Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapExperience rock club  - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Experience rock club  - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Experience rock club  - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Experience rock club  - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Experience rock club  - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Experience rock club  - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Experience rock club  - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Experience rock club  - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Experience rock club  - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Experience rock club  - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Experience rock club  - Page 3 Vote_lcapExperience rock club  - Page 3 Voting_barExperience rock club  - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Experience rock club  - Page 3 Vote_lcapExperience rock club  - Page 3 Voting_barExperience rock club  - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Experience rock club  - Page 3 Vote_lcapExperience rock club  - Page 3 Voting_barExperience rock club  - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Experience rock club  - Page 3 Vote_lcapExperience rock club  - Page 3 Voting_barExperience rock club  - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Experience rock club  - Page 3 Vote_lcapExperience rock club  - Page 3 Voting_barExperience rock club  - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Experience rock club  - Page 3 Vote_lcapExperience rock club  - Page 3 Voting_barExperience rock club  - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Experience rock club  - Page 3 Vote_lcapExperience rock club  - Page 3 Voting_barExperience rock club  - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Experience rock club  - Page 3 Vote_lcapExperience rock club  - Page 3 Voting_barExperience rock club  - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Experience rock club  - Page 3 Vote_lcapExperience rock club  - Page 3 Voting_barExperience rock club  - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Experience rock club  - Page 3 Vote_lcapExperience rock club  - Page 3 Voting_barExperience rock club  - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Experience rock club

Go down 
+8
Eleanora J. Kenward
Jason Shuyler
Chad Crusader
Zoe Zelina Zachar
Daniel Reed
Marie Lycae
James Miller
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyKedd Márc. 08, 2011 5:28 am

* Nagy mosollyal az arcomon nézem végig, hogy drága szeretett egyetlen testvérem a szemem előtt így elzüllik. De hát nem szólok bele, mert az olyan lenne, mint ha magamra is rászólnék. Amíg jól esik neki csinálja. Mert mindenben támogatom, még az ilyen dolgokban is. Lehet, hogy így nézve, nem vagyok valami jó testvér, de azért mindig igyekszem az lenni, persze ha túlzásba vinné, akkor kapna tőlem egy alapos fejmosást. *
- Miért érdekel ez téged ennyire? * Meglepett, hogy így érdeklődik Will iránt. Nem tapasztaltam még ilyen nagy érdeklődést senki iránt sem, általában ha érdekli is valami, még azt sem mutassa ennyire ki. *
- Már nem emlékszek rá, hogy hol találkoztam vele. Csak azt tudom, hogy volt ott egy angyal szobor. Nem tudom, hogy mennyit segítettem ezzel, de csak ennyire emlékszek. * Majd megpróbálok vissza gondolkozni, arra hogy ott mit is mondott nekem. *
- Azt hiszem, hogy valami munkát akar keresni és mint ha azt is említette volna, hogy megpróbálja megszerezni a vadőri állást. * Mindent amit tudtam elmondtam drága testvéremnek. *
- Segítettem valamit is ezzel? * Kérdő pillantással nézek Jamesra. Majd megiszom a maradék sörömet. *
- Már alig várom, hogy megismerhessem. Nem semmi lány lehet, ha kibírja melletted. * Kicsit megpróbálom sértegetni drága bátyámat, mint a régi szép időkben. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyKedd Márc. 08, 2011 11:45 pm

*Nem zavartatom magamat, én tök nyugodtan iszok és cigizek úgy, ahogy azelőtt. Nicole is tudja, milyen vagyok... és mivel jóban is vagyunk, ezért miért ne? Az meg, hogy a szüleim mit szólnának hozzá nem érdekel. Teljesen hidegen hagy... főleg, hogy már jó ideje semmi hír róluk.*
-Csak érdeklődtem. Régen láttam Willt... *Voltak érdekes eseteink tényleg. Na jó, de nekem kivel nem? Én szinte fél iskolában és a környező emberekkel hadban állok. Minden sarkon veszély leselkedhet rám, de még élek. Nem vagyok én sem kispályás, sok mindent megtanultam az évek alatt. Csak bólogatok és egy nagyobbat szívok a cigimből. Néhány kört fújok, majd felvont szemöldökkel nézek Nicolera.*
-Vadőr? ~Akkor nemsokára meglátogatjuk a vadőrlakot...~ *Gondolok bele egy kicsikét és ismét csak biccentek.* Igen, köszi. Meglátogatom majd valamelyik nap. Beszélni akarok vele pár szót. *Hogy pontosan mik is az elképzelései most, meg mi ez az egész. Bár... kíváncsi vagyok rá, hogy Alex hogy engedte vissza. Na de, majd kiderül.*
-Köszi, kedves vagy. *Nagy vigyorral az arcomon nézek ismét a lányra. * Sok mindenki szeretné kibírni mellettem... de sajnos csak kevés életem nője van. *Kacsintok egyet Nicolera, majd kortyolok a sörből és elnyomom a cigit.*
-Na és te pasiügybe hogy állsz? *Ha már itt tartunk...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptySzer. Márc. 09, 2011 9:53 am

* Kezdem itt úgy érezni magam, mint ha otthon lennék. Egész otthonos kis hely. Csak annyi a különbség, hogy otthon nincs ennyi füst és James otthon más fajta ruhákban flangál, bár is ahogy én észre vettem. Vagy csak lehet, hogy rossz megfigyelő vagyok, az is megeshet. Mivel mindig kapkodok így nem nagyon figyelek fel a részletekre. Csak néha megragadnak a dolgok és azokat sehogyan sem tudom elfelejteni. Biztosan James mostani ruháját sem fogom kiverni a fejemből egy darabig. *
- Értem. * Valahogy nem hagy nyugodni a tudat, hogy nem csak kíváncsi, hanem valami van a dolog háta mögött. De addig úgysem fog hagyni a kíváncsiságom, még rá nem jövök, hogy mi van a dolgok mögött. Valahogy mindig is szerettem, úgymond a kulisszák mögé belesni. *
- Igen, ha jól emlékszek nekem ezt mondta. De tudod nem vagyok biztos semmiben sem, mint ebben sem. * Felsóhajtok egyet, remélem jól emlékezek. Közben ismét neki dőlök a szék támlájához és úgy figyelem tovább imádni való testvéremet. *
- Ha gondolod, akkor magaddal vihetsz. Persze, csak akkor ha nem zavarok. * Ismét csak reménykedni tudok, hogy lesz olyan jó és bele egyezik. Már csak azért is, mert már rég láttam Willt, és még magamnak és nehéz bevallani, de már nagyon hiányzik. Nem tudom, hogy mi, de az nagyon megfogott benne. *
- Tudod mindig próbálok kedves lenni. De ha már eddig kibírta melletted, akkor szeretném megismerni. Azt hiszem méltó lehetne a Miller névre. * Hatalmas mosoly jelenik meg az arcomon. Még nem ittam annyit, hogy félre beszéljek, szóval még nagyon is jól tudom, hogy mire is gondolok. Remélem azért James is megérti. *
- Nem tudom, de akármennyire is tudom, hogy veled mindent meglehet beszélni, kicsit kényessé válik a téma mikor veled beszélek erről. Bocsi, nem veled van baj, hanem lehet, hogy én kezelem tabu ként. * Megpróbálok magyarázkodik, de nem túl nagy sikerrel. Felsóhajtok, ismét neki dőlök az asztalnak, bele nézek drága bátyám szemébe és elkezdem...*
- Remélem elég lesz ha annyit mondok, ha van valaki aki felkeltette a figyelmet, de nem tudom, hogy lesz-e belőle valami, mert még alig ismerem. * Vallok be neki mindent őszintén és csak remélni tudom, hogy nem veszi a lapot. Mert nem szeretném, ha nyitott könyv lennék előtte. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptySzer. Márc. 09, 2011 8:17 pm

*Mikor Nicole ismét körülnéz, csak egy kisebb mosoly kíséretében hozzáteszek valamit a dologhoz.*
-Itt szoktunk a bandával csövezni. Mindig, szinte minden nap. *Ezt még nem mondtam, ha jól tudom. A fejemből viszont nem tud kimenni a dolog, amit az imént mondott Niki... hogy Demi... annyira rossz, hogy múltkor az exem, most meg a ... legjobb barátnőm. Majd kiheverem, de egy ideig tuti nem. Aztán csak bólogatok és bólogatok, majd elnyomom a cigit és kortyolok a sörből. Hátradőlök, kicsit helyezkedek és így figyelem tovább Nicolet.*
-Ahha. Ha szeretnél velem jöhetsz. *Nem zavar, hogy a testvérem meg akarja ismerni Willt... ki tudja, lehet, hogy tényleg megváltozott. De arra eléggé kíváncsi vagyok. Ismét iszok a sörömből ami lassan el is fogy. Aztán csak felvonom a szemöldököm. Nicole szájából sem hallottam még ilyet.*
-Hééj! Nem akarok feleséget egy jó ideig. *Csak gondoltam szólok, hogy még egy ideig biztos nem házasodom meg. Főleg, hogy terveim vannak a jövőre nézve.*
-Semmi baj. *Vonom meg a vállamat. Csak érdekelt, de nem baj, akkor visszafogom egy kicsit magamat. Leöntöm a sörömet, majd kérdőn nézek Nicolera.*
-Én lépek. Jössz? Akkor megnézhetnénk Alexet is... *Jelentem ki, majd felállok. A kabátomat felkapom a fogasról, és megvárom még Nicole elmondja a válaszát. Aztán ha jön megyünk, ha nem én akkor is megyek. Kivéve, ha megkér, hogy várjam meg.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 3:03 am

* Lassan kezdek elfáradni, valahogy nem aludtam túl jól és ez a kis sör tisztára elálmosított. Vissza fogom az ásításomat, nem akarom, hogy James azt higgye, hogy untat. *
- Szerintem elég sűrűn befogok járni ide. Tetszik ez a hely. * Ismét gyorsan körbe pillantok. Nem tudom, hogy mi fogott meg benne, de néha a helyekben is találok valamit ami tetszik, nem csak a személyeknél. Nagy mosollyal az arcomon figyelem drága testvéremet. Attól, hogy elálmosodtam, még van annyi energiám, hogy boldog legyek. *
- Köszönöm. Te vagy a világ legjobb testvére. * Ismét bevágok egy hatalmas mosolyt. Kicsit vissza gondolkozok, régebben nem volt velem ennyire engedékeny. Valószínűleg észre vette, hogy nem az a kicsi lány vagyok aki voltam és most már nem kell semmitől sem féltsen, mert meg tudom magam védeni. Persze néha jól jön, ha valaki félt és mellettem van. *
- Persze. De előbb vagy utóbb úgyis az lesz a vége. * Kicsit csipkelődök drága testvéremmel. Rossz megszokásom, de szeretem kicsit felhergelni. Mert mire volnának jók a testvérek? Csak is erre. *
- De megértő lettél hirtelen. * Ismételten pimaszkodok vele. Közben arra gondolok, hogy bele lát a fejembe, mert én is ezt akartam tőle kérdezni, csak hát Ő gyorsabb volt. *
- Persze. * Majd én is felkelek és felveszem a kabátomat. James úri ember módjára kienged maga előtt az ajtón és elindulunk megkeresni Alexet. *
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:15 am

*Mér majd félórája megérkezett, pedig munkaideje csak most kezdődik. Legalább addig elrendezett mindent, hogy készen álljon a legnagyobb tömegre, amire csak lehet, még ha ez nem is valósul meg.
A pulthoz lép és körbenéz a helyiségben. Már jó pár diák és bulizni vágyó fiatal itt van, de szerencsére most sem lát ismerőst. Időközben kivisz néhány sört vagy más alkoholos italt, majd visszaáll a pult mögé és a hangos rock zene ellenére a tömegbe bambulva gondolkodik.*


Ruhája a mai éjszakán: http://www.darkshop.hu/images/termekek/40252-gk.jpg
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:29 am

*Hórihorgas alak lép be a klubba. Vörös, rövid hajú, sárga szemű, atletikus testalkatú fiatalember. Bőre szinte már betegesen sápadt... A vadőrök élete nem a nappali tevékenykedésben, hanem inkább az éjszakai túrákban bővelkedik. A fiatalember katonai bakancsot, fekete farmert, szürke pólót, és földig érő, barna, bőrből készített ballonkabátot visel.
Will megáll, körbepillant, majd elindul a pult felé, rácsap az asztallapra, és odaszól a csapos lánynak, mintegy félvállról.*
- Sört ide!
*Ezzel már újra fordulna a tömeg felé, de valami átvillan az agyán. A fogaskerekek oly lassúsággal fordulnak el elméje zugaiban, mintha egy szedált csiga húzná őket a vasárnap délutáni pihenőidejében. Kínos lassúsággal néz vissza a pultosra, és másodperceken át úgy bámulja, mintha szellemet látott volna, majd kiszakad a tüdejéből egyetlen szó.*
- Lú...
*Az agy nehezen dolgozza fel az információt, régi emlékek törnek felszínre, ahogy újra és újra megpróbálja értelmezni a látványt, majd a hitetlenség győz.*
- Lú... Te vagy az?
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:39 am

*Csak végzi a dolgát, teszi amit minden héten tennie kell. Hallgatja a zenét és gondolkodik. Legalább néha csinál valamit. Ezért is jó a munka, nem ragad be örökre szobájába.
Egy fiatal hirtelen az asztalra csap és sört kér. ~Máris leihatod magad, nem kell úgy sürgetni...~... sóhajt egyet és odalök egy korsó sört. Egy ideig nem esik le neki, hogy William ül a pultnál és talán észre sem venné, ha a srác nem szólítaná meg...kétszer is.
Ami elsőre furcsa lehet a lányon, hogy nőtt. Jó pár centivel magasabb lett, haja most már majdnem a combjáig és egyenes, teljesen fekete. Ami még változott a lányon, hogy orrába kisebb karika piercing került, öltözéke még rockeresebb és ami a leginkább furcsább az a komor tekintete lehet.
A lány szíve dobogni kezd az izgalomtól. Nem szeretne szóba elegyedni vele, ezért megpróbálja kihasználni, hogy az elmúlt időben sokat változott.*
-Nem tudom kiről beszélsz, részeg vagy már biztosan... *szólal meg, csak hogy válaszoljon, majd kiosztja a többi sört a pultnál ülőknek. Azonban biztos benne, hogy nem menekülhet el William elől...hangja ugyanis semmit sem változott.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:50 am

- Annyira vagyok részeg mint egy újszülött hippogriff...
*Morogja Will, és lassan feláll.*
- Luthia... Minek jöttél vissza?
*Ezzel az asztalra dobja a sör árának háromszorosát, az italt otthagyja a pulton, még egyszer végignéz a lányon.*
- Felnőttél... Gyönyörű vagy... Kár, hogy... Mindegy... Fölösleges... Minden fölösleges. Ezt a harcot nem vívom meg többet.
*Szinte magának beszél, majd elindul a kijárat felé, és nem néz vissza. Hacsak meg nem állítják, elsétál.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:56 am

*Ennek így nagyon-nagyon nem lesz jó vége és ezt mindketten érzik.*
-Dolgozom, ha nem látnád! Nem jöttem én sehova VISSZA! A múltam elfeledtem, jelenem nincs, egyedül a jövőmben bízhatok. *mondja ezt mialatt Will elindul kifelé. Kicsit meglepődik, már elég rég nem beszélt ennyit egyszerre.*
-Mi kár? Mi fölösleges? És milyen csatáról beszélsz? De igazad van, fölösleges.
-De azért gyere vissza a pulthoz, kérlek...
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 9:01 am

*Will megáll. Látszik, hogy habozik. Nem akar visszamenni, de valamiért a lány kérése mint egy apró mag befészkeli magát elméjébe, és azonnal szárba szökken. Behálózza Liam egész lényét, és valami felébred benne... Felelősségérzet. Ő tehet arról, hogy Lú most ott tart, ahol. Megrázza a fejét, és visszasétál. Leül a pulthoz, és megforgatja a sörét.*
- Luthia... Én... Én még nem zártam le a múltat. Az kár, hogy elveszítettelek, az fölösleges, amit veled tettem, és az a csata, amit önmagammal vívtam érted, és elbuktam benne.
*Magyarázza előbbi szavait, majd mélyet húz a söréből. Látszik, hogy ha eddig lelkileg stabillá is sikerült válnia, a lány hangja, arca, pillantása hatalmasat rúgott a "Normális vagyok" táblába, majd még röhögve rá is festette a hátuljára a "Vagy mégsem?" szavakat.*
- Mesélj, mi történt veled? Rég láttalak...
*Mondja szinte csevegő hangon. Pillantása békés, és... Aggódó. Mélyen a lány szemébe néz.*
- Minden rendben? Hülye kérdés, persze, hogy semmi sincs rendben, ha pultoslány lettél.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 9:11 am

*Vár és vár, a fiú végül pedig megfordul és visszalép a pulthoz. Lú nyugodtan végighallgatja a monológot, látszik rajta, hogy egyáltalán nem hatja meg, belül sem rezdül meg a lelke, csak komor pillantással mered a srácra. ~Semmi közünk egymáshoz...~ ismételgeti magában, közben pedig hallgatja a fiú szövegelését.*
-Nincs mit mesélnem. *mondja halkan.* Semmi nem történt velem az ég világon. És tényleg nincs minden rendben... de egyelőre nekem így jó. Legyen annyi elég, hogy nem vagyok már Lú és semmi közöm ahhoz a lányhoz, aki egykor a Wilianbe járt.
*Elfordul és újabb korsókat tölt meg és oszt szét a szomjazók között.*
-Ja és amiért visszahívtalak! Nem fogadom el a pénzed! Tartsd meg nyugodtan, nincs szükségem rá. *azzal a fiú kezébe nyomja a pénzét, levonva persze a sör árát.*
-Azért köszi.
*kezeivel összefogja hosszú haját és bal oldalon előre húzza, aztán mivel nincs épp senki, aki alkoholra vágyik, kijön a pult mögül és nekidől.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 9:16 am

*Will felhúzza egyik szemöldökét, rámered a sörére, és kiissza. Legszívesebben felképelné a lányt, de nem szabad. Az új Will nem agresszív, a régi meg csendben kuncog valahol mélyen a parádén. Liam lassan megforgatja ujjai között a söröskorsót, majd megfogja, áttolja a pult túlsó oldalához, és ránéz a lányra. Látszik, hogy valami őrületesen kikívánkozik belőle. Valamit mondani szeretne, de nem tudja hogy fogalmazza meg. Majd hirtelen egy apró, gonosz kis szellem megolajozza azokat az átkozott, rozsdás fogaskerekeket, felzakatol a gépezet, és az ír srác végre megtalálja azokat a szavakat, amiket keresett.*
- Lú...
*Kezd bele, és hogy nyomatékosabbá tegye a mondandóját, felegyenesedik, kihúzza magát.*
- Menj a francba.
*Ezzel sarkon fordul, és újfent kifelé indul, közben egy cigarettát akasztva az ajkai közé, és rágyújt. Ezúttal azonban nem fog visszamenni, ha a lány akar valamit, jöjjön csak utána. Ha meg csak ott áll, akkor Will magabiztosan kilép.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 9:32 am

*Figyeli a srácot és felkészül annak minden mozdulatára. Ismeri és képes rá, hogy a következő pillanatban neki essen. De nem ez történt. Egyszerűen megsértődik és elindul kifelé. Lúnak semmi kedve ennek a beszélgetésnek a folytatásához, de tudja, ha ezt most nem zárják le, akkor sokáig ezen fog agyalni a lány. Hátrapillant, a főnök sehol. A fiú után lépked, sőt, előbb lép ki az ajtón, mint ő.*
-Szeretnéd, hogy meséljek? Miután a drágalátós halálfaló nőcskéddel leléptél és végleg megpróbáltad összetörni a szívem, hazamentem. Alkoholt ittam dögivel és rászoktam a cigire. Apám emiatt naponta összevert. Anyám meghalt, leléptem otthonról Hell Citybe. Egy hónap múlva kiderült, hogy apám is meghalt ugyanabban a betegségben, mint anyám. Az örökségből élek, a munka csak kiegészítésnek kell, na meg, hogy ne rohadjak meg a semmittevésben otthon. *meséli el az eddig történteket röviden, ha a srác meg megpróbálna lelépni, folyton elélép.*
-Ennyi. Ez történt. Őszintén remélem, hogy neked jobban alakult az életed. *szólal meg újra, de már halkan, komoran, nyugodtan.
Elővesz egy cigit és rágyújt ő is.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 9:41 am

- Elmesélem mi történt. Bejártam a világot. Apám meghalt. Örököltem. Cassandra újra összejött a volt pasijával. Egyedül vagyok. Úgy is maradok. Próbálom megváltoztatni az életem. Próbálok jó útra térni. Most a Wilianben dolgozom vadőrként. Az életem egy kupac trolltrágya. Tudod, ami semmit nem ér, mert a növények kirohadnak tőle.
*Magyarázza Will, majd mélyet szív a cigarettából.*
- Önző kislány vagy még mindig, ahogy voltál. Teszed itt a nagylegényt, de valójában ugyanolyan nyomoronc vagy mint mindenki más. És tudod, a nyomorod olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra. A semmivel boldogabb voltam. Minek hallgassam meg azt, hogy milyen rossz volt neked? Megvan a magam problémája. Udvariasan megkérdeztem, és erre udvariasan azt kellett volna válaszolnod, minden rendben.
*Hiába, Lúnak sikerült sok idő után először felhergelnie Willt, akiben a harci tűz most igencsak felébredt.*
- Szóval fogd magad, meg a szánalmas kis életed, húzz vissza a kocsmába, és csapolj pár részegnek sört, hogy elmeséljék, nekik mennyire rossz. És amíg fel nem fogod, hogy hiába viselkedsz hisztis kislányként, mert senki nem fog sajnálni, addig pofád lapos, és takarodj a konyhába pitét sütni...
*Ezzel nemes egyszerűséggel félrelöki maga elől a lányt, és tovább sétál, de pár lépés után megáll, és hátranéz.*
- Ja, és vágasd le a hajad, emo, mert egyik reggel kopaszon ébredsz, miután meguntam a savanyú fejedet. Liba...
*Ezzel zsebre vágja a kezeit, fogai közt tartja a cigarettát, mélyet szív belőle, és valami különös megelégedettség tölti el. Régi Will most egy időre jóllakott. Fütyörészve indul el az utcán.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 9:55 am

*Savanyú arccal hallgatja végig a fiút. Will ott benn, a clubban ugyanúgy felhergelte Lút, le kellett vezetnie valahogy, de nem gondolta, hogy sokkal rosszabb lesz utána. Úgy látszott Will is megváltozott, pedig nem. Lú azonban igen, nagyon is. Szótlanul hallgatja a srác szitkozódását és esze ágában nincs visszaszólni. Nem is fog, soha többet. Hagy tomboljon, majd lenyugszik és talán megérti, felfogja, hogy nem ő a világ ura...
Ahogyan a srác elindul, Lú pont hátralépne így a lökésnél elveszti egyensúlyát és hátraesik. A földről hallgatja tovább a srácot, aki jókedvűen tovább lépked.*
~A kedvedért sose tenném, és más kedvéért sem.~
*Komor pillantással nézi, ahogy a srác távolodik. Visszanéz még? Minden esetre Lú nem áll fel a földről, amíg Will el nem tűnik.
A klubban eközben hiányolni kezdték a pultos lányt és a fiatalok részeg tábora felháborodva lép ki az utcára.*
-Hát Te meg mit fetrengsz itt kinn? A sörünket kéne osztogatnod... *vadul esnek neki, ocsmány szavakkal illetik és nem kímélik a lökdöséstől. Lú csak feláll, ha fel tud és hagyja magát...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 2:20 am

Matt

* Végre nyár van és vége a sulinak. Na nem mintha annyira megerőltettem volna magam az évben. Körülbelül éppenhogy átmentem mindenből, de nulla tanulással azért ez igen meglepő. De ezt nem hangoztatom. Mivel a haveri társaságom nagy része hazament az otthoni fészekbe, másik része pedig teljesen eltűnt ezért egyedül vágtam neki az útnak. Egy farmersort és egy fekete top van rajtam, semmi kiöltözés ahova menni akarok ott úgy kihajítják a csilicsáré embereket, mint a pintyet. Zsebembe élve egy kis varázslattal belenyomtam a pénztárcám, a cigis dobozom és a pálcám. Hosszú fekete hajamat egy lófarokba fogtam, szempilláimat festettem ki csak. Nem vagyok annyira a sminkek híve, főleg így nyáron.
Belépve az Experience Rock Clubba rögtön megcsap, a vadság illata. Nem tudom ezt leírni, csak amikor először jártam itt , akkor villant az agyamba, hogy igen, ez az. Egy ideig elüldögélek a pult mellett és beszélgetek a pultossal, majd hallom hogy nyílik az ajtó és egy ismerős fiú lép be. A suliban már láttam párszor, no meg igencsak feltűnő jelenség. Rendelek két kis korsó sört , felpattanok a helyemről és odamegyek az ő asztalához.*
- Helló. A vendégem vagy * Rakom le az asztalra a söröekt és az egyiket feléje tolom.* - Remélem nem zavarlak.
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 2:31 am

*Be kell hogy valljam, nem túl régen keltem fel. Ami azt illeti az ilyen "jaj végre utolsó nap a suliban" bejelentések, stb nem igen tudnak érdekelni. Már nem azért, mert elballagok meg minden, csak na... vége azt kész. Mit kell ezen túl filozofálni?
Az első dolgom a nagyteremhez vezetett, hiszen elég éhes tud lenni az ember gyomra egy szerdai spontán összeüléstől a haverokkal. Ezután mivel semmi dolgom nem volt, a szokásos helyet vettem be célnak. Rock club. Hát persze, hova is máshova?
Öltözékem egyszerű ugyan, viszont így is eléggé melegem van. Zsebbe dugott kézzel megyek végig Wilard utcáin, már zavarni nem zavar hogy néhány ember végignéz rajtam. Megszoktam és nem is érdekel. Már csak pár lépés választ el a clubtól, amikor hirtelen a nagy elgondolkodásomba nekimegyek egy út széli díszítésnek. Kis híján majdnem eltaknyoltam, de hát megesik főleg ilyenkor, amikor nem vagyok teljesen észnél.
Leporolva magamat (azt csak megszokásból teszem) kinyitom a club ajtaját és egy határozott lépéssel belépek. A pultos már elég jól ismer, oda is lépek hozzá, lekezelek vele majd helyet foglalok. Nem sokan vannak bent ilyenkor, viszont akad egy két jóember.
Egyelőre gondolkodom, mit is igyak, mit is csináljak. A tegnapról megmaradt fél doboz cigimet veszem elő, rágyújtok. Mondjuk csak "party" dohányos vagyok, de amikor ilyen a kedvem vagy a másnaposságra... akkor muszáj. Nem sokkal később, egy ismerős lány lép oda hozzám, egy korsó sörrel. Felvonom szemöldököm, homlokom kicsit összeráncolom, de aztán persze biccentek is egyet.*
-Szia. Vendéged? Ezt szerintem fordítva kellene. *Halvány félmosoly jelenik meg az arcomon, majd megrázom a fejemet egy slukk után.*
-Nem, ülj le nyugodtan. Amúgy azt hiszem már láttuk egymást párszor, ha jól tudom akkor te... Hannah? *A névmemóriám nem olyan rossz, csak az arc.* És persze köszi a sört, a következőt én állom. *Én ha egyszer elkezdek sörözni, akkor ott nincsenek határok...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 2:44 am

* Nem gondolkoztam egy percig sem amikor úgy döntöttem, hogy csatlakozok Matthez. Nem ismerem még, csak így névről meg arcról. Meg a pletykákról amik körbeveszik. Felmerül bennem , hogy esetleg rossz napja is lehet és akkor elküld a bánatba, de nem nagyon venném a szívemre a dolgot. Intéznék hozzá pár szép és keresetlen szót , majd otthagynám. De erre nem kerül sor, szerencsénkre. *
- A mai világban, már nem a fiúk kezdeményeznek. * Vonom meg a vállam miután leülök. Iszok egy kortyot a sörből.*
- Nocsak .. * Mosolyodok el , amikor eltalálja a nevemet * - Úgy ahogy mondod. Hannah. Te pedig Matt, és a híred megelőzött.
* Majd követem a példáját és előveszem a szép ezüst cigitartómat , és miután kiválasztok egy szimpatikus szálat, rágyújtok. *
- Szavadon foglak ! * Kacsintok rá, amikor közli, hogy a következő kör az övé. Hátradőlök és kifújom a füstöt.*
- Na és mi járatban erre ?
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 2:55 am

*Kicsit elmerengek, majd elmosolyodva szívok bele ismét a cigibe. Kör alakú füstöt eresztek el, aztán pedig belekortyolok a sörbe. Hátradőlök és megvonom a vállamat.*
-Hát megesik. *Mondjuk ja. Elég sok fiú nem kezdeményez, de én hál istennek nem tartozom ezek közé. Nem vagyok félénk. Hannaht fixírozva bólintok és aztán csak felvonom a szemöldököm. Mondjuk már meg sem lep.*
-Egyáltalán nem zavar. Sokan beszélnek rólam, de én szeretek különc lenni. *Erről kábé ennyit tudok kinyögni így elsőre. Elnyomom a cigimet, amit elég gyorsan elszívtam, majd rákönyökölök az asztalra.*
-Mi járatban? Gondoltam a másnaposságot valamivel fellendítem egy kicsit. Tegnap jóbuli volt a haverokkal. Amúgy meg minden nap majdnem bejárogatok ide.* Kisebb hatásszünet után folytatom egy kérdéssel.* Na és te? Sokat jársz ide?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 3:08 am

* Megesik. Igazából mostanában két féle fiú faj létezik. Amelyik kegyetlenül nyomul és addig nem hagy békén, amíg meg nem kapja amit akar, elgyen az egy kaland vagy csók vagy tánc. A másik meg mutatja, az elérhetetlent és mert nincs annyi önbizalma, hogy odamenjen a lányhoz. Legalább is barátnőim folyton ilyenekről beszélnek . Én speciel kimaradok ezekből a dolgokból, hála Jamesnek. *
- Személy szerint jobban bírom a "különcöket" mint a másolatokat.
*Pöccintek le egy kis hamut a cigiről, amjd jön egy korty sör. Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy cigi és sör párosítás nem nagyon illik egy lányhoz. Bár a sör magában nem egy nőies ital. De most így egy szép délutánon nem fogok töményet vedelni. *
- Heti egyszer, maximum kétszer * Gondolkozok el egy picit a válaszon. Az egyik legkedveltebb helyem ez Wilardban. El lehet húzódni a hatalmas tömegtől meg a tuc-tuc zenétől. Furcsának lehet ugyan találni, hogy van aki a rockban leli meg a nyugalmát, de ez van. Mindenki különbözik.*
- Jól tudom, hogy te most végeztél ? *Szívok bele a cigibe *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 3:23 am

*A nők elég sok mindent gondolnak, viszont arra sosem jönnek rá, hogy vannak kivételek is. Én például a kedvesebbik nem nyomulós fajtához tartozom. Nem vagyok olyan, hogy nagyon hosszútávú kapcsolatba bonyolódjak...*
-Akkor jó. Én is így vagyok evvel. *Nem vagyok olyan, hogy kivételezek de azért néhány ember már túl egyhangú avval hogy mindenki másra akar hasonlítani. Hát én követem inkább a saját elképzeléseimet. Kortyolok a sörből.*
-Azt hiszem, egyszer Jamesszel láttalak itt... Barátod ugye? *Én is jól informált vagyok amit azt illeti. A haverok mindent tudnak és James se egy szende bárány... Róla meg végképp sok pletyka kering.*
-Igen. Te pedig? *Azt nemtudom, de azért érdekel. amúgy nem nagyon szeretem az ilyen témákat, viszont ha már nincs más akkor válaszolgatok én... Tovább fogyasztom a drága sörömet, és közben rágyújtok még egy szál cigire.*
-Aztán nincs kedved biliárdozni egyet? *Bökök az aszal felé. Kéne játszani, mert a végén még kijövök a formából.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 3:31 am

* Kivételek voltak, vannak és mindig is lesznek. Csak ahhoz, hogy megtudjuk valakiről, hogy ő kivétel ahhoz jobban meg kell ismernünk. Ránézésből sok mindent gondolhatunk egy emberről. Ezért is ítélek én második látásra. *
- Igen * Mosolyodok el. Ez már ilyen bevett szokás. Amikor James kerül szóba valahogy mindig mosolyognom kell. Büszke vagyok rá, hogy ennyi ideje sikerül úgy-ahogy magam mellett tartani. Meg arra is büszke vagyok, hogy én nem csábultam el egyszer sem.*
- Másodéves voltam * Komorodok el. Igazán fájó pontom még mindig ez a dolog. De egyszer túl leszek rajta. Remélem legalább is.* - 17 évesen .
*Teszem még hozzá, mert elsőre egy nagyra nőtt másodévesnek könyvelhet el. Ha kérdezi akkor kifejtem neki, hogy miért van ez így. Amúgy nem szeretném traktálni az életemmel, ha nem muszáj.*
- Éppenséggel van !
* IGaz már elég rég biliárdoztam. De talán olyan ez mint az úszás. Ha egyszer megtanulod akkor nem könnyen felejted el. Először azonban még túl kell lennem a cigin és a sörömön. A sörből már csak egy két korty maradt, amit gyorsan le is húzok és megtörlöm a szám. Cigiből pedig egy slukk , majd elnyomom.*
- Én készen állok. Szólj ha mehetünk !
* Dőlök hátra elégedetten.*
- Viszont addig is, vagy akár közbe mesélhetnél a tetoválásaidról . Mit jelentenek ?
* Mindig is imádtam a tetoválásokat. Ezért akarok egyet csináltatni. *


// Fagyás //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Experience rock club  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Experience rock club    Experience rock club  - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Experience rock club
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Alois Rock School
» I Love Rock 'n' Roll - The Rolling Stones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: