Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBirtok melletti tisztás EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Birtok melletti tisztás Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Birtok melletti tisztás EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Birtok melletti tisztás EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Birtok melletti tisztás EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Birtok melletti tisztás EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Birtok melletti tisztás EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Birtok melletti tisztás EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Birtok melletti tisztás EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Birtok melletti tisztás EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Birtok melletti tisztás EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Birtok melletti tisztás Vote_lcapBirtok melletti tisztás Voting_barBirtok melletti tisztás Vote_rcap 
Kim Kaguya
Birtok melletti tisztás Vote_lcapBirtok melletti tisztás Voting_barBirtok melletti tisztás Vote_rcap 
Ted Forrester
Birtok melletti tisztás Vote_lcapBirtok melletti tisztás Voting_barBirtok melletti tisztás Vote_rcap 
James Miller
Birtok melletti tisztás Vote_lcapBirtok melletti tisztás Voting_barBirtok melletti tisztás Vote_rcap 
William Quentin Watson
Birtok melletti tisztás Vote_lcapBirtok melletti tisztás Voting_barBirtok melletti tisztás Vote_rcap 
Sindy Logan
Birtok melletti tisztás Vote_lcapBirtok melletti tisztás Voting_barBirtok melletti tisztás Vote_rcap 
Hannah McDowal
Birtok melletti tisztás Vote_lcapBirtok melletti tisztás Voting_barBirtok melletti tisztás Vote_rcap 
Chris Martines
Birtok melletti tisztás Vote_lcapBirtok melletti tisztás Voting_barBirtok melletti tisztás Vote_rcap 
Solaria Luthia
Birtok melletti tisztás Vote_lcapBirtok melletti tisztás Voting_barBirtok melletti tisztás Vote_rcap 
Daniel Reed
Birtok melletti tisztás Vote_lcapBirtok melletti tisztás Voting_barBirtok melletti tisztás Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Birtok melletti tisztás

Go down 
+8
William Quentin Watson
Sylen de Honas
Kim Kaguya
Larina Marley
Max Martines
Sebastian G. Blaze
Ophelia McCord
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 9:43 pm

Az erdő legszélén lévő tisztás egészen szép és hívogató lehet bárki számára. Nyugodt hely, nincs szint egy fa se... kör alakban húzódik, viszont igen közel van az erdőhöz ahhoz, hogy valami baj történhessen... sosem lehet felkészülni.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptySzomb. Szept. 11, 2010 1:44 am

*Láthatóan unja a fejét... már nem tudott hová menni, nem tudott mit csinálni, így gondolt egyet és a tisztás felé vette az irányt. Nappal van, ilyenkor kétli, hogy bármi rossz történne itt vele. Alex persze most is a nyomában lohol, néhány fánál meg is áll, tovább is halad. Scott meg csak gondolkodik. Nem érti, Liza miért megy el... ő szerette a lányt, de így mégis most nagyon rossz neki. Kezében tartja a fél szív nyakláncot, amit láthatólag kiszakított a saját nyakából. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:02 am

* Kora délután unalmon űzés képpen bejöttem az erdőbe. Itt még úgy sem jártam és eléggé kíváncsi vagyok, hogy mi is van erre felé. Eddig nem láttam semmi számomra érdekes dolgot. Csak pár fát és bokrot. Az utat porította pár fa darab is, ami előszeretettel robogott a bakancsom alatt. Fekete nadrágommal és sötét zöld blúzommal már majd nem mondhatni, hogy bele olvadok a környezetbe. Sétálok tovább közben reménykedek benne, hogy nehogy eltévedjek. Ekkor meglátom Scott-ot, akit már rég nem láttam, már azt hittem, hogy elveszett. Oda is sietek hozzá, nyakába ugrok. Remélem nem veszi rossz néven. Aztán mikor elengedem akkor látom csak, hogy mit is tartogat a kezében. Halkan köszönök neki, mert nem tudom, hogy milyen a lelki állapota, de ha valami baj van biztos elmondja, bízhat bennem. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:14 am

*Egy ideig még sétálgat, aztán azon kapja magát, hogy valaki a nyakába ugrik. Egy kisebb hatásszünet után jön rá, hogy Ash az. Örül a lánynak, főleg, hogy már régen látta... most pont olyanra van szüksége, akiben megbízhat és akinek elmondhatja mi bántja. Persze vissza is öleli a lányt, és miután elengedték egymást egy pillantást vet Alexre. Szemében mégis sötétkék árnyalatot lehet látni, annak ellenére, hogy szomorú... ilyenkor még sosem volt ilyen a szeme színe. Ez pedig nem a legjobbat jelent.*
-Szia. *Hangja lehangoló és kicsit bánatos. Közben leül egy fatörzsre.* Gondolom te is hallottad, hogy Liza lelép. *Pillant fel, aztán kérdőn várja mit fog mondani a másik lány.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:22 am

* Nem szeretem a jó ismerősöket szomorúak látni, ez engem is lehangol ilyenkor. Leült egy fatörzsre majd én is követem a példáját. Egy ideig csak hallgatok, nem is tudok mit mondani. Legszívesebben vigasztalnám, de én eddig úgy ismertem meg, hogy ő nem az olyan emberek közé tartozik, aki szereti a vigasztalást, meg a sajnálkozást. *
- Persze, hogy hallottam és nagyon sajnálom. Tudom, hogy mi volt köztetek. Nekem a szobatársam volt és egyben barátnőm is nekem nagyon nehéz, hogy elmegy. El sem tudom képzelni, hogy neked milyen nehéz lehet. * Sóhajtok és Scott-ra pillantok. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:27 am

*Felsóhajt és Ashly szemébe pillant.*
-Elhiszem. De ezt elmondhatta volna már előbb is... mert egész nyáron nem láttam, egész nyáron egy szavat se hallottam felőle! Erre most jön és kijelenti, hogy lelép. Hát nagyon jól esett. *Úgy tűnik, mégis csak megvan az, hogy miért sötétkék a szeme... mert egyben dühös is, de egyenlőre még ezt a dühöt nem adta ki teljesen. A nyakláncot nézegeti, majd visszapillant Ashlyre.*
-Nem értem, miért csinálja ezt. De... tudod mit? Hagyjuk a fenébe. *Von vállat unottan, de tudja, hogy nem fogja elfelejteni egy ideig Lizát.*
-Mizujs veled?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:49 am

* Pillantását viszonozom. És csak hallgatom, hogy mit is mond, csak bólogatni tudok rá. Nem nagyon tudom, hogy ilyenkor mi is a teendő. *
- Mondani mondhatta volna előbb is, de lehet, hogy úgy volt vele, hogy csak neked csinál jót azzal, ha minél később mondja el. Nem értek, de lehet hogy azért mert nem is akarom megérteni. * Átölelem a mellettem ülő fiút, remélem hamar túl lesz rajta. Nem akarom szenvedni látni. *
- Oké, ahogy akarod. * Egyezek bele, talán könnyebb lesz elfelejteni, ha nem midig róla beszélünk. *
- Semmi különös. Nagyban készülök a bálra. * Apró mosoly jelenik meg az arcomon, mikor eszembe jut, hogy kivel is megyek. *
- És veled? * Kérdezek rá, közben nézem Alexot. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptySzomb. Szept. 11, 2010 3:01 am

*Visszaöleli, de már nem látszik rajta az a nagy bánat... ő gyorsan túl van az ilyeneken általában. De Lizát szerette... tényleg.*
-Majd meglátjuk. *Mosolyodik el halványan és bólogatva hallgatja végig Ashlyt. Örül annak, hogy a lány jól van és nem szomorú vagy bármi egyéb. A bál említésére felvonja szemöldökét.*
-Én nem megyek. Lehet hazautazom arra a hétvégére. Te kivel mész? Amúgy semmi különös nincs velem. Élem az unalmas életem. *Von vállat, miközben rákönyököl térdére és onnan figyeli tovább a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptySzomb. Szept. 11, 2010 3:07 am

* Nagy meglepetésemre Scott nem olyan szomorú mint pár perce ezelőtt volt. Ez engem jó kedvre derít, amit igyekszek neki is átadni. *
- Mi az, hogy ilyen jó képű pasi mint te nem jön a bálba? * Nem túl érősen vállon vágom, hogy azért már térjen magához. Biztos egy csomó lány csak arra vár, hogy hívja el. *
- Nath-al. * Csak ennyit mondok, szerintem ebből egyből le is esik neki, hogy kivel mék. Apró kis szikra csillan fel a szemembe mikor kimondom a fiú nevét. Hisz már alig várom a bált. De csak is miatta. Különben lehet, hogy én sem mentem volna el. *
- Unalmas? Te miről beszélsz? Ezek szerint nekem kell, hogy feldobjam a napjaidat. * Nézek rá csillogó szempárokkal. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptySzomb. Szept. 11, 2010 3:28 am

*Vállba vágják, amire egy kicsit jobban elvigyorodik.*
-Hát egyedül szerintem ciki egy pasinak, ötletem pedig nincs, hogy kit hívjak el. *Von vállat ismét aztán elgondolkodik a néven. A fiút nem ismeri, így nem szól közben, csak bólint. A napok feldobását viszont jó ötletnek tartja.*
-Mire célozgatsz? *Remélem valamivel tényleg fel tudja majd dobni a napomat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptySzomb. Szept. 11, 2010 3:32 am

* Fura, hogy egy apró dolog is mennyire jó kedvre deríthet valakit. Amit persze jó látni. *
- Ugyan már, nekem már is van erre egy ötletem. Ha nincs más megoldás kiírjuk egy táblára, hogy Scott Hilton párt keres a bálra. * Ezen kicsit elröhögöm magam, de végül is beválhat az ötlet. *
- Majd meglátod. * Megfogom Scott kezét és a kastélyig meg nem állok vele. A többi csak meglepetés. *


//Köszi a rövidet. //
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 4:30 am

*Az egyik fának támaszkodva ülök éppen. Mai öltözetem egy Kockás ing, fekete farmerrel, és egy szakadt tornacipővel. Kezemen egy karkötő, és nyakamban egy nyaklánc. A kedvem jó, főleg a bál után. De olyan, semmilyen érzetem van. Társaságra vágyom, legyen akárki is az illető. Egy embert kivéve. Az pedig James Miller. Áldom az Istent, hogy nem futottam vele össze. Persze, komolyan vallásos vagyok, szóval tényleg áldtam az Istent.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 4:40 am

* Mivel még nem rég érkeztem ide, próbálom felmérni a terepet. Nem mondhatnám, hogy eltévedtem inkább úgy fogalmaznák, hogy nem tudom, hogy hol is vagyok. Csak annyit tudtam, hogy ez valami erdő féleség és nem túl messze van az iskola innen. Egy egyrészes kék ruhát vettem fel, hajam kivan engedve és utánam lobog az enyhe szélben. Ahogy egyre beljebb megyek az erdőbe észre vettem egy fiút. Gondoltam oda mék hozzá, remélem nem fog egyből elzavarni, próba szerencse...*
- Szia. Nicole Miller vagyok. * Kedvesen mutatkozok be a még számomra ismeretlen fiúnak. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 4:45 am

-Szi... Miller?! *Hűl meg bennem a vér, egy pillanatra, de aztán elmosolyodom.* -Sebastian Blaze. Amira. *Állok fel, és kezet csókolok neki. Szokás. Gondolom, hogy valamilyen kapcsolatban Jamesszel. Aztán visszaülök a fa tövébe, és egy mozdulattal intek neki, hogy üljön le ha szeretne.*
-Mondd csak. Te James húga vagy, ugye? *Bukik ki belőlem a kérdés. Ez van, van amit nem tudok magamban tartani. De ami elsőre lejött, hogy a totális ellentéte a bátyjának.*
-És, amúgy, mi járatban? *Közben egy sablonkérdés jön tőlem, de így is jó. Közben nyávogást hallok. A macskám az. Ott baktat felém. Kivételesen nem hoz semmit. Rögtön felszalad a vállamra, és egy kicsi fészkelődéssel elhelyezkedik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 4:56 am

* Észrevetetően meglepődött a nevem hallatán. Gondolom miért... biztos a Miller volt itt a kulcsszó, mindig ez van. De elviselem meg már részből megszokás is. És már nem is zavar, mert igen én Miller vagyok. A kézcsókra csak elmosolyodok, nem vagyok az a zavarba jövő pirulós fajta. *
- Sebastian örülök, hogy megismerhettelek. * Példáját követve én is leülök. De nem pont mellé, kell egy kis távolság tartás is, hisz nem rég ismertem még csak meg. *
- Már vártam ez a kérdést. Mert mikor bemutatkozok mindenki ezt kérdezi meg tőlem. * Ezek szerint jól gondoltam, hogy az én aranyos bátyám jó hírnevet tett itt a Miller névnek. *
- Igen én James húga vagyok. * Ismerem el, mit is tehetnék? Mert ami igaz, az igaz. *
- Tudod az úgy volt, hogy elindulok körülnézni mert nem rég érkeztem és érdekel a környék. De esélyes, hogy épp eltévedtem. * Sóhajtok fel, remélve hogy segít nekem innen vissza találni, majd idővel. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 5:05 am

-Ugyan, csak Seb vagy Tian. Csak a szüleim, meg a tanárok Sebastianoznak. Meg persze a... bátyád. *Nyomom meg a bátyád szót, enyhe undorral. Ebből is láthatja, hogy ki nem állhatom Jamest, és ez fordítva is így van.*
-Gondoltam, hogy a rokonod. *Biccentek, a macskám füle tövét vakargatva.*
-Értem. *Biccentek még egyet. Majd segítek neki kitalálni innen.* -Még nem mesélt rólam? Pedig az elmúlt két évben tettem róla, hogy bekerüljek a memóriába. *Nem biztos hogy mesélt rólam. De aki először Jamest hallgatja meg velem kapcsolatban, egy trógernek tart. Pedig én nem vagyok az. Mindenkihez... Na jó, majdnem mindenkihez van egy-két kedves szavam. Vagy éppen nem kedves.*
-De ha már eleget vagy itt, nem fogsz eltévedni. Mondjuk, én elsőben alig találtam meg valamit, a kviddicspályán kívül. *Nevetek fel halkan. Közben a macskám Nicolehoz merészkedik, és körbeszaglássza. Aztán visszajön hozzám, és mellém telepedik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 5:22 am

- Igyekszem megjegyezni Seb. * Hallhatóan nem nagyon bírja az én drága testvérkémet. De ő tudja, nincs hozzá semmi közöm és nem is tudom, hogy mi okból. De nem is nagyon érdeke, ez csak a kettőjük dolga. Nem nagyon szeretem magam bele hajszolni mások problémájába, nekem is épp elég gondom van, hogy másokon jártassam az eszem. *
- Értem. * Nem tudom, hogy honnan szedte, hogy rokonok vagyunk, elvégre se külsőleg se belsőleg nem nagyon hasonlítunk egymásra. Még... ki tudja, hogy mi lesz belőle. Egy kis gondolkodás után rájöttem mindenre. *
- Hát... azt hiszem, hogy már hallottam rólad, pár kedves szót. Te vagy az a személy akivel nem nagyon kéne haverkodnom James szerint. Pedig még kedves vagy. Nem is tudom, hogy miért utáljátok egymást Jamessel. * Van pár dolga a testvéremnek amit nem tűr el mindenki, de végül is ő is kedves csak nagyon meg kell ahhoz ismerni, hogy erre rájöjjünk. *
- Legyen úgy. * Közbe a szaglászó macskát nézem, aki hűségesen vissza is tér gazdája mellé. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 5:53 am

-Remélem is. *Egy sármos vigyor futja tőlem, aztán a cipőmet kezdem el fixírozni.*
-Valahogy éreztem. Gondolom egy seggfej, tahónak állított be. Hümm... Egy csöppet érdekes, nem? Ugyanis, ha nem lennék kedves, már kapásból elküldtelek volna, melegebb éghajlatra, amint megtudtam, hogy James testvére vagy. De még sem tettem. Ez eddig egy jó pont, ugye? *Nem, semmi bántó nincs a szavaimban. Kedves hangnemben beszélek hozzá.* -Ez hosszú történet. Két éve volt. Az egész lényege annyi, hogy James nem bírja elviselni, hogy majdnem minden téren vagyok ugyan olyan jó, mint ő. *Ez nem beképzeltség. Ez az igazság.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:09 am

* Ahogy nézem elég aranyos, főleg azzal a sármos mosolyával. Kár, hogy el kell őt nagy ívben kerülnöm. Mert ha James megtudja, hogy azzal barátkozok akit a legjobban utál, biztos kapok tőle egy alapos fejmosást, arról hogy nekem mit szabad itt és mit nem. *
- Hát körülbelül az, ahogy most te kifejezted magad. Én nem akartam hangosan kimondani. Hisz nem akartalak megbántani. * Eddig én is elég kedves vagyok vele. De ez már nálam megszokott dolog. *
- Jó pontnak is mondhassuk. * Csak az nem tetszik, hogy itt vele jó pofizok és érzem rajta az utálatot a testvérem iránt. *
- Értem. * Csak bólogatni tudok a dogra. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:23 am

*Próbálom lenyűgözni Nicolet. Nekem is el kéne kerülnöm, de valahogy nem megy. Talán nem is akarom. Nem James idegesítéséről szól ez, hanem csak a haverkodásól.*
-Ugyan. A fél suli utál, szóval én már megszoktam azt, hogy néha egyesek megsértenek, szóval, nem veszem fel. *Pláne ha egy csajról van szó. Mosolygok még mindig sármosan.*
-Akkor egy már megvan. *Persze, hogy utálom, de ha cápák köröznének a tengerben körülötte, akkor kihúznám, de nem lennék a puszipajtása. Mint riválisom tisztelem.*
-Mesélj magadról. *Egy csábító mosoly, kacsintás, aztán vissza a cipőmre.*


A hozzászólást Sebastian G. Blaze összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 19, 2010 6:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:35 am

* Annak ellenére, hogy még csak most ismertem meg elég érdekes alaknak tűnik. És az is érdekes amit mond. Főleg, hogy magáról így beszél. *
- Ugyan már. Biztos, hogy én nem foglak utálni. Nem szokásom. Szerintem az egész utálás hülyeség. Oké vannak dolgok, hogy nem bírsz valakit, de attól még nem kell utálni. Nem tudom, hogy te hogy vagy vele. De én ezt vallóm. * Hirtelen mozdulattal felemelem a kezemet és elkezdek kinyújtózkodni. Kezdek már álmos lenni. Kezemet a szám elé teszem, mert az illem megköveteli. És egy aprót ásítok, de nem azért mert Seb unalmas lenne, csak is azért mert már álmos lettem a sok erdőnézéstől. *
- Hát nem is tudok mit mondani. Ha kérdeznél akkor könnyebb lenne válaszolni. De tudod mit, mesélj te magadról. * Mosolyodok el, kíváncsi vagyok, hogy mit is tudna mondani még magáról. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:47 am

-Ebben teljesen igazad van. De, ha Jamest megkérdezed, ő is ugyan azt mondaná mint én. Itt már sokkal több van, mint utálat. Ez a rivalizálásból keletkezett. *Mesélem el. Aztán a lányra fordítom tekintetem, és végigmérem. Nem is csúnya.*
-Nos, legyen. Mesélek. De csak mert úriember vagyok. *Mosolyodok el macsósan, aztán bele is kezdek.*
-Nem tudom észre vetted-e, de van egy kis akcentusom. Amerikából jöttem, Detroitból. Félvér vagyok, apám varázsló, anyám mugli. Van két tíz éves ikerhúgom, akik még Jamesen is túltesznek. Ők tanították a macskámat, akinek a hülye "Nyávogi" nevet adtam. *Bökök a macskára, mire az hálásan felnyávog.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:56 am

- Tudom, hogy igazam van. * csöppnyi önbizalom nélkül. *
-Elhiszem és meg is tudom érteni. * Alig vagyok itt pár napja és már most kezd zavarni ez a versengés a két fiú között. De vagy elviselem vagy megoldom valahogy. *
- Igen~igen úriember vagy. * Helyeselem Seb-et. *
- Kicsit észre vettem. * Nevetek fel. *
- Szép cicus. * Pillantok a macskára mikor Seb rámutat. *
- Örülök annak, hogy megismertelek. Remélem még valamikor össze futunk. * Felkelek közelebb lépek hozzá és adok neki egy puszit. Majd elindulok a kastély felé. *


//köszi//
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:39 am

-Egoegoego. *Nevetek fel, halkan, de aztán elhallgatok.*
-Végre, valaki. *Bólintok egyet, majd körbe forgatom a tekintetem, hogy nézelődjek egy kicsit.*
-Mondták már páran. *Bólogatok.* -Na igen, próbálok úgy beszélni, hogy ne legyen. Mondjuk spanyolul is tudok valamennyit. De ott meg angol akcentusom van. *Vonok vállat.*
-Köszöni szépen. *Vigyorgok bájosan.* -Én is, kedves Nicole, én is. *Már nincs mosoly az arcomon, de ez őszinte volt. Közben ő elmegy. Én még maradok pár órát, aztán vissza megyek én is a kastélyba.*


//köszi//
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 7:19 am

*Egy rúnákkal teli könyv felett "görnyedek". Vagyis nem, mert a testtartásom egyenes. Nem úgy, mint a legtöbb fiatalnak. Amúgy imádom a rúnákat, csak ne Alexbá' tartaná az órákat. Átoktörő szeretnék lenni. Vagy auror. Ez a kettő a cél. Egy fehér "Just Do It" feliratú póló van rajtam. De a felirat, fekete színű. Fekete farmer, és tornacipő van rajtam. Mellettem hever a táskám is. Közben már egy füzetbe, vagy két és fél oldalt írtam. De megunom, és berakom a könyvet, és a füzetet a táskába. Közben, a macskám dorombol egyet, csak úgy. Persze nem simogatom. De szokott ilyeneket csinálni. Szóval végigsimítok rajta, és várom, hogy legyen társaságom.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Birtok melletti tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Birtok melletti tisztás
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: