Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElső emeleti folyosó - Page 9 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Első emeleti folyosó - Page 9 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Első emeleti folyosó - Page 9 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Első emeleti folyosó - Page 9 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 9 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 9 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Első emeleti folyosó - Page 9 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 9 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 9 Vote_rcap 
Ted Forrester
Első emeleti folyosó - Page 9 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 9 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 9 Vote_rcap 
James Miller
Első emeleti folyosó - Page 9 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 9 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 9 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Első emeleti folyosó - Page 9 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 9 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 9 Vote_rcap 
Sindy Logan
Első emeleti folyosó - Page 9 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 9 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 9 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Első emeleti folyosó - Page 9 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 9 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 9 Vote_rcap 
Chris Martines
Első emeleti folyosó - Page 9 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 9 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 9 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Első emeleti folyosó - Page 9 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 9 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 9 Vote_rcap 
Daniel Reed
Első emeleti folyosó - Page 9 Vote_lcapElső emeleti folyosó - Page 9 Voting_barElső emeleti folyosó - Page 9 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Első emeleti folyosó

Go down 
+24
Sebastian G. Blaze
Ted Forrester
Raidon Hoshi
Raisen Hagiri
Daniel Reed
Marie Lycae
Wallace Xavier Walters
Hannah McDowal
Benjamin Doredumble
Herczeg Alex
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
William Quentin Watson
James Miller
Hannelori Sensui
Solaria Luthia
Sindy Logan
Allison Diamond
Veronica Johnson
Ophelia McCord
Lyn G. Black
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyVas. Május 22, 2011 7:24 am

-Velem nem az a baj, hogy utálom. Hanem az, hogy egyszerűen képtelen vagyok megtanulni. Bármennyire is próbálkozok, nem megy. Otthon ugyebár mindig spanyolul beszéltünk, még akkor is, mikor Cambridge-be költöztünk. A versenyeken sem kellett hatalmas nyelvtudás, mert bemondták spanyolul is, ha olyan származású versenyző volt, így könnyű dolgom volt. Az angolt is csak azért kezdtem el tanulni, hogy a Roxfort-ban tudjak beszélgetni, de még néha mindig hibázok. *Magyarázza a helyzetet, majd elmosolyodik, mikor rájön, hogy most is rosszul tette össze a mondatot.*
-Akkor te, hogy-hogy itt tanulsz? *Érdekesnek találja a dolgot.*
-Hát ez nem hiszem, hogy összefog jönni. Már csak az amnézia végett sem. *Vonja meg a vállát.*
-Megértem... *Húzza el a száját.*
-Akkor adj fel egy hirdetést, vagy nem tudom. Chris is segíteni fog, ha emlékezni fog majd mindenre.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyVas. Május 22, 2011 7:38 am

-Én akkor szoktam hibázni, mikor más nyelven gondolkozok, akkor mikor mondok valamit annak a szónak az idegennyelvű megfelelőjét mondom.. *Hát igen, ő szokott így gondolkozni, ezt így tanították, hogy ha ki akarják olvasni a gondolatait, akkor ne értsék..*
-Hát úgy volt hogy kaptam meghívót a Roxfortba. Ott most lennék negyedikes, de nem mentem el.. Így ide jöttem. Azért hogy a szüleimet bosszantsam. *Magyarázza egyszerűen.*
-Nos, igen.. *Von vállat ő is.*
-Hirdetést? Mondjuk: Képzett zenészeket keresek, egy zenekarba? Na neeee, azt nem. Bár lehet arra is szükségem lesz.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyVas. Május 22, 2011 7:51 am

-Na akkor én is, viszont minden egyes alkalommal. nekem viszonylag megfelelő a mentális védelmem az ilyen ellen. Apám jól felkészített ellene. A következő izgalmas lecke az lett volna, hogy megtanít minket telepatikusan beszélni. *Az amnézia végett ezt nem fogja megtanulni egyenlőre.*
-Én harmadikos voltam. Mondjuk nehéz volt beilleszkedni, de sikerült meggyőzni az igazgatót, hogy oda vegyenek vel. Elvégre az első két évfolyamos anyagot apám által megtudtam tanulni... nagy nehezen. *Vonja meg a vállat. Fura itt elsősnek lenni, de megszokja.*
-Jó vedd úgy, hogy nem szólaltam meg...
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Május 23, 2011 7:15 am

-Nekem is, bár mondhatnám, hogy belém vertek pár... khhm, nem szabályos eszközt.. *Igen, ő is tud egy, s mást amit még nem fedett fel senkinek.*
-Igen, azért az nem rossz ha valakinek az apja SVK tanár.. Nálunk Mason auror, Finnországban apám meg... A család első tagja jelen pillanatban.. Aztán egyszer rám kell hagyja, mert az első szülött én vagyok, meg ha nem rám hagyja akkor valami hülye bűbáj átkot szór apámra és a családfő elsőszülött fia örökli a birtokot meg stb-t.. Bonyolult.. Dehát apám mégcsak 37... Van még ideje. *Forgatja a szemeit.*
-Nem rossz ötlet de ehhez csak akkor folyamodok amikor már senki nem jött. *Vonja meg a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Május 23, 2011 7:26 am

-Ha a kínzásra meg a hasonló kaliberű átkokra gondolsz, akkor azokat én is ismerem, csak nem használtam még... emberen. *A rágcsálókon alkalmazta, hogy megszabaduljon tőlük.*
-Van előnye, meg hátránya is. Családi örökös vagy? Mekkora szerencse... Nálunk Chris örökölne mindent, csak mi megbeszéltük, hogy közös lesz. Abból az 5 percből nem csinálunk vitát. *Ha a hagyományokat követnék, akkor nem ő örökölné a birtokot, de a testvéré szeretet végett ez nem így lesz.*
-Akkor plakátold ki a sulit. Wilfred örülni fog neki. *Nevet fel. Azt a fejet látnia kellene, mikor az igazgató meglát egy plakátot engedély nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Május 23, 2011 7:37 am

-Hát... Nem csak azokra, annál vannak durvábbak is.. Egyszer egyet használtam, valami.... Fekete fénycsóva... Bár apám azt mondta nem halálos... Egy darabig. Bár eddig is egyszer tudtam megcsinálni.. Akkor is elájultam.. *Rázza ki a hideg.*
-Jah, piszok mázli.. Követhetek majd mindenféle előírást, meg szabályt... Azért a húgom is kap valamennyit, meg az unokanővérem is... De a legtöbbet én fogom kapni, mert az elsőszülött vagyok. Bár így minden szar arisztokrata vacsorán kell részt vegyek.. Amit utálok... *Sóhajt lemondóan.. Azokkal ki lehet kergetni a világból.*
-"Parancsol még valamit, Mr. Perrenelle? Hozhatok egy italt.. A fiam Daniel... Igazi.. minta gyerek" *Utánozza az apja hangját.*
-Ez sem rossz ötlet.. Bár rám nézve nem jó ötlet mert a házvezetőm.. De Seb úgyis fasírtban van vele, őt megkérem. *Nevet fel.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Május 23, 2011 7:51 am

-Az alkalmazása, vagy a hatása nem halálos? Van különbség. *Mosolyodik el. Nem ugrik be neki ilyen varázslat, tehát biztosan sötét varázslat ez. Majd megkérdezi apját róla, mert ami veszélyes és tiltott, az jobban érdekli, mint az ellenkezője.*
-Nálunk is ilyen probléma. Szinte senkit nem ismerünk a felmenők rokonai közül. Meg kötve hiszem, hogy ez végett felkeresnének. Amúgy meg pech az ilyen... nem lennék a helyedben. *Ő még a családi vacsorákat sem szereti, nem, hogy ilyen nagyobb összejövetelt. Danny utánzásán, jót nevet. Ő, mint példagyerek, nem hinni Chris leírása alapján.*
-Mázli, hogy én nem Famine-s lettem. Elég a folyosón összefutni vele, nem kell máshol. *Nevet fel ő is.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Május 23, 2011 8:07 am

-Valami fokozatos átok, nekem ezt magyarázta, tehát kb. olyan lehet hogy míg én használom akkor másra nem halálos, de ha már egy erős feketemágus használja akkor viszont halálos... Azt hiszem ezt hívják fokozatos átoknak, vagy mi a ráknak... *Vonja meg a vállát.*
-Jah, állandóan flatter kell... Őő, bocsi, nyelvet tévesztettem, hízelegni kell, meg be kell nyalni a hülye arisztokratáknál.. *Fintorog.*
-Hát, én sem örülök annyira, mert Miller is itt van.. Az meg egy gyökér.. Jah, meg majd órákon is...
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Május 23, 2011 8:17 am

-Hmm... akkor jól sejtettem, hogy valami nem kellemes fekete mágia. Asszem veled sem kell párbajozni, kezdek félni tőled. *Nevet fel. Dehogy fél, csak jó szekálni a másikat.*
-Na az nem az én műfajom. Nekem, ha nem tetszik, akkor balhézok és kész. Megtudom magam védeni, ha kell. Legfeljebb halálra átkozom és meg van oldva a dolog. *Ilyen téren nagyon komoly szokott lenni. Igaz nem adódott olyan sokszor példa rá.*
-Hát sajnállak. azzal a halálfalóval nem jó dolog egy helyen lenni. Amúgy kviddics meccsen leszedhetem. A kutya sem mondja meg, hogy nem Chris ül a seprűn. *Nem mintha tudná, hogy Miller halálfaló.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptySzer. Május 25, 2011 7:05 am

-Nem hát, és megterhelő.. Szóval az ember rosszul lesz. Apámon is látom hogy rosszul van ha többször használja.. Hehehe.. Vicces vagy. *Nevet fel.*
-Csak ott nem teheted meg, mert rajtad is múlik hogy látod a családot többet, vagy nem.. Mert ha nem, akkor nincs pénz a háznál.. Különböző tárgycserék. Vagy éppen fekete mágiás cucc cserék.. *Forgatja a szemeit.*
-Ugyan, a családom még ismeri is az ő családját, valamilyen szinten... Én azért tudom hogy kik a halálfalók.. Sajnos apám némelyik családjának- már amelyiknek még van családja- elég jó ismerője.. *Ez viszont gáz..*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptySzer. Május 25, 2011 7:15 am

-Ennyire azért nem érdeklődök a fekete mágia iránt, hogy ezt kockáztassam. Talán, majd később. Nem mondasz újat... *Egóból sem szenved hiányt Max, de nem szokta annyira hangoztatni és isteníteni magát.*
-Tényleg sajnállak. Nem lennéd a helyedben. Azért ilyen szigor mellett már nem is élnék. Én az ilyet nem szeretem. *Bármennyire is szokott rosszalkodni, azért tudja hol a mérték.*
-Hát egyre rosszabb... Ted normálisabb, mint az a másik... *Ted-et valóban értelmesebbnek találja, mint Miller-t. Erről jut eszébe, hogy majd levelet kell írnia.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptySzer. Május 25, 2011 7:24 am

-Mert én igen? Tudva hogy az egyik nagybátyám a sok közül még halálfaló is... *Sóhajt.* -Egoista.. Bár én mondom, mikor belém nevelték a nagyzolást meg a pöffeszkedő, egoista stílust.. *Mostanában megváltozott, talán jó irányban, de régen ezért nem volt egy barátja sem mert ilyen volt. Néhanapján most is ilyen, az pedig akkor van mikor nagyon rossz napja van.*
-Minden ilyen soknemzedékes varázslócsaládban szabályok vannak, nekünk pl. egy rohadt vastag könyv, kb 100 oldal, ami csak szabály, és még 100 a betartásával kapcsolatos információ.. Ezt 6 éves koromtól kellett tanuljam.. Utálom..
-Igen, Tednél úgy van, hogy csak akkor vagy szarban ha a csaját, vagy őt bántod.. A háztársad, Seb, múltkor összefutott vele a Wilardi sikátorban, és tök normális volt. Bár Seb csak Jamesszel ilyen, mert ők már azóta utálják egymást mióta találkoztak.. Nálunk arról ment a pletyka eddig hogy Seb csak Miller hasonmása, meg hasonlók.. Most külsőségi átalakítást végzett a haján, meg az öltözködésén.. És azóta ezt már nem tárgyalják.. De tudod milyen a suli... Ami egyszer elindul valakitől már máshogy jut a füledbe.. Ez pletykás vénaszonyképző... *Nevet fel.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptySzer. Május 25, 2011 7:36 am

-Akkor lesz kit elkapnod... *Nem gondolta komolyan.* -Heh... Nem Chris vagyok, azért annyira nem hasonlítunk. *Nevet fel. Danny kijelentésén elmosolyodik. Ő nem gondolja így, egyáltalán nem. Tökre normálisnak találja a srácot... addig, amíg nem köt bele.*
-Én nem tudom, hogy van nálunk. Se anyám, se apám ágáról nem ismerek senkit sem, mivel nem akarnak mesélni róla. Hiába kérdezem, mindig elterelik a témát. *Ez teljesen igaz. Soha nem tudott többet kiszedni a szüleiből, mint amennyit akart. Valamit titkolna, csak nem tudja, hogy mit.*
-Hmm... én nem hiszek a pletykáknak. Igaz jó hallgatni meg minden, de nem szoktam elhinni... *Nem ez az első alkalom, hogy ezt mondja. Max inkább utána jár az igazságnak, persze csak, ha érdekli a téma. Egyébként feleslegesen nem strapálja magát.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyPént. Május 27, 2011 9:37 am

-Tervbe van... *Vigyorodik el.* -Jah, annyira... Majd ha beugrottak neki az emlékek.... Akkor felugrok hozzá.. Nincs kedvem megijeszteni még így az elején.
-Az nem jó.. Egyszer csak ki tudod belőlük húzni... Mást nem, addig nyaggatod őket, ameddig el nem mondják.. A végtelenségig úgy sem hallgathatnak... *Fejtegeti a véleményét.*
-Én sem, bár mindig eljutnak hozzám, mielőtt az egész iskola tudna róla.. *Közben belenyúl kabátja belső zsebébe, és egy térképet vesz elő.*
-Van egy különlegességem... Már csak meg kéne bűvölni, hogy azt is mutassa, hogy az alakok merre mennek, meg hogy kik jönnek a folyosókon. Amúgy még én rajzoltam ezt a térképet.. Tavaly kezdtem el, mikor ide kerültem.. Minden nap rajzoltam.. Azt a helyet ahova eljutottam. *Magyarázza. A térképen lehet látni a kastély alaprajzát. A helyek neveit lehet látni, de a személyt nem.. Ezt kell kitanulja valahogyan.*
-Ötleted nincsen, hogy hogyan lehetne?
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyPént. Május 27, 2011 10:05 am

-Nem gondoltam komolyan... *Mosolyodik el.* -Szerintem nézőpont kérdése... a jellemünk különbözik. A szobában megtalálod, de szerintem felmehetsz most is, nem kell megvárnod, hogy az emlékei visszajöjjenek. Lehet, hogy így segítenél is neki. Talán, ha megemlíted a neved, vagy valami közös kalandot, segíthetsz rajta. *Vázolja a lényeget, mert szerinte csak segíteni tudna Danny, ha beszél Chris-el. Még, ha a testvére ilyen állapotban is van. Ahhoz, hogy eredményt is elérjenek, meg kell ragadni minden lehetőséget.*
-Mert vannak forrásaid... *Vigyorodik el, mert gondolja, hogy akad pár. A térképre érdeklődő szemekkel tekint. Tudja, hogy mit akar Danny vele és díjazza is az ötletét.*
-Csak nem te is Tekergők térképet akarsz készíteni belőle? Hallottam már róla, és volt is szerencsém a Roxfort-ban a kezemben tartani, meg utána egy havi büntetést magaménak tudni. *Igaz akkor örömmel használta a térképet. Megérte elcsórni az igazgatótól.*
-Valami bonyolult bűbájt kell végrehajtani rajta, de azt már most mondom, hogy a mi erőnk összesen nem lenne elég hozzá. Minimum négy fő kellene, legalábbis amit kiderítettem a Roxfort-i térkép vizsgálatakor. A varázslat most hirtelen nem jut eszembe, de a lényege ugyebár, hogy megmutassa ki hol van. *Gondolkodik, de nem nagyon akar beugrani a varázsige.*
-Először azt kell elérni, hogy megmutassa a személyt, mikor egy helyen tartózkodik. Ha ez megvan, akkor tovább kel fokozni, hogy ha megmozdul, akkor a térképen is mozduljon. Ha egy emberrel sikerül, akkor lehet növelni a számot, de ha jól tudom, akkor ismerned kell azt akit látni akarsz a térképen. *Vázolja a részleteket remélhetőleg érthető módon. A gondolkodást nem hagyja abban, egyszer csak eszébe jut a varázsige.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Május 30, 2011 6:11 am

-Én sem.. Azért mégis csak a rokonom, akárhogy nézek rá. *Vigyorodik.* -Lehet akkor felnézek hozzá, bár törekednem kell arra, hogy ne ijesszem meg.. Mert akkor gond lehet, tudod az amnéziásokra rá lehet ijeszteni. *Biztos tudja Max, de azért megemlíti.*
-Persze hogy vannak. Az egyik legnagyobb forrás a haverom... *Itt Cintóra gondol, ő vele szokott mindig együtt cigizni, és akkor beszélnek erről-arról.*
-De, azt szeretnék.. Nekem még nem, de Masonnek igen... Ő még az öreg McGalagonynál rótta a köreit, két hónapig. *Vigyorodik el.*
-Igen, de ők négyen is készítették, mert mindnyájan kivették a részüket belőle.. És amit én a mágiával ellátott térképekről tudok, az biztosan az, hogy annyi ember mágiája elég ahhoz hogy a térképet véglegesítse, amennyi ember készítette. A térkép még nincs teljesen kész, szóval ha ketten csináljuk, és még egy harmadik személyt bevonunk, aki mágiát ad.. Mi az elemi mágiád? Az enyémmel pajzsot is lehet csinálni.. Viszont a te okfejtésed is igaz. Utánajárjunk, hogy mit lehet tenni? Bár, úgy tudom hogy lehet segítségül használni egy nagy varázserejű tárgyat.. Vagy tévedek? *Gondolkozik ő is.. Hátha.. Beugrik neki a nyakában lévő hatalmas fog, amit még hónapokkal ez előtt találtak Bennel..*
-Várj! *Benyúl a nyakához és letépi a láncot, és leveszi a fogat.* -Ez egy varázslényé volt az erdőben.. Elég nagy... Talán nagy lesz a varázsereje is. *Vakarja a fejét.*
-Amúgy értem mit vakersz...
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Május 30, 2011 6:49 am

-Igen ez is igaz. Tudom, de gondolom tudsz vigyázni, nem kell félteni téged. *Nem olyannak néz ki Danny, akit különösebben félteni kellene valamitől, vagy valakitől.*
-Én azokból szűken vagyok. Egy-két ember... *Tényleg nem sok mindenki van a haveri körében, főleg, hogy az egyik egy közveszélyes halálfaló. Vagyis Max havernak tekinti, de lehet, hogy Ted inkább célpontnak, mint sem havernak.*
-Én Hagrid-nál futottam a körömet. Mondjuk a legrosszabb az volt benne, hogy be nem állt a szája. Így Harry, úgy Harry... már az agyamra ment vele. *Nevet fel.*
-Jó, nincs túl nagy jártasságom az e féle dolgokban. Hát, ha úgy nézzük, akkor elég vagy hozzá te, mert te készítetted a térképet. Ki lenne a harmadik személy? Én gyógyító képességgel rendelkezek. Chris-nek lehet valami dühkitöréses valamije... Ne, azt felejtsd el. Ha a tanárok megtudják, hogy mit akarunk csinálni, akkor nem csak büntetést kapunk, hanem meg is semmisítik a térképet. Ha könyvtárba megyünk, akkor meg nagy valószínűséggel a zárolt részlegbe kell menni. Ott meg megint nem jó, ha rajta kapnak. Viszont minél nagyobb a kockázat, annál izgalmasabb a kaland. *Vigyorodik el.*
-Azt nem tudom, de időbe telhet. Viszont megpróbálhatjuk. Ha az évzáró előtt befejezzük a térképet és megvan minden infó, akkor nyáron dolgozhatunk rajta.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 8:21 am

-Jah.. Úgy nőttem fel, hogy tudok magamra vigyázni.. *Vigyorog.*
-Én sem hallgatok meg mindenkitől mindent csak amiről biztosra tudom hogy igaz. *Ez tényleg így van, nem hallgat meg mindent.. Csak ami igaz.*
-Mondjuk... Seb.. Vagy valami más ötlet? *Teszi fel a kérdést..*
-Nem úgy te.. A könyvtárban utána lehetne nézni, de nem kell a tanárok tudjanak róla.. Vagyis csak nézegethetnénk könyveket.. *Vonja meg a vállát.*
-Akkor hajrá, vár a felderítenivaló... Meg az információ.. *Vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 8:31 am

-Tudtam én. *Nevet fel, majd kinéz az ablakon és egy hollót vesz észre egy levéllel. Nem ismerős neki, és az aláírásból sem tud következtetni, hogy ki írta.
-Te, nem neked írták? *Bök a hollóra, a kérdést Danny-nek szegezve.*
-Kérdezd meg tőle, én nem ismerem... *Vonja meg a vállát. Neki teljesen mindegy kik lesznek még benne. A holló nem tágít, tehát kettőjük közül kerül ki a címzett.*
-Fárasztó vagy tudsz róla?? *Nevet fel megint, persze tudja magáról, hogy néha ő is az. Kinyitja az ablakot, majd beengedi a hollót.*
-Aham... *Vigyorodik el, majd megnézi a levelet, majd a tollat is szemügyre veszi. Vagyis szemügyre venné, ha az nem hoppantaná el onnan.*

//Folyt-->???
Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyKedd Jún. 07, 2011 8:21 am

-Ja, bocs. *Nevet fel. Kinéz ő is észreveszi a hollót.*
-Az lehetetlen.. A családom baglyot használ, mástól meg nem hiszem hogy kapnék levelet. *Rántja meg a vállát.*
-Persze, a fárasztás a lételemem.. *Vigyorodik el, aztán összeszedelőzködik. A térképet elrakja.*
-He? *Néz egy nagyot mikor Max eltűnik. Elindul és meglátogatja Lexit.*

//Tenkjúszómács :DD//
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:08 am

---Meg---

Eszméletlen napom volt... Úristen... Anyámék küldték a báli ruhámat, ami egy kék dísztalár... Na nem, én azt nem öltöm magamra... Nagyon fos a kedvem, Daniel elment, és James is... Mielőtt valaki leborulna a székből, elmagyarázom: James helyébe én léptem, most már én vagyok az akiről minden pletyka kering a suliban, és tőlem azért tartanak.. Jó Ted-del nem szállhatok versenybe, de nem is igazán akarok. Kint szakad az eső, most jövök az erkélyről. Fekete utazóköpenyem csak úgy suhog utánam, ahogy lépdelek. Amúgy egy sötétkék csőfarmer, kék-fekete csíkos pulcsi van rajtam, egy tornacsukával. Pálcám ott lapul a farzsebembe, ahogy Danny láthatatlanná tévő köpenye, amit rám hagyott, az pedig az utazóköpenyemben lapul. Megállok egy lépcsőfordulóban, ahol lépteket hallok... Megvárom ki lesz az aki idejön.
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:16 am

Egy mikuláscuccba beöltöztetett macska és gazdája lép le az utolsó lépcsőfokról majd fordul be a sarkon. Én. Igen, igazából csak sétálgattam meg ilyenek, mert nem volt kedvem a hidegbe kimenni. Sebet már napok óta keresem, hogy odaadjam neki végre az ajándékot amit vettem neki. Igazából remélem, hogy elhív a bálra, mert várom nagyon a holnap estét. A téma igazából nem tetszik, ezért nem is fogok beöltözni úgy. Érdekesen ki fogok tűnni a ruhámmal holnap.
Tehát a kiscica lassan megkörnyékezi Sebet, majd egy nyávogás után megpróbál felmászni a fiú lábán. Én pedig már ott is termek.
-Szia Édes.
Mosolyodom el. Végre megvan. Már az egész iskolát felkutattam utána. A macskát leszedem a lábáról és felveszem a kezembe. Persze előtte még egy apró csókot és egy ölelést is adok a fiúnak.
-Már mindenütt kerestelek. Átakartam adni ezt.
A fekete doboz piros masnival egy karkötőt rejt, amelybe bele van gravírozva, hogy "Sebastian & Meghan ♥ ". Ma valahogy túlzottan is karácsonyi hangulatban égek. Kíváncsian várom a reakcióját, miközben elmosolyodom a kidekorált macskámon.Büszke vagyok magamra.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:35 am

Most hogy így elgondolkodom... Nem tudom mit is keresek még itt, nem találom a helyem, kivétel akkor, amikor Meghannal vagyok, ami elég sokszor van ugye... Nekem az ajándékom a zsebembe lapuló jeggyűrű, de ezt majd a bál után akarom neki odaadni.. Közben befut Meghan, és én meg elmosolyodok...
-Szia Édes-
Vigyorgok rá, és a cicára lepillantok, aztán az apró csókot elnyújtom, hosszúra, és közben a derekánál fogva magamhoz húzom. A macska meg nem izgat, mindig a lábamra mászik.
-Köszönöm.. Ez nagyon szép.-
Megcsókolom, közben felrakom a karkötőt, és egy párkányhoz húzva, felülök rá, és őt meg az ölembe ültetem...
-A te ajándékod a bálon érkezik.-
Mosolygok rá, és a kezeimmel benyúlok a pólója alá.
.
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 3:57 am

Nem is sejtem, hogy mit fogok kapni tőle majd. Kicsit piszkálja a fantáziám, de nem kérdezek rá.
Hagyom, hogy magához húzzon és csak csók és csók. Persze közben egyik kezemmel átkarolom a nyakát és kicsit beletúrok a hajába. Hiányzott.
-Semmiség. Reméltem, hogy tetszeni fog.
Persze beleülök az ölébe és halványan elmosolyodva pillantok a szemébe, miközben a macskámat leteszem mellénk, hagy fedezzen fel.
-Ó, szóval megyünk a bálra?
Elkuncogom magamat. Kicsit szorosabban ölelem magamhoz, majd kicsit kiráz a hideg amikor kezeivel a pólóm alá nyúl be. A keze mint egy jégverem.
-Nem haragszol meg ugye, ha nem fogok 16. századi cuccba öltözni?
Egyrészt nincs is kedvem, másrészt meg nem érne ide a ruhám légpostán holnapig.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első emeleti folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosó   Első emeleti folyosó - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Második emeleti folyosó
» Első szám
» Első Famine tábor
» Az első lépések után...
» Folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: