Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapA város részei - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
A város részei - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
A város részei - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
A város részei - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
A város részei - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
A város részei - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
A város részei - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
A város részei - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
A város részei - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
A város részei - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
A város részei - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
A város részei - Page 3 Vote_lcapA város részei - Page 3 Voting_barA város részei - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
A város részei - Page 3 Vote_lcapA város részei - Page 3 Voting_barA város részei - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
A város részei - Page 3 Vote_lcapA város részei - Page 3 Voting_barA város részei - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
A város részei - Page 3 Vote_lcapA város részei - Page 3 Voting_barA város részei - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
A város részei - Page 3 Vote_lcapA város részei - Page 3 Voting_barA város részei - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
A város részei - Page 3 Vote_lcapA város részei - Page 3 Voting_barA város részei - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
A város részei - Page 3 Vote_lcapA város részei - Page 3 Voting_barA város részei - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
A város részei - Page 3 Vote_lcapA város részei - Page 3 Voting_barA város részei - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
A város részei - Page 3 Vote_lcapA város részei - Page 3 Voting_barA város részei - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
A város részei - Page 3 Vote_lcapA város részei - Page 3 Voting_barA város részei - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 A város részei

Go down 
+3
Veronica Johnson
Herczeg Alex
Főmesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyKedd Feb. 15, 2011 10:21 am

- Olvasni? Egy tál cigarettavéget? Hááát, érdekes hobbyt szedtél össze nem mondom *mosolyodik el, most már jóval felszabadultabban, visszatért az életkedve, mivel itt vannak, és egy haja szála sem gördült meg. Közben simogatja Hádészt, és ránéz a kutyára.*
- Nah látod, hogy nem eszlek meg? *mosolyog rá, és tovább vakargatja annak füle tövét, és a nyakát, azt általában szeretik az állatok, és valóban úgy tűnik Hádésznak jól esik a vakargatás.*
- Nem fog fájni minden izmom, ne aggódj, aludtam már enyhén brutálisabb körülmények között is *mosolyodik el, de nem részletezi hányszor maradt ki éjszakára még itt a suliba, mikor nem bírt aludni, és egész éjjel mászkált, míg végül is egy hatalmas fa felső ágán szundikált mindig.*
- Hát, azért én nem szeretném ha feldöntene. Jó súlyban van, látszik rajta, hogy nem bánsz vele, szűkmarkúan *pillant az ablakban cigiző fiúra. Nem is remélte, hogy Hádész elsőre odaaraszol hozzá.*
- Nem, az új pasijánál lakik, de úgy tudom jegyben járnak, és odaköltözött a pasihoz, bár még nem hallottam, hogy eladó lenne a háza, szóval nem tudom... *mondja, amennyit tud, az esküvőről meg abszolút nem tud. Szerinte lesz, csak még maguk a jegyesek sem tudják, hogy mikor.*
- Nem tudom, mikorra tervezik az esküvőt, erről még nem beszéltek senkinek szerintem *mondja, tanácstalanul, és felegyenesedik a kutya mellől.*
- Nem, köszi, azt hiszem, feltalálom magam ha kell valami *mosolyodik el, és alaposabban körbenéz a nem túl felszerelt nappali szerűségen. közelebb lép a kanapéhoz, és leül rá, kipróbálva, mennyire puha. Elégedett az eredménnyel. Egyenlőre ott marad, és onnan pislog a vörös hajúra. Még mindig reménykedik, hogy megnyerheti a vendégágy küzdelmet, miszerint neki jó lesz a kanapén is.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptySzer. Feb. 16, 2011 4:56 am

- Az a tál cigarettavég igenis legalább olyan értelmes mint az összes auror és Ted Forrester együtt véve. Nem, várj. Ez lekicsinylő a cigicsikkekre nézve.
*Vigyorog Will, majd egy mozdulattal összefogja a haját, és begumizza.*
- Elgondolkodtam azon, hogy ha már új élet, új külső is, levágatom a hajam. Nem lenne hülye ötlet. William Quentin Watson, új és eredeti kiadásban. Mit szólsz?
*Közben letesz Kim győzködéséről, és mélyet szív cigarettájából.*
- Mesélj, Wilfred apóval mi a helyzet? Még mindig ugyan az az aggodalmaskodó bolond, mint volt? Kik vannak meg a régi gárdából? És még valami... Két név. Ted és Luthia. Róluk tudsz valamit mondani?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptySzer. Feb. 16, 2011 7:56 am

- Hm... *ehhez van némi kétsége, mivel az aurorok közt is akad pár értelmes figura, bár tény, hogy a kigyúrt, eszetlen állatok, nem tartoznak ezek közé. De nem bocsátkozik vitákba*
- Öhm, nem tudom, én már megszoktam hogy ilyen hosszú, furcsa lenne röviden. A testvérednek hosszabb a haja azt hiszem mint most neked... *jegyzi meg, felpillantva a kanapéról Willre.*
- Ő megvan, vezetgeti a sulit, meg bejárkál a minisztériumba. Igen, mondhatni úgyis, hogy nem sokat változott, bár most a plafonon van pár kósza vámpír miatt, akik közül az egyik, megtámadott a birtokon két diákot. Elég nagy balhé volt belőle, úgy hallottam hogy Hanni néni szépen felképelte a vámpírt, bár ez inkább már csak olyan pletyka *meséli mivel nemrégiben ettől volt hangos a fél iskola, hogy egy tanár fiát és annak a barátnőjét támadták meg.*
- Régi gárda? Megvan mindenki azt hiszem, legalábbis Sebastiano nem tett le a mesterségéről, még a távolléted vagy esetleg a halálod miatt sem *húzza el a száját egy kicsit, és az asztal lapját kezdi tanulmányozni. Volt vele is pár kellemetlen kalandja, amire nem szívesen emlékszik. Ez kiülhet az arcára is, mivel nem igen tudja leplezni az érzéseit, ő egy őszinte lény.*
- Luthiáról azóta nincs hír, hogy veled szakított. Senki nem látta vagy halott felőle, talán Alex tudná hogy mi van vele *jegyzi meg, neki annyira nem hiányzik a lány. Hasonszőrű volt, mint Will.*
- Ted rád vadászik, még Tibetbe is utánad ment, de aztán visszatért wilard környékére, rájött hogy nincs miért megölnie, mivel a Leader él, azt mondják. Meg néha szoktam látni hogy a kastélyban is megfordul *meséli még amit tud az említett személyekről.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptySzer. Feb. 16, 2011 9:54 am

- Vámpírok a Wilian birtokán? Mi lesz a következő? Vérfarkasok a spájzban?
*Morog Will, majd kirángatja combjától a varázspálcát, és lerakja az ágya mellé.*
- Na, van kedved este elmenni bulizni? Vagy csak dumáljunk? Esetleg nézzünk tévét? Kérsz egy sört, teát, vagy bármit?
*Hádész közben úgy dönt, hogy eléggé kiélvezte már a kényeztetést, így lefekszik az ablak elé.*
- Ted Tibetben... Tibeti Ted... Tibted... Tedet... Ted... Forrester... Az a gyerek mit akar engem levadászni? Nem nőtt be a feje lágya? Nőjön fel végre. Nyugit akarok. Nyugit.
*Megvakarja a fejét, és leül az ágy szélére. A csikket kipöcköli az ablakon, valaki az utcán szitkozódni kezd.*
- Szerinted mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel?
*Ekkor kezd felfogni valamit, amit Kim mondott.*
- A Leader él? Ne szívass. Láttam meghalni. Én öltem meg. Én! Nem más! Das ist mein kampf! Vagy mi... Tényleg, mit jelent ez a mondat? Jól hangzik...
*Pillantása komorabb lett. Újabb probléma, ami hátráltathatja a normális életet.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptySzer. Feb. 16, 2011 10:08 am

- Nem tudom, de ettől volt hangos az iskola, meg a környék is. Volt valami kijárási tilalom emiatt de... *erről nem szívesen beszél, hogy azt sem tudja, milyen tilalom volt, mert ő kijárt. Igaz hogy csak néha, és nem az erdőbe, de kijárt.*
- Nem tudom, nem vagyok igazán bulizós alkat. Baj lenne ha inkább csak... beszélgetnénk? Úgysem tettük gyakran *billenti félre a fejét, hogy lássa, hova telepedik a pónilónyi kutya. *
- Anor miatt akarta a fejedet ezúttal végleg úgy tudom. Lelkemre kötötte, hogy ha látlak, vagy megtudok valamit, szóljak neki *meséli ,mivel ezt Ted mindenkivel eljátszotta, Alexet is betámadta ezzel. *
- Szerintem hagyjad, Anor él, és te jó útra térsz, nem lesz oka hogy vadásszon rád. Vagy esetleg szépen felnőtt módjára meg is beszélhetitek a dolgot, nem halna bele egyiktek sem *jegyzi meg, oda sem figyelve az utcáról beszűrődő káromkodásra.*
- Él. Valaki megcsinálta vele a szertartást, amit veled is csináltak, és életben van. De nem nagyon ad életjelet, szóval nem tudom. Nem lenne rossz ha ő is jó útra térne végre *sóhajt fel, mert nem szeretne tanúja lenni, hogy esetleg egymásnak menjen Will és Anor. De Ted és Willt sem szeretné látni összecsapni.*
- Nem tudom mit jelent, nem tudok németül *rázza meg a fejét, és felkelve kiballag a konyhában. Talál egy tiszta bögrét, abba csinál egy teát magának, majd visszatér a kanapéra.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptySzer. Feb. 16, 2011 10:20 am

- Rendben, beszélgessünk...
*Mondja mosolyogva Will, majd fogja magát, és átöltözik. Ő ahhoz van szokva, hogy hímek egymás közt ezt megtehetik, úgyhogy ledobja ruháit, majd felvesz egy szabadidőnadrágot és egy pólót, és befekszik az ágyba úgy, hogy hátát az ágy támlájának támasztja, így inkább félig ül.*
- Anor él... A baj az, hogy én megöltem. És nem épp úgy ismerem, mint aki egyhamar megbocsájt, vagy épp nem áll bosszút mert olyanja van. Az az ember egy pszichopata, és nem örülök neki, hogy nem végeztem megfelelő munkát. Tudtam, hogy a testét el kellett volna égetnem, a francba is!
*Mérgelődik félhangosan, majd látja, hogy Kim feláll. Meglepetten nézi, ahogy a fiú kisétál a szobából, majd visszatér egy bögre teával.*
- Mondom kérd. Nehogy már vendégségben legyél nálam, és melóznod kelljen a kajával meg az itallal, míg ébren vagyok!
*Mondja félig nevetve.*
- De örülök, hogy megtaláltad. Nyugodtan szolgáld ki magad, ha így kényelmesebb, mint szólni. Nekem csak kevesebb meló.
*Vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptySzer. Feb. 16, 2011 10:40 am

[i]*Szégyenlősen elfordul, azért még ehhez nem elég laza, hogy csak így végignézze a másik öltözködését. Nem teszi szóvá, inkább oldalt felfekszik a kanapéra, és arccal Will felé fordul, a teát az asztalra teszi addig. Egyik karját használja kispárnának, így most jó.*
- Talán, ha Alexel beszélnél, úgy tudom ők azért beszélnek egymással, talán segíthetne meggyőzni a testvérét, hogy ne öljön meg. *gondolkodik hangosan, majd elnyom egy ásítást. Hosszú volt ez a mai nap, és nem hitte volna hogy itt fog kikötni. Ő nem hiszi hogy Anor pszihopata lenne, bár csak egyszer találkozott vele, akkor nagyon emberinek tűnt, mikor megsérült. *
- Ez nem nagy meló, és nem kell kiszolgálnod, azért egy teát meg tudok csinálni magamnak, még ha nem is vagyok konyhatündér *mosolyodik el, és belekortyol a már nem annyira forró, de még elég meleg teába. Aztán ahogy leteszi a bögrét, köhint párat, amiből kissebb köhögő görcs lesz. Mikor vége, visszadől az ágyra. *
- Kényelmesebb *jegyzi még meg, majd nemsokára elpilled, mivel Will sem szól, láthatóan nagyon gondolkodik, és mereng, ő pedig lassan bealszik. Az álmai zavarosak és nyugtalanok, és egyszer felriad, de mikor látja, hogy semmi nem fenyegeti, és Hádész is ott van az ablak előtt, megfordulva a másik odalára visszaalszik. Reggel mikor felébred, rövid készülődés után, útnak indulnak Wilian felé, bár Kim kissé kételkedve ül be a rozoga kocsiba.*

Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyKedd Júl. 05, 2011 8:07 am

Sarsa Frensis

Eltelt lassan egy hónap, és én ismét Londonban járok. Célom igazán nincsen, csak nem akartam huzamosabb ideig egy helyen maradni, és lassan ideje lenne egy kis össze futásnak azzal a tündéri nővel. McHaligennel. Az egyik csendes kis kávézó felé haladok, szokás szerint, most is kifutó modellnek öltözve. Voltaképpen ez akár még a szakmám is lehetne. Zöld terepmintás nadrágot viselek, és egy egyszerű fekete felsőt, amin egy kínai sárkány tekereg, ez persze ezüst színű. Egy egyszerű, fekete rövid bőrdzsekit húztam fel a szél ellen. Felháborító hogy milyen bolond idő van mostanában. Belépek, és felmérem a terepet, egy ajtó közeli kis kétszemélyes asztalhoz huppanok le, és rendelek egy kávét. Néha még nekem is jólesik bóklászni, és leülni meginni egy kávét, és mostmár meg is tehetem minden további nélkül, azzal sem lepnének meg ha felismernének. Meg tudom védeni magam, de mivel hivatásosnak számítok, nem köthetnek belém. jó hogy másik állam állította ki a papírt, de attól még elitkommandósnak minósülök ha arról van szó. Bár szinte sosem használom magam ebben a minőségben, de most kell hogy bejussak a minisztérium aktáiba.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyKedd Júl. 05, 2011 8:35 am

A kellemetlen esti szél összeborzolta hosszú barna haját és a kényszerből viselt köpeny vadul csapkodott körülötte. Feje felett sötét felhők rejtették el a csillagokat, de nem igazán foglalkozott vele. Elmerengve sétált, mindenféle különösebb cél nélkül. Néhány napnyi szünetet engedélyezett magának. Úgymond szabadságolta magát.
Ahogy a városközpontban lépdelt a szél egyre erősebb lett, villám cikázott át az égen és ez volt az egyetlen oka, hogy bekergette a közeli kávézóba.
Összekuszált, kócos hajjal lépett be a hangulatos helyiségbe és üres asztalt keresett a tekintetével, de egyre több vendég akadt, asztal pedig kevés. Ekkor pillantotta meg az ismerős férfit.
~Jajj, ne már... ~
Azzal a lendülettel ki akart fordulni, de ekkor odakint hatalmasat dörrent az ég és szakadni kezdett az eső. Az egy dolog, hogy elég lenne egy apró bűbáj és nem ázna el, de sosem szeretett esőben sétálni. Így mosolyt erőltetett az arcára és felé vette az útját. Ha nem akar megázni, akkor kénytelen kicsit bájologni vele.
~Talán megússzuk élve. ~
- Szia - köszönt rá. - Leülhetek?
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyKedd Júl. 05, 2011 8:40 am

Megkaptam a kávémat, amit lustán kevergettem a kiskanállal, nem siettem sehova, főleg hogy éppen esni készült. Esni? Na jó, vihar volt készülőben, és nem szívesen maradtam volna kint, nem vagyok villámhárító, és fájna ha belém csapna. Az embereket figyeltem, akik jöttek befelé, nyilván menekültek ők is az eső elől, de nem foglalkoztam sokat velük, van most jobb dolgom is. Zsebemből kis összehajtott valamit vettem ki, és észrevétlen megnagyítottam az eredeti alakjába. Akta másolatok voltak, McHaligenról, rólam, és Anorról, meg persze a nyomozás mostani előrehaladásával. Mondhatni, semmit nem haladtak vele, és ez valóban bosszantó. Felnézek, ekkor látom meg a nőt, korábban mint szerettem volna. Felém jön, végigmérem, és biccentek.
- Szia. Persze, gyere csak - biccentek, és az egyik aktát, ami a sajátja odatolom elé. Nem fűzök hozzá kommentárt.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyKedd Júl. 05, 2011 9:00 am

Fesztelenül helyet foglal, és kezébe kaparintja az itallapot és egyelőre nem vesz tudomást a férfiról, majd az odasiető pincérnek leadja a rendelést.
- Egy cappuchinót kérek, és valami süteményt, azt magára bízom - mosolygott a fiatal fiúra, majd asztaltársa felé fordult. Az elé tolt aktát felvont szemöldökkel veszi át.
- Mi van? Nem bírsz aludni éjjel és rémmesékkel szórakoztatod magad? - anélkül teszi le az asztalra, hogy belelapozna. Ismeri a saját múltját, ismeri a bűneit és semmit sem bánt meg.
- Bár mondjuk legalább nem engem faggattál az ostoba kérdéseiddel - vont vállat és igyekezett fesztelen maradni. Nem akarta megengedni magának, hogy meglátszódjék a vonásain a sértettsége. Nem Rexre haragudott, hanem azokra akik az aktát összerakták. Ami csupán annyit jelentett még mindig aktívan nyomoznak utána. Bár aki kiírtja a saját családját, ne számítson semmi jóra. Bár az mellékes, hogy ez volt a legnagyobb jó, amit életében valaha tett.
~Inkább megköszönhetnék, semhogy vadásznak rám... ~
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyKedd Júl. 05, 2011 9:27 am

Figyelmesen követem kék szemeimmel a nőt, és ahogyan italt választ. Elmosolyodom a gondolatra, hogy valaki még talán, a kis színjáték miatt randizó fiatal párnak hisz minket. Ez önmagában is egy vicces gondolat. Belekortyolok a kávémba. Tejes kávé, kevés tejjel, és kevés cukorral. A reakció nem ér felkészületlenül, már megbarátkoztam vele hogy ilyen szúrós természet.
- Keveset alszom, és nem szórakoztatom magam, csupán haladni szeretnék, és mivel senki nem látta, elhoztam pár apróságot. Nem muszáj értékelni, ki is dobhatom ha úgy jobb - vonok vállat, bár én azért jobb szeretném tudni mi a helyzet, ki nyomoz utánam, és kik követelhetik a jogos örökségem. De ha őt nem érdekli, nekem nem fáj.
- Szeretek magam utánajárni a dolgoknak, ha nem bánod - villantok egy gúnyos mosolyt, aztán visszaveszek kicsit. Nem a nővel van bajom, csak biztos ez az időjárás teszi.
- Amúgy hogy vagy? - kérdezem, fenn tartva egy beszélgetést, ez talán csak nem olyan kérdés, amire leharapja a fejem, bár... Na mindegy.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 4:42 am

- Dobd ki nyugodtan, mivel ez csak egy másolat, miden auror asztalán ott az aktám, mondván, ha valamelyikük meglát, legyen felkészülve - von vállat lazán, és belekóstol a kihozott süteménybe. - Igazán finom. Ahelyett, hogy azt a sok unalmas papírt lapozgatod, inkább egyél egy ilyet - int a süti felé. - Nem tudod mit hagysz ki.
- Különben meg... Abban az aktában nem találsz semmit az okokról. Semmit arról, hogy a világnak inkább megköszönnie kéne, hogy végeztem velük, mint sem üldözni. De hát az élet igazságtalan.
Csendesen figyelte a kint zuhogó esőt és a cikázó villámokat. A hogy vagy, kérdést figyelmen kívül hagyja, mert ha belemegy, egy felettébb unalmas beszélgetés kerekedik. Kevés dolgot utált jobban az unalomnál.
- Inkább mesélj valami publikus dolgot, hátha láttál valami érdekeset mostanában. Mert hogy Londonban nem történik semmi. Csend van. Kissé talán túlzottan is.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 8:54 am

- Tudom, de a lényeges információk benne vannak, persze amit ők tudnak. Az okok szokás szerint sehol de mindegy - tolom félre és végigmérem a habos süteményt. Háát...van némi kétségem hogy jó lesz nekem-e hogyha megeszem, de engedek a nőnek, rendelek egy ilyen habos borzadványt.
- Nah jó, megkóstolom, csak nem lehet olyan rossz - egyezek bele, és figyelem mit mond, érdekelne az ok.
- Na és nekem sem árulod el hogy miért végeztél velük? - érdeklődöm, és kipillantok, villámlik, és szakad, de imádom az ilyen időt, komolyan.
- Felőlem. Mostanában tényleg nagy a csend, az a két istenbarma sem akciózik, a minisztérium a plafonon van, és végre kaptam bebocsátást az aktákhoz, meg a nyomozáshoz. Úgy tudják német elitosztagos vagyok, és a kedves segítőm pedig egy svájci auror. - mesélem mit intéztem, mert igen, beszerveztem a nőt is. Elétolok egy fényképet, a szeme, és a hajviselete más, meg kicsit magasabb is, mint Sarsa.
- Ha gondolod, akkor ezzel a fizimiskával bemehetsz és egy szavadra ugranak majd az aurorok - teszem hozzá, nem kötelező élni ezzel, nekem nem fáj.
- Másrészt Anor meg Alex is nagyon hallgat. Utóbbival nem sikerült még beszélnem, de Anorral igen. Ő ideges. Nincs sejtése kik állhatnak a betörés mögött, csak annyi hogy ők biztosan nem. - mondom, majd megérkezik a süti. Kétkedve megbököm a villámmal, mire kicsit megremeg, majd nagy sóhajjal megkóstolom. Hm.. Nem is rossz.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 11:49 pm

- Nem eszem ágában sincs megosztani életem sötét perceit egy kvázi vadidegennel - nevet fel, de ellenséges szavaival ellentétben a hangja nyugodt, szemében játékos fény ég. Végre valaki akit nyugodtan lehet cseszegetni, úgy tűnik Rex nem hagyja magát.
~Talán mégsem lesz ez olyan unalmas...~
Az elé tolt fényképet méregeti két falat sütemény között és nem győz csodálkozni. Mit keresne ő a minisztériumban?
- Komolyan, nagyon kedves tőled, hogy alibit gyártasz nekem - elgondolkodva forgatja a fényképet, majd otthagyja az asztalon, nem veszi el, de ez nem azt jelenti, hogy nem vésett az emlékezetébe minden egyes részletet. Régen megtanulta már, hogy lehetőleg minél több apró dolog ragadja meg a figyelmét, annál könnyebb életben maradni. És hát ki tudja mire lesz még jó ez az álca. De ezt a férfinak nem kell tudnia.
- Nem értem mit szeretsz abban, hogy bejárhatsz azokhoz a marhákhoz - von vállat könnyedén. - Rendben, hogy sok információhoz hozzáférsz, de azt máshol be lehet szerezni. Például még egyszer sem szenvedtem hír hiányban, pedig a minisztérium közelébe sem megyek... - jegyzi meg és várja a választ. Mi a jó abban, ha az ellenség között sétálgatsz?
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyPént. Júl. 08, 2011 5:22 am

Felhúzom a szemöldököm a csipkelődésre, és elutasításra, de nem veszem magamra. Elvégre, ha velem nem akarja megebszélni, pedig én is a sötét oldalon állok, akkor ne tegye.
- Hm, akkor gondolok egy kvázi ismerős aurorral megtennéd nemigaz? - dobom vissza a labdát, mindenféle ellenségeskedés nélkül. Tetszik ez a nő. A negyed süteményt sikerül megennem, mire rájövök hogy tulajdonképpen egészen finom, bár én akkor is az epres fagyit részesítem előnyben, de ilyen időben nem sok kedve van az embernek fagyizni.
- Ugyan, ez szinte semmiség volt - mosolyodom el kedvesen, és folytatom a habos borzadvány eltüntetését. A nő arcára pillantok, hogy lássam, mi a reakció, de jól leplezi, hm, nagyon is jól, nem könnyíti meg a helyzetemet, de nem baj, nem vagyok a feladós típusok közt.
- Nem kell szeretnem hogy odajárkálok. Németországban alibit adtak nekem, elit osztagos aurorként, hát játszani kell, másrészt meg az ellenséget úgy ismerheted meg legjobban ha köztük jársz, beszélgetsz velük, és hasonlók, de ezt nem kezdem el neked magyarázni, nyilván te is pontosan tudod - pillantok rá, mert biztos vagyok benne hogy tudja, miként kell túlélni, mert még itt van. Ahogy elfogy a sütim, belekortyolok a kávémba, még a fele kb megvan. Aztán csak hagyom, hadd menjen a beszélgetés, ami nekem fontos volt, azt igazándiból előadtam már.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyPént. Júl. 08, 2011 8:14 am

- Megismerni az ellenséget hm? - elgondolkozva kavargatja a cappuchinót. - Jó és szép dolog beépülni, elvegyülni, de ha elég jó vagy akkor olyannyira hasonulsz, hogy elveszted a valódi személyiséged. Ismertem olyanokat akikkel ez megtörtént.
Régmúlt dolgokon mereng egy kicsikét, az eső szürke, de inkább fekete függönyét bámulva.
- Évekig éltem egy átlagpolgár életét, miközben tisztességes úton szereztem a jövedelmet éltem és barátaim voltak - kezd el mesélni. Csak egy kicsit, az nem árthat. - Aztán megjelentek a rokonaim és bosszút követeltek. A barátaim meg, akik állandóan a hűségről prédikáltak egyszerűen faképnél hagytak. Egyikük feldobta a lakhelyem az auroroknak. Mindent elvesztettem, és én is épp csak kicsúsztam a kezükből. Kösz, de inkább nem kérek a beolvadásból - fejezi be és várja a reakciót.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyPént. Júl. 08, 2011 8:27 am

- Ahogy mondod - biccentek, majd egy kortyolásnyi szünet után válaszolok is, megrágva amit mondott. Végül is igaz, de nem érzem magam fenyegetve.
- Profinak mondom magam, de a személyiségem elhagyása még eddig nem sikerült, bár hálás lenne érte a világ ez tény - jegyzem meg, és én is merengek egy kicsit a múlton, és hogy mennyire nem volt normális életem sosem. Sosem tartoztam igazán sehova, és ezt megszoktam. Eszerint élek most már.
- És mit akartak a rokonok? Miért akartak bosszút állni? - kérdezem, és lassacskán belefejezem a kávémat is, nem olyan tartós dolog ám ez. Mást nem kérek inni. Nem mondom, meglepett amit mesélt, nem hittem volna, hogy a kis beszólásra megoldódik a nyelve, de hát, én megszoktam, ne akarjam kiismerni az embereket.
- Ha nem, akkor nem. Amúgy te merre jártál az elmúlt időkben? - folytatom a csevegést, ha már így alakult ez a zápor.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyVas. Júl. 10, 2011 2:33 am

- Hogy mi bajuk volt a rokonaimnak? - keserű mosolyra húzza a száját. - Talán nem tetszett nekik, hogy szabadulni akartam és a cél szentesíti az eszközt alapon végeztem mindenkivel. Leléptem. Ennyi. Ők meg bosszúból utánam jöttek.
Sztoikus nyugalommal meséli mindezt, hisz már régen túllépet rajta.
- Nem jártam semerre - szusszan fel. - Most szabadságoltam magam, néha mindenkinek jár egy kis pihenés.
Figyeli a szakadatlanul zuhogó esőt.
- Igazából most nincs mit csinálnom, valamiért elhallgattak a munkaadóm, mindenki lapít.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyHétf. Júl. 18, 2011 7:26 am

Hallgatom mit mesél, még jó hogy nekem nem kellett ilyesmivel foglalkoznom, család, meg lelépés, nekem a banda is sok volt, és egy életre elég.
- Elég drasztikus módszer, de ha azt veszed, most sok szempontból sokkal szabadabb vagy. Nem köt a törvény sem, hiszen már úgyis áthágtál rajta. Már csak az köt, amit magad állítassz magad elé - bölcselkedek, és kinézek az ablakon az esőre. Azért nekem is eszembe jut pár dolog, én nagyon kevés mindent állítottam magam elé, és azt a keveset is áthágom lassan. Nem lesz jó ez így.
- A jól megérdemelt pihenés igaz? - nézek vissza rá, aztán valami tekerni kezdi az orrom. Előkapok egy zsepit, és már azt az orromhoz tartva tüsszentek. Fene belé, még csak az kell hogy megfázzak.
- Ismerős. A munkaadók is mintha valamitól berezeltek volna, nem tudom mitől.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptySzomb. Aug. 06, 2011 3:17 am

- A magam elé állított célokról és akadályokról csak annyit hogy vannak, és egyelőre még nem hágtam át őket, de ami késik, nem múlik - nevet fel és tereli a témát mert nem akar ezen lamentálni. Mindenki foglalkozzon csak a saját elcseszett életével, az övét hagyják szépen békén.
- Egészségedre. És igen, a munkaadók lapítanak, mintha valami készülne és még nem tudnák melyik oldalon is állnak pontosan. De hát mérgekre mindig szükség lesz, és szerencsére ebben egész jó vagyok.
- Tényleg, ha te mit csinálsz szabadidődben? - ezerrel terelte magáról a témát.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 10:08 am

- Na igen, ez egy örökké igaz mondás. A lényeg hogy vannak, ami azt illeti nekem már egyre kevesebb - sóhajtok fel, és kibámulok az esőre. Valahogy sosem zavart hogy hogyan élek, mit teszek, és szerintem nem most fog elkezdeni zavarni. Hagyom a téma terelést, bár észreveszem. Igaz, egyikünk se nagyon szeret mesélni magáról, ez amolyan szakmai ártalomnak is nevezhető dolog.
- Köszönöm. Készül is, és bosszant hogy nem tudom micsoda, a munkám kárára megy lassan - fordulok vissza a nő felé, és halványan elmosolyodom. Méregkeverő. Persze, így is van egy rakat pénzem, szal megélhetési gondjaim még öregkoromra se nagyon lennének szerintem, bár kizártnak tartom hogy elérjem azt a kort.
- Sok mindent. Szívesen vásárolgatok mindenfélét, vagy vadmotorozok, de még a könyvesboltban is elő szoktam fordulni - mosolygok, mivel sok mindent nem néznek ki belőlem. Az ember szépsége is lehet egy fegyver...Ha jól használja.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyKedd Aug. 09, 2011 2:02 am

- Jó lenne tudni, de hát... A csatornáim egyenlőre még süketek - von vállat könnyedén. Mindig volt valahogy, majd ezután is lesz. - Már azon is gondolkoztam, hogy egy időre le kellene innen lépni - veti fel hirtelen az ötletet, ami már régóta motoszkált a fejében.
- Amikor Egyiptomban nyomoztam a tekercs után, akadt ott más munka is. Az ottani átoktörők nem bírják a megrendeléseket és egyre több ősi tárgyat keresnek a megbízók. Itt pangás van, máshol ehet érdekesebb az élet. - fejtegeti, mert ő sem a pénz miatt dolgozik a szakmában, csupán neki ez az életstílus fekszik. Neki kell az adrenalin, kell a pörgés, de ami mostanában itt megy, minden csak nem izgalmas.
- A könyvesboltot meg úgy mondod, mintha meglepő lenne, hogy emberek oda is járnak - nevet fel. - Tudod én is elég gyakran megfordulok arra, néha anyagot kell gyűjteni a.... munkához. - fejezi be egyszerűen.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptyKedd Nov. 15, 2011 6:44 am

- Nem csak a tieid, engem sem halmoznak el mostanában információval - felelem, és az utazásra elmosolyodom. Mennyire szeretnék én is vele menni, hogy kicsit jobban megismerjem. Tüzes nőnek tűnik, és lenne egy nagy összegű fogadásom hogy az ágyban is ugyanilyen, de még a gondolatot is eltemetem magamban, nehogy esetleg legilimentáljon.
- Egyiptom szép hely, jártam már ott, persze a piramisokat megnéztem, és tevegeltem is. Néha kell a kikapcsolódás, bár inkább Kairóban merültem el az emberek között, nem a misztikus tárgyak után érdeklődtem. Csak egy amulett kellett - felelem, és felidézem milyen is volt, amikor ott jártam. Leginkább száraz és....meleg. Nem, inkább forró, muszáj volt ilyen leplet felvennem hogy ne süljek meg, na az volt még egy látvány.
- Tudom, de manapság kevesen vannak akik könyvesboltba járnak, így néha tényleg meglepődöm - jegyzem meg kibámulva az ablakon, aztán belekortyolok a csészémbe. Már nincs benne sok, de még éppen elég.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17, 2012 11:07 pm

- Hát igen, Egyiptom száraz és forró, forróbb, mint az már egészséges, de erre van a mágia nem? - nevet fel, majd szedelőzködni kezd. - Nézd, élveztem ezt a kis csevegést, de azt hiszem jobb ha megyek. Tudod, nem egy életbiztosítás a társaságomban mulatni az időt, igazán kár lenne érted. - mosolyodik el. Tudja, persze, hogy a férfi képes megvédeni magát, de ő meg nem akar semmibe sem belebonyolódni.
- Azt hiszem, tényleg az lesz a legjobb, ha egy időre lelépek az országból - mereng el egy pillanatra kibámulva az esőbe, de már határozottan indulni készül. - azért éld túl és akkor akkor lehet, még összefutunk valahol.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A város részei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A város részei
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: London-
Ugrás: