Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapA város részei EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
A város részei Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
A város részei EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
A város részei EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
A város részei EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
A város részei EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
A város részei EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
A város részei EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
A város részei EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
A város részei EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
A város részei EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
A város részei Vote_lcapA város részei Voting_barA város részei Vote_rcap 
Kim Kaguya
A város részei Vote_lcapA város részei Voting_barA város részei Vote_rcap 
Ted Forrester
A város részei Vote_lcapA város részei Voting_barA város részei Vote_rcap 
James Miller
A város részei Vote_lcapA város részei Voting_barA város részei Vote_rcap 
William Quentin Watson
A város részei Vote_lcapA város részei Voting_barA város részei Vote_rcap 
Sindy Logan
A város részei Vote_lcapA város részei Voting_barA város részei Vote_rcap 
Hannah McDowal
A város részei Vote_lcapA város részei Voting_barA város részei Vote_rcap 
Chris Martines
A város részei Vote_lcapA város részei Voting_barA város részei Vote_rcap 
Solaria Luthia
A város részei Vote_lcapA város részei Voting_barA város részei Vote_rcap 
Daniel Reed
A város részei Vote_lcapA város részei Voting_barA város részei Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 A város részei

Go down 
+3
Veronica Johnson
Herczeg Alex
Főmesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: A város részei   A város részei EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 12:20 am

London városában, bármerre.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 3:07 am

*A mai napon és legfőképp éjszakán Londont körülöleli a rock zene. Alex Nica-t kísérve érkezik meg egy hatalmas, füves, átláthatatlan térre. Az első dolog amit észre lehet venni, egy hatalmas, zenekarok neveivel díszített színpad, na meg a tömeg. Jah és persze a kajás bódék meg a finom sültek illata....
Ami fura lehet, legalábbis Nica számára, hogy itt minden varázstalan. Alex nem tud róla, hogy lennének varázslóknak előkészített dolgok, kaják, akármik, de elképzelhető, csak azt jól el kell rejteni a mugli tömeg elől.*
-Nem tudom mondtam-e, de ez nem egy varázslóknak rendezett fesztivál. Csak, hogy szóljak, hogy a pálcádat ne nagyon lengesd, mert lehet kihajítanak. *vigyorog és közben megkeresi, hogy neki megvan-e még a pálcája.*
-Na indulás, nézzünk szét. *a lehető legközelebb van Nica-hoz, ha nagy tömegbe keverednének, átfogja a derekát, de csak, hogy ne veszítse el a lányt.
Egyébként Alex lazán, mégis elegánsan kiöltözött. Fekete hosszú nadrág van rajta, felül egy fekete, fehér mintás ing. Haja felzselézve, cipője persze fekete.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 3:14 am

*Alex mellett halad, a már neki ismert terepen. Londonban nőt fel, ismeri a város szinte minden zugát. Nagyokat pillogva nézelődik, mostanság nem is látott ekkora tömeget sehol. Gondolja, hogy nem egy varázslókoncert lesz -olyanon eddig csak egyszer volt- szóval direkt azért is rejtette el a pálcát a kis táskájában -ami persze bűbájjal el van látva, hogy több minden beleférjen-.*
-Nyugi, annyira szőke még nem vagyok, hogy ezt ne tudjam. *Elemében van ma is... rajta fekete hosszúnadrág, fekete-fehér topánka az orrán egy kisebb fehér masnival, és egy fehér/lila kockás pántos póló van, táskájában pedig a pulcsi is, ha netán az este fázni fog. Vigyázva, hogy ne menjen neki senkinek a tömegben, halad előre vagy inkább Alex után.*
-Merre? *Halványan elmosolyodik, hiszen annak ellenére, hogy néha kritikusan beszólogat, jó a kedve.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 3:21 am

-Hmm... tényleg? Pedig elég világos a hajad színe! *csak hülyül és vigyorog.*
-Amúgy mondtam már, hogy csinos vagy? *persze nem tér el céljától sem, de azért nem akarja elsietni a dolgokat. Mondjuk amikor bókol komolyan is gondolja amit mond.*
-Hát... gondolom még éhes nem vagy, de ha igen, szólj, ... szerintem veszek neked valamit inni, aztán keresünk egy fokkal nyugisabb helyet, ahol még látunk, vagy hallunk is. *közben a színpadot elkezdték berendezni, de még nem Alex apjának a bandája.*
-Ha ez így jó neked, akkor már mondhatod is, hogy mit kérsz. *mosolyog a lányra, mert közben több olyan büfészerűség mellé is értek, ahol lehet ivásra alkalmas folyadékokat venni.*
-Nekem egy sör tökéletes lesz.
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 3:27 am

-Köszi szépen, ezt azért bóknak veszem jó? *Gondol a hülyülésre meg a leszőkézésre. Tovább halad, persze teljesen biztosan, -oké, valljuk be, néha rászorul arra a derékmegfogásra-. A kérdésre is válaszol közben, na meg hallgatja Alexet. Mondhatni, végig mosolyogva.*
-Ma még nem. De azért te sem vagy semmi. *Kacsint, aztán fejét visszafordítja az útra. Hatással vannak rá ezek a bókok, viszont ő sosem mutatja ezt... valahogy már hozzászokott. Neki, ezek rutinosan jönnek. Idő közben odaérnek a büféhez. Körülnéz, itallap sehol.*
-Már majdnem kijelentettem, hogy azt kérek amit te. De azt hiszem ma nem sörözök... milyen választék van még? *Inkább a pultoshoz -vagy kihez- szólt ez, de azért ha Alex tud neki valamit ajánlani, azt is elfogadja. Nem sokat jár ilyen koncertekre -mármint muglira- és ez látszik is.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 3:35 am

-Annak szántam, szóval vedd annak nyugodtan. *a lányra mosolyog és közben, már nem először, sikerül nekimennie valakinek, aki beszól neki vagy csak mérgesen néz, de Alex nem nagyon foglalkozik vele. Inkább csak arra figyel, hogy maga mellett tudja a lányt és Nica ne menjen neki senkinek, vagy más ne öntsön rá egy adag vörösbort valamelyikük ruhájára.*
-Azt mondod csinos vagyok? *vigyorodik el megint.* -Azért az már valami.
-Pedig a sör az finom. De ha nem, hát nem. Esetleg valami egyszerű koktélt? Vagy Cola vagy Fanta, vagy valami lé... ilyen.. hmm... gyümölcslé? *gyümölcslevet úgy 2 évesen ivott utoljára, de azért a lánynak csak felajánlja.
Nem akarja leitatni a lányt, egy picikét sem, de az elképzelhetetlen, hogy ilyen bulin majd később ne igyon egy kis alkoholt.
Alex közben megkapja a sört, de még vár a felbontásával, amíg Nica is megkapja majd az italát.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 3:49 am

-Akkor jó. *Azért néha ő is elrántja Alexet, hogy ne menjen már neki mindenkinek. A visszakérdezésre csak rábólint, végül is az igazat mondta... Egy csöppet el van gondolkodva, persze nagyon élvezi ezt a sok embert, meg Alex társaságát is. Kezdi egyre jobban kiismerni a srácot, ami... jó.*
-Tudom, hogy milyen a sör. Úgy nézek én ki, aki még nem ivott soha életében? *Azok a régi szép idők... Volt ő rocker is és sokat lógott egy bandával... akkor voltak neki érdekes esetei.* Öhm... akkor... *Igen, megakad a szeme a vodkán a szembe lévő hűtőben.* Kérek egy fanta sokata vodkát. *Imádja az ilyen keverékeket. Otthon, amikor hazamegy és a régi ismerősökkel elmennek valahová, mindig ilyeneket isznak. Amikor megkapja, Alexre pillant.*
-... és ez még jobban is fog. *Persze semmi baja nem lesz ettől az egy pohártól.* Na akkor mit szólnál, ha arra mennénk. *Bök az egyik irányba, amerre úgy tűnik, hogy kevesebb ember is van.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 3:56 am

-Sajnos nincs olyan képességem, hogy lássam az embereken, hogy mit ittak már életükben, de ha tippelnem kéne, de, úgy nézel ki, mint egy alkoholista! Akkor biztos ittál már sört is! *persze csak viccelődik megint, látszik is a vigyorán.*
-Óha, tényleg kis alkoholista vagy. *kap az alkalmon, mikor meghallja, hogy Nica vodka narancsot kér.
Amikor megkapja, Alex fizet és kicsit eltávolodnak a pultoktól.*
-Azt szólom, hogy csak utánad, Hercegnő! *ez a becézés most csak úgy jött, de a viccelődés hozta inkább magával, mint a nagy udvarlás.*
-Vezess! Ha jól látom, akkor arra még padok is vannak! Jó választás! *mosolyog és követi a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 4:05 am

-Ha-ha. *Egy kellemes kis mosollyal az arcán felnéz Alexre, majd vissza a vodkára. Egyet kortyol belőle és aztán a fiú felé nyújtja.*
-Fogadni merek, hogy még soha életedbe nem kóstoltad. Kérsz? És nem vagyok alkoholista. *Húzza fel az orrát, persze csak hülyéskedik. Nem veszi komolyan az ilyen kijelentéseket... A hercegnő megnevezésre felvonja a szemöldökét.*
-Hercegnő? Azért ne túlozz lécci... *Elindul lassan a padok felé, maga mellett Alexszel. Elgondolkodik valami témán, hogy azért... ne csak a fiú beszéljen.*
-Szóval akkor... te hogy tudod magad ilyen tök könnyen kiismerni itt? Ha nekem kéne átmennem valahová, gondolom másik országba... nem biztos hogy tudnék alkalmazkodni. Nekem tökre elég ha angolul meg németül tudok. *O.o fejet vágva halad, közben azt lesi, melyik pad üres.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 4:15 am

-Eltaláltad. Még sosem ittam. Hát ha már megkínálsz, akkor kérek. *azzal elveszi és belekortyol az italba. Kicsit nyammog rajta.*
-Hát, nem rossz, de nem lesz a kedvencem. *majd belekortyol a sörbe.*
-Nem viszem túlzásba, ne aggódj! *újra hatalmas vigyorra húzza a száját. Eközben már a padhoz érnek és le is tehetik hátsójukat. Alex le is teszi.*
-De gondolom inkább lennél hercegnő, mint valami alattvaló.
*Aztán kap egy kérdést és egy pillanatra elgondolkodik. A zene már nagyban szól a háttérben, de nincsenek annyira közel, hogy üvölteni kelljen a mellette ülőnek.*
-Mielőtt beköltöztem a suliba, jártam itt apámmal pár kört. Az angol meg... egész jól megy, de néha felhasználok egy varázslatot, amivel biztosan nem beszélek hülyeségeket. Például, ha valami fontos dolgot akarok elintézni, vagy valami olyan helyre megyek, hogy nem kéne félrebeszélni... *most épp nem áll a varázslat hatása alatt, de már annyira beleszokott az angolba, hogy nem nagyon fog hülyeségeket beszélni, esetleg, ha kicsit sokat iszik.*
-Nem olyan nagy cucc ez a tájékozódás. Te amúgy hol is laksz?
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 4:23 am

-Én imádok mindent, ami vodkás. Persze csak nem túlzásba véve. *Mosolyodik el szélesen, közben persze ő is leül a padra. Egy pillanatra a színpad felé pillant, hallja már ő is a zenét. Aztán vissza Alexre, most a szemeibe.*
-Igen, eltaláltad. Az alattvalók sorsa nem túl... fényes. *Rázza meg fejét ismét kortyolva egyet az "üdítőből". Miután Alex, elmagyarázta neki a dolgokat, bólint és válaszol a kérdésre.*
- Itt, Londonban. A kertvárosi részben, szóval nem is olyan messze innen. *Jegyzi meg. Most hogy így belegondolt... tényleg nincsenek olyan messze.*
-És tetszik itt? *Ezt még nem is kérdezte meg... pedig megakarta.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 4:28 am

*Kortyol a sörből, ami mellesleg vészesen fogy, majd utána válaszolgat is.*
-Hát végül is az alattvalók sorsa az uruktól függ. *jó, ez egy hülye téma, de azért ezt még el kellett mondani.*
-Hmm. Akkor felugorhatunk hozzátok is! *elvigyorodik, megvárja Nica milyen fejet vág, majd gyorsan hozzáteszi.*
-Csak vicceltem! Ne ijedj meg! *vigyorog.*
-Nem rossz hely, tetszik. Mondjuk ezerszer jobb itt, mint otthon. Meg a sulit is jobban bírom. Csak egy haverom hiányzik otthonról.
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 4:33 am

*Az ő vodkájában is már alig van...*
-Na igen... az úr pedig azt tesz amit akar. Ennyi. *Ő szíve szerint a témát félre is teszi, hiszen nem is sok értelmét látja. Azért jó, ha van valami téma... még ha nem is annyira pro.*
-Hozzánk? Hát anyámék elmentek nyaralni, nálam meg nincs kulcs szóval ha bemászunk a kapun akkor igen, elmehetünk. *Egy nagyobb vigyorral az arcán pillant Alexre. Megérti, teljes egészében, hogy a fiúnak hiányzik a másik suliból is valaki... öt év után nem is csoda.*
-Értem. De itt is biztos találsz haverokat. Van egy csomó hülye.
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 4:39 am

*Legurítja a torkán az utolsó kortyokat.*
-Ha megittad, elmegyek egy másikért. Ugyanazt kérsz? *kérdi és lerakja az üres sörös dobozt az asztalra.*
-Hmm. És ha bemászunk a kapun akkor még csak a kertben leszünk nem? A házba nehezen jutnánk be gondolom. Bár már a kertben is csak kettesben lennénk. Akkor tudnál egyedül rám figyelni! És mivel én lennék a vendég, Te látnál el minden széppel és jóval! *Alex ma nagyon hülye, de Roni eddig nem szaladt el, úgyhogy talán annyira nem is baj.*
-Hát még nem nagyon találkoztam jó fejekkel! De majdcsak lesz valahogy.
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 4:45 am

-Nem is tudom... még egyet kérek ebből, de aztán leállok vele, mert ez jobban fog mint a sör. *Bök az üres söröspohárra, aztán megissza ő is a sajátját és elgondolkodva válaszol a kérdésre.*
-Hm... hát egy alohomora mindent megold. Te meg milyen kis rejtélyes vagy... Most is rád figyelek. *Vigyorodik el, persze nem fog elszaladni... szerinte Alex jófej, a maga módján.* Ilyenkor mindenki otthon van. De majd lézengenek lassan vissza és biztos találkozol valakivel. *Egy kisebb hatásszünet.* De azért remélem, engem bírsz. *Pimaszul el is mosolyodik. Mindig mindent kiforgat.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 4:50 am

-Jól van. Akkor egy pillanat és jövök. *azzal elszalad a pultokhoz és kb 5 perc múlva jön is a következő adagjukkal.*
-Tessék. *adja át a hölgynek a vodkás izét.*
-Hmm.. tetszik, hogy nem ellenkezel. Jah meg, hogy nem félsz tőlem. *Hát ha ilyen könnyen beengedné a lakásába Alexet, akkor bízik benne és ez nagyon jó. Majd lehet ráveszi, hogy elnézzenek a csajszi lakásához.*
-Hát remélem tényleg lézengenek majd visszafele... *elhúzza a száját, de újra el kell, hogy mosolyodjon a lány következő kijelentésén.*
-Már hogy a fészkes fenébe ne bírnálak! Sőt! *el is neveti magát. Egyre jobban kedveli a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 4:54 am

*Csendesen üldögél egészen addig, még Alex meg nem érkezik. Átveszi a poharat, és elmosolyodik hálásan.*
-Köszi. Puszit is kapsz érte, ha kérsz. *Egyre nagyobb vigyor jelenik meg az arcán, hiszen ő is, nagyon jól érzi magát a másikkal. A kijelentésre, hogy Roni nem fél Alextől, felvonja a szemöldökét.*
-Miért félnék tőled? Velem egy korú vagy, évfolyamtársam és még háztársam is. Egyfolytában hülyülsz. Tőled szerintem nem lehet félni. *Nem ellenkezik, mert tudja mi a jó magának. Bólint, közben kihozza azt Alexből, amit már várt... vagyis, megkapja a választ a kérdésére. Tudja, hogy ez a sőt... az többet is jelent már.*
-Akkor jó. Remélem ez így is marad. Mert én is bírlak ám...
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 5:01 am

-Ez nem kérdés! Még jó, hogy kérek. Minimum hármat! *mosolyog. Nem, inkább vigyorog.*
-Hmm. Hát ez nem jó. Ha nem lehet tőlem félni, hogy foglak megvédeni a nagy, izomagyú emberektől? *kérdi egész komoly arccal.
Alexnak egyre nagyobb az önbizalma, így, hogy Ronin látszik, hogy számára sem közömbös a srác.*
-Nah ezt örömmel hallom. Akkor kapok még egy puszit? *kérdi vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 5:05 am

-Hármat? Nem baj, én nem sajnálom tőled. *Vigyorog, közben már adja is a három puszit a fiúnak. Aztán hátradől a padon és egy kortyot iszik. Kezdi már érezni a hatását a vodkának... kicsit melege van.*
-Nagy és izomagyú emberek? Nyugi... biztos, hogy boldogulni fogsz velük! *Fő az önbizalom, neki pedig van olyan... Alex szemeit fürkészi, miközben jön még egy kérdés. Elneveti magát, aztán bólint.*
-Hova kéred? *Na ez most már külön kívánság. Kíváncsi a fiú reakciójára.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 5:09 am

-Na tök jó dolgom van! Koncerten vagyok, egy gyönyörű lány puszikat osztogat nekem, sört iszom. Kell ennél jobb? *vigyorog és kicsit kihúzza magát a hatás kedvéért.*
-Köszi, kell az önbizalom növelés! *nah biztos a nagy izomagyúakat fogja eltenni láb alól. Oké, Alex izmos, de azért a hatalmas emberek nem a specialitása.*
-Ohh, tényleg kapok? Hát akkor egyértelmű, hogy hová kérem! Persze, csak ha mersz a számra puszit adni! *incselkedik.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptyPént. Aug. 20, 2010 5:14 am

//Fagy... Ronica drága, nem küldted el, amit mondtál, hogy ment! :K //
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptySzomb. Szept. 04, 2010 10:35 pm

//Olvad.//

*Mosolyogva hallgatja végig Alexet. Már nem is tud nem mosolyogni…*
-Ezt körülbelül én is elmondhatnám. Mármint, hogy jó dolgom van… csak éppen pár dolgot cserélnék ki. *Pillant rá, miközben kortyol egyet. Elgondolkodva figyel tovább, szinte gondolta amúgy, hogy ez lesz a kérés. A pimasz mosoly után egy kicsit előrébb hajol, mondhatni úgy, hogy az orruk már összeér.*
-Tudod, én semmit nem merek… *Egy gyors szájra puszit ad Alexnek, aztán visszahúzza fejét, de mintha határozottan is közelebb lenne a sráchoz. Bevállalós, ez nem is kérdés.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptySzomb. Szept. 04, 2010 10:47 pm

*Belül izgatottan várja már a jól megérdemelt puszit, kívülről persze ugyanaz a vagányul mosolygós arc, mint eddig. Aztán Nica közelebb hajol, Alex már teljesen beleéli magát a pusziba, amikor a lány csak annyit mond "Én semmit nem merek...". Tisztára ledöbben, de hirtelen mégis megkapja a puszit, amitől még inkább ledöbben, de legbelül tiszta happy!
Ez mind pillanatok alatt zajlott le, Alex kicsit összezavarodott, de másodpercek alatt visszanyerte régi önmagát és vagány mosolyát.*
-Én egészen máshogy látom! *mondja halkan, az "Én semmit sem merek" mondatra célozva.*
-Na de nem akarlak kínozni, meg ijesztgetni, ha már semmit nem mersz... *felsóhajtva nekidől a mögöttük lévő padnak, mindezt persze megint csak hülyéskedésből csinálja, meg persze kíváncsi a lány mire hogyan reagál.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptySzomb. Szept. 04, 2010 10:54 pm

*Továbbra sem konyul le arcáról a mosoly... egyre csak figyeli a másikat, azt a ledöbbent arcot amit már annyiszor látott. Végül ugye Alex megkapja a puszit, Roni pedig felhúzva egyik lábát a padra, nagy szemeket mereszt a másikra.*
-Kínozni meg ijesztgetni... mondjuk akkor lehet, hogy nem lennék itt. *Egy kisebb vállrántás, persze gondolja, hogy a fiú nem veszi komolyan. Oldalba is böki emiatt, halkan felnevetve.*
-Ezt a semmit nem mereket szinonimának mondtam. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni naaa! *Összefonja karjait és hátát nekiveti ő is a pad háttámlájának. Aztán csak szeme sarkából figyeli a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:03 pm

-De még itt vagy! *vigyorog a lányra, majd figyeli tovább. Egyre jobban kezdi megszeretni a csajszit és ennek nem tud már ellenállni, bár igazából nem is akar.
Aztán hallgatja Nica szavait és még jobban elvigyorodik annak szavaira. ~Annyira édes, hogy fel kell falni. És ha kell, akkor ne ellenkezzünk a szabályoknak!~
Valami ilyesmire is számított, hogy Roni picit csalódik Alexben, erre a "Naaa"-ra várt csak. A fiú hirtelen megfogja a lányt és lefekteti háttal a padra, gyorsan, de persze óvatosan. Alex fölé hajol és a szemébe néz.*
-Én mindig csak a legjobbakra gondolok! Például most folyton ezen jár az eszem! *dorombolja a lány fülébe, majd ha Nica engedi, akkor finoman megcsókolja a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A város részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei Empty

Vissza az elejére Go down
 
A város részei
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: London-
Ugrás: