Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapExperience rock club  - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Experience rock club  - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Experience rock club  - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Experience rock club  - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Experience rock club  - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Experience rock club  - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Experience rock club  - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Experience rock club  - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Experience rock club  - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Experience rock club  - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Experience rock club  - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Experience rock club  - Page 2 Vote_lcapExperience rock club  - Page 2 Voting_barExperience rock club  - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Experience rock club  - Page 2 Vote_lcapExperience rock club  - Page 2 Voting_barExperience rock club  - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Experience rock club  - Page 2 Vote_lcapExperience rock club  - Page 2 Voting_barExperience rock club  - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Experience rock club  - Page 2 Vote_lcapExperience rock club  - Page 2 Voting_barExperience rock club  - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Experience rock club  - Page 2 Vote_lcapExperience rock club  - Page 2 Voting_barExperience rock club  - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Experience rock club  - Page 2 Vote_lcapExperience rock club  - Page 2 Voting_barExperience rock club  - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Experience rock club  - Page 2 Vote_lcapExperience rock club  - Page 2 Voting_barExperience rock club  - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Experience rock club  - Page 2 Vote_lcapExperience rock club  - Page 2 Voting_barExperience rock club  - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Experience rock club  - Page 2 Vote_lcapExperience rock club  - Page 2 Voting_barExperience rock club  - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Experience rock club  - Page 2 Vote_lcapExperience rock club  - Page 2 Voting_barExperience rock club  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Experience rock club

Go down 
+8
Eleanora J. Kenward
Jason Shuyler
Chad Crusader
Zoe Zelina Zachar
Daniel Reed
Marie Lycae
James Miller
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 01, 2011 11:33 am

*Nem tudom miért kell az öcsémnek mindenáron erre császkálnia. Kénytelen felfogni, hogy nem szeretek erre lenni. Elsétálok a club mellett. Megszomjaztam, így benyitok a helységbe. A pulthoz sétálok, majd egy gyümölcslevet kérek, amit ki is fizetek. Miközben iszok az italomból, körbenézek, hogy nincs-e véletlenül bent a tesóm.
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 01, 2011 11:37 am

*Italát kortyolgatva szemléli a környezetét, és szeme megakad egy most érkezett lányon. Csinos darab, talán túlságosan is. Felpattan, és odasétál hozzá, kicsit mintha táncolna.*
- Szia, nem baj ha csatlakozom? *parkol le a lány mellett, hatásvadász mozdulattal a pultnak támaszkodva, mindent ígérő mosollyal az arcán.*
- Keresel valakit? Vagy talán nem egyedül jöttél csak elhagyott a kísérőd? Én szívesen leszek ha gondolod *ajánlja fel mosolyogva, és még nem jutott eszébe bemutatkozni.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 01, 2011 11:43 am

*A helységet pásztázom, mikor egy alak szólít meg.
-Szia. Persze, csak nyugodtan. *Válaszolok a kérdésre, egy mosoly kíséretében. Kortyoltam egyet az italomból, majd letettem a pultra. Az újabb kérdésre ismételten csak mosolyogni tudok, de természetesen válaszolok.
-Igen, az öcsémet keresem éppen, de amint látom nincs itt. Egyedül vagyok. illetve most már a társaságodban.
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 01, 2011 11:49 am

*Elmosolyodik, magabiztosan, mint mindig. Kivételesen, ugye nincs szolgálatban, így normálisan van felöltözve is. Farmer, edzőcipő, és egy fekete-zöld póló, aminek kicsit V alakú a nyaka, nem szereti a szoros holmikat, bár néha kénytelen hordani olyasmit is.*
- Az öcséddel jöttél? Hogy néz ki? hátha láttam már valahol *érdeklődik, segítségét ajánlva, persze csak színtiszta udvariasságból. Kiissza a poharát, és úgy fordul a pult felé, hogy egyik válla hozzáérjen a lányéhoz. Mindezt persze úgy, mintha véletlen lenne, és kér még egy pohár italt magának, aztán visszafordul a tömeg felé.*
- Honnan jössz amúgy? A faluban laksz? *kérdezi, mert ő is mágus, csak ő sosem a varászerejével volt kitűnő.*
- Oh, Jason vagyok Jason Shuyler *mutatkozik be, mivel végre eszébe jutott, hogy ezt eddig nem tette meg.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 01, 2011 12:00 pm

*Ha megtalálom az öcsémet megnyúzom, de legalább társaságra találtam és nem kell unatkoznom. Megiszom az üdítőt, majd Jason-re nézek. feketére kihúzott szemeimmel kíváncsian tekintek rá. Hideg van kint, így ma egy fekete csizmát, egy farmert, egy fehér felsőt és egy melegebb kabátot, ami fekete színű, vettem fel.
-Igen, mondhatjuk így is. Lejöttünk a faluba, de meglépett és most kereshetem. Barna, rövid haj, barna szem. Kb. 165 cm magas. Fekete Nike felső, fekete farmer és egy fekete-fehér Nike cipő van rajta.. *Mondom el az információkat.
-Nem idevalósi vagyok. A Wilian-ba járok. *Mondom mosolyogva. Az, hogy a srác válla az enyémhez ér nem különösebben zavar.
-Én pedig Ellie vagyok. Eleanora J. Kenward. Örülök, hogy megismertelek. *Mutatkozok be én is.
-És te mi járatban erre felé?? *Kérdezem egy mosoly keretében, majd kérek még egy üdítőt.
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 01, 2011 12:06 pm

*Ártatlannak semmiképpen nem tűnő szemeivel a lányt vizsgálja, tetszik neki a látvány, de persze komolyabban nem indul rá, hiszen valahogy sejti hogy nem vele egykorú, az meg ugye bűn lenne. De hát ha egyszer Hell Cityben él az ember.*
- Hm, nem sajnos nem ismerős, bár láttam pár Nike-s srácot, de azokat ismertem futólag *azt nem teszi hozzá hogy honnan. Elvégre Jason túl szép ahhoz hogy valódi legyen.*
- Nahát, iskolába jársz még? Nem is hittem volna *tettett némi csodálkozást, és elmosolyodik. Ő szinte mindig jókedvű, szakmai ártalom.*
- Hm, gyönyörű neved van Eleanora *bókol, majd belekortyol a második italába is. Már nem olyan szomjas, így lassabban iszogatja csak.*
- Én is Wilianos-diák voltam, milyen most ott az élet? Még mindig Alex az igazgató? *kérdezi, némi nosztalgiával visszagondolva azokra az évekre.*
- Én, szabad estém van fogalmazzunk így, és kiélvezem *felel őszintén.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 01, 2011 12:16 pm

*Kezd zavarba hozni a pillantásával Jason. Nem próbálom meg leplezni, hisz felesleges, mivel tuti, hogy nem velem egykorú.
-Értem. Hát... majd előkerül egyszer, mert ha nem, akkor lesz hozzá egy-két szavam. *Mosolygok el a végén. Hisz nem gondoltam komolyan. Nem tudnám bántani az egyetlen öcsémet semmiért sem.
-Igen még iskolába. Negyedikes vagyok. Hát... akkor most úgy látszik megleptelek. *Reagáltam a kijelentésére, majd belekortyolok az italomba.
-Óh... köszönöm a bókot, de az Ellie-t jobban szeretem. *Mosolyogtam el a végén. Egy kicsit elpirultam, mikor ezt mondta.
-Igazán? Nocsak és melyik házba jártál?? Egész jó. Igen még mindig Alex dirigál, bár nem sokan törődnek vele. *Válaszoltam a kérdésre, miközben mosolyogtam végig.
-Értem. Mit tevékenykedsz, ha szabad kérdeznem?? *Önt el a kíváncsiság.
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 01, 2011 12:25 pm

*Látja hogy kezd hatással lenni a lányra, de nem igazán pedálozik hogy visszavegyen magából. *
- Értem, azért az öcséd is jó helyeken tud elveszni, nem olyan nagy ez a falu, és van ennél rosszabb hely is a környéken ami azt illeti* jegyzi meg, hogy nem messze van innen Hell City sem, és ha a fiú odatévedt, akkor elég sűrűn imádkozhat a bőréért.*
- Igen megleptél, be kell valljam, azt hittem, már végeztél az iskolával *duruzsolja a fiú, hiszen tudja, hogy a lányok általában szeretik ha egy két évvel idősebbnek nézik őket.*
- Rendben, akkor az Ellie-t fogom használni *mosolyodik el, úgy hogy még a szemei is belekápráznak, majd kicsit lejjebb tekeri magát, és válaszol inkább.*
- Plamás voltam, Miss Berger volt a Hávém, egy tündéri nő, imádtam az óráit *emlékszik vissza a régi órára járós időkre.*
- Na és te melyik házban vagy, és ki a vezetőd? *kérdez vissza, mert tippe szerint a lány is Plamás lehet.*
- Oh, hát nem hiszem, hogy szeretnéd azt tudni, ez egy nem éppen, hm... szóval, táncos vagyok, maradjunk annyiban *válaszol, kicsit félrefordított fejjel, nincs neki baja a munkájával, de nem önként vállalta be.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyKedd Jan. 04, 2011 5:19 am

-Hát mindenesetre minél előbb rá kell, hogy akadjak. Egy kicsit... féltem a kölyköt. Sokszor az agyamra meg, de még is csak a tesóm.
*Mondom Jason-nek, amikor elmondja a helyzetet. Minél előbb meg kell keresnem, de nem akarom itt hagyni Jason-t. Jó a társasága.
-Ennyire idősnek nézek ki?? *Kérdeztem mosolyogva a dolgot.
-Köszönöm Jason. *Mondom még mindig mosolyogva.
-Nem is tudtam. Igen Miss Berger óráit én is szeretem. *Osztom meg a véleményemet Jason-el. Először azt hittem, hogy Famine-s volt, de úgy látszik tévedtem.
-Én Amira-s vagyok és Hannelori Sensui a HV-m. Az ő óráit is szeretem. Igaz csak GYN-re megyek be, de annyira jól eltudja magyarázni a dolgokat. *Válaszolom a kérdésre.
-Igazán. Ezt nem is tudtam. Szerintem jó táncos lehetsz. Nem gondoltam volna, hogy valamelyik pasi táncolni is tud. *Reagáltam a kijelentésére, majd megvártam, hogy mit mond rá. Közben kifelé nézek, hát ha meglátom az öcsémet.
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 5:49 am

- Jah, igazi jó testvéri szeretet? Nekem nincsen tesóm, bár egy lánytestvérnek nem mondom, örülnék *mosolyodik el, de aztán vállat von, ha nincs tesója, annak is biztos volt valami oka.*
- Nem, dehogy, csak olyan... érettnek nézel ki *próbálja megfogalmazni szalonképesen a mondanivalóját, mivel azt nem mondhatja, hogy jobb a feneke az átlagnál, vagy hogy mellben erősebb mint a korabeliek.*
- Jah, voltak még jók, igazán a LLG-is szerettem, mondjuk a tanár szigorú volt, de normális, és normálisan leadta az anyagot, szal, nem volt félnivalóm a vizsgákon sem *mosolyog, mivel a nosztalgia felkeltette benne a szép emlékeit. Szerette a sulis éveket.*
- Hannelori? Jah a GYN tanár, az is nagyon cuki volt, bár sok órám nem volt vele *bólogat, de tudja kiről van szó, sokat látta a nőt Alexel.*
- Hát, igen mindnekinek kell valami amiben igazán jó, nálam ez a tánc. Hell Cityben dolgozom *mondja, és kiissza az innivalóját, többet nem kér. Eloltotta a szomját.*
- Te, nézd csak, az hasonlít az általad leírt alakhoz *mutat egy rövid barnahajú fiúra, akin Nike-s cuccok vannak.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 5:57 am

-Igen, mindent megteszek, azért, hogy megvédjem. *Mondtam határozottan. Ez igaz, hisz bármit megteszek azért, hogy az öcsémnek jó legyen.
-Óhh... köszönöm. *Pirultam el egy kicsit a bókra. Nem sokan mondták ezt nekem. Általában mindenki azt mondja, hogy a melleim miatt vagyok idős.
-Azt nem nagyon szeretem. Valahogy irtózok azoktól a fura lényektől. *Még a hideg is kiráz a gondolattól.
-Igen ő az. Én mindig bent vagyok GYN-en. Az egyik kedvenc tantárgyam. *Vonom meg a vállam.
-Nekem azt mondták, hogy jól tudok gyógyítani, így szerintem én abban vagyok jó. *Osztom meg mások véleményét rólam. Mikor Jason megszólal, azonnal odakapom a fejemet.
-Igen ő az. Köszi, hogy szóltál. Bocsi, de így mennem kell. Nem akarok nagy zűrt. Köszi a beszélgetést. Még találkozunk. Szia. *Köszöntem el, majd kimentem az ajtón és elkaptam Jake-t, majd visszaindultunk a suliba.

//Köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 10:27 am

- Hm, szeretnék az öcséd helyében lenni, mit ne mondjak, egy ilyen angyali nővérkét, ki ne akarna? *mosolyodik el ismét, csábítóan, hiába, munkaköri ártalom.*
- Igazán nincs, mit ez a puszta igazság *feleli, és kissé félrebillenti a fejét. Elfáradt egy kicsit, így nemsokára valószínűleg ő is visszamegy a szállására. Igaz, Hell Cityben van, de nem a veszedelmes környéken, illetve őt nem szokták feltartani, hiszen odavalósi.*
- Én szerettem, a tanár néha az idegeimre ment, és az első pár évben meg mertem volna esküdni, hogy nem tud mosolyogni, meg hogy érzéketlen, de aztán kiderült hogy nem. Láttam valamit, amit lehet hogy nem kellett volna *feleli, kissé elgondolkodva, mert viszonylag jó órák voltak azok is. Bezzeg az SVK meg BBT meg mindent, ahol varázsolni kellett, messze elekrült, csoda hogy nem bukott meg.*
- Jah nem olyan rossz, hasznos dolgokat mondott el a nőci, és van amire máig emlékszem *mosolyog, mert a teakészítés nagyon megmaradt a különböző füvekből.*
- ah, majd ha egyszer megsebesülök, akkor megyek és letesztelem hogy mennyire vagy jó benne *kacsint a lányra, és megrázza a fejét, hogy nem baj hogy mennie kell.*
- Én is remélem hogy még találkozunk. Szia *búcsúzik, majd a testvérpár után lép ki az ajtón, csak ő nem a kastély felé indul el, hanem a másik irányba. *

//Köszi én is Very Happy//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyPént. Márc. 04, 2011 11:37 pm

*Már délelőtt bent ülök. Nem sokat aludtam, viszont egészen jól tartom magam. Megittam már pár kávét, de most inkább sörre váltottam. Egy egyszerű, kicsit szakadt szárú farmer van rajtam, pár rávarrott mintával mint például Anarchia és Peace. Felette egy rövidujjú-fekete és egy fehér fekete kockás ing. Kicsit elfajultam mostanság stílusbélileg, de nem is nagyon bánom.
Hátradőlök a széken, rágyújtok egy cigire és nézelődöm. Egyedül vagyok bent, nem sok hülye van ilyenkor aki itt megfordul. Ha valaki bejön, kihívom biliárdra. Játszani akarok... Szóval egy korty sör, és egy slukk a cigiből és türelmeskedünk.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyPént. Márc. 04, 2011 11:46 pm

* Az elmúlt napokban történt események nagyon össze zavartak. Már aludni sem tudok, mert folyton azon jár az eszem. Ezért úgy döntöttem, hogy elnézek valamerre, legalább addig sem eszem rajta magam és nem gondolok Demire. Kék farmer és egy lila rövid ujjú van rajtam, amire felvettem a fekete térdig érő kabátomat. Ahogy sétálgatok, meglátok egy helyet, amíg felkelti az érdeklődésemet, mert még nem jártam ott. Ezért úgy döntök, hogy benézek, oda. Szép lassan nyitom ki az ajtót. Elsőre kiszúrtam egy ismerős arcot, ami nagyon elcsodálkoztam. Majd oda sétálok hozzá. *
- Te itt? * Meglepődve kérdezgetem drága testvéremet. *
- Nem hiszek a szememnek. * Nevetek fel. *
- Hogy nézel már ki? * Nézek végig az öltözékén. Igaz régen találkoztam már vele, de akkor más volt a stílusa, jobban eltudtam viselni. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyPént. Márc. 04, 2011 11:50 pm

*Lassan elnyomom a cigit, majd kortyolok egyet a sörből és ekkor Nicole lép be. Elmosolyodom halványan, majd biccentek és intek, hogy üljön le.*
-Szia. Igen, itt.... ez a törzshelyünk. *Kacsintok egyet, majd végignézek rajta. Kicsit furcsa nekem... hogy nincs olyan túl jó kedve. Egyelőre nem teszem szóvá, csak a kérdésére válaszolgatok.*
-Hát így. Kezdek elzülleni. *Mondom teljesen komoly arccal és egy vállmegvonással. Kortyolok ismét a sörből, aztán jut csak eszembe valami. * Jaigen... te kérsz valamit? *Udvarias vagyok, főleg, hogy érdekel, hogy mi van mostanság Nicoleval. Régen láttam.*
-Mi a helyzet amúgy? *Ha kér valamit, akkor felkelek és a pulthoz megyek. Elkérem, majd hallgatom a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Márc. 05, 2011 12:03 am

* Leülök Jamessal szemben. Egy ideig csak nézem, majd később megszólalok. De nem tudom, hogy képes vagyok-e végig mondani neki, azt ami történt. *
- Nem is tudtam. Lehet, hogy azért,mert régen beszéltünk. * Látszólag jó kedve van, nem nagyon akarom ezt elrontani, de muszáj valakivel beszélnem egy bizonyos dologról. *
- Látszik. * Megejtek egy apró mosolyt James felé. *
- Nem, semmit. * Majd az asztalon lévő cigarettás dobozához nyúlok. Kiveszek belőle egy szálat és rágyújtok. Mostanában eléggé rászoktam, kell hogy valami lenyugtasson. Bele szívok a cigarettába és elkezdem a mesélést. *
- Pár napja kint jártam az erdőbe és találkoztam egy kedves lánnyal. Elbeszélgettünk, és egyre beljebb és beljebb mentünk be az erdőbe... Aztán nem is tudom, valami árnyakat és fényeket láttunk. Majd pár percre rá, valami felbukkant. Nem tudom, hogy mi, mert minden olyan gyorsan történt. Csak pörögtek az események, nem tudtam segíteni és Demi meghalt. Ketté vált a föld és valamilyen erő lehúzta magával. * Rezzenéstelen arccal mondom végig, majd bele szívok a kezemben lévő cigarettába. *
- Röviden ennyi történt velem. * Vonom meg a vállam. Mostanában azok a dolgok, amiért meg is haltam volna, már nem érdekelnek annyira. Mióta ez megtörtént velem megváltozott az értékrendem. *
- És veled? * Passzolom vissza a kérdést. De gondom neki jobb napjai voltak, mint nekem. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Márc. 05, 2011 1:25 am

*Halványan mosolygok még az elejében. Egyelőre minden oké. Amikor kijelenti, hogy nem kér semmit, csak megvonom a vállam és rágyújtok ismét egy cigire. Kicsit elgondolkodom. Persze hagyom, hogy a testvérem vegyen tőlem cigit, nem sajnálom. Lassan kortyolok ismét a sörömből, és közben figyelmesen hallgatom végig Nicolet. Egyenlőre nem tudok mit mondani. Majd az erdős sztorinál egyre nagyobbra nyílnak szemeim... kicsit előre is hajolok az asztalnál, rákönyökölök. A sört is leteszem a kezemből, a cigi pedig beleesik a hamutálba a név hallatán.*
-Höööhh? *Egyenlőre csak ennyi jön, majd hátravágom magam a széken és a plafont kezdem el pásztázni. Fel vagyok dúlva... ismét.*
-Mi van már? Irtják a női barátaimat? Először... Miriam... most meg... Demi. Hát ez nem igaz. *Rázom meg a fejemet, majd lehúzom a maradék sört és végigsimítok Nicole arcán.*
-De a lényeg, hogy nem esett bajod. Bár tudom milyen érzés, mikor valaki melletted hal meg. *Múltkor volt benne részem, bár nem nagyon érint meg... csak akkor ha a barátaimról van szó.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Márc. 05, 2011 7:38 am

* Látszólag még nem tudott róla. Úgy látszik új hírt mondtam neki. Végül is, ha bele gondolok, akkor én is meglepődnék egy ilyen hír hallatán. De jobb ha tőlem tudja meg, mint mástól. Végül is én vagyok a testvére és egyben az ügy egyik főszereplője is. *
- Ez van. * Megvonom a vállam a kijelentésem után. *
- Pedig lehet, hogy jobb lett volna, ha én haltam volna meg. * Szívok bele ismét a cigarettámba, majd mikor az utolsó slukkhoz érek elnyomom az előttem lévő hamutálcába. *
- Megtudod ezt magyarázni? Én is ott voltam és nekem hogy hogy nem lett semmi bajom? * Bele gondolok, kicsit elbambulok közben. Még mindig hihetetlen, hogy nekem egy hajam szála sem görbült meg. *
- Na de mindegy. Örüljünk annak, hogy nekem semmi bajom. Már ha ennek örülni lehet. * Felsóhajtok és neki támaszkodok az asztalnak, úgy figyelem tovább Jamest. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptySzomb. Márc. 05, 2011 11:24 pm

*Továbbra is elmélázok, de közben felvont szemöldökkel hallatom Nicole-t. Nagyra tátom a számat, amikor kimondja, hogy jobb lett volna, ha ő hal meg. Én csak elnyomom a cigit, és kicsit ideges hangnembe felnézek ismét.*
-Nem hiszem. De azt hiszem, akkor nagyon megkeserülte volna az aki ezt tette. Akármennyire is mágikus erő vagy nem. *Rázom meg a fejemet. Nagyon feldühödtem, szemembe apró piros csíkok húzódnak. Na meg a kezeim is eléggé kieresedtek.*
-Nem tudom megmagyarázni... tudod, itt sok dolog történik. Sok furcsa. Ez az élet rendje. Ez a varázsvilág. *Vonom meg ismét a vállamat, majd felkelek, a pulthoz sétálok és kérek még egy sört. Azt miután kifizettem, leteszem az asztalhoz és bólintok egyet Niki utolsó mondatára.*
-Pontosan. Hagyjuk a témát. Alex tudja már amúgy? *Ha nem akkor majd én leszek a jótevő és Nicole-t elkísérem Alexhez. Ha meg tudja... akkor azért eléggé érdekes lehet, hogy megint egy halálhírt kell neki közölni. A végén már életveszélyes lesz az iskola... vagy inkább csak a környéke. Belemerülök egy kicsit gondolataimba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyVas. Márc. 06, 2011 6:44 am

* Eddig az asztalnak voltam támaszkodva, de már fáj a könyököm, így neki dőlök a szék támlájának és úgy figyelem tovább szeretett testvéremet, hogyan aggódik is értem. Nem hittem volna, hogy ilyen reakciót fog ez a hír kiváltani belőle. Aranyos tőle, hogy így aggódik egyetlen testvéréért. Szó mi szó, még mindig tud meglepetéseket okozni. *
- Nyugi. Megtörtént, ezt már nem fordíthassuk vissza. Ezzel kell együtt élem, élnünk. * Sóhajtok fel, mert a sors mindig kifürkészhetetlen, az véletlen volt, hogy épp azon a napon találkoztam Demivel, de nem hiszem, hogy az véletlen volt, hogy meghalt. Valaki így akarta, vagy tervei vannak vele még a halál után, de őszintén el sem tudom képzelni, hogy miért kellet ez.*
- Tudom. Egyre jobban megbizonyosodom róla, hogy sok furcsa dolog van. Néha jó értelemben furcsa, de inkább még csak a rossz felét tapasztaltam meg. * Megigazítom a szemembe lógó hajtincset, majd ismét Jamest fürkészem szemeimmel. *
- Még nem tudja. Te vagy az első akinek ezt elmondtam. De a nem sokára el akarom neki is mondani. Csak hát még nem jutottam el odáig. * Látszólag bele merült saját gondolataimba, addig kezem megint a cigis dobozához tér. *
- Ha nem bánod. Tudod, hogy szeretlek. * Meg sem várom a választ, kötelessége, hogy adjon, ez a testvérek sorsa. Majd rágyújtok, a füstöt felfelé fújom. Nem akarok annyira pofátlan lenni, hogy az Ő cigarettáját szívom és még az arcába is fújom a füstöt. *
- Olyan rég találkoztunk már. Mesélj egy kicsit, még ráérek. * Nevetek fel halkan, muszáj érdeklődnöm testvérem iránt, mert a vele kapcsolatos dolgokat nem szeretem mástól megtudni. *
- És ki a legújabb áldozatod, mármint barátnő téren, ha egyáltalán van? * Szemem kíváncsian felcsillan, mert ha nincs éppen senki szívesen keresnék neki valakit. *
- Van egy még érdekesebb kérdésem, hogy állsz Tonyval? * Hatalmas mosoly jelenik meg az arcomon, próbálom kicsit felhergelni. Közben ismét neki támaszkodok az asztalnak és úgy figyelem, hogy James mit is tud erre válaszolni. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyVas. Márc. 06, 2011 7:22 am

*Belekortyolok az újonnan hozott sörbe és kicsit elgondolkodott fejjel nézek rá Nicolera. Rágyújtok egy cigire ismét, majd középre teszem a dobozt. Persze nem bánom, ha Niki is vesz belőle... már megszoktam. Bólintok egy aprót, majd meg is vonom a vállamat.*
-Hát igen. Sajnos ezzel kell együtt élnünk. *Ismétlem meg amit ő mondott, majd belehamuzok a hamutálba és Nikinek ismét sikerül meglepnie. Még nem mondta el Alexnek... hm...*
-Ha gondolod elmegyek veled Alexhez. Elvégre engem jobban is ismer, ha kell segíteni valamiben akkor majd én segítek neki. *Mikor el akar venni a cigimből egyet, csak egy apró mosollyal az arcomon bólintok és nyugodt képpel közlöm vele, hogy vehet amikor akar. Testvéremmel mindig ilyen vagyok. A mesélésre meg csak elgondolkodom.*
-Igazából semmi érdekes. Múltkor Darrennel bevágtunk egy üveg piát csak úgy unalomból, amúgy megy az élet. Mostanság semmi munka... elvagyunk. Veled mizujs... ezen kívül? *Érdeklődöm én is egy kicsit közben aztán folytatom.*
-Már jó ideje van barátnőm. Hannah... másodikos Famine-s nem tudom ismered e.*Kíváncsi szemekkel nézek Nikire, majd elvigyorodom.* Eric remélem volt olyan jó, hogy közölte veled, hogy áthelyezték és elköltözött... *Kérdő pillantással nézek a húgomra, és remélem, hogy tudta ezt. A Tony név hallatára csak ismét megvonom a vállamat. Erre mit mondjak? *
-Sehogy. Nem érdekel a gyerek, de ha találkozok vele akkor nem hiszem hogy túléli. Bár szerintem kerül. VAgy nemtudom. Mostanság a Seb gyerekkel se találkoztam. Nagyszerencséjére. *Lekopogom, majd belekortyolok a sörbe és beleszívok a cigibe. Jó mélyen, aztán pedig körökbe fújom ki.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyVas. Márc. 06, 2011 7:49 am

* Ahogy bele szívok a cigarettámba, úgy megkívántam a sört is mellé. Csillogó szemekkel nézek Jamesre. Majd kibököm a mondani valómat. *
- Várj meg, mindjárt jövök. * Felpattanok és elsétálok a pultig, ahol kértem egy korsó sört. Rendesen teli öntötte a korsómat, kicsit habosra sikerült, mert nem arra figyelt, hogy mit csinált, inkább engem pásztázott végig szúró pillantásával. De nem is törődök vele, ahogy kezembe kapom a korsót, már vissza is sétálok Jameshez. Majd vissza ülök a helyemre. Kieszem a cigarettámat a hamutálcából, a elégett részét lepöckölöm, majd ismét bele szívok és szépe lassan kifújom a füstöt.*
- Jó is lenne. Rámérne valaki, aki támogat. Végül is én nem nagyon ismerem Alexot. De hát sajnálom, hogy így fogom jobban megismerni. * Tudtam, hogy nem bírja, ki hogy nemet mondjon nekem. Ezt szeretem benne a legjobban. *
- Az szép. De néha gondolj rám is, amikor iszogatsz. * Mosolyodok el huncutul. Mostanában jól esik egy két pohárkával meginni. *
- Mostanság semmi érdekes, csak találkoztam a napokban egy kedves férfival. Ismered Willt? * Rákérdezek, mert úgy rémlik, hogy Will érdeklődött már felőle, akkor már valahonnan ismerniük kell egymást. *
- Szerintem nem ismerem. De minél előbb megszeretném ismerni. Tudni akarom ki rabolta el a szívedet. * Elmosolyodok, majd bele kortyolok a sörbe, pont kellő képpen hideg, ahogy szeretem. *
- Ericcel már régóta nem beszélek. Amolyan hirtelen fellángolás volt, de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan vége is lett. * Közlöm vele a tényeket, majd erre iszok egy nagy korty hideg sört. Majd ismét bele szívok a kezemben lévő cigarettába. Majd az utolsó slukkhoz érek és elnyomom az előttem lévő hamusba. *
- Érdekes, állítólag nem érdekel, de azért ha találkozol vele, akkor nem éli túl. * Nevetem el magam, mert érzek egy kis ellenmondást. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 12:50 am

*Nagy mosollyal az arcomon figyelem végig ahogy Nicole egy korsó sörrel tér vissza. Nem is csodálom, hiszen jó hatással vagyok és voltam is rá mindig. Imádom... ő amolyan kis édes. Csak az én hasonmásom nőbe. Bár...*
-Rendben, akkor lemegyünk Alexhez délután. Minél előbb tudnia kell a dologról. *Jelentem ki komoly arccal, majd beleszívok a cigibe és aztán elnyomom. Közben ismerős zene kezd el szólni a háttérbe, amit halkan dúdolászni kezdek. Persze végig bólogatok Nicolenak. A Will névnél felvonom a szemöldököm.*
-Hö? Visszajött? Kedves férfi... *Egy "cöh" hagyja el a számat, majd vállat vonva belekortyolok a sörömbe.* Állítólag jó útra tért. Amúgy halálfaló volt, sosem bírtuk egymás fejét. *Kábé ennyit tudok hozzáfűzni. A Hannahs dologra csak bólintok, majd meglepődöm.*
-Erről nemtudtam. Nekem csak egy levelet írt, hogy lelépett és a kecóját kölcsönvehetem ha kell. Azt hiszem majd házibuli lesz nemsokára. *Kacsintok és rágyújtok egy cigire. Ismét.*
-Tudod milyen vagyok, ha elkapnak az indulatok. Nem tehetek róla... nem tudok én se néha elmenni magamon. *Magyarázom, kicsit hadonászva a kezemmel. Aztán csak... simán kortyolok és tovább figyelem Nicolet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 2:44 am

* Mikor már elmondtam a mondani valómat, meglepett arckifejezéssel nézek Jamesra. Ismét tud meglepetéseket okozni. A különös hír hallatára bele kortyolok egy nagyot a korsó sörbe. Most valahogy kell az alkohol, ahhoz, hogy el tudjam viselni ezt a sok új dolgot. *
- Rendben van. * Bólogatok arra, hogy majd később lemegyünk Alexhez. Majd mikor meglátom, hogy elkezd danolászni hatalmas mosoly jelenik meg az arcomon. Igaz, hogy jól ismerem, mivel a testvérem, de így még nem láttam. Úgy látszik az idő Őt is megváltoztatta, valamilyen szinten, de azért mégis olyan mint régen, csak pár dolog más benne. *
- Hogy mi? * Nem akarok hinni a saját fülemnek, pedig annyit még nem ittam, hogy ne fogjam fel, amit James mond. *
- Halálfaló? * Ismét csak mosoly jelenik meg az arcomon, mert akármennyire is veszélyesnek tűnik, engem mégis vonzani tud. Nem tehetek róla, engem mindig a rossz pasik vonzottak. *
- Nem lényeg. Már a múlté. De a buliban én is szívesen részt vennék. * Nevetem el magam halkan, egy jó bulit sosem tudnék kihagyni. *
- Azt hiszem én vagyok az egyetlen a Földön, aki azt mondhassa, hogy tudja, hogy milyen vagy. * Végül is ki ismerné jobban mint én? Senki... Csak én az édes kicsi húga. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 8:39 pm

*Egy kellemes mosollyal az arcomon nézek végig Nicolra, majd kicsit elmerengve fordulok vissza a sörömhöz. Kíváncsi vagyok Alexra... kortyolok egy kortyot és beleszívok a cigimbe. Ezt most lassan szívom, kicsit kiélvezem. Egy apró biccentéssel jelzek a "Rendben van"-ra, amikor a húgom pedig meglepődik Will miatt, csak vállamat rángatom. Én nem csípem a csávót, akármennyire is megváltozott. Sok konfliktusunk volt... ezen már nem biztos, hogy lehet változtatni. Akármennyire is forrófejű vagyok.*
-Ahha. Bár régóta nem láttam, szóval ki tudja. És visszajött az iskolába? Vagy mi? Hogy találkoztál vele? *Kicsit közelebb hajolok Nicolehoz, elmosolyodom és úgy kíváncsiskodom. Érdekel a dolog, lehet hogy akkor még én is összefutok majd Willel. Arra meg azért nem árt felkészülni.*
-Akkor lehet, hogy rendezek egy bulit nemsokára. *Jegyezem még meg, majd ismét egy korty a sörből és egy slukk a cigiből. A káros szenvedélyek amiket nem tudok elhagyni... megesik. Nicole következő kijelentésére csak elnevetem magamat.*
-Körülbelül. Más nem igen tud ennyire jól kiismerni. Még Hannah sem. Amúgy meg bemutatlak neki, de mostanság én sem láttam. *Jelentem ki egy kisebb vállvonás kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Experience rock club  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Experience rock club
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Alois Rock School
» I Love Rock 'n' Roll - The Rolling Stones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: