Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapExperience rock club  EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Experience rock club  Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Experience rock club  EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Experience rock club  EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Experience rock club  EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Experience rock club  EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Experience rock club  EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Experience rock club  EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Experience rock club  EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Experience rock club  EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Experience rock club  EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Experience rock club  Vote_lcapExperience rock club  Voting_barExperience rock club  Vote_rcap 
Kim Kaguya
Experience rock club  Vote_lcapExperience rock club  Voting_barExperience rock club  Vote_rcap 
Ted Forrester
Experience rock club  Vote_lcapExperience rock club  Voting_barExperience rock club  Vote_rcap 
James Miller
Experience rock club  Vote_lcapExperience rock club  Voting_barExperience rock club  Vote_rcap 
William Quentin Watson
Experience rock club  Vote_lcapExperience rock club  Voting_barExperience rock club  Vote_rcap 
Sindy Logan
Experience rock club  Vote_lcapExperience rock club  Voting_barExperience rock club  Vote_rcap 
Hannah McDowal
Experience rock club  Vote_lcapExperience rock club  Voting_barExperience rock club  Vote_rcap 
Chris Martines
Experience rock club  Vote_lcapExperience rock club  Voting_barExperience rock club  Vote_rcap 
Solaria Luthia
Experience rock club  Vote_lcapExperience rock club  Voting_barExperience rock club  Vote_rcap 
Daniel Reed
Experience rock club  Vote_lcapExperience rock club  Voting_barExperience rock club  Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Experience rock club

Go down 
+8
Eleanora J. Kenward
Jason Shuyler
Chad Crusader
Zoe Zelina Zachar
Daniel Reed
Marie Lycae
James Miller
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Experience rock club    Experience rock club  EmptyKedd Aug. 03, 2010 11:47 pm

Ez a hely, olyan lazább embereknek való, akik szeretnek kötözködni, illetve bírják a piát. A fal fekete, és csak egy-két ablak található az egész helyiségben. A terem egyik végében egy színpad található, ahol szombatonként koncertek szoktak lenni. A helység másik végében a bárpult található. Látható még egy biliárdasztal és egy asztali foci.
A hely csakis a rock stílusú embereknek való, mondhatni úgy is, hogy aki más stílussal, vagy esetleg különös öltözékkel jön be… az itteni emberek nem igen kímélik. A hely egy emeletes, fent asztalok-székek találhatók. Wilard egyik legismertebb rock clubja.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyPént. Aug. 06, 2010 11:36 pm

*Greggel az oldalamon lépek be. Körülnézek, az az első.... amit leveszek az egészből, hogy elég menő hely. Legalábbis... a lényeg megvan. Jó társaság, csajok, pia és szórakozás. A négy alapvető dolog, ami nélkül nem tudnék élni.
Elgondolkodva nézek még egyszer körül, majd köszönök a bennlévőknek egy biccentéssel. Intek Gregnek, hogy menjünk oda a pulthoz. Leülök, kérek kettőnknek lángnyelv whiskyt és két zsetont biliárdra. Ki is fizetem, persze rávigyorgok a mellettem ülőre.*
-Evvel még tartoztam. Remélem tudsz játszani. *Bökök az asztal felé, majd előszedem a cigim és kiveszek egy szálat. Ha Greg kér, akkor vesz, ha nem nem, de kinn fogom hagyni az asztalon. Rágyújtok, még egy kicsit várok a biliárddal.*
-Tetszik? *A helyre gondolok.*


//és ismét fagyi//
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyHétf. Aug. 23, 2010 8:14 am

Danny

Egy kétszemélyes asztalnál üldögéltem az emeleten, és a két üres poharat bámultam. Nem szerettem az alkoholt, nem tehetek róla, így inkább maradtam a narancslénél, ami már vagy tíz perce elfogyott. Velem szemben a szék öt perce üres. Üres tekintettel bámultam ki a fejemből, nem foglalkozva a körülöttem lődörgőkkel. Apa nemrég ment el, és nem mondhatnám, hogy a beszélgetésünk üdítő hatású volt. Ellenkezőleg. Jobb lett volna az egészet inkább meg sem történtté tenni.
Sokadjára is elmagyaráztam neki, hogy semmi kedvem a mágus sulihoz, ős sokadjára is megkérdezte, hogy mégis mihez kezdek akkor, és én továbbra sem tudtam. Sehol sem volt jó, a muglik között túl különlegesnek, a mágusok között pedig túl laposnak éreztem magam. Elegem volt már az ingázásból, valamint abból, hogy apa anélkül dobott be egy ilyen iskolába, hogy egyáltalán megkérdezte volna, akarom-e. Részemről remekül el lettem volna Jean tanításával is.
Hangos rock zene szólt, amire halkan doboltam a lábammal, de csak monotonon, unottan. Nem tengett túl bennem az életkedv, örültem volna, hogyha valami kizökkent kicsit.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyHétf. Aug. 23, 2010 8:19 am

*Daniel már régóta itt bulizik. Igen, egy 4 fős bandában, akinek a tagjai már 18 évesek, így már a fiúban is van alkohol. 2 üveg Heinekent hajtott le, de bírja. Vadul tombol a zúzós számra, miközben egy lányt fedez fel, aki egy asztalnál ücsörög. Nem, nem rúgott be, így tudja mit cselekszik. Le is huppan a lánnyal szemben.*
-Szia. Mi járatban? *Olyan hangerővel beszél, hogy hallják egymást. Közben a lányt stíröli. Szokása.*


//Na és akkor most elmegyek fürödni.//
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyHétf. Aug. 23, 2010 8:36 am

*És jött a kizökkentés. Egy fiú huppant le velem szembe minden kérdés nélkül, csak úgy lazán. Aztán még stírölt is, édes kis pofa! Keresztbe tettem a lábam, az asztalra könyököltem, és a kezemmel alátámasztottam a fejem. Szakadt farmer és fekete ujjatlan volt rajtam, meg egy pár coverse, csak hogy passzoljak a környezethez.*
- Ezt én is kérdezhetném, nem vagy még egy kicsit fiatal ehhez? - intettem fejemmel a dobozos sör felé, s megkívántam egy újabb pohár narancslét. Kissé összehúztam a szemem, és lustán elmosolyodtam.* - Megtennél valamit? Véletlenül se áruld el a neved! - komolyan kértem, mert már untam, hogyha valaki ismeretlennel futottam össze, az rögtön bemutatkozott, utána meg nekem volt ciki, ha nem emlékeztem a nevére. Inkább hagyjuk az ilyen formai sz*rságokat!
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyHétf. Aug. 23, 2010 9:05 am

-Tizennégy vagyok héj, a magam ura. *Kacag fel, miközben egy nagyot kortyol a sörből. Egen, ez már a harmadik, de meg sem kottyan neki. De többet nem is iszik. Már nem a lányt nézi, hanem a bulizó csajokat. Valamelyikükkel szemez, persze egymás után.*
-Nem árultam el volna. Előbb neked kell bemutatkoznod. *Nem mutatkozott volna be, már csak azért sem. Közbe jönnek a haverjai, és egy nagy pohár vizet raknak elé. Daniel készséggel fel is hajtja.*
-Na ez kellett már. *Kuncog fel, és visszanéz a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyHétf. Aug. 23, 2010 9:14 am

*Felnevettem magabiztos hanghordozására, és arra, hogy mennyire falta tekintetével a lányokat. Megráztam a fejemet, és szórakozottan végigvezettem ujjamat üres poharam peremén. Ez a srác vagy zakkant, vagy beszívott, de valami biztos megártott neki, már csak így ránézésre is.*
- Nekem? - vontam fel meglepetten a szemöldököm. - Nagy francokat, öcsi! Előbb férfiaknak kell, bár... - látványosan végigmértem -, lehet, hogy te még nem vagy az. - A víz láttán csak még szomjasabb lettem, s habár eljátszhattam volna a szempilla-rebegtető, mell-kidobó hülye libát, hogy ő, vagy valamelyik haverja hozzon nekem innivalót, semmi kedvem nem volt hozzá. Amúgy is van két jó lábam, öreg se vagyok még, se beteg szerencsére, szóval hajrá!
- Légy oly' jó nagyfiú, és ne ültess a helyemre senkit! - álltam fel, és indultam meg a lépcső felé, hogy a földszinten narancsléhez jussak.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyHétf. Aug. 23, 2010 9:21 am

*Hadd élje az életét a gyerek, abban a korban van. Persze van egy olyan lány, akit tetszik neki, de amiről Lexi nem tud, az nem fáj.*
-Neked ki másnak? *Persze már a sör beszél belőle, de még mindig nincs berúgva.* -Tudod ki az öcsi! Férfiaknak mi!? Te sem nézel ki, többnek, mint 18. Tizennégy vagyok, mint azt az előbb említettem. *Húzza ki magát. Neki most perpillanat bejönne ez a trükk, de akkor nem, amikor nem ivott semmit.*
-Megnyugodhatsz, Drágám, nem ül a te helyedre senki! *De amint kimondja, lehuppan a lány helyére egy haverja. Daniel gyorsan el is küldi, és el is megy. Közben, a kezével, és a lábával dobol az Iron Maiden egyik számára.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyHétf. Aug. 23, 2010 9:31 am

A kisfiúk és az alkohol, erről lehetne írni egy több oldalas házi dolgozatot is, na de ne tapossunk annyira az emberek önérzetébe, csak azért, mert a drága apucinak sikerült szétcsesznie az estémet. Meg úgy mindent. Megmosolyogtam a felháborodását.
- Még szerencse, hogy nem nézek ki többnek annál! - Újból felnevettem a székfoglalós dumájára. - Kösz, Édesem! - Végignéztem a haverjain is. Na, ők biztos nem 14-ek voltak, de nem tudtam hirtelen eldönteni, hogy testőrök, vagy baby-sitterek. Lényegtelen.
Lesétáltam a bárpulthoz, vettem még egy pohár narancslevet, és visszaballagtam az asztalomhoz. Nini, tényleg nem engedett oda senkit sem, piros pont neki, egy szék nekem! Mindenki jól járt.
- Minden este eljössz ide? - kérdeztem, hogy ne üljünk kukán. Nem akartam őt kivesézni, csak kérdezősködtem, ha már egyszer letette magát hozzám, akkor bizony vállalja a következményeket!
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyHétf. Aug. 23, 2010 9:40 am

-Igen, még szerencse. *Mormogja a bajsza alá. Nem, egyikek sem. Haverok szimplán. Sok haverja van, innen is, onnan is.*
-Nem tesz semmit. *Ekkor már megint ital áll előtte. Ez most kóla. Le is hajtja, és közben lepacsizik a haverjaival, mert már tépnek.*
-Nem, csak amikor kedvem van. És ez a nap épp' ma van. *Mosolyodik el a lányt nézve.*
-És te? *Kérdez is rögtön vissza, csak mert muszáj.*
-Amúgy, te is Wilianes vagy ugye? *Rögtön még egy kérdést tesz fel a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyHétf. Aug. 23, 2010 9:55 am

Irigyeltem, hogy ilyen szabad, oda megy és akkor, amikor és akikkel akart. Jó, nekem se volt betáblázva minden egyes percem, de azért na... Neki az eddigiek alapján több mozgástere volt, és nagyobb haveri társasága is.
- Hébe-hóba - feleltem kurtán, és iszok pár kortyot. - Meg amikor muszáj. - A következő kérdésére enyhe fintor jelenik meg az arcomon. - Igen, az vagyok, és a Famine-ház diákja - előztem be a következőnek gondolt kérdés. Nem volt semmi bajom különösebben a sulival, de jobban tetszene, hogyha önszántamból kerültem volna be.
- Neked se teve volt az ősöd - nevettem amikor a kólát nyakalta. Előbb egy nagy pohár víz, most kóla, és ki tudja, mennyit ivott még előtte. Nem ítéltem el ezért vagy ilyesmi, csak szórakoztató volt, és kíváncsi lettem, meddig bírja még WC nélkül!
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyHétf. Aug. 23, 2010 10:00 am

-Nem mondod! Én is Faminés vagyok. *Vigyorodik el, de ekkor egy haverja lohol vissza, és valamit a fülébe suttog, mire a fiú felpattan, és elhúzza a száját.*
-Nem, nem. De ne haragudj, nekem mennem kell. *Lemondóan csóválja a fejét, és egy intés kíséretében távozik.*

//Köszi a rövidet (://
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyHétf. Aug. 23, 2010 10:03 am

//Én is! Smile//
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptySzer. Okt. 13, 2010 4:19 am

*Éppen biliárdozik egy ismeretlennel. Nem sokan vannak bent ilyenkor... ő általában mindig itt található meg. Kivételesen mostanában. Már szinte törzsvendég. Megkedvelte ezt a helyet. Nem túl rég óta van a városban és hát fel kellett neki fedezni.
Szokásos fekete cucc van rajta, oldalán lánc. Nyakán látszik mind két felül a szimmetrikus tetoválás, szeme pedig enyhén ki van sminkelve. Tekintete olyan mint mindig... rejtélyes. Ütésre készül, megüti az egyik teli -mivel avval van- golyót, mire az nem megy be sehová. Visszaszállingózik a pulthoz, előszedi cigarettáját és rágyújt. Közben persze figyeli, hogy a másik személy ne csaljon a játékba.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptySzer. Okt. 13, 2010 4:33 am

* Éppen lépek be a klubba. Kellett valami nyugis hely a múltkori miatt. Az a Loren sem lehetett valami nagy személy, de én mindig kifogom az ilyeneket. Szokásosan csuklya van rajtam, de most kivételesen nem vagyok százfűlé-főzetben. Szokásos öltözetemben, egy pólóban, bőrdzsekiben, farmerban, és egy edzőcipőben vagyok, ami ki tudja miért, teli van vörös pöttyökkel.
Beérek, és levetem magam egy közeli asztalhoz. Előveszem a dzsekim belső zsebéből az összehajtott újságot, és a következő című részt kezdem el olvasni: Újabb minisztériumi áldozat. Elmosolyodok, az olvasása közben. Lehetett rá számítani. Loren Goodwin a 3. áldozatom ebben a sorozatban. Mikor befejeztem az olvasást, körülnézek a helységben. Nem valami puccos, de észreveszek egy biliárdozó csajt. Az öltözködésén, a mozgásán, és a nyakán lévő tetoválásról látszik, hogy nem egy mindennapi ember. Talán halálfaló, talán nem, őt kezdem el figyelni. *
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptySzer. Okt. 13, 2010 4:45 am

*Az ajtó nyílására felkapja fejét. A cigarettát leteszi egy pillanatra, üt ismét. Ő áll jelen pillanatban nyerésre, ami ugye... már megszokható. Nem szeret amúgy se veszteni.
Elgondolkodva figyeli végig a nem rég érkezett férfit, majd miután lejátszotta a játszmát, kezet fog az ismeretlennel. Ő nyert, így most nála az asztal. A pulthoz lép, kér egy dzsúzvodkát majd beleszív a cigarettába. Észrevette ám, hogy Chad őt figyeli. Mondhatni, jól kifejlett a látásképessége.*
-Nincs kedve velem játszani egy játszmát? Én fizetem a zsetont. *Igaz, nem a legudvariasabb ha egy nő fizet, de mégis... egy zseton még nem a világ vége. Belekortyol az italba, aztán elnyomja a cigarettát és fekete szemeivel a másikat kezdi figyelni.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptySzer. Okt. 13, 2010 5:00 am

* Továbbra is Zelinát nézem. Szívesen megtudnék róla egy-két dolgot. Mert az én érzésem alapján van valami kis titka, mint ugye minden embernek. Szerintem idevalósi, már csak azért is gondolom, mert elég könnyedén leverte ellenfelét. Majd felém fordul. *
- Hát ha már így rákérdeztél, miért ne? * Állok fel, majd a kezében lévő zsetonokra pillantok. *
- Nem lenne udvariasabb, ha én fizetném? * Mosolyodom el. Most egy egészen más Chad szólalt meg. Általában nem vagyok ilyen... "kedves". A pénz meg most pont nem számít, mivel per pillanat, elég nagy vagyon van a kasszámban. A szüleim öröksége, meg a három áldozat teljes számlája meggazdagított. Mikor a pult mellett elhaladok, kifizetek pár zsetont, valószínűleg máskor is jövök ide. Miközben odamegyünk az asztalhoz, elkezdem az információgyűjtést. *
- Na és, idevalósi vagy? * Kérdezem és bedobok egy zsetont. *
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyCsüt. Okt. 14, 2010 1:42 am

*Ha már a pasik ennyire félősek, akkor muszáj néha a nőknek lépni...*
-Ó, végre valaki, aki mi mer ellenem állni. *Kacsint egyet pimaszul, majd hátradobja haját, mire a tetoválás még jobban láthatóvá válik. Mindkét felül egy furcsán díszített "Z" betű van... láthatóan igazi tetoválás. Meg is szenvedett érte. Amikor kijelenti, hogy fizetni akar, Zelina csak vállat von és a biliárdasztal felé veszi az irányt. A kezében lévő ütőt nem fogja kiadni. Közben azért el is nyomja a cigit.*
-Mondjuk. *Gondolja, hogy azért nem ismerik még egymást mivel ő nemrég költözött ide... elgondolkodva mereng el, még a másik a zsetont bedobja. Aztán Zeli teszi fel a golyókat az asztalra.*
-És te? A kihívó kezd. *Bök az asztalra, amikor kész van a golyó felrakásával. Aztán pedig csak meghegyezi az ütő tetejét, persze végig figyelve a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:41 pm

* Elmosolyodom a mondatán. Szóval tényleg ennyire profi? Én nem vagyok olyan nagymester benne, de azért tudok valamit. Láthatóvá válik a tetoválás, elgondolkodom mit jelenthet. Jön a válasz, amiből leveszem hogy igen, itt él. Aztán jövök én. *
- Hát, utazó vagyok. Ahol dolgom van, ott vagyok. * Nem egyértelmű válasz, de így van. Ahol éppen küldetés van. Bár mostanság errefelé vagyok, mivel ugye múlt ide köt. De amint itt elvégeztem a dolgom, elmegyek Azgardba. Elmélyülve gondolkodom, és a kezembe veszek egy falnak támasztott dákót. Hegyezek és kezdek. Nem ment le semmi, hiszen mikor biliárdoztam már. Hátrébb állok, helyet adva Zelinek, közben újra kérdezek. *
- És mit csinálhat itt egy ilyen csinos lány Wilardban? Nem egyetemen kéne lenned? * Kérdezem mosolyogva, bár pont én beszélek, aki még egy RBF-et se csinált. Egyáltalán még suliba se voltam. És nem is leszek...jobb dolgom is van per pillanat. Egy bók kicsúszik a számon, de csajok körében mindig is ez volt. Mindig el tudtam azt csábítani, akit akartam. És ez gyakran bevált a munkámnál is...Elég jól tudok befolyásolni egyes személyeket. Életemben sokat tanultam már, és ezt ki is használom. *
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyPént. Okt. 15, 2010 10:05 pm

-Érdekes elmélet. Én is folytattam már ilyen utazgatós sztorit. *Von vállat aztán halványan elmosolyodik amikor a férfi nem üt be egy golyót sem. Nem sokat gondolkodik, csak odalép és megüti a fehéret, ami az egyik teli golyót be is üti. A következő ütésnél már semmi nem megy be.*
-A tarkával vagy. *Kacsint. Mindig is ilyen jókedvű, de tud nagyon sötét is lenni. Nekitámaszkodom a falnak, aztán leteszem a másik asztalra- ami közelebb van- az italom. Kortyolok.*
-Miért, te miért nem vagy egyetemen? Mellesleg elvégeztem a magániskolát, szóval nekem ennyi pont elég volt. Ott dolgozom ahol épp szükség van rám, itt pedig jól érzem magam. Na és veled mi a helyzet? *Úgy gondolja, Chaddel még egészen jól kijöhetnének, szóval biztos benne, hogy nem ez volt és lesz az utolsó találkozásuk.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyVas. Okt. 17, 2010 4:12 am

* Szóval nem csak én vagyok az utazgatós fiatal. Elnézem ahogy beüti a telit, szinte biztosra veszem hogy ő fog nyerni. Én se vagyok mindig ilyen állapotban, csak most már szerettem volna lazítani. Valószínű máskor is benézek ide, főleg hogy ha a világ másik felén vagyok akkor is csak egy lépés ide. Aztán áttérünk a rám. Elgondolkodok hogy elmondjam-e a "szakmámat", de amíg nem tudja a nevemet, nem lehet baj. *
- Hát ha akarod itt elkiabálom közönség előtt, de a hírnevednek lehet nem tenne jót. * Mondom rejtélyes mosollyal az arcomon, de már eldöntöttem hogy elmondom. Addig szerintem úgyse tágítana. Egyébként se hiszem hogy elmondaná valakinek... vagy mert beijedne, vagy mert megbízható. *
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptySzer. Okt. 20, 2010 6:22 am

*A következő ütésnél a feketét majdnem elteszi. Éppen megáll az egyik lyuknál. Még mielőtt Chad tovább szólna, ő bevág valamit.*
-Na most van az, hogy aki előbb elteszi a feketét veszt. Sz*r helyzet. *Fekete szemeivel rákacsint a másikra, mivel tudja, hogy nagyobb az esélye annak, hogy Chad most el fogja rontani. Közben kortyol a vodkás dzsúszból és vállat von.*
-Ahogy gondolod. Rajtam már nem sok minden segít. Nem véletlenül költöztem most ide... *Még itt életében egyszer sem járt.* Szóval a te döntésed, hogy elmondod vagy nem. *Gondol egyet és inkább helyet foglal. Legalábbis addig még megvárja, hogy Chad üssön. Na meg rágyújt egy cigarettára és mivel rendes, a másikat is megkínálja.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 7:12 am

* Látom, tényleg ügyes ebben a játékban, nincs sok esélyem, hogy nyerjek, hiszen én aligha szoktam biliárdozni. De mivel a kihívásokat nem szokásom visszautasítani, így fogom az ütőt, de mielőtt ütnék, megjegyzem:
- Ez van. A vesztésekből tanulunk. * Mondom, és abban a pillanatban mikor véget ér a mondatom, ütök. Az ütésemmel belövök egy csíkosat, de a fehér elteszi a feketét. Vesztettem. *
- Gratulálok, tényleg profin játszol. * Mosolygok rá, de a kijelentésén megtorpanok. * Ezt hogy érted? * Hát mégse nyögtem ki a titkomat, de ha rákérdez elmondom. De most nekem kellett kérdeznem. Érdekel, hogy került ide, és miért. Mert ezek szerint, nemrég jöhetett ide. Leülök vele szembe, a cigit visszautasítom. Annak csak az értelme még egy auror támadás lenne. *
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptyCsüt. Nov. 11, 2010 12:27 am

*Elmosolyodik amikor meglátja: ismét nyert.*
-Köszönöm. Nem most kezdtem játszani. *Kacsint egyet közben beleszív a cigarettába és egyet biccent Chad felé.* De te sem vagy túl rossz. Néha szerencse kérdése az egész. *Lehet, ha még egyet szeretne játszani a férfivel, akkor levernék őt. De ezt most hanyagolja, mert már nincs kedve. Leül az egyik székre és a mellette lévőre bök, hogy Chad hátha le akar ülni.*
-Szerintem nem akarod tudni. De ha mégis, akkor egy teliholdas éjszakán nyugodtan állj ki a városba és megtudod. *Ebből nagyjából le lehet venni, hogy pontosan mi is Zelina. Elmerengve néz maga elé, majd fekete szemeit ismét Chadre veti. A cigi közben elég. Az utolsókat fújja ki.*
-Kit tisztelhetek benned? *Ha már egészen jól összehaverkodtak... *
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  EmptySzomb. Jan. 01, 2011 11:27 am

*Már egy ideje itt van, unatkozik így hát jobb híján ide-oda cikázik a helységben, néha megállva, el-el flörtölve egy-egy csinosabb lánnyal, aztán tovább is áll. Nem akar senkit felszedni csak szereti szédíteni a nőket, különben is, neki ma kimenője van, élvezni hogy nem hivatásszerűen kell ezt űznie. Lehuppan az egyik szabad asztalhoz, és rendel magának egy pohár almalevet, nem alkoholizálhat, túl hamar megárt neki.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Experience rock club  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Experience rock club
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Alois Rock School
» I Love Rock 'n' Roll - The Rolling Stones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: