Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErkély - Page 12 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erkély - Page 12 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erkély - Page 12 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erkély - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erkély - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erkély - Page 12 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erkély - Page 12 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erkély - Page 12 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erkély - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erkély - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erkély - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erkély - Page 12 Vote_lcapErkély - Page 12 Voting_barErkély - Page 12 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erkély - Page 12 Vote_lcapErkély - Page 12 Voting_barErkély - Page 12 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erkély - Page 12 Vote_lcapErkély - Page 12 Voting_barErkély - Page 12 Vote_rcap 
James Miller
Erkély - Page 12 Vote_lcapErkély - Page 12 Voting_barErkély - Page 12 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erkély - Page 12 Vote_lcapErkély - Page 12 Voting_barErkély - Page 12 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erkély - Page 12 Vote_lcapErkély - Page 12 Voting_barErkély - Page 12 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erkély - Page 12 Vote_lcapErkély - Page 12 Voting_barErkély - Page 12 Vote_rcap 
Chris Martines
Erkély - Page 12 Vote_lcapErkély - Page 12 Voting_barErkély - Page 12 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erkély - Page 12 Vote_lcapErkély - Page 12 Voting_barErkély - Page 12 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erkély - Page 12 Vote_lcapErkély - Page 12 Voting_barErkély - Page 12 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erkély

Go down 
+20
Cintia Thomson
Daniel Reed
Nicole Hart
Nathaniel L. Matthews
Ivan Vladislav Dargo
Wallace Xavier Walters
Hannah McDowal
Blake A. Attaway
James Miller
Veronica Johnson
Yasmine S. Moore
Raisen Hagiri
Amanda C. White
Solaria Luthia
Sindy Logan
Ted Forrester
Miriam Hewer
Ingrid Weiss
Ophelia McCord
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 7:15 am

*Ő is szenvedett.*
-Nekem is sokat jelent. Nagyon. *Visszacsókol, majd ismét csak átöleli a fiút, szorosan. Kis ideig nem is szólal meg, csak Ted vállába temeti arcát és szívja be a fiú illatát, mikor megpörgetik még az sem zavarja.*
-Annyira örülök neked! *Szinte el sem tudja engedni a fiút... ameddig nem látta Tedet, élete legrosszabb ideje volt eddig. Most úgy érzi, újra visszajött a régi Sindy. Elmosolyodva néz bele a fiú szemébe, majd megkönnyebbülten felsóhajt. *
-Mesélj, mi történt veled mostanság? *Kíváncsi.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:06 am

*Teljesen megnyugszik, és egyenlőre nem igazán csinál semmit, csak élvezi, hogy ott vele a lány, aki olyannyira hiányzott neki, míg távol volt.*
- Én is nagyon örülök neked, szavakkal el sem tudom mondani *suttogja a fiú, és a kérdésre, hogy mi történt, elmosolyodik. Hát elég sok mindent átélt északon.*
- Északon voltam, egy távoli, és nagyon ősi kastélyban, tanultam *foglalja össze röviden, hogy mi történt, persze nem tér ki részletekre, hogy ott mik történtek vele.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:33 am

*Nekidől közben a háta mögött lévő korlátnak, és hallgatja Tedet.*
-Kábé én se. *Mosolyodik el majd bólint egyet és nem is tudja, hogy rákérdezzen e vagy ne. Továbbra is bújik oda Tedhez. Olyan jó érzés.*
-Tanultál? Mit, amit itt nem? *Felvont szemöldökkel pillant rá Sindy, de azért persze végig mosolyog. Még mielőtt Ted elkezdene valamit is mondani, egy szájrapuszit ad neki a lány.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyVas. Jan. 09, 2011 5:13 am

- Akkor, majd bebizonyítom tettekkel, hogy mennyire hiányoztál nekem *mosolyodik el, és ő is nekitámaszkodik a korlátnak, magához ölelve a lányt. Mintha valami békés kikötőbe ért volna, egy veszedelmes tengeri vihar után.*
- Sok mindent. Átkokat, harc stílusokat, elméleti hátteret. Ott fent északon, van egy ősi kastély, és ott mindenféle varázslény van, az igazgató mindenkit befogad, aki menedéket kér tőle. Találkoztam ott, démonokkal, vámpírokkal, tündérekkel, el sem hiszem hogy valóban megtörténtek. Meg vérfarkasokkal, bár az utóbbi majdnem csúnyán szétszedett *mosolyodik el, mivel egy heggel több lett a hátán, és a fejfájás, hogy vajon teliholdkor bundát növeszt-e.*
- És itt mi történt, amíg nem voltam itt?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyVas. Jan. 09, 2011 11:49 pm

-Bizonyítsd. Alig várom. *Visszamosolyog. Mondjuk azt most tényleg nem lehet leszedni az arcáról. Kicsit elgondolkodik és úgy hallgatja tovább Tedet. Mellesleg el nem engedi a fiút, miközben a korlátnak is támaszkodik.*
-Hűű... *Egyenlőre csak ennyi jött ki a száján, majd egy apró puszit lehel a másik ajkára.* Az a lényeg, hogy jól vagy. Ugye jól? *Kicsit rémült tekintettel néz Tedre, mert ugye nem szeretné, ha a fiúnak bármi baja is esne... tudja, hogy küzdő egyéniség, de akkor is.*
-Kibékültem Sebbel, mert ő volt az egyetlen aki meg tudott vigasztalni... két elsőst megtámadott egy vámpír, majdnem meghaltak. Meg a karácsonyi bál volt, amin nem voltam... kábé ennyiről tudok, mostanság nem nagyon voltam társaságba. Csak a szobatársakkal beszélgettem néha, meg voltam egy kicsit otthon. *Von vállat. Igen, eléggé rossz hetei voltak neki az után, miután Ted elment.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptySzer. Jan. 12, 2011 9:25 am

- Hmm, rendben, de akkor azt hiszem ma nem a szobáinkban fogunk aludni *mosolyodik el kissé kajánul, mert ugye annak is ideje lenne már, de erőltetni nem fog semmit, hadd döntse el Sindy a tempót.*
- Hát igen, jól vagyok, jobban nem is lehetnék, de hát tudod, nem győzhet le holmi szőrös vérjószág *mosolyog a lányra, és magához vonja, hogy viszonozza a puszit.*
- Vámpír? Jé ez érdekes, ott északon is volt egy, de az tök jó fej volt. Éjszakai klubja volt valahol amerikában *jegyzi meg, kissé elgondolkodva a történéseken. Seb nem érdekli, benne nem lát semmit, se kihívást se ellenfelet. A bálról tud, hiszen minden évben megrendezik.*
- Hm, ez érdekes, kicsit kiteszem a lábam, máris mennyi minden történik... *filózik hangosan.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptySzer. Jan. 12, 2011 9:53 pm

-Akkor hol? *Ő is elmosolyodik, szemei fel is csillannak. Tudja mit akar, nem fog semminek sem ellenezni. Közelebb lép a fiúhoz, majd kezeivel átkarolja annak nyakát. Így figyeli tovább a másikat.*
-Nem lenne jobb, ha lemennél a gyengélkedőre? *Aggódik a fiú miatt, ez látszik rajta. Azért reménykedik benne, hogy nem lesz semmi baja Tednek.*
-Itt állítólag van kettő. Az egyik az aki megtámadta a gyerekeket, a másik meg egy teljesen nyugodt... Ja meg mindenki a Hell cityben lévő szilveszteri partiról beszélt, aztán fele társaság nem ment el. *Kicsit elhúzza a száját, ő amúgy akkor nem volt az iskolában, a részleteket meg még nem tudja.*
-Hát igen... de azért lehetett volna jobb is. Például ha nem hagysz itt...*Félmosolyra húzza a száját és szorosan magához öleli a fiút.* De a lényeg, hogy most itt vagy.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 10:19 am

- Maradjunk annyiban hogy nem legális helyen, de ott biztos hogy senki nem fog minket zavarni * mosolyog, mert a főhadiszállásra tervezi vinni kedvesét, amit átmenetileg szállásként használ, Azgard helyett. Lemaradt arról hogy Anor él, szóval úgy tudja, le van zárva a kastély.*
- Nem, kedvesem, teljesen jól vagyok, és az sem valószínű hogy teliholdkor bundám lesz, annyira nem volt mély a seb * kamuzza szemrebbenés nélkül, mert még maga sem biztos ebben az állításban, nem akarja megijeszteni a lányt. Inkább ő is átkarolja Sindy derekát, és orrát a lányéhoz nyomja.*
- Minek ide Hell city? A legjobb dolog ami történhet egy emberrel az egy hűséges társ *csókolja meg a lányt, jelezve hogy itt kettejükre gondolt.*
- Vezeklek bűneimért *vigyorodik el, és karjaiba kapja a lányt, és elindul vele be a kastélyba, hogy kivigye kedvesét a vár elé, hogy hopponálhasson. A Kastély mágiája nem enged az épületből eltűnni.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:37 pm

-Hm... jól hangzik. *Kicsit nagyobb mosoly jelenik meg az arcán, majd figyelemmel kíséri Ted kijelentéseit, minden mozdulatát.*
-Hiszek neked. *Mondja, szorosan öleli magához a fiút, de csak úgy, hogy ne fájjon neki. Viszonozza a csókot és belenéz Ted szemébe. Sindy fekete bogárszemei csillognak a boldogságtól.*
-Pontosan. *Kisebb hatásszünetet tart és amikor Ted kijelenti, hogy "Vezeklik bűneiért" bólint egyet.* Megbocsájtok, már mondtam. Szóval tegyük is félre a témát. *Próbálja elfelejteni a történteket, remélhetőleg sikerülni is fog neki majd. Mikor a fiú a karjaiba veszi, kicsit felsikkant, de nem ellenkezik.*
-Hééé! Szólhattál volna. *Egy kisebb nevetés hagyja el a száját, majd kíváncsian várja, hogy hova is fognak jutni. Bízik Tedben, szóval kételkedni sem kételkedik abban, hogy a fiú valami rossz helyre vigye.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyPént. Jan. 14, 2011 7:14 am

- Ugye? Vannak ilyen hasonlóan jó ötleteim, a folytatásra is *vigyorodik el, csibészesen, szemeiben vágyakozással. Nem tud ma nem mosolyogni, hiszen életének egy csodálatos napja ez, hogy a lány megvárta őt, amíg éppen szabadságon volt a józan esze.*
- Rendben, amit csak szeretnél *biccent, és sietős léptekkel halad kifelé a kastélyból az udvarra, hogy onnan egy állandóan nála lévő zsupszkulccsal jussanak el a rend hadiszállására.*
- Szólhatta, volna *vigyorodik el.*
- De akkor hol a meglepetés ereje? *mondja, és lassan kiér a várudvarra már.*

//Kövöt írod oda ha megkérlek? //
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 8:33 am

*Már egy ideje kint áll, második szál cigijét szívja. Szokás szerint elég punk stílusban van felöltözve, fekete póló, felette egy kockás felső, lánc a fekete nadrágon, acélbetétes bakancs-kék, piros cipőfűzővel.
Nem vár senkit, nem is számít társaságra bár mondjuk Darrennek már igazán örülne. Közben piercingjét igazgatja szájában, a szemöldökében is benne van, bár azt már egészen megszokta. Lassan egy slukk, szépen kiélvezi a dolgokat ameddig tudja. Reménykedik, hogy egy tanár se nyit rá... bár... nem nagyon érdekli a dolog őszintén szólva. Persze Sátán is ott üldögél a lábánál egészen nyugodtan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 8:51 am

* Egész nap elbóklásztam erre meg arra is, csak épp a kastélyban alig voltam, ezért úgy döntöttem, hogy vissza jövök, de mivel nem bírom a bezártságot, ezért kinézek az erkélyre a friss levegő végett. Sötét kék farmer és egy lila blúz van rajtam. Persze a hideg miatt van rajtam fekete szövet kabát is meg a fekete magassarkú csizmám is. Ahogy sétálok az erkély felé úgy veszem észre, hogy lesz társaságom.
Lassan de biztosan oda megyek hozzá, remélem semmiben sem zavarom meg. *
-Szia Karina vagyok. * Kedvesen mutatkozok be a még ismeretlen személynek. Majd neki dőlök a korlátnak és figyelem az elég extrém stílusú lányt. *
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 9:38 am

*Most keltem fel nem rég, egy kis pihenés néha nekem is kell. Majd a klubbúhelységből kilépve ismerős arcokat keresek, ma igazán beszélgetős hangulatom van. De nagy szerencsém van, nem nagyon találok. Így negyed órás keresgélés után inkább szusszanok egyet. Így inkább rágyújtok a második emeleten. Most egy barna hasított bőrkabát, egy szürke felső és egy világos kék, szaggatót farmer nadrág van rajtam. Elég alap, de most ezt telt ki belőlem. Miután megtaláltam az erkélyt, már a cigaretta a számba volt és már gyújtottam volna meg, de egy pillanatra meg állok miközben támasztom az erkély ajtót. Egy apró mosolyt megeresztek.* Hello lányok. *Majd végül meggyújtom a nikotin rudat és először Cintiához megyek oda és csókot váltok vele.*
- Kicsim..hiányoztál. *Súgom oda neki, majd egy apró fél mosolyt megeresztek Karinának és a homlokára lehelek egy puszit, szokásomhoz híven.*
- Úgy néz ki előbb találtátok meg egymást, mint gondoltam. Karina.. * Fordulok a húgomhoz.* Hagy mutassam be neked, Cintiát. *Fogom meg Cintia kezét, majd oda fordulok hozzá.* Kicsim ő itt Karina a húgom. *Tekintek karinára, majd beleszívok a cigarettába.*
- Mióta beszélgettek? *Kérdezem kíváncsian, majd kifújom a füstöt.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 9:50 am

*Nem sokkal később, egy vele egykorú lány lép be az ajtón. Ismerős neki, de pontosan nem tudja, hogy ki ő. Sosem beszélte vele... talán majd most. A név sem mond túl sokat, csak.. alapból órákról. Biccent először, majd kifújja a füstöt és nekidől a mögötte lévő korlátnak.*
-Helló. Én meg Cintia. *Lehet, hogy az ő neve többet mond, mert eléggé ismert a tanárok körében is, mivel nem sokat járkál be órára. Valamiért mondjuk egy kicsit ismerős neki Karina. Nem tud rájönni viszont miért... eldobja a cigicsikket, majd az ajtó felé pillant. Szemei rögtön felcsillannak. Sátánt arrébb tolja, közben odalép Darrenhez és aprón megcsókolja. Imádja ezt.*
-Szia drága. Te is nekem .*Suttogja vissza, aztán felvont szemöldökkel nézi a pasiját és a lányt... El is tátja a száját.*
-Húhaazta... izé... nem is tudtam. *Nagy szemekkel pislog egyszer ide, egyszer oda. Aztán egy vigyorral az arcán folytatja.* Le sem tagadhatnátok egymást. *Mint ahogy James és Nicole. Közben rágyújt egy újabb cigire és csak megrázza a fejét.*
-Karina most jött. Én már egy ideje kint füstölgök. Te, hol voltál eltűnve? Amúgy... nem tudom hogy nem találkoztunk eddig... *Itt már Karinához fordul* Mivel ha jól tudom egy évfolyamba vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyKedd Márc. 08, 2011 4:59 am

* Alig bírtam pár szót beszélgetni Cintiával, mert egyből megérkezett Derren, micsoda véletlen. De azért szívesen elbeszélgetnék Cintiával a bátyám nélkül, kíváncsi vagyok, hogy akkor milyen fog lenni.
- Az imént már megismerkedtünk. * Elmosolyodok Derrenre. Nem tudom, hogy miért kellett ennyit várnom, hogy megismerjem Cintiát. Első benyomásra nagyon kedves lánynak tűnik, de addig nem nyugszok le, még mindent meg nem tudok róla, mert az én bátyámnak senki sem lehet elég jó. *
- Most már tudod. * Jegyzem meg kissé cinikusan. Majd szúró pillantással nézek drága bátyámra. *
- Igen így van. * Csak bólogatok Cintó kijelentésére, mert nem igen engedi meg, hogy szóhoz jussak. *
- Valóban? Pedig még ismerősnek sem tűnsz. Lehet, hogy azért, mert nem sűrűn járunk be órákra. * Megeresztek egy halvány mosolyt. Valahogy nem bánom, hogy eddig nem találkoztam vele, lehet, hogy jobb is volt ez így. *
- Már hallottam rólad pár dolgot, de csak is jót, mivel drága bátyám csak úgy áradozik rólad. * Mondom Cintiának, közben Derrent nézem, remélem nem hozom zavarba. *
- Meséljetek. Hol találkoztatok és mióta vagytok együtt? * Persze mint mindig most is úrrá lett rajtam a kíváncsiságom. Rágyújtok és neki dőlök hátammal a falnak, úgy nézem az előttem levő szerelmes párt. *
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyKedd Márc. 08, 2011 6:05 am

*Beleszívok a cigarettába, majd feltűnő mentesen hallgatom végig a húgomat. Mint általában próbálja magát türtőztetni és inkább passzívan agresszív.*
- Értem. *Válaszolók Karinának. Majd Cintiához fordulok.* Hát..köszönjük, ezt bóknak vesszem magam részéről. *Majd rá pillantok húgomra újra.*
- Az áradozás egy kicsit erős megfogalmazás... Csak meséltem. *Elmosolyodom és újra a cigarettába szívok.*
- Már nagyon rég óta ismerjük egymást, ezért nem is értem, hogy nem találkoztatok eddig. *Az utolsót is beleszívom a cigarettába és elpöckölöm.*
- Nem régóta. *Majd lehelek egy csókot Cintia ajkára.* De nem bántam meg. Most viszont te mesélj. Hogy, hogy egyedül? És nem Antonyval? *Kérdezem a húgomat. Ne csak a mi kapcsoltatnunk legyen a téma. Mert még a drága húgom el kezd szurkálódni és nem akarom megint leállítani..*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyKedd Márc. 08, 2011 8:53 am

-Hm... *Kicsit érdekesnek tartja Karinát ebben a pillanatban. Csak felvont szemöldökkel figyeli végig a lányt, gyanús neki ez a dolog. Végül is Cintót annyira nem érdekli a dolog, hogy a féltékeny kishúg mit meg nem próbál majd. Darren most már az övé is, ebbe bele kell nyugodnia. És Cintó sem az a személy, aki ilyen dolgokat -legalább is ha beleszólnak az életébe- hagyja... *
-Ó tényleg? Hát lehet, hogy épp azért nem vagyok ismerős. De hát mindenkinek megvan a maga ismeretségi köre azt hiszem. *Kisebb hatásszünetet tart. Kezd az ő agya is egy kicsit elborulni főleg a cinikus hangnemre. Egyelőre nem mutatja a dolgokat, csak kellemesen mosolyog rá néha Darrenre. Közben a cigit ő is eldobja. Aztán a barátjára néz.*
-Furcsa véletlen, de most úgy tűnik eljött ennek is az ideje. *Néz végig Karinán, majd átkarolja Darrent és magához húzza. Közben persze végig a másik lány szemeibe nézve. Csak érdekli, meddig megy el a fiú húga. A csókot is viszonozza persze, aztán pedig bólint egyet.*
-Hát igen. De én sem bántam meg. *Az Tony név említésére felvonja a szemöldökét. Áháá. Szóval ő az a híres csaj akiről mindenki pletykál, hogy mert az a jóképű vele jár...*
-Éj, te voltál Jamesszel is nem? *Na igen, ő mindig mindent tud és mindig mindenkinek az önéletrajzát ismeri mielőtt az emberrel is találkozna.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyKedd Márc. 08, 2011 9:18 am

* Kezdem egyre rosszabbul érezni magam, nem nagyon tetszik drága testvérem új játszó partnere. Ha rajtam múlik és ha minden jól megy, akkor nem sokáig fognak együtt lenni. Csak a falnak támaszkodva nézem Cintót. Még a nézése sem tetszik, van benne valami ami vissza taszító. *
- Értem. * Egy pillanatra hátat fordítok nekik, még eldobom a csikket. Egy kisebb grimasszal az arcomon fordulok vissza, de gyorsan egy apró mosolyt csalok az arcomra, nem akarom, hogy Derren észre vegye, hogy Cintót nem szívlelem. *
- Nem tudom, hogy mi van Tonyval. Pár napja már nem láttam, hagyom, hogy kutasson a családfája után. * Mosolyogva válaszolok drága testvéremnek. *
- Véletlenek mindig vannak. * Egyáltalán nem zavar, hogy játszik Cintó az idegeimmel, élvezze ki testvérem közelségét még lehet. Mert már nem sok idejük van még hátra. *
- Lehetséges. De erről most nem szívesen beszélnék, ha nem probléma. * Nem hittem, hogy ilyen pofátlan fog lenni, semmi köze sincs a magán életemhez, de csak nyugodtan kérdezősködjön. Úgysem fog tőlem semmit sem megtudni. *
- De inkább térjünk vissza az előző témához. * Szúrós szemmel nézek Cintiára. *
- Mesélj mi fogott meg az én drága testvéremben? * Majd kifúrja az oldalamat a kíváncsiság. Közben egy ártatlan mosolyt ejtek Derren felé. *
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyKedd Márc. 08, 2011 9:33 am

*Mint látom Karina folytatja a taktikáját. Közben Cintia is beszáll a dologba.* ~Csodálatos..~ *Jegyzem meg magamban, majd mikor közelebb húz magához Cintia és közben Karinát bámulja.. Kezd izzani a levegő a két lány közt. Majd rágyújtok újból egy cigire. Muszáj.*
- Hát igen mindenkinek más a baráti köre.. *Szólalok meg, majd beleszívok a cigarettába. Nem tudom végül melyikőjüknek fog előbb elpattanni az a bizonyos húrok. De mind két lányt ismerem és tudom, hogy nagyobb balhét tudnak csapni mint két férfi. Mikor elkezdik kóstolgatni egymást, igazából nem is tudom mitévő legyek. Melyiknek adjak igazat, vagy melyiket fogjam le ha balhé lesz. Így csak a cigarettával törődök miközben a bal kezem még mindig Cintia oldalán pihen.* ~Érdekes egy beszélgetés. Még a végén én fogok elszégyellni magam. Ha meg mondom, hogy fejezzék be akkor én leszek a szerencsétlen hülye gyerek.~ *A gondolataim csak úgy cikáznak, miközben figyelem a Cintiát és Karinát.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyKedd Márc. 08, 2011 11:27 pm

*Megpróbál egy kicsit visszavenni magából, elvégre... Karinát is el kell majd viselnie még egy jó ideig... legalábbis reméli, hogy Darrennel a dolog ez sokáig fog tartani. Mondjuk, ha valamiért szétmennek akkor tudni fogja ki volt az oka neki. Közben csak megvonja a vállát, nem nagyon tud mit válaszolni a dolgokra. Vele jól lehet szócsatázni, de talán azt majd akkor próbálja ki, amikor Darren nem lesz a közelben. Előveszi a cigarettásdobozát közben és rágyújt egy szálra.*
-Nem probléma, csak megkérdeztem. *Fűzi még hozzá a Jameses dologhoz. Nem különösképpen érdekli, csak kezd összeállni neki a kép. Apró puszit lehel a fiú ajkára közben és aztán beleszív a cigibe. Kiélvezi minden egyes slukkját. Két kört formáz, majd fekete szemeit ismét a lányra szegezi.*
-Hogy mi fogott meg benne? *Kérdőn néz rá Karinára, majd folytatja.* Minden. A jelleme, az elképzelései... meg ugye már elég régóta ismerjük egymást és hát volt időnk felfedezni a másikat.... *Mosolyog rá Darrenre, majd lábával kicsit arrébb tuszkolja Sátánt. Az kicsit durcásan de befekszik a pad alá. Egy gonddal kevesebb.
Darrenre pillantva észreveszi, hogy nincs teljesen rendben minden. Gondolja, hogy ő is észrevette Karina és Cintia viselkedését... Egy pillanatra elgondolkodik ezen, de aztán egy kicsit nagyobb slukkot szívva a cigiből figyeli tovább a történteket. Nehezen, de sikerül neki visszafognia magát. Darren is ismeri már annyira, hogy tudja róla, milyen szokott lenni új ismerősökkel szemben... Elítélő, barátságtalan és csak akkor fogad valakit az ismeretségi körébe ha azt méltónak találja rá. Egyszóval érdekes személyiség. Karinát meg perpillanat nem csípi.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptySzer. Márc. 09, 2011 9:03 am

* Pár percre elhallgatok, mert elgondolkozok pár dolgon. ~ Talán, ha nem ilyen helyzetben találkoztunk volna, akkor lehet, hogy még barátok is lehettünk volna Cintóval. De elkövette a
legnagyobb hibát, mikor drága testvéremet behálózta. ~ De gyorsan megszakad a gondolat menetem, mikor Cintia csipogós hangjával megszólal. Próbálok kedves képet vágni, azt hiszem már a tudomására juttattam, hogy nem fogom kedvelni, de azért Derrennek nem kéne ezt észre vennie. *
- Kicsit túl kíváncsi vagy. * Közlöm Cintiával, majd megint végig kell néznem, hogy ez a nőszemély élvezkedik drága bátyámon. *
- Hát értem. * Ismét bevágok egy erőltetett halvány mosolyt, minden a látszaton múlik. *
-Elég érdekesen fejezted ki magad, főleg a felfedezős rész tetszett a legjobban. * Nevetem el magam, és csak remélni tudom, hogy többet nem mond róla, mert azért mégis csak a testvéremről van szó. *
- Csak arra vagyok még kíváncsi, ha ilyen jól ismeritek egymást és ilyen rég óta és már komoly ez a járás dolgok, akkor még Derren miért nem vitt haza bemutatni? * Végig Cintia szemébe nézek és úgy mondom neki el a kérdésemet. Lehet, hogy most túllőttem a célon, de ez még semmi, ahhoz képest, ami még vár rá. *
- Derren mi lett? Olyan csöndben vagy... * Nézek drága bátyámra, kissé elhanyagoltuk a nagy szócsatában. De szívesebben beszélgetnék vele, mint ezzel a hárpiával. *
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptySzer. Márc. 09, 2011 9:31 am

*Követem a "szópárbajt" és kezd tényleg kezdenek elfajulni a dolgok. Bár érdekes.. Mindkét lány mennyire diplomatikusan és kulturáltan próbálja ezt a helyzetet megoldani. Az egy másik dolog, hogy nem jön össze nekik. ÉS még mindig az a patt helyzet van.. Lehetnék egy picit határozottabb. Legszívesebben elsétálnék Cintiával, de akkor Karina sértődne be, ha pedig Cintónak mondom, hogy picit vonuljon arrébb akkor Cintónál ásom el magam. Mikor Karina kitér a haza látogatásra, nagyon szívok a cigarettába, majd Karinára pillantok.*
- Azt hiszem, nem azért lesz komoly egy kapcsolat, hogy bemutatjuk egymást a szülőknek. Amúgy meg.. Ha jól tudom te sem vitted el hozzánk se Antonyt, se..még nem tudom kit. Vagy..tévedek?! *Kifújom a maradék füstöt, de a tekintem még mindig Karinán van.*
- Picit elgondolkoztam ennyi. *Egy apró mosolyt eresztek el. Nem tudom, hogy ennek milyen vége lesz. De szeretném ha békésen tudnák elválni egymástól. De erre most perpill elég kevés az esély..*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptySzer. Márc. 09, 2011 8:02 pm

-Sajnálom, ilyen a természetem. *Ereszt meg egy kicsit... gúnyosabb mosolyt Karina felé. Igyekszik türtőztetni magát, de Karina egyre jobban feszegeti azt a bizonyos húrt, ami Cintónál elég gyorsan el tud pattanni. Beleszív a cigibe, majd kifújja a füstöt és felvont szemöldökkel nézi, ahogy a lány elkezd nevetni.*
~nyuginyuginyuginyugi.~ *Hajtogatja magában, miközben eldobja a cigit is és felnéz a fiúra. Ő körülbelül elmagyarázza a kérdésre a választ, Cintó pedig csak bólint egyet.*
-Semmi köze a szülőknek egy jó kapcsolathoz. Azok csak mellékesek. *Teszi még hozzá, majd vállat von. Viszont Karina reagálása arra a kérdésre, amit Darren feltett... érdekli őt is. Neki is feltűnt, hogy a fiú kínosan hallgat, viszont mivel már a másik lány megjegyezte, ő nem teszi. Szabad kezével a nyakában lévő Anarchiás nyakláncot forgatja, kicsit kezd ideges lenni. Ilyenkor meg próbálja türtőztetni magát, mert volt már rá eset, hogy egy két ember aztán ment a gyengélkedőre... csak egy-két átokra volt szükség. Inkább rágyújt ismét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 2:48 am

* Mint minden helyzetet ezt is próbálom higgadtan kezelni. Most valahogy semmin sem tudom felhúzni magam. Egyszerűen csak Cintia előtt állok és mosolygok bele a képébe. Közben próbálom eljátszani az ártatlan kislányt is, mármint, hogy Derren úgy tekintsen rám. De lehet, hogy már nem hiszi ezt többször el. *
- Nem te sosem tévedsz. * Helyeslek Derrennek, nem tudom hogy ez segít-e a helyzeten. *
- Tudod, egyik kapcsolatom sem volt valami túl komoly. De Tonyval kezd komolyra fordulni a dolog. Már alig várjam, hogy bemutassam drága szüleinknek. * Magyarázom Derrennek. Majd felkelek eddigi helyemről és neki támaszkodok a falnak. Cintó kijelentésére nem is válaszolok, nem tartom elég érdekesnek, hogy miatta koptassam a számat. *
- Értem. * Csak ennyit mondok drága testvéremnek. Kezdek ebbe a gyerekes játékba bele fáradni. Ellököm magam a faltól és közelebb lépek hozzájuk. *
- Eleget zavartam már, hagyom, hogy egy kicsit kettesben is legyetek. * Ártatlan mosollyal az arcomon közlöm velük. *
- Sziasztok. * Elköszönök, közben oda megyek és adok egy puszit testvérem arcára. Befelé az ajtó menet még egyszer megállok. *
- Cintia örülök, hogy megismerhettelek. * Egy kis hazugság néha nem árt.De nehogy azt higgye, hogy most megfutamodtam, csak egyszerűen már nem bírom tovább elviselni.Valahogy nem túl szimpatikus számomra. Elindulok a hosszú folyóson, egészen a szobámig meg sem állok. Valahogy sikerül kivernem a fejemből a történteket, kicsit még felzaklatottan, de valahogy sikerült elaludnom. *
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 4:36 am

*Hallgatom tovább a csevegést a lányok közt, ami már elég elfajult. Nem is értem.. Karina mindig megcsinálja a balhét és most pont egy olyan lányt fogott ki aki nem hagyja magát. Mikor Karina válaszol csak felhúzom a szemöldököm.*
- Értem hát remélem jól fog sikerülni a találka. De ha már erről szó volt mehetnénk mi is tavaszi szünetbe. *Pillantok Cintiára egy apró mosollyal. Bár látom ő most nincs a legboldogabb hangulatba. Próbálja türtőztetni magát, de hát vajuk be nem nagyon megy neki. Mikor Karina úgy dönt, hogy inkább elmegy, fellélegzek. Legalább most nem fognak elkezdeni balhézni..*
- Ahogy gondolod... *A puszit viszonozom. Amikor elmegy még utolsó szó jogán "elköszön" Cintiától is. Bár tudom ez mind színjáték. Mikor ténylegesen elmegy, újra Cintiára pillantok.*
- Hát ő volt a húgom.. Remélem nem volt az első találkozás olyan botrányos. Majd beszélek vele. *Eldobom a cigarettát, majd magamhoz húzom a lány finoman és egy hosszú szenvedélyes csókot adok neki. Már hiányzott.*
- Remélem azért annyira nem lett elrontva az este. *Mosolyodok el.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erkély - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
12 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Erkély
» Erkély
» Erkély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: