Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPiactér - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Piactér - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Piactér - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Piactér - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Piactér - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Piactér - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Piactér - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Piactér - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Piactér - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Piactér - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Piactér - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Piactér - Page 3 Vote_lcapPiactér - Page 3 Voting_barPiactér - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Piactér - Page 3 Vote_lcapPiactér - Page 3 Voting_barPiactér - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Piactér - Page 3 Vote_lcapPiactér - Page 3 Voting_barPiactér - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Piactér - Page 3 Vote_lcapPiactér - Page 3 Voting_barPiactér - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Piactér - Page 3 Vote_lcapPiactér - Page 3 Voting_barPiactér - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Piactér - Page 3 Vote_lcapPiactér - Page 3 Voting_barPiactér - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Piactér - Page 3 Vote_lcapPiactér - Page 3 Voting_barPiactér - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Piactér - Page 3 Vote_lcapPiactér - Page 3 Voting_barPiactér - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Piactér - Page 3 Vote_lcapPiactér - Page 3 Voting_barPiactér - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Piactér - Page 3 Vote_lcapPiactér - Page 3 Voting_barPiactér - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Piactér

Go down 
+9
Rufus Derryl
Mason D. Hill
Chezz Princeton
Larina Marley
Petra Raven
Hannah McDowal
Rickardo Portman
Benjamin Doredumble
Sirius Black
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:26 am

* Elgondolkodtató amit az ismeretlen férfi mond, de még nem annyira, hogy lelépjek innen. Nem tudom, de a mondandójával érdekesebbé tette nekem ezt a kis kiruccanást. Lehet, hogy jobban járt volna, ha előlem ezt elhallgatta volna. *
- Ok? Hisz ok szinte mindenre van, de vannak olyan okok, amelyek nem elég meggyőzőek. * Kissé cinikusan számolok be észrevételeimről. *
- Semmi sem biztos? Ezt vegyem úgy, hogy az sem biztos, hogy te azért löktél meg és fogtál meg, mert talán jó ember vagy, inkább csak megnézted, hogy jó leszek-e vacsorára? * Félelem legapróbb tűnete sem mutatkozik meg rajtam. Sosem voltam az a félős fajta és nem itt fogom elkezdeni, az biztos. *
- Hát jönnöm, már alig várom, legalább valami érdekes is történik erre felé. * Viccelődök, de tudom, hogy igaza van, csak lehet hogy még magamnak is nehéz ezt bevallani. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:32 am

-Az egy dolog. *Von vállat, majd elgondolkodva dől neki a mellette lévő fának. A lány nem buta, az az egy biztos. A következő kijelentésre csak vállat von. Tudja, hogy mire gondol Ashly.*
-Semmi sem biztos. Ahogy már egyszer elmondtam. Nem tudhatod, hogy ki vagyok és mi vagyok... és miért vagyok ezen a helyen. Mert ugye ezen a helyen nem olyan emberek vannak, akik csak barátkozni szeretnének veled. *Ez tényleg így van. Itt egy ember sem az a típus, aki barátkozni akar. Aztán csak felmorog és vállat von. Ismét.*
-Ahogy gondolod. Aztán ha meghalsz, majd szellemként sírhatsz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:42 am

* Egy csomó dolog jár a fejemben. Vajon tényleg vámpír? Eddig nem hittem benne, de nagyon úgy néz ki, hogy az. És csak vacsorára kellenék neki, vagy átváltoztatna? Remélem egyik sem, bár azért jó lenne hallhatatlannak lenni. Mindig is nagyra vágyó voltam, de úgy érzem annyira nem, hogy kelljen nekem az örök élet. De hírtelen abba hagyom az ezen dolgokon való gondolkodást, túl sok vámpíros filmet néztem, ahhoz hogy tudjam, hogy a vámpírok gondolat olvasok és ha valóban igaz, akkor tud mindent ami a fejemben jár. *
- Ha én megakarnám, tudni hogy maga ki és mi? * Persze, hogy még mindig hajt a kíváncsiságom. *
- Nem szoktam sírni és szellemként sem fogok, annál inkább kisérteni. * Elmosolyodok, majd megvonom a vállam, közben várom a remélgetőleges válaszát. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:55 am

*A gondolatai egyre jobban aggasztják Rufust, így muszáj beleszólnia a dolgokba.*
-Megnyugtatlak, nem változtatnálak át és igen, jól látod, vámpír vagyok. *Összefonja karjait, majd elgondolkodón vállat von. * Azt hiszem, az előbbi mondatommal eleget mondtam. *Róla többet nem sokan tudnak, maximum Mason, aki már több száz éve ismeri. Nem igazán tud a következő kijelentésre mit válaszolni. Kicsit elhallhat, majd ellöki magát a faltól.*
-Te érzed. Ahogy látom, elég lázadó típus vagy. Csak azért vigyázz magadra. *Egy jó tanács itt, a sötét kis zugban. Itt mástól ilyet nem hall.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:06 am

* Végül is elértem a célomat, bevallotta, hogy vámpír. Annak ellenére is, hogy én hallottam, hogy a vámpírok nem szoktak ezzel dicsekedni. De úgy látszik Ő más mint a több. Ezzel még nem vagyok tisztában. Mert nem tudom, hogy milyen a többi. De nem szoktam csalni az előérzeteim. *
- Érdekes. Azt hittem, hogy itt nincsenek őszinte emberek. Itt tényleg senki sem az akinek látszik. * De még mindig az előttem álló vámpírt pásztázom a szemeimmel. *
Maga szerint lázadó vagyok? * Figyelmes megfigyelés volt részéről, pedig még úgymond nyugodt állapotomban vagyok. *
- Bocs, kissé gondban vagyok. A magázással és a tegezéssel. Mert gondolom nem annyi éves amennyinek látszik. * Figyelmesen várom a válaszát. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:10 am

-Hát senki nem az akinek látszik... szinte. *Von ismét csak vállat, majd tovább hallgatja Ashlyt. Még bemutatkozni sem mutatkozott be, de arra még később lesz lehetősége. Egyenlőre csak a feltett kérdésekre és kijelentésekre próbál választ adni.*
-Annak tűnsz. Egy vámpírnak pedig nem sűrűn csalnak a megérzései. *Kisebb hatásszünetet tart, majd halványan elmosolyodik. Most már nem is takarja szemfogait.* Tegezhetsz. A korom pedig maradjon titokba. *Maximum ha a másik nagyon kíváncsi akkor megmondja. Amúgy nem. Nem szeret vele dicsekedni. Attól, hogy 22nek néz ki, még nem olyan fiatal...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:27 am

- Ez már nagyon is be lett bizonyítva. * Bele nyúlok a zsebembe és előkapok belőle egy cigarettás dobozt. Rá is gyújtok majd a férfi felé nyújtom a dobozt. *
- Egyáltalán cigarettáznak a vámpírok? * Szemeim felcsillannak a nikotin hatása miatt. Fogalmam sincs, hogy rágyújt-e. De ha igen, akkor szívesen adok neki, persze gyújtót is, majd elteszem a dobozt. De ha nem kér, akkor szó nélkül zsebbe vágom a dobozt. *
- Csak, hogy megnyugtassalak, eddig jó megérzéseid voltak. * Nézek az ég felé, majd lassan fújom ki a füstöt. Élvezem, hogy a nikotin szétáramlik a testemben. *
- Akkor ez is meg van beszélve. * Bár nagyon is kíváncsi vagyok a korára, de majd idővel....*
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:36 am

*A doboz felé nyúl, kivesz egy szálat.*
-Igen és isznak is. *Vigyorodik el, mert tudja, hogy Ash következő kérdése valami ilyesmi lett volna. Rágyújt, majd továbbra is a lányt kezdi el figyelni. Érdekes személyiség.*
-Hm... értem. *Mondjuk az nem meglepő számára, hogy Ash próbálja kicsit visszafogni magát a kíváncsisággal szemben. Nem mond semmi érdekeset a következőkben, csak elszívja a cigit, amit persze út közben meg is köszönt. Nem sokára valószínű, hogy majd el is tűnik, mert várják.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:43 am

* Úgy látszik ma érdemes volt felkelni, ha nem is másért, csak is azért, hogy megismerjem ezt az érdekes vámpírt, akivel már jó ideje beszélek,de még a nevét sem tudom. *
- Ezzel most meglepetést okoztál. * Nem csoda, hogy cigiznek meg isznak a vámpírok, hisz a jó dolgokat ők sem hagyhassák ki az életekből. ha ezt lehet életnek nevezni. *
- Csak még annyi kérek, hogy áruld el a nevedet. Aztán hagylak is távozni, gondolom ilyen tájban sok elintézni való dolgod lehet. * Még egy utolsó slukk és eldobom a cigarettát. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:48 am

-Nem is gondoltam volna... *Mosolyog, most ez el sem tűnik az arcáról. Beleszív a cigibe, majd a felfelé kifújt füstöt kezdi el nézni. Aztán jön egy váratlan kijelentés... vagy hát annyira mégsem váratlan. Sok ember kérdi a nevéről.*
-Rufus. Te pedig Ashly. *Kacsint. Előtte nem sok titok van aminek néhányan örülnek, néhányan nem.* Lassan valóban kéne majd mennem. Te kitalálsz egyedül vagy kisérjelek egy kicsit? *Igaz, nem messze lakik innen, de hát ha már vámpír és gyors akkor szívesen megteszi...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:05 am

* Eddig még nem nagyon láttam mosolyogni, de mondjuk így csábítóbb mint azzal a mogorva tekintettel. Talán, ha nem vámpír lenne... akkor ...*
- Szinte gondoltam, hogy nem fogom feleslegesen koptatni a számat. * Huncut pillantást még nem vetettem vámpírra, de pont most itt volt az ideje. *
- Ugyan igazán nem akarom, hogy miattam fáradj. Ez a sok idő amit rám szántál, épp elég megtisztelő volt. * Mint mindig egy kis cinikusságot is bele csempészek a mondandómba. *
- A legközelebbi viszont látásra. * Már hátat is fordítok Rufus-nak és szép lassan a kastély felé veszem az irányt. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:12 am

-Rendben, de vigyázz kifelé. *Mosolyog még mindig, majd miután megvárta, még Ash elindul -persze elköszön, elbúcsúzik stb... - addig áll ott egy helyben. Aztán mint a köd, eltűnik. Visszamegy a "lakására" majd megvárja az "ügyfelét" és később ismét elmegy, leginkább megkeresni Masont mert rosszat sejt utána.*

//köszöntem Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 11:25 pm

*Egy kis kirándulás féleségnek szántam ezt az egész sétát Hell Citybe. A piactérre vettem az irányt, mivel már nagyon rég óta körül akartam itt nézni. Csak még nem volt rá elég időm. Tiszta feketében vagyok szokásomhoz híven, és persze a bakancsomban. Shawdon is velem van, pontosabban a vállamon élősködik ebben a pillanatban. Nyugodt, egyenlőre. Remélhetőleg nem fog senki sem belénkkötni, mert nem hiszem hogy annak jó következményei lennének. Ma nem vagyok épp a legviccesebb kedvemben. Valahogy más vagyok mindt szoktam. Az üres tekintet alatt nincs semmi, csak ugyan olyan üresség.
Lassú léptekkel sétálgatok, és persze amit lehet megnézek, lehet hogy találok olyas valamit ami éppen érdekel is, bár ez nem annyira valószínű.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 11:40 pm

* Nem olyan rég jártam itt. De akkor találkoztam Rufusszal. Mit is mondhatnék elég érdekes találkozás volt, azóta is azt várom, hogy még egyszer össze fussunk. De a mai napon nem tartom lehetőségesnek, mivel még nappal van és tudtommal a vámpírok csak éjszaka közlekednek. Sétálgatok a piactéren, semmi szándékon nincs, csak nézem ezt a sok vackot, de biztos, hogy nem fogok semmit sem megvenni. Sötét kék farmerommal nem mondhatnám, hogy feltűnősködök, inkább a hosszú fekete kabátommal csaphatom ki másnál a biztosítékot. Valami nagyon is oda vonzotta a figyelmemet. De nem tudtam rájönni, hogy mi is lehetett az, ezért ott is hagytam, ekkor vettem észre egy ismerős személyt, aki háttal állt nekem. Gondoltam egyet és oda lépek hozzá. Lassú léptekkel hátulról próbálom meg ijeszteni, mivel sosem tudhatod, hogy mi is történik veled Hell Cityben. Picit meglököm majd, várom, hogy megforduljon és meglássa ki is vagyok. *
- Szia Allison. Rég láttalak már. * Majd végig mérem a lányt kíváncsi szemeimmel. *
- Mit keresel itt? Nem gondolod, hogy veszélyes neked ez a hely? * Elcsodálkozok rajta, hogy annyi idő után pont itt találkozok vele. Mert régebben jóban voltunk, de eltávolodtunk egymástól, túl sok időt töltöttünk el egymás nélkül, ahhoz, hogy ne tudjam hogy most, hogy is állunk egymással. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 11:44 pm

A két gyermek egyáltalán nincs biztonságban a piacon. Nagy a pangás, emberek minden felé. Láthatóan elég sok szem rájuk szegeződik, néhány emberrabló jól megnézi őket de aztán inkább tovább folytatják a dolgukat. Furcsábbnál furcsább emberek érkeznek és tűnnek el, majd amikor a két lány elhalad egy fekete csuklyás ember mellett és belenéznek a dobozba ami az ismeretlen alak mellett van, érdekes késztetést kezdenek érezni, hogy odamenjenek és kíváncsian belenézzenek, hogy mi van a dobozban. Amikor már egészen közel érnek, a csuklyás -nem tudni, hogy nő vagy férfi- eléggé halkan szólal meg.
-Gyertek csak, gyertek! Ő éppen rátok vár! - A dobozba belenézve nem akármilyen fekete kutya látható, hanem egy kétfejű. Allison egyre csak érzi azt a késztetést tovább, de már annyira, hogy lehajol és megsimogatja a kiskutyát.
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 11:55 pm

*Egy pillanatra megállva, és körültekintve észrevetem a sok furcsa és kissé ilyesztő személyt. Azért még ez sem tud eltántoritani ettől a helytől. Ekkor valaki meglökött, remélhetőleg valaki aki ismerős, mert ha nem akkor nem leszek épp könyörtelen. Majd megfrdultam és ott állt Ash.*
-Ash... szia. Én is téged. *Kedves hangon szólok a lányhoz, kicsit jobb kedvem lett egy régi ismerőstöl. Majd együtt elindultunk valamerre. Egy csukjás alakot vettem észere, mellette egy szép kis dobozzal. Érdeklődéssel figyeltem, kíváncsi vagyok mi lehet benne. Ash-re nézek. Egy doboz nem annyira ilyesztő, de mért pont egy csukjás személy áll mellette... Végül odamentünk, és az alak hangja nem volt a leg bíztatóbb. Vettettem egy pillantást a dobozba, egy aranyos kis kutyus. Lehajoltam hogy megsímogassam, mert én ilyen vagyok. Imádom az állatokat, és olyan aranyos szemekkel nézett rám, hogy nem tudtam csak úgy elmenni mellette.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 12:02 am

* Lehet, hogy túl másnapos vagyok, ahhoz hogy felismerjem a baljós jeleket. Észre veszem a körülöttünk somfordáló fura embereket, de nem vettem róluk túl nagy tudomást. Erős kényszert érezve a doboz felé mentünk. Észre kellett volna vennem, hogy csak bajt hozhat ránk, de nem törődve semmivel oda sétáltunk a csuklyás alakhoz. Amíg Allison a kutyával volt elfoglalva én az alakot néztem. De nem tudtam rájönni, hogy férfi vagy nő-e. De minden bizonnyal nem jó szándékkal tartózkodik itt. Kezdek észhez térni, kijövők a kábulatból és Allisonra pillantok. *
- Hagyd azt a kutyát. Inkább menjünk innen el. Kezd nem jó előérzetem lenni. * Nem szoktam becsapni a megérzéseim, remélem most is úgy lesz, ahogy érzem. Itt nem állnak le csak úgy beszélgetni az emberek. Biztos, hogy valami rossz szándéka van velünk, ami nem nyeri el éppen a tetszésemet. Remélem Allison hallgat rám, mert most igazán nem akarok pont itt bajba kerülni. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 12:08 am

A csuklyás alak halvány félmosolyt eresz meg. Allisont kezdi el figyelni, ahogy a kétfejű kutyát kezdi el simogatni. A kutya engedelmeskedik, sőt még meg is nyalja a lány kezét. Mikor Ashly kijelenti, hogy nem jó előérzete van, a férfinek egy pillanatra mintha sárgán felizzana a szeme. Hogy ezzel mit ért el? Egy kicsit belehatolva Ash elméjébe, megváltoztatta annak tényállását. Szóval most már Ashly sem tud uralkodni magán, ő kezdi el simogatni a kutyát, miközben Allison a csuklyás alakra kezd figyelni.
-Öt galleonért megkapjátok. Nem illegális, jó helye lenne nálatok. - Elég komolyan mondja a dolgokat, nem biztos, hogy jó lenne nemet mondani. Már nem befolyásolja a két lányt, hagyja, hogy megmondják a véleményüket. Idő közben ha valamelyik lány hátranéz, észreveheti, hogy a fal mellől még két ember figyeli őket.
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 12:18 am

*Kezd egyre furcsább lenni a helyzet, és Ash szavaira felpillantottam, és kissé észheztértem. Igaza lehet, nem kellene nekünk itt lenni.*
-Igazad van, gyerünk... *Mire ezt kimondtam már Ash ott volt mellettem a kutyát símogatva. Egy pillanatra nem értettem semmit, de bizonyára ezt nem önszántából csinálta. Felkelltem és a csukjás alakra tekintettem. Elég gyanúsnak túnik már eleve, de most hogy manipulálta bizonyára Ash-t úgy gondoltam hogy vagy most vagy soha nem megyünk el innen. Egy félfordulatot vévé, a kezement Ash vállára tettem.*
-Ash, gyerünk,... *Szólalok meg már kissé ideges hangon. Miközben várom Ash-t hogy végre feltápászkodjon, hátratekintve még két furcsa alakot veszek észre. Ez volt az a pillanat amikor nekünk gyorsan el kell tünnünk.*
-Nem kell nekünk kutya... *Szólok a csukjás alakhoz. Megfogtam Ash karját, és rángatni kezdtem. Remélem észheztér és sikerül elillannunk, mielőtt valami bajunk esne. Shawdon még mindig a vállamon volt, és forgolódni kezdett. Nálla ez féllig meddig már támadó helyzetnek számít.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 12:29 am

* Szinte semmit sem hallok a külvilágból. Csak a kutyára figyelek. Simogatni kezdtem. Nem tudom, hány másodpercig vagy akár percekig is a kutyát simogattam, valahogy elveszett az időérzékem. Arra lettem figyelmes, hogy Allison már nagyon ideges. Ekkor térek valamilyen szintem magamhoz. Kutyára pillantok, amit még az előtt simogattam. Ekkor jövők rá, hogy én nem is szeretem a kutyákat és biztos, hogy nem nyúltam volna hozzá önszántamból. Gyorsan felkelek és hátra nézek, próbálok nem nagy feltűnést kelteni, de azt hiszem ezzel már rég elkéstünk. Már akkor kiszúrt minket mindenki mikor ide jöttünk. Persze, hogy észre veszem azt a két fura alakot, aki csak minket néz. Ekkor veszem észre, hogy Allison elkezdi a kezemet rángatni. Nem tudom, hogy minek, hisz látom a körülöttem lévő veszélyt. Majd a csuklyás alak felé nézek és közlöm vele, hogy nem vagyok kutya párti. Majd megfogom a barátnőm kezét és elkezdünk úgy rohanni mint még soha. Szerencsére tele van a piactér, remélem nem lesz nehéz dolgunk az elvegyülésben. Futás közben ösztönösen hátra pillantok, ekkor veszem észre hogy az előtt a falnál álló két fura személy már nincs ott. Két lehetőség van, vagy elmentek, vagy elkezdtek utánunk loholni. De reméljük a legjobbakat, hogy békén hagynak minket és hogy ezt is valahogy megússzuk. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 12:40 am

-Dehogy nem vagy kutyapárti. - Suttogja a csuklyás, majd mikor Ashly és Allison menekülni készülnek a két ismeretlen alak, elébük hopponál és csontos kezükkel megfogják őket és az egyik, Allison nyakához egy kést is szorít. Két lépést lépnek és visszaállnak a csuklyás alak elé. Nem engedik el a lányokat. A kutyás alak most leveszi a fekete talár csuklyáját és ekkor már észlelhető, hogy férfiből van. Kezében ő egy érdekes medált forgat, amitől talán van az az ereje.
-Nos, hol is tartottunk? - Tényleg nem volt jó nemet mondani az alaknak.- Öt galleon. És tiétek a kutya. Ha nem... akkor még meglátjuk mi lesz. -Itt leginkább Ashlyre néz, közelebb is lép hozzá.
-Lehet, hogy a kisbarátnőd sínyli meg.
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 12:54 am

*Hát igen a futás nem volt a legjobb, mivel elkaptak minket. A csontos kéz már alapból rémisztő volt, de amikor már egy kést éreztem a nyakamon, éreztem a halál halk sugallatát. Éreztem hogy nekem itt végem. Shawdon is elbújt a zsebemben, öreg már ő az ilyen harcokhoz... A alak csukja nélkül, már nem mondom hogy szebb látvány, és azt se hogy nyugtató, de egy fokkal jobb. A férfi -ami már tisztán látható- egy medállt tartott a kezében. Azt kezdtem el figyelni, miközben hallgattam halk szavait.*
-Sínyli? én nem akarok sínyli lenni. *Kezdek kicsit hisztizni, hátha könnyebben megússzuk a dolgot, de miközben kést szegeznek a nyakamhoz elég nehéz pozitívan gondolkodni.*
-Ash... *Féllig kiálltok rá, hogy csak egy átkozott kutya, és mivel úgy látszik a férfi tőle várja az öt galleont, nekem nincs sok beleszólásom. Vagy mégis van, mivel az életem múlik rajta. Remélem nem lesz annyira zsugori, hogy nem fizet semmit. Lehetne annyi szeretet benne, és hát régi barátnők vagyunk, tudtom szerint.*
-Ha annyira akarsz ölj meg. Már úgy sincs sok értelme az életemnek... *Lehajtott fejjel suttogom a férfinak, de közben számítok rá, hogy Ash azért tesz valamit értem. Amúgy meg hát már felkészültem a halálra, csak féltem az én kis pókomat. Hisz már olyan sok mindent átéktünk együtt, nem most kell eljönni annak az időnek, mikor mindennek vége...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 1:08 am

* Szinte éreztem, hogy nem lesz nagy értelme a menekülésnek. Alig futottunk el attól a helytől, a csuklyás alak segítői már is elkaptak minket. Minden idők legrövidebb menekülése lehetett a miénk. Nem akarom elhinni, hogy annyian vannak itt és mind lássák, hogy bánnak velünk. És senki sem tesz ellene semmit. Talán ez itt minden napos és inkább kimaradnak belőle, mert féltik azt a szánalmas életüket. Meg sem szólalok, csak gondolkozok. Mivel Allison rosszabb helyzetben van mint én. A hiszti csak rossz hatással van rá, kezdek tőle ideges lenni. Ekkor veszem észre, hogy a nyakához kést szorítottak. Kezdek lehiggadni és felnőtt ésszel gondolkozni. *
- Allison, te csak maradj csendben. Most igazán nem kell ide a hiszti rohamod. Nem kell látniuk, hogy félsz. * Biztatom, vagyis csak próbálom, nem tudom hogy sikerül-e, ebben a helyzetben. De jobban járnánk, ha megőriznénk a hideg vérünket. *
- Hát ha már nincs más választásunk. * Nézek a férfira, hát csuklya nélkül nem valami szép látvány. Mondhatni nem az én esetem. *
- Legalább azt mond meg, hogy hívnak, ha már ennyire jóban lettünk. * Úgy nézek rá, hogy még a szemem sem rebben meg. Remélem rájöttem, hogy most mit is kell tennem. Mert igazából ha rajtuk múlik, akkor így is úgy is megölnek minket még ha ki is fizettük a kutya árát. *
- Van egy jó ajánlatom. Kifizetem a kutya árát, de meghagyom neked a kutyát. Mert nekem egy ilyen dög nem kell. Legalább eltudod adni másnak. Dupla haszon. * Mosolygok rá, remélem benne lesz az alkuban. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 1:19 am

A kutyás alak csak bólint egyet Ashly kijelentésére, majd amikor Allison megszólal a kés egyre közelebb kerül annak torkához. A másik lány próbál alkudozni, de láthatóan nem nagyon szeretne belemenni a másik. Nagyon el akarhatja passzolni azt a kutyát.
-Hm... -Az utolsó ajánlaton láthatóan elgondolkodik. Nem akarja megöletni a két lányt, abból csak neki lenne baja, viszont a kutya se kell neki mert nem akarja, hogy az ellenőrök a nyakán járjanak.
-Benne vagyok. -Kezét tartja a kutyás alak előre, majd ha Ashly az öt galleont átadta, akkor int a két embernek, hogy engedje el őket.
-A nevem nem lényeg. De menjetek mielőtt még meggondolom magam. -Azzal visszaveszi a csuklyát és visszasétál a kutyája mellé és próbálja elsózni azt valaki másnak.
Allisonnak a nyakán apró vágásnyom látszik meg, ami három nap után eltűnhet. Ashlyn csak néhány kék folt található.

//Köszöntem Wink Jutalmatok egy-egy tallér ^^//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 1:27 am

*Kicsit csodálkozom Ahs-en, nem gondoltam volna hogy tud ennyire komoly is lenni, de lagalább akkor van még valaki aki hasonló gondolkodású mint én. A hisztim meg csak azért volt, mert jól eset.. rég hisztiztem már, épp ideje volt. A megegyezés érthető volt, mindenki jóljárt. Mikor elengedtek minket, a nyakamhoz kaptam, a vágásnyom nem túl bíztató, de egy sállal simán el lehet takarni. Ez után a zsebembe helyeztem a kezem, ott volt Shawdon, kivettem és ellenőriztem, hogy nem esett e valami baja. Szerencsére ő megúszta.*
-Jólvagy? *Fordulok Ash-hez.* köszike, hogy megmentettél. *Köszönöm meg tetteit, és a vállára teszem a kezem. Azért jó kis kirándulás volt ez, igaz veszélyekkel töltött, de megúsztuk. Végül is az a legjobb benne hogy összefuttam Ash-el, rég láttam már, és remélem újra olyan jóba leszünk mint eddig.
Ezek után a kastély felé vettem az irányt, nem tudom hogy Ash velem tart e, de ha igen akkor legalább birunk beszélgetni.*



//köszike Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Piactér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Piactér
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Pestispiac-
Ugrás: