Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPiactér - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Piactér - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Piactér - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Piactér - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Piactér - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Piactér - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Piactér - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Piactér - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Piactér - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Piactér - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Piactér - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Piactér - Page 4 Vote_lcapPiactér - Page 4 Voting_barPiactér - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Piactér - Page 4 Vote_lcapPiactér - Page 4 Voting_barPiactér - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Piactér - Page 4 Vote_lcapPiactér - Page 4 Voting_barPiactér - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Piactér - Page 4 Vote_lcapPiactér - Page 4 Voting_barPiactér - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Piactér - Page 4 Vote_lcapPiactér - Page 4 Voting_barPiactér - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Piactér - Page 4 Vote_lcapPiactér - Page 4 Voting_barPiactér - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Piactér - Page 4 Vote_lcapPiactér - Page 4 Voting_barPiactér - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Piactér - Page 4 Vote_lcapPiactér - Page 4 Voting_barPiactér - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Piactér - Page 4 Vote_lcapPiactér - Page 4 Voting_barPiactér - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Piactér - Page 4 Vote_lcapPiactér - Page 4 Voting_barPiactér - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Piactér

Go down 
+9
Rufus Derryl
Mason D. Hill
Chezz Princeton
Larina Marley
Petra Raven
Hannah McDowal
Rickardo Portman
Benjamin Doredumble
Sirius Black
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Piactér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 4 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 1:34 am

* Reméltem, hogy bele megy és ez így is lett. Az ismeretlen felé nyújtom az öt galleont, majd elveszi. Lenéző pillantást vetek rá. Ha már ennyire nagyra tartja magát, hogy csak így játsszon velünk, de a nevét nem meri megmondani. Csak a szája nagy... Pár lépéssel arrébb lépek, mikor meghallom Allison szavait. *
- Igen jól vagyok. Bár ez tőled kérdezhettem volna meg. De úgy látom, hogy te is megúsztad pár apró sebbel. * Majd túléli valahogy ezt is. Nem akartam tovább itt maradni, így elindultam barátnőmmel a kastély felé. Most semmi másra nem vágyok, csak egy jó meleg fürdőre, hogy kiheverjem a mai nap szörnyűségeit.


//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 4 EmptyPént. Márc. 18, 2011 9:45 am

*Bízik Mason és Sylen jó orrában, így elindul a tiltott város irányába, hogy megmentsék Max testvérét, akit elvileg gitározni kéne tanítania, ha nem lenne éppen elrabolódva. Menet közben kicsit alakít magán, és a ruházata olyanná válik, amiben könnyebb a mozgás. A metamorfmágia előnyös oldalai. *
- Igen, Mézi ismeri Hell Cityt. egyszer már kikalauzolt engem onnan, mivel persze hogy Tisha nélkül indultam el és el is tévedtem ahogyan illik. *mosolyog, mivel ő nem fogja fel ennek a helyzetnek veszélyérzetét, ő egy szép közös kalandnak tartja, amiben két vámpír félével vesz részt.*
- Menjüünk *azzal nekilendül, és legközelebb Mézi után lép a Pestispiacra. Körbepillant, és megszólal.*
- Ismerős hely, Mézi nem innen vezettél ki a múltkor? *pillant a vámpírra.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 4 EmptySzomb. Márc. 19, 2011 4:06 am

*Sylen is megérkezik közben, így Mason vezetésével el is indulnak Hell City-be. Mivel még nem járt itt, így nem nagyon szeretne lemaradni a többiektől, főleg úgy, hogy nem varázsolhat Mason elmondása szerint.*
-Kár lenne a gitárért, nem gondolod? *Kérdezi mosolyogva Chezzy-től. Értékes dolog egy gitár, főleg, ha drágán vette az ember és nem nagyon örülnek neki, ha baja esne a hangszernek.*
-Persze oda. *Mondja Sylen-nek, majd kiveszi a zsebéből a kötést és átnyújtja a lánynak, hogy kezdjen vele valamit. Elképzelése sincs, hogy most merre fognak menni, de azért minden eshetőségre fel van készülve és mit sem törődve Mason szavai-val, végső esetben alkalmazni fog varázslatot.*

//Bocs, nem tudta, hogy kijön, gondoltam írok. Smile//
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Piactér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 4 EmptySzomb. Márc. 19, 2011 8:02 am

A kis csapat rosszul tette, hogy felelőtlenül betévedt Hell City zegzugos utcáira. Bár még fogalmuk sincs miért, nyugtalanság vesz erőt rajtuk, és néha idegesen körülpillantanak, de ezt még a hely "varázsának" tudják be. Azonban, ha elég ügyesek, egy visszatükröződő felületen, megpillanthatnak egy sötét köpenybe burkolózott alakot, akinek az arcát elfedi a csuklya. Megpillanthatják, bár csupán néhány másodpercig, majd eltűnik.
Azonban Sylen, mintha furcsa suttogást hallana, kényszeredetten körbefordul, majd maga sem tudja miért, az egyik sikátorra mutat, ami a Pokolpalota felé vezet. Valami azt súgja neki, arra kell menni, bár ezt a többiek kétkedve, sőt kissé ellenségesen fogadják, hisz nem akarnak az életükkel játszani. A veszély közeleg...
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 4 EmptyVas. Márc. 20, 2011 7:03 am

-Ja, innen vezettelek ki. Nos, aki még nem tudná, én vámpír vagyok, ismerem valamennyire a környéket, pár különös arcot is, szóval meg fogjuk találni a tesódat. Együtt mozogjunk, úgy nem annyira tudnak minket szétrobbantani. Persze ha van más javaslatotok hallgatom, de az elsősorban a terv ez. *Közben körbepillantok, és pár csuklyás alakot veszek észre.*
-Ne feledjétek! Veszélyes szóba állni itt bárkivel. Ha furcsa alakokat láttok, szóljatok... De a furcsábbnál is furcsábbakat szúrjátok ki! *Adom az instrukciót, majd Sylenre pillantok.*
-Már csak azt kéne eldönteni merre induljunk. *Azért valami nyugtalanít engem is. Ismerem Hell Cityt, hiszen itt lakok, de itt valami bűzlik. És nem a fokhagyma...
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Piactér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 4 EmptyVas. Márc. 20, 2011 8:25 am


Ahogy beléptek Hell Citybe, Sylen érzi a feszült légkört. A hely légköre inkább emlékezteti egy véres csatamezőre, mint egy városra. Idegesen körbe néz néha, és egy ablakban megpillant egy alakot. Pár pillanattal később, már nincs ott. Közben elveszi a fáslit Maxtől, és az orrához emeli. Nagyot szippant az anyagból áradó szagokból. Pár pillanatig áll egy helyben aztán körbe fordul, mert suttogást hall.
-Ha Mason leleplezi magát akkor már én is. Max, én is vámpír vagyok, bár ezt már sejthetted.-Pár pillanatig csöndben marad.-Mason, veled ellentétben én csak félig vagyok vámpír. Az egyetlen példány a világon.-Mondja Masonre nézve. Ezt Mason csak sejthette, de nem tudhatta, hacsak nincs közvetlen össze köttetése a vámpírtanáccsal.
-Mellesleg, te is tudnál segíteni nekem a szagkeresésben?-Nyújtja át a rongyot Masonnek. Közben mennek tovább, és megint suttogást hall, de most mintha közelebbről jönne. Az az érzés fogja el, mintha a közeli sikátor felé kéne menni, ösztönösen oda mutatva.
-Nem tudom miért, de úgy érzem mintha arra kéne menni. Mason te vagy a helyi. Merre mennyünk?-
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 4 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 5:53 am

*Csak pislog a nagy beismerésekre, mivel úgy volt hogy Max nem tudja, és nem is kell neki tudnia, erre meg mindketten lehengerlik az igazsággal. *
- Skacok, csak nekem van egy olyan érzésem hogy Raffi nem fog örülni neked Mézi? Elvégre nah... *vakargatja meg a tarkóját Mézire pillantva barna szemeivel. Nem biztos benne hogy a fiú értékelni fogja, ha az egykori megtámadója menti meg, bár másfelől meg ugye ez amolyan egálba kerülés is lehetne.*
- Akkor menjünk arra, próbáljuk meg, azt ha nem jön be maximum visszajövünk *lelkesedik a zenész, és el is indul abba az irányba amit Sylen mond, ő nem nagyon tervez, hagyja hadd sodorják az események. Visszanéz Mézire.*
- Jól van Apuci, értettük *vigyorodik el ami olyan sajátos mosolya.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 4 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 6:11 am

*A hallottak teljesen lesokkolják Max-et. Nem gondolta volna, hogy a három társa közül, az egyik vámpír, a másik pedig csak félig az. Mondjuk Sylen-re már gyanakodott, hogy nem az, aminek mondja magát, így mikor a lány bevallása kevésbé sokkolta, ellentétben Mason-vel. Egy darabig csak szótlan, próbálja feldolgozni a hallottakat. Miután újból szóhoz tud jutni, Chezzy után szólal csak meg, amit Mason-nek szán.*
-Szóval maga támadta meg a testvéremet? De mégis mit ártott magának? Gondolom vért kívánt és egy gyerek magának könnyű préda volt. *Már átkozná Mason-t, de gyorsan kapcsol és rájön, hogy a vámpír ellen semmit nem ér a varázslás. Egy darabig megint nem tud mit mondani. A hír elfojtotta a szavakat. Ebben a helyzetben nem tud mit tenni, kénytelen hallgatni a többiekre és beleegyezni a döntéseikben. Chezzy-t nem ismeri annyira, Mason elásta már magát nála, így csak Sylen-ben tud megbízni. Igaz őt sem ismeri annyira, de a jelen helyzetben nem is érdekli. Annyi épp elég neki, hogy segít megkeresni a testvérét.
Miután egységesen eldöntötték, hogy merre mennek, próbál nem lemaradni a többiektől és minden neszre figyelni és azonnal jelezni, ha veszélyt érez.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Piactér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 4 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 6:30 am

Ahogy a csapat elindul a sikátorba, a falak hirtelen összezáródnak mögöttük, és furcsa dübörgő hangot hallanak először a talpuk alól, majd felkígyózik a falakba. Egy hirtelen remegéssel beszakad alattuk a föld, eltűnik az utca és a kis csoport egy föld alatti sötét alagútba zuhan. Fejük felett bezáródik a rés, erre már nem mehetnek vissza, két út vezet csak tovább, mindkettő előre, a kanyargós, sötét útvesztőbe...
//Folytatás: Pokolpalota: katakombák//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Piactér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Piactér
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Pestispiac-
Ugrás: