Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErdő - Page 9 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erdő - Page 9 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erdő - Page 9 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erdő - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erdő - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erdő - Page 9 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erdő - Page 9 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erdő - Page 9 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erdő - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erdő - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erdő - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erdő - Page 9 Vote_lcapErdő - Page 9 Voting_barErdő - Page 9 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erdő - Page 9 Vote_lcapErdő - Page 9 Voting_barErdő - Page 9 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erdő - Page 9 Vote_lcapErdő - Page 9 Voting_barErdő - Page 9 Vote_rcap 
James Miller
Erdő - Page 9 Vote_lcapErdő - Page 9 Voting_barErdő - Page 9 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erdő - Page 9 Vote_lcapErdő - Page 9 Voting_barErdő - Page 9 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erdő - Page 9 Vote_lcapErdő - Page 9 Voting_barErdő - Page 9 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erdő - Page 9 Vote_lcapErdő - Page 9 Voting_barErdő - Page 9 Vote_rcap 
Chris Martines
Erdő - Page 9 Vote_lcapErdő - Page 9 Voting_barErdő - Page 9 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erdő - Page 9 Vote_lcapErdő - Page 9 Voting_barErdő - Page 9 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erdő - Page 9 Vote_lcapErdő - Page 9 Voting_barErdő - Page 9 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erdő

Go down 
+25
Demi Bieber
Zoe Zelina Zachar
Hannah McDowal
Raidon Hoshi
Allison Diamond
Alex Wilfred
Yoshitsune Narakiho
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Sirius Black
Larina Marley
Cintia Thomson
Freddy V. Falcon
Raisen Hagiri
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Sindy Logan
Blake A. Attaway
Solaria Luthia
James Miller
Alena Aalriä
Főmesélő
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyPént. Okt. 22, 2010 11:24 pm

*Nagyon kedvesnek találom amit Dany tesz értem, de nem hagyom magára. Meg én sose voltam olyan, aki kibújt a felelősség elől. Valahogy az nem én vagyok. Finoman Dany felé fordultam, és a fülébe súgtam valamit...*
-Ez nagyon kedves tölled, de nem hagylak itt... *Jelentem ki, majd ismét a tanár felé fordulok. Pillantásom még mindig üres és rideg. De belül szinte nevetek, hisz még soha nem voltam büntetőmunkára itélve, de nem is hiányzott. Meg most nem tudom majd mit fog szólni az igazgató, hisz ő nevezett ki prefektusnak,... De majd megoldom valahogy. Nem lesz könnyü, de biztosan sikerülni fog... Majd amikor Dany már elmondta az adatokat, én következtem.*
-Allison Diamond,... szintúgy famine és szintúgy második. *Tekintetem teljes mértékben a tanárra szegeződik.*
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyPént. Okt. 22, 2010 11:35 pm

-Elég az üres szavakból. Engem teljes mértékben nem érdekel, hogy eltévedt e a lány vagy sem. A lényeg, hogy itt van. *Jelentem ki Danny-nek, elég mérges hangon. ~Mit képzel ez magáról~ *Mikor elmondja az adataim, csak lekörmölöm, majd ismét a fiúhoz szólok. -Miért ennyire nagy híred van kölyök? Csak tudd, még új vagyok a tanári karban és még nem volt időm átnézni az összes diák adatit. *Magyarázom Danny-nek, majd a lányra pillantok. Ő is elmondja az adatokat, majd felfirkantom azt. A büntető munka már eszembe jutott, így nem is habozok, ha nem kijelentem.
-Nos, a büntetésetek pedig a következő. Mikor végeztetek a beszélgetéssel azonnal a hálókörleteikbe vonultok, de úgy, hogy Alex ne vegyen észre titeket. Ha bárki kérdezi, akkor nem is találkoztunk. Nincs időm, holmi büntetést kiszabni, így most jól jártatok, hogy én fogtalak meg titeket és nem más. Világos voltam? *Mosolygok el, mikor befejeztem a mondatomat és várom a reakciójukat.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyPént. Okt. 22, 2010 11:42 pm

-Jól van.. Legyen. Maga a tanár. *Vonja meg aprón a vállát.. Igen, egy kicsit nagyszájú. Egy kicsit.* -Ha megnézi a jegyzéket, hogy hányszor voltam bűntetőmunkán, akkor majd megtudja. De ha James Millerrel, vagy Ted Forresterrel, vagy esetleg Sebastian Blaze-zel akad össze, akkor nem hiszem, hogy ilyen könnyű dolga lesz. *Csak mellékletként említi meg.*
-Rendben. Elég világos. *Bólint, mosoly nélkül. Nem számít neki a bűntetőmunka. Nem is érdekelte, soha.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyPént. Okt. 22, 2010 11:59 pm

*Hát ezt elég könnyen megúztunk,... legalább nem kell magyarázkodnom,.. Közelebb bújok Dany-hez és figyelem mit modn a tanárnak. Én egy szót sem szólok, csak bólintottam egyett, annak jelében, hogy köszönöm, hogy nem lettünk megbüntetve. Remélem érteni is fogja. Egy kisebb mosoly jelent meg az arcomon, és a mellettem lévő srácra pillantok. Mélyen a szemébe nézek.*
-És most? *Kérdezek rá, hogy mit is fogunk csinálni,... mert azért lehet, hogy meg kelle indulnunk, de nekem semmi kedvem hozzá. Nem akarom hogy végetérjen ez az este. Nagyon szerencsésnek érzem magam, hisz Dany tényleg egy kedves és aranyos uriember...*
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 12:04 am

-Te csak törődj a magad dolgával Danny. Hallottam hírüket és fel is készültem a találkozásra. *Jelentettem ki, majd mikor mind a ketten megértették, hogy nem akarom megbüntetni őket, elmosolyogtam, majd az órámra néztem. -Nos nekem mennem kell, de jegyezzétek meg amit mondtam. És még valami. Danny vigyázz a lányra. Sziasztok. * Ezzel a végszóval visszaindulok a szobámba és elkezdem főzni a bájitalomat.

//Köszi a rövidet^^//
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyKedd Okt. 26, 2010 5:51 am

-Maga meg ne törődjön az Én dolgommal. *Vág vissza, és gúnyosan elmosolyodik.*
-Jól van, menjen csak, addig is, viszlát a legközelebbi SVK-n. *Gúnyosan beszél, és integet a tanár után. Majd Allison felé fordul.*
-Hol is hagytuk abba? *Kérdi, egy pimasz mosollyal. Még mindig fogja a lány kezét, és rá tekint. Egy puszit ad az arcára, de csak, hogy heccelje...*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 8:25 am

*Csak figyelem, ahogy vitatkoznak egymással,... Elég vagány Dany hogy egy tanárnak visszaszól, de tetszik.
Meg tudja magát védeni, és hát sok esetben a bajba is keveredni miatta.*
-Viszlát... *Köszönök el a tanártól, és Dany felé fordulok. A feltett kérdésére, nem tudtam hogy válaszolja, vagy esetleg máshogy mutassam ki, hogy hol tartottunk.*
-Hát nem is tudom... *Gondolkodom, el és kissé játszom magam... Majd amikor csak egy puszit adott, meglepőstem. Őszintén nem erre számítottam, de megteszi. Így hát viszonoztam...*
-És most? merre tovább? *Kérdem meg ismét, hisz még nem válaszolt... Mélyen a szemébe nézek, és várom mi lesz a válasza...*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 8:35 am

-Ha te nem tudod, akkor én honnan tudnám? *Huncut mosoly bujkál a szája sarkában... Tudja már, hogy mit akart csinálni, és a puszival is csak húzta a lányt...*
-Hogy merre tovább? *Ismételi meg a lány kérdését. Lassan közeledni kezd a lány felé, egészen addig, ameddig ajkaik össze nem érnek. A csók nem hosszú, nem is rövid. Az egyik kezét a lány nyakára teszi...*
-Ezt már nagyon rég meg akartam tenni. *Távolodik el, és mégis közel van a lányhoz, és megnyerően mosolyog.*


13000.hsz
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 8:45 am

*Látom rajta, hogy csak játszik velem, de ő ugyan úgy akarja mint én... És az egyrészt megőrít, másrészt pedig alig várom már hogy lépjen valamit, mert nem én akarok lenni az aki kezdeményez. És ez nem is lett igy...*
-Na én is erre gondoltam... *Jelntem ki elégedetten, és viszonoztam neki a csókot. Majd amikor kicsit távolodni kezdett, visszarántottam magamhoz, szorossan átöleltem, és ismét egy csók következett...*
-Csak hogy tudd, most én vagyok a legboldogab személy a kastélyban,... vagyis az erdőben... *Suttogom a fülébe, és még mindig nem engedtem el. Ez a pillanat még az előzőnél is jobb, és remélem soha nem múlik el.*
-Tudod mióta várok egy ilyen srácra mint amilyen te vagy? *Lágy hangon és megnyugodtan tettem fel ezt a kérdést... És vártam mit reagál...*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 8:57 am

-Akkor. Egy rugóra jár az agyunk. *Egy megnyugtató mosolyt ejt meg. Majd amikor visszahúzzák, akkor a lány derekát átkarolja, és hosszan viszonozza a csókot.*
-Biztos vagy benne? Mert szerintem nálad boldogabb ember csak egy van. *Suttogja vissza, és egy szájra puszit ad a lánynak.*
-Hmm, a születésed óta? *Kuncog fel hamiskásan, és újból megcsókolja a lányt. Érzelmes srác, ki is mutatja. De emellett nagyon udvarias is.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 9:09 am

*Csak bólogatok Dany szavaira. Vicces és ez tetszik... úgymond minden tetszik benne. És ezt le se tagadhatnám... Látszik abból ahogy rá nézek, ahogyan rá mosolygok, egyszóval mindenböl amit csinálok... *
-Igen biztos, de azért ki lenne az az az ember? *Azthiszem tudom a választ, de tölle szeretném hallani... Majd mikor ismét megszólal, kiicsit elnevetem magam. Nem hittem volna hogy találok még egy olyan személyt, aki ennyira biztos önmagába.*
-Nem vagy te egy kicsit egoista? *Huncut mosoly,... majd viszonzom a puszikat, és egyett még megelytek a nyakán is. Egy kicsit meg is haraptam... Remélem nem zavarja, de ha mégis akkor majd szól...*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 9:13 am

*Danny rávigyorog. Nagyon tetszik neki a lány. És kezd beleszeretni.*
-Talán én? Vagy az egóm? Hmm, kettőn áll a vásár. *Nevet fel halkan, és egy szájra puszit ad a lánynak.*
-Én, egoista? Drágám, még nem is vagyok annyira egoista. *Kacsint rá, pimaszul. Mikor nyakonpuszilják, a háta borsódzik, de jó értelemben. Ő válaszul beleharap gyengéden a lány alsó ajkába.*
-Nagyon, nagyon tetszel. *Mosolyog, és egy hosszú, szenvedélyes csókkal koronázza meg a mondanivalóját.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyHétf. Nov. 15, 2010 11:04 pm

*Egy kis délelőtti séta sosem ártott meg senkinek. Bár ha azt vesszük figyelembe, hogy a séta úti célja az Erdő, ami tiltott , lehet, hogy rejteget veszélyeket. De ezt a szempontot általában figyelmen kívül szoktam hagyni, most sem teszek másképp. Annyira nem távolodok el az iskolától, hiszen majd egy jó 2 óra múlva be kell mennem órára. Amit lehet, hogy kihagyok... Mert nem tantervi óra, csak ilyen szakkör szerűség amit lelkes diákok csoportjának tartanak. Csak azért jelentkeztem, hogy végre hagyjon már békén a tanár, mert az aktivitásom egyenlő a nullával. Ráadásul estefelé tartja az óráját, szóval akkor meg az ember mást csinál...
Az idő már jóval hűvösebb, mint pár héttel ezelőtt volt.. Vagy lehet, hogy csak az erdő sajátossága ez ?! Nem tudom... Mindenesetre a fekete bőrdzsekim alatt egy vastagabb kötött pulcsi van, és a sálam is kígyó módjára a nyakam köré van tekeredve, hogy védjen az esetleges torokbajokoktól. Nem hiányzik egyetlen nap sem a gyengélkedőn.
Ahogy a csizmám alatt ropognak az elsárgult falevelek, nem tudom eldönteni, hogy az erdő így ősszel az ijesztőbb, amikor már kopaszodnak a fák, vagy nyáron amikor még minden egyes levél épen ül az ágakon. Így olyan meztelen az egész táj, perverz..
A nap már kezdi megunni az egész napos világítást, így még bizarrabb látványt nyújt az erdő. Ahogy elnézem még van egy olyan bő órám, hogy teljesen eltűnjön az égről és átadja helyét a holdnak..
Nekidőlök az egyik fa törzsének és előveszem a cigarettás dobozomat. Annyi társaságom volt az elmúlt napokban, hogy jobb már ez a kis egyedüllét. Hallom, hogy a közelben megreccsen egy ág vagy gally.. Nem vagyok azaz ijedős fajta, hogy felsikoltsak vagy futásnak eredjek. Továbbra is mozdulatlanul fújom ki a füstöt, miközben egy pókkal szemezek a szemközti fán.*



A hozzászólást Hannah McDowal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 15, 2010 11:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyHétf. Nov. 15, 2010 11:14 pm

*A tegnap éjjel igen húzós volt... Nem tévedt el, csak próbál kijutni az erdőből. Amikor átváltozik, nem érzi magát a legjobban, főleg másnap nem. Azt, hogy mit csinált vagy mit nem, teljesen rejtély. Talán szerencséje volt egyeseknek, hogy nem voltak az erdőbe tegnap...
Haja össze van kötve, kivételesen. Nyakán jól látható a két tetoválás, szemei pedig éjfeketén csillognak. Körülötte szemfesték, ami egy kicsit el van folyva. Éppen, hogy csak egy aprócskát. Talpig fekete ruha van rajta, szokásához jó híven még egy lánc is az oldalán. Ahogy halad, néha lába elé néz, néha pedig a csuklójára, amin rejtélyes módon X-ben egy igen mély vágás van. Próbál visszagondolni, hogy mi tehette ezt, de nem jön rá... Egészen kellemes idő van, bár a napot néha eltakarja pár felhőcske. Hannaht egy idő után meglátja, felvont szemöldökkel pillant rá.*
-Nem tudtad kislány, hogy az erdő veszélyes hely? Nem gondoltam volna, hogy a közeli iskolából még valaki be mer ide merészkedni... *Múltkor megtámadott valakit vérfarkasként. Arra emlékszik... de még mennyire. Bár nem büszke rá. Azóta próbál vigyázni.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyHétf. Nov. 15, 2010 11:21 pm

*A pók pedig nem reagál, nem mozdul csak szépen vár a hálójában, hogy arra tévedjen egy ártatlan kis rovar, akit bekebelezhet. Nem szeretem a pókokat. Sőt nem szeretek egyetlen állatot sem. Nem tudom miért, hogy kitől örököltem ezt, de egyszerűen nem jövök ki velük. Rövid eszmefuttatásomat egy hang töri meg, és húz vissza a régi emlékek erdejéből, ide a tiltott rengetegbe.*
- Ha nem tudnám valószínűleg itt sem lennék.
*Fordulok meg ráérősen, hogy szembekerüljek az idegennel. Meglepetésemre, egy lánnyal találom szemben magam, aki annyira sokkal nem is lehet idősebb nálam. Ahhoz viszont túl idős, hogy a suli tanulója legyen... Viszont annyira nem tűnik hülyének sem, hogy a suliban dolgozzon.. Szóval minden eshetőséget kizárva vagy nagyon eltévedt vagy valami rosszban sántikál. *
- Viszont, te mit keresel itt ?
*A hangomban nincs semmi lenézés, inkább szimpla kíváncsiság. A tekintetem a tetoválásaira esik. Egy csöppet irigy leszek a pillanat erejéig.. Nekem sem ártana beújítani valami ilyesmit.. Mindent összevetve eléggé beleillik az erdőbe a csaj. Sötét ruhák, feketére kifestett szem.. Éppen elég ahhoz, hogy a kíváncsiságomat növelje. *
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyHétf. Nov. 15, 2010 11:30 pm

*Zoe furcsa jelenség, ebben nincs kivetnivaló. Sokan kíváncsiskodnak utána, ami mondjuk egyáltalán nem meglepő. Amikor a másik lány szembefordul vele, elmerengve végigpillant rajta. Kicsit fiatalabbnak képzelte el, de kellemesen csalódott. Halvány mosoly jelenik meg az arcán miután kiderül, hogy Hannah egyáltalán nem is fél.*
-Veszélyt kereső diák... nem rossz, nem rossz. *Ő nem a Wilianbe járt, így nem tudja mi van itt vagy mi nincs... szóval ha ennyire lazán fogják a diákokat. Az tök jó. Nálunk szigorú volt a rend, viszont ő mégis megszedte és így lett vérfarkas.*
-Én? Szerintem azt te nem akarod tudni. A végén még túlságosan megijednél és többet nem mernél bejönni az erdőbe. *Játékosan kacsint egyet, közben a szájában lévő tüske piercinget megigazítja. Elég veszélyesnek tűnik így elsőre... tényleg.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyHétf. Nov. 15, 2010 11:44 pm

- Igazából nem keresni jöttem a veszélyt. Csak egy szimpla sétára vágytam.
* Vonom meg a vállamat, majd beleszívok a cigarettába. Élvezem ahogy a maró füst végig halad a légcsövemen, egyenesen be a már így is kátránnyal teli tüdőmbe. Ha majd egyszer valami bajom adódik belőle, akkor se fogom letenni a cigarettát. Hozzám nőtt, mint a karjaim a testemhez. Felvont szemöldökkel hallgatom, hogy valami olyan titka van amit ha megtudnék meggátolna abban, hogy visszajöjjek ide.*
- Tudod, két dolog venné el a kedvemet attól, hogy idejárkáljak, egyik az anyám a másik pedig ha valami tanórát tartanának itt. Szóval amennyiben a jelenléted itt nem anyám által van illetve nem egy új tanár vagy - bár ezt kétlem - , nyugodtan elmondhatod ittléted valódi okát.
* Az utolsó slukkot megízlelem alaposabban, majd a fa törzsén elnyomom a csikket és elpöccintem valahova messze az avartengerbe. Kérdőn nézek Zoéra, várva az esetleges válaszát. Piercingje sem kerüli el a figyelmemet. Talán emiatt nem vesznek engem komolyan az emberek.. Mert túlságosan a jókislány látszatát keltem... Mindenesetre egy tetoválást beszerzek magamnak *
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyKedd Nov. 16, 2010 12:04 am

-Ééértem. *Vonja meg végül vállát és nekidőlve a Hannah előtt lévő fának figyeli a másikat. Közben ő is előhalássza cigis dobozát, kivesz egy szálát és kezével finoman meggyújtja. Tűzmágus. Mélyen beleszív és Hannah felé fújja a füstöt. Mondhatjuk, hogy direkt is. Mikor Hannah kijelenti, hogy mi az a két dolog, felnevet.*
-Esélytelen, hogy tanárnak mennyek valaha is. *Tudna vérfarkas képzést tartani, de mást nem. Az iskolában sem dolgozik és nem is fog. Neki teljesen tökéletes a Wilardi élet. Aztán csak elmereng rajta, hogy elmondja e... nem szokta titkolni, mert sokan tudják, hogy egy vérfarkas jár erre, csak azt nem hogy ő az. A vigyor, ami megjelenik az arcán, első ránézésre őrülté is tehetné.*
-Telihold... tegnap éjjel... *Hangja ironikus.* Vonyítások és félő emberek mindenfelé. *Kíváncsian néz rá sötét szemeivel, hátha leesik neki.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyKedd Nov. 16, 2010 12:17 am

* Még szimpatikusabbá teszi, hogy nem kezd el nyavajogni a cigi miatt, hanem épp ellenkezőleg ő is rágyújt. Valahogy a dohányos emberek között valami megértő kötelék szokott kialakulni. De ezt nevezhetjük csak szimpátiának. Mert ugye az ember kedveli az olyanokat akik hasonlóak hozzá.. *
- Csak egy feltételezés volt.
* A cigi füstje nem zavar. Nekem is szokásom a másik arcába pöfékelni. Ennyit a jó modorról. Úgy látszik, jobban szeret rejtvényeket feladni az embereknek, minthogy nyíltan elmondja, hogy mi a helyzet. Némiképp tisztelem az ilyen embereket, hiszen talán odafigyelnek a másikra, hogy csiszolják egy kicsit az agyát az illetőnek.. Én viszont nem osztom ezt a nézetet. Általában megmondom kerek-perec azt amit gondolok. Amíg a teliholdat és a tegnap estét említi, kisebbfajta csalódottság kerít hatalmába. Még egy vámpír? Ne már.. Utána a vonyítás miatt rájövök, hogy nem, ő nem vámpír. Bólintok majd megszólalok.*
- Szóval tegnap este teliholdkor, a kutyádat sétáltattad akitől félnek az emberek.
* Próbálok halálkomoly arcot vágni hozzá. De aztán , nehogy elhiggye , hogy ilyen buta vagyok felszakad belőlem egy sóhaj .*
- Tehát ha nem tévedek, vérfarkas vagy... Igazán kellemes társaság. * Mosolyodok el, találkozásunk óta először * - Nekem kutyabajom sincs. * Itt a mosoly már egy vigyorba alakul át. Sajnálatos módon szerettem piszkálni az embereket. * - Leszámítva, hogy egy vámpír megharapott. Tényleg, igaz a vámpír-vérfarkas ellentét ?
* Komolyan mondom, szakértő leszek a legendás lények terén. Az elmúlt két hétben először egy őskori lovagvámpír most pedig egy fiatal vérfarkas. Igazán jó termés.*
- Amúgy, még mielőtt elfelejteném.. Hannah vagyok * Nyújtok neki kezet, hiszen a bemutatkozás valahogy kimaradt. *
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyKedd Nov. 16, 2010 12:26 am

*Beleszív a cigibe. Pillantását nem igen veszi le Hannahról. Aztán vállat von és figyelemmel kíséri, ahogy a másik elgondolkodik azon, hogy vajon mi is lehet az a körülírás amit én elmondtam. A kutyasétálgatós kijelentésre -.- képet vágok, de persze látszik rajta aztán már, hogy nem mondta komolyan.*
-Hm... okos kislány. *Vigyorodik el, ismét beleszívva a cigibe. Köröket fúj ki, majd keresztbe teszi lábát és így figyel tovább. Meglepődik, hogy Hannah nem ijed meg tőle. Sokan azt tették. Úgy tűnik, evvel a diáklányocskával még talán jóban is lesz.*
-Hidd el, nem biztos hogy jól jártál volna, ha kijelented hogy utálod a kutyákat. *Ezt is mondjuk, hogy csak heccből mondja... Nála viszont sosem tudni. Aztán már a fejéhez is vágnak egy kérdést, amire halványan elmosolyodik. Általában mindenki erről érdeklődik először.*
-Tényleg igaz. *Von vállat. Nem tudja, mi ebben az érdekes annyira. A vámpíros kijelentésre csak felhúzza a szemöldökét, addig jó, ameddig a kiscsaj nem lesz vámpír.*
-Zoe Zelina. *Elfogadja kivételesen a kéznyújtást és meg is rázza.* De inkább Zelina. *Az első neve szüleire emlékezteti és nem nagyon használja... csak ha nagyon muszáj.* Hogy harapott meg egy vámpír? Nagy szerencséd volt nem mondom... mármint, hogy nem változtál át. *Azt megérezte volna, ha Hannah vámpír lenne.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyKedd Nov. 16, 2010 12:48 am

* A diadal jelének veszem a -.- arcot. Egyszerűen annyira kiszámíthatóak az emberek ! Illetve jelen esetben úgy tűnik, hogy a vérfarkasok is. *
- Hát akkor szerencsém van.
*Kutya, macska nekem egyre megy. Úgy látszik a könyvek nem hazudnak, tényleg nem bírja egymást a két faj.. Csak azt nem értem, hogy miért. Viszont ez ahogy érzem,egy jóval kifejtősebb kérdés lenne, így hagyom, hogy kimondatlanul tovább függjön a levegőben. A nevét jól elraktározom a fejemben.*
- Még úgymond, kisgyerek voltam.. Játszottam, ő pedig ott termett és hamm . Hát nem tudom, igazából egy időben nagyon áhítoztam , hogy vámpír legyek... De most már úgy érzem jobb így " halandóként ".
* Fintorodok el. Tényleg csak a bajjal járna, ha átváltoznék akármivé is. Sok felesleges dolog, mint például a gyilkolás... Nem vagyok én az a sötétcsalád sarj aki szó szerint él-hal az ölésért.*
- Viszont nekem lassan mennem kellene... * Nézek fel az égre. A Nap már igencsak alacsonyan jár és a hőmérséklet is leesett. * - Ha gondolod tarts velem, vagy esetleg más úton akarsz kijutni innen ?
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyKedd Nov. 16, 2010 12:54 am

*Vállat vonva figyeli tovább a lányt, közben eldobja a cigaretta csikket, amit már elszívott.*
-Értem. Nem a legkellemesebb, az se ha egy vérfarkas harap meg. *Hát igen... ha visszagondol arra, hogy mennyit szenvedett miatta meg minden. Gyengélkedőn is volt, de valahogy akkor már nem tudták kitisztítani a véréből a mérget. Ezért lett az ami most ő.*
-Én is szerettem ember lenni, de ... így is jó. Csak vannak hátrányai. *Mint majdnem mindennek. Megigazítom a láncom és elindulok Hannah után.* Csak egy út van kifelé. Ami a legközelebbi. Kénytelen leszek átmenni a kastély birtokán. *Lassan megy előre, Hannah pedig, reméli, hogy követi. Ha igen, akkor a Wilardi útig elkíséri, ott elköszön tőle és visszamegy a kis lakásába pihenni és rendbe hozni magát.*



//Köszi : )//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptyKedd Nov. 16, 2010 4:07 am

- Hát vérfarkas harapásos élményeim még nincsenek. De neked elhiszem.
* Egy olyan részvétem mosolyt villantok meg felé, de több szót nem akarok pazarolni rá, mert ha azt emlegetjük ami a másiknak fájó pontja még, ha csak sajnálatunkat akarjuk is kifejezni eléggé kellemetlenül hathat. *
- Előnyök, hátrányok.. Pff.. * Legyintek. * - Csak a bajt hozzák. Jobb ha nem nézed az ilyen dolgokat. Nekem nem szokásom mérlegelni, csak ha olyan kedvem van akkor rábólintok valamire, és ellenkezőleg is így vagyok.
* Majd elindulok Zelina után. Kicsit azért örülök, hogy nem egyedül kell visszamennem. Így talán megspórolok magamnak plusz perceket a visszaút alatt. Nem mintha annyira rossz tájékozódási érzékekkel lennék megáldva, csak azért még is nagyobb biztonságban érzi magát az ember egy olyasvalaki mellett aki tudja az utat. LEszámítva, hogy az illető jelen esetben egy vérfarkas és a hely pedig a Tiltott Rengeteg. Nos igen, az én esetemben amikor biztonságban érzem magam az eléggé furcsa szituáció.
Miután elválunk visszamegyek a hálószobámba és megpróbálok kezdeni valamit magammal, hiszen a szakkört - ahogy terveztem - lekéstem.


// Én is köszönöm Smile //
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptySzer. Nov. 17, 2010 7:30 am

//Dany-nek//


*Mélyen a szemébe nézek, és úgy hallgatom csábító szavait. Lassú mozdulattal végigsimítok a hátán, és végül a nyakát karmolászni kezdem. Remélem tetszik neki, hisz csak is azért csinálom.*
-Hát akkor biztosan hogy mindkettő. *Ha már lehet akkor,... jobb kettő mint egy.* Tudom- tudom,... de ha te nem vagy az akkor én sem. *Nevetek fel hallkan, és tovább hallgatom. A következő mondata meglepett, nem gondoltam volna, hogy ilyen hama bevágja. Azt sejtettem hogy bejövök neki, de nem hittem volna, hogy mondani is fogja. Ez az ami nagyon kevés pasinak sikerül, kimondani amit gondol.
Halványan elmosolyodom, szemeim csillognak, és látszik rajtam hogy totálisan el vagyok most bűvölve.*
-Te is nekem,... *Jelentem ki hallkan, és viszonzom a csókot. Majd szorossan magamhoz ölelem...*
-Mostmár soha nem akarlak elveszíteni... *Suttogom a fülébe, és hát lehet hogy kicsit elhamarkodott a kijelentésem, de ebben a pillanatba így érzek, és azt akartam hogy Dany is tudjon róla. És remélem nem ilyesztem meg vele... Hisz a legtöbb pasi képtelen elkötelezni magát, és minden kis apróságtól megilyed, és tanácstalanná válik.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 EmptySzer. Nov. 17, 2010 8:21 am

/Allison/

*Halványan elmosolyodik, és a hátán végigfut a hideg, jó értelemben. Ott hátul van a gyenge pontja.*
-Hmm, vigyázz, mert az egyik féltékeny lesz. *Nevet fel halkan.* -Oh, nem vagy az? Látod erről nem is tudtam. *Ad egy puszit a lány szájára. Még mindig elcsodálkozik a lány szépségében.*
-Én sem.. Téged... *Hajol oda a lányhoz, és hosszan megcsókolja a lányt, aztán feláll, és menni készül.*
-Ne haragudj, hogy ilyen gyorsan elmegyek, de még van egy kis dolgom. *Vigyorodik el, és ad egy hosszú szájra puszit a lánynak.*
-Szia. *Köszön mosolyogva, és kifelé megy. Zsebre vágja a kezeit. Meg kell beszélnie valamit Willel valamit.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: