Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBirtok melletti tisztás - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Birtok melletti tisztás - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Birtok melletti tisztás - Page 4 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 4 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Birtok melletti tisztás - Page 4 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 4 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Birtok melletti tisztás - Page 4 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 4 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Birtok melletti tisztás - Page 4 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 4 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Birtok melletti tisztás - Page 4 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 4 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Birtok melletti tisztás - Page 4 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 4 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Birtok melletti tisztás - Page 4 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 4 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Birtok melletti tisztás - Page 4 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 4 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Birtok melletti tisztás - Page 4 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 4 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Birtok melletti tisztás - Page 4 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 4 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Birtok melletti tisztás

Go down 
+8
William Quentin Watson
Sylen de Honas
Kim Kaguya
Larina Marley
Max Martines
Sebastian G. Blaze
Ophelia McCord
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 12:15 pm


Sylen megtartja a tisztes távolságot, a vörös hajú reakciói láttán. Nem akarja, hogy ellenségként tekintsen rá, de ezt már elszúrta. Szomorúan tekint maga elé, közben mellettük sétál.
-Ne haragudjatok. Ezt nem akartam.... Elfogott az ösztön. Tudom hogy nem ezt ígértem Alexnek. Kérlek bocsássatok meg. Eredetileg Hell Citybe tartottam.- Magyarázkodik a srácoknak, közben nem néz rájuk. Szomorúan tekint maga elé.
-Ne haragudj Kim, de neked túl finom illatod van.-Kér őszintén bocsánatot Kimtől, akinek jól tudja a nevét, hiszen Prefektus. A vörös hajú árnyaira, kicsit arrébb húzódik. Nem örülne egy váratlan támadásnak. A vörös hajút, még nem ismeri, de egyenlőre nem mutatkozik be, amíg nem tisztázta a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 12:20 pm

- Maradj olyan távolságban, oké? Csak... Maradj...
*Ezzel leengedi a pálcát, és sétál tovább.*
- Nem bocsánatot kellene kérni, hanem talán váltani az életstílusodon. Az ég szerelmére, vannak őzek, szarvasok, aurorok, meg ezernyi idióta állat, miért pont Kimet kellett megtalálnod?
*Morgolódik, látszik, hogy kezd lehiggadni. A vámpírlány utolsó mondatára felhorkant.*
- Kimnek jó illata... Egy félmeztelen táncoslánynak lehet jó illata, az igazi férfiaknak szaguk van.
*Majd közel hajol Kimhez, és odaszól neki.*
- Ne félj, nem is akartam bántani. Nincs nekem ahhoz kedvem, hogy az összes környékbeli vérszívó a nyakamra járjon. Csak szeretném távol tartani tőled. Épp eléggé kifolyt ma már a véred... És bocsáss meg, hogy nem voltam itt időben...
*Ezzel ő lezártnak tekinti a beszélgetést, a vadőrlakig némán sétál, és hallgatja, hogy mit beszélget a másik kettő, már ha beszélget. Amíg Sylen nem próbál közelebb jönni, semmit nem tesz.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 12:28 pm

*Látszik hogy a vörös hajú kezd lehiggadni, ami jó Sylennek. Nem nagyon mozdul meg, csak cipelteti magát az árnyakkal, nem tudja, hogy ez mekkora erőkifejtés Willnek. A kijelentésre, miszerint a férfiaknak szaguk van, egy halovány mosoly jelenik meg nagyon sápadt arcán. Eddig sem volt valami egészséges a színe de a vérveszteség sem segített ezen sokat. A második mosolyt Will kapja, miszerint nem akarta bántani, csak elijeszteni.*
- Köszi hogy ennyire aggódsz értem *jegyzi meg, kissé lesütött szemekkel, mivel zavarba van egy cseppet, hiszen elvileg neki már illene megvédenie magát. *
- Ne magadat hibáztasd, nem tudhattad hogy itt kószálok *dorgálja meg a másikat szelíden, miközben a nem messze tőlük sétáló lányra néz. Nem haragszik, csak nem esett jól neki.*
- Én nem haragszom... De Alex azt mondta, ennél azért jobb az önuralmad *jegyzi meg, és köhint egy párat. *
- Erről csitt, nem akarok belőle nagy felhajtást ha lehet *pillant mindkettejükre, hogy ez maradjon meg hármuk titka. Alex így is a plafonon van attól, hogy vele mennyi szerencsétlenség történik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 12:37 pm


-Sajnos én nem ihatok állat vért.... A szervezetem kidobja. Sajnos elég egyedi fajtába tartozom és én vagyok az egyedüli ilyen. De hidd el inkább innék állati vért, nem szeretem bántani az embereket. Ezért is segítek nekik felépülni.- Magyarázkodik Williamnek, bocsánat kérő hangnemben, közben rámutat Kim kezében lévő fiolára és nyakláncra. Örül, hogy lassan kezd lehiggadni.
-Azt mondod szaguk? Akkor Kimnek átkozottul jó szaga van.-Mosolyodik el Sylen, viccelődve.
-Sajnos, ha az utolsó pillanatig várok, akkor lehetek akármilyen éber, az olyan illatú... bocsánat szagú emberek mint te túl csábítóak.- Magyarázkodik Kimnek.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 3:35 am

- A felhajtásról csak annyit, hogy erről Alex mindenképpen tudni fog. Nem azért kértem meg, hogy felvegyen vadőrnek, hogy az első napomon átvágjam. Ja, tényleg! Vadőr lettem.
*Meséli Kimnek, de végül nem bírja tovább.*
- Akkor ott vannak a koldusok, az aurorok, a halálfalók, vagy a mágusok világának egyéb mocska! Ne a diákok vérét szívd! És ha még egyszer meglátlak az erdőben, legyél akár Wilianes diák, vagy bárki más, megígérhetem, hogy páros lábbal teszlek ki innen, felfogtad?
*Mondja teljes higgadtsággal. Will ilyenkor tud a legfélelmetesebb lenni. Lassan elérnek a vadőrlakhoz.*
- Most pedig jobb ha húzol innen, cicus, még a végén megtetszel és megtartalak. Alex pedig minderről tudni fog!
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 4:42 am

*A kijelentésre, kicsit elkámpicsorodik, nem kéne hogy erről Alex tudjon.*
- Elhiszem, de ettől csak nekem lesz rosszabb ha ez a fülébe jut. Így is ki van már akadva rám, hogy folyton történik velem valami.. Ez nem normális állapot *sóhajt fel, és félrebillenti a fejét. Nem néz se a lányra, se Willre.*
- Will, kérlek, ne húzd fel magad...*szólal meg csendesen, nem akar veszekedést, maga körül, vagy "morgok rád"-ot. *
- Muszáj elmondanod neki? *érdeklődik Kim, nagy barna szemeit most Willre vetve. Nem szeretne emiatt is egy magánbeszélgetést az igazgatóval. Elég volt akkor szívrohamot kapnia, mikor a gyengélkedőn, Alex bejelentette hogy mindent tud, és tudja, hogy halálfaló volt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 8:29 am


Sylen furcsán érzi magát, kicsit mintha szédülne. Érzi hogy át járja a betegség a szervezetét. Kimben még mindig ott vannak a kórokozók, és ezeket most Sylen is megkapta. Jóval gyorsabban fel fog épülni a nyavalyából, de mindenféleképpen elkapja ilyenkor. Lassan kezd felmenni a láza is.
-Kim neked meg milyen nyavalyád volt, már most belázasodtam tőle.-Kérdezi a sráctól, közben jól láthatóan egyre sápadtabb lesz.
-És ha mindenféleképpen szólsz Alexnek vöröske, akkor inkább én szólok neki. Jobb ha tőlem tud róla, mint valaki mástól. Egyébként hogyan szólíthatlak?-Kérdezi Williamtől, mikor oda értek a vadőrlakhoz.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 8:36 am

- Engem csak ne szólongass senkinek. És Alexnak én fogok szólni, mivel én vagyok az átkozott vadőr! Tiszteljétek a feladatköreimet, és ne trágyázzátok tele a munkarendemet, az ég szerelmére! Véresfogú Valentina, te húzz innen, mert már tényleg kezdek bepöccenni...
*Kim felismerheti az ismerős hanghordozást. Will tényleg kezdi elveszíteni a higgadtságát, és most jó oka is van támadni, mégpedig az, hogy bántották Kimet.*
- Szóval fogd szépen magad, a sápadtságod meg mindent, és húzzatok már el végre az erdőmből, amíg elviszem a srácot a Vadőrlakba, és megpróbálok életet pofozni belé! És Kim...
*Néz itt az árnyak által cipelt ázsiaira.*
- Ne is reménykedj! Wilfred tudni fog erről, ha tetszik, ha nem! A szabály az szabály, és most azok szerint játszom! Vége lesz itt a káosznak hamarosan.
*A távolban a fák közt már látszik a vadőrkunyhó ablakaiból előszivárgó fény.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 8:43 am

*Sápadtan pillant a lányra. Nem éppen a legjobb emberhez készül ragaszkodni, Will nem a türelméről híres, még akkor sem ha éppen a jó úton jár. El sem meri képzelni mi lenne most, ha még a régi énje uralkodna.*
- Kérlek, menj, én jól leszek jó kezekben vagyok *fordul a lány felé, és kérlelően pillant rá, hogy vegye már a lapot, és menjen, mert Will ugrani fog, annak nem lesz jó vége, és ő nem akar balhét.*
- Nem tudom, reggel óta nem voltam jól *jegyzi meg, és most örül hogy cipelik, mert nem biztos benne, hogy képes lenne megállni a lábán.*
- A neve William *mondja még a lánynak, és megsemmisülten pillant Willre. Ezt nem így tervezte, nagyon nem.*
- Akkor mi lenne ha én mesélnék el mindent? Akár le is tehetsz ennyi erővel, ha már mindenképpen tudnia kell erről a hülye helyzetről, akkor mért nem egyenesen oda viszel? *csattan fel, ahhoz képest hogy beteg, de nincs benne köszönet, mert elkezd hevesen köhögni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 8:56 am


Sylen kicsit meg köszörüli a torkát, majd bólint egyet Kim felé. Elég rosszul érzi magát, az egész helyzet miatt, és most ráadásul még le is betegedett. Ennek nem lesz jó vége.
-Sajnálom hogy így kellett találkoznunk. Ez az én hibám. Kérlek ne haragudj Kim.-Majd Willhez fordul.
-Remélem egyszer majd meg tudsz bocsájtani nekem William.-Azzal eltűnik. Ember feletti sebességgel kezd el az iskola felé futni. Majd reggel megkeresi Kimet, mivel erről még beszélniük kell. Ha kell, akkor ő maga szeretné elmondani az incidenst Alexnek. Jobb ha tőle tudja és nem mástól. Mindig is őszinte és tisztelet tudó volt. A mozgásából nem sokat látni, igazából csak a hangokat lehet hallani ahogy távolodik. Az erdő széle felé tartva, egyre gyengébb lesz. A betegségek néha ilyenkor hatványozottan erősen jönnek ki rajta, egy napig, aztán gyorsan meg gyógyul. Már egy embernél is lassabban futott, és még el se éri az erdő szélét, mikor össze esik. Minden kezdett elsötétülni és még utolsó erejéből, Kim nevét kiáltotta, aztán eszméletét vesztette. Nagyon magas láz tört rá.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 9:13 am

*Will elráncigálja Kimet az árnycsápok segítségével a Vadőrkunyhóig, ott benyit, és lefekteti a fiút a kanapéra. Hádész, a nagytestű kutya aggódva siet oda.*
- Most pedig fekszel reggelig... Te jó ég, már hajnal van. Küldök egy baglyot a nagyfőnöknek, hogy mi történt...
*Mondja, és el is kezdi írni a levelet, de félúton lecsapja a tollat, és felpattan.*
- Kim, az ég szerelmére, hogy lehettél ilyen gyengeelméjű kripli? Az éjszaka közepén nem sokkal egy másik vámpírtámadás után, kijárási tilalom alatt kint bóklászni az erdőben, betegen? Neked teljesen elment az eszed? Ha nem vagyok ott, ki tudja, mi történik, talán leszedi a fejed az a kölyökszuka! Kérvényezni fogom az Igazgatónál, hogy egy hónapig még csak a kastélyból se tehesd ki a lábad! Akkor talán megtanulod, hogy mit szabad, és mit nem! És minek mondtad meg neki a nevem? Nem látszott, hogy nem szeretném, ha tudná? A név információ, ha többen vannak, még eljutnak hozzám, és a szeretteimet, köztük így téged is, kezdik bántani, hogy bosszút álljanak!
*Elfolytja a mérgét, és előszed kolbászt, kenyeret, és egy kanna teát, lerakosgatja a dohányzóasztalra, majd a zsebéből kivesz egy műanyagzacskót, ami tele van csikkekkel, és a kukába hajítja. Végül leül, befejezi a levelet, majd kilép a ház elé, és körbepillant. Füttyent egyet, mire egy iskolai bagoly érkezik, annak átadja a levelet, és elindítja Alex Wilfred felé, majd belép újra a lakásba. A számszeríj darabjait kicsit elrendezi, majd Kimre néz.*
- Egyél, igyál, pihenj. Most a legfontosabb, hogy visszanyerd az erődet. Én kimegyek, körülnézek, nem-e jött vissza Tamponfog királykisasszony. Hádész vigyáz rád.
*Ezzel bevágja maga mögött az ajtót, és elindul körtúrára.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 9:26 am

*Csak hagyja magát, mást nem nagyon tud tenni, egy halovány mosollyal üdvözli a nagy kutyát, aki láthatóan emlékszik rá. Aztán leteszik a kanapéra, ahol az oldalára fordul, arccal Will felé.*
- Hajnal? Már hajnal van?*nyög fel, és szeme elé emeli a kezét. Hiba volt ma bárhova is mennie, ez világossá vált számára. Will szentbeszéde, sem dob sokat a helyzeten, de mikor arra kerül a szó hogy ne hagyhassa el a kastélyt, felmordul.*
- Ne, azt ne... Nem zárhatsz be a kastélyba...Kérlek. *fogja kérlelőre a dolgot, mivel nem szeretne egy hónapig a szobájában dekkolni, mivel ismeri Alexet, tudja, hogy ilyen fokú szabálysértés, főleg egy prefektustól, minimum szobafogságot von maga után a szó szoros értelmében. Képes lenne rá, hogy rázárja az ajtót.*
- Nem tudom miért indultam el, csak... úgy éreztem hogy sétálnom kell egyet *magyarázkodik, de nem fejezi be. Látja Willen, hogy úgysem hinné el, bármit is mondana, és nem érdekli hogy miért tette, elmondja Alexnek.*
- Jól van *mondja, de nem akar sem enni sem inni, nem érzi hogy bármire is szüksége lenne, inkább csak lehunyja a szemét, hogy pihentesse egy kicsit.*
- Hádész... nem jönnél egy kicsit közelebb? *szólal meg a kutyára pillantva, aki az asztal másik oldalán haver a szőnyegen. Jó lenne most megsimogatni a vastag puha bundát.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 9:32 am

/ Sylennek/

*Hannelori járőrözik az erdő széléig bezárólag, pálcával a kezében. Beosztották, hogy a támadások miatt az erdőig elsétálnak esténként, hátha van valami gyanús, és ők hamarabb megbirkóznak egy vámpírral, képzett emberek lévén, mint a diákok. Most is egy ilyen körúton van, mikor látja, hogy az erdő széle felől valaki közeledik. Megmarkolja a pálcát, és idegei pattanásig feszülnek egy pillanat alatt. De az illető nem jön közelebb, hanem mintha elesne. Kis ideig tétovázik csak, aztán elindul felé, pálcája hegyével kis fényt csinálva. Ahogy odaér, látja hogy egy fiatal lány az, méghozzá a saját házából. Ismeri is a diákot, hiszen a papírjait látta, és mint HV tudja is, amit tudnia kell.*
- Sylen... *szólongatja, de mikor nem válaszol, egyszerűen egy levitációs bűbájjal megemeli a lányt, és maga előtt lebegtetve ellavírozik vele a gyengélkedőig.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 9:51 am

*Will nem sokkal később visszatér Kimhez. Leveszi kabátját, bakancsát, zokniját, és leül Kimmel szemben a fotelba. Kitölt magának némi teát, és közben falatozni kezd, Kaguya akár eszik, akár nem. Közben néha dühösen a fiúra néz, majd nyel egy hatalmasat.*
- Felelőtlenül viselkedtél. Így hogy vigyázzak rád?
*Látszik, hogy tényleg aggódik a másik fiú iránt. Mikor végez az evéssel, előszed egy pokrócot, és betakargatja Kimet, majd leül mellé a földre.*
- Hogy érzed magad? Mid fáj? Ha kell, felviszlek a gyenguszra, csak egy szavadba kerül. Ott aztán helyreraknak egyből. Csak nem akartam, hogy egy olyan rideg helyen legyél. Inkább nálam lábadozz.
*Közben valahonnan előkotor egy párnát, és Kim feje alá nyomja.*
- Így. És bármi kell, nekem szólj...
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 7:11 am

Loholva érkezik meg a kis tisztásra, erősen szedve a levegőt. Rohant egész idáig, és még tovább is fog ha nem akar majd kiszakadni a tüdeje. Egy kellemetlen kis kaland következménye ez, egy nagyon rosszindulatú fogadásba ment bele, de nem futamodhatott meg, már csak a fene nagy büszkesége miatt sem. Így aztán betört a hírhedt sárkányúr kúriájába, és elemelt pár régiséget. Kis érméket, egy díszes tőrt és egy díszes kis szelencét. Nem nagy holmi de észrevették, és azóta kergetik, mint valami veszett ebek.
- 'Szom már belétek.... - mordul fel, és két mély lélegzet után rohanni kezd tovább, nem szeretné bevárni ezeket a démonokat... ő még élni szeretne.
Vissza az elejére Go down
Draconis Gróf
Sárkányurak Rendje
Sárkányurak Rendje
Draconis Gróf


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 7:20 am

Három köpenyes figura bukkan fel a tisztáson. Mindannyian fekete köpenyt, fekete csuklyát, fekete nadrágot és fekete csizmát viselnek. Ez utóbbi ruhadarabok orrán ezüstből készített tüske mered előre. Látják, ahogy a tolvaj keresztülrohan a mezőn, s mindhárman pálcát rántanak. Egy kék, egy vörös és egy zöld fénysugár indul útjára: Egy kábító átok, egy sóbálvány bűbáj és egy halálos átok. A három varázsló eléggé kifáradt már, hogy ne találjanak, de az átkok azért elég fenyegető közelséggel haladhattak el a menekülő fülei mellett...
Egy negyedik alak bukkan fel. Ruházata megegyezik az előző hárommal, ám az ő csizmáján nincs ezüst tüske, és csuklyáját sem húzta fel. Elkapja a középső mágus gallérját, és egy erős rántással maga felé fordítja.
- Még egy kölyköt sem tudtok elkapni, Whisker? - A férfi szemében düh lángol, hangja azonban nyugodt... Szinte már rémisztően nyugodt. - Vissza akarom kapni azt a tőrt. A kudarc nem elfogadott!
A három varázsló szinte egyszerre bólint, és teljes erővel rohanni kezdenek Heaven Bells után.
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 7:27 am

Inkább hallja az üldözőit, mintsem látja, mert nem áll meg a világért sem. A fák között rohan most már, és csak foszlányokat hall a beszélgetésből, de annyit megért hogy ezek mindenáron őt akarják. Ereje teljéből szalad, és szemei elkerekednek, mikor a három különböző átok valahogy mégiscsak elkerülni.
- Aztafene... - morran fel, és cikázni kezd a fék között, valahogy le kellene ráznia az üldözőit. Nem azért lopta el a tőrt, hogy visszaadja, ha már megvan, akkor meg is marad, legalábbis ő így tervezi a dolgot. Pár méter után kis híján pofára esik, de rohan tovább, nem akar a kezükbe kerülni. Hallja maga mögött az egyenetlen lépteket, és kezd elkeseredni hogy harcban fog meghalni, mivel hárommal nem bír el, elvégre nem szuperhős ő csupán egy elég feketelistás egyetemista hallgató.
Vissza az elejére Go down
Draconis Gróf
Sárkányurak Rendje
Sárkányurak Rendje
Draconis Gróf


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 7:34 am

A három férfi teljes erőből sprintel, rohannak, ahogy csak tudnak, de épp annyira fáradnak, mint az üldözött. Heaven már azt gondolhatná, hogy megléphet, mikor pár méterrel előtte egy fa mögül előlép a negyedik figura, és felemeli bal kezét.
- Van nálad valami, ami nem a te tulajdonod, kölyök, hanem az enyém. - Mondja a férfi, jobbjában tartott pálcáját egyenesen a fiatalemberre tartva.
Ha Heaven nem áll meg, a magas, izmos varázsló egy pálcaintéssel sóbálvány átkot küld rá.
- Milyen világ az, ahol egy magadfajta kölyök meglophat egy magamfajta grófot? - Kérdi szinte elgondolkodva.

Ha Heaven elkerüli az átkot, a három férfi ekkor indul utána...
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 7:41 am

Csak a saját fáradtságát érzi, az üldözőinek pedig a lépteit hallja, de mintha halkulna. Ám még mielőtt fellélegezhetne, egy alak bukkan elő a fák közül, éppen előtte, pár méternyire. Levegő után kapkod, kifulladt, elfáradt így reflexei nem olyan gyorsak, és eltalálja az átok. Moccanni sem bír, magában viszont annál hevesebben átkozza hol saját magát hol a grófot.
~Ch, méghogy gróf...nah persze...~ mondaná ki de nem bír megszólalni, mivel az átok lehetetlenné teszi, annyira meg nem erős hogy megtörje. Kővé dermedten idegeskedik hogy mikor pillantja meg a végzetes zöld csóvát...
~Fiatal vagyok még a halálhoz, annyi mindent nem próbáltam még ki....jut eszembe, azt a lányt is meg kellene találnom még...~ kalandoznak el picit a gondolatai, de aztán visszarántja magát a valóságba. Nincs most ideje álmodozni.
Vissza az elejére Go down
Draconis Gróf
Sárkányurak Rendje
Sárkányurak Rendje
Draconis Gróf


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 7:47 am

A három fáradt varázsló körbezárja a menekülőt, a Gróf pedig lassan közéjük lép, és leguggol áldozata mellé. Megmozdítja ruháit, majd előkotorja a tőrt, és övébe tűzi.
- Kis tolvaj... - A pálcájával int egyet, mire a sóbálvány átok megszűnik. Három pálca szegeződik Heaven mellkasára.
- Tudod, ha más körülmények között találkozunk, még értékelném is a képességeidet, a fizikumodat, így viszont nem látok benned mást, mint egy kártevőt... Egy patkányt, kinek csak kukákban szabadna turkálnia, de befurakodott egy szép és tiszta házba, meggyalázta annak szentségét, csak hogy degeszre tömje a gyomrát.
Draconis gróf mély, rekedtes hangján szónokol, miközben hátat fordít.
- Nézd ezt a helyet... Milyen szép, milyen barátságos... Megfelelő hely egy holttest elrejtéséhez. Szóval okosan válaszolj. Mire kellett neked a Hadras tőr?
Lassan megfordul, és kérdőn néz a tolvajra.
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 7:55 am

Ha tudna megdermedne ahogy közeledik a gróf, de mivel így is sóbálvánnyá lett, kénytelen várni. Mikor elveszik a tőrt, és feloldják az átkot, vesz két mély lélegzetet és oldalra fordulva köhög is.
- Keh, szentbeszéd... kell a francnak. Elhiheted hogy nem...érdekel amit mondassz öreg... - szólal meg, megvetően, a félelem egészséges szinten él benne, de a grófot csak megvetni tudja, a sok aljasságért.
- Még te beszélsz....tömeggyilkos... - morogja, de feltápászkodik lassan. Ha meghal, azt tegye állva, ahogyan egy férfi tenné.
- Kellett a fenének, fogadásból emeltem el...- von vállat. A halál torkában már lehet őszinte, különben sincs rá semmi oka hogy eltitkolja miért tette. Azt se tudta milyen tőr az, vagy mi a neve, képet látott róla, és hogy hol van. Ennyi neki elég volt. Még mindig gyorsabban lélegezve néz a grófra, hogy mit akar. Furcsa látvány lehet 178-as magasságával, ahogy szinte eltörpül négy gonosz ember között, ráadásul az égkék haja sem segít sokat a jó megjelenésén.
Vissza az elejére Go down
Draconis Gróf
Sárkányurak Rendje
Sárkányurak Rendje
Draconis Gróf


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 8:03 am

- Tömeggyilkos? Nem hinném. Csak azok halnak meg, akik megérdemlik. Nem öltem meg százakat, vagy ezreket. Nem vagyok én egy második Voldemort. Én igazságos vagyok. Aki bűnt követ el, az meghal. Ilyen az élet... Számodra is...
Mondja a Gróf, majd ránéz egyik talpnyalójára.
- Whisker!
- Igen uram? - Kérdezte az egyik csuklyás.
- Öld meg a patkányt.
Draconis ezzel elindul békésen sétálva arra, amerről a három üldöző is érkezett. Kezeit háta mögött összefonja.
- Avada... - Kezd neki a gyilkos átoknak Whisker.
Vissza az elejére Go down
Dondarion

Dondarion


Férfi Hozzászólások száma : 5
Tallérok : 0
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 8:12 am

Az aranyszín villanás a semmiből érkezik, és keresztüldobja a gyilkolni készülő varázslót két fa között, majd hozzávágja egy harmadikhoz. Egy vénséges öregember áll a közeli dombon.
- Meg ne próbáld még egyszer bántani azt a fiút, te varázsló-utánzat! - Kiabálja reszkető hangon az öregember, majd megindul lefelé, ám mielőtt bárki bármit is tehetne, újra lendíti a pálcáját, ezúttal a fiú felé, aki... Átváltozik egy hófehér kisegérré. Egy újabb pálcamozdulat, és a kisegér az ősz, nagy szakállú férfi kezébe esik, majd... Eltűnnek. Nem sokkal messzebb egy szikla mögött felbukkan, és lerakja a földre a kisegeret, majd visszaváltoztatja.
- Elnézést az átváltoztatásért, fiam... Ilyen öreg fejjel már nincs időm egész embereket rángatni... - Lihegi a férfi. - A nevem Dondarion amúgy. - Kiles a szikla mögül, és végignézi, ahogy a három férfi értetlenül bámészkodik, majd elsietnek.
- Elmentek...
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 8:19 am

- Persze, te meg az igazság... jó vicc volt öreg... - gúnyolódik, hiszen ha minden mindegy, akkor legalább ennyi öröme legyen a halál előtt. Lelépni nincs esélye, így idegesen várja hogy vége legyen, de a gyilkos átok felénél valami félrecsúszik, és mindenki eltűnik. Mire körbenézne, már hatalmasnak látja a világot, és az embereket is. Megszólal, de csak valami cincogás jön ki a száján. A következő pillanatban már az öreg kezéből pislog, és tekergeti hosszú farkincáját.
~Mi a fene...~ - gondolkozik, aztán eltűnnek. Gyomra görcsbe rándul, mint minden hopponáláskor. Mikor visszaalakul, csak pislog az öregre, és keresi a szavakat hogy megszólaljon.
- Mégis mit...szóval, hogyan... - próbálja megfogalmazni, de közben az agya már értelmezi és összerakja hogy mi történt, míg végül kinyögi a bűvös szót.
- Köszönöm. De miért mentett meg? - kérdezi végül az öregúrra pillantva.
Vissza az elejére Go down
Dondarion

Dondarion


Férfi Hozzászólások száma : 5
Tallérok : 0
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 8:22 am

- Ó, mindig öröm megmenteni egy fiatalembert a Sárkányurak rendje markából, főleg ha előtte az illető még elég borsot is tört Draconis gróf orra alá, hogy az saját maga kövesse egészen a Wilian birtok széléig... - Mondja Dondarion nevetve. - Ráadásul a Gróf most úgy tudja, hogy meghaltál, mivel a kutyái nem fogják merni elmondani neki, hogy egy vénember aki véletlenül felbukkant az erdőben, elvette tőlük a gyilkolás örömét.
Ezzel lassan feláll.
- Nos, én visszamegyek az Erődbe. További szép estét, fiatalember. Ne keveredj bajba, becsüld meg az életed. És másokét is...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Birtok melletti tisztás
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: