Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErkély - Page 13 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erkély - Page 13 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erkély - Page 13 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erkély - Page 13 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erkély - Page 13 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erkély - Page 13 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erkély - Page 13 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erkély - Page 13 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erkély - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erkély - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erkély - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erkély - Page 13 Vote_lcapErkély - Page 13 Voting_barErkély - Page 13 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erkély - Page 13 Vote_lcapErkély - Page 13 Voting_barErkély - Page 13 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erkély - Page 13 Vote_lcapErkély - Page 13 Voting_barErkély - Page 13 Vote_rcap 
James Miller
Erkély - Page 13 Vote_lcapErkély - Page 13 Voting_barErkély - Page 13 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erkély - Page 13 Vote_lcapErkély - Page 13 Voting_barErkély - Page 13 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erkély - Page 13 Vote_lcapErkély - Page 13 Voting_barErkély - Page 13 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erkély - Page 13 Vote_lcapErkély - Page 13 Voting_barErkély - Page 13 Vote_rcap 
Chris Martines
Erkély - Page 13 Vote_lcapErkély - Page 13 Voting_barErkély - Page 13 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erkély - Page 13 Vote_lcapErkély - Page 13 Voting_barErkély - Page 13 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erkély - Page 13 Vote_lcapErkély - Page 13 Voting_barErkély - Page 13 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erkély

Go down 
+20
Cintia Thomson
Daniel Reed
Nicole Hart
Nathaniel L. Matthews
Ivan Vladislav Dargo
Wallace Xavier Walters
Hannah McDowal
Blake A. Attaway
James Miller
Veronica Johnson
Yasmine S. Moore
Raisen Hagiri
Amanda C. White
Solaria Luthia
Sindy Logan
Ted Forrester
Miriam Hewer
Ingrid Weiss
Ophelia McCord
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
SzerzőÜzenet
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 13 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 9:11 am

*Csak felvont szemöldökkel hallgatja Karinát, miközben az magyaráz és közben érdekes képet vág... főleg Cintia felé. Nem is volt feltűnő egy csöppet sem, Darren sem most jött le a falvédőről. Már éppen a legszélén jár a dolgoknak ő is, amikor Karina kijelenti, hogy elmegy. *
-Ó. Én is örültem. *Miután sikeresen elment, visszafordul Darren felé, most kicsit felszabadultabban. Pár pillanatig elgondolkodik, elszívja a maradék cigit és visszacsókolja a fiút. Végre újra kettesben vannak... így sokkal jobb.*
-Rendben van, nekem jó a tavaszi szünet. *Jelenti ki és az ajtó felé néz, majd vissza Darrenre. Kicsit megingatja a fejét amikor ismét Karina jön szóba. *
-Hát... nemsemmi a csaj. Nem tagadom, eléggé... védelmezne téged. *Kisebb hatásszünet, majd folytatja.* És van egy olyan érzésem is, hogy meg fog próbálni szétszedni minket. De remélem tudod, hogy ha velem játszadozik annak nem lesz jó vége... *Nem akar ő semmi rosszat, csak ha feldühítik akkor... nem tudja magát korlátozni annyira. Halványan elmosolyodik és bólint.*
-Dehogy lett. A lényeg, hogy te itt vagy. *Apró puszit lehel az ajkára, majd átöleli a fiút.*
-És, mi a helyzet amúgy?
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Erkély - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 13 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 9:24 am

- Akkor ezt megbeszéltük. Apámékkal kell még beszélni a pontos időt.
*Mosolyodom el. Mikor Cintia elemzi Karinát csak bólintok egyet.*
- Igen Karina...mindig is ilyen volt. Nem szeret más lányt a közelembe látni. Bár nem értem miért. Sosem hanyagoltam el. Mindig is jó volt, nagyon jó volt és még mindig az a kapcsolatunk. De ez így is marad szerintem örökre. Túlságosan féltékeny és önző. De már megszoktam én így szeretem. Legalább, mindig mozgalmas lesz az életünk együtt. *A puszit viszonozom, majd átkarolóm a lányt.*
- Velem? Semmi különös. Most lesz a párbaj verseny, aztán picit gyakoroltam. A démonmágia is sokkal jobban megy. És veled mi a helyzet? *Kérdezek vissza, majd leülök egy padra és beleültetem az ölembe Cintiát. Így kényelmesebb mindkettőnknek a beszélgetés.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 13 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 9:14 pm

-Rendben, majd szólj. *Mosolyodik el, aztán végighallgatja a beszámolót Karináról. Nem is tudja, hogy most mit mondjon... nem akarja hogy Darren megharagudjon rá, de azért nagyon magában sem tudja tartani a dolgokat. Majd Larinának elsírja bánatát fent.*
-Hát igen. Végül is megértem mert Famines... dehát... azért... *Elfintorodik és vállat von. A párbajról hallott, így arra csak egy nagyot bólint és persze mosolyog is.*
-Hallottam a párbajról, és gondoltam, hogy te is jelentkezni fogsz. Én nem jelentkeztem, úgy voltam vele hogy nem érint annyira a dolog. Lehet elmegyek megnézni majd. *Kacsint egyet és persze leül Darren ölébe. Aztán válaszol a kérdésre.*
-Velem nemsok. Szokásos. Élem az érdekes életemet. Larina fel van szívódva, nem sok emberrel találkoztam mostanság. *Csak ennyit tud mondani, más nem nagyon jut eszébe. Kellemesen mosolyog Darrenre, miközben apró puszit ad annak homlokára is. Ilyenkor... olyan oldalát is meg lehet ismerni, amit szinte senki nem tud.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erkély - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
13 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Erkély
» Erkély
» Erkély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: