Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 5 Vote_lcapTópart - Page 5 Voting_barTópart - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 5 Vote_lcapTópart - Page 5 Voting_barTópart - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 5 Vote_lcapTópart - Page 5 Voting_barTópart - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 5 Vote_lcapTópart - Page 5 Voting_barTópart - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 5 Vote_lcapTópart - Page 5 Voting_barTópart - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 5 Vote_lcapTópart - Page 5 Voting_barTópart - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 5 Vote_lcapTópart - Page 5 Voting_barTópart - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 5 Vote_lcapTópart - Page 5 Voting_barTópart - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 5 Vote_lcapTópart - Page 5 Voting_barTópart - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 5 Vote_lcapTópart - Page 5 Voting_barTópart - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 12:15 pm

-A Szurcsók? *megrántja a vállát.* Már nem emlékszem. Lehet valami olyantól kaptam, akit szívattam, aztán rám ragadt abban a környezetben.
-A fenét sem érdekli, hogy Scott tűzmágus. Bármiben fogadni mernék, hogy ha párbajoznátok, akkor már az elején letepernéd. Lehet, hogy magától adná fel, mert letört a körme... *eléggé komoly hangon adja ezt elő, de most is csak hülyül. Mondjuk azt komolyan gondolta, hogy Ted legyőzné párbajban.*
-Én akkor a helyedben már nem én mosnék fel, hanem Scottot venném rá, hogy felmosson a kutyájával.
-Na figyu. *ásít egyet.* Én megyek aludni. Jössz Te is? *és ha jön, akkor együtt mennek be a kastélyba, ha nem, akkor Lú egyedül megy eltenni magát holnapra.*

//User is megy. Bocsi. Jó éjt. Remélem holnap leszel délután! Pusz!//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 12:27 pm

*Bólint egyet*
- Értem, hát mindenesetre fura. Részemről Thia vagy ha akarod itt is becézhetjük egymást de akkor én menthetetlenül Párducnak foglak hívni. *jelenti ki mosolyogva.*
- Hát nem tudom, nem akarok vele párbajozni de az biztos hogy nem adnám fel ha rám támadna *mereng el. Végül is erősebb mint Scott. Ha em is a mágiája testi erőben akkor is erősebb.*
- Majd lesz valahogy. *mondja a takarításra neki esze ágában sincs takarítani.*
- Megyek én is álmos vagyok. *mondja, majd a lánnyal együtt kezében annak macskájával besétál akastélyba.*

//köszi én is, majd még játszunk vmikor.//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 9:44 pm

*Liza kicsit fáradtan érkezik.Így kora reggel nem tudott mit csinálni,és úgy gondolta lenéz a tóparthoz,hátha lehet korcsolyázni.Nagy meglepetésére befagyott a tó,és neki is áll felvenni a koriját.Leült a legközelebb lévő padra,és gyorsan fel is kapta magára a korit.Felállt és óvatosan a tóhoz lépked,majd egy hirtelen mozdulattal ellökte magát a partól.Eleinte kicsit dölöngélt,de egy-kettőre belejött.Liza külömben nagyon jó koris,hisz 6 évig járt külön órákra.Habár már kicsit elfelejtette,mert annak már 4 éve.Lizán ma magasnyakú fölső,farmer nadrág,és egy fekete szövetkabát van.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 9:50 pm

*Zsebbe dugott kézzel sétálgat a tóparton. Igen, Scott mindig a legjobb helyen tűnik fel. Kicsit gondolkodóba van esve, az események eléggé felkavarták. Mi történt tegnap Alenával? Mi köze van keresztanyjának az egészhez? Hogy jön egyáltalán ő a képbe? Sok sok kusza gondolat kering a fejében.
A földet nézi, nem is figyel arra hogy ki van még kinn. Ő nem tud korcsolyázni, és... nem is akar megtanulni. Alex, most kivételesen nincs nála. Még alszik a szobában.
Lassan közeledik Liza felé. Csak akkor veszi észre a lányt, mikor már egész közel van a befagyott jéghez. Kisebb mosoly terül el az arcán, legalább lesz valami jó is ebben a napban. Nem mutatja jelét annak, hogy kicsit ideges.. vagy inkább nyűgös. Ez most kivételesen a szemén sem látszik meg. Nem zavarja meg a lányt a korcsolyázásban, csupán csak akkor szól neki ha az odamegy. Addig is, még mindig bele van mélyülve a sok gondolatba...*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 10:03 pm

*Liza köröz még egy kicsit a jégen,persze észre vette a fiút a parton.Néha ránéz,ismerősnek tűnik neki,de nem tudja honnan ismeri.Elszánja magát és odamegy.Amikor odaér,a fiú előtt megáll,és igy szól.*
-Szija.Mi ismerjük egymást?Olyan ismerös vagy,de nem tudlak hova tenni.Amúgy Liza vagyok.*Ezeket a szavakat kicsit hallkan mondta.Nem akarja megbántani azzal a fiút,hogy nem ismeri fel,de komolyan nem tudja ki ő.Nagy boci szemekkel figyeli a fiút,és tovább érdeklődik.*
-Mi a baj?Kicsit szomorúnak tűnsz.*Kedvesen és mosolyagva várja a válaszait.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 10:11 pm

*Kicsit elgondolkodik, és meglepődik mikor Liza nem ismeri fel. Még csak ez hiányzott neki... Nem mutatja jelét, viszont muszáj neki elmosolyodni. Nem bírja ki.*
-Tényleg nem ismertél fel? *Ha a hangból nem jön rá Liza, akkor semmiből. Azért persze odamondja hogy "Scott vagyok" majd egy puszit is ad a lánynak.
A következő kérdésre nagyra nyílnak szemei. Ennyire látszik rajta? Igazából nem szomorú hanem nem sokat aludt az éjjel. Ez meg is látszik a karikás szemeken. *
-Nem vagyok szomorú. Jól vagyok, minden oké. Veled mi van? hogy-hogy itt ilyen korán? *Érdeklődik kedvesen, már annak a reményében hogy a lány megismerte. Kezét még mindig nem vette ki a zsebéből, viszont tengerkék szemeit nem veszi le Lizáról.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 10:22 pm

*Liza elcsodálkozik mikor a fiú mondta,hogy ő Scott.Kicsit tényleg hasonlít rá,de hangja,ez komolyan Scott.*
-Bocsáss meg,gondoltam hogy tevagy az,de nem voltam benne biztos.*Ekkor Liza viszonozza a puszit,plussz óvatosan át is öleli.Majd végighallgatja,és válaszol a további kérdésre is.*
-Hát,...énis jól vagyok.Azért jöttem le,mert hallottam hogy lehet korizni,és én imádok.*Nagy mosollyal mondja ezeket a fiúnak.Látja,hogy Scottnak nem áll szándékában korizni,így hát Liza is leveti a korikat,és leül a padra,azt remélve,hogy Scott is vele tart.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 10:38 pm

*Továbbra is mosolyog, miközben bólint egyet.*
-Semmi baj. Megesik. Azért örülök hogy megismersz most már. Így jobb. *Amikor Liza átöleli, melegséget érezhet és olyan jó érzése is lehet neki. Ugyebár érezhető hogy a fiú tűzmágus. Persze Lizával együtt megindul az egyik pad felé.*
-Á, értem. Én nem tudok korizni. De nézni szeretem. *Mondja egy kacsintás kíséretében, majd elgondolkodik. Leülnek. Hallgatja a lányt, miközben beszél is.*
-Bocsi a tegnapiért... tudod Alena... *Nem fejezi be a mondatot. Kicsit elmélázik, majd ismét Liza szemeibe pillant. Készül valamire, de még ő sem tudja pontosan mire.. Talán nem vallotta be még magának.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 10:59 pm

*A kacsintásra Liza kicsit elpirul.Már őse tudja mi van közöttük,de mostmár elkellene mondania Scottnak,hogy tetszik neki.Bár Liza kicsit félős,ezért nem tudja,hogy kezdjen bele.Mielőtt valamit mondana figyeli Scottott,és mélyen a szemébe néz.*
-Semmi gond,megértem.*Ez a válasz a ''Bocsi a tegnapiért'' mondatra utalt.Ekkor Liza közelbb ül Scotthoz,és elgondolkodik,hogy is kezdjen bele.*
-Nagyon jól áll a barna haj,de nekem szőkén is tetszik.*Végül csak ennyit tudott mondani.Liza kicsit ideges,bár nem mutatja.Pillantása hirtelen a befagyott tóra fordul,és eszébe jutott,amikor 7 évesen édesanyjával korcsolyázott, és beszakatt alattuk a jég.Akkor veszitette el anyukáját.Ekkor egy könycsepp gördült végig Liza arcán,amit gyorsan leis törölt,hogy Scott ne vegye észre.*



//Kicsit drámai XD//
//Fagyáááásss//
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyVas. Feb. 07, 2010 2:57 am

//Olvadozik //

*Örül hogy Liza nem haragszik, viszont neki fontos volt tényleg beszélnie Alenával... Igen, még bújkál benne pár kósza kérdés, de ezt félre teszi most. Észleli ugyan, hogy a lány közelebb ül, és egyáltalán nem is bánja. Kék szemeivel rápillant, majd elmosolyodik. Mikor megjegyzik hogy jól áll neki a barna haj, kicsit elgondolkodik. Először nem is kapcsol..*
-Jaa, ez csak átmeneti. Varázslat kérdése. Amúgy, köszi. Rendes tőled. *kedvesen mondja, miközben még mindig a lány arcát fürkészi. Amint Liza a tó felé pillant, ő körülnéz és éppen hogy nem veszi észre a könnycseppet. Talán jobb is így. Nem tudja mit mondjon... Gondolkodik. Már nem bir egy bizonyos dolgot sokáig magában tartani.
Csak pár centiméter van közöttük. Scott még egy futó pillantást vet a földre, majd ismét a lány gyönyörű szemeibe. Liza kezéért nyúl, majd lágy hangon ismét megszólal.*
-Nem birom tovább magamban tartani... olyan más, mikor veled vagyok. Amióta megismertelek, ez az érzés bújkál bennem. Sokat... úgymond egyre többet gondoltam rád....*Nem fejezi be. Nem tudja mi lesz a reakció, és nem szeretné ha kikosaraznák...*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyVas. Feb. 07, 2010 3:10 am

*Liza próbálja gyorsan elfelejteni a balesetet,hisz most nem akarja elrontani a napját.Egy kedves mosoly tűnik fel az arcán,amikor Scott megfogta a kezért.Aminek Liza persze nagyon örül,hisz már tudja,hogy ők mostmár nemcsak barátok.Égszinkék szemei csillogni kezdtek,amikor végighallgatta Scott szavait.*
-Velem is ez van,amikor pár napig nem láttalak,nagyon hiányoztál,és akkor jöttem rá mitjelentesz nekem.*Ezt kicsit hallkan mondta,és még mindig a fiú szemébe néz,és a mosoly is egyre nagyobb az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyVas. Feb. 07, 2010 3:22 am

*Mikor megérinti Liza kezét, a lányon egy meleg érzés fut át. Viszon, mikor meghallja hogy Liza is ilyesmit érez, elmosolyodik. *
-Akkor azt hiszem ugyan abban a helyzetben vagyunk. *Kicsit elhallgat a végén, majd ismét a lány szemeibe pillant. *
-Azt hiszem... fülig beléd vagyok zúgva. *Elgondolkodik, majd egy pillanatra a tó felé néz. Tényleg csak egy pillanat, mivel össze kell szednie egy kicsit még magát. Nem haboz, de egyenlőre csak átöleli Lizát.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyVas. Feb. 07, 2010 3:33 am

*A meleg érzértöl,eszébe jutott az első találkozásuk,és a gyönyörü tűzgömb,ami nagyon lenyűgözte Lizát.*
-Őszintén én már amikor legelösször láttalak,tetszettél nekem,csak nem mertem bevallani.*Ezek a szavak után kicsit elpirult.
Amikor Scott átölelte,Lizát olyan érzés töltötte el,amit már régen nem érezhetett.Boldog volt.A fiú karjaiba biztonságba érezte magát,és alig várta,hogy mindent elmesélyen Ashlynek.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyVas. Feb. 07, 2010 3:39 am

*Mosolyogva végighallgatja a vallomást, majd ölel ugyebár. Kicsit elgondolkodik közben, de persze végig örül hogy elérhette azt amit akart.
Az ölelés sokáig tart, viszont Scott szakítja félbe. Nem nagyon, csak egy kicsit eltolja magától a lányt. Egy pillanatig habozik, majd kicsit oldalrabillenti fejét és lassan megcélozza a lány ajkait. Nem tudja, Liza akarja-e ezt a csókot, na meg elsietni sem szeretne semmit...*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyVas. Feb. 07, 2010 4:07 am

*Mikor Scott elforditotta a fejét Liza már tudta,hogy mi fog következni.Látja,hogy Scott kicsit még gondolkodik a dolgon,igy hát Liza befejezi amit ő elkezdett.Finoman előredőlt,és egy könnyű csókot lehelt Scott ajkaira.Ebben a pillanatban elkezdett havazni.Liza körülnéz,sóhajt egyett majd igy szól.*
-Gyönyörű nem?Mostmár tudom mért volt érdemes eljönni a suliba.*Hatalmas mosollyal jelzi Scottnak,hogy egyrész őrá gondolt.*
-És most?Merre?*Kék szemei ismést Scottra merednek...*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyVas. Feb. 07, 2010 4:14 am

*Ő nem gondolkodott, csak nem volt biztos benne hogy Liza is szeretné. Gyengéden visszacsókol, majd a megszakítás után rámosolyog a lányra. A hóesés nem lepi meg, hiszen hideg is van..*
-Igen az. Bár én inkább nyár párti vagyok. *Persze, mért is szeretné a telet? Közben jön még pár kérdés, amire elgondolkodik. Lassan ebédidő lesz, így felveti az ötletet.*
-Szerintem menjünk vissza a kastélyba. A végén még lekéssül az ebédet. *Mondja kedvesen, és megvárja mit mondd Liza.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyVas. Feb. 07, 2010 4:27 am

*Liza ismét a tájban kezd el gyönyörködni.Közben bólogat Scott kijelentéseire.*
-Jó gyerünk,már úgyis kicsit megéheztem.*Liza feláll a padról,eggyik kezével megfogja a korikat a másikat pedig Scott felé nyújtja.*
-Indulhatunk?Vajon mi lesz a kaja?*Vigyorogva szól a fiúhoz,miközben ő is feláll,és eggyütt indulnak el a kastélyba.*






//Köszi a játékot!Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyPént. Márc. 19, 2010 8:23 am

*Nem olyan muris itt ücsörögni a sötétben, viszont ő már elég régóta itt van. Barna kabát van rajta, farmer és tornacipő. Megnézte a naplementét, majd csak úgy simán ittragadt. Azért egy Lumost gyújtott, hogy lásson is valamit. De most jó itt ücsörögni, és nézni a tó felszínét. Nem is fél igazán, pedig egyébként eléggé ijedős típus.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyPént. Márc. 19, 2010 8:28 am

*A tópart másik oldala felől érkezik egy saját maga által kreált zene ütemére lépegetve és gesztikulálva, amikor észreveszi hogy nincs egyedül. Gondolja, miért ne menne oda főleg hogy ismeri is a lányt. Így nyíltan közelít elég hamar kiszúrható, és egy elegáns szaltóval ugrik a lány elé.*
- Szia Alicia. Régen láttalak. Mere jártál merre voltál, mit csináltál? *érdeklődik csillogó szemmel, láthatóan tele van energiával. Nem bír magával.*
Vissza az elejére Go down
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyPént. Márc. 19, 2010 8:35 am

*Már messziről kiszúrja Jasont. El is mosolyodik, eléggé régen látta a fiút.*
- Szia Jason! *Mosolyog a fiúra. Most azért kicsit közvetlenebb, mint a múltkor. Egyébként egy padon ücsörög.^^*
- Én is téged. Hát... beilleszkedtem, meg kicsit megismertem a kastélyt. Már egészen jól eligazodom benne. *Azért büszke magára, mivel a tájékozódása eléggé gáz... Szóval gyakran elveszik, meg ilyesmi.*
- Na és veled mi újság?
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyPént. Márc. 19, 2010 8:47 am

* Álldogál, és mosolyog a lányra, őszintén, barátian, mert már első találkozáskor megkedvelte.*
- Beilleszkedtél? Ennek igazán örülök. Én is úgy ahogy, bár azért van pár személy akitől már így látásra kiver a víz. Van például egy faminés lány, egyszer beszéltem vele, de azóta nagy ívben elkerülöm. *meséli a lánynak miközben lehuppan elé a fűbe, és onnan figyelget felfelé.*
- Én még mindig képes vagyok eltévedni. *mosolyodik el könnyedén, leplezve zavarát.*
- Am velem minden oké. Csak sosincs társaságom. *teszi hozzá mivel szerinte az egész iskola kivan halva mint a dínók.*
Vissza az elejére Go down
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyPént. Márc. 19, 2010 8:55 am

- Aha. Mondjuk még mindig kevés embert ismerek. nagyon el vannak bújva. De hát... majd előjönnek. *Mosolyodik el még jobban.*
- Hm... nem tudom ki lehet az, a Faminéből nem sok embert ismerek. De... mint mindenhol, itt is lehetnek fura figurák. *Mindenhol vannak fura emberek, ezt el kell ismerni.*
- Én is., ne aggódj. *Mosolyog vissza.*
- Nekem sincs. Mindig mindenki eltűnik. *Vonja meg a vállát.* Nem fogsz megfázni a földön?
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyPént. Márc. 19, 2010 9:04 am

*Mosolyog, és egyik kezével végigsimít a haján, ami szó szerint ezerfelé áll. Fésűt még hírből sem látott.*
- Én is keveset. Úgy igazán csak téged, meg a szobatársaimmal vagyok köszönőviszonyba. És asszem nagyjából itt ki is merül a dolog.* nevet fel a fiú, és nyújtózkodik egyet.*
- Én is keveset ismerek, a legtöbbről inkább mások által hallottam. Főleg az egyik faminés fiú nagyon népszerű mostanában. Minden csaj oda-vissza van érte. Nem ismered? Magas, vékony srác, szőke hajjal és kék szemekkel. Legalábbis erről áradoztak hogy így néz ki. *kérdezi a lánytól, és leírja neki hogy néz ki az a fiú akit ismernie kellene.*
- Nah akkor majd legközelebb ketten tévedünk el. *kacsint a lányra.*
- Nem, itt most kényelmes. Különben is, nem is örülsz annak hogy egy fiú csak így a lábad elé omlik? *kérdezi csipkelődve, nevetős hangon.*
Vissza az elejére Go down
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyPént. Márc. 19, 2010 9:11 am

*Hát igen, jellemző, hogy a fiút nem fésülködnek... lusták.:K*
- Nem valami Ted? Asszem róla szoktak mostanság beszélni. Főleg a tanárok körében közkedvelt. *Vigyorodik el, a közkedveltet persze ironikusan érti.* A dirinek állítólag megvan vele a baja. De nem akarja kirúgni, ha jól hallottam. *Vonja meg a vállát, ő ennyit tud. Teddel még nem találkozott, talán jobb is.*
- Aha. Meg keresünk valami titkos alagutat. Biztos van ilyesmi. *Egyszer tényleg jó lenne felfedezni a kastélyt, úgy tényleg. *A következőre meg nagyot vigyorog.*
- De, nagyon. *Fejcsóvál.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 EmptyPént. Márc. 19, 2010 9:23 am

* Nem lusták, de nekik így is jól áll a hajuk. Laughing *
- Igen az az Ted. *bólogat, neki nem jutott eszébe a név* Én nem tudom még nem ismerem, de tény hogy mesélték hogy elég zűrös gyerek. A diri mért nem akarja kirúgni? *csodálkozik nagyra nyílt szemekkel, mertnem érti. Ha alaki ennyire rossz akkor mért van még mindi itt?*
- Jah egy ekkora várban csak van valami jó kis felfedeznivaló. *lelkesül fel nem kicsit, és még a lány vele is tartana ez már több mint boldogság.*
- Majd valamikor kutakodunk, rendben?* ajánlja, majd felkel lassan és javasol, nagy vigyorogva*
- Szerintem lassan be kéne menni, kezd hideg lenni itt kint.* mondja, és a kezét nyújtja a lánynak hogy felsegítse ha kell*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
5 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: