Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErdő - Page 10 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erdő - Page 10 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erdő - Page 10 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erdő - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erdő - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erdő - Page 10 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erdő - Page 10 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erdő - Page 10 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erdő - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erdő - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erdő - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erdő - Page 10 Vote_lcapErdő - Page 10 Voting_barErdő - Page 10 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erdő - Page 10 Vote_lcapErdő - Page 10 Voting_barErdő - Page 10 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erdő - Page 10 Vote_lcapErdő - Page 10 Voting_barErdő - Page 10 Vote_rcap 
James Miller
Erdő - Page 10 Vote_lcapErdő - Page 10 Voting_barErdő - Page 10 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erdő - Page 10 Vote_lcapErdő - Page 10 Voting_barErdő - Page 10 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erdő - Page 10 Vote_lcapErdő - Page 10 Voting_barErdő - Page 10 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erdő - Page 10 Vote_lcapErdő - Page 10 Voting_barErdő - Page 10 Vote_rcap 
Chris Martines
Erdő - Page 10 Vote_lcapErdő - Page 10 Voting_barErdő - Page 10 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erdő - Page 10 Vote_lcapErdő - Page 10 Voting_barErdő - Page 10 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erdő - Page 10 Vote_lcapErdő - Page 10 Voting_barErdő - Page 10 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erdő

Go down 
+25
Demi Bieber
Zoe Zelina Zachar
Hannah McDowal
Raidon Hoshi
Allison Diamond
Alex Wilfred
Yoshitsune Narakiho
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Sirius Black
Larina Marley
Cintia Thomson
Freddy V. Falcon
Raisen Hagiri
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Sindy Logan
Blake A. Attaway
Solaria Luthia
James Miller
Alena Aalriä
Főmesélő
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Nov. 17, 2010 8:32 am

*Tetszik az amit Dany mond... bár nem tudom, hogy mi lesz most így velünk. Hisz még nem is ismerjük egymást, de már ilyeneket mondok én is meg hát ő is. Majd amikor mennie kell kicsit elszomorodom, de elengedem csak kicsit nehézkesen. Viszonoztam a puszit.*
-Szia,... *Hallk szóval búcsúzok el tölle, és végignézem ahogy elsétál töllem... Majd mikor már nem láttam, elmosolyodtam és felnéztem az égre. A csillagok ragyogása csodálatos volt. Azt kezdtem el nézegetni. Majd mikor már kezdett elég késő lenni, felkelltem és visszamentem a kastélyba. Gondolataim csak is Danyn jártak, nem tudtam másra gondolni...*



//köszike//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Feb. 09, 2011 7:44 am

* Valahogy elszunnyadtam délután, de amikor felkeltem nem tudtam mit csinálni. Így felöltöztem. Felvettem egy sötét kék farmer nadrágot, egy lila blúzt és egy fekete felsőt. Majd feltettem a kapucnimat és lassan elindultam az erdő felé. Nem tudom mi ütött belém, az erdő sosem tartozott a kedvenc helyeim közé, és most mégis itt vagyok, egyedül mint a kis ujjam. Lassú léptekkel egy nagy fa felé tartok. Lépteim után megreccsen valami, hátra nézek de senki sincs mögöttem. Rá kell jönnöm, hogy csak egy fadarabra léptem rá, ami kicsit zajos volt és az adta ki azt a furcsa hangot. A reccsenés után pár madár elrepült a környéken lévő fákról, biztos én ijesztettem meg őket. Vagyis csak remélni tudom, hogy ilyenkor csak én mászkálok itt az erdőben. Oda érek a nagy fához, majd leülök a nagy fa alá. Ekkor nézek fel és észre veszem, hogy teli hold van, fantasztikus, ettől jobbkor ki sem tudtam volna jönni ide. De azért remélem nem válok az éhes vérfarkasok áldozatává. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Feb. 09, 2011 7:56 am

*Már napok óta alig alszom. Valahogy nem birok, de nem tudom pontossan mitől. Elég rossz napjaim vannak, és hát jobb lenne ha itthagynám ezt az egész sulit. Az erdőben ülök egy fa alatt, senki sem lát, ha véletlen erre is téved. Beleolvadok a környezetbe. Fekete farmer, barna póló, és egy fekete felső van rejtam. Bár ez mind elég stílusos még így is. Lépteket hallok, és hátrapillantok. Egy lány az, akivel még nem beszéltem, báris nem emlékszem, meg hát alig látom, ebben a sötétségben. Felkelltem és közelebb léptem hozzá, hogy ne ilyedjen meg annyira azért üdvözöltem.*
-Jóestét. Te mit keresel ilyenkor egy ilyen helyen? *Alig nézek rá, hisz kissé ki vannak sirva a szemeim, és nem akarom hogy rögtön a problémáim iránt érdeklődjön. Első ránézésre ismerős, azt hiszem ő James testvére, hisz kicsit hasonlít rá.*
-Te James testvére vagy? *Kérdezek azért rá, és közben nem tudok másra gondolni mint Sebre. Még mindig bánt, ahogy elhagyott. Eleinte nem is volt vele probléma, csak most kezdem el érezni igazán hogy mennyire hiányzik...*
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Feb. 09, 2011 8:21 am

Sötét van, a lányok egyre beljebb keverednek a beszélgetés közepette. Észre sem veszik szinte, hogy a sötétség ellepi már őket. Halkan fújdogál a szél, érdekes neszek a közelből. Néha valami állatzaj is hallatszik a távolból. A hold néha-néha feltűnik a fák mögül, szép látványt keltve, viszont Demi és Nicole nem is sejtik milyen veszélyes helyre keveredtek... Rémisztő a zaj is és a halk szél is. A két lányt ki is rázza a hideg néha.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Feb. 09, 2011 8:31 am

* Valahogy nem vagyok túl figyelmes, ami itt a vesztemet is jelentheti. Észre sem vettem, hogy a lány oda jött hozzám, csak akkor mikor rám köszönt. Érdekes számítottam itt valakire és így nem ijedtem meg. *
- Szia. * Köszönök vissza és nézek fel rá, valahogy nem tűnik túl ismerősnek. Őszintén fogalmam sem lehet, hogy Ő ki is lehet. De eddig eléggé kedvesnek tűnik. *
- Ezt én is kérdezhetném tőled. * Mosolyodok el, bár nem tudom, hogy ebből a sötétből mennyi is látszódik belőle. Lényeg, hogy a szándék az megvan. *
- Amúgy fogalmam sincs, csak úgy kijöttem ide. Mert untam már a szobámat és mivel fogalmam sincs, hogy a barátom merre járkál így hajt a kaland vágy új dolgok felé. * Magyarázkodok kicsit, majd elhallgatok. Ismét csak akkor szólalok meg, mikor kérdezősködik felőlem. *
- Érdekes ezt mindig mindenki megkérdezi tőlem. Amúgy igen. Ennyire látszik? * Válaszolok a kérdésére, de nem akarok ránézni, látszik hogy valami baj lehet, de még alig ismerem és nem akarok rákérdezni a dolog okára.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:00 am

*Elég fura hogy nem vesz észre a lány, de nem számít, őszintén nem zavar. Egyre bejebb haladunk az erdőben, ami fel sem tűnik. Akár veszélyes is lehet, de ebben a pillanatban nem nagyon érdekel.*
-Értem... hát én se keresek itt többet, vagyis majdnem minden nap idejárok, mert itt legalább nem gondolok másra csak a rémísztő helyre, és az valahogy jobb mint a többi gondolatom...* Jelentem ki, és felnézek az égre. Ahold gyönyörű, és egy kis mosoly is megjelenik arcomon mikor felnézek.*
-Hát egy kicsit hasonlítasz rá. *Nézek végig a lányon,... és hát mivel még mindig nem tudom hogy hívják rákérdezek.*
-Amúgy én Demi vagyok. És te? *Mikor ezt kimondtam egy rémisztő hangot hallván hirtelen hátratekintettem, de nem tudom mi lehetett az. Őszintén nem igazán félek, nem érdekel mi lesz velem, csak a másikat féltem egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:19 am

A zaj hangosodik a szél kicsit erősödik. Egyre hűvösebb van... néha mintha gyors lábak rohannának el a két lány háta mögött. Nem látni mi volt az, egy ideig... Ahogy haladnak tovább, de talán már a félelemtől megállnak. Egy kisebb "tisztásra" értek ki, a zaj pedig csak köröz körülöttük...
Aztán mintha a föld rezdülne. Valami érdekes dolog kezd látszani a fák mögül, valami nagy... de nem tudják a lányok ki venni mi az.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:39 am

* Figyelem a még ismeretlen lányt. Kissé furcsa. Van valami benne, ami nem hagy nyugodni. Nem akarom nagyon háborgatni, csak válaszolok a kérdésére és néha én is kérdezek tőle pár dolgot. *
- Értelek. * Ismét egy furcsa kijelentés, nem tudom mire vélni a dolgot. *
- Csak is külsőleg. Még jó, hogy nem vagyok olyan teljesen mint Ő. * Nevetek fel, nem tudom, hogy ismeri-e Jameset. De ha igen, akkor tudhassa, hogy milyen személyiség, és én nem vagyok olyan. Úgy mondanám, ami benne megvan az belőlem hiányzik. *
- Örülök, hogy megismertelek. Én Nicole vagyok. * Én is hallom a rémisztő zajt. Szemem csak Demin van nézem, ahogy hátra fordul. Eddig észre sem vettem, azt ami körülöttem zajlik. De most már élesebbek a zajok és az árnyak is egyre közelebb vannak. *
- Ezt te is érezted? * Kérdezek rá, mert ilyen még nem volt velem, nincs rá épp elméjű magyarázat most erre ebben a pillanatban, csak remélni tudom, hogy csak hallucinálok és ez nem a valóság. *


//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Feb. 16, 2011 9:05 am


//olvad//

*A zaj egyre hangosabb, és úgy tűnik hogy köröz körülöttünk, ami kissé már elnyeri a figyelmemet. Hallgatom a lányt, de közben mindenfelé tekingetek. Remélem nem lesz semmi komolyabb baj, vagyis a Nicol remélem megússza, ha lesz is valami. A szavaira csak bólogatok, hogy tudja hogy figyelek rá.*
-Igen éreztem... de mi lehetett ez? *Még nyugodt, de üres szavakkal tettem fel a kérdést. Majd megállok, és a zsebemből előrántom a pálcámat.*
-Óvatosnak kellene lennünk... *Jelentem ki, és világítani kezdek a pálcámmal, hátha látni fogok valamit. A sötétség mindenütt ottvan, és nemigazán lehet semmit sem kivenni a körülöttünk járkáló lényből. Közelebb lépek Nicolhoz, és suttogni kezdek neki valamit.*
-Te láttál valamit? Jobb lenne ha most rögtön elmennénk innen. *Kicsit kezdek aggódni, fiatalok vagyunk még a halálhoz, de nem félek tőle. Ebben a pillanatban nem tudok másra gondolni, csak arra hogy ha most meghalok hiányolna-e bárki is? De nem igazán jut senki olyan eszembe, aki bármit is megtenne értem. Így már nem érdekel semmi sem.*
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Feb. 16, 2011 9:15 am

A lányok hiába akarnak menekülni, kijutni nem igen tudnak. Mintha minden felől valami fal védené őket... de lehet, hogy ez éppen számukra rossz. A hang és a földrengés egyre erősebb kezd lenni, de még mindig, mintha láthatatlan lenne az a nagy valami ami mozog. Majd pár perc múlva megáll. Rémisztő lehet, főleg hogy a lányok nem tudnak menekülni és még kezdeni sem sokat a helyzettel. Talán Demi elemi mágiája használhat egy kicsit, de az sem túl sokat.
A föld aprón megreped, szinte észrevétlenül.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Feb. 16, 2011 9:27 am

* Csak figyelem a körülöttem lejátszódó eseményeket, közben azon gondolkozok, hogy miért is keltem fel ma. De már túl késő ezen rágni magam, itt vagyunk a semmi közepén. Távol mindentől és mindenkitől, csak ez a különös valami, ami még nem merte megmutatni az arcát, mármint ha egyáltalán van neki. Eddig fogalmam sincs, hogy mivel is állunk szemben. *
- Fogalmam sincs. De nincs túl jó érzésem vele kapcsolatban. * Mikor Demi előkapta a pálcáját én is követtem a példáját. Igaz, hogy korom sötét van, de hátha két pálca többre megy, mint egy.*
- Szerintem eddig is azok voltunk. * Vonom meg a vállam. Remélem ez csak valami rossz tréfa lehet, hogy valaki szórakozik velünk. Mert az még mindig jobb lenne az igazi veszélytől.*
- Egyenlőre csak pár árnyat láttam. * Nézek körbe ismét, de már alaposabban, egyre nehezebb mozognom valamiért, akármi is az egyre közelebb és közelebb van hozzánk. Eljött a pillanat, mikor kirázott a hideg. *
- Már túl késő. * Akármi is jön szembe kell vele szállnunk, mert nincs hova menekülnünk.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Feb. 16, 2011 9:37 am

*Egyre ilyesztőbb a helyzet, és már kezdek kicsit tartani attól a valamitől ami egyre közelebb jön hozzánk. Nicol szavai sem javítottak a helyzeten, valahogy ő is érzi a veszélyt, és tart is tőle. Most úgy érzem, hogy jobb lenne mihamarabb túlleni az egészen, gyors halált akarok. Habár birom a fájdalamt, de nem szeretném hogy a másik lássa szenvedéseimet. Valahogy érzem, hogy én ezt nem fogom olyan könnyen megúszni, ha egyáltalán megúszom valahogy.*
-Most mit csináljuk? *Kérdezek rá, hisz kicsit nehét ilyen esetekben jól meggondolni tetteinket, és gondoltam hátha tud valamit segíteni Nicol. De a válaszát nem vártam meg, így amikor a lény megállt, egy rögtönzött víz mágiát lőttem ki rá. Ami remélhetőleg segít rajtunk. Habár a menekülés már lehetetlen... Nem kellett volna ennyire figyelmetlennek lennünk, hogy ide merészkedtünk. Ezért jó olyan helyen beszélgetést kezdeményezni, ami nem épp az eggyik legveszélyesebb hely, ami létezik. Mosmár csak várni tudom azt a bizonyos hideg sugallatot, ami elveszi az életemet. Felkészültem rá, és most az utolsó mondatomon gondolkodom. Valami értelmes, és elgondolkodtatót kellene mondanom...*



//Off//
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptyPént. Feb. 18, 2011 2:45 am

A vízmágiával csupán csak pár percet nyernek a lányok, addig a "lény" ereje megszűnik egy pillanatra. Nicole ki tud jutni a védőburok alól, de Demi még bent ragad. A föld egyre csak repedezik, most már kicsit jobban észrevehetően mint az imént. Elsőre talán "világvége" beütése lehet a a dolgoknak...
Nicole nagyon semmit nem tud tenni, maximum ha Demi újra vízmágiával próbálkozik -ami már annyira nem fog sikerülni- akkor visszatud menni a védőburok alá és esetleg kicsit kijjebb tudja húzni Demit. Úgy tűnhet, mintha a lény csak a Plamás lányt akarná... semmiképen nem akarja engedni.
A szakadék mélyén ha belenéznek a lányok, apró lángok tűnhetnek fel. A lányokra egyre jobban hatni kezd a félelem.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptyPént. Feb. 18, 2011 9:42 am

* Legszívesebben segítségért ordibálnák, de valahogy egy hang sem jön ki a torkomon. Ez a félelemtől is lehet, mert velem még ilyen nem fordult elő. Nem telik úgy el egy másodperc sem, hogy nem érezném ezt a körülöttem lebegő gonosz erőt. Ebben a zavart helyzetben nem tudok épp ésszel gondolkozni. Így hát nem tudok Deminek semmi használható választ adni.*
- Fogalmam sincs. * Ekkor valahogy erőt vettem magamon és ordibálva mondtam neki. Vissza jött a hangom. Egyik pillanatról a másikra már kint termek a védőburokból, de nem értem, hogy hogyan lehetséges ez. Látom, hogy Demi előttem van, de mikor megpróbálok felé indulni, akkor a lábam a földbe gyökerezik és nem tudok megmozdulni. Egyre melegebb jön a szakadék felől. Most jött el a pillanat, mikor tényleg félek. *
- Demi, ne add fel, sikerülni fog. Csak gyere ki. * Biztatom a lányt, hogy ne adja fel. Megpróbálok vissza menni érte a védőburokba, de valamilyen féle erő meggátolja a bejutásomat.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptyVas. Feb. 20, 2011 9:49 am

*A félelem már kezd eluralkodni rajtam. Sikerül a lényt kicsit visszafogni, és Nicol kijutott a burok alól. Ami már nekem fél sikert jelent. Ha ő megmenekül, akkor legalább tudom, hogy megérte kűzdeni. A szakadékba nézve a lángok már a szememben is láthatóvá válnak. Ebben a pillanatban nem tudok a forró levegőre koncentrálni. Próbálok minnél távolabb menni a szakadék szélétől, amikor Nicolra nézek, és csak annyit mondok neki.*
-Innen már nincs menekvés,... te csak menekülj. *A pálcám még mindig a kezemben, de már nem tudok vele mit kezdeni, így már csak annyi maradt, hogy futásnak eresszem Nicolt.*
-Nicol, fuss... menj el innen. *Kiáltok rá a lányra, remélem megfogadja tanácsomat, és elmegy... A félelemtől, és a halálba való beletörődéstől, már nem tudok gondolkodni. Az égre nézek, hogy legalább még egyszer láthassam a csillagokat. Végül a pillantásom ismét a lányra fordul.*
-Menj már! *Jelentem ki, hisz féltem. Legalább kettőnk küzöl ő élje túl. Majd ha végül elindul, megint a lényre nézek, és várok.*
-Örültem hogy megismerhettelek. *Suttogom még Nicolnak, bár egész biztos hogy már nem hallotta.*
-Készen állok... gyere. *Üvöltöm a lény felé, és a pálcámat felé szegezem. Igaz hogy semmit sem ér, de azért megpróbálok kűzdeni ellene, míg tudok...*
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 12:37 am

Nicole nem tud vissza bejutni, Demi pedig ki nem. A szakadék egyre csak reped, a kívül álló lánynak szerencséjére semmi baj nem éri a védőburkon kívül. Demi viszont hiába ránt pálcát, egy láthatatlan erővel elég nehéz lenne elbírni. Demi először csak néhány védővarázslatot próbál, de nem nagyon sikerül neki a dolog. Először a lány csak egy éles fájdalmat kezd érezni a szíve körül, majd mintha egy tűt szúrnának át a kezén. A földre roskad, majd kisebb lökést érez ami egészen a szakadék széléig tolja a lányt. Innen már tényleg nincs menekvés... A lány lebénult kezével kapaszkodni nem tud, ereje már nem igazán van. Pár hajszál választja el attól, hogy a láthatatlan erő beletaszítja a szakadékba. És meg is teszi. Nem kímélve egy csöppet sem Demit. Nicole szinte ledermed, főleg az utolsó hangokat hallva ami Demi szájából még elhallatszik. Végül pedig megszűnik a védőburok, a szakadék vissza"beforr" és csend lesz. Érthetetlen dolgok történtek, viszont ha Nicole nem akar több bajt, jobb lesz ha visszafelé indul.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Márc. 02, 2011 12:38 pm

* Valahogy leblokkoltam, nem tudok már semmit sem tenni, se elfutni, sem segíteni Deminek. Csak állok ott és nézem, hogy mi is fog történni. *
- Nem hagylak itt. * Ordibálom Deminek, mert legszívesebben segítenék neki, de valahogy nem megy. Megmagyarázhatatlan módon, valami erő vissza tart. Úgy érzem, mint ha valami kiszívta volna az összes erőmet, már alig bírok állni a lábamon. Akármennyire is tudom, hogy Demi csak jót akar nekem azért küld el, valahogy nem vagyok rá képes. De tudom, hogy már semmit sem bírok tenni érte. *
- Én is örülök. * Még hallom az utolsó szavait. Mikor eltűnik a szakadékban, aztán össze csuklok. De valahogy felkelek és megpróbálok ettől a helytől olyan gyorsan eltűnni, ahogy csak bírok. Rezgő térdekkel vissza indulok a kastély felé. Útközben vissza fogok a sírást, igaz hogy alig ismertem, de akkor sem kellett volna, hogy ez történjen vele. Még a kastélyhoz érek csak azon gondolkodok, hogy miért pont vele történik ez és én miért éltem túl? De nem találtam megfelelő magyarázatot rá. De talán erre nincs is magyarázat. Minden okkal történik.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 8:57 am

*Nekem már végem,... ebből a helyzetből már sehogy sem tudok menekülni. Nicolra nézek, várom hogy végre futásnak induljon, de valahogy meg sem tud mozdulni. Még szerencse hogy ő a burkon kívül van, így kevés esély van arra, hogy valami baja essen.
A szívem körül valami szúrást kezdek el érezni, majd hirtelen lebénul a kezem, és a földre zuhanok. Elősször térdre, majd teljesen a földel válok egyenlővé. Lenézve a szakadék mélyére elgondolkodom, hogy miért pont velem történik ez... de nem találok érthető választ rá. Utolsó képként viszem maggamal a fákat, az erdőt, a csillagos eget, és hűs szellőt, mit még ezen a napon éreztme az arcomon. Az én életemnek itt ért véget, ennyi volt a forgatókönyv, amit kaptam a sorstól. Az életem tele volt fájdalommal, magánnyal, és persze egy csepp szeretettel is, amit a Kate-től a nevelőanyámtól, a kutyuskámtól, és persze attól a személyektől kaptam, akik elviselték társaságomat... Bár a halálomat nem így képzeltem el, főleg nem ilyen hamar, de ez van ilyen az élet, ezt kell szeretni...*


//köszi nektek... örültem...//
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 7:41 am

Újabban rászokott, hogy nem csak a birtokon belül járőrözik, hanem benéz az erdőbe is, főleg hogy nem az első diákja került innen elő. Hallotta, hogy nemrég Kim is elcsatangolt, és ő is áldozat lett, így nem akar semmit a véletlenre bízni, inkább bejárkál erre is sétálni. Egy világosbarna egybe részes, mélyen dekoltált ruhát visel, kis krémszínű topánnal, és egy kis kardigánnal. Hossz haja szabadon, sosem szokta összefogni. Menet közben talál egy kidőlt fát, és nekitámaszkodva felsóhajt, akaratlanul is eszébe jut egy régebbi beszélgetés Alexel a toronyban, hogy olyan furcsa volt, mintha valami nem lenne rendben vele... Túl jókedvű volt, ahhoz képest, hogy most mennyi minden szakadt rá.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 7:45 am

*Éppenséggel erre járt. Csupán ugye csak a véletlen... és a sors hozta ismét így. Nemrég fejezte be a vacsoráját, most egy nyugis kis sétát tett meg az erdőbe. Ő aztán senkit nem látott, de ugyebár ki az az őrült aki ilyenkor kint jár? Meleg sincs...
Ráér. Már jó ideje ráér, csak mostanában kicsit el volt tűnve. Ahogy halad tovább, szemei felcsillannak Hannelori láttán. *
-Jóestét. Micsoda véletlen. *Rázza meg fejecskéjét apró mosollyal az arcán.* Csak így... *Körülnéz* Egyedül, itt? *Mellesleg egyszerűen van felöltözve: farmer, sportcipő, fekete póló és egy melegítő. Azért mondjuk nem bánja, hogy találkozott valakivel, már kifejezetten olyan társaságra vágyott, akit nem esz meg.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 7:53 am

Gondolataiba merülve üldögél, pálcáját ujjai között forgatja, és gondolkozik, mikor hirtelen férfihangra lesz figyelmes. Arra kapja a fejét, amerről az illetőt sejti, és egy ismerős alakot lát kibontakozni a fák közül. Elmosolyodik, nem ijed meg most sem Rufustól, valahogy nem bánja a találkozást.
- Jóestét, kedves Rufus, mi járatban van errefelé? - kérdez vissza, és biccent.
- Igen, csak én, itt egyedül, járőrözök éppen, ami azt illeti - teszi hozzá, mivel a vámpír sejtheti hogy Mason kollegája miatt kénytelen ilyesmire is. És nem csak a birtokon belül. Lopva végigméri a vámpírt, és most sem felejti el megjegyezni magának, hogy jól néz ki
~Vajon ez minden vámpírnak sajátossága vagy csak Rufus tud valamit, de nagyon?~ - mélázik el egy pillanatra, majd pislogva újra Rufusnak szenteli a figyelme nagy részét.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 8:07 am

*Kicsit elmerengve bólint egyet és elmosolyodik. Ismét.*
-Én úgy emlékszem, mintha egyszer megegyeztünk volna tegeződésben, nem? *Vagy csak az ő memóriája rossz? Közben azért persze válaszol a feltett kérdésre is.*
-Éppen szokásos esti sétámat járom. Mindig másfelé. Ma ide volt kedvem jönni. *Vonja meg aprón a vállát. Nem igen tud mit kezdeni magával, de azért új ismeretségek, új emberek... érdekességek. A szerencse még csak az, hogy Masonnal nem futott össze mostanság. Még csak ő hiányzik a nyugalmas életből. Már amennyire egy vámpír élete lehet nyugodt.*
-Értem. Azért vigyázzon magára, sok érdekes... lény jár erre. De szerintem ezt te is tudod. *Egyszer magáz, egyszer nem. Nála ez megszokott. *
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 8:14 am

- Öh, lehetséges, akkor maradjunk annál. Csak tudod, mikor legutóbb találkoztunk, kicsit mással voltam elfoglalva, mintsem hogy ezt megjegyezzem, de szerintem erre te is emlékszem - mosolyodik el, mivel azt egy ideig nem fogja elfelejteni. Elég emlékezetesre sikerült a találkozás.
- Igen, tudom. Mason óta volt egy másik támadásunk is, de az szerencsére nem volt olyan vészes, és sikerült is elsimítani a dolgot. - jegyzi meg, és lassan felkelve, megigazítja a ruháját.
- Nincs kedved esetleg sétálni velem? - érdeklődik, mivel nem bánná a férfi társaságát, legalább kicsit többet megtudna róla, mert a nevét ugye tudja már egy ideje, még a cirkuszosokkal látta őt, és a plakáton ott volt az ő neve is.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 8:36 am

-Rendben. *Neki így könnyebb, talán nem fogja keverni a kettőt. Ez még régi jó szokása. Elmosolyodik, majd elgondolkodva biccent egyet. Nem is tudja, igazából. Hallott ezt azt, de azt hitte pletyka.*
-És volt egy halál eset is nem? Hallottam egy két pletykát a városkába. *A kíváncsi tekintet nem változik és egyfolytában csak a Hanni szemeit fürkészi. Semmi... olyan gondolatai nincsenek ami nem kéne. Csak kíváncsi és persze férfi ő is.*
-De persze, menjünk. Egy helyben álldogálni unalmas. *Megindulnak remélhetőleg az egyik irányba.* És, mesélj valamit... magadról, vagy nemtudom.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 8:57 am

Biccent, hogy akkor maradjanak ennyiben. A pletyka kérdésre csak biccent, és kicsit szomorúan gondol arra, hogy valóban volt, és hogy nem csak egy diákot vesztettek el, hanem... kettőt.
- Hát tudod, az az igazság, hogy két haláleset volt eddig, és az egyiket vámpír ölte meg Hell Cityben, egy úgynevezett szilveszteri bálon. Egy plamás lány volt, a másik az valóban itt történt az erdőben, de nem tudni mi végzett vele... - sóhajt fel, és fázósan összevonja magán a kardigánt, nem szeret ilyenekről még csak beszélni sem, és fájlalja a két diák halálát. Bár a szülők részéről nem érkezett visszajelzés, vagy hogy jelentették volna a hatóságoknak a dolgot.
- Sajnos, igen nem sikerült a dolgot így titokban tartani, és megindultak a szóbeszédek, amik most nagyon nem hiányoztak - sóhajt fel, és lassan elindul arra, amerre Rufus, nem hiszi hogy a férfi bántaná, annak ellenére hogy múltkor kishíján ő is élőhalott lett.
- Az, csak merre menjünk? - érdeklődik, majd kicsit megvonja a vállát.
- Én nem vagyok érdekes téma, inkább mesélj te, neked úgy hiszem több mesélni valód van, a sok év alatt történt veled egy s más nem? - tereli inkább a férfire a szót, mert szeretne többet megtudni róla, szimpatikus neki, szimpatikusabb mint Mason, ezt így el döntötte az összehasonlítás alapon.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Ajánlott tartalom





Erdő - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: