Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErdő EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erdő Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erdő EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erdő EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erdő EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erdő EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erdő EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erdő EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erdő EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erdő EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erdő EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erdő Vote_lcapErdő Voting_barErdő Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erdő Vote_lcapErdő Voting_barErdő Vote_rcap 
Ted Forrester
Erdő Vote_lcapErdő Voting_barErdő Vote_rcap 
James Miller
Erdő Vote_lcapErdő Voting_barErdő Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erdő Vote_lcapErdő Voting_barErdő Vote_rcap 
Sindy Logan
Erdő Vote_lcapErdő Voting_barErdő Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erdő Vote_lcapErdő Voting_barErdő Vote_rcap 
Chris Martines
Erdő Vote_lcapErdő Voting_barErdő Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erdő Vote_lcapErdő Voting_barErdő Vote_rcap 
Daniel Reed
Erdő Vote_lcapErdő Voting_barErdő Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erdő

Go down 
+25
Demi Bieber
Zoe Zelina Zachar
Hannah McDowal
Raidon Hoshi
Allison Diamond
Alex Wilfred
Yoshitsune Narakiho
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Sirius Black
Larina Marley
Cintia Thomson
Freddy V. Falcon
Raisen Hagiri
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Sindy Logan
Blake A. Attaway
Solaria Luthia
James Miller
Alena Aalriä
Főmesélő
29 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Erdő   Erdő EmptySzer. Dec. 09, 2009 8:56 pm

Nagy, sötét, tele növényekkel és rémisztő állatokkal. Itt még olyan lények is vannak, amiket el sem tudtok képzelni. Vigyázni kell, mert csak egy csapás és meg is sebesülhettek.
Az erdő tiltott terület, senkinek sem szabad ide belépni. Aki mégis bemerészkedik, az vállalja a következményeket.

Az erdő szélén, thestrálok találhatók. Ezeket az állatokat csak azok látják, akiknek valakijük meghalt. Viszont, ettől még ha valami nagyon rosszaságba szeretnének belemenni, repülni tudnak rajtuk.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyKedd Ápr. 20, 2010 7:19 am

*Egy lány alakja bontakozik ki a félhomályban, szemmelláthatóan babrál valamit a dzsekijében, majd mikor sikerül neki kihalásznia a keresett tárgyat felsője mélyéről, egy szó elmormolása után pálcája végén pici lángocska gyúl, másfél méter átmérőjű körben megvilágítva az erdő egyik ritkás szegletét. Elszórtan sűrű bokrok, fiatalnak tűnő fák, melyek kérgét nyomokban távolították el - valószínűleg furcsa lények, melyekről Alena még a Ritka Lények atlaszában sem olvasott -, de ez most mindegy is, hisz a lány elindul, egyre mélyebbre veszve a rengetegben... Persze nem bölcs dolog éjjel egy ilyen erdőben kóborolni...
Egy kitekert gyökeret átlépve hamarosan megérkezik a céljához, és bár sűrűn pillant körbe, szinte megbizonyosodik róla, hogy senki, illetve semmi nincs a közelben. Az odvas diófa belseje teljesen üres, ezt Alena is csalódottan tapasztalja, s kissé fáradtan csúszik le a fa tövébe, néhány pillanatra elfelejtkezve arról, hogy bármikor megtámadhatják.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyKedd Ápr. 20, 2010 7:40 am

*Mondhatom, hogy este az erdőbe járás az egyik kedvencem. Sokat járok erre, bár eddig még csak egyszer vagy kétszer fogtak meg az évek során. Na jó... egyszer mert megtámadott egy vérfarkas. Nem volt vicces. Pálcám fénye nem ég, úgy hallottam az vonzza a lényeket. Igazából, most azért sétálok épp erre mert lépteket hallottam és láttam is valami kisebbnek az árnyékát... Azért annyira nem vagyok bunkó, hogy ne nézzem meg, ki az. Közelebb érve, látom meg az egyik fa tövében kuporgó lányt. Ő még nem lát, mivel egy fa mögött állok.*
-Mit keresel itt ilyenkor? Nem tudtad, hogy az erdő veszélyes? *Kérdeztem, miközben kiléptem a fa mögül és megközelítettem.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyKedd Ápr. 20, 2010 7:51 am

*Alena összerezzenése arra enged következtetni, hogy nem hallotta a közeledő léptek zaját, s úgy tűnik igazán megijesztette a srác. Hihetetlen fürgeséggel ugrott talpra, s szegezte pálcáját a nála idősebb Jamesre, aztán mikor lassan felismerte, hogy nem egy emberevő denevérfarkas (nem mintha hinne az ilyesmiben), lassan le is eresztette fegyverét... Kissé felhúzta egyik szemöldökét, s a fényt úgy tartotta, hogy lássa a fiú arcát.*
- Én ugyanezt kérdezhetném tőled.
*Sablonduma. De azért csúnyán megijesztette. Nem számított rá, hisz abban a téveszmében ringatta magát, hogy bármilyen neszt könnyűszerrel kiszűrne.*
- Már semmit. *Hangzott a már-már költői kérdésre a mormolós válasz, s Alena ismét elindult, de immár el James mellett. Majd mintha meggondolta volna magát, megállva felpillantott rá.*
- Az oké, hogy veszélyes, de te sem azért jöttél, hogy önfeláldozóan, hősiesen kiments egy elsőéves prefektust az erdőből, hogy aztán hálaimát rebegjen neked az iskola. Meg tudom védeni magam. *Hangzott el határozottnak tűnő hangon, de valójában...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyKedd Ápr. 20, 2010 8:01 am

*Na ezt most megszívtam... nem tudtam, hogy a csaj prefektus. *
-Ó bocccs! *A cs betűt egy kicsit elnyújtom... ilyen vagyok főleg rossz kedvemben. Közben Alena elviharzik mellettem, én utána megyek. *
-Hogymi? Prefektus vagy? Hűű akkor a tiéd a nagy szerencse hogy öt év után először lefülelj! *Hülyéskedve, nyújtottam előre a kezem megadóan. Hát... mostmár belenyugodtam hogy akár még büntetőmunkát is kaphatok.*
-Amúgy... a prefektusokról úgytudtam jók. Akkor... te mért vagy itt? *Nem bírtam ki... muszáj volt megkérdeznem. Kíváncsi tekintettel pillantottam Alenára, közben reméltem hogy beoszt maga mellé büntetőmunkára.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyKedd Ápr. 20, 2010 8:15 am

*Mikor a srác a büntetőmunkáról beszél, Alena csak pislogni tud, hiszen erre nem is gondolt. Büntetőmunkát adni neki? Na neee... akkor ő is lebukna.*
- Már miért adnék büntetőmunkát? Nem gondolod, hogy azzal magamat is beárulnám? *Egy szemforgatás, bár valójában szívesen lemosná azt a vigyort James arcáról... Szemlátomást nagyon élvezi, hogy nála fiatalabb a prefektus, hiszen ki az az elsőéves, aki büntetőmunkát merne adni egy ötödévesnek? (Alenán kívül...) Ismét elindul a bokrokon keresztül, eleresztve a füle mellett a srác kérdését, de azért megfogalmazódik benne a rövid és tömör válasz. Kezd egyre kíváncsibbá válni, és elég helyesnek is tartja Jamest, de nem az ő stílusa.*
- Melyik házba jársz? *Ezalatt a rövid párbeszéd alatt nem nagyon tudta behelyezni, de tuti, hogy nem amirás.* - ...csak hogy tudjam, melyik háztól kell levonni a pontot. *Teszi hozzá gyorsan, kissé elmosolyodva.*


[Fagggyás.]
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptySzer. Ápr. 21, 2010 7:08 am

//Olvadozik Smile//

-Csak... mert te szabadon járkálhatsz itt. Prefektus vagy elvégre... de most hogy így mondod... *Elgondolkodtam, miközben a kezem a zsebembe tette, és továbbra is követtem Alenát.*
-... nem is baj. Akkor ezt is vehetem annak, hogy nem büntettek meg. Kúúúl! *Ma kivételesen hülye vagyok. Fogalmam sincs mi van velem, csak úgy, ilyen a kedvem. Közben felvontam a szemöldököm.*
-És ha nem mondom meg? Na jó... inkább nem kötekedem mert a végén még beköpsz a dirinek aztán én repülök. *Mondjuk megérteném ha elegük lenne belőlem...* Famine. Nevet is kérsz? De azt csak akkor ha kapok egyet cserébe! *Továbbra sem hagyom el Alenát, ha már találtam társaságot akkor most a sírba viszem.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptySzer. Ápr. 21, 2010 7:18 am

*Mi az, hogy nem mondja meg?? Ez szórakozik velem...? ...na, azért. Bár eszembe sem jutott az igazgató. Háh, ha játszani akar, akkor... megvan az adu. Szóval Famine... ugyan, mi más? Egy halk sóhaj szakad fel belőlem, s rögtön a puffanás után egy fájdalmas nyögés. Hogy a francba került ide ez a gyökér??? Istenem, ha ki mer röhögni... megátkozom, eskü megátkozom... A pálca is kirepült a kezemből, és most tök sötét van. Király. Nehézkesen tápászkodom fel, de rögtön vissza is guggolok - hogy megkeressem a pálcát. Igaz, hogy könnyebb lenne ezt a faminést megkérni, de... tudod mikor!*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptySzer. Ápr. 21, 2010 7:27 am

*Nem mond semmit... Király. Akkor... a hallgatás beleegyezés, szóval... Én sem szóltam, éppen azon gondolkodtam hogy most mit tudnák mondani.
Elesik. Nem, nem nevetem ki, pedig lehet hogy azt kéne. Tudom hogy gonosz vagyok, de na. Végülis megesik, egy erdőben vagyunk. Nem sok mindent látok, így előveszem a pálcám és elmormolok egy Lumost. Alena felé világítok, ekkor már a pálcáját keresi. Így könnyebben megtalálja.*
-Jól vagy? *Kérdeztem, miközben kezet is nyújtottam. Annyira azért mégsem vagyok bunkó. Főleg hogy ma nem volt annyira rossz napom. Közben körül is néztem, mivel hangokat hallottam a közelből. Az ég felé pillantottam, és miután megbizonyosodtam arról, hogy nem telihold van megnyugodtam. Nem lenne jó egy vérfarkassal találni szembe magunkat.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptySzer. Ápr. 21, 2010 7:39 am

*Az egyik bokor alján meg is találom, megkönnyebbülten ejtem ki a halk Lumost. Felpillantok rá, és olyan furcsa... Miért váltotta a flegma, tipikus faminés stílust? Na mindegy...*
- Peersze, semmi bajom. *Próbáltam annyi nemtörődömséget beleszorítani, amennyi csak kitelik. Nem élek a felajánlott erős kéz lehetőségével, magamtól állok fel, kissé leporolom a farmert ami rajtam van, s felveszem az Amira-jelvényt is, ami időközben valahogy a földre került. Oldalt tűzöm a nadrágra, majd én is szétnézek kissé, hiszen valami furcsán zörög a háttérben - és hallhatóan mozog. Talán mégsem volt jó ötlet ma jönni ki ide. Lumosomat egy Maximával felerősítem, és még magasabbra tartom a pálcát, hogy rendesen belássam a környéket. Eddig nem is vettem észre, hogy egy tisztás szélén állunk. A szél olyan hátborzongatóan készteti hajlongásra a lágy fűszálakat, hogy enyhe hideg fut végig a gerincemen, olyan vihar előtti csendet idézve. Najó, most már igazán nem akarok itt lenni. Remélem ennek a srácnak nem csak a szája nagy.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptySzer. Ápr. 21, 2010 7:48 am

*Attól függ... ha Alena ennyire szeretné, akár vissza is válthat. Közben, kijelentette hogy semmi baja. Összeráncoltam a szemöldököm a hangnemre, de nem szóltam semmit. Én eloltottam a pálcám fényét, nem szeretem ha ennyire világít. Arrébb léptem, mikor nem fogadta el a felé nyújtott kezem, és itt ki is léptem a tisztásra, amit az Alena által jól bevilágított terepről kiderült hogy az. Körülnéztem ismét, nem láttam semmit de a mocorgást még mindig hallottam. Nem tudtam eldönteni, hogy ez mi... azért jobbnak láttam:*
-...ne menj el túl messzire tőlem. Rossz előérzetem van. *Pillantottam a lányra, miközben a pálcámat kezdtem el szorongatni a kezemben. Nem, nem csak a szám nagy. Sőt... ami azt illeti lehet hogy apámra fogok ütni. Sosem szerettem volna, de egyre jobban kezd elvakítani a fekete mágia. Apám meg... titokban a halálfalóknak súg be, ezt mindenki tudja. Alenára pillantottam, láttam rajta, hogy egy kicsit fél. Nem szóltam semmit, viszont a mocorgás egyre közeledett felénk.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptySzer. Ápr. 21, 2010 8:04 am

*A pofám leszakad. Ezzel most azt akarja mondani, hogy nem nézi ki belőlem, hogy meg tudom védeni magam?? Hát ez nem igaz... Felháborodott pillantással nézek rá, hogy a francba képzeli?? Már nyitom a számat, de mikor valami megmozdul mögöttem, reflexszerűen vágok oda egy Stuport, s ezzel egyidejűleg pálcám fénye kialszik. A pillanatnyi sötétség alatt halk neszre leszek figyelmes - valami a fűben mászkál. Arra fordítom a fényt, de - mint várható volt - nem látok semmit. Francba. A faminésre nézek, jó lenne egy kis segítség.*
- Nem gondolod, hogy több fény kellene? *Aztán újra megfordulok, mert a mászó hangot közvetlenül a lábam mellől hallom. Leszegezem a pálcám, hogy ismét ellőjek egy Stuport - de megint csak nem látok semmit... Nem így terveztem az estém.*


[Faggy-gy-ggyás - ismét.]
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 6:36 am

*Hát ami ma történt vele...attól nagyon ki van borulva.... könnyek nincsenek a szemében, de elég egy pici, apró dolog, hogy legyenek és pánikrohammal rontson ontson rá annak okozójára. De egyelőre egyedül van. Nem mert bemenni a kastélyba, Wil is arra ment. Ide került, nem tudja, hogy pontosan hogyan, csak ment az orra után. Az erdő szélén lépdel, de épp azon gondokodik, hogy bemegy a mélyére és többet nem jön vissza...*
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 6:42 am

*Csendesen lépdel az erdő puha füvében, az aljnövényzet eltompítja léptei zaját. Megszerezte, amire szüksége volt, most már nyugodt, szabályos légvételekkel halad kifelé az erdőből, és közel már a kastély. Pálcáját kezében forgatja, hogyha szüksége lesz rá, könnyűszerrel védekezni tudjon, bár itt, az erdő ritkásabb részén már szinte semmilyen veszély nem fenyegeti. Halkan lép ki a vaskos fa törzsének jótékony takarásából, de Luthiára már korábban felfigyelt. Egyelőre nem szól semmit, megvárja, míg a lány észreveszi. Kezeit karba fonja, és hátát a fának támasztva némán figyeli a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 6:48 am

*Blake a legrosszabbat választotta. Csendben figyelés. Luthia, ha most önmaga lenne, akkor biztos valami beszólással kezdené az ismerkedést, de most, amikor meglátja a csendben figyelő alakot, csak előrántja a pálcáját és a fiúra szegezi.*
-Ki vagy és mit akarsz? *kérdi nem túl kedvesen, szemein, mozdulatain, hangján látszik, hogyha kell, most bármire képes.*
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 6:57 am

*Blake fel volt készülve mindenre, így nem lepte meg a lány reakciója, de azért előjött az árnyékból, és mosolyogva emelte föl védekezően kezeit, kicsit játékosan véve a nagyon is komoly lányt.*
- Hé, nyugi... *A holdfény sejtelmesen vonta körbe magas alakját, mintegy tudatva a lánnyal, hogy már nem kell félnie, ő már nem az a loboncos hajú, elmebeteg szörnyeteg. Pálcáját farzsebébe rejti, hisz itt már nem lesz szüksége rá. Látszik a lányon, hogy most vakmerően bármit megtenne, de azért az is látszik, hogy nincs teljesen abban az állapotban. A srác összeráncolja a homlokát, és aggódó tekintettel közelebb lépdel. Látszik, hogy valami nagyon nincs rendben.*
- Minden oké? *Hangja kedvesen cseng, valamiért furcsának tartja a lány mozdulatait...*


A hozzászólást Blake A. Attaway összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 16, 2010 7:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 7:03 am

*A fiú nagyon készséges és rendes, ráadásul eltette a pálcáját és óvatos, hangján pedig nem hallatszik erőszak, de még titokzatosság sem, ami nagyon tetszik Lúnak. De azért nem ereszti le a kezét.*
-Nincs nyugi! Figyeltél? *húha, Lú tényleg kicsit becsavarodott, de még egy órája sincs, ami történt. Ki fogja heverni...előbb-utóbb....*
-Nem, semmi sem oké. *itt már nem olyan a hangja, mint az előzőeknél, a pálcája is leeresztve végzett. Most már hangja inkább gyenge és "nincs remény" jellegű.*
-De úgy sem tudsz segíteni...
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 7:12 am

*A lány érezhetően felhagyott a védekezéssel, mikor pálcáját is leengedte. Blake óvatosan lépdel közelebb, mert azért ilyenkor nem lehet tudni mire képes egy hirtelen mozdulat.*
- Biztos vagy benne? *Nyel egy aprót, hisz tényleg megrémíti kissé, hogy az a lány, akiről a háta mögött azt suttogják a klubhelyiségben, hogy semmitől sem fél, most ilyen állapotban van. Mi történhetett vele, ami ezt hozta ki belőle?*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 7:18 am

*A kérdésre csak biccent. Lebénulva áll áll a fiú előtt, aztán arcán elkezdenek folyni a könnyek és akaratlanul is a fiúhoz bújna... Idősebb, okosabb, rendesebb, majd ő megvédi.... meg alapból sem érdekli mások véleménye, most meg aztán főleg nem.
Arcán csak folynak a könnyek. Teljesen kikészült. De csak van valami kiút! Lúnak valahogy túl kell lépnie a mai dolgokon és megkeresni mi az a kiút, mi a megoldás...*
-Nem akarok visszamenni a kastélyba...*ejt el végül pár szót halkan.*


//Hát ezek után akaratlanul is a bátyám leszel XD//
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 7:29 am

*Egészen közel lép hozzá, és ha a lány most tényleg megölelné, nem tiltakozna, talán még át is karolná, de mindenesetre meglepődne. Teljes szívéből megsajnálta az előtte könnyező lányt, legyen bármilyen halálfaló, akármilyen hidegvérű gyilkos... Talán az vezette el odáig, hogy tényleg magához húzza egy gyengéd mozdulattal, és karjaiba zárja az ismeretlen-ismerős lányt, hogy egészen Arielle-re emlékeztette. Védelmezően vonta karjai közé, engedte, hogy kisírja magát. És az a pár szó egészen úgy hatott, mintha a legkedvesebb személytől hallotta volna, olyan gyűlöletet szabadított fel benne aziránt a "ember" iránt, aki képes volt ilyet tenni a lánnyal...*
- Nem, nem kell visszamenned... *Hangja lágyan hatott, egészen különösen, mert talán el is felejtette, hogy kit ölel valójában...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 7:36 am

*Kezeit is bevonja a "Blékhez bújás"-ba, vagyis átöleli a fiút, de azért nem viszi túlzásba. Azon meglepődne, ha lenne arra ideje gondolatai között, hogy meglepődjön, hogy őt is átkarolják. De azért kicsit kezd megnyugodni, hogy tényleg nem egy William-csatlóssal van dolga és nem azért állt ott a fa mögött, hogy azt lesse, mikor, mit és miért csinál a lány, hogy Williamnek elkezd-e munkálkodni vagy nem és hasonlók.*
-De akkor mit csináljak? *Mert azért azt ő is tudja, hogy még hideg van itt kinn este és nehéz lenne sokáig kibírni. És hová menne? ÉS most meneküljön egy őrült gyerek miatt?*
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 7:43 am

*A válaszon ő maga is gondolkozik. Valójában nem tudja miről van szó, és azt sem tudja, kit kellene mélységesen utálnia, de nem kéri meg a lányt, hogy mesélje el, hisz szemmelláthatóan képtelen lenne rá. Gondol arra is, hogy a lány valószínűleg egyáltalán nem akar emberek közelébe menni...*
- Elkísérjelek a lányok hálóterméig...? *Nem talál jobb megoldást, de természetesen tudja, hogy ez még nem oldana meg semmit.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 7:49 am

*Ő viszont nagyon tudja kit kell utálni, de tényleg nem alkalmas az időpont a friss történések elmesélésére. Csak most enged kicsit Blake öleléséből. Azért valamennyi maradt benne az igazi Lú-ból és gondolna arra is, hogy van tartása, de már úgy is mindegy. Már minek? Legalábbis Blake előtt. A történtek részletein jár az agya. Valószínűleg képtelen lesz 16 éves lényként arra, amit a fiú kért tőle, tehát majd más megoldás kell. De mi? Mert tűrni többet nem fog. Segítséget nem fog kérni. Magától kell valamit kitalálnia, de olyat, amivel úgy megalázhatja a fiút, hogy annak minden életkedve elszálljon.
A kérdésre kis késéssel bólint. Bár eddig arról volt szó, hogy nem kell visszamennie, most mégis oda fognak tartani. Na nem baj...Majd a macskája megvédi...*
-Van nálad pálca? *kérdi félénken. Valószínűleg a fiú több varázslatot tud, szóval örülne ha lenne nála.*
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 7:53 am

*A lány nagyon eltűnődött valamin, és Blake is elengedi, mikor az bólint. Lassan elindul, de azért szorosan mellette, a kérdésre pedig már kissé keményebb hangon felel.*
- Természetesen.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 16, 2010 8:01 am

*Indul Blake mellett és persze, hogy szorosan mellette... Nem is engedné túl távolra. Ezen majd később biztosan el fog tűnődni, hogy hogy nem az egyedüllétet választotta, de valószínűleg, mert így inkább érzi magát biztonságban. De aztán hirtelen megtorpan, még ijettebb kifejezéssel bámul maga elé és kezét a szája elé emeli. SZINBÁD! Őt is látta és róla is szó volt az ismerkedés elején Willel.*
-A macskám a kastélyban van! *csak rájön Blake is, hogy félti az állatát. Most hirtelen már nem törődik a távolsággal, meg hogy hol akar lenni. A kastély felé kezd futni és nem hajlandó addig megállni, amíg meg nem találja a fekete szőrcsomót.*


//Sztem már írhatsz valahova a kastélyba...//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: