Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPiactér EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Piactér Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Piactér EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Piactér EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Piactér EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Piactér EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Piactér EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Piactér EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Piactér EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Piactér EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Piactér EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Piactér Vote_lcapPiactér Voting_barPiactér Vote_rcap 
Kim Kaguya
Piactér Vote_lcapPiactér Voting_barPiactér Vote_rcap 
Ted Forrester
Piactér Vote_lcapPiactér Voting_barPiactér Vote_rcap 
James Miller
Piactér Vote_lcapPiactér Voting_barPiactér Vote_rcap 
William Quentin Watson
Piactér Vote_lcapPiactér Voting_barPiactér Vote_rcap 
Sindy Logan
Piactér Vote_lcapPiactér Voting_barPiactér Vote_rcap 
Hannah McDowal
Piactér Vote_lcapPiactér Voting_barPiactér Vote_rcap 
Chris Martines
Piactér Vote_lcapPiactér Voting_barPiactér Vote_rcap 
Solaria Luthia
Piactér Vote_lcapPiactér Voting_barPiactér Vote_rcap 
Daniel Reed
Piactér Vote_lcapPiactér Voting_barPiactér Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Piactér

Go down 
+9
Rufus Derryl
Mason D. Hill
Chezz Princeton
Larina Marley
Petra Raven
Hannah McDowal
Rickardo Portman
Benjamin Doredumble
Sirius Black
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Piactér   Piactér EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 9:56 am

Élelmiszerek, háztartási eszközök, baromfik, háziállatok, szőnyegek, mérgek, fegyverek, elátkozott medálok, gyilkos csapdák és csempészett, legálisan nem tartható élőlények... Itt mindent megtalál az ember fia és lánya, már ha van mersze ide belépni...
A koldusok mindenütt ott vannak, tolvajok róják a tömeget, prédára vadászva, és emberrablók lesik az elhaladókat, keresve következő áldozatukat...
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptySzomb. Jún. 26, 2010 12:12 am

*Benjamin beér egy a piactérre. Egyáltalán nem ide akart jönni, de ő mindig csak megy a feje után. Akárhol is van, dohos szag csapja meg az orrát. Miközben megy előre, mindent lát: koldusokat a földön, árusokat, de nem olyanokat, amikhez készült. Mert egy baglyot készült venni. De itt nem fog kapni, az tuti. Poros a levegő.* ~Miféle hely lehet ez?~ *Elmegy egy árus mellett: az medálokat,furcsa tőröket és italokat árul.* ~ Vajon milyen ital lehet az a zöld színű folyadék?~ *Fut át az agyában ez a gondolat egy fiolában lévő italról.Lettek volna tippjei, de nem kérdezte meg az árust. Csuklyás alakok haladnak el mindenfele, és különös módon, vörös pöttyök festik be a ruháik egyes részeit. De határozottan megy tovább, és nem tudja miért, de nem fordul vissza.*
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptySzomb. Jún. 26, 2010 6:36 am

*Éppen szokásos kis sétámra indultam, hogy szemügyre vegyem a kis birodalmam, amit nem kis munkával és nem kevés gyilkossággal és lopással csalással építettem fel. A piactérre megyek, és közben sikeresen zsebre is téve pár aprócska de hasznos holmit. Fekete nadágot viselek, és egy sötétkék kockás gyűrött inget, amire hosszú bokáig érő barna mappa bőr kabátot vettem fel. Fejemen egy fekete kis kalap díszlege, hiszen én szerete adni a megjelenésre. Szám széléről egy cigaretta lóg lefelé, és komótasan haladok a célom felé, ami nincs. Nem teszek meg sok utat, mikor meglátok egy fiatalembert. Egészen biztos vagyok benne, hogy nem idevalósi, ahhoz túlságosan bámészkodik. Elvigyorodok, és fejemben máris sötétebbnél is sötétebb gondolatok kergetik egymást.*
- Isten hozta fiatalúr, mi szél fújta erre? *szólítom meg, és két lépés távolságra állok meg tőle. Hadd vegyen szemügyre, hadd nézzen meg, és hadd kövessen el valami ostobaságot.*


A hozzászólást Rickardo Portman összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 26, 2010 7:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptySzomb. Jún. 26, 2010 6:53 am

*Miközben megyek a fejem után nézve az csillogó tőröket az egyik árusnál, észreveszem hogy felém jön egy férfi. Magabiztosan mozog, idevalósinak tűnik. El tudnék róla sok mindent képzelni, így átfut a fejemen, hogy menekülésre fogom a dolgot. De aztán a sarkamra állva a szemébe nézve megvárom, hogy odaérjen a közelembe. Végül is, a pálcám itt van a farmerzsebembe, ha bármi gyanúsat észlelek elő is vehetem és el is futhatok. Majd megszólít.
Hangja gyanúsan barátságos, de visszaköszönök:
- Jó napot! *Nem akartam neki elárulni hogy véletlen kerültem ide, úgyhogy csak ennyit mondtam minél határozottabban:
- Nézelődni jöttem. Talán vásárolnék is de nem hoztam magammal pénzt. * Hazudtam, pedig volt nálam 9 arany. Eredetileg bagolyra akartam költeni, de eltévedtem és itt kötöttem ki. És tovább várva a férfi mozdulatait és szavait, minden hirtelen mozdulatra felkészülve álltam, ezen a dohos szagú banditákkal, és tolvajokkal teli helyen. *
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptySzomb. Jún. 26, 2010 7:02 am

*Látom ám, hogy a kicsike nem is olyan biztos a dolgában. Menekülhetne előlem, de nem menne vele sokra, hiszen egy szempillantás alatt a fél várost a nyomába tudom uszítani. elsőre nem látszott hogy a kabátom alatt egy sétapálca lapul. Na igen, adok az eleganciára, már amennyire egy ilyen helyen lehet. A köszöntésre sem tűnik el a vigyor az arcomról, hiszen én soha nem tudnék ártani egy kis gyermeknek. Az más kérdés, hogy bárkit rá ereszthetek, úgy, hogy az én kezem tiszta maradjon.*
- Áh, egy udvarias ifjú ember. Ha tudná milyen ritkán találkozom ilyenekkel. *sóhajtok fel drámaian, nem kicsit produkálva is magam.*
- Mi szüksége lehet egy ifjú varázslónak olyan dolgokra, amik itt kaphatóak? Mint láthattad, itt elég sok feketemágiás dolog leledzik. *mutatok körbe egy széles mozdulattal, de nem támadóan. Közben pedig a fiú háta mögött a sötétből három árny alak bontakozik ki, tipikusan fekete kámzsás, arctalan alakok.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptySzomb. Jún. 26, 2010 7:15 am

*A férfi vigyorog. Nekem úgy tűnik, hogy tényleg szükség lesz majd a pálcámra, mikor színpadiasan felsóhajt. Már épp kezdenék el távolodni mikor feltesz egy nagyon alapvető kérdést, amire egyáltalán nem számítottam. Hirtelen válasz kellett ezért így szóltam, kissé bizonytalanul:
- Perui instant sötétségport kellene beszereznem a testvérem születésnapjára. * Felelem de kétlem, hogy elhitte. Nagyon remélem, hogy épp bőrrel megúszom ezért hozzáteszem:
- De nem láttam, úgyhogy már indultam hazafelé. * Majd hirtelen megfordulok és ekkor veszem észre, hogy 3 csuklyás árny jön felém. Kérdően a férfire nézek majd hihetetlen gyorsasággal elkezdek futni.

// A hihetetlen gyorsaság az elemi mágiám.
Felsőbbrendű Fizikum mágiaforma (Testmágia)
A karakter képes emberfeletti erőt, gyorsaságot és állóképességet kihozni magából. Erejétől sziklák repednek, hatalmasakat ugrik, gyorsasága akár a párducé, és akár két-három késszúrás után is megáll... Már amíg el nem hagyja a helyszínt, ahol használta a mágiát. //
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptySzomb. Jún. 26, 2010 7:24 am

*Nem, dehogy lesz itt szükség olyasmire hogy pálca, hát ennyire borzasztóan festenék? Ki van zárva, hiszen még csak borostás sem vagyok. Vigyorgok magamban, és egyik lábamról a másikra billenek, én kifejezetten jól szórakozom. A Wilardból idetévedt fiatalok olyan mókásak. Azt hiszik hogy itt a félelem csak fogalom, nem pedig valós tény. Hiába tiltják ettől a helytől őket, mégis idemerészkednek. Bátor, ámde botor dolog. A válaszra kissé érde hangon felnevetek. Még ilyet...*
- És ehhez kell neked egy sima Magic Street helyett, Hell Citybe jönni, értem én.. *vigyorgok még mindig, hiszen a nyilvánvaló hazugság, nagyon gyengére sikerült. Főleg velem szemben, akinél nagyobb simlis nem élt még a világon.*
- Hazafelé, hát persze... *viszhangom a szavait, majd a kérdő pillantásra megvonom a vállam, és széttárom a kezem, én aztán ártatlan vagyok. Aztán elkezd futni, mire a három árnyra pillantva megrázom a fejem. Majd legközelebb, a kicsi nyuszi túl gyors. Mikor a fiú kirohan a függőhídon, én visszatérek a közeli kocsmába, ahonnan kijöttem.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Jún. 28, 2010 6:08 am

* És tessék újra itt kötöttem ki. Most már nem véletlen tévedtem ide. A célom volt, hogy újra itt legyek. Az előző esetből okulva, most egy fekete csuklyás köpeny van rajtam, ami súrolja a bokámat ahogy lépek. Alatta is teljesen fekete az öltözetem, sőt még a szemem is ki van húzva feketével. Talán így be tudok olvadni az itteni tömegbe. A pálcám a köpeny belső zsebében, biztonságos helyen a pénzes erszényem mellett.
Elsőnek a piacra jöttem. Talán van itt olyan szer vagy tárgy ami le tudja szedni rólam ezt az átkozott medált. Eddig nem jártam szerencsével. Lassan sétálok és a piac egy eldugottabb részéhez érek. Az egyik asztalnál hatalmas az érdeklődés. Megnézem hát mi is van ott. Amikor látom, hogy egy kis sárkányt szemlélnek annyira csalódottan arrébb megyek. Megállok az egyik fánál és nekidöntöm a hátam. Nem igaz, hogy nem találok sehol semmit. Ha James tudná, hogy itt vagyok bizonyosan megölne. Legalább is olyan osztást kapnék a fejemre, hogy azt megemlegetném. Ezen jót is mosolygok magamban. Majd felpillantok mert érzékelem, hogy valaki mellém lépett*
Vissza az elejére Go down
Petra Raven
Hell City
Hell City
Petra Raven


Hozzászólások száma : 11
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Jún. 28, 2010 6:29 am

*Petra a piactéren sétálgat. Fekete bakancsot, farmert és topot visel, egy bokáig érő bőrkabáttal. Fekete haját összefogta, arca szokás szerint fekete-fehérre festve. Mellette egy fekete köpenyes, fekete csuklyás figura sétálgat egy méretes fonott kosárral. A nő nem fizet, csak néha levesz egy-egy dolgot valamelyik asztalról, bedobja a kosárba, és megy tovább. A csuklyás férfi oldalán méretes kard lóg, mintha a középkorban lenne. Petra így szereti... Szereti a középkort.
Séta közben megpillantja Hannaht, pontosabban egy fekete köpenyes, fekete csuklyás figurát. Amint szemeit a lányra veti, bevillan az agyába egy szó: McDowal. Tudja, hogy ez az idősebb McDowal lánya, egy tiszteletre méltó halálfalóé... Már ha létezik ilyen fogalom. Ő maga személyesen nem ismeri Hannah szüleit, de a helyiektől egy-két szót már hallott róla. Vesz két piros almát, testőre fülébe súg, és leül egy padra a tér szélén. A testőr odasétál Hannah -hoz, és megszólal.*
- Raven kisasszony szeretné önt meginvitálni egy beszélgetésre.
*Mondja a férfi, és ezzel a különös nő felé mutat, aki kedves mosollyal nézi az almát, és forgatja...*
- Szerintem felettébb nagy butaság lenne elutasítani egy ilyen lehetőséget. Az Úrnő ritkán beszélget idegenekkel.
*Fűzi hozzá a testőr.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Jún. 28, 2010 6:50 am

* Egy férfi az. Először hevesen kezd verni a szívem, hogy már megint milyen alakba botlottam, de amikor csak kiderül, hogy egy közvetítő bólintok és a nő felé nézek.*
- Rendben * Felelem kimérten a férfinak és ha minden igaz követem a nőhöz. Elég érdekesen fest. Fehér arc, fekete sminkkel. Amikor odaérünk udvariasan megszólítom, de azért tartom a három lépés távolságot. Fő az elővigyázatosság.*
- Ez az úr * Itt a fejemmel a férfi felé bökök * - Azt mondja, kegyed beszélni óhajt velem.
* Várom a válaszát. Fogalmam sincs, hogy ki ő. A Raven név ugyan ismerős, de nem annyira, hogy tények villanjanak a fejembe a névvel kapcsolatban. A járókelők eléggé gyanús tekintettel méregetnek, de azt hiszem ezt lassan kezdem megszokni. Most, hogy másodjára járok itt már nem is annyira nyomasztó a hely. Leszámítva azt a dög szagot ami még mindig piszkálja az orromat *
Vissza az elejére Go down
Petra Raven
Hell City
Hell City
Petra Raven


Hozzászólások száma : 11
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Jún. 28, 2010 7:01 am

- Ez az úr jól továbbította üzenetemet...
*Mondja Petra mosolyogva.*
- És ez az úr lehet, hogy jutalmat kap ezért, mert jó kisfiú volt... És kegyem tényleg beszélni óhajt veled!
*A nő kétszer megpaskolja a padot, jelezve, hogy szeretné, ha a lány mellé ülne, majd felé nyújt egy almát.*
- Ne félj... Nem vagyok kígyó, kedvességből, és nem csalárdságból kínálom neked az édes vörös ínyencséget...
*Ezzel az almát nem várva válaszra óvatosan Hannah felé dobja, hogy a lány mindenképp elkaphassa a gyümölcsöt.*
- Nos, tehetek érted valamit, halálfalók leánya, Miss McDowal?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Jún. 28, 2010 7:09 am

* Kissé vonakodva, de leülök a nő mellé a padra. Úgy tűnik a koma valami testőr szerűség lehet. Elkapom az almát, amit elrakok a zsebembe. Nem vagyok annyira éhes, hogy megegyem. Egyszer majd jól jön, ha igaz amit mond a Petra és nem mérgezett.
Hatalmasat dobban a szívem, amikor kimondja , hogy ki is vagyok.. Azután már meg is nyugszom. Valószínűleg ő is valami halálfalóféle. Biztos ismeri a szüleimet..*
- Hát... * Mit is tehetne értem ? Egy próbát megér... Belenyúlok a köpenyembe és a pólóm alól előveszem a medált.* - Ez lenne itt a problémám.. * Mutatom meg neki, majd nagy vonalakban vázolom , hogy mit is takar * - Valami Azazel lakik benne , aki át akarja venni a testem fölött az irányítást.. Viszont semmilyen módon nem tudom levenni..
* Hátralököm a fejemről a csuklyát és kioldom a sálat a nyakam körül. Így láthatóvá válnak a lilás, véres sebek a nyakamon, amelyek a sikertelen próbálkozásaim eredményei*
- Lekötelezne, ha segíteni tudna.. * Mondom * - HA segítene megszabadítani ettől * Mutatok a nyakláncra*
Vissza az elejére Go down
Petra Raven
Hell City
Hell City
Petra Raven


Hozzászólások száma : 11
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Jún. 28, 2010 7:15 am

*A nő ránéz a medálra, majd hangosan felnevet.*
- Énokiták, ti vagytok napjaim megfűszerezői...
*Vigyorog Petra, majd előveszi a medált, és rámutat, de habozni látszik.*
- Egy feltétellel veszem le rólad. Nem várok választ, egyszerűen megcsinálod. Ha nem, tudni fogok róla. Csempészd ezt a medált a Miller fiú nyakába, és mondd meg, hogy én tudok rajta segíteni...
*Vigyorodik el kéjesen a nő, majd újra beszélni kezd.*
- Enochii Achtarem Saraneus Valdus! Thorenar, borthanuu machtar!
*A medál leoldódik Hannah nyakáról.*

//A Mesemondó engedélyével.//

- A medál hatni fog rád, amíg a fiú nyakába nem kerül a medál... Még ha a vízbe süllyeszted is, vagy elásod, akkor is te leszel az áldozat, ha nem teljesíted kérésem... De ne félj, van egy heted, csak utána gyűjt Azazel annyi erőt, hogy távolról hasson rád...
*Meséli nevetve, majd elrakja a pálcát.*
- Itt, Hell Cityben így mennek a dolgok. Valamit valamiért, és ha nem fizeted meg az árat, sokszor szörnyűbb a büntetésed, mint a halál.
*Majd megöleli Hannaht, és csókot nyom a faminés diák homlokára.*
- Tehetek még érted valamit?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Jún. 28, 2010 7:34 am

* Úgy látszik ismeri a medált. Már majd ki pattanok a bőrömből, hogy tényleg tudja a módját mivel szabadulhatok meg. Szóval feltételek is vannak. Hogy képzeltem, hogy majd ingyen segít nekem? *
~ Bármit megcsinálok csak szedd le rólam !~
* Először azt hiszem, hogy valami busás összeget kér érte. De amikor elmondja.. Nos, megáll bennem az ütő. Ledermedek, és nem tudok reagálni rá . Hogy Jamest tegyem ki életveszélynek ? Nem. Soha !
Azonban nincs más választásom. Titkon reménykedek, hogy e feltétel után nem sikerül leszedni rólam a medált. Inkább dögöljek meg, mint hogy mást bajba keverjek, aki fontos számomra. De nem. A sors kegyetlen iróniája. Még mindig csak bámulok mozdulatlanul Petrára, amikor a érzem,hogy a lánc enged és és leoldódik a nyakamról a medál. *
- Köszönöm, nem * Rázom meg a fejem a kérdésre, hogy mit tehet még értem. Ha rajtam múlik többet semmit nem kell tennie értem.*
- A nevét ha szabad kérdeznem.. * Annyit tudok, hogy Raven.. De az nekem nem elég.*
- Csak, hogy a szüleim köszönőlevelet írjanak..
Vissza az elejére Go down
Petra Raven
Hell City
Hell City
Petra Raven


Hozzászólások száma : 11
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Jún. 28, 2010 7:40 am

*Petra még mindig mosolyogva felhúzza egyik szemöldökét.*
- Cukorfalat, figyelj... Én nem szívesen fogadnám, ha bármiféle halálfaló okosság a küszöbömre jönne, úgyhogy inkább visszautasítom a kérdést. Maradjak csak Raven kisasszony...
*Hangja nyájas, de ellentmondást nem tűrő. Lassan feláll, és körbepillant.*
- Nos, ha más nincs, akkor jobb, ha távozom... Ne feledd, hálával tartozol. Nem kerül bajba az ifjú Miller, ha tényleg eljön hozzám. Akkor gyorsan rendeződik minden... De szívesen elbeszélgetnék egy ilyen jóképű fiúval...
*Kacsint egyet, majd lehajol a lányhoz, és puszit nyom annak ajkaira.*
- Egy ilyen édes lány biztos meg tud oldani mindent....
*Súgja Hannah fülébe, majd elindul.*
- Viszlát, ifjú McDowal!
*Hacsak a lány meg nem állítja, testőrével együtt elsétál...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Jún. 28, 2010 7:50 am

* Nos, hát ez nem jött be. Nem szokásom összetörni ha nem az van amit én akarok. Na meg nem szívesen húznék ujjat ezzel a nővel.*
- Értettem * A hangom már suttogássá halkul, de biztos vagyok benne, hogy érti. Nem tudom mennyire bízzak meg benne.. De ha bármi baja is esne Jamesnek akkor addig nem nyugszok míg meg nem kapja a magáét. Adósa ne maradjak senkinek.
Ettől függetlenül, hogy belül a hiúságom veszi át a hatalmat, kívülről eléggé összetörtnek tűnök. Csak ülök ott megdermedve , arra sem reagálok, hogy megpuszil. *
- Viszlát Raven kisasszony ! * Az illedelmesség megkívánja, hogy viszonozzam a köszönést. Lángoló tekintettel nézek a távolodó nő és testőre után. Badarság lenne rájuk támadnom. Valószínűleg könnyen elintézne. Ahogy nézek a nő után vegyes érzelmek kavarognak bennem. Hála, gyűlölet és féltékenység keveréke. *
~ Mit tettem ?! ~
* Jobb lett volna, ha normálisan szóba állok Jamesszel és szemet hunyok a Ginnys dolog felett. Akkor együtt mentünk volna Alexhez.. Talán ő is le tudta volna szedni rólam ezt a szart. De nem. Megint a saját fejem után mentem és tessék mi lett belőle.
Könnyek szöknek a szemembe. Felnézek az égre.*
~ Hogy lehetek ekkora barom ?! ~
* Azzal felpattanok a csuklyámat mélyen az arcomba húzom és sietős léptekkel, a zsebemben az átkozott medállal visszamegyek az iskolába. Még nem döntöttem el, hogy mit tegyek vele ... *

// Köszönöm Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Júl. 05, 2010 5:33 pm

* A kíváncsi lány belép, egy piactérre. Látszólag szokványos piacnak tűnt. De megtanulta, hogy itt semmi sem az aminek látszik. Érdeklődő szemekkel végig néz mindent, és elcsodálkozik rajta, hogy mennyi minden van itt, ami tiltott. Még nem volt itt, így hát nem tudta, hogy merre is menjen. Meglát valakit a nagynak nem mondható tömegben. Majd oda lép hozzá és halkan a fülébe súgja. *
- Szia. Milyen rég láttalak már. * Közben át is öleli. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Júl. 05, 2010 5:42 pm

* Nézelődik, nézelődik. De nem lát semmit aminek hasznát is vehetné. Majd egy rövid kis sétát lejt a piactéren. Oda megy egy árushoz, valami állatot árul, de első ránézésre nem tudott rájönni, hogy mi is az. Sőt még másodszorra se jött rá, így hát ráunt nézegetni és otthagyta. Aztán egy ismerős hangot hall közben valaki át is öleli. De bárhonnan megérzi ezt a parfüm szagot, így hát tudta, hogy Ash ölelte át. *
-Szia. Én is téged. * Mosolyodik el Ashlyre. *
- Te mit keresel ilyen veszélyes helyen? Még jó, hogy találkoztunk így elkísérlek oda, ahova mész. Semmi nemmel kapcsolatos választ nem fogadok el. * Viccelődve parancsol a lányra. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Júl. 05, 2010 5:50 pm

* Feszélyezve hallgatja végig Sebi mondani valóját. Majd a végén bólint egyet. *
- Igen apu legyen úgy ahogy te akarod. * Viccelődik a nála pár évvel fiatalabb férfival. De mégis úgy érzi, hogy mint ha az apja lenne, mert úgy vigyáz rá. *
- Csak szólok, semmi célom, szóval inkább legyen, úgy ahogy te akarod. Szóval oda gyerünk ahova kell. *Magyarázza a magáét, de közben lehet, hogy Sebit nem is érdekli.*
- De sajnos nem leszek sokáig mert mennem kell valahova. * Titokzatosan beszél a dolgoról, nem akarja, hogy Seb megtudja, hogy hova is tart valójában. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptyHétf. Júl. 05, 2010 5:55 pm

* Apura csak elgondolkozik majd egy hatalmas röhögés tör ki rajta. *
-Hát kislányom úgy is lesz. * Vág vissza Ashnek az előbbi beszólásárt. *
- Nekem úgy is jó. * Legyint egyet majd tovább halad Ash társaságában. Megnéztek még pár elárusítónak a portékáját és szép lassan vissza mentek a főtérre, ahol elváltak útjaik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptySzer. Júl. 07, 2010 5:29 pm

* Alig telt el egy nap a tegnapi incidens után, de Ash újból vissza merészkedett Hell City-be. Nem hogy örülne, hogy simán megúszta az ügyet, nem neki vissza kell mennie, keresni még egy kis bajt. Nem volt elég az a halálközeli élmény. Ezért kora reggel sétálgat a piacon, hátha össze fút Hell City urával. Megy pár lépést majd megáll és ezt egy párszor megismételte, szemeivel kémleli a tájat, de sehol sincs a sokat beszélő vadállat ember. Két perc séta után találkozik Ajnával. Oda megy hozzá, majd vidáman köszönti. *
- Szia Ajna. Olyan rég nem láttalak. * Rohan oda a lányhoz és megöleli. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptySzer. Júl. 07, 2010 5:37 pm

* Kissé fáradtan mászkál a kofák között. Eljött reggel a piacra, pedig nem szokása, de nem bírt aludni, így hát kijött az emberek közé, legalább addig sem unatkozik. Nézelődik, nézelődik. De nem lát semmi érdekfeszítőt. Egy fekete hosszú köpeny volt rajta. Kicsit bujkálós stílusban jött elő a házából. De mégis Ash felismerte. Meg is örült neki. A lány szinte a karjaiba esett. *
- Szia Ashly. * Üdvözli kedvesen a lányt. *
-Te mi járatban vagy erre? * Kíváncsian néz rá, hisz már párszor megmondta, hogy ez veszélyes környék. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptySzer. Júl. 07, 2010 5:40 pm

- Hát az úgy volt... * Próbál mentegetőzni. *
- Csak unatkoztam és betévedtem erre, mert nem is nagyon vagyok erre felé járatos, de nyugi nem sokára mék is haza. Aludni kéne lassan. *Viccelődik a pincérnővel. *
- Nah akkor én már mentem is. Szia. * És úgy ahogy volt otthagyott mindent és vissza ment a kastélyba. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptySzer. Júl. 07, 2010 5:44 pm

- Értelek. * De ahogy már válaszolt is neki Ash nagy lendülettel búcsúzott el és távozott a színhelyről. Hát ebbe a lányba meg mi ütött? Próbál rájönni, de inkább hagyja az egészet. Lehetséges, hogy valami vagy valaki olyant látott akivel nem akar találkozni. Ezt így nyugtázza is magában. Majd utána szól egy hangos
'Szia'!-val majd ő is elment a piacról. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér EmptySzer. Júl. 07, 2010 5:46 pm

- Értelek. * De ahogy már válaszolt is neki Ash nagy lendülettel búcsúzott el és távozott a színhelyről. Hát ebbe a lányba meg mi ütött? Próbál rájönni, de inkább hagyja az egészet. Lehetséges, hogy valami vagy valaki olyant látott akivel nem akar találkozni. Ezt így nyugtázza is magában. Majd utána szól egy hangos
'Szia'!-val majd ő is elment a piacról. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Piactér
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Pestispiac-
Ugrás: