Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapA város részei - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
A város részei - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
A város részei - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
A város részei - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
A város részei - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
A város részei - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
A város részei - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
A város részei - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
A város részei - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
A város részei - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
A város részei - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
A város részei - Page 2 Vote_lcapA város részei - Page 2 Voting_barA város részei - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
A város részei - Page 2 Vote_lcapA város részei - Page 2 Voting_barA város részei - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
A város részei - Page 2 Vote_lcapA város részei - Page 2 Voting_barA város részei - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
A város részei - Page 2 Vote_lcapA város részei - Page 2 Voting_barA város részei - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
A város részei - Page 2 Vote_lcapA város részei - Page 2 Voting_barA város részei - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
A város részei - Page 2 Vote_lcapA város részei - Page 2 Voting_barA város részei - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
A város részei - Page 2 Vote_lcapA város részei - Page 2 Voting_barA város részei - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
A város részei - Page 2 Vote_lcapA város részei - Page 2 Voting_barA város részei - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
A város részei - Page 2 Vote_lcapA város részei - Page 2 Voting_barA város részei - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
A város részei - Page 2 Vote_lcapA város részei - Page 2 Voting_barA város részei - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 A város részei

Go down 
+3
Veronica Johnson
Herczeg Alex
Főmesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:12 pm

-Itt és nem is szándékoztam elmenni. *Ő nem olyan, mint a többi lány... egyesek már rég itt hagyták volna Alexet. De Roni megküzd a jó pasikért. Aztán egyik pillanatról a másikra azon kapja magát, hogy a padon fekszik és felette Alex. Elvigyorodik pimaszul, közben észrevehetővé válik az is, hogy szemei lilára változnak. Kicsit zavarban van, kicsit kezdi ő is megszeretni a srácot... ezt jelenti.*
-Valóban...? *De mire kimondja, addigra már megcsókolják. Persze engedi, miért ne engedné? Aprón belemosolyog, majd amikor befejeződik, csillogó lila szemekkel néz a másikra. Nem is tudja mit szóljon...*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:17 pm

*Annyira a csókra koncentrál, hogy előtte nem is veszi észre a lány változó szemszínét. Csók közben be is csukja a szemét, egyik kezével támaszkodik a pad szélén, másikkal azonban Roni arcát simítja. Amikor Nica elmosolyodik, ő is, majd a csók végén, mélyen a lány szemébe fúrja tekintetét, de aztán újra le kell, hogy döbbenjen.*
-Tyűha! Gyönyörűek a szemeid! De eddig, mintha nem lilák lettek volna! *újra elmosolyodik, közben még mindig a lány arcát simogatja.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:52 pm

*Nem érti először, hogy miért döbben le a srác ismét. Aztán elfordítja lila tekintetét.*
-Öhm... bocsi. Izé... *Becsukja egy pillanatra szemét. Utálja, amikor átváltozik. Elmereng azon, hogy pontosan, hogyan is fogalmazza meg amit kell.*
-Az, hogy miért változik a szemem színe, egy nagyon hosszú történet. *Talán annyira még sem, de nem tehet már róla... nem lehet visszacsinálni. Visszanéz a srácra, szemei továbbra sem változnak semmit. Azért halványan elmosolyodik. Most kicsit érzelgős lett... nem sűrűn vannak ilyen pillanatai.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:58 pm

*Halványan mosolyodik csak el a lány zavarán.*
-Semmi baj. Nekem kifejezetten tetszik! Különleges lány vagy!
*Puszit nyom Roni ajkaira és tovább fürkészi a csillogó szemeket.*
-És különleges fiúnak, különleges barátnő jár! *vigyorodik el, hogy visszahozza a hangulatot. Persze nem törődik vele, hogy körülöttük tömeg van, nem érdekli, de most mégis inkább felül és felhúzza Ronit is, de persze nem engedi messzire magától.
Átöleli és magához húzza.
Fogalma sincs mennyi az idő, de tuti, hogy nagyon későre jár már. Most szívesebben lenne Nicával egyedül egy nyugisabb helyen, de ezt nem említi meg.*
-Nem akarsz sétálni egyet?
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 12:19 am

-Köszönöm.. *Már kicsit bátrabban néz vissza Alex szemébe... sosem bírta azt, amikor megváltozott szemszínnel név a másikra. Akkor mindig azt hitte, hogy majd ez miatt nem fogják szeretni.*
-Egoista! *Böki oldalba ismét a másikat.* De attól te így vagy jó. *Nagyobb mosoly jelenik meg az arcán, aztán felhúzzák. Enged, visszaölel és aztán bólint a kérdésre is.*
-De, menjünk. *Felállnak, majd lassan elindulnak valamerre.*

//Kösziköszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 9:19 am

*Kimenőt kért az igazgatótól, hogy egy kicsit, ismeretlen környezetben sétálhasson, és gondolkozhasson. Viszonylag jó kedve van, örül hogy elszabadulhatott az iskolából, és nem kísérővel jött, hanem egyedül. Fekete nadrág van rajta, egy széles edzőcipővel, ami egészen új szerzemény, mivel a régit rongyosra hordta már, és a talpa levált. Felsője egy fehér-fekete ujjatlan póló, amire kis fekete dzsekijét húzta. Hosszú haja, összefogva, és kissé felzselézve meredezik a világba, pálcája a zsebében. Más holmit nem hozott magával, nem készült tartósan itt maradni, így nem érezte szükségét. Lassan sétál, minden kirakatot megbámulva, főleg egyet, ahol a legújabb divat szerinti trendek vannak a kirakatban. Nem venné meg egyiket sem, csak alaposan szemügyre veszi őket.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 9:27 am

*Will lassan megáll egy útkereszteződésben. Egy kicsit különösen nézhet ki a hideg széltől tépett utca közepén. Hosszú vörös haja lobog, mintha lángnyelvek nyaldosnák koponyáját, szájából cigaretta lóg, amit inkább a légmozgás, mintsem ő szív, fekete pólója kevésnek tűnhet az utca embere számára... Hát még a térdig érő, bő, barna, sokzsebes rövidnadrág, és a tornacipő. Megpillantja Kimet, és felhúzza egyik szemöldökét.*
- Mi a trágya?
*Átsétál az úton, és közben kitapogatja a combjára szíjazott varázspálcát, majd megáll Kim mögött, mikor az épp ruhákat nézeget.*
- Nem állna jól neked, nem lehet kimosni belőle a vért.
*Vigyorodik el szélesen, majd rácsap Kaguya vállára.*
- Hiányoztam?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 9:31 am

*Nem veszi észre az üvegben, hogy valaki közeledik felé, így kellőképpen szívinfarktus kap, mikor valaki rácsap a vállára, hát még mikor meglátja ki az. Egy pillanat alatt válik olyan sápattá, mint a hó. Két pislogásnyi idő után, összeszedi magát, és viszonylag nem remegő hangon hangon szólal meg.*
- Szi...Szia Will *nevezi nevén a veszedelmet, majd megrázza a fejét. Eddig, olyan békés volt minden, hogy eltűnt, és nem adott magáról életjeleket. Kezdte megszokni.*
- Nem igazán. Mi járatban vagy erre? *érdeklődik, persze gondosan két lépéssel arébb araszolva a vörös veszedelemtől, nem akar véletlen sem áldozat lenni, bár abban már van gyakorlata ami azt illeti.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 9:40 am

- Tudod rég vertelek össze, és gondoltam itt az ideje. De nem akarom ennyi ember előtt csinálni, úgyhogy gyere már, van egy kis albérletem.
*Vigyorog Will, és felröhög, majd megrázza a fejét.*
- Nyugi, nem bántalak. Apám meghalt. Kis hagyatéki eljárás. Oszt ide kellett utaznom. Megy a vita, hogy ki kapja a kúriát, meg hasonlók. Engem kábé nem érdekel, de iderángattak. Szóval most élvezem a nagyváros bűzét. És te? Szünet van? Vagy mi?
*Narancssárga szemeivel méregeti egy darabig Kimet, majd hangosan felröhög.*
- Az öreg utolsó jó tette még az volt, hogy rám hagyott elég pénzt egy baromi puccos esküvőre, meg hogy rendbe rakassam Wilardban a Watson kúriát. Azt hiszem felkeresem Alexet, és kérek tőle valami melót is. Megpróbálok jó útra térni. Na mit szólsz, Teafilter?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 9:49 am

- Leginkább ne csináld sehogy ha lehet, jó? *pillant nagy őzbarna szemeivel Will narancs íriszeibe, nem kis félelemmel, de hangja ezúttal nem remeg meg. Fél siker.*
- Ó részvétem apád miatt *szólal meg mikor megtudja, miért van Will Londonban. A kérdésre megrázza a fejét.*
- Nem, csak kimenőt kértem Alextól, hogy kicsit magamban lehessek. Nem számítottam rá hogy esetleg ismerőssel találkozzam *magyarázza, önmagához képest, elég bőbeszédűen. Nem igazán jut eszébe semmi, amit elmondhatna Willnek, max talán néhány kósza hír amit a testvéréről hallott.*
- Jó útra? Megint? Nem azért, de... múltkor sem tartott sokáig a jó útra térésed... *jegyzi meg a mondat végére elhalkulva, mivel egyszer már láthatták, hogy mi volt mikor Will normális volt, aztán ismét bekattant. Semmi jó, és Alexel is hol hadilábon áll hol összefognak.*
- Én, igazán örülnék neki *jelenik meg halovány mosoly az arcán, és most először nézi meg igazán Will "furcsa" öltözékét. *
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 9:53 am

- Ne aggódj. Most terveim vannak. Házasság, gyerekek... Képzeld, lesz sok kicsi Will. Egy derékaljra való! Meg munkát akarok. Meg rendes életet. Kicsit unalmas lesz, de tűrhető. Azt hiszem. Cassyvel minden bizonnyal. Majd néha összeülünk, és felidézzük a régi szép időket. Gyere, Kim, meghívlak valahol egy teára.
*Ezzel eldobja a cigarettát.*
- De persze csak ha nem zavarlak. Nem akarok beletaposni az "egyedül-akarok-lenni-mert-a-szemembe-fésülöm-a-hajam" projektedbe.
*Vigyorog szélesen, és közben előhúz egy tárcát, benne egy nagy adag mugli pénzzel.*
- Meg ha gondolod, felnézhetsz hozzám. Van hol aludnod? Persze nem egy szép kecó, meg mugli helyen van, de azért élhető. Amolyan titkos főhadiszállás a tudatlanok között. Ne félj, nem bántalak. Elvégre családot tervezek.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 10:00 am

- Megkérdezhetem mi történt a világhatalomra törő éneddel? Komolyan néha úgy érzem, mintha skizofrén lennél, illetve, nah ,ne haragudj, nem úgy értettem csak... *mondja, majd mikor rájött hogy lehet hogy olyasmit mondott, amit nem kellett volna, szabatkozni kezd, és zavarba jön. *
- Cassyvel? De ő nem.. *harapja el a mondatot, mivel egész wilard témája a furcsa páros, mióta a Leader meghalt, és eltűnt a jegy, Cassy is normális életet él, csak éppen nem Willel.*
- Nem zavarsz, csak megleptél. Nem számítottam ismerősre, főleg nem rád, úgy tudtam valahol Tibetbe kísértessz *mondja a legújabb pletykákat, miszerint Will lelőhelye a távoli és hűvös Tibet.*
- Hozzád? Elvileg este mennék vissza az iskolába, de nem hiszem hogy Alexnek feltűnik, ha holnap reggel érek csak vissza... *dönt végül úgy hogy elfogadja a meghívást, nem akarja felmérgesíteni Willt, inkább a kedvében jár, és ezáltal megpróbálja leküzdeni a démonját is, mely rémálmaiban kísérti.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 10:06 am

- Voltam Tibetben is. Meg ezernyi más helyen. Bejártam a világot. És igen, tűnhet úgy, hogy skizó vagyok, pedig csak egy kicsit rövid a türelmem, és hamar felmegy a pumpa. De most minden rendben, hazamegyek Cassyhez, átölelem, és minden okés lesz.
*Mondja mosolyogva, majd mikor meghallja a "De ő nem" -et, elkomorodik.*
- Ő nem mi?
*Kérdi halkan, majd elkapja Kim vállát.*
- Na álljon csak meg a menet, fiatalember. Nem játszadozunk. Később is kelleni fog majd ilyen engedély, jobb, ha nem játszol a nagyszakállú Wilfred apó jóindulatával. Nem messze itt a kocsim, szóval elviszlek. Majd be kell még ugranom az ügyvéd bácsihoz egy öt percre, de utána mehetünk is.
*Will szinte már atyáskodóan viselkedik, és látszik, hogy ettől zavarba is jön.*
- Történt velem egy s más mostanság. Tudod elsősorban Tibet jót tett nekem. Amúgy Wallaceról nem tudsz valamit?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 10:22 am

- Kicsit rövidke? Extra rövid, én úgy mondanám *mosolyodik el, mert félelme valamelyest csillapodik, hogy itt beszélgetnek, és még mindig nem fenyegették meg nem emeltek rá kezet. Ez azért jót tesz az ember önbizalmának. Mikor Cassyt említi, kissé elbizonytalanodik az arca, és ajkába harapva pillant félre. Igen, ezt lehet nem kellett volna mondani...*
- Ő nem várt rád... *fejezi ki magát szépen, és félrepillant. Nem szeretné látni, hogy Willt elkapja a dühroham a nő említéséra, és hogy megcsalta, illetve hozzámenni készül egy másik férfihoz. Mikor elkapják a vállát, visszapillant Willre.*
- Neki mostanában semmire nincs idege, legfőképpen nem arra, hogy figyelje, ki mikor ér vissza az iskolába *húzza el egy picit a száját, mert volt már többször is, hogy elcsatangolt, mikor nem tudott aludni, és a parkban üldögélt, és néha még egy halálfaló is a társasága akadt.*
- Annyit tudok csak róla, hogy Wilarban lakik, és a minisztériumban dolgozik, vagy legalábbis bejár oda *válaszol, már amennyit ő tud a dologról.*
- Nem akarok még visszamenni.... *fordítja el ismét a fejét, nem kell neki az atyáskodást, hiszen a legnagyobb rossz ami történhet vele, éppen itt áll előtte.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 10:33 am

*Will meredten nézi beszélgetőtársára, arca rángatózni kezd, mintha készülne belőle kitörni az állat, amit Kim Kaguya saját testén már ezerszer megismerhetett.*
- Nem várt rám? Nem... Nem várt...
*Ám ekkor a tombolás helyett valami olyasmi történik, amire igazából valószínűleg senki nem számítana, aki William Quentin Watsont ismeri. A fiatalember lassan előrenyújtja kezét, ráteszi Kim vállára, gyengéden, szó szerint barátian megszorítja, majd lassan hátrahúzza. Lehajtja a fejét, majd zsebre vágja a kezeit.*
- Minden sors elnyeri méltó büntetését. Sokat vettem el másoktól, így a karma úgy rendelte, hogy tőlem vétessék el az, amit a legfontosabbnak éreztem...
*Szinte suttogja a szavakat, majd elővesz a zsebéből egy kulcscsomót, és Kim kezébe nyújta. Elmondja a címet.*
- Ott majd találkozunk. Azt hiszem kiszellőztetem a fejem... Vagy... Nem tudom, egyedül akarok-e maradni. Lehet hogy igen, lehet hogy nem... Szerinted mit kell ilyenkor csinálni? Én ebben... Ügyetlen vagyok...
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 10:50 am

*Kissé elfordul, és torkában keserű gombóccal várja, hogy Will dühe célt találjon magának, de meglepetten pillant felé, mikor a várt üvöltözés helyett suttogást vél hallani.*
- Sajnálom, hogy tőlem tudod meg, de nem...*szólal meg kis habozás után, majd kerek szemmel figyeli hogy Will mit művel. Erre a magatartásra egyáltalán nem számított, azok után, amiken már átment a fiú mellett, vagy éppen dühének céltáblájaként.*
- Sok mindent elvettél, de tőled is sokat elvettek, és egy dolgot még mindig nem vette el tőled a Sors. Még mindig van, aki képes lenne benned a jót látni a szörnyeteg helyett... *fordul el picit ismét, mivel zavarában nem tudja merre nézzen. Maga sem tudja, mikor kezdett el baráti szándékkal gondolni Willre, talán akkor, amikor normális volt, és meghívta magához egy italra, és még nagyban készült az esküvőjére. *
- Nem hiszem hogy azzal segítessz a legtöbbet ha egyedül maradsz. Akkor mindene fog járni az agyad, csak azon nem amin kellene, ilyenkor jobb, ha valamivel eltereli az ember a figyelmét. Vagy nem tudom, mit szeretnél? *érdeklődik, miközben átveszi a kulcscsomót, és egyenlőre csak adogatja egyik kezéből a másikba.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 10:57 am

- Tudod mit Kim? Sörözünk egyet, kirúgjuk a ház oldalát, bulizunk egy hatalmasat, aztán reggel együtt megyünk a Wilianbe. Leviszlek kocsival. Mit szólsz? Vagy ha nem is bulizunk, rád bízom magam, tegyük azt, amit te szeretnél. Te adod az ötletet, én a pénzt. Nem lesz esküvőm. Van egy rakás elszórható pénzem.
*Vigyorog William, majd rácsap amolyan atyafiasan Kim hátára.*
- Csak egy kérésem lenne... *Itt megragadja a fiú karját, és szinte esdeklően néz a szemébe.*
-Ne hagyj egyedül... Nem tudom mi lenne akkor... Nem akarok elveszni... Élni akarok. Létezni akarok. Normálisan...
*Az utolsó szót suttogva ejti ki, majd elengedi Kimet, és újra rágyújt.*
- Mert ki vagyok én, hogy mások életébe beleszóljak?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 11:04 am

- Hát öö *nyilvánít véleményt a sörözős bulizős részre, majd végül biccent. Visszamenni nem akar, és ha Willnek valami baja lesz a másnaposságtól, akkor gyógyítói képességével rendbe tudja majd hozni. Gyakorolta, és felszabadították neki ezt az erejét, már csak a tudást kell megszerezni hozzá.*
- Mi lenne az? *kérdezi, ezúttal, állva a narancs szemek átható pillantását. Nem tudja maga sem miért, de most nem néz félre, bár lenne rá oka.*
- Ha ezt szeretnéd, akkor nem hagylak *biccent, és Will kezébe nyomja a kulcsot.*
- Remélem nem laksz messze, mert most nem kéne vezetned azt az izét *utal a számára ismeretlen kocsira, mivel ő nem nagyon ismerős a mugli világba, és inkább közlekedik zsupszkulccsal mint mugli járművekkel. Hopponálni is meg akar majd tanulni.*
- Te önmagad vagy, egy ember, akinek voltak baklövései, lássuk be elég nagyok, de rájöttél hogy elrontottad, és most helyre akarod hozni *mondja a fiú, miközben felnyög a kemény ütés alatt. Elszokott ő ettől. Lassan elindul a Will által jelzett irányba, hogy merre van a lakása.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 11:11 am

*Ahogy elindulnak, Will újra rágyújt, és közben zsebre vágja a kezeit. Mint egy hajléktalan, egy punk és egy gazdag kölyök furcsa keveréke, úgy baktat az utcán.*
- De mesélj, mi történt veled mostanság? Nem tudok semmit. Mik történtek a Wilianben? És Wilardban? Mi pletykák szállnak még azon kívül, hogy Will Tibetben van? És Wallace? Róla tudsz valamit? Az ikertestvéremről? Van már barátnőd? Remélem igen, megérdemelnél egy helyes, kedves lányt. És hogy megy a tanulás? Még mindig olyan kis félénknek tűnsz, mint régen...
*Willnek be nem áll a szája, és úgy viselkedik, mintha régen a legjobb barátok lettek volna Kimmel, és kényszerből váltak volna szét útjaik.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 11:33 am

*Ő pedig Will mellett baktat, mint valami rossz őrangyal, aki éppen nem tud mit kezdeni magával, és akinek éppen fogalma sincs mit csináljon pártfogoltjával.*
- Nem sok minden, a suli padjait koptatom, meg gyógyítást tanulok, még olyan különórákban a Szent Mungóban. Nem sok pletyka, inkább tények. Hogy a Leader állítólag újra él, mióta megölted, és hogy egy halálfaló nő áll mögötte. Wallaca, mint mondtam a minisztériumba járkál, és wilardban lakik, nem messze a te házadtól, a lakónegyed egyik szélén. Nem, még nincsen, bár... úgy érzem, hogy alakul valami egy szintén amirás lánnyal, de ez még korai. A tanulás megy, és végül is, nem változtam olyan sokat. Még a tőled kapott rémálmokat sem nőttem túl... *von vállat, miközben mesél, mivel szándékában áll elterelni Will gondolatait, így inkább beszél, mindenről. Nem a legkedvesebb barátja a fiú, de... ilyen állapotban nem tudná itt hagyni, ő ahhoz túl humánus. Még rég volt ellenfele, ellensége, szenvedését sem bírja, neki is képes segíteni.*
- Nah és merre jártál Tibeten kívül?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 4:41 pm

- Hát, voltam egy kis időt Japánban, majd Oroszországban tengtem és lengtem, Ausztrália, majd Afrika, kicsit vihart arattam az Egyesült Államokban, és most újra itt. Tudod, csak a szokásos. Gondoltam kiélem magam az...
*A mondatot nem fejezi be, de az arckifejezése elárulja, hogy a lezáró szavak az "Esküvő előtt" szavak lennének.*
- Na, mesélj arról az Amirás lányról, helyes teremtés?
*Kérdi Will párszor oldalba bökve Kimet vigyorogva. Látszik, hogy igyekszik magáról távol tartani a beszélgetést folyamát, így inkább Kimet faggatja.*
- Nem voltak neked családi problémáid? Azok megoldódtak? Nem bánt senki? Mármint rajtam kívül... És a rémálmokért pedig elnézést...
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 3:13 am

*Lassan ballag a vörös hajú mellett, és figyel hogy az merre járt. Japán... ő még sosem járt Japánban, bár egyszer el szeretne jutni oda is. Ő egész életében Angliában élt.*
- Értem, akkor nem unatkoztál a nagyvilágban *jegyzi meg, lassan haladva, majd a kérdésre, érdekes módon nem annyira elpirul, inkább elmereng. Ellie valóban csinos lány, és illene is hozzá, de...*
- Igen, nem sokkal alacsonyabb nálam, és olyan szép formás. Kedves lány, csak...*akad el, mert itt jönne az a rész, hogy nem mer kezdeményezni neki, bár a bálon már egész jól kijöttek egymással, főleg hogy megjelent a tündér is. Az oldalba bökésre kivételesen nem sértődik meg, bár, hagy benne némi rossz érzést Will érintése. Ő pedig felelget jobb híján.*
- Voltak, anyám ki akart venni az iskolából, hogy annyi szörnyűség történt velem is, meg az iskola körül is... És végül is egy hónapot voltam távol, aztán visszajöhettem. Rajtad kívül csak...végül is mindegy, már ő sem bánt *von végül vállat, mintegy magának megjegyezve, hogy Seb sem bántotta legutóbb, és reméli ez egy tartós állapot lesz.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 9:35 am

- Hát nem volt időm unatkozni. Egyszer elmehetnénk együtt is túrázni. Bejárnánk pár érdekes helyet. Olyan dolgokról hallottam, amiket nem tanítanak az iskolában! Majd mesélek, ha gondolod!
*Mondja Will mosolyogva, miközben odaérnek egy lépcsőházhoz. Will beüti a kapukódot, mire a mágneszár hangos zúgással jelzi, hogy lehet bemenni. A vörös hajú benyit, majd megtartja az ajtót Kimnek, és felsétálnak a lakás bejáratához.*
- Na, helyes, csapj le a kislányra, úgy hallom megérdemlitek egymást, és nincs is szebb, mint a fiatalok tiszta, játékos szerelme... Na persze erről nem sokat tudok...
*Miközben kinyitja a négy zárat, egy név ugrik be neki, a múlt egy sötét árnya...*
~Solaria...~
- Ha meg valaki bántana, szólj nyugodtan, elpakolom az ürgét. A jó út egyik előnye, hogy megvédhetem a barátaimat, és még büszke is leszek rá. Kivéve ha lány ver meg. Azt oldd meg egyedül. De olyan nem is lesz szerintem.
*Ezzel beinvitálja a fiút a kissé lelakott albérletbe. Rosszul festett falak, recsegő parketta, ám a berendezési tárgyak látszólag újak. Két bőr fotel, kettő közt egy kis dohányzóasztal, rajta négy hamutállal, ebből egy már színültig tele. Arra Will rá is mutat.*
- A süni velem lakik, a többi ha zavar, csak dobd ki.
*Vigyorog.*
- Sajnos vendégágyam nincs, így az enyémben alszol, én pedig eltöltöm az éj idejét a kanapékban. Okés? Tévé van. Zene van. Konyha van, kaja mértékkel. Sör van. Mugli sör. Cigaretta van. Ku... Oy! Hádész! Hádész! Merre vagy, kicsikém?
*Bármit is szólongathat Will, az megmozdul, és hatalmas csörömpölést ver fel a konyhában, majd szinte kivágódik az addig csak behajtott ajtó, és egy kifejezetten ocsmány kutya rongyol be a szobába. Marmagassága majd hetven centi, és nem lehet kis súlyú, mivel úgy ugrik fel Will mellkasára, hogy egyből le is dönti a vörös hajút a lábáról. Will elkezdi vakargatni a füle tövét, és felnevet, majd Kimre néz.*
- Bemutatom Hádészt. Ír fakraskutya, aranyos, játékos, jókedélyű srác. Véletlenül akadtunk össze, két kóbor dög, és úgy döntöttünk, együtt megyünk tovább.
*Vigyorog, majd kiverekszi magát a kutya alól, és felkel.*
- Ne félj tőle, ő jobban fél tőle. Retteg az idegenektől, csak érzi rajtad a szagomat, ezért nem menekül. De nem is fog rád felugrálni, nekem két hónapomba telt magamhoz szoktatni ezt a rosszcsontot. Hádész a konyhában alszik majd az asztal alatt, szóval nem kell vele megosztanunk a szobát.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 9:53 am

- Én is úgy hiszem, hogy nem unatkoztál, ennyi helyen megfordulni, és gondolom, mindenhol történt veled egy és más *mosolyodik el, mert nem tudja elképzelni hogy Will valahol ne keltene így vagy úgy feltűnést.*
- Érdeklődve nézi a fura, mugli szerkezetet és előremegy, mikor kinyitják neki a lépcsőház ajtót. Körbepillant, és megállapítja, hogy nem valami tiszta, de nincs is átható doh szag mint a legtöbb lépcsőházban.*
- Az még messzebb van, de majd valami lesz. *biccent, mivel még maga sem tudja, mit szeretne kezdeni Ellie-vel. Össze akar-e jönni vele, vagy sem. A lakásba belépve, egyből megérzi hogy nincsenek egyedül, de nem teszi szóvá, megvárja, míg Will bemutatja neki az ismeretlent.*
- Süni? egy tál teli hamutartó? *mosolyog, de nem bántja egyiket sem, nincs útban, és végül is ez Will lakása nem az övé, nincs beleszólása a dolgokba.*
- Alszom én a kanapén, miattam nem kell kimenned az ágyadból *mondja, és kicsit elszorul a torka, hogyha arra gondol, hogy tulajdonképpen eddig csak rémálmaiban került Will ágyába, nem szeretne a valóságban is ott lenni. Kim retteg az erőszaktól.*
- Öö szia Hádész *köszön a kutyának is kissé bizonytalanul és lehajolva, mivel az feldöntötte a házigazdáját.*
- Mindig ennyire örül neked? Hány kiló ez a dög? Nem lett bajod? *érdeklődik, miközben figyeli hogy a kutya nagy tappancsaival kipréseli Willből a levegőt is.*
- Nem, nincs semmi bajom az állatokkal *rázza meg hosszú haját, és kinyújtja a kezét a kutya felé, hátha az nem szalad el előle. Próbál vele megbarátkozni, nem szeretne éjjel arra ébredni hogy egy kutya rángatja ki az ágyból.*
- Aranyos kutya, csak egy kicsit.... nagy, nem? *érdeklődik, és nem adja fel, hogy magához hívja a kutyát.*
- Gyere Hádész, nem bántalak, megígérem, csak meg akarlak simogatni *udvarol a kutyának, hátha...*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 10:05 am

- Az a süni szinte már családtag! Tanítom olvasni.
*Vigyorog Will, majd Hádészra néz.*
- Ne félj, Kim kedves srác, nem fogja leharapni a füleid te gyáva szörnyeteg.
*Mosolyog, és bátorítólag leguggol a kutyához, és miközben vakargatja annak füle tövét, noszogatja előre. A kutya végül előre lép, majd szó szerint minden ízében remegve hagyja, hogy a keleti fiú megsimogassa a fejét, s közben szép lassan megnyugszik.*
- Kim. A vendégem vagy. És holnap nem szeretném, hogy úgy vigyelek vissza az iskolába, hogy minden izmod fáj, mert egy ülőalkalmatosságban aludtál.
*Mondja közben Will.*
- Amúgy Hádész hatvan kiló, bár lehet kicsit túletetem. Mindig ennyire örül nekem, de nem zavar. Jól esik. És az hogy nagy... Majd eleget lehet kint a szabadban, ha holnap visszaérünk Wilard környékére.
*Mondja elgondolkozva a fiatalember, miközben felegyenesedik, kinyit egy ablakot, és rágyújt. Hádész már boldog farokcsóválással élvezi, hogy Kim simogatja.*
- Ritkán barátkozik meg emberekkel ilyen gyorsan.
*A vörös hajú fiú kedves mosollyal nekitámaszkodik az ablakpárkánynak.*
- Látszik, hogy érzi benned, hogy pont olyan, mint te vagy. És mint én mostanság.
*Mély sóhaj tör elő belőle.*
- Kim.... Tudsz még valamit... Cassyről? Az új pasijánál lakik, vagy beköltöztek hozzám? Mi a helyzet velük? Mikor lesz az esküvő?
*Kérdezget, de látszik, hogy minden szónál picit meg-megrándul az arca.*
- Amúgy kérsz valamit?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A város részei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A város részei
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: London-
Ugrás: