Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErkély - Page 11 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erkély - Page 11 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erkély - Page 11 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erkély - Page 11 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erkély - Page 11 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erkély - Page 11 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erkély - Page 11 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erkély - Page 11 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erkély - Page 11 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erkély - Page 11 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erkély - Page 11 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erkély - Page 11 Vote_lcapErkély - Page 11 Voting_barErkély - Page 11 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erkély - Page 11 Vote_lcapErkély - Page 11 Voting_barErkély - Page 11 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erkély - Page 11 Vote_lcapErkély - Page 11 Voting_barErkély - Page 11 Vote_rcap 
James Miller
Erkély - Page 11 Vote_lcapErkély - Page 11 Voting_barErkély - Page 11 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erkély - Page 11 Vote_lcapErkély - Page 11 Voting_barErkély - Page 11 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erkély - Page 11 Vote_lcapErkély - Page 11 Voting_barErkély - Page 11 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erkély - Page 11 Vote_lcapErkély - Page 11 Voting_barErkély - Page 11 Vote_rcap 
Chris Martines
Erkély - Page 11 Vote_lcapErkély - Page 11 Voting_barErkély - Page 11 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erkély - Page 11 Vote_lcapErkély - Page 11 Voting_barErkély - Page 11 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erkély - Page 11 Vote_lcapErkély - Page 11 Voting_barErkély - Page 11 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erkély

Go down 
+20
Cintia Thomson
Daniel Reed
Nicole Hart
Nathaniel L. Matthews
Ivan Vladislav Dargo
Wallace Xavier Walters
Hannah McDowal
Blake A. Attaway
James Miller
Veronica Johnson
Yasmine S. Moore
Raisen Hagiri
Amanda C. White
Solaria Luthia
Sindy Logan
Ted Forrester
Miriam Hewer
Ingrid Weiss
Ophelia McCord
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyPént. Szept. 10, 2010 1:48 am

- Igen ismételem magam. Persze csak akkor dögös a fekete amikor rajtam van. * Most is csak az önbizalom beszél belőlem, de inkább több legyen beölel mint kevesebb. *
- A játékokban mindent szabad? * Kíváncsian kérdezek vissza. Mert elő jött egy két ötletem. *
- Ezt amit mondtál jól jegyezd meg. * Arcomon egy nagy mosoly jelenik meg. Aztán csak nézem, mást nem is tudok már vele tenni. Olyan jó, hogy végre lehet, hogy olyan pasit fogok ki aki szintén cigizik és nem fogja azt mondani, hogy hamutálca ízű a szám. *
- Ebben úgy látszik, hogy hasonlítunk egymásra. Ha még több hasólóságot találok akkor már elkezdek gyanakodni, azon hogy esetleg rokonok is lehetünk. De nem valószínű. * Ezt a sosem veszítre értem, majd elfogadom a kezét és hagyom hogy maga mellé húzzon. Nem tehetek róla imádom a közelségét. Lehet, hogy már túlzottan is, de igyekszek nem túl feltűnően kimutatni. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyPént. Szept. 10, 2010 2:00 am

- És akkor még dögösebb ha nincs rajtad.
* Teszem hozzá egy pimasz mosoly kíséretében. Beleszívok a cigibe, majd hosszan fújom ki.*
- Nos , vannak bizonyos szabályok, de ugye mint tudjuk a szabályokat mindig meg kell szegni.
* Félkarommal átölelem, közben még mindig a cigit szívom.*
- Afelől nincs kétségem, hogy nem vagyunk rokonok. Ha egy cseppnyi Matthews vér is lenne benned, akkor sznob és bunkó lennél. Eddig egyiket sem tapasztaltam.
* Úgy fordítom Ash-t , hogy háttal legyen nekem. A füléhez hajolok és belesúgom.*
- Nézd ! * Mutatok a cigimmel az erdő felé , ahol láthatóan előjött egy -két vad.*
- Este van és az állatok előjönnek. Én is ezt teszem, éjszaka élek. Talán ezért tartanak néhányan érzéketlen állatnak.
* A haját kicsit arrébb söpröm, hogy szabaddá váljon a nyaka. Nem tudom, de valamiért imádom a női nyakakat. Talán valamelyik ősöm vámpír volt. Ajkammal végigszántom a nyakát, majd a hajlatnál megállok és egy picit el kezdem szívni. Vámpíreffektus. Hamm, nyamm . Egy vörös folt jelenik meg a szám nyomán. *
- Na az első maradandó nyom, tőlem.
* Mondom neki, majd szembeforgatom magammal, és ismét követelőzően megcsókolom.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyPént. Szept. 10, 2010 2:32 am

- Hát majd kipróbáljuk, hogy dögösebb a ruhám. Ha rajtam van, vagy esetleg a perzsa szőnyegeden. * Szám szélén egy apró mosoly jeleik meg. *
- Ez csaj jó hír lehet számomra. Meg az is, hogy állítólag nem vagyok sznob és bunkó. * Ezt éppenséggel vehetném bóknak is. *
- De akkor ezek szerint te az lennél? Mert eddig én még nem vettem észre. * Ez a részemről egy aprócska bók volt, de lehet, hogy Nath nem is vette észre. *
- Én is inkább este jövök elő. Ezek szerint én is érzéketlen állat lennék? * De ahogy kimondtam mindezt, azt veszem észre, hogy szája a nyakamra tapad és elkezdi szívni. Ami egyben fájó és izgató érzés is volt. Csak azt nem tudom, hogy ezek után, hogy bírja megállni, hogy semmi más ne történjen. Nem mondom van benne önakarat. *
- Első? Ezek szerint még hány lesz? * Természetesen a csókot viaszozom, de úgy, hogy a csók végé kicsit megharapom a szája szélet. De nem úgy, hogy kivérezzen, hanem csak érezze. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyPént. Szept. 10, 2010 2:44 am

- Én mindig is kivételes ember voltam és vagyok is . Különlegességem ebben is megmutatkozik. Ezt a negatív dolgot nem örököltem családomtól.
* Kicsi önfényezés, bár már szerintem így is eléggé csillogok. De kell is az. Nem mintha anélkül ne vennének észre. Elég a nevem említése és valaki elolvad.*
- Az érzéketlen biztos nem.. Az állat része viszont... * Gondolkozok el egy kicsit. * - Talán egy kis vadmacska vér ?
* Találgatok. De ez is majd később kiderül.*
- Ezt még nem tudom megmondani. De talán egy egész nagy számkörben gondolkodjunk.
* Nos a vadmacska kicsit előtör. Legalább is az ajakharapdálásból ezt szűröm le. A kezem lecsúszik a felsője aljához, ahol valami kis utat keres az anyag alá. Hop és meg is van. Milyen meleg a bőre, te jó ég ! Végig zongorázok a bordáin, majd megállok a melltartója szélénél.*
- Na és most ? Hogyan tovább ? Így... * Itt egyetlen kis pöccintéssel kioldom a kapcsokat.* - Vagy hagyjuk még ? * És már vissza is tettem a helyére őket. Van benne gyakorlatom.. Hiszen gyakorlat teszi a mestert.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyPént. Szept. 10, 2010 3:01 am

- Eszre vettem, hogy te kivételes vagy. Tudod én csak az olyan emberekhez vonzódok. * Ez már akkora bók volt amit nem szokásom, de ami igaz az igaz. *
- Vad macska vér? Ugyan már, nem vetted észre, hogy én milyen szelíd kis cica vagyok? * Ebben lehet, hogy igaza van, már mint a vad macska részben. De még túl hamar van, hogy felfeddjem magam előtte. Végül is nem vagyok én olyan vad, csak néha amikor rám jön. *
- Mondjam azt, hogy rád bízom magam és tegyél velem amit csak akarsz? Ugye milyen jól hangzana? * Szemébe nézek és várom a választ, kíváncsi vagyok mit is felel rá. *
- Úgy emlékszel, hogy te még az előtt azt mondtad, hogy ez még az előjáték és a játékokban vannak szabályok, de azért vannak, hogy megszegjük őket. * Kicsit figyeltem rá és idézem, pár szavát. *
- Akkor most játszunk? * Kis sanda mosolyt lejetek Nath felé. *
- Mit játszunk, legyek az a jó kislány aki tiltakozik vagy rossz legyek és mindenre igent mondjak? * Még mindig szemezek vele, próbálom a testbeszédjéből kideríteni, hogy mit is akar. Éppenséggel mondhat nemet is mikor igent akar. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyVas. Szept. 12, 2010 2:55 am

- Óh milyen kedves vagy.
* Lehet ,hogy egy kis gúny s votl benne !? Sebaj, azt már megszokhattam. Ez nem fog foltot ejteni az önbizalmamom.*
- Szelíd kiscica ? Amennyiben tényleg az vagy, nos..jól álcázod magad.
* Közelebb hajolok hozzá, hogy az arcunakt cask pár mili válassza el. Erre vajon a vadmacska vagy a házicica fog reagálni ?! Közben persze válaszolok a kérdésre.*
- Már rég birtokollak Ash... És élvezem.
* Súgom neki, majd visszahúzódok. Bólintok arra, amit tőlem idéz. Igen, mintha mondtam volna.*
- Ash az egész élet egy játék. Mi mindig játszunk.
* A mindig-et kicsit megnyomom , hogy értse a választ a kérdésére. *
- Hű, hűt mindkettő jól hangzik..
* gondolkozok el. MAjd egy kis hatásszünet után már választok is.*
- Mit szólnál ha a jókislány lennél aki mindenre igent mond ?!
* Csak a szokásos. Ha nem tudok választani két dolog közül akkor összegyúrom azokat. Így megkapom mindkettőt és megint én járok jól. Bár jelen esetben szerintem, mindketten jól járunk.*
- Tudod szerintem nem a legjobb helyszín ez ahhoz, hogy a jókislányt játszd..
* Jegyzem meg egy titokzatos mosoly kíséretében,majd közelebb lépek Ash-hez és felkapom.*
- Mit szólnál ha meglátogatnánk a Hotel Royalt ? Azt mondják kényelmes és szép nagy ágyaik vannak..
* Elindulok befele a folyosóra, Ashhel a karjaimban. Szinte meg sem érzem a súlyát. Talán ez annak is köszönhető, hogy a testmágiának hála a nálamnál jóval nagyobb súlyú dolgokat is könnyen elbírom. Bár Ash nem tartozik a súlyos gondok közé, bárki elbírná cipelni. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyVas. Szept. 12, 2010 3:17 am

* Csak hallgatom mit is mond Nath. Egyszerűen imádom a hangját. Képes lennék talán életem végéig ugyanezt a hangot hallgatni. *
- Igen szelíd kis cica vagyok. Nem álcázom én magam. * Szám szélén egy önelégült mosoly jelenik meg. Mikor közel hajol hozzám legszívesebben magamhoz ölelném és végig karmolám a hátát. De még türtőztetem magam, mert ami késik az nem múlik. *
- Valóban? Én eddig azt hittem, hogy te estél bele az én kis csapdámba és hogy én birtokollak. * Nevetek fel, szerintem ő engem jobban a birtoklásába vett mint én őt. *
- Értem. * Ha játék akkor legyen játék. Bár nem hiszem el, hogy mindig lehet játszani. Valamikor kell szünetet is tartani. *
- Tudod lehet, hogy lehetséges lenne az a verzió is. * Szemébe nézek teli komolysággal. Valami megváltozott, előbb még viccelődtünk most meg már nagy itt a komolyság. Vagy csak én érzem úgy. *
- Nem is tudom. * Mit is tegyek... játsszam el a szűz kislányt vagy legyek rossz.... majd kiderül. *
- Én benne vagyok. De várjunk csak nem most jön az a rész mikor tiltakoznom kell? * Nevetek fel és Nath-ra pillantok. *
- Tudod az nem ér, hogy elrabolsz. * Célzok arra, hogy a karjaiban visz. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyVas. Szept. 12, 2010 3:27 am

- Ez esetben , ha nálad ilyen a szelíd kiscica, akkor nagyon is kíváncsi vagyok milyen a vadmacska.
* Kacsintok rá cinkosan. Ha magától majd nem jön elő, akkor én előcsalogatom. Az úgyis annyira megy.*
- Te tudod... Bár engem jelen esetben az sem állítana meg.
* Vigyorgok rá, miközben szép tempóban haladunk a kijárat felé. Útközben összefutunk pár diákkal, akik nagy szemeket meresztenek ránk. *
- Hát vannak ilyen csúnya dolgok is a játékban..
* Vonom meg a vállam, de egyáltalán sem bánom, hogy ez a mese most így alakul. Szembe jön velünk a reggeli vöröske, akit visszautasítottam és olyan gyilkolni készülő szemekkel mered először rám, utána Ashre, hogy az már bántó. Felszisszenek amolyan gúnyosabban, hát nem én tehetek róla, hogy tehénsegge van.*
- Na és most kapaszkodj, cica !
* Súgom neki majd amikor kilépünk az ajtón kicsit még odébb sétálok majd megpördülök a sarkamon és hopp,már a Hotel Royal előtt találjuk magunkat*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:02 am

*Cél nélkül indult útjára ma is, és az erkélyen kötött ki. Nem igen tud aludni, és ahhoz még korán is lenne, így marad a séta, és gondolkozás. Fekete farmert visel, egy színes pólóval, karján pedig széles szalag fedi a jegye helyét, amit nem tesz közszemlére. Ki se néznék belőle, hogy halálfaló, de hát nem ő döntött így, hanem belekényszerítették, nem tehet róla. Leül a kis padra, és mered maga elé, miközben gondolatai vadul kergetik egymást.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:10 am

*Dorothy kiment az erkélyre, hogy elszívja szokásos levendula illatú cigarettáját. Már a cigi felénél tart, amikor egy furcsa fiú lép az erkélyre. Már látta őt többször, de mindig valahogy tartott tőle. Óvatosan felé fordította tekintetét és közben elnyomta a cigit. Furcsállta a fiú karján a széles szalagot, de nem tulajdonított neki túl nagy jelentőséget. A fiú is ránézett, ezért köszönt neki.*
- Szia! *Köszöntötte kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:13 am

*Észreveszi a lányt, bár kissé megkésve, és kissé zavarba is jön. Nála ez nem nagy művészet, majd amikor Dorothy köszön neki, ő is a lány felé fordul és viszonozza is.*
- Szia, bocsi nem vettelek észre elsőre... *mentegetőzik, bár akkora nagy vétket nem követett el. A levendulaszagra kissé összeráncolja az orrát, de aztán beazonosítja hogy honnan jött a szag, és kissé elcsodálkozik. Biztosan a női cigaretta más, mint a férfi, mert eddig semmilyen konkrét illatút nem szagolt még, csak sima, egyszerű büdös szagút.*
- Hogyhogy itt? *kérdezi, hogy ne csak üljön kukán, hanem legyen értelme is annak hogy itt van ma.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:23 am

- Csak kijöttem elszívni egy cigit. *Mutatott a kezében lévő cigire.*
- Meg kicsit kiszellőztetem a fejem, összefutottam egyik ismerősömmel és hát eléggé megbántott, bár már megszokhattam tőle. *Meredt maga elé és magyarázott, bár inkább magának. Aztán gondolt egyet, elmosolyodott és a fiúra nézett.*
- És te mi járatban vagy erre? *Kérdezte, miközben a cigit kipöckölte az erkélyről.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:30 am

- Értem *jegyzi meg, mert ő nem érti ezt, ő nem dohányzik, nem tudhatja mi a jó benne, és miért kell annyi embernek hogy folyton a szájában legyen. A következőre nem tud sok midnen mondani, inkább csak úgy fészkelődik, hogy a lány felé legyen teljesen fordulva, mert így illik ugye.*
- Én csak... kijöttem gondolkozni kicsit *feleli, mert feje tele van furábbnál furább képekkel, és gondolatokkal, amik a két oldal között ingadoznak.*
- Egyébként Kim vagyok, Kim Kaguya *mutatkozik be, mert eddig ezt nem tette meg, és ennek hiányára most ébredt rá.*
- Nah és te? *vonatkozik a kérdés a lány nevére.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:38 am

*Dorothy érdeklődve figyelte a fiút. Egyébként ő nem volt erős dohányos, sőt inkább csak akkor gyújtott rá, ha kedve szottyant és akkor is csak erre a levendulás cigarettára, amit mindig Franciaországban szerez be, amikor ott nyaral. A fiú bemutatkozását hallva ő is rögtön bemutatkozott.*
- Én pedig Dorothy Brown, Plama. Te melyik házba tartozol? *Nézett a fiúra kérdőn.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:41 am

*Őt valamiért sosem vonzotta semmiféle ilyen károsnak nevezett szenvedély, nem érzi úgy hogy még a leglágyabb fajtára is szüksége lenne. Ahhoz ő túl "jó", hogy iylesmiket űzzön.*
- Amira, másodikos amirás vagyok. *felel, majd a következő kérdés jut az eszébe, amiben nem teljesen biztos, így inkább megkérdezi.*
- A Plamának ki a házvezetője? *érdeklődik, és kinyújtózik, amitől kicsit megfeszül rajta a póló, láthatóvá téve a ruha alatt rejtőző, kissé túlságosan is vékonyka testet. Az utóbbi idők enyhén megviselték, és ez meg is látszik rajta.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:58 am

*Dorothy elgondolkozott, majd megszólalt.*
- Sandra Berger tanárnő, de még én sem találkoztam vele. Ő a tájrajz tanárunk is úgy tudom. Én még csak elsős vagyok, úgy hogy túl sok információval nem tudok szolgálni. Eddig nem sok amirást ismertem meg, inkább faminésokat. Többségük nem túl kedves, annak ellenére, hogy egyikőjükkel elég közel kerültünk egymáshoz. *Itt mélyen elvörösödött, majd unalmában rágyújtott egy újabb cigire.*
- Te voltál a bálon? *Kérdezte a fiútól hirtelen.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:02 am

*Biccent, most már biztos akkor benne, hogy jó volt a sejtése, és az idei bálkirálynő a HV.*
- Én ismerem Berger tanárnőt, már voltak vele óráim, csak nem tudtam hogy HV is. *magyarázza, majd a kijelentésre, miszerint közelebbi kapcsolatba került egy faminéssal, kissé elhúzza a száját, ő valamiért nem kedveli őket, talán mert, eddig mindegyik bántotta őt. Ted, James, Will.... főleg Will.*
- Igen voltam, és láttalak is táncolni *mondja, mert ők is voltak Nicole-al, csak nem mentk be a nagy tömegben, inkább a szélen táncoltak.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:27 am

*Ő is látta a fiút, mikor a tömeget pásztázta. Nagyon tetszett neki a bál, nagyon jól érezte magát Bennel. Azonban most már el kell búcsúznia a fiútól, mert már kezdett fáradt lenni.*
- Én is láttalak egy lánnyal, mikor az embereket nézegettem. Viszont nekem most mennem kell, mert már későre jár és kezdek álmos lenni. Nagyon örültem, hogy megismerhettelek. *Szólt mosolyogva majd elindult, hogy visszatérjen a hálótermébe.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:32 am

*Nekik is tetszett a bál, és nagyon élveték az együtt töltött időt Nicole-al, bár egyikük sem mondta ki nyíltan, de jól érezték magukat nagyon is.*
- Igen, Nicole-al mentem a bálra *felel, egy aprócska mosollyal mert a lány említésére, mindig oylan jó érzés tölti el, hogy végre van egy igazi barátja, mert ő annak tekinti a lányt, és meg sem járja az agyát, hogy ez esetleg több lehet mint barátság.*
- Rendben, én is örülök hogy megismertelek, jó éjt* búcsúzzik ő is el a lánytól, és ő is nemsokára visszatér a hálójába.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptySzer. Jan. 05, 2011 6:38 am

*Nagyot sóhajt, majd kilép az erkélyre és rákönyököl a korlátra. A tájat kezdi el szemlélni közben pedig csak egyre töri a fejét. Órára elmenni luxus, mostanság inkább csak bent volt. Házvezetőjével beszélt egy két szavat, de azt is csak futólag. Fekete nadrágban, egy fehér pólóban és egy vékonyka kis kapucnis felsőbe van kint. Fejét szellőzteti.*

//Teddel időn kívüli játék ^^//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptySzer. Jan. 05, 2011 8:10 am

*Csak kóvályog a kastélyban, csizmás lábával kegyetlenül döngetve a folyósokat, Sindyt keresi. Már volt fent a hálójában, de ott csak szobatársai kaptak szívinfarktust, és közölték hogy a lány már lement, talán az egyik kedvenc helyén, az erkélyen lesz. Úgy tűnik tudtak valamit, hiszen ahogy kilépett az erkélyre, valóban itt van a lány. Megáll, és csak nézi, nem is tudja elképzelni, hogyan bírta ki eddig nélküle, érzelmei heves viharként söpörnek végig a bensőjében. Egyenlőre nem szólal meg, csak gyönyörködik Sindy kecses, és nőies alakjában, a hosszú, selyemnél is puhább hajában, és a reménytelen könyöklés poziciójában. Kis idő elteltével azonban, vágytól fűtött hangon szólal meg.*
- Visszajöttem...
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptySzer. Jan. 05, 2011 8:26 am

*Nem is veszi észre, hogy valaki a háta mögött áll és nézi. Csak kémleli a táját, néz ki a fejéből. Ted hiányát egyszerűen nem tudja feldolgozni. Szinte a szívrohamot hozza rá az ismerős hang... már azt hiszi, csak képzelődik vagy valami ilyesmi. Megfordul és nagyokat pislog láthatóan vörös szemeivel.*
-De... hogy... *Nem is tud semmit mondani, egyszerűen csak a fiú nyakába veti magát és szorítsa, öleli magához ahogy bírja... nem tudott haragudni a másikra, nagyon hiányzott neki a fiú és félt attól, hogy örökre el fogja veszíteni... Reméli nagyon, hogy visszakapja Tedet és nem kell neki ezt még egyszer átélni.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptySzer. Jan. 05, 2011 8:46 am

*Szemei elvesznek a lány nagy barna szemeiben, és nem tud mit mondani, megszólalni sem képes, így amikor a lány a nyakába veti magát, csak szorosan magához öleli, arcát a puha hajkoronába temetve, és halkan megszólal.*
- Meg tudsz nekem bocsájtani valaha is? *kérdezi, és nem ereszti el a lányt, hiányzott neki, és nélküle jött rá, hogy mennyit számít hogy ha van egy biztos pont az életében.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:10 am

*Nem engedik el, ő sem engedi el a másikat...*
-Meg... hát persze, hogy meg... élni nem tudok nélküled. *Ez az igazság. Elhallgat, ismét magához öleli a fiút és fekete szemeivel felnéz Tedébe. Szinte ismét egy könnycsepp gördül ki belőlök, most kivételesen nem a szomorúságtól, hanem a boldogsától.*
-Ne próbálkozz meg még egyszer ilyennel ha lehet! *Nem fogja tovább szidni Ted fejét, ennyi elég is volt. Inkább próbálja most meg pótolni azt az időt, amit nem voltak együtt.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 5:15 am

*Alig hiszi el, hogy Sindyt ugyanúgy a karjaiban tartja, mint annak előtte, mielőtt elment. Kissé eltolja magától, hogy a szemébe nézhessen, és megcsókolja, gyengéden, lassan, érzelemmel.*
- Köszönöm, el sem tudod, képzelni, milyen sokat jelent ez nekem. *suttogja, miután megszakította a csókot, csak hogy levegőt vegyen, és folytassa tovább, erősen tartva a lányt, és kissé megemelve körbefordul vele. Hiányzott neki, nagyon is.*
- Nem fogok, semmi nem vihet rá még egyszer, hogy átéljem azt a kínt, amit a hiányod okozott *mosolyodik el, és szemeiben őszinte megkönnyebbülés, és boldogság tükröződik.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erkély - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
11 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Erkély
» Erkély
» Erkély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: