdi unni. Egyedül semmi nem olyan, mint tesójával. Megáll az egyik ablaknál, majd felpattan. Nekitámaszkodik a falnak, deszkáját maga elé teszi és az ablakon bámul kifele. Talán meglát valakit, akivel tud beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 3:55 am

*Ó igen itt a meleg, forró nyár, és a wilian falai között csak egy ember van aki még ilyenkor is bőrkabátban van. Danny sétálgat a folyosókon. Mint említette user egy fekete bőrdzseki, fekete farmer és tornacipő a mai viselete, a hátán az elektromos gitárja, a vállán a nyakba akasztható szintetizátor... kicsit zenélgetett, meg zenét szerzett. Ő elsősorban zenész szeretne lenni.. És még auror is.. Egy ismerős arcot pillant meg. Tudja hogy mi történt Max tesójával, már volt is bent nála.*
-Cső. Mizu? *Kérdez rá, a kezét nyújtva.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 4:02 am

*Elmerengve bámul kifelé az ablakon, jobb dolga úgy sem akad. Egy váratlan pillanatban, a deszka leesett, Max pedig mérgelődött egy sort. Valamin ki kell adnia a mérgét, így egy pálca intéssel, össze is töri a deszkáját. Kell a fenének. Még ezzel volt elfoglalva egy srác közelít feléje. Max-nak nem tűnik ismerősnek, de az idegen viszont ismeri.*
-Hola! Semmi. Ahm... ismerjük mi egymást? *Kérdezi, miközben kezet fog a sráccal. nem rémlik neki, hogy ismerné.*
-Amúgy nincs meleged ebben a cuccban? *Kész nyár van, erre bőrszerkóban van. Bár lehet, hogy csak Max-nak van melege, mert hozzá van szokva a spanyol éghajlathoz, ki tudja.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 4:47 am

-Öhm... Igen.. Te vagy Ralph bátyja... Ha jól tudom. *Már pedig jól tudja csak momentán nem ugrik be neki. Rámutat a pálcával a deszkára.*
-Reparo! *És voilá.* -Szívesen. *Mosolyodik el halványan, leveszi a gitárját, az ölébe veszi, a szintetizátora mellé.*
-Nincs. Már hozzászoktam. Amúgy meg Skóciában állandóan havazik, és rohadt hideg van, ott mindig így vagyok.. Itt csak akkor adok alább ha bálra megyek vagy valahova máshova. *Vonja meg a vállát.* -Tudom hogy a spanyolok lengén öltöznek meg ilyesmi. *Közli. Az akcentusból már leszűrte. Neki egy kicsit skót akcentusa van... Amit azért lehet hallani.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 4:59 am

-Akkor te meg Danny... Nem az Öccse vagyok... *Javítja ki a Danny-t. Most már rájött, hogy ki is valójában, csak eddig el volt veszve a gondolataiban, meg nem azt hitte, hogy összetévesztette vele.*
-Kösz, de nem kellett volna. *Szándékosan tette tönkre, de nem baj, hogy megjavították.*
-Aha értelek. Igen ott meleg van és túlságosan is hozzászoktam. Már vártam a nyarat, nem bírom a hideget. *Max túlságosan is fázós típus.*
-És veled, mizu? *Kérdez vissza, mert ezt az előbb nem tette fel.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 5:16 am

-Egyre megy. Ikrek vagytok, a szüleiteken kívül nem mondja meg senki, hogy ki az idősebb. *Vigyorodik el.*
-És ha venni kell mást, akkor meg jobb lett volna, ha valaki megjavítja, ugye? *Cipzározza ki a szintetizátor tokját, a gitárt nekitámasztja a falnak, feláll, és bekapcsolja a szintetizátort, vannak kapcsolók rajta, meg tekerget valamit, és halk dallamot játszik..*
-Játszol valami hangszeren? *Kérdez rá. Legyen már közös téma.* -Amúgy semmi különös. Zenélgettem, meg zenét szereztem, meg írtam egy-két szöveget. *Mesél, hogy mit csinált, majd egy kis füzetet vesz elő, és benne kották vannak.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 5:32 am

-Látom neked nincs ikertesód. Nem mindegy, hogy ki az idősebb, mikor szekálnak azzal az 5 perccel. *Igaz Max-et nem érdekli, hogy fiatalabb, csak feltudják vele húzni nagyon, ha folyamatosan mondogatják neki.*
-Hmm... tudtommal voltál nálunk, láttad mennyi deszkánk van. Egy ide, vagy oda, nem számít. Majd nyerek másikat. *Vigyorodik el. Érdeklődve figyeli, hogy Danny mit is művel. A kérdésre megrázza a fejét.*
-Én ugyan nem. Chris akar nagyon, de csoda, ha egyáltalán emlékszik arra, hogy mi történt egy hónapja. *Vonja meg a vállát. Még nem sok javulás történt.*
-Az jó. Zenésznek készülsz? *Érdeklődik.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 5:40 am

-Nincs. Csak egy húgom van. Ahha, mondjuk nem mindegy.. *Bólint egyet.*
-Jah, voltam, de azt pont nem figyeltem. *Vakarja meg a fejét, és valamit javít a füzetébe, a dallamon, így meg van a tökéletes hangzás.*
-Hát igen, nem kellemes dolog az amézia. *Ért egyet.*
-Őő.. Nem éppen, aurornak, a zenélés csak egy hobbi... egyelőre.. Bár egy jó két albumnyi nóta összegyűlt... Ilyen-olyan stílusban. Csak éppen stúdióba nem jutottam még el. *Vonja meg a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 5:57 am

-Akkor te még jól jártál. Na ugye. Kár, hogy olyankor nem használhatok pálcát. Kénytelen vagyok betörni a képét a kölyöknek. *Varázslattal könnyebb lenne, mert akkor biztosabb az, hogy békén hagyják vele, csak hát nem fedheti fel a mágiát.*
-Nem... mi a fene? Chris nem dicsekedett vele? *Pedig általában az az első mutatni valója a tesójának.*
-Ráadásul mellette még tüdőgyulladást is kapott. Lehet ennél rosszabb? *Sóhajt, majd kinéz az ablakon és úgy hallgatja a dallamot, amit éppen játszanak.*
-Csak azt nem mond, hogy mész abba a kócerájba? Mondjuk lehet addigra megváltozik, mire te odakerülsz. *Nem éppen szívleli azt a helyet, tele van haszontalan barmokkal.*
-Az jó... Mért nem próbálkozol meg valamelyiknél? Lehet, hogy sikered lenne. *Nem fordul meg, úgy mondja az egészet.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 6:11 am

-Jah.. Csak ne számold hogy apámnál és anyámnál keresve sem találsz rosszabb szülőket. Gyökerek mindketten.. Bár anyám néha normális, apám egy vérmániás görény.. *Tényleg ilyen az apja... Egyszer - kétszer jó napja van neki, de aztán semmi több.*
-Mutatott egy db dirtöt ami az övé... de a kupáit mutatta. *Mondja Maxnek..*
-Igen, ha teljes amnéziája lett volna.. Az azért rosszabb. *Bár tisztában vele hogy költői kérdés volt de...*
-Ki mondta hogy ide megyek aurornak? Amerikában is van minisztérium, nem? *Vigyorodik el. A nagybátyja -Mason- ott dolgozik, mint a varázsbűnüldözési főosztály vezető-helyettese...*
-Lehetne ott befolyásom, de inkább saját erőből akarok bejutni.. Ma vittem el egy kiadóhoz az összes felvételemet, azt mondták még eldöntik holnapig. *Bizakodik benne.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 6:27 am

-Na a szülőkről inkább ne beszéljünk. Mániájuk a gyerek kínzása. *Nem csak Danny-nek van borzasztó apja. Az övé is épp annyira rossz, mint Danny-é.*
-Ezen megint csak nem tudok csodálkozni. És milyen volt nálunk? Gondolom a szomszéd kis csaj örült. *Nevet fel halkan. Nem csípi azt a lányt, mint ahogy Chris sem. Ez is közös dolog bennük, látszik.*
-Már csak arra kell rájönni, hogy meddig tud vissza emlékezni. Az egyszer biztos, hogy erre a helyre nem emlékszik. *Vonja meg a vállát.*
-Az már mindjárt jobb hely. Sokkal jobban szeretem, mint Angliát. Itt ha már ráállok a deszkára, ordibál a rendőr. Cöh... szánalom. *Miért kellett pont idejönniük, azt nem tudja. Amerika jobban fekszik nek, már csak a versenyek végett is.*
-Hát szurkolok, hogy sikerüljön. Talán egyszer még fel is léphetsz valamelyik bulinkon. *Nem konkrétan szülinapira gondolt. Nyáron is szoktak bulizni a haverokkal, mikor a szülők elmennek az évfordulójukat ünnepelni.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 6:40 am

-Az mondjuk igaz... A családomban apám ágáról a nagybátyám a legjobb fej... Nekem olyan pót apa.. *Vigyorodik el.. Igen, Mason hatalmas arc.* -Pedig a Roxfortban Mardekáros volt.. Ha jól emlékszem akkor te is oda jártál, igaz? Melyik házba? *Rákérdez.*
-Amúgy jó volt... Jah, nagyon, ameddig le nem dobtam egy sárgolyóval. *Nevet fel halkan.*
-Én is jobban szeretem... Bár ott sem lennék elveszve, ott is van egy családi birtok. Bár nekünk van egy rohadt nagy birtokunk Skóciában... Amit én személy szerint gyűlölök. 15 éve élek már ott és mindig találok valami titkos zugot ami apámé, és az aranyvérűekkel foglalkozik.. Az a szégyen, hogy ha valaki vendég odajön, azt már mindjárt kérdezgetik hogy milyen vérű... És ha nem aranyvérű, akkor be sem engedik.. *Húzza a száját.*
-A bálon itt már felléptem, tervezek fellépést a suliban, de én minden hangszeren nem tudok játszani... *Vonja meg a vállát szomorúan.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 6:55 am

-Én senkit nem ismerek apám ágáról. Soha nem beszélt róla, hogy miért azt nem tudom... de nem nagyon zavar. Úgy sem tudnék velük kommunikálni, mert Japánban élnek és azt a nyelvet meg nem fogom megtanulni. Örülök, hogy tudok rendesen angolul. Ezt is 2-3 éve kezdtem el tanulni. *Már Kim-nek is mondta, hogy nem fogja tudni rászánni magát, hogy japánul tanuljon.*
-Én Hollóhátas voltam, de rémlik valami. Reed a vezetékneved ugye? Mert az egyik képen aláírásán volt egy Reed nevű férfi. *Nem emlékszik pontosan, de nem is nagyon erőlteti a dolgot. Azt az időszakot leakarja zárni egyszer s mindörökre. Élete egyik legrosszabb féléve volt.*
-Akkor még jobban járt. Én általában csokit adok neki... amitől szép bőrváltozáson megy keresztül. *Nevet ismételten.*
-Én se az biztos. New York, LA, Chicago Seattle, ezek közül bárhova is megyek, nem tévedek el. *Ezeket a helyeket ismeri jobban, mert a legtöbb versenyük itt volt, meg nyaralni is volta már egy két helyen.*
-Akkor gondolom nem sok haverod volt nálatok... *Húzza el a száját.*
-Bűvöld el őket, bár az nem az igazi. Nincs senki, akit betudnál szervezni?
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 EmptyVas. Május 22, 2011 7:04 am

-Hát igen.. Én utálok nyelveket tanulni. Elég az hogy tudok spanyolul valamennyit, franciául, olaszul, görögül egy-két szót, és skótul is... Az én családom a kelta időkből származik, odáig van visszavezetve a családfa, azt' hogy van-e még ősöm azt nem tudom. *Vonja meg a vállát.*
-Jah.. Az.. Bár a családom férfi tagjai mind oda jártak... rajtam kívül.. A női rokonok meg a Beauxbatons-ba.. Ez már csak ilyen hagyomány. *Csóválja a fejét.*
-Hát nem.. Bár terveztem hogy a tesódat elviszem oda.. Azért nincs annyira erős vérvizsgálat hogy eszközöket vetnének be, szóval be lehet csapni, de csak akkor ha kapásból felsorol aranyvérű ősöket. Ezért akarok kitörni a családom vérmániájából. *Csóválja a fejét.*
-Sajnos nincs. De a bűvölés meg nem igazi.. Annyi erővel éneket is bűvölhetnék és akkor csak tátognom kéne.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Második emeleti folyosó
» Első szám
» Első Famine tábor
» Az első lépések után...
» Folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: