Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBirtok melletti tisztás - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Birtok melletti tisztás - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Birtok melletti tisztás - Page 3 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 3 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Birtok melletti tisztás - Page 3 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 3 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Birtok melletti tisztás - Page 3 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 3 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Birtok melletti tisztás - Page 3 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 3 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Birtok melletti tisztás - Page 3 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 3 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Birtok melletti tisztás - Page 3 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 3 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Birtok melletti tisztás - Page 3 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 3 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Birtok melletti tisztás - Page 3 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 3 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Birtok melletti tisztás - Page 3 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 3 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Birtok melletti tisztás - Page 3 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 3 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Birtok melletti tisztás

Go down 
+8
William Quentin Watson
Sylen de Honas
Kim Kaguya
Larina Marley
Max Martines
Sebastian G. Blaze
Ophelia McCord
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzer. Jan. 26, 2011 2:24 am

*Nem zavarja, hogy Larina gondolkodik egy kicsit. Mivel nem lát bele a fejébe, így elképzelése sincs, hogy miről gondolkodik éppen. Várja, hogy a lány mondjon valamit az ötletre. Ez hamarosan be is következik.*
-Ne aggódj. Én ott leszek és fogom, majd a kezedet és, ha kell megvédelek.
*Reagál egy mosollyal a dologra. Attól, hogy kedves meg minden, tud egy két jó átkok, hogy megvédje magát vagy valaki mást, aki segítségre szorul.*
-Akkor találjunk ki valamit közösen. *Mondja a lánynak. Egyenlőre még nincs ötlete, de idővel majd csak eszébe jut valami. Ha nem, akkor sincs gond, mivel Larina társasága elég neki a mai napra.*
-Akkor meg mi a probléma? *Tekint rá kérdően. Nem tudja, hogy mi lehet a gond, így egyenlőre csak kíváncsiskodik. Mikor elfordult, Larina ismét visszafordította a tekintetét, majd magyarázkodni kezd.
-Értem. Ugyan már. Figyelj, ha én így érzek irántad, akkor nem érdekel más véleménye. Attól függetlenül, hogy mit gondolnak rólad és rólam, én szeretlek. A többiek is csak azért mondják ezeket, mert féltékenyek.
*Reagál a dologra, majd kíváncsian várja, hogy mit reagál Larina.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzer. Jan. 26, 2011 3:16 am

* A cigaretta már lassan elég a kezemben, meg is feledkeztem róla. Eldobom és rágyújtok egy másik szálra. Most valahogy kell a nikotin, hogy letudjak nyugodni. Nem mint ha ideges lennék, csak hát sok dolog van, amiről még Max nem tud. De amiről nem tud az nem is fájhat neki. De nem akarok hazugságok és titkok között élni. És ha én nem mondom el neki, akkor is valakitől megtudja és szerintem jobb ha én mondom el neki a dolgokat. *
- Köszönöm. * Azért tudok én vigyázni magamra, csak néha nem. De mindig jól jön egy erős férfi jelenléte.*
- Ha a barátnőimmel unatkozok, akkor mindig vetkőzős kártyát játszottunk. * Nézek fel Maxra, majd folytatom tovább...*
- Még szerencse, hogy mi nem unatkozunk. * Hatalmas mosoly jelenik meg az arcomon. Majd kifúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy mit is mond erre. *
- Akarod tudni? * Nem szívesen beszélek a múltamról. De annyira nem vészes. Csak hát.... és egyszer úgy is elmondom neki. Lehet, hogy most van itt az ideje. *
- Szeretsz? * Megdöbbenten nézek rá, ennyi idő után kimondta, hogy mit is érez. Lehet, hogy megbántom, de nekem idő kell, hogy ezt ki tudjam mondani. Mert még nekem senki sem mondta még ezt. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzer. Jan. 26, 2011 5:21 am

*Max-szet nem zavarja, hogy Larina cigizik. Chris is rászokott, de hogyan és miért arról fogalma sincs. De úgy van vele, hogy testvére nem az ő egészségét teszi tönkre, így nem is foglalkozik vele.*
-Nincs mit. De akkor is segítenék, ha nem ismernélek annyira, amennyire most. *Reagál a lány megköszönésére.*
-Hát, ha unatkoztok, akkor már nem is tudok belegondolni, hogy mit csináltok, mikor nem. *Mosolyog el a kijelentésen.*
-Ez igaz. Itt vagyunk egymásnak, így nem unatkozunk. *Mosolyog el ő is, bár egy kicsit érthetetlenül és félreérthetően fogalmazott, de ez nem zavarja. Larina is tett már néhány ilyen megjegyzést, de azok sem zavarták.*
-Csak, ha elszeretnéd mondani. *Még mindig nem erőltet semmit sem.*
-Ő... látom ez váratlanul ért. Igen szeretlek, de megértem, hogy ha te nem így érzel irántam. Régen éreztem ilyet egy lány iránt. Még tanév elején a Roxfort-ban, de ott ugyebár, minden lány a nyomomban volt. *Vonja meg a vállát, majd vár, hogy mit reagál Larina.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzer. Jan. 26, 2011 1:53 pm

* Lassan fújom ki a füstöt. Persze akkor elfordulok, nem tudom hogy zavarja-e, de nem akarok pofátlan lenni, hogy az arcába fújam a füstöt. Csak hallgatom, hogy mit is mond. Valahogy imádom mikor beszél, elbűvölő hangja van. *
- Miért most mennyire ismersz? * Néha azt hisszük, hogy ismerünk valakit és csak később döbbenünk, rá hogy mennyire nem is ismertük, csak azt hittük...*
- Ez igaz. * Próbálok hozzá közelebb ülni és megfogni a kezét, persze csak akkor, ha engedi. Nem mindig fordul elő velem ilyen, hogy kettesben lehetek valakivel az éjszaka közepén. *
- Akkor majd legközelebb elmondom. * Nézek Maxra, igazán nem szeretném magyarázkodással elrontani ezt a szép estét. *
- Csak egy kicsit volt váratlan. * Elgondolkozok rajta, hogy mit is tudnék neki mondani, nem akarom megbántani, de lehet hogy az lesz a vége. *
- Tudod én még soha senkinek sem mondtam azt hogy szeretlek. Mert én komolyan gondolom és csak akkor mondanám ki, ha úgy is érezném. * ~ Mit csinálok én? Mindent csak elrontok, pedig nem akarom. ~
- Csak adj még időt nekem. Mert úgy érzem, hogy tudnálak szeretni. * Megpuszilom és szépen lassan elkezdem a nyakát is puszilgatni. De megállok, még nem jött el az ideje... Ismét ránézek, érdekel hogy ezek után mit is mond nekem. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzer. Jan. 26, 2011 11:37 pm

*Nem zavarja a cigi füst, de Larina nem felé fújja, ezt egy mosollyal díjazza. A kérdés egy kicsit zavarba ejti, de hamar elmúlik ez a dolog, és válaszol is.*
-Hát egyenlőre csak annyira, hogy szereted a kalandokat én szerintem. Meg elég kedves tudsz lenni.
*Mondja ki, amit őszintén gondol. A következő dolgot már félre teszi, mert nem tud mit reagálni. Mikor Larina közeledik egyáltalán nem zavarja. Sőt még örül is neki, hogy. Engedi, hogy megfogják a kezét, majd így reagál a következő kijelentésre.*
-Rendben van. *Mondja mosolyogva a lánynak.*
-Értem. Én nem szeretném erőltetni, ha te nem így érzel. *Vonja meg a vállát, majd hallgatja amit a lány mond neki.*
-Senki sem egyforma. De, ha te így szoktad csinálni, akkor tiszteletben tartom a döntésedet. *Mondja Larina-nak, majd ad egy puszit a lány ajkára, ha engedik neki.*
-Időt? Annyi időt kapsz amennyit szeretnél. Mondom és nem erőltetem a dolgot, és tiszteletben tartom a döntésedet, bármi is legyen az. *Reagál a dologra, majd viszonozza a puszit. Mikor a nyakát kezdik el puszilgatni, beleborzong, persze jó értelemben. Viszonozza azokat és ő is puszilgatni kezdi a lány nyakát. Persze, mikor abbahagyja Larina, akkor ő is. Még nem jött el az idő és ahogy elnézi még nem is biztos, hogy lesz ebből a dologból valami.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 7:59 am

~ Mit csinálok? Hisz még alig ismerem és már a nyakát csókolgatom.~ Egyszerűen nem ismerek magamra, de Max ilyen hatással van rám. Nem akarok gyorsítani a tempón, lehet hogy már az Ő szemében így is elsiettem a dolgokat. De legszívesebben ledönteném a földre és jönne aminek jönnie kell. De mivel komolyan gondolom nem akarom elsietni a dolgokat. *
- Hidd el mást is szeretek. * Huncut mosoly jelenik meg az arcomon. Már sokan mondták, hogy néha kétértelműen fogalmazok. De épp ez az érdekes benne, mert sosem tudhatjuk, hogy a másik fél hogyan is érti. Csak figyelni tudom, pár kijelentésére csak bólogatok, nincs túl sok mondani valóm. *
- Köszönöm. * Igazán aranyos, hogy nem erőltet rám semmit. De előbb, vagy utóbb mindennek eljön az ideje. Már várni nem akarok rá. Mert eddig iránta éreztem valamit, ami még nem tudom, hogy mi. Furcsa különös érzés, amitől egy kicsit rettegek. Igaz még csak pár napja ismerem, de úgy látszik már is bele szerettem. *
- Nem kell több idő. * Amennyire birok, annyira közelebb megyek hozzá. Ráteszem a vállára a fejemet. És kis gondolkozás után kimondom, amit érzek. *
- Szeretlek. * Ránézek és ha bele megy újból megcsókolom. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 8:26 am

*Csak figyeli a lány reagálását. Még mindig nem bír olyan képességgel, amivel beletud látni más emberek fejébe. Pedig most szívesen belenézne Larina gondolataiba, hogy most mit is gondol éppen.*
~Lehet, hogy egy kicsit elhamarkodjuk a dolgot? Mondjuk addig nem hiszem, hogy eljutunk.~
*Gondolkodik egy kicsit, amiből Larina zökkenti ki egy megjegyzéssel.*
-Mást is szeretsz?? Na ezt most mire érted. Mert, ha egy személyre, és nem én vagyok az, akkor nem állok jót magamért. *Mondja egy kicsit féltékenyen, majd halkan felnevet. Persze, hogy nem gondolta ezt komolyan, hisz a lány még nem biztos a dologban, így nem akarja túlságosan is beleélni magát a helyzetbe. Hisz, ha nem éli bele magát és még úgy mond nemet Larina, akkor egy kicsivel könnyebben túlteszi magát, mint, ha már beleélte volna magét a helyzetbe. A következő kijelentésre csak egy apró puszival tud reagálni, ami a lány ajkára szánt, ha engedik.*
-Akkor kíváncsian várom, hogy miként döntöttél. De biztos, hogy nem kell több idő?
*Kérdez azért rá a dologra, majd várja, hogy mit mond a lány. Larina közeledésére csak mosolyogni tud. Kis hatásszünet után, a lány kimondja azt a bizonyos szót, amit állítása szerint csak annak mond ki, akit tényleg szeret.*
-Ezt örömmel hallom. Én is szeretlek téged. *Reagál rá, majd viszonozza a csókot, amit elég hosszúra elnyújt.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 8:49 am

* Remélem nem csalódok majd Maxban, mert még senkinek sem mondtam ilyent és igazán nem szeretném, ha vissza élne az érzéseimmel. De belőle ezt nem nézném ki. De csalódások mindig akadnak. *
- Nyugi. * Aranyos ez a féltékenység. De igazán nem kéne féltékenynek lennie. Mostanában mondjuk, hogy megváltoztam. Más életet kezdtem és hűségesebb lettem. Nem kell semmitől sem tartania. *
- Csak téged szeretlek. * Ezt szinte már suttogom. *
- Mást is szeretek, de azt úgy értettem, hogy csinálni. Nem kell mindjárt rosszra gondolni. *Nevetem el magam, remélem nem a lehető legrosszabbra gondolt. *
- Nagyon remélem. * Elmosolyodok. Mert szeretném, ha szeretne. De nem látok bele a fejébe, és ki tudja hogyan is gondolja. Valaki csak azért ilyen rendes velem, hogy megkapja amit akar.. de Ő más. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 9:18 am

*Max is reméli, hogy nem fog csalódni a lányban, bár, ahogy elnézi a helyzet, erről szó sem lehet. Ezt a gondolatot azonnal el is felejti és csak a lányra koncentrál. Egy halvány mosolyt és egy szájra puszit ereszt meg Larina felé a kijelentést követően. Fura, hogy egy kicsit féltékenykedik, ami feltűnhet a lánynak, de ha már szeret valakit, akkor azért a személyért harcol, bármi áron.*
-Ezt öröm hallani. Én is csak téged szeretlek. *Fűzi hozzá a dologhoz.*
-Ez már jobban hangzik. Ugyan, én nem gondoltam rosszra. *Nevet fel ő is. Nincs piszkos fantáziája, de azért a félreérthető dolgokat, általában félreérti.*
-Én is. *Majd ismételten megcsókolja a lányt, már ha hagyja. Utána a nyakára lehel pár puszit, remélve, hogy a lány élvezi. Viszont tovább nem megy, mivel nem szeretné elsietni a dolgokat, így abbahagyja, majd a szemébe néz Larina-nak.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 9:48 am

* Kezd egyre hidegebb lenni. Ami egy ideig nem is zavart, mert itt van nekem Max és olyankor csak Ő létezik, mindent kizárok ami körülöttünk van, csak rá tudok figyelni. Elégedetten bólogatok, mikor azt mondja, hogy csak engem szeret. Ez a szerelem gyorsan jött, de remélem annál hosszabb ideig fog tartani. *
- Akkor bocsáss meg, úgy látszik csak én gondoltam rosszra. * Nem tehetek róla, nekem igazán piszkos fantáziám van, de gondolom ezt már Ő is észre vette. *
- Csak merj mást mondani. * Egy kis csipkelődés sosem árt, remélem nem veszi rossz néven. A puszikat, amik a nyakamra kerülnek nagyon is élvezem, csak hát kissé csiklandós vagyok és ilyenkor a nevetés kerülget. Pár másodpercig én is viszonozom a szemkontaktust, majd gondolok egyet és felkelek. Kezemet Max felé nyújtom, hogy segítsen neki felkelni. *
- Nem gondolod, hogy késő van már? * Remélem elkísér, mert semmi kedvem ilyenkor egyedül mászkálni az erdőben. Meg hát más választása nincs is, mert nekem kell segítenem neki, hogy kitaláljon innen. *
- Lassan vár az ágyam. * Persze itt a saját ágyamra gondolok. Bár igazi kínszenvedés lesz Max nélkül elaludnom. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 10:05 am

*Max is érzi, hogy kezd hideg lenni, de eddig nem zavarta, mert Larina a közelében van. Pedig elég fázós típus a srác, de most valahogy figyelmen kívül hagyta. Lehet, hogy kezd hozzászokni a dologhoz.*
-Mindenkinek van piszkos fantáziája. Még nekem is, csak nem használom... egyenlőre.
*Nevet fel halkan, majd tovább figyeli a lányt. A kijelentésen nem sértődik meg, inkább ő is nevet Larina-val együtt.*
-Ez fenyegetésnek vehetem? *Kérdezi a lánytól viccelődve. Elfogadja a segítségét, bár ezt fordítva kellett volna tenni, de most mér mindegy.*
-De egy kicsit. Bár nem nagyon zavar, ha veled vagyok. *Mondja a lánynak, majd, ha elindul, akkor ő is megy utána.*
-Akkor ne várakoztasd meg. *Mondja viccelődve, majd várja, hogy Larina mit reagál. Megfogja a lány kezét, majd elindul.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 10:23 am

* Fogalmam sincs hány óra lehet most. Valahogy ha vele vagyok elvesztem az idő érzékemet. Remélem még nem nagyon tűnt fel, hogy nem vagyok a szobámban. Bár az már nálam megszokott, hogy néha eltűnök. *
- Minél több időt töltesz velem annál jobban elő jön a fantáziád. * Ez mindig is így szokott lenni. Különös hatással vagyok az emberekre. Főleg akkor jön elő a piszkos fantáziája, ha mindent a szemnek semmit a kéznek játékot játszunk. *
- Dehogy. Lehet, hogy úgy hangzott, de nem áll szándékomban, hogy megfenyegesselek. *Majd mikor felsegítettem körbenézek, remélem nem tévedek el. De az sem lenne baj, mivel Maxal vagyok és reggelig elütnénk valahogy az időt. *
- De aranyos vagy. De ki kell, hogy pihend magad, mert szükség lesz rád még ma is. *Persze nem kötelező, hogy találkozzon velem még ma ha nem akar. De azért jó lenne látni és újból megölelni, egyszerűen nem tudok betelni vele. *
- Ennél jobban már nem lehet. * Elmosolyodok és kéz a kézben elindulunk, remélem a sötét ellenére is ki tudok innen találni.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 10:38 am

*Nem zavarja, hogy lassan eltelik a nap és egy újabba torkollik a beszélgetésük és ahogy elnézi Larina-t se nagyon érdekli.*
-Hát akkor ez hamar befog következni, ugyanis szeretném minden percemet veled tölteni.
*Mondja a lánynak, majd elindulnak kéz a kézben. Bízik a lányban, hogy kivezeti innen magukat, de a legrosszabb esetben, majd alkalmazza a Lucrum-ot, hogy megtalálják a kastélyt. Már csak az kellene, hogy Ralph aggódjon és a keresésére induljon. Viszonylag gyors megtalálás lenne az is.*
-Te is az vagy. Én mindig friss vagyok, de igazad lehet. Viszont te is pihend ki magad, mert rád is szükség lesz.
*Mondja a lánynak, majd egy csókot ad neki.*
-Én csak abban reménykedem, hogy a tesóm már alszik és nem indult el megkeresni. Mondjuk, ha egy fény gömb közeledik, akkor a közelben lesz. *Vonja meg a vállát, majd engedi, hogy a lány vezesse.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 10:50 am

* Nagy sajnálatomra lassan véget ér a mi utunk is. Bár szívesen elidőznék még vele, de így is sok időt szánt rám és nem szeretném még jobban feltartani. *
- Akkor hamar rám fogsz unni. * Nem mintha unalmas lennék, de ha minden percét velem szeretné tölteni, akkor lehet hogy annak tűnök. *
- Nem hiszem, hogy elbírnák úgy aludni, hogy nem vagy velem. * Úgy látszik még akar velem találkozni. Még szerencse, hogy elmúlt éjfél én nem kell sokat várnom rá, hogy újra az enyém legyen és csak is az enyém. Mert ami az enyém, arra mindennél jobban vigyázok. *
- Remélem, hogy már alszik. Még elképzelni sem tudom, hogy mit szólna hozzá, ha meglátna minket ilyen későn kéz a kézben. * Lassan a kastély bejáratához érünk. Úgy látszik, hogy sikerült kijönni az erdőből. Megállok és megölelem Maxot. Most értem meg csak igazán, hogy milyen fájdalmas tud lenne a búcsú. *
- Akkor ennyi volt. Remélem még ma látlak. * Szeretnék egyszer arra ébredni, hogy ott ül az ágyam szélén és vigyáz rám. Vagy a későbbiek folyamán ott fekszik mellettem és együtt kelünk fel egy csodálatos éjszak után. *
-Szeretlek. * Megcsókolom és elengedem. Lassan felsétálok a szobámban. De nem nagyon tudok elaludni, úgy érzem, mint ha most egy darabot kiszakítottak volna a szívemből. *

//Köszönöm (L)//
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 11:09 am

*Max is sajnálja, hogy el kell válniuk, de hamarosan megint találkozni fognak és ennek inkább már örül. Lassan elérkeznek a kastélyhoz és egy kicsit megnyugszik, hogy nem találkoztak a testvérével.*
-Ilyet ne is mondj többet. *Mondja mosolyogva Max, majd tovább figyeli a lányt, ameddig csak lehet.*
-Én sem hiszem, de sajnos meg kell próbálnunk megtenni. *Mondja egy kicsit szomorúan. Bár lassan reggel lesz, így megint találkozhatnak.*
-Én is. De én nem azért aggódok mert meglát, hanem, hogy lecsesz, mert az éjszaka kellős közepén nem vagyok a szobában. *Vonja meg a vállát, Viszonozza az ölelést és, ha tehetné, akkor soha nem engedné el.*
-Sajnos. Én is remélem, hogy látlak még. *Mondja egy kicsit szomorúan.*
-Én is szeretlek.Viszonozza a csókot, majd kénytelen elengedni. Miután elbúcsúztak, a szobája felé veszi az irányt. Halkan benyit, majd körbenéz. Testvére mér alszik, így csendben átöltözik és bebújik az ágyba és megpróbál aludni.*

//Köszönöm (L)//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 10:16 am

*Rosszkedvűen csatangol az erdőben, nincs kedve semmihez, és már megint előjött az a fránya köhögése, amire a múltkor már kapott gyógyszert. Fekete farmerben, zöld felsővel indult útnak, látszik hogy egyáltalán nem öltözött fel rendesen a sétához. Edzőcipője sem a legújabb, kicsit réginek, és szaggatottnak néz ki. Hosszú haját, nem fogta össze, szabadon omlik a hátára, elől pedig a szemébe lógnak a jellegzetes tincsei. Pálcája valahol a zsebében rejtőzik. Kimondottan nem esztétikus látvány. Elkezd köhögni, és nekidől egy fának, hogy megvárja amíg elmúlik a köhögés, utána rossz kedvűen csusszan le a fa gyökereihez, kényelmesen elhelyezkedve. Innen nézelődik.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 10:46 am


Miután egy egész napot eltöltött Chezz el, az erdő felé vette az irányt. Úgy hallotta, hogy Hell cityben sok a rossz arcú ember, szóval inkább ott vadászik mint Wilardban. Fekete farmer, fekete tapadós póló, és fekete térd alá érő bordzsekit vett fel. Fekete térdig érő bőr csizmát húzott erős kecses lábaira. Lapos talpú, hogy kényelmes legyen. Haját hátra fogta lófarokba. A birtokon normál tempóban haladt, hogy ne legyen gyanús senkinek, de mikor beért az erdőbe, magasabb tempóra kapcsolt. A vámpírokra jellemző ember feletti sebességgel cikázott fától fáig. Megérezte, egy finom vérű ember illatát, ami pont kapóra jött. Nem túlzottan foglalkoztatta, hogy akadémiai tanuló lehet, mivel már kicsit eluralkodott rajta a vadász ösztön. Persze, még józan volt. Gyorsan megtalálta az illat forrását. Egy fiút látott egy nagy fának a tövében ücsörögni. Látó távolságon kívül megkerülte, és mögé került. Hangtalanul a fa mögé lopódzott, és egy pillanatra megállt, majd villám gyorsan megharapta a fiú nyakát. A vártnál keményebb fából faragták a srácot, de gyorsan kiserkent a vére. Nagyon finomnak érezte Sylen. Erősen átkarolta, úgy hogy még mozdulni sem tudott. Persze arra figyelt, hogy nehogy túl erősen szorítsa és eltörjön valamije. Mikor végzett, a vér ivással, nem engedte el a fiút. Nem szívott ki annyi vért, hogy elájuljon, de alaposan elgyengült.
-Ne aggódj nem akarlak megölni, csak a véredből kellett egy kicsi.-Súgta kedvesen a fülébe. Ha éppen nem szívták volna ki a vérét, akkor még izgató is lett volna. Sylen közben a kezével finoman elszorította a kis szúrásokat, és így elállította a vérzést. Pár másod perc múlva, már végleg el is állt a vérfolyás.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 10:51 am

*Will az őrjáratát végzi már vagy három órája. Közben megismerte az Erdő és a környék nagy részét. Soha nem gondolta volna, hogy ilyen izgalmas és érdekes lehet a táj. Ám miközben a fák között bóklászik, különös dologra lesz figyelmes. Egy párocska épp nagyon jól érzi magát a fák között. Már épp tovább haladna, mikor rájön, hogy a párocska egyik felét egy Kim Kaguya nevű kölyök teszi ki. És Kim bizony nem valószínű, hogy élvezettel tűri a helyzetet. Vagy ha igen, akkor sem önszántából. Will lerántja válláról a számszeríjat, és egyetlen ugrással a nő mögött terem, a nyílvesszőt egyenesen annak szívére irányítva.*
- Ha most rögtön nem engeded el a kölyköt, esküszöm, hogy átlövöm a szíved...
*Morogja, és közben próbál úgy oldalazni, hogy rálásson a fiúra.*
- És ha egy haja szála is meggörbült, egyenként csapkodom ki a cuki kis szádból a fogaidat, értve?
*Hangjából düh és aggodalom egyszerre szivárog elő.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 10:57 am

*Olyannyira elmerült a tájban és a gondolkodásban, hogy miként oldhatná meg ezt a köhögős dolgot, hogy észre sem vette hogy társaságot kap. Meglepődött, mikor egy kar ölelte át, és mikor megérezte a hegyes fogak szúrása okozta fájdalmat, felkiáltott, de nem nagyon volt ehhez ereje. Amúgy is rossz passzban van, így a hangja sem volt túl erős. Próbált szabadulni, de az a valaki, aki a vérét szívta, túl erősen tartotta, így csak kétségbeesetten pillantott a tájra, de valahol szíve mélyén tudta, nem jön senki aki segíthetne rajta. Aztán egy örökkévalóságnak tűnő idő után elmúlt a fájdalom, jelezve, hogy valaki jóllakott. A hangra megborzong, női hang, ez nem kétséges. Próbálná arra fordítani a fejét, de nem megy neki, elgyengült. Már épp hunyná le a szemét, hogy megadja magát a gravitációnak, mikor ismerős hang csattan a fülébe. Elhaló hangon szólal meg kinyitva a szemeit.*
- Will...
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 11:12 am


Megérzi a közeledő ismeretlen szagát a háta mögül, aztán a hangját is meghallja. Még a fiút tartja, nehogy elboruljon a gyengeségtől, nem hiányzik neki hogy megsérüljön. Már elállt a vérzés, így felszabadult az egyik keze. Meg hallja a számszer íj jellegzetes hangját. A srác elkövetett egy szarvas hibát. Elárulta, hogy hova céloz, így Sylen a tapasztalatainak hála, pontosan tudta, hova kell nyúlnia. Egy villám gyors mozdulattal, hátrakapott és kivette a nyílvesszőt a sínből. A mozdulat követhetetlen sebességgel történt. A következő pillanatban, pedig már a fegyveres előtt állt, pár lépéssel távolabb. Áldozatát óvatosan elfektette, és meg simította a homlokát. Érezte, hogy beteg. Nem örült neki, hiszen az előbb ivott a véréből, így ő is elkaphatta. Másrészt meg így legyengítette a betegség elleni harcban Kimet.
-Nem akarlak titeket bántani, csak vérre volt szükségem.-Lassan hátranyúlt, és elővett egy fiolát, meg egy ezüst nyakláncot, amin egy nonfiguratív medál lógott. Mostanában divatos volt az ilyen. Ezt Kim kezébe nyomta.
-Igyál ebből a fiolából. Ez egy bájital, ami segít a vérképzésben.-Mondta kedves törődő hangon. Nem szerette bántani az embereket, és mindig segített felépülni az áldozatainak, persze csak ha nem önvédelemből támadott rájuk.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 11:22 am

*Will rápillant a nyílvessző helyére, majd vállat von, és teljes erejéből hozzávágja a szerszámot a vámpírnak.*
- Takarodj az erdőmből, és ne lássalak itt megint, mert legközelebb kitekerem a nyakad!
*És eddigre már ott a varázspálca a kezében, és egyenesen Sylvenre szegezi.*
- Ha vér kell, igyál a saját fajtádból, vagy van pár patkány Wilard környékén, illene hozzátok. De ha még egy diák közelében meglátlak téged, vagy bármelyik idióta társad, vérbosszú lesz.
*Morogja a fiú, és közben Kim mellé lép, és leguggol mellé.*
- Jól vagy, kölyök? Minden rendben? Gyere, a vadőrlakban rendbe teszlek...
*Mondja, majd felegyenesedik. Egy pillanatra sem vette le a szemét a vámpírról, és nem is fogja. Egyben biztos lehet: Bármilyen gyorsan is mozog ez a szörnyeteg, nem gyorsabb a gondolatnál. És ennyi kell csak, hogy darabokra átkozza.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 11:31 am

*Jobbára csak csendben figyeli az eseményeket, és nem nagyon aktívkodik, kimerültnek érzi magát, halálosan fáradtnak, így csak hagyja, hogy a kezébe nyomjanak egy fiolát meg egy láncot. Nem jut odáig hogy megnézze, mit ábrázol, mivel komoly küzdelmet folytat a hányingerével. Hallja Will erős szavait, és bár mondani szeretne valamit, inkább nem szólal meg. Nem volt egy szerencsés találkozás ez a mostani, de Kim tudja, hogy a lány diák, és azt is hogy megígérte az igazgatónak hogy nem támad meg diákot. Mivel prefektus, és amirás, így tud a dologról. Elvileg segítenie kellene a lánynak, de így nem fog tudni hogy őt támadta meg. Szomorú barnás szemeivel pillant Sylenre, majd tekintete Willre esik.*
- Csak segíts... felállni innen... *fut neki még egyszer a mondatnak, mivel elsőre nem úgy hangzott, mint tervezte. Ha Will lehajol hozzá, a nyakába kapaszkodik, és lassan bizonytalanul lábra áll.*
- Köszönöm *pillant még hátra a lányra, a fiolát köszönve meg értelemszerűen, aztán visszafordul, és remélhetőleg Will támogatásával elindul az előbb említett vadőrlak felé. Még csendben morogja maga elé, de tudja, hogy Sylen hallani fogja, hiszen jobb a hallása mint egy embernek.*
- Nem ezt ígérted Alexnek...
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 11:47 am


Sylen érezte, ahogy a számszer íj csattan a hátán, még mielőtt kikerülhette volna.
~Gyors a srác és jól rögtönöz. Ezek szerint van már harci tapasztalata.~ Vonta le a következtetést Sylen. Miután Sylen oda adta a dolgokat Kimnek, hátralép, és megadóan felemeli a kezét. Tudja, hogy az átkok elől nem tud elmenekülni, pusztán sebességgel. Közben mélyen William szemébe néz.
-Nem olyan vagyok mint a többi vérszívó. Nem ölök meg senkit.-Mondja kedves nyugtatni próbáló hangon. Nem akar bajt, pláne hogy most már elmúlt a vadász ösztöne. Mikor így kivárja az utolsó napig, nagyon felerősödik benne. Mikor látja, hogy Kim próbál felállni, ő is segít neki. Most már felismeri a srácot és erősen elvörösödik. Tudja hogy nagy hibát követett el. Egy prefektust támadott meg. Csak áll ott és azon gondolkodik, hogy mitévő legyen. Kimék eltávolodnak és meghallja a megjegyzést. Fel kapja a számszer íjat, és pár fával távolabb eléjük siet. Egy fa mellett áll meg jól láthatóan. A nyíl sínnél fogva tartja a fegyvert, és ravasszal William felé nyújtja.
-Ezt ott hagytad.-Mondja kedves hangon, egy enyhe mosollyal.
-Hadd segítsek. Kérlek.-Közben megfogja Kimet. Felkapja, és egyik kezével a lábánál, másikkal a hátánál tartja, így viszi az ölében William mellett, ellent mondást nem tűrve.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 11:56 am

*Will nem hagyja, hogy a vérszívó a fiú közelébe kerüljön. Ha húsz méternél közelebb ér, pálcát szegez rá, és morog, mint egy megvadult kutya. Csak nagy nehezen böki ki a mondandóját.*
- Szerintem inkább húzd innen a beled, cicám, mert még a végén hajlandó leszek megmutatni, hogy ki itt az éjszaka igazi ura...
*Vicsorog, a szavakat szinte a fogai közt szűri, de a számszeríját egy pálcaintéssel magához rántja. Épp csak egy tizedmásodpercre engedi le a varázspálca végét a nőről. Közben mintha Will körül megmozdulnának az árnyak... Először csak megremegnek, aztán elkezdenek összefonódni, csápokká alakulnak, amik lassan körbeölelik Kimet.*
- Gyere, Kölyök...
*Ezzel elindul, még mindig pálcát szegezve a vámpírlányra, a csápok pedig óvatosan cipelik az ázsiai fiút a vadőr mögött.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 12:07 pm

*Csak figyeli a dolgok alakulását, és összeszorított fogakkal tűri a helyzetváltoztatást, mivel még mindig elég csillagosnak találja a világot. A szóváltásra csak felnyög, nem szeretné hogy Will vérengzeni kezdjen.*
- Kérlek, most menj... majd... úgyis... kell beszélnünk *szedi össze magát annyira hogy megszólaljon. Nem akarja hogy Sylennek valami baja legyen, így kérlelően pillant rá. Nem biztos benne, hogy Will meddig menne el, de nem is szeretné kipróbálni.*
- Ne bántsd... *suttogja Willnek, mivel nem szeretne félreértéseket, hogy a vörös hajú bántson egy diákot, annak Alex sem örülne, még ha meg is tudná az igazat. Bár Kim nem tervezi elmondani neki, azért a fognyomokat el kellene tüntetni valahogy. Talán egy divatos sállal el lehet takarni míg teljesen el nem tűnik...*
- Köszönöm *pillant most Willre, akin mintha valami nagyon furcsa lenne, de még nem jött rá, hogy micsoda. Az árnyak láttán kissé megrémül ugyan, de aztán rájön, hogy ez csak Will elemi mágiája, amiről tudott, csak még sosem látta hogy használná. *
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Birtok melletti tisztás
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: